1Ê. PZC MEIZON BRPUfl Bbh DOMBURG dyson PERSONEEL W 9 Twee enthousiaste directeuren (wtf 0.8 1.0) MEDEWERKER BALIE - MAGAZIJN Lz.e.si PHILIPS KRUPS SONY SIEMENS TECHNISCHE MEDEWERKER BINNENDIENST WIJ VRAGEN FULLTIME MEDEWERKERS: WIJ BIEDEN: Coördinator Activiteitenbegeleiding Activiteitenbegeleider Volop banen met kansen om door te groeien! Nieuw in Middelburg Hulpkok Medewerk(st)ers voor de bediening WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR BEZORGERS (M/V) IN zaterdag 11 mei 2002 Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Westerschelde Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen. De voorgenomen fusie met de Oosterscheldeziekenhuizen in Goes, evenals de gezamenlijke transmurale afdeling met Thuiszorg Walcheren, passen hier uitstekend in. Voor het instandhouden van de automatiseringsactiviteiten van Ziekenhuis Walcheren zij'n wij voor de Dienst Instrumentatie en Automatisering op zoek naar een medewerker systeembeheer. Deze functionaris zal worden toegevoegd aan de taakgroep Systeembeheer Ontwikkeling. Tot de taken behoren o.a. het toezien op de voortdurende beschikbaarheid van automatiseringssystemen, met name de servers en de centrale applicaties. Naast het deelnemen aan werkgroepen voor de implementatie van nieuwe of vervangende software ben je verantwoordelijk voor het verhelpen van storingen, en de registratie en afhandeling daarvan. Je doet suggesties voor optimalisering van bestaande configuraties, neemt deel aan een beschikbaarheidsrooster en bent 2e lijns-ondersteuning van de Helpdesk. Wie zoeken we? Wij zoeken iemand met een voltooide mbo-opleiding en enkele jaren ervaring in een (middel)grote organisatie. Je hebt een gedegen kennis van de Windows Operating Systemen. Je moet zowel individueel als in een team kunnen functioneren: uitwisseling met andere taakgroepen is essentieel. Als je goed bekend bent met de Microsoft Office- en Backoffice-producten maak je een goede kans. Vanzelfsprekend is het volgen van trainingen en opleidingen geen probleem voor je. Sommige werkzaamheden vallen buiten kantooruren. Wat we bieden: Werken in Ziekenhuis Walcheren staat voor werken in een professionele omgeving met een prettige werksfeer. De functie is ingeschaald volgens FWG 45 en kent een maximumsalaris van 2.410,- bruto per maand. Uitloop naar FWG 50 behoort tot de mogelijkheden. Het betreft een dienstverband voor 36 uur tot 100% voor onbepaalde tijd. Mogelijkheden voor kinderopvang zijn aanwezig. Meer weten? Informatie over deze functie wordt verstrekt door de heer S.J. Boot, Teamleider Automatisering of de heer J. Wijnberg, hoofd DIA, beiden bereikbaar via telefoonnummer (0118) 42 53 12. Reageren? Interesse in deze baan bij Ziekenhuis Walcheren? Stuur je sollicitatiebrief, voor zien van curriculum vitae, vóór 25 mei a.s. aan de sector Personeel Organisatie, t.a.v. de heer G.M. Boot, personeelsadvi- seur. Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen of via e-mail: secretariaatP&0@walcheren.ziekenhuis.nl Ziekenhuis Walcheren mooi werk in een prachtige omgeving Ver. PCO Veere Noord-Beveland is een vereniging waar onder vijftien scholen met ruim 1400 leerlin gen en 100 leerkrach ten ressorteren. Ver. PCO Veere/ Noord-Beveland biedt de kinderen op haar scholen de gelegen heidhun talenten opti maal te ontwikkelen. Daarbij gaan we ervan uit dat er voor elk kind een unieke plaats in de samenleving is, passend bij zijn moge lijkheden. Kinderen worden be geleid door professio nele leerkrachten, die zich laten inspireren door een christelijke levensovertuiging. Deskundigheid, per soonlijke betrokken heid en enthousiasme staan centraal in onze organisatie. Het adres van onze vereniging is: Dam 10 Postbus 370 4330 A J Middelburg Het bestuur van de vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs te Veere/ Noord-Beveland zoekt: Voor De Bergpadschool te Grijpskerke: U bent kandidaat voor deze vacature als u beschikt over de volgende kenmerken: u bent enthousiast ten aanzien van het vakgebied en beleeft daaraan plezier u bent resultaat- en ontwikkelingsgericht u biedt ruimte aan het individuele teamlid en koestert de teamgeest u toont initiatief ten aanzien van binnen- en buitenschoolse activiteiten u communiceert graag en duidelijk met ou ders van leerlingen u bent in het bezit van het diploma school leider primair onderwijs of bereid deze op leiding te volgen u kiest bewust voor Christelijk Onderwijs Wij bieden: een school met ca. 130 leerlingen, ver deeld over 5 groepen een team bestaande uit 9 mensen, die op een open manier met elkaar omgaan een school waar ervaring is met zorgver breding een school waar werken met de computer geïntegreerd is in het onderwijs een school waar zelfstandig wordt gewerkt door leerlingen en leerkrachten Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Voor inlichtingen kunt u bellen met Annelies van Leerzem (wnd. dir.) tel. 0118-596116 of 0118->637366. Wij stellen prijs op een sollicitatiebrief waarin u o.a. uw onderwijsvisie belicht. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen worden gestuurd naar De Bergpadschool, Bergpad 1, 4364 BZ Grijpskerke t.a.v. Pieter Kempe (lid managementteam). Sollicitatiegesprekken worden gevoerd op dinsdag 28 mei 2002. Een vertegenwoordi ging van ouders, personeel en bestuur neemt deel aan de selectie van kandidaten Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor De Schutte te Gapinge: Wij vragen iemand die: uit overtuiging kiest voor Christelijk onder wijs en open staat voor andere meningen een sfeer weet te scheppen waarbinnen kinderen, team en ouders respectvol en open met elkaar omgaan anderen weet te inspireren en te motiveren managementkwaliteiten heeft kennis heeft van ICT de schoolleideropleiding heeft gevolgd of wil gaan volgen affiniteit heeft met en oog heeft voor de kleine school op het platteland Wij bieden: 45 leuke kinderen verdeeld over 3 groepen enthousiaste, hard werkende collega's een sfeervolle werkomgeving op een kleine dorpsschool betrokkenheid van ouders ondersteuning vanuit het management team samenwerking met de andere scholen van de vereniging Een assessment kan deel uitmaken van de procedure. Informatie wordt gegeven door: Agnes de Jong, lid managementteam, tel. 0118-556126 (werk) 0118-552566 (privé) Anton Bil, lid schoolcommissie, tel. 0118-489360 (werk) 0118-593278 (privé). Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen worden gericht aan: Agnes de Jong, Tramstraat 36, 4371 BX Kou- dekerke. De gesprekken vinden plaats op maandag 27 mei 2002. Aquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. BV Meizon BV is een handelsonderneming met producten voor civiele techniek en bouw. Kunststof leidingsyste men en hout zi/n de twee belangrijkste artikelgroepen Tot onze klantenkring behoren onder andere aanne mers, waterschappen en gemeenten. Meizon BV heeft momenteel 14 medewerkers in dienst in haar vestigin gen in Middelburg en Goes. Voor de vestiging in Middelburg zijn wij op zoek naar een: In deze functie staat u de klanten te woord. U maakt orderbonnen en verzamelt de gevraagde artikelen. Daarnaast maakt u orders gereed voor expeditie. Verder bent u verantwoordelijk voor het beheer van het magazijn. U bent flexibel en zelfstandig genoeg om in een klein team te kunnen werken. Wij zijn op zoek naar een enthousiast persoon van minimaal 25 jaar, die in het bezit is van rijbewijs B/E. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die enige kennis heeft van de branche. Reacties naar aanleiding van deze vacature graag binnen 14 dagen aan Meizon BV, t.a.v. dhr. GJ. Meijers, Postbus 8021, 4330 EA Middelburg. Tel: 0118-633049 autorisatie voor: WtU&HfiX. Wegens aanhoudende drukte en uitbreiding van ons marketingsegment zijn wij op zoek naar nieuwe collega's om ons bestaande team te versterken. (maandag t/m vrijdag, 38 uur week) Technici KTV, DVD, Audio Technici Huishoudapparaten/Horeca apparaten Technici computers Technici met ervaring in een of meerdere van bovenstaande artikelen en bereid zijn om (in de toekomst) leiding te geven. Leerling Technici in bovenstaande produktgroepen welke via een opleidingscentrum of intern worden opgeleid. Naast een prettige collegiale werksfeer een afwisselende functie, goede honorering en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben jij geïnteresseerd in een van de bovenstaande functies, schrijf dan een brief met je persoonlijke gegevens naar: Z.E.S. Goes BV, t.a.v. Afdeling Personeelszaken, Postbus 64, 4460 AB Goes. Of mail naar: personeelszaken@zesgoes.nl. Voor meer informatie bel: 0113-240760 Samen sterk! Daarom werken de Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek en de Zorggroep Valent nauw samen. De Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek is een klantgerichte organisatie met een breed scala aan zorgproducten waaronder thuiszorg, extramurale verzorgings- en verpleeghuiszorg, maatschappelijk werk en ouder- en kindzorg. De Zorggroep Valent bestaat uit woonzorgcentrum en verpleeghuis Bernardus te Sassenheim, woonzorgcentrum St. Jeroen te Noordwijk en verpleeghuis en reactiveringscentrum De Wilbert te Katwijk. Zorggroep Valent biedt ook dagbehandeling en dagverzorging. Woonzorgcentrum St. Jeroen te Noordwijk heeft 132 intramurale en 15 extramurale verzorgingsplaatsen, 41 aanleunwoningen en sinds 1 januari 2001 een verpleegunit met 15 psychogeriatrische verpleeghuisplaatsen De Verpleegunit vormt samen met de afdeling meerzorg een gecombineerde afdeling voor 29 dementerende bewoners Voor de afdeling activiteitenbegeleiding zijn wij op zoek naar een Voor 25 uur per week Functie-inhoud: Bedenken, organiseren en begeleiden van individuele- en groepsactiviteiten voor de diverse doelgroepen: Leidinggeven aan het team activiteitenbegeleiders, begeleiden van stagiaires en het coördineren van vrijwilligers; Deelname aan de evenementencommissie. Functie-eisen: Een afgeronde opleiding activiteitenbegeleiding op mbo/hbo-niveau, met enkele jaren ervaring in de ouderenzorg, bij voorkeur als leidinggevende; Organisatorisch sterk en kunnen improviseren; Communicatieve kwaliteiten en kunnen motiveren; Flexibele instelling; Computerervaring in Word en Excel; In het bezit van een rijbewijs. Informatie: Voor nadere inlichtingen over bovengenoemde functies kunt u terecht bij mevrouw M.M.F. van den Burg, zorgmanager, telefoon 071-3651700. Solliciteren naar de St. Jeroen: U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Zorggroep Valent, Afdeling Personeelszaken, Postbus 592, 2220 AN Katwijk Bernardus is een somatisch verpleeghuis voor 138 bewoners (verdeeld over drie afdelingen), een afdeling dagbehandeling en een woonzorgcentrum. Daarnaast zijn we actief in extramurale verzorgings- en verpleeghuiszorg Voor de locatie Bernardus zijn wij op zoek naar een voor 24 uur per week Onze visie op de activiteitenbegeleiding is het bieden van een zinvolle dagbesteding, waarbij wordt uitgegaan van behoeften en wensen van individuele cliënten. Hun mogelijkheden en ontplooiing staan centraal, evenals het behoud en stimuleren van sociale contacten. Dit alles dient professioneel begeleid te worden, zowel in individuele als in groepsactiviteiten. In kernwoorden vertaald: respecteren, signaleren, motiveren, activeren en ondersteunen. Functie-eisen: Relevante vakkennis en bijbehorend diploma (mbo-niveau) is een vereiste; Affiniteit en bij voorkeur ervaring met de doelgroep; Invoelend vermogen en communicatieve vaardigheden; Flexibel, veelzijdig, creatief en bij voorkeur muzikaal; Organisatietalent en teamplayer. Voor vragen of nadere informatie over deze functie kunt u op maandag en dinsdag van 08.30 uur tot 17.00 uur contact opnemen met mevrouw J. Alkemade, Ie medewerker Activiteitenbegeleiding, telefoon 0252-219004 Wij bieden: De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO voor Verpleeg- en Verzorgingshuizen; Salaris is in overeenstemming met de zwaarte van de functie; Mogelijkheden voor financiële bijdrage m.b.t. kinderopvang, Voldoende scholings- en cursusmogelijkheden; Werkkring binnen een dynamische organisatie in een zelfsturend team, waarbij veel aandacht wordt geschonken aan het ontwikkelen van een sociaal- en arbobeleid. Solliciteren voor de locatie Bernardus: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 14 dagen naar het verschijnen van deze krant richten aan: Zorggroep Valent, locatie Bernardus, t.a.v. Mevr N. Timmer-Prins, Personeelsfuntionaris, Hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim. Voor alle functies geldt uiteraard dat iedereen (m/v) kan solliciteren Barbeque- fonduerestaurant 't Koesthuis Wegens groot succes zijn wij op zoek naar: fulltime vaste aanstelling leeftijd vanaf 18 jaar fulltime en seizoenskrachten enthousiast Heb jij zin om te werken in een gezellige werk sfeer en interesse in een van bovenstaande functies, neem dan contact op met dhr. W. E. van Vessem, tel. 0118-584345, Weststraat 22, 4357 BM Domburg Het bezorgen van ons dagblad is een uitdagend ochtendkarwei voor jong en oud. Er staat een goede beloning tegenover. Naast de ruime vergoeding zijn er diverse extra's zoals: vakantiegeld startpremie aanbrengpremie voor abonnees en bezorgers gratis regenpak gratis krant Interesse? Neem contact op met de afdeling Binnendienst Distributie, telefoon 0800-0235111 (tijdens kantooruren), of kijk op internet: www.deleukstebijbaan.nl De minimumleeftijd is 15 jaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 37