PZC De knikker moet nog vallen WIK'57 schakelt Brouw uit Twee kansen voor Van der Sneppen SKNWK zweert bij 23 jaar oude formule Bruse supporters schreeuwen longen uit het lijfin De Kuip .2! agenda uitslagen mm SKNWK moet winnen met twee treffers vrijdag 10 mei 2002 door Rudy Boo.qert ROTTERDAM - Langzaam dringt het door bij Leo Burgers: Feyenoord heeft de Cup! De supporter uit Bruinisse leefde woensdag in een roes. Van de eerste tot de laatste minuut schreeuw de hij in De Kuip zijn keel schor en zong zijn helden hartstochtelijk toe. „Maai de knikker moet nog vallen. Hoe meer ik er nu over praat, hoe meer ik besef wat er is gebeurd." Burgers (31) is helemaal vol van zijn mooiste Feyenoord-ervaring ooit. Van af zijn achtste is hij al vast bezoeker van De Kuip, maar de Uefa Cup-winst is het mooiste geschenk dat de Feye- noorders hem konden geven. 'Feye noord Rotterdam, You'll never walk alone' staat op zijn borst getatoeëerd en woensdag leefde hij daarnaar. Met zijn 'familie' in vak RR vierde hij Feye- noords eerste prijs in het nieuwe mil lennium. „Als je de dieptepunten van de club hebt meegemaakt, maakt dat deze tij den alleen maar mooier. Niet normaal. Ik heb hier weken, ja zelfs jaren, naar toe geleefd. Elke vrije minuut teletekst kijken, in de kranten kijken of er nog blessures zijn. Je bouwt de spanning voor jezelf op. En dan gebeurt het. Die ontlading. Niet te geloven. Na het laat ste fluitsignaal werd het gewoon stil in het vak: 'Wat moeten we doen?" Samen met de Bruse broers Jan en Pie- ter Olree bezoekt Burgers al een decen nium alle thuiswedstrijden van 'hun' Feyenoord. Woensdag zaten ze weer op hun vertrouwde kuipstoeltjes, in de vertrouwde volgorde: Pieter - Leo - Jan. 's Middags om twaalf uur waren ze met z'n vieren (ook Edwin Klink) van uit de Maisstraat in Bruinisse naar Rot terdam vertrokken. Auto bij de Kuip gezet en op het Stadhuisplein de war- ming-up ingezet. Stikgezellig „Stervensdruk", zag Edwin Klink. „Ie dereen stond hutjemutje. Maar het was stikgezellig." Rond zes uur arriveerde de Bruse delegatie, die uit ruim twintig fans bestond, in het stadion. Klink: „Het was een beetje rare gewaarwor ding. Normaal worden alleen maar Feyenoord-liedjes gedraaid, maar nu werden om-en-om Duitse en Neder landse liedjes gedraaid." Het stadion barstte uit zijn voegen toen de hoofdrolspelers het veld betraden. Pieter Olree, Jan Olree, Leo Burgers en Edwin Klink staan op het punt naar Rotterdam te gaan. De buikvlinders maakten overuren; de wereld concentreerde zich rond één groen veld; het kookpunt werd bereikt. „Maar we hebben de eerste vijf minu ten van de wedstrijd gemist", lacht Klink. „Er werden in ons vak fakkels aangestoken. Véél meer dan normaal. En een rook..." Burgers voegt toe: „Ik wist niet eens dat er spelers op het veld stonden." Maar toen het rookgordijn langzaam optrok, verschoof ook vak RR naar het puntje van de stoel. Van Hooijdonk op de paal, het gaat goed, Tomasson over de knie bij Kohier, strafschop! En Van Hooijdonk scoort!!! Burgers: „Ik sprong twee rijen naar voren, twee rij en naar achteren. Ik was overal." Klink: „Ik ben geloof ik iedereen om z'n nek gevlogen." Hetzelfde scenario volgde tien minuten later bij de 2-0 van Pi-Air. De spanning flipperde .door het li chaam van Burgers. „Vlak voor de rust kreeg ik toch koppijn, joh. De hele dag in de stad en dan de wedstrijdspanning nog. In de rust ben ik meteen naar de EHBO gevlogen. Daar lag een Duitser gestrekt, met een geel shirt en een baard. 'Zwei nul', zei ik tegen hem. Hij zei 'Verdammt noch mal' en 'Scheisse', maar hij kon er wel om lachen. Humor, hè! Ik heb twee paracetamollen geno men en ben snel weer teruggegaan. Op tijd om de historische en hysteri sche laatste 45 minuten mee te maken. Het zou krap worden, maar Feyenoord gaf zijn Legioen uiteindelijk de prijs waar het al zo lang naar snakte. lOink zat naast een fan die zijn tranen de vrije loop liet. Zelf werd hij ook overmand door emotie's, maar zijn huilbuizen had hij in bedwang. Burgers ook: „Het is gek, maar ik krijg op zo'n moment stalen ogen. Door de moeheid of de ze nuwen, ik weet het niet. Maar ik stond zo strak als een naald." Poseren Voor het vak van het Bruse kwartet (01- ree/Olree/Klink/Burgers) poseren de Feyenoord-spelers met de cup. In een halve cirkel staan ze te hossen en op de beker zit Ebi Smolarek. Vak RR ont ploft van vreugde. „Machtig mooi. Dat blijft me m'n hele leven bij", bekent Klink. „Weet je wat ook mooi was? Paauwe gooide al z'n kleren in het pu bliek. Ja, zelfs z'n sokken en schoenen. Hij ging in z'n onderbroek van het veld van onze sportredactie NEEUWERKERK - Nicole van der Sneppen heeft vandaag twee kansen op de hoogste eer in het Pearle/Gruttepikkers vete- ranentoernooi. De tennisster staat in Nieuwerkerk in de fina le van het vrouwen-dubbel en gemengd-dubbel van de catego rie 8. Traditioneel is hemelvaartsdag de dag van de halve finales bij het Gruttepikkerstoernooi. Van der Sneppen had zich in een eer der stadium al samen met part ner Stins geplaatst voor de eind strijd in het vrouwen-dubbel en gisteren voegde ze daar met Weggeman de finaleplaats in het gemengd-dubbel aan toe. In de halve finale versloeg het duo Stins/Van de Linde met 6-1 en 6 -2. Vandaag worden op de ba nen van TV Duiveland zeven tien finales afgewerkt in deca tegorieën 5 tot en met 8. Ind hoogste mannen enkel (5) spele Hans-Jan Goedegebure en Th? Kok, in het hoogste vrouwenec kei (7) treffen Hellen Stols e Erna Terwisscha elkaar. In het hoogste gemengd-dubl werd het duo Maaike 't Mannel tje/Chris Versteeg gisteren vg rassend uitgeschakeld di Krabbendam/Salomons, finale speelt tegen Kot/Van Est. De halve finales waren va divers allooi. Het was een eer voudige tweesetter of zwaarbevochten driesetter, 8 Schönberger (HE 7) had bi; voorbeeld geen enkele moei) met Henk Jeysman, terwijl zij opponent in de finale (thuissi Ier Ton Kramers) een marathoi partij speelde tegen Zierikze naar Kees de Vos: 6-2 5-7 6-4. 1 foto Dirk-Jan Gjeltema afDe spelers zetten hun feest voort in de catacomben, het publiek gaat zijn eigen weg. Een deel gaat de bloemetjes op de Coolsingel buiten zetten; chauf feur Burgers en aanhang zoeken de au to op en zetten koers richting het rusti ge Bruinisse. Bij Burgers thuis ploft het gezelschap op de bank neer. Videootje aan en de wedstrijd nog een keer kij ken. De penalty voor Tomasson was te recht, luidt het kundige oordeel. Die van de Duitsers niet. Maar wat geeft het? Een sluier van ge luk hangt in de Dokter de Kockstraat. Niks kan hen gebeuren. De klok tikt door. Burgers: „Toen ik om twee uur met m'n biertje in de hand in slaap viel op de bank, was het tijd om naar bed te gaan." Een droom was uitgekomen. van onze sportredactie NIEUWERKERK - Het is al 23 jaar een beproefde formule en ook gisteren zorgde die weer voor spektakel. Het traditionele henielvaartstoernooi van voet balvereniging SKNWK brengt jong en oud samen, en geeft ie dereen gelijke kansen op de overwinning. Tien teams uit heden en verle den van SKNWK streden gis termiddag om de titel. „Veel verenigingen halen spelers bij elkaar en laten ze een mixed- toernooi spelen. Het nadeel daarvan voor ex-spelers is, dat als de één vrij is, de ander moet voetballen. Dan kunnen ze nog niet met elkaar bijkletsen", schetste initiator Jan Tierie (sa men met Wim van de Zande en Huib de Valk de drijvende kracht) het probleem. Maar Tierie heeft een kwart eeuw geleden de oplossing al be dacht en die werkt nog steeds. Laat elk team intact. Dus: de spelers die twintig jaar geleden een team vormden, moeten i nu ook doen. Het verschil 5 kwaliteit wordt ondervangt door een handicap. Het kwal" tatief mindere team mag na ai loop van een onderling dueled aantal strafschoppen nemenci het verschil te vereffenen. IJ met die formule werd gister® opnieuw om de hoofdprijs» streden. Winnaar werd het tear ex-SKNWK 1, met onder ands; ren Wilco de Valk (nu Kloetin?' Maarten Padmos, Thomas\l (beiden Zierikzee). Dat teat versloeg in de finale het huidig eerste team met 3-2. Het eerste team was nooit zovc gekomen als Sinoto, de voorlcj per van SKNWK, in de laak' poule wedstrijd niet had gtj stunt. Het versloeg namelijktó derde team van SKNWK, waar] door die ploeg de finale mist;) Sinoto bestond uit oude gte als keeper Hans Stoutjesdijk Jan Tierie, Leon Wandel, Cee Willemse, Evert van de Zanik Robin VrijFrans Kommer, Rier. Hage, Kees Wesdorp, Leovandi Weijde en Rein van Klinken. I vrijdag— MM Basketbal Mannen, tweede divisie: Bladel - Waldric (21.00 uur. Mannenbeker. Mevo'80 Smokkelhoek (20.00 uur), BV Souburg 2 - Marathon (21.30 uur). Jongensjunioren: BV Souburg - Marathon (20.00 uur). .zaterdag— Atletiek Schietsport Meidoornloop Nisse. 14.30 uur: 1500 meter voor de jeugd. 15.00 uur: 5, 10 en 15 kilometer voor alle leeftijden. Inschrij vingen vanaf 14.00 uur in het Dorpshuis, Nisse. Halve marathon en Zeemijl van Terneu- zen. Organisatie: Jogging Club DOW in samenwerking met atletiekvereniging Scheldesport. Locatie: Stuvesande, Ter- neuzen. Start: 14.00 uur. Afstanden: zee mijl 1 853 meter), 6,12 en 211 kilometer. Inschrijven: zwemparadijs Scheldorado, Terneuzen. HM Biljarten Schouwen-Duiveland Trofee. BV Onder Vrienden - SIR. Locatie: Café Neffen d'Eule, Oosterland. Aanvang: 13.00 uur. Gewestelijke finales teams: Libre C1: BV De Kastanje, Kloosterzande. Locatie: BC De Distel, Roosendaal. Aanvang: 10.00 uur. Libre C2: BV Windenburg, Noord- gouwe. Locatie: BV Boulevard, Hooger- heide Driebanden B1: 't Bierwinkeltje, Terneuzen. Locatie: BC Amorti, Zeven bergen, Aanvang: 13.00 uur. Driebanden B2: BV Windenburg, Noordgouwe. Loca tie: Café 't Trefpunt, Roosendaal. Aan vang: 10.00 uur. Districtskampioenschap van Zeeland. Onderdelen, militairgeweer, standaard geweer, veteranengeweer. Locatie: mili- tairebaan Koningin Wilhelmina-kazerne, Ossendrecht (9.00 uur-15.30 uur). Tennis Districtscompetitie. Hoofdklasse, man nen: Smash - Schelde, Drive - Wester- schouwen, Game'78 - Sluiskil, Kapelle - J. van Beieren. Veldkorfbal Overgangsklasse B: OrWit-Avanti, De Lege Geaen-Thrianta, KCC-Marfugels, Fortis-Excelsior D (16.00 uur). 1G: IJssel- vogels-Tjoba (15.30 uur), Koag-De Dijk- vogels, Maassluis-Vr'schaar H, Rust Roest-ODOM.2G:TOP-Pernix (15.30 uur Sagitta-ACKC, Ondo G-Swift (15.30 uur ADO-Fiks. 4A: Atlas-Volharding (15.30 ROB: Or.Wit 2-Tjoba 2 (14.00 uur). R1G: Snel 2-Swift 2 (14.15 uur), Fortis 2-ODO M 2 (14.15 uur) Jeugd. A1D:Tjoba-Wion 2 (11.30 uur), Maassluis-Swift (14.00 uur Fortis-Korbis (12.30 uur), HÜ Voetbal ZATERDAGVOETBAL Hoofdklasse B: Barendrecht-Huizen, Del- tasport-Spijkenisse, GVVV-Hoek, Benne- kom-Roda Boys, Sparta Nijkerk-Dovo, Kloetinge-SDV Barneveld, IJsselmeer- vogels-Zwart Wit'28. Aanvang wedstrij den 15.00 uur. Eerste klasse C, nacompetitie (klassepe- riodekampioenschap): Wilhelmina'26- Achilles Veen. Tweede klasse, nacompe- tie: De Zwerver-Kogelvangers, Nivo Sparla-Arnemuiden, AZVV-Tricht. Der de klassen, nacompetitie: Yerseke-Be- velanders, Kruiningen - De Meeuwen. Serooskerke-WHS (17.00). Vierde klas se A, nacompetitie (klasseperiodekam- pioenschap): SKNWK - Spui. Vierde klasse B, nacompetitie (klasseperiode- kampioenschap): Smerdiek-WIK'57. Indien niet anders vermeld, aanvang 14.30 uur. ■IS Wielrennen Districtskampioenschap tijdrijden. Alle categorieën mannen en vrouwen. Orga nisatie: wielerstichting Vlissingen. Loca tie: Havenweg, Nieuwdorp, Aanvang: 14.00 uur. Permanence: verenigingsge bouw Ammehore, Hertenweg, Nieuw dorp. zondag Biljarten Gewestelijke finales teams. Vrouwen: Distr. team Walch./deBev. en BV Concor dia, Terneuzen. Locatie: Café Concordia, Loon op Zand. Aanvang: 10.00 uur. Libre C3: BV De Kastanje, Kloosterzande. Loca tie: Sporthal van Duyvenvoorde, Oost Souburg. Aanvang; 10.00 uur. Libre C4: DOS, Nieuwerkerk. Locatie: Café De Meebaal, Nieuwerkerk. Aanvang: 10.00 uur. Libre C5: BV Scheldezicht, Wemel- dinge. Locatie: Tapperij de Kroon, Ber gen op Zoom. Aanvang: 10.00 uur. HM Tennis Landelijke competitie. Gemengd senio ren, tweede klasse: Be Quick/M - Schel de. Derde klasse: Middelburg - Dash'35, Souburg - Vierhoeven. Vierde klasse: Souburg 2 - Hartel, Be Quick/M 2 - Tiola. Vijfde klasse (0067): De Puije - Middel burg 3, Halve Maantje - Hulster Ambacht, Ludo Emergo - Halsteren 2. Vijfde klasse (0075); DOS - Souburg 3, Tiola - De Zoom 3, Animo - Middelburg 2. Mannen, eerste klasse: Animo - Sluipers. Tweede klasse: Oudenbosch - Zierikzee, Holy 2 - Halve Maantje. Voetbal Amstel Cup, finale: FC Utrecht - Ajax (De Kuip, Rotterdam). ZONDAGVOETBAL Hoofdklasse B: UDI'19-Gemert, WSC- Panningen, Schijndel-JVC Cuijk, IVS- Terneuzen, Wilhelmina'08-TOP, EHC/ Norad-Vinkenslag, Meerssen-UNA. Aanvang 14.30 uur. Derde klassen, nacompetitie: Moerse Boys-Dosko, IFC-Grenswachters, Patrij zen-Rood Wit. Vierde klassen, nacom petitie: Odio-Hulsterloo, BSC-Zeeland Sport, Domburg-MOC'17. Vijfde klas sen, nacompetitie (klasseperiodekampi- oenschap): Ria W-Koewacht, Luctor'88- NVS. Aanvang 14.30 uur. SPUI - SKNWK moet morgen met twee doelpunten verschil van Spui winnen om de volgen de ronde van de nacompetitie te bereiken. Concurrent Cadzand won gis teravond met 1-3 bij datzelfde Spui, terwijl het eerste duel in de nacompetitie van de vierde klasse A tussen de Nieuwerker- kers en Cadzand in 0-0 eindig de Doordat SKNWK op de ranglijst boven Cadzand ein digde, heeft de ploeg voorrang als het doelsaldo gelijk is. Cad zand kwam tot de zege onder aanvoering van uitblinker Peter Nieskens. In de tweede helft werd pas gescoord. Twee keer Michel Cillekens (0-1 en 1-2), Ronnie Fieret (1-1) en Angelo Martlé, die met een vrije trap vanaf de middenlijn 1-3 maak te. Motorsport WIK-speler Leon Hendrikse probeert Brouw-doelman Meivin van Ast te omspelen. Op de achtergrond ki jken (van links naar rechts) Elmar de Kok, Richard Verhage, Dick van Splunder, Remi Lievense en Pieter Kristalijn toe. foto Marijke Folkertsma door Ron de Waal KERKWERVE - De voetballers van WIK'57 hebben zich een uitstekende uitgangsposi tie verworven om zich te plaatsen voor het vervolg van de nacompetitie. Na de 3-1- overwinning op Brouwershaven gister avond heeft de ploeg van trainer Jaap de Ridder morgen in de tweede wedstrijd tegen Smerdiek aan een gelijkspel voldoende om verder te komen. Van een al te euforistische stemming na de zege op Brouwershaven was niet direct sprake bij de thuisploeg. Trainer Jaap de Ridder realiseerde zich maar al te goed dat er morgenmiddag in de uitwedstrijd tegen Smerdiek nog negentig zware minuten vol gen. „Dat wordt lastig. Smerdiek heeft in mijn ogen een betere ploeg, maar als we ons eigen spelletje kunnen spelen zijn er zeker mogelijkheden", zei De Ridder na afloop. In de wedstrijd tegen Brouwershaven, dat in hun eerste nacompetitieduel met Smer diek een 1-1-gelijkspel had behaald, kwam de thuisploeg moeizaam op gang. Dat WIK'57 maar liefst zeven spelers miste, was zeker in de beginfase goed merkbaar. Al in de achtste minuut mocht Martin Kristelijn de bal ongehinderd voorgeven, waarna Danny Jonker het kopduel van Elmar de Kok won; 0-1. De thuisploeg was niet echt aangeslagen door de vroege voorsprong van Brouwer shaven, maar kon zich in het verdere ver loop van de eerste helft geen doelrijpe kan sen verschaffen. „Ik heb de jongens op het hart gedrukt vooral de rust te bewaren, en dat is uiteindelijk gelukt", verklaarde Jaap de Ridder na afloop. WIK'57 wachtte geduldig op de eerste grote kans, die zich na tien minuten spelen in de tweede helft prompt aandiende. Erik de Vlieger kon ongehinderd op keeper Meivin van Ast van Brouwershaven afgaan, maar werd op het laatste moment gestuit door Re- mi Lievense. Scheidsrechter Geerling ken de geen pardon met Lievense en toonde di rect de rode kaart. Elmar Verhage bracht WIK'57 uit de toegekende strafschop weer op gelijke hoogte: 1-1 Cynisch „Dat betekende de ommekeer in de wed strijd", vond trainer Cees Kraayenbrink na afloop. „Maar ja, die scheidsrechter had waarschijnlijk gisteravond naar Feijenoord gekeken. Ik vond rood sterk overdreven", vervolgde hij cynisch. Na de rode kaart van Lievense had Brou wershaven de grootste moeite enigszins uit de verdedigende stellingen te komen en loerde WIK'57 op de mogelijkheid om de ge nadeklap toe te dienen. Twintig minuten voor tijd werd het overwicht van WIK'57 ook beloond, toen Wim van de Velde een af gemeten voorzet losliet op het hoofd van Le on Hendrikse, die de 2-1 aantekende. Brouwershaven kreeg nog een geweldige mogelijkheid op de gelijkmaker, toen Jan Constandse de volledig vrijstaande Willem Weber over het hoofd zag, en voor eigen suc ces koos. De inzet van Constandse ging voorlangs, waarna Elmar Verhage met een van richting veranderd schot WIK'57 defi nitief in veilige haven bracht: 3-1. De uitschakeling in de nacompetitie kwam bij Brouwershaven niet als een mokerslag aan. „Als je na zo'n turbulent seizoen nog tweede wordt in de eindstand, kan je niet anders dan tevreden zijn. Ons seizoen is ge slaagd", zei Kraayenbrink na de wedstrijd. WIK'57 - Brouwershaven 3-1 (0-1). 8. Danny Jon ker 0-1, 56. Elmar Verhage 1-1 (strafschop), 71. Leon Hendrikse 2-1, 81. Elmar Verhage 3-1 Scheidsrechter: J. Geerling (Dordrecht). Rode kaart: 56. Remi Lievense (Brouwershaven). Gele kaartDanny Jonker (Brouwershaven). Aantal toeschouwers: 200. WIK'57: Krijn Hendrikse; Gert-Jan Broere, Pa trick deBroekert, WilcoKooman, Wimvande Vel de (80. Yvon van de Hoek); Eric de Vlieger, Elmar Verhage, Elmar de Kok, Marco Ganseman; Theo Wittenberg (75. Maarten Dijkstra) en Leon Hen drikse. Brouwershaven: Meivin van AsLArnoud Sleutel, Remi Lievense, Ivo Fonteine, Pieter Kristalijn, Frank Kristelijn (75. Iwan Pankow), Martin Kris telijn, Edwin Hof; Dick van Splunder, Danny Jonker (55. Willem Weber) en Jan Constandse. Vlissingen. Eerste wedstrijd Open Zeeuws Kampioenschap. 250/500cc: 1 Richard Leeuwesteijn, 2 Erik van der Wekken, 3 Robin Jansen, 4 Stef Goet- heer, 5 Rick van den Broek. 125cc: 1 Pa trick Delmotte, 2 Nicky Huiszoon, 3 Owen Delaney, 4 Twan van Liere, 5 Henk Buys. 85cc 1e manche: 1 Rinus van der Ven, 2 Ramon Koole, 3 Martin Stroo. Tweede manche: 1 Van der Ven, 2 Koole, 3 Stroo. 65cc 1e manche: 1 Jeffrey van Kempen, 2 Johnny van Eekelen, 3 Luc Dybala. Tweede manche: 1 Van kempen, 2 Dy bala, 3 Mike van Ham; Veteranen, eerste manche: 1 Leo Stroo, 2 Jos Machielsen, 3 Ad Grofen. Tweede manche: 1 Stroo, 2 Machielsen, 3 Groffen; Miniklasse 1e manche: 1 Benjamin Torbijn, 2 Michael Hoogendonk. 3 Robert van de Pelt. Tweede manche: 1 Torbijn, 2 Kevin Spruijt, 3 Björn Oreel. Paardensport Vrouwenpolder. Dressuurwedstrijd Sé- ROS. B 11: 1. Melanie van de Plasse (La dy, Zd. Beveland) 162. B 12: 1. Roxanne van der Eijken (Tjirka, Mauritsruiters) 166. B 11: 1. Truus Francke (Pompidou, GouweReyers) 173. B12:1.TruusFranc- ke (Pompidou, Gouwe Reyers) 176. L1 17:1. Babette Bookelaar (Oakley, R.V. Sé- -Ros). L1 18: 1. Babette Bookelaar (Oakley, R.V. Sé-Ros) 180. Ml 29: 1. Maxime van der Eijken (Brown, Beauty Mauritsruiters) 161. M1 30: 1. Evelien Schouten (Lady, Ramona Paardebloem) 150. M235:1. Marieke Willemstein (Jive, Oranjezon) 165. M2 36: 1. Miranda Wei ermans (TDN's Capricio, Gouwe Reyers) 159. L1 17: 1. Elna Ridderbos (Morro- Grande, R.V. Sé-Ros) 168. L118:1. Linda Jansen (Papillon, Weelruiters) 173. L2 23:1. Janine Commee (Royal Lady, Paar debloem) 164. L2 24: 1. Lonneke Ludol- phy (Ivana, Scheldestad) 170. M1 29: 1. Peter Klaassen (Night and Day, Walche ren) 170. M1 30: 1. Dicky Wieringa (Nie- durmie, Weelruiters) 167. Z1 41: 1. Marcel Bosch (Orfevre, Westbrabantse Ruiters). Z1 42: 1. Rafaela van de Yssel (Eendrachts Koss, Oranjezon) 193. Z2 51 1 Linda Goense (Jupiter, Weelruiters) 196. Z2 52: 1. Astrid van der Veer (Joli, R.V. Sé-Ros) 197. Schaken Enschede. NK voor clubteams, halve fi nales LSG - Ordina 3-7: Van Wessel - Van Wely 0-1, Smeets - Sokolov 0-1, Van Haastert - Timman 0-1, Bosman - Gurevi- ch 1/2-1/2, Erwich - Tkachiev 1-0, Van Blit- terswijk - Chuchelov 1/2-1/2, Konings - Van den Doel 0-1, Middelburg - Kuijf 1/2- 1/2, Rebers - Blees 1/2-1/2, Roobol - Cuij- pers 0-1. ING/ESGOO - HSG 3-7: Feygin - Seirawan 1-0, Schebler - Piket 1-0, Hen- nig - Van der Sterren 1/2-1/2, Hoffmann - Nikolic 1/2-1/2, Hausrath - Ljubojevic 0-1 Henrichs- Nijboer0-1, Kroeze - Rogers 0- 1, Kiseleva - Kosashvili 0-1, Van Wissen - De Vreugt0-1, Bolwerk- PolgarO-1. Sportprijsvragen Lucky Day (8 mei 2002): 01-03-05-10-14- 22-24-25-30-33-39-41 -45-58-65-67-71 - 73-75-79. (onder voorbehoud) Duitse lotto: 4-35-36-38-43-36. Reser vegetal: 44. Supergetal: 9. Spel 77: 1386787. Super 6:937701. Belgische lotto: 2 - 5 - 6 -16 - 34 - 38. Re servegetal: 36. Joker: 0122573. Tennis Nieuwerkerk. Pearl el Gruttepikkers toernooi. Categorie 5. GD: Krabben dam/Salomons - 't Mannetje/Versteeg 15-8. Categorie 6. HE: Hans Ganseman - Jan Stouten 7-7. DD: Ars/Breen - Hooger- huis/Lekkerkerk 9-4, Markusse/Stols - Slootweg/Verkaart 11-3. Halve finales: Markusse/Stols - Hoogerhuis/Lekkerkerk 4-6 6-3 6-2, Ars Breen - Cator/Post 6-0 6-3. Categorie 7. HE: Kees de Vos - Cees Lege- maate 13-7 Halve finales: Ton Kramers- Kees de Vos 6-2 5-7 6-4, Eef SchónbertV - Henk Jeysman 6-0 6-1DE: HellenStOc. Erna Terwisscha 9-6. HD: Van Meer/Struijk - Van Gemeren/Scheelel) 1. Halve finales: Boekholt/Peters -Vil der Hooft/Van de Linden 6-4 6-4, Bofj /Both - Van der Meer/Struijk 7-5 2-66< DD, halve finales: Polak/De Winter De. loo/Van Rooy 4-6 6-3 6-0; Kristelijn® mer - Duinhouwer/Roodenburg 6-16! GD: Vleeshouwers/Slootmaaker - Dut houwer/Duinhouwer 7-5, Van den 0 den/Both - Wandel/Struijk 6-6. Hal» finales: Kristelijn/De Bil - Poelmai# boer 6-3 7-6, Duinhouwer/Duinhouw; Wandel/Struijk 6-3 6-3. Categorie 8.K Piet Stoutjesdijk - Bert Scheele 8-4 R Overbeeke/De Vlaam - Van de Lindal' ins 12-6, Smit/Der Weduwen - Francke1 oodenburg 12-6. Halve finales: Van» Linde/Stins - Luchies/De Vries 6-4 H Overbeeke/De Vlaam - Smit/Der Wee. wen 7-5 4-6 6-2. DD: Van a Cingel/Stroosnijder - Luchies/De Vril 10-9. GD, halve finales: Van der Sn-: pen/Weggeman - Stins/Van de LintM 6-2, Van der Cingel/Overbeeke - LodöË A/an Helden 6-0 6-3. Veldkorfbal Middelburg. Winnaars Hemelvaartsd* toernooi KV Swift. Senioren. Afdeling Swift 2, afd. 2: NIO, afd. 3: Schelder gels, afd. 4: Emergo, afd. 5: NI0 2.» jeugd. Afdeling 1: Oranje Wit, afd. 2:0 do M., afd. 3: BKC. B-jeugd. Afdeling! Caproen, afd. 2: Fortis 2, afd. 3: T0PA. jeugd. Afdeling 1: Oranje Wit, afd. 2:f: tis 2, afd. 3: TOP A„ afd. 4: Ondo M i jeugd. Afdeling 1: Albatros E-jeugd' deling 1Snel, afd. 2: Oranje Wit. F-jeuf Afdeling 1: TOP A„ afd. 2: TOP A2.I jeugd. Afdeling W: TOP A. Voetbal Nacompetitie, poule A: Den Bosch Er n 3-1. Den Bosch 1 1 0 0 3 1; RBC 1 1 0 0 3 2j Cambuur 10 0 10 Ij Emmen 10 0 10 'l Poule B: ADO Den Haag - Sparta 3-3. Excelsior 1 1 0 0 3 ADO Den Haag 10 10 1 H Sparta 10 10 1 H Volendam 10 0 10 'i Engeland, competitie: Liverpool-BI» burn 4-3, Manchester United - Arsens1-. 1. Stand aan kop: Arsenal 37-84 (karri oen), Liverpool 37-77, ManchesterU"; ted 37-76, Newcastle 37-71, Chelsea: 64. Vrouwen, hoofdklasse: Oranje Nassaj Ter Leede 2-2. WielrennenJ Wemeldinge. 35e Ronde van Wemelt ge. Elite en neo-amateurs: 1. RobKc: (Goes). 2. Frangois Franse (KwadendT me), 3. Johnny Hoogerland (Yerseke!' Bart Marièn (Wouw), 5. Ronald Knjr* (Hank), 6. Michel Rommers (Kapelle) Gerwin de Regt (Nispen), 8. Eric deCrJi (Hoogerheide), 9. Jacky van Ast (RflWj 10. Dennis Raadtgever (Goes), 11 N nald Schür (Alkmaar), 12. Peter (Oud-Vossemeer), 13. Johan vanScW (Oost-Souburg), 14. Robert Jongenekj (Oudenbosch), 15. Rico K™- Cs-Gravenpolder), 16. Rob Meilï- (Hoogerheide), 17. Marco van Haak! (Stavenisse), 18 Patrick de Grave (Kar Ie), 19. Bob Verkooïjen (Chaarn),'i Johnny Pollie (Tholen). Sportklas1; A/cyclosportieven: 1 Iwan Jonkir- (Maassluis), 2. Peter Mol (Kapelle)] Wilfred Geijs (Kwadendamme), 4. Jasj Tettelaar (Vlaardingen), 5. René Sn* (Lage Zwaluwe). Recreanten: 1 R#- Weststrate ('s-Heer Arendskerke),- Jaap Weststrate (Yerseke), 3. Dirk-Wr lem Blijleven (Ridderkerk), 4. AdrM van de Dries Cs-Heerenhoek), 5 Kfj Hoogerland (Yerseke) Veteranen: 1F trick Bolssens (B), 2, Christ de BaatlHo; ven), 3. Wim Oosse (Middelburg), 4. Gelens (Sprundel), 5 Rini van derU»; (Standdaarbuiten).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 46