Inge de Bruijn uit ploeg gezet PZC Arno Slabbekoorn pijlsnel in Assen Komst FC Limburg van de baan To vaal mist finale rugbytoernooi nipt Niek van der Linde oppermachtig in thuiswedstrijd Eerste wedstrijd Open Zeeuwse titelstrijd bij MSV De Uitlaat Meningsverschil reden van breuk Jaimy de Nooijer naar toernooi in Denemarken Judoka's van Geelhoed elf keer de beste Dubbeltoernooi tennisvereniging 't Swaecke uitslagen agenda Antvelink op derde plaats wb 20 dinsdag 7 mei 2002 van onze sportredactie SITTARD - De komst van FC Limburg is van de baan. De be sturen van Roda JC en Fortuna Sittard hebben de besprekin gen met coalitie-partner MVV afgebroken. ,,MVV heeft zich niet aan de afspraken gehou den, de club heeft voor ons on acceptabel gehandeld", aldus algemeen directeur Theo Mommers van Fortuna. De drie betaaldvoetbalclubs uit Zuid-Limburg spraken sinds eind maart over een ver regaande vorm van samenwer king. Roda JC hoopte met steun van het regionale be drijfsleven een stap richting de nationale top te kunnen zetten, voor Fortuna en MW zou de fusie een financiële redding be tekenen. De sfeer tussen de besturen van Roda JC, Fortuna Sittard en MW is intussen zo diep ge daald dat verdere samenwer king uit den boze lijkt. Uit spraken van Pickée dat de nieuwe Roda JC-trainer Wil jan Vloet, volgend seizoen de opvolger van Georges Leekens, automatisch zou doorschuiven naar een eventueel FC Lim burg, vielen in Maastricht ver keerd. Interim-manager Dick Visser van MW: „Roda JC heeft het er zelf naar gemaakt. Het is flau wekul om te stellen dat MW afspraken niet is nagekomen. Roda JC en Fortuna Sittard wilden plotseling voor afgelo pen vrijdag duidelijkheid, ter wijl altijd is gesproken om de onderhandelingen pas na het einde van de competitie op 5 mei te hervatten." Fortuna Sittard, dat met vele miljoenen euro's schuld kampt en dit seizoen uit de eredivisie degradeerde, vraagt deze week bij de KNVB uitstel aan. Algemeen directeur Mommers: „Normaal gesproken moeten we voor 1 juni een sluitende be groting presenteren. We heb ben echter meer tijd nodig om met onze sponsors te overleg gen. We vragen nu om uitstel tot 1 juli." ANP Inge de Bruijn, hier op het EK in Antwerpen, is door coach Jacco Verhaeren uit de Philips-zwemploeg gezet. foto Toussaint Kluiters/ANP door Henk de Winter ASSEN - De start was beslist niet super van Arno Slabbekoorn. Vanaf een tweede plaats gestart kwam de uit 's- Heer Abtskerke afkomstige motorcou reur als achtste pas de eerste bocht uit. Een ronde later lag Slabbekoorn op een vijfde stek. Een paar ronden later nam hij de kop in de wedstrijd over, stond hij die niet meer af. Het werd voor Slabbe koorn op zijn Suzuki-racemotor zijn eerste overwinning in Assen na tien jaar motorrace. „Dit pakken ze me dus niet meer af"zei Slabbekoorn nog nagenietend van zijn overwinning. „Het ging hartstikke goed. Ik kan het bijna niet geloven dat ik heb gewonnen en ook nog eens de snelste ronde gereden. Dat is me hier in Assen ook nog nooit overkomen. Dit voelt geweldig." Op het pas van nieuw asfalt voorziene racecircuit in Assen werd de tweede ra ce voor het Open Nederlands kampi oenschap wegrace gehouden. Slabbe koorn: „Het was in de trainingen even zoeken naar de nieuwe ideale racelijn. In sommige bochten kan je nu met het nieuwe asfalt harder doorheen. Andere bochten zijn juist iets langzamer ge worden. Het was secuur op de ideale lijn rijden. Er kwam nogal wat troep op de baan te liggen. Ik heb er in ieder ge val geen last van gehad." De voorsprong van Slabbekoorn op de nummer twee, Paul Mooyman, bedroeg op de streep dik anderhalve seconde. De nummer drie, Robert van der Molen kwam 5.5 seconde later dan Slabbe koorn over de streep. Na twee races, staat Slabbekoorn met zijn overwin ning stevig aan de leiding in de tussen stand van Superstock-klasse. Elf pun ten vóór op de winnaar van de vorige race en nu zevende, Richard Flutter^ Twintig punten voorsprong op de num mer drie in de tussenstand, Paul Mooy man. Slabbekoorn: „Er kan in de loop van het seizoen nog van alles gebeuren. We zijn nog maar net begonnen. Maar dit pakken ze me niet meer af. De uit Temeuzen afkomstige John Bak ker finishte op elf seconden achter Slabbekoorn op een vierde plaats. Bak ker, rijdend op en Ducati 998S, heeft zijn pijlen gericht op het Europees Su perstock kampioenschap. „Dat zit toch in je achterhoofd. Volgende week rij ik in Monza en ik wil in de races voor het Nederlands kampioenschap niet te veel risico nemen. Bakker had zijn Ducati voorzien van volle regenbanden. „Daarmee kon ik het hoge tempo van Arno (Slabbekoorn) niet bijhouden." In de remmen In de 125cc-klasse is in de laatste ronde is Johan Fredriks uit 's-Heerenhoek ten val gekomen. Fredriks moest kort na de start flink in remmen voor een valpartij vlak voor hem. Fredriks begon aan een zeer sterke opmars. Vanaf een twintig ste plaats had hij twee ronden voor het einde de aansluiting gevonden bij de nummers acht en negen in de wedstrijd. Een schakelfout in een van de bochten zorgde ervoor dat Fredriks met zijn Honda-racemachine onderuit ging. In de Supermono-klasse is Harry Imanse uit Nieuwdorp op een twaalfde plaats geëindigd. Motorcrosser Arno Slabbekoorn boekte zijn eerste overwinning in Assen. van onze sportredactie EINDHOVEN - Inge de Bruijn is uit de Philips-zwemploeg ge zet. Volgens coach Jacco Ver haeren en het management van het team was er onvoldoende basis om de samenwerking voort te zetten. De drievoudig olympisch kampioene en de rest van de ploeg zijn op het per soonlijke en sportieve vlak uit elkaar gegroeid. De Bruijn zal zich de komende maanden bij haar Amerikaanse coach Paul Bergen voorberei den op de Europees kampioen schappen langebaan in juli in Berlijn. De commerciële Philips-ploeg werd na de olympische succes sen in Sydney opgericht. De Bruijn - ze won driemaal goud en één keer zilver - was samen met Pieter van den Hoogenband het boegbeeld van de formatie, waar ook Klaas Erik Zwering en Joris Keizer deel van uitmaken. Het team heeft zich onlangs ver sterkt met de talentvolle Hinke- lien Schreuder. Die gaat offici eel per 1 juni zwemmen voor het team. Het contract tussen de Philips- ploeg en De Bruijn liep tot het einde van dit jaar. In april sloot de Barendrechtse een persoon lijke verbintenis met de Staats loterij tot en met de Spelen van VLISSINGEN - De 17-jarige Jaimy de Nooijer neemt zater dag deel aan een internationaal Jiu-Jitsu-toernooi in het Deen se Ribe. De vechtsporter komt voor de tweede keer uit voor het Nederlandse seniorenteam. De Nooijer, de jongste in de na tionale selectie, maakte zijn de buut anderhalve maand gele den in Hamburg. Toen kwam hij niet ver, maar versloeg wel de nummer twee van Europa in de klasse -77 kg. Naast De Nooijer doen ook de Vlissingse Richard Maatjes (-69 kg) en Lindsay Wyatt (+70 kg) mee. EKEREN - Liefst tien judoka's van Sportschool Geelhoed heb ben tijdens een internationaal toernooi in het Belgische Eke- ren de eerste plaats behaald. Remco Alders slaagde er zelfs in twee keer de beste van een cate gorie te zijn. Verder waren er toernooizeges voor Tom de Landmeter, Sjors Riddersma, Tess en Sam van 't Westende, Ron Smit, Robbin van de Bor, Jeffrey Tevel, Glenn Alders en Chantal Gaakeer. Tamar Oranje, Jonathan en Friederike Baldauf, Nadia Abu Rabaiya, Swen Hilberdink (2x), Tess en Sam van 't Westende, Rob de Landmeter, Johnno Rijnhout, Robbin van de Bor en Renske Brandhotf waren allen goed voor een tweede plaats. Saskia Riddersma sleepte in Ekeren een mooie derde plaats binnen. WEMELDINGE - Tennisver eniging 't Swaecke uit Wemel- dinge houdt van 27 mei tot en met 2 juni het eerste SNS bank Open Dubbeltoernooi. Er wordt gespeeld in de catego rieën 3 tot en met 8 herendubbel, damesdubbel en gemengd dub bel 17+. Bij de organisatie zijn inmiddels honderd aanmeldingen binnen, maar aanmelden kan nog tot 10 mei. 2004 in Athene. Coach en voor malig levenspratner Jacco Ver haeren betreurt het vertrek van De Bx-uijn, maar zag geen ande re oplossing. „Het is duidelijk dat we inleveren aan kwaliteit. Het is jammer, maar er was spi-ake van een verstoorde werkrelatie en het had voor alle partijen nadelig geweest als we op deze voet wai'en verder ge gaan, ook voor Inge", liet de coach vanuit het trainingskamp in Vittel weten. „Er was een verschil van me ning over de invulling van haar sportieve carrière en haar func tioneren binnen het team. Ik heb voor de groep gekozen in plaats van het individu." Het is niet de eerste keer dat de samenwerking tussen De Brui jn en Verhaeren wordt beëindigd. In 1996, vier maanden voor de Spelen in Atlanta, zette de coach haar uit de zwemploeg van PSV. Tegen de afspraak in verscheen ze in die periode te weinig op de training. Verhaeren wilde met zijn actie toentertijd een daad stellen. Hij hoopte de zwemster wakker te schudden. De Bruijn miste ech ter het olympisch toernooi. Kij kend naar de beelden op de tele visie kreeg ze toch weer de moti vatie verder te gaan. Via een vriend kwam ze bij de Ameri kaan Bergen terecht. Hij bracht haar weer op het juiste spoor en van onze sportredactie AXEL - Het Open Zeeuws kam pioenschap motorcross gaat donderdag (Hemelvaartsdag) met de openingswedstrijd op het Sloehavencircuit in Vlissin- gen van start. Na deze ontmoe ting bij gastheer MSV De Uit laat volgt twee dagen later de tweede ontmoeting op het Fin- landcircuit nabij de Axelse Sas sing. Voor de club van voorzitter Dennis den Engelsman is de wedstrijd onder de rook van het Vlissings industriegebied de laatste ontmoeting op het be staande circuit. Deze zomer moeten de Vlissingers een deel legde de basis voor een serie we reldrecords, wereldtitels en drie keer Olympisch goud. Verhaeren: „De problemen met haar motivatie zijn inmiddels wel achter de rug. Daar heeft haar vertrek nu niets mee te ma ken. Ze is erg goed bezig. Door deze beslissing nu te nemen, hoop ik dat dit geen nadelige ge volgen voor haar verdere loop baan heeft. Dat zou een groot verlies betekenen voor het Ne derlandse zwemmen en de Ne derlandse sport. We zijn nog altijd 'on speaking terms' en ho pen een goede opl ossing te kun nen vinden voor de begeleiding in de laatste weken voor het EK en tijdens het toernooi. Het is niet de bedoeling dat ze er sport- techisch op achteruit gaat." Onvermijdelijk Volgens manager Patrick Wou ters heeft De Bruijn teleurge steld gereageerd op haar ge dwongen vertrek uit het team. „Maar we moesten het belang van de volledige ploeg voor ogen houden. Jacco heeft vele ge sprekken met Inge gevoerd, maar op deze manier functio neerde het team niet meer. De beslissing was onvermijdelijk. De sportieve en pei'soonlijke in zichten liepen steeds meer uit elkaar. Er was geen basis meer voor een succesvolle samenwer king." ANP van het parkoers aan de opruk kende industrie inleveren en moeten daai'door tijdelijk slui ten. Na het herinrichten van de accommodatie kan er weer ge reden worden bij MSV De Uit laat. Wat de cross op hemelvaartsdag betreft, verwacht Den Engels man evenals vorig jaar om streeks 170 renners in te mogen schrijven. De coureurs komen uit in de klasses 65cc, 85cc, 125cc, 250/500cc en veteranen. Daarnaast is er een wedstrijdje voor mini's buiten mededin ging. Torenhoog favoriet in de klasse 85cc is thuisrijder Rinus van der Ven. In de groep 125cc wordt ti telverdediger Owen Delaney, een Brit, opnieuw aan de stait verwacht. „Hij heeft toege zegd", aldus Den Engelsman, die erop rekent dat er meer ren ners uit Engeland de oversteek zullen maken. Delaney is op nieuw kanshebber. Grote tegen strever in die klasse kan Nicky Huiszoon uit Vlissingen zijn. Dion Verhulst uit Axel, onlangs tweede in een wedstrijd van de MCLB op het Finland-circuit, is bij de 125cc een outsider. Dit geldt eveneens voor Arno Ruttinger uit Goes, die vorig jaar in de klasse 250/500cc zijn slag sloeg. In deze categorie wordt dit j aar veel verwacht van Casper Ovaa uit Oost-Souburg. Bij de veteranen ging vorig jaar de titel naar de in Oosterhout foto Henk de Winter woonachtig Rien van der Wek ken. Ondanks dat hij zich nog niet heeft ingeschreven, ver wacht men hem toch weer aan de start. Zeker is dat de num mers twee en drie van vorig jaar, Jos Machiels (Diepenbeek) en Ad Geldof (Oostkapelle), wel van start zullen gaan. De wedstrijden in Vlissingen beginnen om 12.00 uur. Zater dag gaat op het Finlandcircuit de eerste wedstrijd om 10.30 uur van start. De trainingen op het ruim 1700 meter lange parkoers beginnen om 09.00 uur en het inschrijf bureau opent de deuren om 08.00 uur. De wedstrijdlei ders Jan Hilbrink en gaan er vanuit dat omstreeks 16.00 uur alles achter de rug is. van onze sportredactie VLISSINGEN - De Goese rug byclub Tovaal heeft uitstekend gepresteerd op het sterk bezette Wakke Memorial Toernooi in het Belgische Laakdal. Een late tegenscore in de wedstrijd tegen Ellesmere Port RFC maakte dat Tovaal echter net de finale mis liep. In de eerste poulewedstrijd re kende Tovaal door try's van Tries van Eus van Dijk, Erik Buijs en Michiel Sinke en twee conversions van Egon Geeratz eenvoudig af met gastclub Laakdal. Ook Club 9 Lummen was een maatje te klein voor de Goesenaren. Door try's van Cae sar Luikenaar en Koen Spaas en twee conversions van Jan Moel- ker werden de Belgen eenvoudig aan de kant gezet. Weston-super-Mare bleek een lastiger klant. In een keiharde wedstrijd was het Koen Spaas die met twee try's een belangrij k van onze sportredactie THOLEN - Niek van der Linde heeft de eerste wedstrijd om het Open Belgisch kampioenschap freestyle windsurfen gewon nen. Bij de Oesterdam nabij Tholen bleef de Rillander de Belgen Stijn van de Brande en Fabrice de Vos voor. De condities (windkracht 4-6) waren tijdens de wedstrijd 'King of the Dam' ideaal. De deelnemers waren in staat het maximale van hun kunnen te la ten zien. De top-32 van België was uitgenodigd om aan deze wedstrijd mee te doen. Onder hen titelverdediger Danny Ver bist, Stijn van den Brande (Bel gisch beste freestyler) en Tom Vaes en Tom Scheirlink (Bel gisch beste 'wavers'). Atletiek Pittsburgh. Marathon van Pittsburg. Mannen: 1. Chesang (Ken) 2.14.53,2. Ke ring (Ken) 2.14.56,3. Rutto (Ken) 2.15.34, 4. Musuva (Ken) 2.17.58, 5. Bungei (Ken) 2.18.26. Vrouwen: 1. Kryza (Pol) 2.31.45, 2. Lewy (VSt) 2.36.48. Basketbal New York. NBA, playoffs. Eastern Confe rence, halve finales: New Jersey Nets - Charlotte Hornets 99-93. Stand best-of- seven series: 1 -0. Detroit Pistons - Boston Celtics 96-84. Stand: 1-0. Western Confe rence, halve finales: Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs86-80. Stand best-of- seven series: 1-0. Golf New Orleans. Compaq Classic, 5 miljoen euro. Eindstand: 1. Choi (ZKo) 271 sla gen, 2. Ogilvy (Aus), Hart (VSt) 275,4, Co ok (VSt), DiMarco (VSt), Sposa (VSt), Forsman (VSt) 276. Paardensport Mannheim. Meimarkttoernooi. Kwalifi catie: 1. Dubbeldam (Ned) De Sjiem 0- 68,49, 2. Ludger Beerbaum (Dui) Goldfever 0-68,89, 3. Fervers (Dui) Char leston 0-69,45, 4. Engemann (Dui) 0- 69,48, 5. Hoorn (Ned) Hascal 0-70,34, 6. Kirchhoff (Dui) Damhus Galileo 0-73,42. Schietingen Ons Genoegen Oudelande, Wip 1: eerste hoofdvogel S. Raas, Victoria; tweede hoofdvogel J. van de Guchte, Zorgvlied; eerste zijvogel J. van de Dries, Eensge zindheid; tweede zijvogel J. Repkes, Vic toria; derde zijvogel M. de Jonge, Sora- nus II; vierde zijvogel M. Goerree, Zorg *229 Teveel (4) afbrekingen na elkaar vlied; eerste kal M. Verdonk, Concordia, tweede kal J. Hoogstrate, Doel naar Ho ger; derde kal J. Vermuele, Edele Hand boog; vierde kal loting. Wip 2: eerste hoofdvogel Mariette, Robin Hood; twee de hoofdvogel P. Repkes, Victoria; eerste zijvogel A. Dekker, Doel naar Hoger; tweede zijvogel J. van de Guchte, Zorg vlied; derde zijvogel M. de Jonge, Sora- nus II; vierde zijvogel L. van Dijke, ADLM; eerste kal C. Jeremiasse, Zorgvlied; tweede, derde en vierde kal loting. Spes Nostra Ovezande, Wip 1: eerste hoofdvogel C. Hamelink, Soranus II; tweede hoofdvogel H. Koens, Zeelandia, derde hoofdvogel J. van Steenbergen, Willen Teil; eerste zijvogel P. Oosthoek, Vrije Schutters; tweede zijvogel J. van Steenbergen, derde zijvogel P. Verbart, vierde zijvogel L. Rentmeester, allen Wil lem Teil; vijfde zijvogel Patr. Oosthoek, Vrije Schutters; zesde zijvogel J. Verbart, Willem Teil, eerste en tweede kal H. Koens, Zeelandia; derde kal J. Remijnse, Zorgvlied, vierde kal J. van Steenbergen, Willem Teil; vijfde kal B. de Jonge, Spes Nostra; zesde kal P. Verbart, Willem Teil. Sportprijsvragen Lucky Day d.d. 06-05-2002. 02-04-08-09-11-13-16-19-21 -23-27-44- 53-55-63-64-67-70-72-80 (onder voorbehoud) Lottoprijswinnaars: 04-05-2002. Jackpot e. 3.750.000,- 0 winnaars. Hoofdprijs e. 500.000,- 0 winnaars. 2e prijs e 75.000,-0 winnaars. 3e prijs e. 50.000,- 6 winnaars. 4e prijs e. 1.000,- 10 winnaars. 5e prijs e. 500,-74 winnaars. Totaal aantal prijswin naars: 574.528. Jackpot Lottotrekking 11 mei 2002: e. 4.000.000,- Euroloterij prijswinnaars 04-05-2002. 6 cijfers goed e 200.000,- 0 winnaars, laat ste 5 cijfers goed e. 5.000,- 5 winnaars. Iaatste4cijfersgoede,500,- 18winnaars. laatste 3 cijfers goed e. 50,- 208 winnaars, laatste 2 cijfers goede 5,- 1845winnaars laatste cijfer goed e. 1,-18137 winnaars. Totaal aantal prijswinnaars; 20,213 Lucky Day 2783, d.d. 04-05-2002 Aantal prijswinnaars: 5.379. Totale prij- aandeel had in het zwaarbe vochten gelijkspel: 12-12. In de beslissende wedstrijd te-1 gen Ellesmere Port RFC nam Tovaal via een try van Alex Vlie land en een conversion van Egon Geeratz al vroeg de lei-1 ding: 7-0. Door zwak verdedi gen grepen de uiteindelijke toernooiwinnaars in de laatste minuut de volle winst: 7-12. Een dag later speelde Tovaal op eigen veld tegen DidsburyTocH RFC. De Engelsen uit Zuid- Manchester begonnen sterk aan de wedstrijd. De Tovaal-defen-1 sie hield het achterin echter uit stekend dicht en na twintig mi nuten openden Jacco Korstanje (try) en Jan Moelker (conversion t de score. Didsbury probeerde met fysiek, maar vaak niet al te slim spel, Tovaal te ontregelen. Na een try van Robert Bierens was Dids-1 bury leeggespeeld en kon Jan-1 Joost Wiebrens in de voorlaatste j minuut de score vastleggen op 17-0. De wedstrijd werd echter gedo mineerd door Niek van der Lin-1 de. Van der Linde won op de eer- ste dag zowel de single als dub bele eliminatie. Ook de eerste eliminatie van de volgende dag werd door de Rillander winnend afgesloten. De wedstrijd werd. afgesloten met een 'Best trick-competitie' Daarbij gaan alle windsurfers tegelijk het water op en hebben ze dertig minuten de tijd om hun beste truc laten zien. De surfers krijgen hierdoor de kans te ex perimentelen; alleen de beste truc telt mee in de jurybeoorde ling. Van der Linde schreef uit eindelijk ook het spectaculaire slotakkoord en daarmee de wedstrijd op zijn naam. Miss België 2001 Dina Tersage over handigde de Rillander de kroon die bij de eerste prijs hoort. zenbedrag; e. 44.014,- Aantal gratis deel nemers: 22.894. Toto-13, week 18. 1e prijst 13 wedstr. goed voorspeld): 0 win naars, e. 0,00 2e prijs(12 wedstr. goed voorspeld): 7 winnaars, e. 448,62 p.p. 3e prijs(11 wedstr. goed voorspeld); 133 winnaars, e. 59,02 p.p. Verwachte Jack pot Toto-13 week 19/2002: e. 10.000,- (onder voorbehoud) Tennis Wereldranglijst mannen. Champions Race: 1Johansson (Zwe) 278 punten, 2 Henman (GBr) 242, 3. Safin (Rus) 223,4 Hewitt (Aus) 209, 5. Federer (Zwi) 198,6 El Aynaoui (Mar) 194 (8), 7. Novak (Tsjl 179 (6), 8. Agassi (VSt) 175 (7), 9. Roddick (VSt) 162,10. Moya (Spa) 161,74. Schal ken 33 (71), 131. Sluiter 7,137. Verkerk5, 158. Siemerink, Van Scheppingen 3,190. Van Lottum, Wessels 1 Vrouwen: 1. Venus Williams (VSt) 4631, 2. Capriati (VSt) 4553, 3. Clijsters (Bet 3699,4. Hingis (Zwi) 3508, 5. Serena Wil-1 liams (VSt) 3363, 6. Seles (VSt) 3360,7 Davenport (VSt) 3350, 8. Henin (Bell 3112, 9. Dokic(Joe) 3074,10. Mauresmoj (Fra) 2252,92. Oremans (Ned) 412,50(91 106. Noorlander 346, 124. Boogert 258,50(127), 188. Hopmans 155,75(18011 Rome. Masters-Series, mannen, 2,9 mil joen euro. Eerste ronde: Hipfl (Oos) - Ca- nas (Arg) 6-4 6-4, Roddick (VSt/13) - Ca- latrava (Spa) 6-2 6-3, Philippoussis (Aus! - Spadea (VSt) 6-2 6-2, Galimberti (Ita) Corretja (Spa/16) 6-2 2-6 6-3, Kratochvil (Zwi) - Clavet (Spa) 4-6 7-5 6-3. Nova* (Tsj/14) - Schalken (Ned) 6-4 6-4, Safin (Rus/6) - Martin (Spa) 6-2 6-2, Grosjean (Fra/10) - Arazi (Mar) 6-4 6-0. Agassi (VSt/9)-Kiefer (Dui) 6-36-2, Malisse(Bel'j -Acasuso (Arg) 6-1 6-4, Nalbandian(Arg) - Portas (Spa) 6-3 5-7 6-3, Galvani (Ita) Rusedski (GBr) 4-6 7-6 6-2, Moya (Spa)- Ulihrach (Tsj) 6-3 3-6 6-1. Warschau. Vrouwen, 186.000 euro. Eer ste ronde: Talaja (Kro) - Poetsjek(WRu/2i 6-46-2, Reeves (VSt/6) - Kandarr(Dui)7-6i 6-2, Foretz (Fra/8) - Koelikovska (Rus)7-5 8-2, Noorlander (Ned) - Nejedly (Can) 6-1 7-5. Barca (Dui) - Grande (Ita) 4-6 6-27-6. Smashnova (Isr) - Montolio (Spa) 6-36-3, i Tu (VSt) - Zanetti (Ita) 6-3 6-2. Berlijn. Vrouwen, 1,5 miljoen euro. Eer ste ronde: Roesch (Dui) - Dementieva (Rus/12) 6-4 1-6 6-4, Tulyaganova (Oez) Leon Garcia (Spa) 6-4 6-0, Drake (Can) Sanchez Lorenzo (Spa) 6-3 6-7 6-3, Dyr berg (Zwe) - Chladkova (Tsj) 6-4 6-3, De- chy (Fra) - Husarova (Slw) 6-3 6-2. Mikae- Man (Zwi) - Weingartner (Dui) 6-3 1-0 op gave, Myskina (Rus) - Sucha (Slw) 6-2 7 5, Lichovtseva (Rus) -Panova (Rus)7-53 67-6, Torrens Valero (Spa) - KremerfLuxl 6-7 6-3 6-2. Black (Zim) - Oremans (Nedlj 6-3 4-6 7-6. dinsdag Zaalvoetbal Sportpunt Zeeland, Goes. Oefeninter land Nederland-Belgie. Aanvang: 20.00 uur. Oefenwedstrijd Zeeuwse selectie- Selectie districtZuid londer 19jaar. Aan vang: 18.30 uur. OOST-SOUBURG - Judoka Ri chard Antvelink is bij een toer nooi het in Russische Samara derde geworden met het team van judoschool De Korte uit Hoogvliet. De 19-jarige Sou burger, lid van Riu Van Schalk, was te gast bij het team van De Korte

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 20