Franse wint voor eigen publiek PZC Tennissers Smash halen Game'78 in Hockeyers Olympia dienen protest in Belgische coup bij 25 kilometer van Hulst Driebanders sluiten seizoen wisselend af 18 Ronde van Kwadendamme getroffen door afzeggingen EK-debuut Van der Ven valt in water Challenge wint zeilwedstrijd Oosterschelde uitslagen maandag 6 mei 2002 door Peter Snelders De kopgroep van vijf renners in Kwadendamme, met de latere winnaar Francois Franse op kop. foto Dirk-Jan Gjeltema door Marco Hamelink KWADENDAMME - „Zulke goede benen als dit weekend heb ik het hele seizoen nog niet gehad", vertelde Francois Fran se. De wielrenner won gisteren in zijn woonplaats onbedreigd de Ronde van Kwadendamme voor amateurs. Het was de der de keer dat hij die won. „Maar winnen voor eigen publiek blijft altijd mooi", vond Franse. Het was een beetje een trooste- MILAAN - Bijna drieduizend kilometer gereden, en waar voor? Voor niks. Het EK-debuut van motorcrosser Rinus van der Ven viel zaterdag volledig in het water in het Italiaanse Milaan. Stortregens, harde wind en sneeuwval teisterde dit week einde Zwitserland en Noord- Italië. Huizen en scholen moes ten geëvacueerd worden en in dat inferno moest in Milaan de eerste wedstrijd in de EK-cy- clus voor 85cc-ers worden ver reden. Onverantwoord, oor deelde de organisatie zaterdag echter. De vader van Rinus van derVen, Chiel, had alle begrip voor de afgelasting. „Er kwamen wa tervallen van regen naar bene den. De springbulten op het cir cuit losten op als zout. We zagen zelfs modderstromen van de bergen glijden en die namen ge woon huizen mee. naar bene den." Geen omstandigheden om een EK-cross te verrijden. Hoe zuur dat ook was voor Van der Ven, want de wekenlange voorberei dingen en de bijna drieduizend kilometer (heen en terug) waren nu nodeloos. Over twee weken (zondag 19 mei) krijgt hij echter een herkansing, als in Berlijn de tweede cross wordt verreden. loze vertoning bij de aankomst- streep in Kwadendamme. Slechts een handjevol toe schouwers trotseerde, gewa pend met paraplu's, de kou en regen. „We hebben de afgelopen jaren steeds mooi weer gehad", vertelde Jan Braat, secretaris van de organiserende wielerver eniging. „Het is sowieso al moeilijk om publiek naar het wielrennen te krijgen en met zulk weer is het helemaal moei lijk." Het handjevol trouwe wieler- volgers zag een sterk uitgedund peloton aan de start. Van de ruim veertig renners die zich vooraf hadden ingeschreven, meldden zo'n vijftien zich voor de start af. „Een dieptepunt in het 49-jarige bestaan van de ronde", noemde Braat het. „Maar niet getreurd. Het blijft een amateursport. Ik heb waar dering voor zij die wel starten", voegde hij eraan toe. Frangois Franse maakte het kennelijkniet veeluit. De36-ja- rige renner voelde zich zaterdag in Yerseke, waar hij negende werd, al goed en gisteren merkte hij bij het inrijden al dat ook nu de benen goed waren. „Het is lang geleden dat ik twee wed strijden in één weekeinde heb gereden en wist dan ook niet of dit zou gaan. Al snel voelde ik echter dat ik geen last had van de wedstrijd in Yerseke", aldus Franse. De coureur uit Kwadendamme demarreerde al in de eerste ron de en kreeg vier renners mee, onder wie de Goesenaren Rob Koole en Dennis Raadtgever. De vijf liepen snel uit en zouden niet meer teruggepakt worden in de wedstrijd over tachtig ki lometer. Aanval Met nog negen ronden van twee kilometer te gaan zette Franse opnieuw de aanval in. In eerste instantie kon alleen ploegge noot Koole het tempo volgen. Eén ronde later wist ook Eric de Crom nog aansluiting te yinden bij de leiders. Twee ronden voor het einde zet te Franse zijn allesbeslissende aanval in. De Crom was niet meer bij machte om het gat te dichten en ploeggenoot Koole reageerde niet. „Het zou ook een beetje vreemd zijn als niet één van ons had gewonnen", doelde Franse op zijn ploeggenoot bij Willebrord Wil Vooruit die der de werd en geen aanstalten maakte om De Crom naar de kop van de wedstrijd te rijden. Voorafgaand aan de wedstrijd van de amateurs werd traditie getrouw een wedstrijd voor nieuwelingen verreden. Arjen de Baal uit Puttershoek bleek na veertig kilometer de sterkste. Niek Rentmeester uit Goes fi nishte als derde. Verschil Al in de tweede ronde ontstond een kopgroep van zes renners met Rentmeester als enige Zeeuw. Jimmy de Bruijn uit Sint-Jansteen miste de slag en probeerde aan de kop van het peloton het verschil met de lei ders te dichten. Veel kleiner werd het gat echter niet. De Bruijn probeerde het nog wel samen met Rik Lugtenburg uit Goedereede, maar het verschil was al te groot. De sprint van de kopgroep werd gewonnen door De Baal vóór Vincent Hinssen uit Rijen en Rentmeester. Jimmy de Bruijn werd negende. Jan Braat keek ondanks de re gen toch terug om een mooie wielerdag. „Het is jammer dat er weinig publiek was, maar zij die er waren hebben twee mooie wedstrijden gezien. Dat Fran- gois Franse hier wint, is natuur lijk mooi meegenomen. De vele aanmeldingen bij de nieuwelin gen maken echter ook veel goed", aldus Braat die nu al uit kijkt naar de vijftigste editie volgend jaar. „Hopelijk hebben we dan wel mooi weer met een mooi jubileumprogramma. HULST - Het hockeyteam van Olympia heeft de kwartfinale van de strijd om de districtsbe ker voor vierdeklassers niet overleefd. De Terneuzense man- nenploeg strandde bij Mistral (3-1). Het Hulster Rapide kwam in de derde klasse bij de vrou wen niet verder dan een gelijk spel (2-2) tegen hekkensluiter DES. Vlissingen won in diezelf de klasse met afgetekende cij fers van DDHC: 5-0. Mistral-Olympia 3-1: „Voor ons gevoel hebben we met 2-2 ge lijkgespeeld", foeterde Olym- pia-aanvoerder Gijs Schueler. „Er was ons toegezegd van de bond dat we neutrale scheids rechters zouden krijgen, maar nu bleek dat een oud-coach en een ex-speler van Mistral de wedstrijd floten. Vooral die ex-speler was een ramp. Hij heeft ons flink benadeeld. Wij gaan protest indienen bij de bond." Olympia was in de beginfase de gevaarlijkste ploeg. Daarna kwam Mistral beter in de wed strijd. De ploeg scoorde halver wege 1-0. Net voor rust moest Bob Harskamp met rood ver trekken voor commentaar. Hoe wel Olympia met tien man speelde, was het team na rust gevaarlijk. De gelijkmaker was meer dan verdiend, maar de spelers zagen tot ontsteltenis dat de treffer werd afgekeurd. Dat had de nodige commotie tot gevolg. Dit moment was cruci aal, omdat Mistral vrij snel daarna 2-0 scoorde. Toch kwa men de bezoekers nog terug tot 2-1 (Gijs Schueler). Net op het moment dat Olympia op zoek ging naar de gelijkmaker liet Mistral na een overtreding uit een counter 3-1 noteren. Vrouwen Derde klasse D. Rapide-DES 2- 2: Rapide ging sterk van start en drukte dat in de vijfde minuut uit in 1-0. Op aangeven van Leo- nie de Bruijne maakte Karin Martens dat doelpunt. In die eerste helft had Rapide het beste van het spel en kreeg ook de be tere kansen. Na rust opende de thuisploeg matig en dat werd door DES af gestraft. De bezoeksters bogen de achterstand om in een voor- sprong van 1-2. Rapide toonde i veerkracht en opnieuw Martens I maakte in de laatste minuut 2-2 Vlissingen-DDHC 5-0: In de I eerste helft was DDHC nauwe lijks minder dan Vlissingen en kreeg in die periode ook enkele j goede scoringskansen. Naar mate de eerste helft vorderde nam Vlissingen het initiatief en kwam laat in die periode op 1-0 I door Merel de Kam. Een toege kende straf bal, die overigens i zwaar betwist werd door DDHC, betekende 2-0 via Ra chel Schoonderwoerd. Toen het na rust 3-0 werd door Carlijn Cardon gaf DDHC zich gewon nen en kon Vlissingen vrij sim pel uitlopen naar 5-0 door tref fers van Bregje de Looff en Vesta Kroon. KAMPERLAND - Het jacht Challenge met schipper Huur man heeft de Roompot Marina Cup gewonnen. De Goesenaar was in de tweedaagse zeilwed strijd de sterkste in de open klasse in de te varen drie korte en één lange wedstrijd van 25 mijl op de Oosterschelde. Een ontmoeting gevaren met een harde wind van 6/7 op de schaal van Beaufort. Sea- j tramp met de Duitse schipper Schneider aan het roer werd in deze groep tweede voor Serpe- tien van Achim Bolten uit Kort- gene. In de categorie First 3.17 zege vierde Magnifique van Johan- Dirk van der Endt uit Yerseke voor achtereenvolgens First Step van Jan Goderus (Goes). In de klasse Fist 40.7 won Marix met de Antwerpenaar Lekens aan het roer. Roompot.nl met Chris Meeusen uit Roosendaal aan het roer werd hier tweede. De tweedaagse ontmoeting werd door de organisatie als 'ge slaagd' getypeerd. De drie Belgische koplopers in de 25 kilometer van Hulst. foto Wim Kooyman door Willy van Leeuwen IJZENDIJKE - De titelstrijd in de hoofdklasse mannen van de tenniscompetitie in het district Zeeland wordt pas op de laatste wedstrijddag beslist. Game'78 en Smash gaan samen aan de leiding met 29 punten uit zes wedstrijden. Game'78 maakte geen fout bij Jacoba van Beieren (6-0), ter wijl concurrent Smash verloor een punt verspeelde tegen Wes- terschouwen (5-1) Zaterdag speelt Smash thuis tegen De Schelde en Game'78 krijgt Sluiskil op bezoek, Game'78 had geen problemen met Jacoba van Beieren dat door de 6-0-ne- derlaag degradeerde uit de hoofdklasse. Tom Huis won zijn enkelpartij op zijn slofjes van Ton Verjaal, terwijl Pascal van Poecke met 0-6 3-6 Jan Leeu wenhaag op een nederlaag trak teerde. Robin de Witte en Niek de Koster waren eveneens suc cesvol. Game'78 zette in de dub- belpartijen de kroon op het werk door tweemaal te winnen. Smash moest de volle winst be halen in Westerschouwen, maar 'liet een punt liggen waardoor het nu samen met Game'78 aan de leiding staat In de enkelpar tijen maakten de Smash-spelers geen fout. Van Remortel won met 1-6 3-6 van Michel de Vlie ger, terwijl Alexander Bauwens op dreef was tegen Arno de Ko ning. Patrick Vervaet was te sterk voor Robert Kort en Ri chard Bral verdiende een punt door Joop van den Oudenhoven RILLAND - De teams in de landelijke competitie drie banden groot die hun thuisha ven hebben bij Biljartpaleis Jacobs zijn toe aan hun zomer reces. BV Jacobs (verlies tegen 't Pleintje) en Hoondert/De Waard (gelijkspel tegen Ou denbosch) sloten dit weekein de hun seizoen af. BV Jacobs - 't Pleintje 2-6: Het duel stond in het teken van het afscheid. Immers zowel Jan Suykerbuyk als Paul Tum- door Chris Schoneman met 4-6 7-5 3-6 het nakijken te geven. De Vlieger/Dettingmeijer ver raste het duo Bauwens/Vervaet in de eerste dubbelpartijVan Remortel/Bral scoorde het vijf de punt door met tweemaal 3-6 Meuldijk/Schooneman af te troeven. Drive kwam tegen De Schelde niet verder dan 4-2, maar blijft op de dei'de plaats in de rang schikking. Kim Langeraert ging onderuit tegen Jurjen Mooi- broek, maar Sascha Saey knal de met tweemaal 6-0 over Ru ben Hendrikse heen. Zowel Paul Cortvriendt als Tony Seen verdiende een punt in zijn en- kelpartij tegen Olav Lijnbach en Christian Kats, die ze met 6-3 6-2 en 6-1 6-4 versloegen. In de dubbelpartijen werden de pun ten gedeeld, zodat een 4-2-eind stand werd bereikt. Sluiskil kreeg in Kapelle een fiks pak slaag en verloor met 1- 5. Dethlef Pieters, Riny Kort, Jos Zegers en Edward Bleyen- berg verloren alle vier hun en kelpartij. Pieters kwam tekort tegen Edwin Nieuwland, Kort verloor van Marlon Wisse en Jos Zegers ging onderuit tegen Alex van Eenennaam. Sander van Buren was met 7-5 6-4 de baas over Edward Bleyenberg. Sluis kil kon alleen in de eerste dub belpartij lussen Wisse/Van Du ren en Pieters/Bleyenberg een punt binnenhalen door met tweemaal 4-6 te winnen. Kort- /Zegers liet na een goede start in de eerste set met 2-6 alsnog de winst glippen met 6-1 6-3. mers kwamen voor de laatste keer in actie voor de thuis ploeg. Zij gaan elders hun ge luk beproeven. Beiden konden hun laatste wedstrijd voor 7het team geen glans geven. Vooral Suykerbuyk faalde op zichtig. Na een zijnerzijds slechte partij werd hij van ta fel geveegd door een sterk spe lende Valentijn, 9-25 na 33 door Fred Rabout HULST - De 27-jarige Jurgen Charmant uit het Belgische Me- relbeke won zaterdag de tweede editie van de 25 kilometer van Hulst. Drie kilometer voor het einde liet hij zijn laatste metge zel, boezemvriend en trainings partner Kristof Rul, in de steek om met een minuut voorsprong de finishlijn te passeren. beurten. Paul Tummers bleef tegen Gabriels eveneens bene den zijn kunnen en verloor, 23- 30 na 41 beurten. Jan Jacobs redde de eer door J. Verstijlen te verslaan, 25-20 na 35 beur ten. John Simons moest de ze ge laten aan P. Verstijlen, 26- 30 na 45 beurten. Oudenbosch - Hoondert/ de Waard 4-4: De bezoekers kwa- Rudy vanGuyseuit Stekene,die lange tijd mee aan de leiding had gelopen, moest er na acht tien kilometer a f en verloor in de resterende kilometers nog twee minuten op de winnaar. Hij zorgde er wel voor dat het podi um van de 25 kilometer een vol ledig Belgische aangelegenheid was. Ook de nummers vier en vijf, Benny Geens en Pieter Ac- kerman, waren van Belgische men tegen het hooggeplaatste Oudenbosch goed voor de dag. Zonder tot hoogstaand spel te komen, werd het thuisspelend team aardig in bedwang ge houden. Frans de Koek kreeg tegen Van Steen weinig kansen en verloor, 30-22 na 37 beur ten. Ook Sjaan van Kuyk had weinig in te brengen tegen Noordijk, 30-20 na 57 beurten. Gerrit Blom bleef M. Magielse één puntje voor 24-25 na 55 beurten en zorgde met Eddie der Weduwe, 16-25 in 58 beur ten, winst op J. Magielse dat één punt meeging naar Ril land. komaf. De eerste niet-Belg werd Rini Bruggeman uit Wilhelmi- nadorp, die als zesde eindigde op ruim negen minuten van Charmant. Voor de winnaar was het een ge slaagde test voor de 'Twintig van Brussel', een van de toon aangevende wedstrijden in Bel gië die over drie weken wordt gelopen. Charmant: „Het ging zoals het moest gaan, al valt de tijd een beetje tegen. Maar dat komt wellicht door de sterke wind die hier inde vlakke, onbe schutte polders vrij spel had en door het gebrek aan echte con currentie. Afgelopen woensdag liep ik in Knokke nog een strandloop over tien kilometer. Daar won Kristof en werd ik tweede, maar daar ging het aan zienlijk sneller." De tweede editie van deze 25 ki lometer was beter bezet dan de openingseditie van vorig jaar. Die werd gewonnen door Ha rold Hiel uit St. Jansteen vóór Dirk van de Veire (Oostakker) en Ronni van Acker (Nieuw- Namen). Alledrie lieten zater dag verstek gaan, Harold Hiel was er wel, maar als toeschou wer. Hij heeft de marathon van Rotterdam nog onvoldoende verteerd. Bij de mannen bleef de Zeeuwse inbreng beperkt tot Bruggeman, Johan Hinneman (Terneuzen) en Frans Verwilli- gen (Hulst). Bij de mannen konden de Zeeu wen geen rol van betekenis spe len, bij de vrouwen bestond het deelnemersveld louter uit Zeeuwse atletes met Ingrid Yse- baert (Hulst), Huguette Decler- cq (Vlissingen) en Ingrid Ver- heye (Breskens). In deze volg orde kwamen ze ook binnenYs- ebaert had geen enkel probleem om haar zege van vorig jaar te herhalen, al was haar tijd (1.51.30) tien minuten langza mer dan vorig jaar. Naast het hoofdmenu (de 25 ki lometer) stonden ook lopen over 3, 6 en 12,5 kilometer op de rol De 12,5 kilometer werd gewon nen door Peter Jansen (Sluiskil) en Wendy van de Velde (Maar- kedal). De 6 kilometer namen Dimitri Mevensen (Stekene) en Heidi van Remortel (Hengst dijk) voor hun rekening, terwijl Gert-Jan Lauret (St. Jansteen) en Haike van de Velde (Maar- kedal) het snelst op de 3 kilome ter waren. Schaken Praag. Internationaal toernooi: Karpov (Rus)-Anand (India) 1/2-1/2. Eindstand: 1/2-1 1/2. Snooker Sheffield. WK snooker. Halve finales: Hendry (Sch)-O'Sullivan (Eng) 17-13, Ebdon (Eng)-Stevens (Wal) 17-16. Squash Boblingen. EK landenteams. Vrouwen, finale: Engeland-Schotland 3-0 Om de derde plaats: Duitsland-Denemarken 2 1. Om de vijfde plaats: Belgiè-Nederland 2-1. Hannes-Atkinson 0-2, Cauwels-AI- bada Jelgersma 3-0, Schrijvers-Doren bos 3-0. Mannen, finale: Engeland-Frankrijk 2-2 (Engeland wint door beter setgemiddel de). Om de derde plaats: Wales-Neder land 4-0. Evans-Berden 2-0, Cough-Buit 3-2, Jones-Reus 3-1, Fitzgerald-Marges 3-0 Om de vijfde plaats: Schotland- Duitsland3-1. Tafeltennis Courmayeur. Italiaans Open, ITTF Pro Tour Mannen. Halve finales: Karlsson (Zwe)-Chang (Tai) 4-0 (12-10 11-8 13-11 11-4), Primorac (Kro)-Leung (HKo) 4-3 (10-127-11 11-611-8 14-16 11-611-6). Fi nale: Karlsson-Primorac 4-0 (11-8 11-8 11-6 11-6), Vrouwen. Halve finales: Ling Lin (HKo)-Li Jia Wei (Sin) 4-1, Sui Fei Lau (HKo)-Steff (Roe)4-2. Finale: Ling Lin-S- ui Fei Lau 4-0 (15-13 11-8 11-7 11-9). Tennis München. Mannen. Halve finales: Schuttler (Dui)-Stepanek (Tsj) 6-4 6-3, El Aynaoui (Mar/6)-Juschni (Rus) 4-67-5 7- 6. Finale: El Aynaoui-Schüttler 6-4 6-4. Mallorca. Halve finales: Nieminen (Fin/ 4)-Zabaleta (Arg) 6-1 6-3, Gaudio (Arg/ 8)—Calleri (Arg/5) 4-6 6-3 6-2. Finale: Gau- dio-Nieminen 6-2 6-3. Hamburg Vrouwen. Halve finales: Clijs- ters (Bel/2)—Dokic (Joe/5) 6-4 4-4 opgave Dokic, Venus Williams (VSt/1)-Hingis (Zwi/3) 7-5 6-3. Finale: Clijsters-Venus Williams 1-6 6-3 6-4. Bol. Halve finale: Svensson-Carlsson (Zwe)-Garbin (Ita) 6-3 6-2, Majoh (Kro/ 4)-Prusova (Tsj) 6-7 7-5 6-4 Finale: Svensson-Carlsson-Majoli 6-3 4-6 6-1 Mannencompetitie. Hoofdklasse: Drive -De Schelde 4-2; K. Langeraert-J. Mooi- broek 1-6 0-6, S Saey-R. Hendrikse 6-0 6-0, P. Cortvriendt-O. Lijnbach 6-3 6-2, T, Seen-C. Kats 6-1 6-4, Saey/Hamelink- -Hendrikse/Mooibroek 2-6 3-6, Langer- aert/Seen-Kats/Lijnbach 6-2 6-2. Ja coba van Beieren-Gamé78 0-6, T. Ver- jaal-T. Huis 0-6 2-6, J. Leeuwenhaag- P van Poecke 0-6 3-6, K. Lindhout-R de Witte 3-6 1 -6, T. Boxce-N. de Koster 1 -6 1-6, Verjaal/Leeuwenhaag-De Witt e/Van Poecke 2-6 4-6, Lindhout/Boxce- -De Koster/Huis 2-6 4-6. Westerschou- wen-Smash 1-5; M. de Vlieger-R. van Remortel 1-6 3-6, A. de Koning-A. Bau wens 2-6 3-6, R. Kort-P. Vervaet 3-6 2-6, C. Schooneman-R. Bral 4-6 7-5 3-6, De Vlieger/Dettingmeijer- Bau wens/Vervaet 2-6 6-2 6-2, Meuldijk- /Schooneman-Van Remortel/Bral 3-6 3-6. Kapelle—Sluiskil 5-1, E. Nieuw- land-D. Pieters 6-3 6-0, M. Wisse-R Kort 6-4 6-3, A van Eenennaam-J. Zegers 6-4 3-6 6-3, S. van Buren-E, Bleyenberg 7-5 6-4, Wisse/Van Buren- -Pieters/Bleyenberg 4-6 4-6, Van Een- ennaam/Nieuwland-Kort/Zegers 2-6 6-1 6-3. Eerste klasse A: Drive-De Bongerd 2-4, De Boskreek-Domburg 4-2, Souburg- -Zierikzee 2-4, Gamé78 2-Zierikzee 3 5-1. Eerste klasse B; Zierikzee-MLTC 3-3, Animo-Vogelvlucht5-1,Kruininge- n-Yerseke3-3. Hulster Ambacht-Bruten 2-4. Hoofdklasse 35+: Animo-Hulster Ambacht 5-1. J. Wisse-R, van den Berg 5-7 6-7, M. van der Staal-P. dHooghe 1-6 6-2 2-0 opgave, H. Filippo—H. van den Berg 6-4 4-6 7-5, J. Heijman-M. de Bruin 7-6 opgave De Bruin, Heijman/Van der Staal-Bruin/dHooghe 5-7 6-1 6-3, Filippo/Wisse-Van den Berg/Van den Berg 6-4 2-6 7-5 Halve Maantje-Sluis 5-1; H. van Gellecum-P. Haldermans 1-6 5-7, A Greeve-A. Bentley 6-1 6-0, R. de Klerk-H. van de Kerkhove 6-0 6-2, P. Bek-J. Jakob 4-6 6-3 6-4, Greeve/De Klerk-Haldermans/Jakob 6-1 6-4, Van Gellecum/Bek-Bentley/Van de Kerkhove 6-3 6-1. Tiola-MLTC 5-1; R. Smet-R. Broerse 6-3 6-2, R. Gruben-B. van Sab- ben 6-7 7-5 6-1H. de Jonge-R. Verhage 3-6 2-6, W. van den Bulck-S. Goossens 6-2 6-3, Gruben/Smet-Van Sabben/Ver- hage 6-1 6-4, De Jonge/Van den Bulck- -Broerse/Goossens 6-2 2-6 6-4. De Schelde-MLTC 2 5-1; B. van Belzen-H. van Waalwijk 6-3 6-4, R. W. Hendrik se-R. Sletterer 6-1 6-1, E. Compeer-H. Teeuw 4-6 6-2 6-1, E. Fagg-F. Hender son 6-3 6-1, Van Belzen/Compeer— Teeuw/Sletteter 6-2 6-2, Hendrikse/ Fagg-Henderson/Romer 4-6 4-6 Stan den. Hoofdklasse: Gamé78 6-29, Smash 6-29, Drive 6-21, De Schelde 6-18, Sluiskil 6-15, Kapelle 6-14, Wester schouwen 6-14, Jacoba van Beieren 6-4 Eerste klasse A: Zierikzee 6-25, Gamé78 2 6-23, De Bongerd 6-21, Souburg 6-19, Domburg 6-17, De Boskreek 6-16, Drive 2 6-12, Zierikzee 2 6-11. Eerste klasse B: Kruiningen 6-26, Vogelvlucht 6-25, Bru ten 6-21Animo 6-18, Yerseke 6-16, Zie rikzee 2 6-14, MLTC 6-12, Hulster Am bacht 6-12. Hoofdklasse 35+: Halve Maantje 6-30, De Schelde 6-25, Tiola 6-19, MLTC 6—18, Sluis 6-15, Animo 6-14, Hulster Ambacht 6-14, MLTC 2 6-9. Triatlon Tennessee. Amerikaans kampioen schap Powerman. Vrouwen: 1. Huizing (Ned) 2.22.35, 2. Eppers (Bol) 2.24.03,3. Gollnick (VSt) 2.24.51. Mannen: 1. Wat son (VSt) 2.05.26,2. Hall (Aus) 2.07.01,3. Popowski (VSt) 2.07.41. Voetbal Kloosterzande. Internationaal IZV toer nooi. Eindstanden. Open Europees Five- a-sidekampioenschap: 1. Oekraïne 1, 2 No Comment 1 (Slowakije), 3. Caravan Boys (Petten), 4. VOP Trencin (Slowa kije), 5. Albundies (Hulst), 6. Delta Nuts (Oostburg), 7. Zeeuwse zaalvoetbalse lectie, 8. Pro Sport (Clinge), 9. VV Steen, 10. Pro Sport (België) Fair Play Cup: No Comment 2 (Slowakije). IZV Cup man nen: 1. Tieleman (Kloosterzande), 2. Oekraïne 3, 3. WEJA (Braamt), 4. Warm tecentrale Zeeland (Goes), 5. Cantecleer- /Pearle (Hulst), 6. GTI (Hulst), 7. Clinge 2, 8. Fam Boys (Zaamslag), 9. Max Korting- /Van de Voorde (Hulst), 10. Max Korting (Hulst) Fair Play Cup: Chevy's (Hulst). IZV Cup vrouwen. 1Achilles'29 (Groes- beek), 2. Charlie's Hair (Kloetinge), 3. Pi nockio (Amsterdam), 4. Eggermont (Hulst), 5. Zuidland (Zuidland), 6. FAM Team Holland (Vianen), 7. Hillesluis 2 (Spijkenisse), 8. Avanti (Stiens). Fairplay Cup: Zaamslag Volleybal Mannen, nacompetitie. Om een plaatsin de derde divisie: Timmers/Volley Zuid-Atak'55 1-2, Zuvo-Timmers/Vol- ley Zuid 0-2, Atak'55-Zuvo 2-0. Atak'55 winnaar. Om een plaats in de promotie klasse: Udenhout-Cometo 2-0, IJVC-Udenhout 0-2, Cometo-IJVC 2-0. Udenhout winnaar. Vrouwen, om een plaats in de tweede divisie: Meerkerk- -De Schalmers 1-3 Om een plaats in de derde divisie: VOY-Timmers/Volley Zuid 2-0, De Burgst-Timmers/Volley Zuid 2-1, VOY-De Burgst 0-2. De Burgst winnaar, Om een plaats in de promotie klasse: Ardito-VVS'92 2-3. Om een plaats in de tweede klasse: Podarwic 2-Savok 2 2-1, Zuvo 6-Podarwic 2 1-2, Savok 2-Zuvo 6 2-0. Powardic 2 win naar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 36