Renesse vliegt uit startblokken PZC Belofteploeg gaat lekker voetballen Bowlingtitel voor Forever Young Patrijzen countert naar overwinning Piet van de Valk is seniorenkampioen 16 Schouwse vijfdeklasser zet Luctor'88 met 2-0 op z'n nummer uitslagen Overwinning Eddie Smit Gruttepikkerstoernooi weerstaat buien Oostkapelle degradeert maandag 6 mei 2002 door Ben Hameeteman RENESSE - Een lot de tanden toe gemotiveerd Renesse heeft gisteren in het begin van de na- competitie de eerste stap gezet in de richting van de vierde klasse. De vijfdeklasser troefde opponent Luctor'88 af met een prima 2-0-zege. En dat terwijl de 'badgasten' helemaal niet de intentie hebben te promoveren. Het is en blijft een vreemd ver- haal. Renesse dat gisteren op eigen veld aantoonde op een aardig niveau te kunnen voet ballen, maar, wanneer het diep in het hart kijkt, eigenlijk niet wil promoveren naar de vierde 'klasse. En een opponent die er juist alles aan gelegen is de vorig seizoen verloren gegane positie te heroveren, maar jammerlijk verliest. „Die druk van het moe- ten, is klaarblijkelijk veel te hoog voor de meeste spelers", oordeelde Luctor-trainer Mar ceel de Nijs na afloop. Voor periodekampioen Renesse daarentegen, dat finishte op de ranglijst met een derde plaats, is de vijfde klasse evenwel geen enkele probleem. „Wij hoeven niet zo nodig omhoog. Er wor- den op dit moment en volgend seizoen nieuwe jonge spelers in- gepast en dat moet allemaal nog - groeien. Wanneer we de kans krijgen te promoveren, zullen '•we dat natuurlijk altijd probe ren", vertelde Renesse-trainer Cees van Dijk. "De rood-witten startten giste ren nagenoeg compleet in de confrontatie tegen Luctor'88. „En dan zie je dat we wel ge woon in de vierde klasse thuis- horen. Helaas missen we nogal •eens spelers vanwege hun werk in de horeca of omdat ze een ei gen zaak hebben. Dus dit is vrij uniek", gaf Van Dijk aan. Alleen Remco Canters moest vanwege een enkelblessure deze keer ver- stek laten gaan. Compleet Matchwinnaar Mischa van de Hoek, die beide Renesse-doel- punten voor zijn rekening nam, bleef eveneens realistisch over de mogelijkheden van zijn ploeg. „Je ziet dat als we com pleet zijn, dat we het gewoon heel goed doen. Ook invallers, zoals Michel Lagendijk, zijn geen verzwakking. We hebben dit seizoen alleen veel tegensla gen gehad in de vorm van bles sures en schorsingen. Dan heeft Renesse het moeilijk. Ook alleskunner Guido Willem- se, die gisteren vanwege de bles sure van Remco Canters links back speelde, denkt dat Renesse normaal gesproken in de vierde klasse zou moeten kunnen spe len ,Het probleem is wel dat we een te kleine basis hebben. Daarbij hebben wij het altijd moeilijker tegen ploegen waar tegen we niet kunnen voetbal len. Normaal gesproken laten ploegen in de vierde klasse je meer voetballen dan in de vijfde klasse." De 24-jarige Willemse stak te gen Luctor'88 overigens in een prima vorm. En dat voor een speler die in Breda woont, niet met de groep traint maar pro beert de zelfdiscipline op te brengen wekelijks op eigen houtje aan de conditie te wer ken. „Dit was toch wel een spe ciale wedstrijd voor ons, na wat er destijds in Heinkenszand (twee rode kaarten en zes minu ten voor tijd gestaakt) is ge beurd. We hebben dat vandaag echter op een goede en sportieve manier rechtgezet. Er was veel strijd en ik vond het een leuke pot", aldus Willemse, die in de tweede helft voor open doel de eerste kans kreeg op 2-0. „Op zo'n moment merk je dat je ei genlijk te weinig traint, want zo'n bal moet er natuurlijk ge woon in." Strijd Van meet af aan lieten beide ploegen zien niet voor elkaar onder te doen. Met name in deel één golfde het spel op en weer, maar bleven de kansen uit. Wel was er van beide kanten veel strijd. Toch wond met name Luctor-trainer De Nijs zich meer en meer op langs de zijlijn. „Er was te weinig rust. Het ging allemaal veel te gehaast. Tij dens de rust heb ik geprobeerd orde op zaken te zetten. Maar ook in de tweede helft bleef het spel onrustig." Op een meer dan psychologisch goed moment realiseerde Re nesse via haar nummer tien de openingstreffer. Mischa van de Hoek trapte een vrije trap net buiten het zestienmetergebied met een fraaie krul over de muur achter doelman Berry Simonse. „Ik probeerde de bal over de muur bij de eerste paal binnen te schieten. Maar de bal kwam op de schouder van een speler en vloog aan de andere kant in het doel. De keeper stond toen op het verkeerde been", legt Van de Hoek uit. Na de hervatting kwam het spel pas goed op de wagen. Scheids rechter Marijnissen, die het duel verder perfect in de hand hield, moest nu ook meerdere keren het geel uit de borstzak vissen. Tien minuten voor het einde kwam zelfs het rood tevoor schijn voor Luctor-verdediger Aubert Geus, die de doorgebro Renesse-spits Mischa van de Hoek krijgt in de beginfase een dol van een kans op de openingstreffer, maar hij mist oog in oog met doelman Barry Simons. Later zou Van de Hoek het met twee voltreffers ruimschoots goedmaken. foto Marijke Folkertsma ken Mischa van de Hoek tegen het natte gras werkte. Juist vijf minuten nadat Van de Hoek oog in oog met de doelman de sterk ste zenuwen bleek te bezitten en de 2-0 had aangetekend. Reflex De bezoekers kregen eigenlijk maar één enkele kansje. Uit een corner kopte Andy Latusia -de bal recht in de handen van kee per Maarten Kempe. Deze liet de bal niettemin uit de handen glippen. In een reflex greep hij opnieuw de bal en deed dit nog net voordat de doellijn was ge passeerd. „De bal was nat en mijn handschoenen ook. Ik was de bal inderdaad even kwijt. Maar ik het hem nog ruim voor de lijn hoor", liet een nuchter Kempe weten. In de slotfase kreeg Renesse nog diverse mogelijkheden de score verder uit te bouwen. Invaller Jeroen Verboom had de beste mogelijkheid op de schoen. Zijn schot van zo'n 25 meter richting leeg doel rolde maar net naast. Luctor'88 geloofde er toen al lang niet meer in. Supporters haalden alvast het spandoek naar beneden, waarop de gehele middag 'Luctor'88 naar de vier de klasse' te lezen was geweest. Ook de luchttoeters van de mas saal meegereisde Luctor-aan- hang zwegen en verdwenen in de zakken. In de kleedkamer van Renesse na afloop leek het alsof zojuist het kampioen schap was behaald. Het gezang was niet van de lucht. Met name het 'Het is stil aan de overkant' deed het goed. Renesse - Luctor'88 2-0 (1—0). 44. Mischa van de Hoek 1-0,74. Mischa van de Hoek 2-0. Scheidsrechter; N. Marijnissen (Hoeven). Rode kaart: Aubert Geus (Luctor'88). Gele kaart: Mischa van de Hoek, Arjan van de Stolpe (beide Renesse). Aan tal toeschouwers: 100. Renesse: Maarten Kempe; Wilco Hoogerhuis, Robert-Jan Canters, Leon Bakker, Guido Willemse; John Berrevoets, Arjan van de Stolpe, Dennis Huttinga, Krispijn de Jonge (66. Pascal Dronrijp); Mischa van de Hoek (81. Jeroen Verboom), Peter Moerland (79. Michel Lagendijk). van onze sportredactie SINT-WILLEBRORD - Zon dag-derdeklasser Patrijzen heeft in de strijd om promotie in de heenwedstrijd tegen Rood Wit Willebrord uitstekende za ken gedaan op de weg naar een plaats in de volgende ronde. De ploeg van trainer Kees van de Sluis won met 2-1. Ook Vogel waarde (3-1 tegen Koewacht) en Hulsterloo (3-1-winst op Odio) startten goed. Rood Wit-Patrijzen 1-2: Patrij zen heeft nu zondag in de thuis wedstrijd aan een gelijkspel ge noeg om in de tweede ronde te gen hoogst waarschijnlijk IFC (dat met 4-0 won van Grens wachters) de weg naar promotie te vervolgen. De openingstreffer tegen Rood Wit uit een counter kwam op naam van De Vos: 0-1. De thuis ploeg kwam een kwartier voor tijd via een kopbal van Jaap van Dam op gelijke hoogte. Arjan Verburg reageerde het snelst op een uittrap van zijn eigen doel man en dat leverde de winnende treffer op: 1-2. Zeeland Sport-BSC 0-0: De be zoekers konden de hooggespan nen verwachtingen na het voor treffelijk voetbal in de beker te gen Oostkapelle zeker voor rust niet waarmaken. Doelman Eversdijk moest wel twee keer knap redding brengen bij scrim mages, maar aan de andere kant lieten Martijn Finken (alleen voor de BSC-doelman) en voor al Richard de Wit (lob over een leeg doel) ideale kansen liggen om de score voor de thuisploeg te openen. Na rust zette BSC de Vlissingers helemaal vast op ei gen helft. Doelman Eversdijk bleek toen echter een niet te ne men hindernis. MOC'17-Domburg 3-2: De thuisclub kwam al na twee mi nuten op voorsprong door een vrije trap van Jan Glerum, die vanaf grote afstand doelman Oscar Jacobs verraste. Ook de MOC-doelmangingna27 minu ten bij een vrije trap van Ko Brand niet geheel vrij uit. Hij liet de bal los en Chiel Maranus was er als de kippen bij om voor de gelijkmaker te zorgen. Vijf minuten voor rust kwam Domburg zelfs op voorsprong door Johan van de Berg, die na een zwakke terugspeelbal MOC-doelman Glerum zo onder druk kon zetten, dat die de bal tegen hem aanschoot. De bal verdween zo in het lege doel. In de slotminuut van de eerste helft kwam de thuisploeg op nieuw op gelijke hoogte door. een vrije trap van Matty de Rid der van 25 meter, waarbij doel man Jacobs opnieuw niet vrij uitging. In de tweede helft was MOC wel de iets beter ploeg, maar echte kansen leverde dat niet op. In de slotminuut werd het toch nog 3-2 via een kopbal van Carlo van Loenhout uit een vrije trap van opnieuw Matty de Ridder. Koewacht-Vogelwaarde 1-3: Vogelwaarde heeft gisteren in en tegen Koewacht zijn kansen gaaf gehouden in de race voor promotie naar de vierde klasse. De 3-1-winst van Vogelwaarde in het eerste duel van de nacom- petitie in de vijfde klasse was gezien het spelbeeld niet hele maal terecht. Vlak voor rust viel het eerste doelpunt voor Vogelwaarde. Robin Oppeneer, één van de be tere spelers, kapte zich vrij en haalde uit voor een schot: 0-1 Arno Wauters tekende met het nodige geluk voor de 0-2. Koe wacht nam na die achterstand nog meer risico's en kwam via een dubieuze strafschop door Hiele op 1-2. Wauters maakte later nog de 1-3 Hulsterloo-Odio 3-1: Hulster loo is de jacht op een startbewijs in de derde klasse van het zon dagvoetbal goed begonnen. De thuisclub won na negentig mi nuten ploeteren in de regen met 3-1 van Odio. Pas in de slotfase namen de gastheren definitief afstand van de ploeg uit Os- sendrecht. De eerste goal kwam uit een vrije trap van Mario Ver- meirssen. Hij legde de bal op het hoofd van Hans van Damme: 1- 0 Twee minuten voor tijd schoot Winand van Haelst een vrije trap van twintig meter (te gen de wind in) binnen: 2-0. Jur- gen de Deckere trapte daarna in eigen doel (2-1) en invaller Ma rio de Vos zorgde voor de 3-1. van onze sportredactie ZIERIKZEE - „Gewoon een lekker potje voetballen", geeft coach Leen Koster de spelers van Schouwen-Duiveland on der 23 jaar vanavond mee. De beloftenploeg speelt in Rotter dam een wedstrijd tegen de A- jeugd van profclub Excelsior. Leen Koster heeft niet zijn licht opgestoken over de tegenstan- der van vanavond. Hij ziet wel wat hem en de spelers te wach- BREDA - Eddie Smit uit Kerk- werve heeft in Breda de 10 kilo- meter lange Haagse Beemden loop gewonnen. De atleet van Delta Sport was de snelste in de categorie mannen H55 in een tijd van 35 minuten en 35 seconden, bijna anderhal ve minuut sneller dan Gerard .Wouters (Spiridon) die tweede werd. Karin Bastian van Dyna- mica eindigde bij de vrouwen op de tweede plaats. Bastian no teerde een tijd van 37 minuten en 5 seconden, ruim een halve minuut achter de Belgische winnares Anja Buyse die 36 mi nuten en 28 seconden liet klok- ken. ten staan. „We komen vier keer per seizoen bij een voor een wed strijd en dan moet je het zo leuk mogelijk maken. Dan maakt het niet uit tegen wie je speelt." Twee spelers zullen verstek moeten laten gaan tegen Excel sior Al, dat in de eerste divisie bij de landelijke A-jeugd op de vijfde plaats eindigde. Sander Uil (Dreischor) heeft ziek moe ten afzeggen en Frank Kriste- lijn (Brouwershaven) heeft aan het nacompetitieduel met Smerdiek (1-1) een blessure aan zijn stuitje overgehouden. Kos ter heeft geen vervangers opge roepen. De bedoeling is dat het duel in stadion Woudenstein wordt ge speeld, maar of dat doorgaat is nog niet honderd procent zeker. Een dag later speelt het eerste team van Excelsior immers op eigen veld het eerste duel in de nacompetitie tegen Volendam. Als het stadion niet beschikbaar is, wordt op een veld naast Wou denstein gespeeld. Selectie Schouwen-Duiveland on der 23 jaar: Leander Rouw (DFS), Mark Giljam (Bruse Boys), John Berrevoets (Renesse), Johan Pad mos (SKNWK), Fred van der Helm (Dreischor), Mariko Rouw (DFS), Robin van Welt (Zierikzee), Leon de Bruine (SKNWK), Gert-Jan Tierie (SKNWK), Benjamin Verwesl, (Zie rikzee), Rutger Kooman Zonne- maireTom Minnaar (SKNWK), Je roen de Bruine (Duivelend), Ronald Zwager (Duiveland). door Joop van den Oudenhoven SOMMELSDIJK - In Sporthal De Staver is Piet van de Valk uit Middelharnis seniorenkampi oen van het biljartdistrict Schouwen-Duiveland gewor den. Hij klopte in de finale Cor van der Veer uit Herkingen. Leen van Nieuwenhuize uit Burgh-Haamstede werd een goede derde. Na een dag van harde strijd ging Piet van de Valk met de senio- rentitel strijken. Al in de poule wedstrijden had hij zijn visite kaartje afgegeven, hoewel de tegenstand van met name Joost Hagesteijn uit Zierikzee hevige Bowling Maaike 't Mannetje houdt zicht op twee titels bij het Grultepikkerstoernooi. was geweest. Op percentage ging de latere kampioen naar de finale. Cor van der Veer pres teerde in de andere poule zeer sterk. Hij bleef ongeslagen. In de finale echter was Van de Valk de betere en versloeg zijn opponent met 2-0. Leen van Nieuwenhuize verwees met de zelfde cijfers Joost Hagesteijn naar de vierde plaats. De strijd om de vijfde en zesde plaats tus sen Dick Langeweg en Arie de Bonte (beiden Ooltgensplaat) werd in het voordeel van eerst genoemde beslist. De zevende plaats werd een prooi voor Jaap Capelle uit Oosterland die Jan d'Hont uit Middelharnis ver sloeg. van onze sportredactie NIEUWERKERK - Ondanks de natte weersonstandigheden bleef de schade voor het Pear- le/Grut.tepikkers veteranenten- nistoernooi in Nieuwerkerk be perkt. Slechts drie partijen werden verplaatst en één partij moest worden afgebroken. Tus sen de regendruppels door kon het programma vrijwel pro bleemloos worden afgewerkt. Zo verzekerde Chris Versteeg zich met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid van een finaleplaats in het en kelspel categorie 5. Zijn over winning op Theo Kok (12-6) was zijn tweede in de poule en alleen als Kok van zowel Peter Vrij als de ongeslagen Hans-Jan Goe- degebure wint, kan hij een fina le Goedegebure-Versteeg voor komen. Maaike 't Mannetje heeft twee finaleplaatsen in het vizier. Zo wel in het vrouwendubbel (met Slootmaaker) en het gemengd- dubbel (met Versteeg) kunnen die beide plaatsen haar nauwe lijks meer ontgaan in de catego rie 5. Hetzelfde geldt daardoor ook voor Goesenaar Chris Ver steeg. In het mannendubbel (categorie 6) lijken de Schönbergers en Slootmaaker/Wandel een hal vefinaleplaats niet meer te kun- van onze sportredactie BURGH-HAAMSTEDE - Voor de derde keer in successie zijn de bowlers van Fore ver Young kampioen in poule 1 van de bow- lingcompetitie van sportcemntrum Wester- schouwen geworden. Voor de tweede keer werd Ben Heutink de opvolger van broer Rien als kampioen bij de spelers. Forever Young moest om de titel binnen te halen wel eerst afrekenen met de ploegen van Sportcentrum Westerschouwen I en Fierens FinancieelDat was nog niet zo sim pel, want Sportcentrum I bracht tegen de verwachtingen in een sterke ploeg in het veld en maakte het Forever Young in de tweede game knap lastig. Niettemin slaag de de missie van Forever Young, drie punten uit de laatste twee wedstrijden, al bij de eer ste poging. Dat was broodnodig, want concurrent Schildersbedrijf de Meij hield ook tegen Pi- galle de nul, hoewel een uiterst spannende eerste game met slechts acht pins verschil in het voordeel van de runner-up in spe uitviel. In de tweede helft gaf De Meij aan Pigalle echter geen enkele kans meer, mede door een zeer sterke 218-game van Jaap de Mei], de hoogste score van deze ronde. Forever Young en De Meij stonden daardoor in punten gelijk, maar Forever Young was al zeker van de titel door de betere pinfall. Bo vendien wachtte de wedstrijden tegen Fie rens Financieel nog. Fierens bood hevige te genstand, maar de kampioen won de eerste garhe ruimschoots. In de tweede helft werd de ploeg echter slordig en verloor daardoor. In het kampioenschap voor spelers wisselen Rien en Ben Heutink (beiden Forever Young elkaar reeds enkele j aren af als titel houder. Dit jaar was het weer de beurt aan de jonge re van de twee om de titel voor zich op te ei sen: Ben Hij hield broer Rien en Diana Ver- loo (Boomkwekerij Haamstede) achter zich. Burgh-Haamstede. Bowlingcompetitie Sportcentrum Westerschouwen. Pigalle (870) - Schildersbedrijf de Meij (998) 0-3, Sportcentrum Westerschou wen I (824) - Forever Young (964) 0-3, Sonnemans Bowlers Dream Team (727) - Gran Dorado (600) 3-0, Stichting Renes se (747) - Sponsor Wanted (748) 1-2, Bouwbedrijf Braber (825) - Boomkweke rij Haamstede (962) 0-3, Forever Young (873) - Fierens Financieel (826) 2-1Beste games deze ronde, speler: Jaap de Meij (Schildersbedrijf de Meij) 218 pins,"team: Schildersbedrijf de Meij 554 pins. Beste games, hele competitie, speler: Rien Heutink (Forever Young) 225 pins; team: Schildersbedrijf de Meij 585 pins. Kampioenschap, teams: 1. Forever Young 26-65 (24249), 2. Schildersbedrijf De Meij 26-63 (23577), 3. Boomkwekerij Haamstede 25-58 (22460), 4. Driekleur De Vlieger 24-53,5 (20775), 5. Bouwbedrijf Braber 24-45,5 (20440), 6. Pigalle 25-38 (20348), 7. Gran Dorado 25-37 (20098), 8. Sponsor Wanted 26-34 (19876), 9. Fie rens Financieel 24-32 (19057), 10. Kinder kennis 't Kraayenest I 24-25 (18007), 11. Sportcentrum Westerschouwen I 25-24 (18550), 12. De Zandsnor 25-17 (18498), 13. Stichting Renesse 25-17 (18295), 14. Sonnemans Bowlers Dream Team 26-16 (19077). Kampioenschap, spelers: 1. Ben Heutink (Forever Young) 109-25 (8132), 2. Rien Heutink (Forever Young) 106-26 (8361), 3. Diana Verloo (Boomkwekerij Haam stede) 103-25 (7736), 4. Ronny de Bruijne (Boomkwekerij Haamstede) 98-25 (7444 5. Tonnie van Damme (Boomkwekerij Haamstede) 95-25 (7280), 6. Marcel Ver berk (Bouwbedrijf Braber) 94,5-24 (7186 7. Jaap de Meij (Schildersbedrijf de Meij) 92,5-20 (6340), 8. Eric de Meij (Drie kleur de Vlieger) 86,5-19 (5772), 9. Nico Plandsoen (Schildersbedrijf de Meij) 84- 19 (5977), 10. Giel Overbeeke (Forever Young) 83-23 (6668). Tennis foto Marijke Folkertsma nen ontgaan. In het gemengd- dubbel (categorie 7) bereikten Heijboer en Poelman met drie zeges ongeslagen de halve fina le. Opmerkelijk uitslag was de laatste partij tegen Lodder/Vleeshouwers: 14-0! Kees de Vos en Leen de Bil heb ben na dit weekeinde gode pa pieren voor de halve eindstrijd in het enkel categorie 7; daarin treffen ze dan Eef Schonberger en Leo van Gemeren. Nieuwerkerk. Pearle/Gruttepikkerstoernooi. Vierde en vijfde speeldag. Categorie 5. HE: Chris Versteeg - Theo Kok 8-6. DD: Hommel/Terwisscha - Krab bendam/De Waal 10-8. GD: 't Mannetje- /Versteeg - Kot/Van de Est 11-6. Categorie 6. HD: Janse/De Vos - Van Dij- ke/Kot 15-5, Van Dijke/Kot - Kramers- /Slootmaaker 9-8. DD: Groeneveld/Vleu- gel - Hoogerhuis/Lekkerkerk 7-7, Mar- kusse/Stols - Cator/Post 9-7. GD: Sloot- maaker/Slootmaaker - De Ronde/Van Megen 10-8. Categorie 7 HE: Leen de Bil - Ab Duin houwer 7-4, Kees de Vos - Leen de Bil 11- 3, Eef Schonberger - Rob Loos 16-2. HD: Van Gemeren/Scheele - Legemaate- /Schiettekatte 9-7, Boekholt/Peters - Doeleman/Lievense 11-8, Both/Both - Brouwers/Loos 12-9, Both/Both - Doele man/Lievense 14-9. GD: Poelman/Heij- boer - Van den Ouden/Bol 14-3, Duinhou- OOSTKAPELLE - De voetbal sters van Oostkapelle zijn er in de laatste thuiswedstrijd tegen Stedoco niet in geslaagd de de gradatie uit de hoofdklasse te ontlopen. De bezoeksters waren met 4-0 te sterk. Francke wacht nu de taak om het verlies van diverse speel sters (onder anderen Ar ja Bogaard, Joska Lamper, Ilona Harthoorn en Irma de Witte) op te vangen. Ilona Stouthamer vertrekt ook, wer/Duinhouwer - Schot/Schot 10-3, Vleeshouwers/Slootmaaker - Schot /Schot 8-8, Poelman/Heijboer - Lodder- /Vleeshouwers 14-0. Categorie 8. HE: Fred Roodenburg - Ar nold Schiettekatte 12-3. DE: Lenie Bege- mann - Jacqueline Winder 10-4, Lenie Begemann - Anja Engelkes 8-5, Anja En- gelkes - Jacqueline Winder 9-6, Schön- berger/Schönberger - De Ronde/Van Me gen 9-9. HD: De Vlaam/Overbeeke - Flikweert/De Reus 15-5, Luchies/De Vries - Smit/Der Weduwen 10-9, Van de Lin- de/Stins - Flikweert/De Reus 11-6, Meer- tens/Schiettekatte - Flikweert/De Reus 12-4. GD: Van der Sneppen/Wegeman - Roodenburg/Lievense 10-6, Stins/Van de Linde - Lodder/Van Helden 10-5. Voetbal Eindstanden reserveklassen, waarin Schouwse elftallen speelden. Zaterdagvoetbal, reserve vierde klasse. MZVC3 18 15 0 3 45 73-25 Veere 3 18 15 0 3 45 65-18 Oostkapelle 3 18 12 1 5 37 50-26 Cortgene 1 18 8 5 5 29 58-40 Zeel Middelb 7 18 8 2 8 26 41-41 ZSC'62 2 18 7 1 10 22 45-42 De Meeuwen 4 18 5 3 10 18 41-59 Wissenkerke 2 18 4 2 12 14 22-69 Brouwersh. 2 18 4 1 13 13 41-84 Nieuwland 3 18 3 3 12 12 29-61 Zaterdagvoetbal, reserve vierde klasse SKNWK 3 22 18 2 2 56 116-38 WIK'57 2 22 14 5 3 47 96-36 Rillandia 3 22 13 3 6 42 82-53 Hoed'kerke 2 21 11 5 5 38 50-37 Yerseke 4 22 11 2 9 35 76-78 Mevo 3 22 8 7 7 31 64-52 Duiveland 3 22 8 5 9 29 59-49 Thol. Boys 3 22 8 1 13 25 50-93 WHS 3 22 7 2 13 23 55-80 Kapelle 4 22 7 1 14 22 57-81 Waardel 21 6 0 15 18 38-85 Krabbendijke 3 22 3 1 18 10 33-94 Zaterdagvoetbal, reserve vijfde klasse. Duiveland 4 20 16 2 2 50 97-37 Kruiningen 3 20 13 2 5 41 68-40 Bruse Boys 4 20 12 4 4 40 65-44 VCK 3 20 9 5 6 32 59-44 SKNWK 4 20 10 1 9 31 59-60 Serooskerke4 20 6 6 8 24 48-55 DFS 3 20 6 6 8 24 64-60 Kloetinge 5 20 8 2 10 26 64-61 Yerseke 5 20 7 0 13 21 39-64 Apollo'69 3 20 5 3 12 18 45-62 WIK'57 3 20 2 1 17 7 26-107 Zondagvoetbal, reserve vierde klasse. Patrijzen 2 24 18 3 3 57 79-22 Domburg 2 24 15 4 5 49 75-37 Zierikzee 3 24 15 2 7 47 73-48 RCS 4 24 11 7 6 40 48-42 Luctor'88 3 24 11 2 11 35 53-51 Zeel Middelb 4 24 11 2 11 35 58-76 Patrijzen 3 24 11 4 9 37 62-52 Renesse 2 24 9 2 13 28 38-49 Goes 4 24 9 2 13 29 44-58 Lew Boys 2 24 8 2 14 26 42-73 Goes 3 24 8 1 15 25 40-60 Jong Ambon 2 24 6 4 14 22 60-76 Zeeland Sp 2 24 5 3 16 18 35-63 Renesse 2 één puntin mindering. Zondagvoetbal, reserve vijfde klasse. Zonnemaire 1 20 16 0 4 48 100-37 Jong Ambon 3 20 14 1 5 43 77-52 Renesse 3 20 11 1 8 34 71-58 Noormannen 3 20 10 4 6 34 81-53 Walcheren 4 19 9 3 7 29 68-48 RCS 6 20 10 2 8 32 63-60 Domburg 3 20 6 4 10 22 42-59 RCS 7 18 5 3 10 18 36-49 Cortgene 2 20 5 2 13 17 42-77 Zeel Middelb 6 19 3 6 10 15 37-80 Zierikzee 4 18 4 2 12 14 46-90 Walcheren 4 één punt in mindering. Zondagvoetbal, reserve zesde klasse. Vlissingen 4 22 16 3 2 54 119-38 Dreischor 2 22 14 4 4 46 92-43 Jong Ambon 4 22 13 5 4 44 91-54 Robur3 22 13 5 4 43 61-42 Zonnemaire 2 22 13 3 6 42 73-57 Ouwerkerk 2 22 12 3 7 39 87-46 Kw'damme 2 22 11 2 9 35 80-53 Lew Boys 3 22 7 4 11 25 49-63 Noormannen 4 22 8 0 14 24 50-69 Hansw. Boys 3 22 4 3 15 15 44-112 Patrijzen 5 22 2 0 20 6 33-115 Volharding 3 22 1 2 19 5 31-118 -Robur 3 één punt in mindering.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 28