De Smit dupeert Arnemuiden Bevelanders doet niets goed Serooskerke en Meeuwen doen uitstekende zaken Oostkapelle terug naar eerste klasse Smerdiek vergeet doelpunten te maken Cadzand en SKNWK in evenwicht Nieuwdorp geeft Wemeldinge er flink van langs Spits krijgt rode kaart en ziet medespelers verliezen van Nivo Sparta AZVY stort na rust in elkaar uitslagen Tholense Boys houdt toernooi voor A-jeugd doorWim Broekhoven VLISSINGEN - In de strijd voor een plaats in de tweede klasse hebben Yerseke, Serooskerke en Meeuwen na hun eerste wed strijd tussen de diverse periode kampioenen zich een prima uit zicht op de volgende ronde weten te verschaffen. Meeuwen was thuis met 2-0 te sterk voor Kruiningen. Yerseke won in Kamperland met 3-0 van de Bevelanders en Serooskerke versloeg WHS met 3-2. Meeuwen-Kruiningen 2-0: Het is vooral aan doelman Dinant Bauer van de bezoekers te dan ken dat de return van deze pro motiewedstrijd nog betekenis heeft. Hij behoedde zijn ploeg in de slotfase voor een kansloze achterstand bij riante scorings- mogelijkheden voor de veel sterkere thuisploeg. Meeuwen was na acht minuten op 1-0 gekomen door een knap pe treffer van Michel Brouwer. Hij bracht een verre voorzet pri ma onder controle om vervol- CADZAND - Cadzand en SKN WK hielden elkaar in evenwicht in de eerste nacompetitiewed- strijd van de vierde klasse A. De wedstrijd in Cadzand eindigde zoals het begon: 0-0. Derdeklasser ZSC'62 verloor de beslissingswedstrijd voor lijfs behoud van Breda. De Braban ders zegevierden in Klundert met 3-2. Voor de ploeg uit Scha- rendijke scoorden Niels van de Moezel en Jan-Willem Dorre man. Reza Sari maakte kort voor tijd 3-2 voor de Bredan- aars. ZSC moet vanaf volgende week in een poule van vier teams vechten om twee plekken in de derde klasse. gens de bal in de korte hoek achter de kansloze Bauer te schieten. De thuisploeg heerste op alle fronten, maar pas twaalf minuten na rust werd het 2-t door Arnold Krijger. In het laatste kwartier probeer de het weinig geïnspireerd Kruiningen aanvallend iets te betekenen. Het kon echter lok in die fase geen enkele doelkan» afdwingen, terwijl de thuis ploeg er door de geboden ruimte prompt zoveel kreeg, dat de wedstrijd eenvoudig op 5-0 had kunnen eindigen. WHS-Serooskerke 2-3: De thuisploeg begon sterk en de 1 -i voorsprong na achttien minutei door een doelpunt van Leon de Witte dan ook verdiend. Seroos kerke nam daarna het initiatief over en nog voor rust kon Frank Allaart gelijkmaken. Na rust hadden de bezoekers ook al met de straffe wind achter een dui delijk overwicht. Marcel de Waard tekende al snel voor de 1-2, maar tien minuter voor het eind kon Matthijs Bruynzeel uit de rebound van een vrije trap toch voor de 2-2 zorgen. Drie minuten voor tijd ging dt winst toch naar de bezoekers via opnieuw Frank Allaart, die zwak ingrijpen bij de thuisploeg wist af te straffen met zijn twee de treffer. NIEUWDORP - Zaterdag-der deklasser Nieuwdorp was in eet oefenwedstrijd veel te sterk voor vierdeklasser Wemeldinge 12-0. Bij rust leidde de thuisploeg met 8-0 door goals van Marcel van de Does, Martin de Hamer (2x), Peter Kasteleijn (4x) en Martien Geelhoed. Na rust tilden Gert- Jan Nieuwenhuize, Peter Kas teleijn, Rona ld de Jonge en Niels Mulder de score naar 12-0. maandag 6 mei 2002 door Ron de Waal ARNEMUIDEN - Het zal voor tweedeklasser Arnemuiden een loodzware opgave worden om de tweede ronde van de nacom- petitie te bereiken. In de thuis wedstrijd tegen Nivo Sparta was de ploeg van Adriaan Nieu- wenhuijse meer dan gelijk waardig aan de ploeg uit Zalt- bommel, maar moest het na de rode kaart van Jacky de Smit lijdzaam toezien hoe de bezoe kers er met de overwinning van door gingen:0-1. De onverdiende nederlaag kwam keihard aan in het kamp van de thuisploeg. Gesteund door een fanatieke aanhang was Arnemuiden de hele wedstrijd op zoek naar een zo fel begeerd doelpunt, maar bleef het uitein delijk met lege handen achter. ,,En dan is dat een geweldige te genvaller", zei een aangeslagen trainer Adriaan Nieuwenhuij- se. ,,In de eerste helft ging het gelijk op, hoewel wij door ons open spel wel wat kleine kansjes weggaven. Maar in de tweede helft hadden wij het heft in han- TRICHT - AZVV mocht drie kwartier lang hoop koesteren op verlenging van een mooie droom. De Axelse debutant in de twee de klasse van het zaterdagvoet- bal raakte in de tweede helft van het eerste duel in de nacompeti- tie het spoor echter volledig bijster. Een vooral heel degelijk spelend Tricht overtrof zichzelf en was bijzonder effectief: 4-0. Vijf kansen leverden vier tref fers op, waar AZVV uit verschil lende mogelijkheden geen kans zag te scoren. Tricht - AZVV 4-0 (0-0). 55. Johande Gier 1-0, 57. Renévan Honk 2-0, 74. René van Honk 3-0, .80. Walter van Toorn 4-0. Scheidsrechter: H. van de Ketterij (Vlissingen)Gele kaart: Joep Frusch (AZVV). Aantal toe schouwers: 125. den en moesten we eigenlijk al snel op voorsprong komen. Het is verschrikkelijk zuur, dat zo'n moment met Jacky de Smit dan beslissend is", vervolgde de scheidende oefenmeester. In een zeer open eerste kwartier, waarin beide ploegen zich abso luut niet verscholen, was de eer ste mogelijkheid voor Hans Bartolomeus van Nivo Sparta, die een attente Dylan Gerritsen op zijn weg vond. Kort daarna kreeg Arnemuiden twee moge lijkheden om de score te openen. De hard werkende Jacky de Smit stuitte op de benen van laatste man Jan-Hein Schou ten, terwijl Corné van Belzen in kansrijke positie veel te onbe suisd over het doel schoot. Even later hield heel Arnemui den de adem in toen Louren Dorleijn, na een misverstand tussen Jaco Moerdijk en keeper Gerritsen, de score opende. De uitstekend leidende Angelo Boonman uit Terneuzen keurde de treffer tot grote opluchting van de thuisploeg echter wegens buitenspel af. Ook Jacky de Smit profiteerde kort voor rust nog bijna van een identieke si tuatie aan Nivo Sparta-zijde, maar met enig fortuin slaagden de bezoekers erin om onge schonden de kleedkamer te kunnen opzoeken. Ook in de tweede helft kwam Arnemuiden zeer voortvarend uit de startblokken, en had Jeannot Wolf tweemaal kort achter elkaar de gelegenheid om zijn ploeg op voorsprong te zet ten. Evenzovele keren stuitte Wolf vanaf de rechterkant in de korte hoek echter op keeper John van derLeij Fanatiek Diezelfde Van der Leij kreeg even later een inzet van de sterk spelende Corné van Belzen niet geheel onder controle, waarna Jacky de Smit de losgelaten bal alsnog wilde intikken. De Nivo Sparta-goalie wierp zich in de baan van het schot van De Smit, en werd daarbij wat al te fana tiek bijgestaan door Roelof Warnar. De reactie van Jacky de Smit, die een rechtse directe plaatste op het gezicht van War- Met drie spelers van Nivo Sparta om zich heen probeert Arnemuiden-aanvoerder John Crucq (tweede van links) de bal te veroveren. foto Ruben Oreel nar, werd gezien door scheids rechter Boonman, die zonder pardon de rode kaart toonde aan de Amemuiden-spits. Met tien man moest Arnemui den nog een halfuur lang over eind zien te blijven tegen een ploeg die plotseling kansen rook. ,En dan moet j e toch de boel wat om gaan gooien", zei uitblinker John Crucq na afloop. „Je hoopt de nul te kunnen houden, en zelf stiekem via een counter toe te kunnen slaan." De nul werd ondanks een waar schuwingsschot op de boven kant van de lat van Michael Banbacht nog wel even gehou den, maar ruim een kwartier voor tijd was het toch gedaan met het verzet van de dappere thuisploeg. Een vrije trap net buiten het strafschopgebied van Arnemuiden, werd door Mi chael Banbacht onberispelijk langs de muur achter keeper Dylan Gerritsen geschoten: 0-1. Verder dan een kans voor Cor Schroevers, die na vijf maanden blessureleed in zijn tweede wedstrijd een zeer sterke indruk maakte, kwam Arnemuiden niet meer. Derhalve staat Arne muiden aanstaande zaterdag voor een zware klus in Zaltbom- mel, besefte ook John Crucq. „Het wordt steeds moeilijker met zo'n krappe selectie, zeker als je weet dat Corné van Belzen er niet bij is, en Jacky de Smit waarschijnlijk geschorst is." Adriaan Nieuwenhuijse waant zijn ploeg echter nog niet kans loos. „Wij gaan volop voor de overwinning. Er zit karakterge- noeg in de ploeg, daarom is het nog zeker geen verloren zaak." Arnemuiden - Nivo Sparta 0-1 (0-0). 72. Michael Banbacht 0-1. Scheids rechter: A. Boonman (Terneuzen). Rode kaart: 57. Jacky de Smit (Arne muiden). Gele kaart: Jeannot Wolf (Arnemui den), Maarten van der Hilst, Michel Pouw (allen Nivo Sparta). Aantal toeschouwers: 450. Arnemuiden: Dylan Gerritsen; Ron nie Moerdijk, Jaco Moerdijk, Jos Poortvliet, Corjan Marijs; Corné van Belzen, John Crucq, Adrie van Belzen (11. Patrick Siereveld), Jeannot Wolf (83. Walter Crucq); Cor Schroevers (80. Pierre Lagrand) en Jack de Smit. Een speler van Bevelanders (voorgrond) omspeelt een speler van Yerseke. Links arbiter De Haan. foto Dirk-Jan Gjeltema Derdeklasser blokkeert en verliest oersaai duel met Yerseke: 0-3 door Ed Postma BROUWERSHAVEN - De re servespelers van Smerdiek zuchtten weer eens na een ge miste kans van hun ploeg. De voetballers van tegenstander Brouwershaven lachten dan ook in hun vuistje toen Frank Kristelijn zeven minuten voor tijd de 1-1 binnenschoot. Smer diek liet daarmee een goede kans liggen op een goed resul taat in de eerste wedstrijd van de nacompetitie. Brouwershaven-speler Dick van Splunder zei na afloop te gen Smerdiek-trainer Pim Pot appel: Jullie waren beter, maar wij hadden twee straf schoppen moeten hebben." La ter in de kleedkamer zwakte hij het een beetje af. Van Splunder: In de eerste helft was het een duel om de bal met de keeper en ik weet het niet zeker of dat er een was, maar in de tweede helft werd ik gewoon gehaakt met drie man om me heen." Van Splunder nam de honneurs waar voor trainer Cees Kraay- enbrink die met vakantie was. Potappel, die vier jaar trainer was bij Brouwershaven, was na afloop duidelijk ontevreden over het behaalde resultaat: Dit is gewoon shit. We hadden vandaag een kans om met een positief doelsaldo te beginnen. We hadden hier met vier of vijf doelpunten verschil kunnen winnen". Vijf minuten later zag Potappel ook positieve kanten aan de wedstrijd: We waren vandaag de beter voetballende ploeg. In een uitwedstrijd wis ten we toch heel veel kansen te creëren Smerdiek moest het doen zon der Erik van Haaften. Door een misverstand was verleden week zijn naam op het wedstijdfor- mulier terecht gekomen voor een gele kaart die voor een ploeggenoot bedoeld was. Don derdag rolde tot ieders verba zing de schorsing in de bus. Pot appel: Je gaat er vanuit dat de goede naam is opgeschreven. Dat controleer je ook niet. Heel jammer voor die jongen". Smerdiek begon goed aan de wedstrijd. Na drie minuten stuurde verdediger Serdar Uy- gun aanvaller Niels Hage diep. Op snelheid kon hij op rechts de zestien binnen gaan, maar zijn schot werd gekeerd door keeper Meivin van Ast, Die kon echter alleen stompen en de stuiteren de bal werd ingekopt door Pier re Withagen: 0-1. Smerdiek wist de spitsen mak kelijk te vinden en had voor rust zeker n og twee keer moeten sco ren, maar de spitsen Niels Hage en Pierre Withagen waren meer op dreef buiten de zestien dan erin. Brouwershaven toonde veel in zet en had als enig wapenfeit een vermeende strafschop na een kwartier spelen. Van Splun der: We kwamen al snel op achterstand en gingen daarom achterin meer een op een spelen. Smerdiek kreeg daardoor meer ruimte voorin. Wij moesten het hebben van veel inzet. In de tweede helft had Brouwer shaven de wind schuin in de rug, maar binnen vijf minuten had Smerdiek al weer twee keer kunnen scoren. Souleyman El Bouzzaui en Pierre Withagen mochten alleen op Van Ast af gaan, maar die bleek een goede sta-in-de-weg. Vlak na het tweede 'penaltygeval' kreeg Brouwershaven een goede kans. Remi Lievense kon op rechts goed doorgaan, maar zijn goede voorzet werd door de lange Jan Constandse slecht in gekopt. De gasten bleven kansen missen Rekening Zeven minuten voor tijd kreeg de ploeg de rekening gepresen teerd. Hilbert Brinkman kopte een hoge bal net op de eigen helft verkeerd weg en stuurde daarmee Frank Kristelijn diep. Hij schoot de stuiterende bal met een geweldig schot in de lin kerkruising 1-1.Van Splunder: Er is een oude wet, dat als je niet scoort je er een om de oren krijgt. We waren wel minder, maar bleven werken voor een beter resultaat. Op het laatst hadden we zelfs kans op de winst. En je wilt altijd goed spe len tegen je oude trainer" Brouwershaven speelt nu ko mende donderdag uit tegen WIK'57 en zaterdag mag Smer diek het thuis opnemen tegen WIK'57. Brouwershaven-Smerdiek 1-1 (0-1 3, Pierre Withagen 0-1, 83. Frank Kristelijn 1-1. Scheidsrechter: L. van Belzen (Arnemuiden). Ass. Scheidsrechters. P. Lisseveld (Poortvliet) en A. van Kan (Kerk- werve). Aantal toeschouwers: 100. Gele kaart. Edivin van 't Hof (Brou wershaven), Corne van Haaften en Remy Potappel (beide Smerdiek). Smerdiek: Corne van Haaften; Jor- dy Hage, Carlo Opree, William de Bie, Serdar Uygun; Gert-Jan van Ham (68, Leander Brinkman), Sou leyman El Bouzzaui, Remy Potap pel, Hilbert Brinkman; Niels Hage en Pierre Withagen door Jan-Jaap Corré KAMPERLAND - Ze hadden er veel van verwacht. De na- competitie moest in Bevelan- ders-kringen een mooi slot van de competitie worden. Na za terdag is de kans dat het een mooi slot wordt echter nihil. In een dramatisch slechte wed strijd verloren de Kamperlan- ders thuis met 3-0 van Yerseke. Die ploeg lijkt nu een plaats in de volgende ronde niet meer te kunnen missen. De eerste wedstrijd van de na- competitie voor promotie naar de tweede klasse van het zater dagvoetbal, tussen de winnaar van de eerste periode in de der de klasse A en die van de twee de periode in de derde klasse B was er een van een bedroevend laag niveau. Vanaf het begin was er, ondanks het belang van de wedstrijd, geen mo ment sprake van een boeiend duel. Dit lag aan het matige spel van Yerseke (dat tweede eindigde in de reguliere com petitie), maar vooral ook aan het slechte spel van de thuis ploeg (dat als zevende het sei zoen afsloot). Bevelanders-trainer Tonnie van Iersel had zich dan ook ge- ergerd aan het spel van zijn ploeg. „We raakten geen bal goed en speelden de slechtste wedstrijd van het seizoen. In andere wedstrijden hebben we ook wel eens slecht gespeeld, maar dan waren er altijd nog wel twee of drie die wel hun ni veau haalden. In deze wed strijd was er echter sprake van een collectieve offday"baalde de oefenmeester. Zijn collega aan Yerseke zijde John Vette was minder droevig over het spel van zijn team. „Het is nacompetitie en je moet gewoon winnen. Dat hebben we gedaan. Ik vond het ook wel moeilijk voetballen met de wind en het veld. Maar we hebben weinig weggegeven en zelf drie keer gescoord, dus ik ben tevreden." De eerste van die drie treffers viel vlak voor rust. Een onte recht gegeven vrije trap (Yers- eke-spits Antonis Riedijk struikelde over de bal) werd door Jordy den Toonder rich ting het vijandelijke doel ge schoten. Keeper Erik Versluis leek de bal makkelijk te kun nen pakken, maar liet los. Uit de rebound maakte Bart van Steveninck 0-1. Ook de tweede helft was niet om aan te zien en zat vol fou ten, die ook niet leidden tot leuke momenten of kansen. In het laatste halfuur liep Yerse ke, waar de trainingsopkomst om uiteenlopende redenen laag is, nog verder weg bij Be velanders. Eerst was het de beste man van het veld, spits Antonis Riedijk, die Versluis verschalkte. En een kwartier voor tijd wist Alec van de Wa ter, na ontzettend geklungel in de Bevelanders-defensie, de stand op 0-3 te zetten. Na deze treffer probeerde Bevelanders nog een slot offensief in te zet ten, maar werkelijk alles wat de ploeg probeerde mislukte. De enige kans die nog te note ren viel was weer voor de be zoekers. Riedijk kon richting het doel oprukken, maar de 0- 4 werd Bevelanders bespaard. Yerseke-aanvoerder Bart van Steveninck denkt dat, mocht zijn ploeg promoveren, wel mee kan in de tweede klasse. „Wij vormen een ploeg die zich makkelijk aanpast en dat werkt van twee kanten. Als onze tegenstander slecht speelt, gaan wij ook vaak slecht spelen, maar als we een goede tegenstander hebben weten wij ons niveau ook op te ki*ikken." Bevelanders - Yerseke 0-3 (0-1). 45. Bart van Steveninck 0-1, 68. Antonis Riedijk 0-2, 75. Alec van de Water 0-3. Scheidsrechter: M. de Haan (Drongelen). Gele kaart:: Arie Jongejan (Bevelanders), Coen Sanderse en Jordy den Toon der (beiden Yerseke). Aantal toe schouwers: 100. Bevelanders: Erik Versluis; Marco Wisse, Leon de Bruine, Rudi Cle ment, Dennie van Belzen (78. Ri chard Clement); Matthijs Klaasse (46. Hans de Visser), René Cevaal, Arie Jongejan, Robin van de Moe- re; Jan Leendertse, Leo Koole. Yerseke: Wilfred Poleij; Coen San derse, Frans van Driel, Jordy den Toonder, Johnny Lindenberg, Remco de Koeyer, Elco de Schip per, Bart van Steveninck, Alecvan de Water; Antonis Riedijk, Padden- van de Water (73. Michel de Rooy). Bowling Bowling Vereniging Middelburg. Maan dagleague: Computer service - Euro Damplein 3-1, Hoveniersbedrijf Walche ren-FL Tattoo 4-0, Hart van Middelburg - van Lienden 4-0, Pets place - Spruyt 0-4, De pelgrim - Imtech 0-4, Barends en Bak- Hertel services 4-0. Stand na 93 games: Barends en Bak 85, Hart van Middelburg 79, Spruyt 77, Hoveniersbedrijf Walche ren 77, van Lienden 76, Imtech 71, Pets place 63.5, Computer service 62.5, de Pelgrim 58, Euro Damplein 41, Hertel ser vices 37.5, FL Tattoo 7.5. Woensdagleague: Morena - Zandee en de Kuijper 3-1, Theo maakt 't - Drukkerij Capello 0-4, Biggekerke - de Voogd 3-1, Poseidon - Full house 4-0, Vergo sport - VVN 1-3, Rechterhand - van Kampen schoenen 0-4, Herwegh - 't Schrobbeler- ke 3-1, Johns -Taekwondo 3-1. Stand na 93 games: Herwegh 89, Taekwondo 84, Morena 76, van Kampen schoenen 69, Poseidon 68, VVN 68, Zandee en de Kuij per 61.5, de Voogd 60, Biggekerke 60, Vergosport 56.5, Johns 53 5, Drukkerij Capello 53, Theo maakt 't 51.5, Full house 50.5, Rechterhand 49, 't Schrobbelerke 45.5. Donderdagleague: 't Schrobbelerke van onze sportredactie OOSTKAPELLE - De voetbal vrouwen van Oostkapelle zijn er in de laatste thuiswedstrijd te gen Stedoco niet in geslaagd de degradatie uit de hoofdklasse te ontlopen. De bezoeksters waren met 4-0 te sterk. Bij rust stond de ploeg van Adrie Francke al met 2-0 achter. In de eerste minuut van de tweede helft werd het 3-0 voor Stedoco en daarmee was Oostkapelle de finitief geklopt. Francke wacht nu de taak om het verlies van diverse speel sters (onder anderen Arja Bogaard, Joska Lamper, Ilona Harthoorn en Irma de Witte) op te vangen. Ilona Stouthamer vertrekt ook bij de Walcherse ploeg. De Souburgse voetbalster heeft overschrijving aangevraagd naar de ploeg waarvan Oostka- EPZ3-1, Eastman - Auto Ram 4-0, Fonsréi snackbar - Sagro 4-0, EPZ 2 - Daltons 2-2 Stand na 96 games: Sagro 95.5, Schrobbelerke 91, EPZ 2 76.5, Auto Rar 65.5, Fonsies snackbar 63, Eastman 491 EPZ 44, Daltons 32. Rechterhand scratchleague: Rechte' hand - van der Zwan 0-12, Imtech - Pose» don 3-9, the Duke - Hoveniersbedrijf Wa cheren 3-9, Herwegh - Laatkomers 3-S Stand na 21 games: Hoveniersbedri.r Walcheren 75, van derZwan 55, the Duit 55, Poseidon 55, Laatkomers 33, Imtect 31, Herwegh 30, Rechterhand 0. Rechterhandleague: Hi scorders - drieS team 0-4, de Guppen - Pinkillers 0-4, BVN 4 - Strikers 1-3. Stand na 84 games: Sin kers 72.5, Drie S-team 69, Guppen 55 Pinkillers 53.5, BVM 4 41, Hi scorders32 Voetbal Vlissingen. Zomeravondvoetbal. A-klav se: Palazzo - Garderen/Dekker 1-2, Dorst - Rhodos 7-0, VAW - Garderen/Dei ker 3-3, Palazzo - Rhodos 3-2, SVR -'t Dorst 1-7. Stand: Garderen/Dekker 6-1' VAW 6-10, fc Dorst 6-9, Palazzo 6-9, SVi 6-6, Rhodos 6-4. B-klasse: De Dwaes BW 6-2, SVR 2 - LVV 5-2. Stand: D- Dwaes 5-15, LVV 5-7, SVR 2 5-4, BW 5' EPZ 4-3. pelle zaterdag klop kreeg: Ste doco. Stouthamer vertrekt naafi de club uit Hoornaar omdat zei per se in de hoofdklasse wil blij ven voetballen. Kampioensteam wint jubileumduel COLIJNSPLAAT - Het karapij oensteam van Colijnsplaatsc. Boys uit de jaargang '92-'93j heeft zaterdag gewonnen van df huidige hoofdmacht (2-4). De wedstrijd werd gespeelt vanwege het 65-jarige jubileum van de club. Het kampioens team kwam op 0-1 door Ent Lentink. Via Wim Sierevelc werd het 0-2. Nigel Holmes be nutte daarna een strafschop (1- 2). Na rust maakte Marcel Ver wei 1-3, Abdul Bêgde zorgdf voor 2-3. Wim Siereveld teken de voor de 2-4-eindstand. THOLEN - Voetbalvereniging Tholense Boys houdt dit jaar voor dt zevende keer de Bon Giorno Cup voor A-junioren. Het toernooi wordt op 9,10 en 11 mei gespeelden er doen tien ploe gen mee. Naast Tholense Boys doen de volgende formaties mee SDV Barneveld, W'94 Al (Den Burg), OVV (Oostvoorne), Rhode (Sint-Oedenrode), IJsselstreek (Deventer), DWO Spartaan'2C (Rotterdam), Xerxes DZB (Rotterdam), ADO'20 (Heemskerk), Le- wisham FA (Londen), IKS Jeziorak (Itawa, Polen), SK Horovicf (Horovice, Tsjechië), Club de la Amistad (Palencia, Spanje).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 16