Poppe Gemeente Hontenisse PZC 10 Voor een zorgzame begeleiding Bekendmakingen woensdag 1 mei 2002 Groot is onze verwonde ring nu de HEERE, in Zijn trouwe zorg, ons heeft wil len verblijden met de ge boorte van een zoon WILLEM MARINUS We noemen hem William. Marien en Bep Minnaard- Spies 27 april 2002. Elstarstraat 43, 4421 DVKapelle FAMILIEBERICHTEN Geboren CAS 29 april 2002. Carin en Erwin van Schaik- Hardenberg Noordbolwerk 29 4331 SH Middelburg Voor bezoek bellen a.u.b. 0118-623187 Vandaag, 1 mei 2002 zijn onze ouders en grootou ders ARIE EN KOOS HUNDERSMARCK-LUKASSE 50 jaar getrouwd. Wij wensen jullie nog vele gezonde en gelukkige jaren toe. Van harte gefeliciteerd Maja Jan en Toos Koos Clasien en Kees Dick Mathea en Marinus en de kleinkinderen Sebastiaanstraat 23 4434 AR Kwadendamme De Heer is mijn Herder. Psalm 23 Elke dag een stukje dichter naar het eind Elke dag een beetje van je kracht verkleind. Elke dag wat zwaarder watje dragen moet Doch al gaande wetend, eens komt alles goed. Rustend na het leven, rusten bij de bron vanwaar lang geleden ook de weg begon. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten bele ven, hebben wij niet geheel onverwacht, maar voor ons allen te vroeg, afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa JOHANNES DOUW (Joop) echtgenoot van Henny Lagendijk 23 september 1937 t 29 april 2002 Henny Douw-Lagendijk Robert en Marjoke Branco en Jordi Joyce en Marcel Romée 4371 AP Koudekerke, Kerkstraat 18 Joop is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid tot af scheid nemen is op donderdag 2 mei a.s. van 17.00 tot 18.00 uur. De herdenkingsdienst voor familie en belangstellen den zal worden gehouden op vrijdag 3 mei om 13.00 uur in de Michaëlskerk aan het Dorpsplein te Koudekerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Biggekerksestraat. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de au la op de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve OPA, Helpen was je leven Voor iedereen stond je klaar Dank voor alles wat je hebt gegeven Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Veel liefs, Robert en Marjoke Branco en jordi Joyce en Marcel Romée Wij zijn bedroefd omdat onze goede vriend JOOP DOUW is overleden. Wij wensen Henny, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Janny en Piet Peene Nel en Gerard van de Voorde Lien en Adri Jobse Koudekerke, 29 april 2002. Verdrietig en verslagen zijn wij door het overlijden van onze lieve buurman JOOP DOUW Een fijne buurman die altijd klaarstond om te hel- Pen- Wij wensen Hennie, kinderen en familie veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Hubert en Ellie Koudekerke. Algemene kennisgeving Ze groeien op in blij verdriet er is het bloeien in het lied dat onverwoord en nooit gehoord daar altijd is en in mij huist dat altijd zwijgend in mij ruist dat Is en dat ik durend mis het lied, de schijn van mijn bestaan het lied waarin ik op zal gaan. Vandaag overleed onze geliefde broer, zwager, oom en huisgenoot JACOBUS VADER Middelburg Vlissingen 30-8-1933 28-4-2002 Oostburg: W. Vader M. M. Vader-Voorn Vlissingen: D. C. Vermaire Stiens: J. M. A. Vermaire Oisterwijk: J. W. Geurts E. Geurts-Deuss namens neven en nichten Middelburg: Gerry en Jan Oostburg, 28 april 2002. Kotkastraat 8, 4501 KK De teraardebestelling zal plaatsvinden op donder dag 2 mei 2002 om 10.00 uur op de algemene be graafplaats te Middelburg. Bedroefd deel ik u mede dal, na een langdurige ziekte, in zijn Heer en Heiland is ontslapen mijn ge liefde man ABRAHAM VERSLUIS (Bram) op de leeftijd van 72 jaar. W. P. Versluis-van de Kreeke 30 april 2002. Nieuwstraat 109, 3493 BB Kamperland Bram is opgebaard in de aula van Zorgcentrum 'Vredestein', Julianastraat 13 te Wissenkerke. Gele genheid tot afscheid nemen vrijdag 3 mei van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst zal plaatshebben zaterdag 4 mei om 10.00 uur in de S.O.W. Kerk, Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal om ongeveer 11.00 uur de begrafenis plaatshebben op de Algemene Be graafplaats aldaar. Na de begrafenis bestaat gelegenheid de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte bij de kerk. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschou wen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het toch nog plotseling overlijden van onze zeer gelief de schoonzoon, zwager en oom BRAM VERSLUIS echtgenoot van Mientje van de Kreeke Goes: P. van de Kreeke-Dingemanse A. P. van de Kreeke (in herinnering) Wissenkerke: J. T. van de Kreeke A. M. van de Kreeke-Wilderom Goes: P. W. van Gilst-van de Kreeke G. van Gilst Emmen: L. Maranus-van de Kreeke J. J. Maranus Kapelle: A. Chamuleau-van de Kreeke S. J. J. Chamuleau Neven en nichten Goes, 30 april 2002. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze buurman en vriend ABRAHAM VERSLUIS Wij wensen Mientje en de familie veel sterkte toe in dit grote verlies. Lou, Janny en kinderen Marius en Conny Andries en Miep Nelly en kinderen Jan en Mimi Wim en Betsie Het beste wat mij ooit is overkomen, is mij nu helaas ontnomen. Dit verlies valt mij zwaar, wij waren samen nog niet klaar. Al die schitterende herinneringen, samen zo intens beleefd, kunnen alleen mensen wensen die echt hebben liefgehad en geleefd. Mijn lieve man, vader en opa RIKKERT CORNELIS STENHUIS Geboren 28 augustus 1925 te Middelburg Overleden 29 aprif2002 te Vlissingen Wij waren altijd samen, Suzanna Maria Stenhuis-van de Woestijne Ik mis je, Mariska Voor altijd onze opa, Björn, Riccardo, Menno Wittezeestraat 3 4388 GD Oost-Souburg Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 3 mei a.s. om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg, waarna aansluitend de crematieplechtigheid zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te ontmoeten in de aula van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een moedige strijd is van ons heengegaan, onze lieve broer, zwager en oom RIKKERT CORNELIS STENHUIS in de leeftijd van 76 jaar. Cor Stenhuis t Riek Stenhuis-den Engelsman Harry Stenhuis Matty Stenhuis-van Hemert Hetty Wijkhuisden-Stenhuis Joop Wijkhuisden t Jan van de Woestijne Magda van de Woestijne-van Gijzen Neven en nichten 29 april 2002. Bedroefd maar dankbaar dat verder lijden hem be spaard is gebleven delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, vader, schoonvader, opa en overgrootvader HENDRIK SIMON ALLAART echtgenoot van Adriana de Gardeijn Geboren 30-11-1922 te Groede Overleden 29-04-2002 te Axel Breskens: A. Allaart-de Gardeijn Breskens: W. Allaart G. W. Allaart-Henneken t Rudi, Linette jeffri en jill joeri en Melissa Niek, Marika en Quinten Cadzand: 1. H. Allaart M. Allaart-Datthijn Karin, jean-Pierre en Carmen Stephan, Isabelle en Bryan de familie Allaart de familie de Gardeijn 29 april 2002. Ter Schelde, kamer 225, Ringlaan 4, 4511 HH Breskens De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatshebben op zaterdag 4 mei 2002 om 11.00 uur in het crematorium 'Terneuzen', Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid bent u in de gelegenheid de fa milie te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wat jij me zei, dat blijf ik horen van wat ik ben, ben jij een deel. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij in zijn leven voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze lieve pa en opa MARINUS CORNELIS 'T GILDE in de leeftijd van 80 jaar. W. van Londen Ina en Frans Angelo en Linda Remy Olly en Wim Carlo en Kirsten Mario en Lies t Xander Robin en Nathalie joey Inge en Cees Nathascha en Percy Noa Cedric 4336 XZ Middelburg, 30 april 2002. van de Perrestraat 131 Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 4 mei a.s. om 12.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Mid delburg, waarna de begrafenisplech tigheid zal plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te con- doleren in de aula van de begraaf plaats. Zij die geen rouw brief hebben ontvangen, ge lieven deze advertentie als zodanig te beschouwen, Na een lange lijdensweg geven wij met droefheid kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma PIETERNELLA ADRIANA HOOGSTRAATE-VAN DE VREDE weduwe van Dingenis Jan Hoogstraate in de leeftijd van 81 jaar. Middelburg: Piet Hoogstraate Rinke Hoogstraate-Seijbel Arjan en Rachel Cornelie en Dennis Overath (D): Willy Schiller Georg Klink Arnemuiden: Ineke Kouman-Hoogstraate Henk Kouman Christine en Vincent Matthijs Middelburg: Ad Hoogstraate Keulen (D): Fritz Schiller Onze dank gaat uit naar het personeel van 't Gasthuis, afd. Bolwerk, voor hun liefdevolle verzorging. Middelburg, 29 april 2002. 't Gasthuis Corresponden ti ead res Middelgat 46, 4341 LA Arnemuiden Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 3 mei a.s. om 12.00 uur in de aula van de algemene be graafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg, waarna de overdenking zal worden ge houden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. "De Heer is mijn Herder Psalm 23 Na een langdurig ziekbed is overleden onze moeder en oma ELISABETH HAMELINK weduwe van Andries de Feijter 7-2-1921 30-4-2002 Zuiddorpe: W. de Feijter A. M. E. de Feijter-van Sweeden Bianca Correspondentieadres: St. Katrijnstraat 13, 4574 PZ Zuiddorpe De samenkomst zal worden gehouden op vrijdag 3 mei om 14.00 uur in de Gereformeerde kerk Vrijge maakt, Kerkdreef 21 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsin gel te Axel. Condoleances alleen schriftelijk. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve broer en onze oom JACOBUS VERWIJS weduwnaar van Janna den Boer Middelburg: J. J. Koevoets-Verwijs Neven en nichten Zierikzee, 28 april 2002. "De Heer is mijn Herder" Na een liefdevolle verzorging is vredig ingeslapen onze vader, opa, broer en zwager MATTHIJS HUIBERT VAN ZANTEN sinds 2 juli 1991 weduwnaar van C. C. van Zanten-Leijsen geboren, 16 mei 1917 overleden, 29 april 2002 Breda: Kokkie van Zanten Bas Wissenkerke: Marijke en Bart Vrolijk-van Zanten Karen en Rino Emma Bart Vlissingen: Antoinette van Zanten Zevenbergen: A. Ph. D. M. van Zanten H. P. G. van Zanten-Weenink Gouda: H. J. Reiss-van Zanten Rotterdam: A. J. Leijsen Kalkoensprenk 87, 4386 DD Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 2 mei van 19.00 - 19.30 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlis singen. De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 3 mei om 12.00 uur in de St. Baafskerk te Aarden burg, gevolgd door de teraardebestelling om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Aardenburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te con doleren in restaurant de Munck, Beekmanstraat 1 "Niemand leeft voor zichzelf, niemand sterft voor zichzelf, in leven en sterven: wij zijn van de Heer, aan Hem behoren wij toe. Romeinen 14:7,8 Heden is het leven op deze aarde geëindigd van onze lieve JAN FONDSE echtgenoot van Dina W. de Klerk 6-7-1916 t 29-4-2002 "Wij verwachten een nieuwe hemel en een nieuwe aarde" 2 Petrus 5:13 Zijn liefde en mildheid zijn ons tot voorbeeld. Liefhebbende echtgenoot, vader en grootvader van: Goes: D. W. Fondse-de Klerk 's-Gravenpolder: Peter Fondse Goes: Wilke Fondse Amsterdam: Hannelore Fondse t Serooskerke (W): Lucie en Joop de Willigen Kees en johannetta, Marinka, Irene, Remco Eindhoven: Jacintha en René t, Carlo, joey Roosendaal: Addie en Thijs Matthijsse Kumba, Kameroen (Afr.): Mariët en Werner, Joël, Nathan Hilversum: Emiel en Wendy, Tinto Nijmegen: Charlotte Matthijsse Middelburg: Pim Fondse Correspondentieadres: Erasmusflat 8, 4463 SJ Goes Mijn man, onze (groot)vader is opgebaard in rouw centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen bezoek. Wij willen hem gedenken in een dienst van Woord en Gebed op vrijdag 3 mei om 10.00 uur in de Grote of Maria Magdalena Kerk aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend aan deze dienst is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. De begrafenis zal plaatsvinden in familiekring op de Nieuwe Oosterbegraafplaats te Amsterdam. Wij bedanken alle medewerkers van S.T.N. Thuis zorg Goes en Zorgcentrum "Ter Weel", unit 4, die met veel liefde en aandacht aan zijn verzorging heb ben meegewerkt. Er was voor hem een tijd van paarden verzorgen En een tijd van koeien melken Een tijd van zaaien En een tijd van oogsten Een tijd van ploegen En nu een tijd van rusten Bedroefd, doch dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat moedig en rustig van ons is heengegaan, onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader JAN PIET JOOST FLIKWEERT weduwnaar van Adriana Anthonia Cruson in de leeftijd van 90 jaar. Kortgene: Jaap en Tineke Flikweert-de Bliek Grijpskerke: Izak Flikweert en Mathilde Nagelkerke Plainevaux: Cornelis et Cristine Flikweert-Dijon Bouillon: Ella Flikweert Vanessa Aardenburg: Pietje Flikweert t Groede: Hannie en Jan Dhont-Flikweert Oostburg: Ina Flikweert Flemming Mogimont: Marietje Flikweert t Noordwijk: Corrie en Harrie Heisen-Flikweert Kleinkinderen en achterkleinkinderen Oostburg, 30 april 2002. Correspondentieadres: van Ostadestraat 6, 4501 KT Oostburg De Uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 4 mei om 10.30 uur in de Ned. Hervormde Kerk te Oostburg, waar na de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Eligius Zaal aan het Eligiusplein. Zij die geen kaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom JAN PIET JOOST FLIKWEERT weduwnaar van Adriana A. Cruson in de leeftijd van 90 jaar. Breskens, 30 april 2002. Uit aller naam: Familie Flikweert Heden overleed onze schoonzuster B. MATTHIJSSE-MEULENBERG in de leeftijd van 92 jaar. Meliskerke: A. Matthijsse-Geertse. Oost-Souburg: M. Matthijsse M. Matthijsse-Hugense Middelburg: A. Matthijsse J, P. Matthijsse-de Kam Lieve MAM Ik hoorde je stem iedere dag, een traan, of een lach. Het is nu zo stil. Ik mis je, ik mis je zo. Ria Veere, 29 april 2002. In Memoriam RONALD Jij bent niet meer, bij ons hier op aarde. Maar wel in ons hart, want vergeten is niet mogelijk, jij blijft in onze gedachten, al duurt het nog zo lang. Tot de dag dat we weer samen komen. Melissa, Mama, Ricarda, Antjello Dankbetuiging Het doet ons goed zoveel medeleven en belangstelling te hebben ontvangen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa JAN KALISVAART Wij waarderen dit zeer en betuigen U daarvoor onze op rechte dank. P. B. Kalisvaart-Neelis Kinderen en kleinkinderen HOOFDKANTOOR: Gekldoozcpad 20,44M A) Goes ld. 0113 227525 - lax 312978 ROUWCENTRA: Geldeloozepad 20 Goes Kilskindeischewcg 1 Kapelle BFGRAFENISVERZORGING j.C. HOEKMAN Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland Centraal telefoonnummer: 0113 311 444 Begrafenisverzorging Dc aan ons loeverirouwde begrafenis wordt met persoonlijke zorg uitgevoerd Wij verzorgen geen crematies. Tel: 0118 616012 Hugo de Grootlaan 53 - 4334 AT Middelburg Dank u wel voor uw steun! Mensen in Nood De men: sen, de inzet, de kracht Giro 667 Den Haag rE1merswaal Voorbereidingsbesluit De gemeenteraad van Reimerswaal heelt in zijn vergadering van 23 april 2002 besloten te verklaren dat een herziening van het bestemmingsplan wordt voorbereid voor - het perceel kadastraal bekend gemeente Yerseke. sectie C. nummer 6935 (gedeeltelijk), plaatselijk bekend Hartoogstraat 7 in Yerseke. in verband met de bouw van een woning. Dit besluit treedt in werking met ingang van 2 mei 2002 en ligt vanaf die datum met bijbehorende tekening voor iedereen ter inzage in het gemeentehuis bij de afdeling Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling, kamer 3.10, aan het Oude Plein 1 in Kruiningen. Het gemeentehuis is op werkdagen voor het publiek geopend van 08.30 tot 12,00 uur en verder uitsluitend op afspraak. Zo'n afspraak kunt u maken via het sectorsecretariaat onder doorkiesnummer (0113) 395 395. Rectificatie 1 e Wijziging bestemmingsplan "Molenpolder" Burgemeester en wethouders van Reimerswaal maken bekend dat zij op 17 april 2002 besloten hebben het bestemmingsplan "Molenpolder" te wijzigen met toepassing van artikel 11lid 7 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening Met dit wijzigingsplan worden de gronden van het perceel aan de Molenpolder 20a in Yerseke gewijzigd in "Woondoeleinden" en "Erf". Van donderdag 2 mei tot en met woensdag 12 juni 2002 ligt het besluit samen met het wijzigingsplan en het desbetreffende bestemmingsplan ter inzage op de sector Wonen en Milieu (kamer 3.10) aan het Oude Plein 1 in Kruiningen. Het gemeentehuis is op werkdagen geopend van 08.30 tot 12.30 uur en verder op afspraak. Zo'n afspraak kunt u maken via het sectorsecretariaat onder door kiesnummer (0113) 395 395. Tegen het besluit van burgemeester en wethouders van Reimerswaal kan gedurende de termijn van terinzagelegging door belanghebbenden beroep worden ingesteld bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit van burgemeester en wethouders van Reimerswaal betreffende hel wijzigingsplan treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Indien binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening bij de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State is ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist Kruiningen, 1 mei 2002. Namens burgemeester en wethouders van Reimerswaal, Ir. J. Gideonse, Hoofd afdeling Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling, Oude Plein 1 Postbus 70 Tel.: Fax: Internet: 4416 AK Kruiningen 4416 ZH Kruiningen 0113 - 39 50 00 0113 - 39 53 33 www.reimerswaal.nl gemeente@reimerswaal.nl Artikel 19 Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) De burgemeester en wethouders van Hontenisse maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 19a, lid 4, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat van 2 mei 2002 tot en met 30 mei 2002 (4 wkn)) voor een ieder op Hof te Zandeplein 11 te Kloosterzande ter inzage liggen de plannen tot: - het bouwen van een romneyloods op het perceel Pres. Rooseveltstraat 17 te Kloosterzande: - het bouwen van een zoutloods op het perceel Pres. Rooseveltstraat 17 te Kloosterzande; - het bouwen van een woning op het perceel Walsoordensestraat ong. te Walsoorden (133-2001); - het bouwen van een woning op het perceel Walsoordensestraat ong. te Walsoorden (134-2001); - het bouwen van een woning op het perceel Stoofstraat ong. te Walsoorden. Bovengenoemde bouwplannen zijn in strijd met de bestemmingsplannen waarin zij zijn gelegen. Burgemeester en wethouders zijn evenwel bereid ter realisatie van de bouwplannen vrijstelling te verle nen van de bepalingen van het desbetreffende be stemmingsplan met toepassing van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Voordat op de aanvragen wordt beslist, kan een ie der gedurende de termijn van terinzagelegging schriftelijk zijn zienswijze omtrent de aanvragen ken baar maken aan burgemeester en wethouders van Hontenisse, Postbus 20, 4587 ZG te Kloosterzande. Kloosterzande, 1 mei 2002. Burgemeester en wethouders van Hontenisse, De burgemeester, A. Vogelaar. De secretaris, F.M.M. van Kuppeveld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 32