Apollo'69 sluit seizoen waardig af «tei oP laatste dag Weer geen thuiszege Swift PZC Weinig spanning bij wedstrijden MSV De Uitlaat Peter de Winter wint toernooi Colijnsplaat D?r 18 De Meeuwen verspeelt riante voorsprong in tweede helft: 4-4 DllivelcUld grijpt Noad voor eerste keer kampioen in derde klasse uitslagen Jeugdtoernooi bij De Stoof TOP-trainer Hollestelle claimt historische zege Voetbalsters Meeuwen veilig agenda wb maandag 29 april 2002 door Ron de Waal 's-GRAVENPOLDER - Als blik ken konden doden, had de scheidende De Meeuwen-trai ner Wim Davidse maar bitter weinig spelers over gehouden voor de nacompetitie. De wijze waarop de 4-4, na een 3-0-voor- sprong, tegen Apollo'69 tot stand was gekomen, maakte Davidse niet echt vrolijk. „De tweede helft was ronduit schan dalig", brieste hij. De manier waarop beide trai ners na de laatste competitie wedstrijd het veld verlieten, was compleet verschillend. Apollo'69-trainer Hans de Bruine keek ondanks een mati ge eerste seizoenshelft in de der de klasse zaterdag niet ontevre den terug op de gehele competi tie. ,,We werden door de buiten wacht vooraf gebombardeerd tot titelkandidaat, maar dat was te hoog gegrepen. Voor de winterstop hebben we door te veel persoonlijke fouten onno dig punten weggegeven. Geluk kig is de competitie op een waardige manier afgesloten", zei De Bruine. Bij collega-trainer Wim David se van De Meeuwen stond het opzicht op onweer. „Doordat Zaamslag vanmiddag kampi oen is geworden, nemen wij de periodetitel over van hen, maar eigenlijk vind ik datje dat op ei gen kracht moet verdienen. Wij speelden in de tweede helft erg onvolwassen. Vooral mentaal gaven de spelers niet thuis. Dat heb ik ze zojuist ook even mee gedeeld." Mogelijkheden In de eerste helft van het duel met Apollo'69 had Davidse nog geen reden tot klagen. De thuis ploeg kreeg via Antoine Kunst en Bas de Koeijer wel de eerste mogelijkheden, maar bij de eer ste de beste gelegenheid voor De Meeuwen was het meteen raak. Na ruim een kwartier plaatste Arnold Krijger de bal vanaf links over de uit zijn doel geko men Peter Bleumink op het hoofd van Lennard Bommeljé, en was de 0-1 een feit. Twintig minuten later stond de Apollo-keeper om onduidelijke redenen weer te ver voor zijn doel. Wilco Dingemanse lepelde vervolgens het leer vanaf twin tig meter in het verlaten doel: 0-2. De Meeuwen profiteerde optimaal van de wanorde. En kele minuten voor rust zette Ar nold Krijger met een geplaatst schot in de lange hoek de 0-3 op het bord. Met Jean-Paul Harthoorn in de tweede helft aan Apollo-zijde voor John de Jonge ging het plotseling beter lopen. Na twee minuten verkleinde Antoine Kunst met een harde schuiver de achterstand al tot 1-3. „En we hadden ons nog zo voorgeno men om geen snelle tegengoal te incasseren", zei De Meeuwen aanvoerder Wilco Dingemanse. „Die wedstrijd had op slot ge moeten." Open Jean-Paul Harthoorn gooide een kwartier voor tijd de wed strijd echter weer volledig open (2-3), maar vijf minuten later leek het via Arnold Krijger als nog beslist: 2-4. Aan Bevelandse kant werd daar toch anders over gedacht, want door Ramon Uitterhoeve werd de achterstand weer terugge bracht tot 3-4. Een spannende slotfase diende zich aan, waar bij Apollo'69 (wederom door Harthoorn) profiteerde van de voortdurende wanorde in de Meeuwen-defensie: 4-4. Voor Hans de Bruine was de puntendeling genoeg reden om met een brede glimlach het veld te verlaten. „Ik heb in de tweede helft verschrikkelijk genoten." Apollo'69: Peter BleuminkFrank de Kok, Marco Goovers, John de Jonge (45. Jean-Paul Harthoorn), Robert-Jan Koehorst (36. Lennard Verwei); Eef Boelhouwer, Maurice Huyskens, Marco Oele (77. Leon van Ooijen), Bas de Koeijer; Antoine Kunst en Ramon Uitterhoeve. De Meeuwen: Danny de Vries; Ber- teld van de Velde, Wim-Jan Brasser, Michiel Kother, Martijn Hengst (68. Eddy Matthijsse); Lennard Bom meljé, Ab Louws, Michiel Brouwer, Wilco Dingemanse: Jan-Pieter de Vries (80. Johnnie Melis) en Arnold Krijger. Een speler van Noad probeert de bal onder controle te houden, terwijl een FS V-speler in komt glijden. foto Willem Mieras door Wim Broekhoven VLISSINGEN - Noad'67 is voor het eerst in het bestaan van de club kampioen geworden in de derde klasse. De ploeg van Peter van Poortvliet boekte een 2-1- zege op FSV en mag zich nu op maken voor tegenstanders als Tholense Boys en Kogelvan gers. Het kostte de Fliplanders overi gens de nodige moeite om de laatste hindernis te nemen. Pas tien minuten voor tijd viel de winnende treffer van Ronald de Braber. FSV, dat nog uitzicht had op de derde-periodetitel, begon sterk en de ploeg uit Fij naart had in de eerste helft een overwicht. De 0-1 (Jos Elenbaas volleyde de bal knap langs de Lozekoot) was dan ook een lo gisch gevolg. Pas na de pauze bleek Noad in staat de druk van het moeten winnen aan te kunnen en nam het initiatief over. Een kwartier voor tijd leverde dat via de af scheid nemende Jaap van Ou denaarde ook succes op. De laatste man stond op de juiste plaats om een voorzet van Ro nald de Braber te verzilveren. Vijf minuten later schoot die zelfde De Braber in een scrims mage de 2-1 tegen de touwen. Noad'67: Kees Lozekoot, Johan Reijngoudt, Jaap van Oudenaarde, Menno Fonteijne, Maurice de Goe de, Bram Filius, haan Geense, Arjan Moerland (80. Ronnie va?i de Ree), Erik Fonteijne (74. Kees Jan Ver- strate), Comé de Frel, Ronald de Braber. door Wim Broekhoven VLISSINGEN - In de vierde klasse B pakt Duiveland op de laatste speeldag via een 3-0-ze- ge op WIK de titel. Alle overige beslissingen waren in deze klas se al gevallen. Dat was ook het geval in de 4A. De nummer laatst Wissenkerke won welis waar met 3-5 van Hoedekens- kerke, maar omdat ook Krab- bendijke drie punten pakte (3-1-winst op Spui) sluiten de Noordbevelanders het seizoen toch als hekkensluiter af. SKNWK-Borssele 7-2: Richard Bevelander en Martin Huisman maakten er in de beginfase eerst 2-0 van, voordat Wim Mol kon tegen scoren. Nog voor rust liep de thuisclub uit naar 4-1 door treffers van Leon Goedegebure en opnieuw Bevelander. Via Goedegebure werd het na de thee 5-1. René de Jonge tekende vervolgens voor de 5-2, Huis man voor 6-2 en Emiel Kuiten voor 7-2. Hoedekenskerke-Wissenkerke 3-5: Arjo Zandee maakte er na een kwartier 1-0 van, maar via Marcel van Hekken werd het even later 1-1. Na een klein half uur maakte hij ook de 1-2. Wis senkerke liep na rust via twee treffers van Dennie Hakkert en één van Mark van Leeuwaarden tussen de 10e en de 17e minuut uit tot 1-5. Johan Beulens en Fred Velkers tekenden daarna nog voor de 3-5. Spui-Krabbendijke 1-3: De thuisclub was de eerste helft wel iets sterker en de 1-0 van Lud- wig Kalisvaart na twintig minu ten was dan ook niet onver diend. Na rust was Krabbendij- ke echter beter. Dat leverde be halve doelpunten van Bas Hep- pe, Michel Bal en Johan Pekaar (strafschop) ook verdiend drie punten op. Wolfaartsdijk-Colijnsplaatsc Boys 3-3: Nigel Holmes tekende na veertien minuten voor de 0-1. Nog voor rust maakte Ar nold van Gemerden de gelijk maker: 1-1. Jeroen Visser zorgde voor de 1-2 (52e min) en Abdul Begde voor 1-2 (67e min). De thuisclub toonde vervolgens aan met doelpunten van Dennis en Stefan Schipper in de 73e en 89e minuut over de juiste veer kracht te beschikken. DFS-Wemeldinge 3-3: DFS was de eerste helft de betere ploeg en de 1-0-voorsprong (treffer van Huub Nortier) bij rust was ver diend. Direct na rust werd het 2-0 door Marico Rouw, maar vervolgens kwamen de bezoe kers knap terug tot 2-2 door goals van Wilco Zuiddijk en Ferry van de Sluis. Anco van der Linde bracht DFS opnieuw op voorsprong, waarna Wouter Dagevos in de slotfase voor de 3-3 tekende. MZVC-Cadzand 2-1: De Zeeuws-Vlamingen boden goe de tegenstand, maar bleken toch niet bij machte de kampi oen op de knieën te krijgen. Rink Basie tekende halverwege de eerste helft voor 1-0. Guido Raynard maakte twintig minu ten na rust de gelijkmaker. Ten slotte was het opnieuw Basie die de winnende binnenschoot. Mevo - Smerdiek 1-0: Een jeug dig Mevo stuntte tegen een te genvallend Smerdiek en gaf zo scheidend trainer Nico Schoute een passend afscheid. Acht mi nuten voor rust kopte Huib Smits uit een corner van Eelco Berrevoets de enige treffer van het duel binnen. Stavenisse-Halsteren 0-4: Er stond niets meer op het spel in dit duel. De thuisploeg kon het huzarenstukje van vorige weck, toen verrassend gewonnen werd van Vrederust, niet herhalen. Halsteren speelde de Zeeuwen naar een nederlaag. Allan Coo- mans en Ali Maarif scoorden voor rust. In de tweede helft te kenden Carlo de Rooy en Erik Goossens voor de andere twee treffers. SPS-Dosko 4-4: De bezoekers uit Bergen op Zoom kwamen al voor rust op een 2-0-voor- sprong, maar gaven dat uit han den. Voor SPS scoorde Johan Uijl de 1 -2 en J acco Janse maak te op slag van rust de gelijkma ker-. Esmir Kustura bracht SPS in de tweede helft uit een straf schop aan de leiding, maar Dosko kwam terug tot 3-3. Tien minuten voor tijd leek René van Vossen de winnende treffer bin nen te hebben geschoten, maar in de slotminuten pakten de be zoekers toch nog een punt. door lepTriou VLISSINGEN - Casper Ovaa (250/500cc) en Rinus van de Ven (85cc) waren zaterdag tijdens de clubwedstrijden van de MSV De Uitlaat duidelijk een maatje te groot voor hun concurrenten. Met grote voorsprong - en voor weinig publiek - schreven zij beide manches op hun naam. Bij de 65cc was de winst tweemaal voor Stefan Hage. De winst bij de 125cc senioren werd gedeeld door Gregory de Nooijer en Twan van Liere. De opkomst bij de seniorenklas sen was zaterdag laag. De 250/500cc stonden met zeven tien man achter het starthek, terwijl de 125cc senioren slechts twaalf man aan de start bracht. Toch was er wel spanning, zij het alleen in de 125cc senioren. Daar zorgden Gregory de Nooi j - er, Henk Buys, Dave de Jonge, Twan van Liere en Arjo Verhage voor spannende duels. De Nooijer nam in de eerste man che direct de leiding, maar werd fel op de huid gezeten door Henk Buys. Van Liere bleef toen nog even achter, hij was slecht uit de startblokken gekomen. De Nooijer toonde zich tenslotte de sterkste voor Buys, Verhage en Van Liere. Tegenslag In de tweede manche was het al snel afgelopen voor Arjo Verha ge. Al in de eerste ronde kwam hij zwaar ten val en moest met een knieblessure de strijd sta ken. Ook De Nooijer kende in deze manche tegenslag, techni sche problemen zorgden ervoor dat terugzakte naar een vijfde plaats. Van Liere had nu een be tere start en nadat Buys nog even de koppositie in handen had, rukte de Kapellenaar op naar de leiding om die niet meer af te staan. Buys hield de tweede plaats vast ondanks aandringen van coureurs als Dave de Jonge en Roel van de Bergen. Voor Buijs was de tweede plek goed genoeg om eerste te eindigen in het dagklassement. In de 250/500cc was de strijd om eremetaal minder hevig. De coureurs zagen Casper Ovaa al leen bij de start en toen ze een of meerdere malen gedubbeld werden. De Souburger is de laatste tijd zeer goed op dreef en had geen enkele moeite om tweemaal de winst te pakken bij de senioren 250/500cc. Achter hem was Patrick Delmotte 'best of the rest'. Hetzelfde verhaal gold voor Ri nus van de Ven die in de 8 5 cc rustig een aantal minuten later van start had kunnen gaan. Dan nog had het Vlissingse talent met twee vingei's in de neus bei de manches gewonnen. Stefan Hage was duidelijk de sterkste bij de 65cc. Na een grote inhaalrace - in het begin was hij gevallen en achterop geraakt - pakte hij uiteindelijk toch de winst. De tweede manche leidde Hage en werd Jeffrey van Kem pen die in de eerste manche ook tegenslag kende nu als tweede voor Van Eekelen. KOUDEKERKE - Tennis vereniging De Stoof in Kou- dekerke houdt van vandaag tot en met vrijdag 4 mei voor de eerste maal een K5-jeugd- ranglijsttoernooi. De deelne mers - 81 in totaal - kunnen in dit toernooi punten ver dienen voor de nationale jeugdranglijst. Een K5-toernooi heeft als kenmerk dat het een regio naal karakter heeft, waar door het toernooi veel deel nemers heeft uit Middelburg, Vlissingen en Koudekerke. De organiserende vereniging heeft een afvaardiging van maar liefst 19 deelnemers. Verder komen de deelnemers uit West-Brabant, Eindho ven, Leiden en Gelderland. De plaatsingslijst ziet er als volgt uit: meisjes t/m 12 jaar: Astrid Jansen en Maud Staal (Bergen op Zoom); t/m 14 jaar: Stephanie van Eijk; jongens t/m 12 jaar: Hans Westerweel en Koen van de Buuse; t/m 14 jaar: Michiel Ketting en Roelof van Gilst. TOP in slotfase korfbalderby langs grote broer door Roeland van Vliet MIDDELBURG - 'Hoe lang hebben we nog', was de vraag van Swift-aanvoerder Sjoerd Sanderse aan zijn coach, net nadat de 7-6 was gescoord. „Nog een kwartier", ant woordde Leo Langebeeke. De korfballers van Swift konden zaterdag eigenlijk niet wach ten tot het einde van de wed strijd. De ploeg stond er goed voor in de derby tegen koplo per TOP, winst lag in het ver schiet. Maar uiteindelijk won nen de Arnemuidenaren: 8-9. Zo gaat dat nu al een hele tijd bij de Middelburgers. Ze wachten sinds 29 september 2001 al op de volgende thuis zege op het veld. Voorafgaand aan de confron tatie met het naburige TOP gaf Langebeeke aan niet op spor tieve revanche uit te zijn (TOP won de eerste ontmoeting met 15-7), maar dat hij meerwaar de hechtte aan een thuisover winning. De laatste keer dat twee punten behaald werden op het eigen kunstgrasveld was tegen Ondo (12-11), ruim een halfjaar geleden. Sindsdien speelde Swift nog wel enkele keren gelijk, zoals twee weken geleden tegen Sa- gitta. Toen was de thuisploeg ook dicht bij een zege, maar gaf de voorsprong in de laatste minuten uit handen. „Het lijkt wel alsof er een vloek op ons rust", verwoord de Paul van de Berg de frustra tie. „Het was qua spel bij ons niet slecht, maar toch verlies je." Zijn trainer vulde hem aan: „Volgens mij hadden we zo'n zeventig procent balbezit, maar we buitten dat niet uit. We zagen dat TOP ging achter- TOP-speelster Mirjam Kloet probeert de bal af te spelen naar haar man Leon Kloet. Jantien Meul- meester (TOP) en Anita Hoekstra (Swift) mengen zich in de strijd. foto Lex de Meester verdedigen (waarbij de afvang prioriteit heeft boven het ver storen van de aangeef) en dat losten we goed op. Maar het vervolg ontbrak." Swift had daadwerkelijk het beste van het spel. De ploeg kwam eerst met 2-0 achter, maar speelde daarna tot aan de rust leper. De thuisploeg kon de rust opbrengen om aan vallen uit te stellen, terwijl TOP, dat van alle kanten - en dus ook tegen de wind in - op korf schoot. Bovendien lag topschutter Leon Kloet aan de ketting bij Sjoerd Sanderse. Hij kreeg twee kansen, maar miste beide. Kloet haalde op zijn beurt ook Sanderse uit de wedstrijd. TOP-trainer Gijs Hollestelle: „Als je Sanderse uitschakelt, dan is het met Swift heel snel over. En dat is dus goed gelukt. Vorige keer scoorde hij er een stuk of acht tegen ons, nu niet één." Na rust (5-4) bleef de derby gelijk opgaan. Swift had de wedstrijd weliswaar in han den, maar TOP was nog lang niet verloren. Dat bleek ook. Nu een zege op grote rivaal TOP in zicht was, werden de Middelburgers zenuwachtig. Ervaren spelers als Margreet Rotte en Sjoerd Sanderse schoten elke bal die ze kregen omhoog, de rust was zoek. De 8-7 van Paul van de Berg was de laatste score voor de thuisploeg, tien minuten voor tijd. Daarna benutte Kloet een straf worp, schoot Ramon de Gruiter nog een keer raak en ging TOP met de overwinning aan de haal. „Tja, da's jam mer", was slechts de milde re actie van Langebeeke. Het sei zoen was toch al voorbij: geen kansen meer op promotie of zorgen om degradatie. Wat overblijft is de volgende kans op een thuiszege, over twee weken tegen ADO. Scores Swift: Ivo de Hond 3. Pas cal Castenmiller 2, Margreet Rot te, Björn de Hond en Paul van de Berg 1 Scores TOP: Ramori de Gruiter 3, Ria de Ridder, Jantien Meulmees- ter, Jitske de Gruiter, Ad Bezemer en Leon Kloet 1 Bowling door Roeland van Vliet MIDDELBURG - Swift-trainer Leo Langebeeke hechtte niet zoveel waarde aan de derby, zijn collega Gijs Hollestelle des te meer. „Dit is wederom histo risch." In de eerste helft van het veldseizoen verpulverde TOP voor het eerst de 'grote broer' Swift. In Arnemuiden werd het 15-7. Het verschil was zaterdag minder groot: 8-9. „Maar Swift verslaan is alles", zo zei Gijs Hollestelle. Volgens de oefenmeester kijken de korfballers van TOP nog al tijd op tegen Swift. De derby leeft bij de Arnemuidenaren. De spelers van beide ploegen ken nen elkaar zeer goed, hebben soms - in het geval van Leon en Mirjam Kloet - nog met elkaar gespeeld. „En dat wij hen nu voor de tweede keer verslaan, dat is heel mooi", aldus Holle stelle. Leo Langebeeke keek op van de opmerkingen van zijn collega. „Wij, de grote broer? Kijk, elke ploeg doet het wel eens een paar jaar achter elkaar goed. Swift was dat de afgelopen tijd. En nu is TOP op de weg omhoog." Hollestelle gaf aan dat de zege meer dan gewenst was, aange zien TOP de laatste weken niet in goeden doen was. „De druk. Iedereen gaat ervan uit dat we fluitend kampioen worden, maar dat moet nog wel gedaan worden." Door de uitzege op Swift is TOP zo goed als kampioen in de tweede klasse G. Winst op Per- nix, dat zaterdag oprukte naar de tweede plaats, is voldoende. Maar Hollestelle is al tevreden met een punt.,Wij hebben nooit het kampioenschap als doel ge steld, promoveren via de tweede plek is ook al mooi." Ofwel, TOP ziet wel waar het strandt. Als de druk maar niet zo op de spelers groep wordt gelegd. Bowling Vereniging Middelburg. Maan dagleague: Hoveniersbedrijf Walche- ren-Spruyt 3-1, Computer service-lm- tech 0-4, de Pelgrim-Barends en Bak 0-4, FL Tattoo-Van Lienden 0-4, Euro Dam plein-Hertel services 1-3, Hart van Mid delburg-Pets place 3-1 Stand na 90 games: Barends en Bak 81, Van Lienden 76, Hart van Middelburg 75, Spruyt 73, Hoveniersbedrijf Walcheren 73, Imtech 67, Pets place 63.5, Computer service 59.5, de Pelgrim 58, Euro Damplein 40, Hertel services 37.5, FL Tattoo 7.5. Dinsdagleague: Verfmarkt Boogaard-Ci- nerent 1-3, Imtech 2-Toyota de Jonge 1- 3, theDuke-HBS 1-3, Meizon-Pulse audio 3-1, Van der Zwan-Suzuki 1-3. Stand na 93 games: Suzuki 76.5, Toyota de Jonge 74.5, the Duke 69.5, Meizon 69, van der Zwan 67, Verfmarkt Boogaard 64, Pulse audio 60.5, Imtech 2 57, HBS 45.5, Cine- rent 39.5. Woensdagleague: Poseidon-De Voogd 3-1, Biggekerke-Taekwondo 0-4, More- na-Johns 3-1, Theo maakt 't-Drukkerij Capello 3-1, Rechterhand-Van Kampen schoenen 0-4, Herwegh-VVN 3-1, Zan dee en De Kuijper-Full house 3-1, Vergo- sport-'t Schrobbelerke 0-4. Stand na 90 games: Herwegh 86, Taekwondo 83, Mo- rena 73, van Kampen schoenen 65, VVN 65, Poseidon 64, Zandee en de Kuijper 60.5, de Voogd 59, Vergosport 55.5, Big- gekerke 54, Theo maakt 't 53.5, Johns 50.5, Full house 50.5, Rechterhand 49, Drukkerij Capello 47, 't Schrobbelerke 44.5. Donderdagleague: EPZ 2-Fonsies snack bar 3-1, Daltons-Sagro 0-4, EPZ-Auto Ram 0-4, 't Schrobbelerke-Eastman 3-1. Stand na 93 games: Sagro 95.5, 't Schrobbelerke 88, EPZ 2 74.5, Auto Ram 65.5, Fonsies snackbar 59, Eastman 45.5, EPZ 43, Daltons30. Motorsport Clubcross. MSV De Uitlaat. 250/500cc senioren: 1 Casper Ovaa, 2 Anco Kort weg, 3 Richard Leeuwesteijn, 4 Freddie Blaas, 5 Wim Anthonisse. 125cc senio ren: Henk Buys, 2 Twan van Liere, 3 Gre gory de Nooijer, 4 Dave de Jonge, 5 Roel van de Bergen. 250cc clubklasse: 1 Den nis Onderdijk, 2 Martijn Klem, 3 Adriaan Bruggeman, 4 Heico Adriaanse; 5 Geurt Blankensteijn. 125cc clubklasse: 1 Jaap Warmenhove, 2 Kevin Braam, 3 Chris Vogelaar, 4 Rene Moerland; 5 Asuerus Krijger. 85cc: 1 Rinus van de Ven, 2 Ra mon Koole, 3 Martin Stroo, 4 Mark Boot, 5 Marlon Merison. 65cc: 1 Stefan Hage, 2 Jeffrey van Kempen, 3 Johnny van Eeke len, 4 Mike van Ham, 5 Perry Nagelker- ken. Miniklasse: 1 Benjamin Torbijn, 2 Gian Carlo Buijs, 3 Kevin Spruijt, 4 Yordi Scheffers, 5 Brain Verburgh. Veteranen: 1 Koen Verburgh, 2 Leo Stroo, 3 Ad Geld of, 4 Peter Boone, 5 Con van Meel. Voetbal Vlissingen. Zomeravondvoetbal. A-klas se: Rhodos-SVR 2-0, VAW-Palazzo 2-0, Garderen/Dekker-fc Dorst 3-2, SVR-VAW 5-2. Stand: Garderen/Dekker 4-10, VAW 5-9, Palazzo 4-6, SVR 5-6, Rhodos 4-4, fc Dorst 4-3. B-klasse: EPZ - LVV 2-2, SVR 2 - BW 3-4, Stand: de Dwaes 4-12, LVV 4-7, BW 4-4, EPZ 4-3, SVR 2 4-1. door Joop van den Oudenhoven COLIJNSPLAAT - Peter de Winter uit 's-Heerenhoek is winnaar geworden van het drie- bandentoernooi Colijnsplaat 404. Na een zeer sterk gespeeld toernooi werd hij een verdiende winnaar van de hoofdprijs en de wisselbeker van de Gemeente Noord-Beveland, die door wet houders Schippers werd over handigd. Remko Blok uit Wis senkerke werd tweede. De halve finales waren nog spannend geweest, de finale was dat niet. Zowel de halve einstrijd tussen Peter de Winter en Cees Raas (Heinkenszand) als die tussen Remko Blok en Sam de Kok (Krabbendijke) liep uit op een vijfsetter. Blok en De Winter trokken aan het lang ste eind. In de finale was het snel bekeken. De Winter liep snel uit naar een 2-0-voorsprong in sets: 9-3 en 9-0. Even kwam Blok nog terug in de derde set (winst met 9-8) maar in de vierde set was het pleit snel beslecht. Met 9-2 besliste de driebander uit 's-Heerenhoek het ongelijke gevecht. Sylvia Eckel uit Hansweert werd ze vende in de eindrangschikking, de beste vrouwelijke deelnemer. Eindstand: 1. Peter de Winter, 2. Remko Blok, 3. Cees Raas, 4. Sam de Kok, 5. Brian Orij (Colijnsplaat), 6. Martin Steketee Yerseke7. Sylvia Eckel (Hansweert) 8. Johan van Eer ten (Kortgene). VLISSINGEN - In de degrada tiepoule van de tweede klasse van het vrouwenvoetbal heeft Meeuwen met 2-2 gelijkge speeld tegen de reserves van Stedoco. Doordat de vrouwen van Ter- neuzense Boys zich hebben te ruggetrokken, komt Meeuwen ook volgend seizoen uit in de tweede klasse. Tina Blokpoel te kende twee keer tevergeefs voor een Zeeuwse voorsprong. maandag— Biljarten Derde divisie, poule 7. Landelijke com petitie driebanden groot. 3BSD Interieur Totaal 2-De Pinquin Wizzix Software. Lo catie: SPB centrum Yip Plaza, Goes. Aan vang: 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 18