D7P PZC 10 Geboren: CHRISTOPHE Christophe Wilhelm Xavier Zoontje van Jan-Willem en Els Wisse-Verhage Broertje van Carmen en Chloé Ï6 april 2002. (Dostgatlaan 8 4371 PR Dishoek '0,118-552941 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het heengaan van onze medewerker en collega RICHARD WAEBEKE Wij verliezen in hem een fijne collega die altijd een meer dan loyale inzet op onze productieafdelingen heeft getoond. Wij wensen zijn vrouw, dochter en verdere familie veel kracht bij het verwerken van dit verlies. Directie, afdelingsleiding en collega's van Schelde Marinebouw B.V. Vlissingen, 29 april 2002. Algemene kennisgeving Met grote droefenis geven wij u kennis van het overlijden van mijn man. onze vader en opa TONNY BAECKE Geboren op 31 augustus 1947 te Hoofdplaat Overleden op 27 april 2002 te Johannesburg Johannesburg (Zuid-Afrika) Threes Baecke-Pilaet Ilse en Justin Dylan, Nadine Paul Mike Correspondentieadres: P. M. Baecke Willemsweg 9, 4507 AR'Schoondijke De begrafenis zal plaatsvinden in Johannesburg in Zuid-Afrika. Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze broer, zwager en oom TONNY BAECKE Schoondijke: Peter en Wies Baecke-Wijffels Martijn Carol ien en Ronnie Pieter en Anjo Brielle: Ceciele en Leo Siereveld-Baecke Arno en Lindy Robin Neustadt (D): Mare en Jannie Baecke-de Pooter Evi De strijd is gestreden, je ogen vallen dicht, voor ons blijft in herinnering, je vriendelijk gezicht. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde die we van haar mochten ontvangen, delen wij u mede dat na een ernstige ziekte, thuis is ingeslapen, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, zuster en schoon zuster INGRID MARIA MAGDALENA RAMMELOO echtgenote van Willy Jansen 14 mei 1947 t 28 april 2002 Philippine: Willy Jansen Resy Charon Philippine: Guido Rammeloo Familie Jansen Philippineweg 7 4553 NE Philippine Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 1 mei van 19.45 tot 20.30 uur in rouwcentrum "Ter- neuzen", Rooseveltlaan 6, Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, wordt gehouden donderdag 2 mei om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve MAMA Als je straks loopt op de wolken. Als je bent waar je nog nooit bent geweest. Als de hemel je thuis is. Ook dan ben je nog in ons hart! Resy en Charon Enige en algemene kennisgeving Altijd stond jij voor ons klaar Dat je er niet meer bent blijft onwaar Hulp mocht jou echt niet meer baten En je hebt ons moeten verlaten Degene die je hebben gekend Weten wat een leegte dit brengt Bedankt voor alles wat je in ons leven bracht Lie\>e Loe rust zacht Dankbaar voor wat hij vpor ons tijdens zijn leven heeft betekend, geven wij u met veel verdriet kennis dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve zoon, onze lieve vader, schoonvader, opa, broer en zwager LOE BIESEN in de 'leeftijd van 56 jaar. Middelburg: M.Biesen-Huibregtse Veere: Marcel en Simone Julia Kamperland: Sandra en Chiel Joeri Rick Middelburg: Tanja en Willem-August 4331 KB Middelburg, 27 april'2002. Sint-Janstraat 37-39 Loe is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid tot af scheid nemen is woensdag 1 mei van 19.00 tot 21.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donder dag 2 mei om 14.00 uur in het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Gelegenheid tot condoleren van 15.00 tot 17.00 uur in Restaurant 'De Heeren van Sint Jan', Sint-Jan straat 34 te Middelburg. LOE bedankt voor alles. Ruben Leon ie Angelique Josca Nathalie Ina Personeel Kapsalon Biesen Bedankt LOE Voor jouw genegenheid, vertrouwen en vriendschap. Ik zal mijn leermeester erg missen. Ruben Geschokt zijn we door het plotselinge overlijden van de heer L. BIESEN Zijn markante persoonlijkheid en betrokkenheid zul len wij erg missen. We wensen Sandra en Chiel en verdere familie sterk te toe met het verwerken van dit verlies. Personeel Garage van Halst, Gerard Meijer Rene' Michel Sjaak Cora Matthy Karin Wim Nico Kamperland, 27 april 2002. Onverwacht en veel te vroeg moeten we afscheid ne men van LOE BIESEN We wensen de familie sterkte in deze moeilijke tijd. Cor en Corrie Wim en Tonnie Kamperland, 27 april 2002. Enige en algemene kennisgeving Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, maar bedroefd om zijn heengaan ge ven wij u kennis van het overlijden van onze broer en oom THEUNIS MARINUS VAN DAMME - Tom 13 april 1932 t 27 april 2002 Haamstede: N. van Damme t J. C. van Damme P. A. M. B. van Damme-Briaire M. B. van Damme T. v. d. Driest Neven en nichten Correspondentieadres: R. J. van Damme Middenbank 11, 4301 ZZ Zierikzee Een overdenking zal worden gehouden donderdag 2 mei om 10.30 uur in de Aula van begraafplaats "Vredehof" te Haamstede, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats al daar. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in genoemde Aula na de begrafenis. Lieve TOM, goede reis Till we meet again Crocadile je Richardje met Cora en kinderen We love you forever! Zierikzee, 27 april 2002. De nacht is over je gekomen, heeft het leven van je weggenomen. Het hoort bij het leven, maar doet veel pijn. Diep in ons hart zul je altijd bij ons zijn. Dankbaar voor hetgeen zij voor ons betekende, ge ven wij met droefheid kennis dat geheel onverwacht is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moe der en oma CATHARINA PROOST-VREEKE echtgenote van Paulus Proost in de leeftijd van 72 jaar. 's-Heer Hendrikskinderen: P. Proost 's-Heer Hendrikskinderen: Jan en Agatha Evelien, Ramon Tholen: Gerard Angelique, David Goes: Marijke en Paul 27 april 2002. Te Werfstraat 8 4472 AN 's-Heer Hendrikskinderen Op dinsdag 30 april is er van 19.00-19.30 uur gele genheid om afscheid te nemen in het rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst, voor familie en belangstellen den, zal worden gehouden woensdag 1 mei om 14.15 uur in de S.O.W. kerk te 's-Heer Hendriks kinderen, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Be graafplaats te 's-Heer Hendrikskinderen. Na afloop van de begrafenis is er in het 'Heer Hen drikhuis' gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Lieve OMA Bedankt voor alles. We zullen je heel erg missen. Evelien en Ramon Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze schoonzuster RINA PROOST-VREEKE echtgenote van P. Proost L. Proost-de Jager E. Proost-Luitwieler K. Pfoost-Spijkman P. Kole-Proost M. Proost L. Proost-Bakker C. Proost M. Proost 's-Heer Hendrikskinderen, 27 april 2002. Het gemeentebestuur van Schouwen-Duiveland heeft met gevoelens van medeleven kennisgenomen van het overlijden van de heer L. J. VAN DER WIELEN gemeentebode bij de voormalige gemeente Brouwershaven Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Zierikzee, 26 april 2002. Het college van burgemeester en wethouders van gemeente Schouwen-Duiveland, Mr. J. J. P. M. Asselbergs, burgemeester Drs. ir. J. W. de Vos MPA, gemeentesecretaris maandag 29 april 2002 Rectificatie Bedroefd delen wij u mee dat van ons is heengegaan onze geliefde broer en zwager JACOBUS D. SAMAN Namens de broer, zussen, zwagers en schoonzussen Zierikzee: E. Saman Stil ging je heen, hard heb je gevochten, op 't laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag. Bedroefd omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg, geven wij u ken nis van het overlijden van mijn lieve man, vader en schoonvader JACOB WILLEM GOETHEER 19-5-1925 27-4-2002 Ellewoutsdijk: S. Goetheer-Nieuwenhuijze Amersfoort: Willem Goetheer Dorine Veldhuyzen Langeviele 20 4437 AB Ellewoutsdijk Op woensdag 1 mei is er van 19.30-20.00 uur gele genheid tot afscheid nemen in het rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 2 mei om 13.15 uur in het M. J. van Hattumhuis, Zomerstraat 16 te Ellewoutsdijk, waarna aanslui tend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Ellewoutsdijk. Na afloop van de begrafenis is er in het M. J. van Hattumhuis gelegenheid tot condoleren. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom JAAP GOETHEER echtgenoot van Suus Nieuwenhuijze Eaton (Austr.): St. Laurens: Middelburg: Lewedorp: Nieuwdorp: Bridgetown (Austr.): Maassluis: Oostkapelle: Goes: Wolphaartsdijk: Rinus en Marg Nieuwenhuijze Jannie en Piet t Braam Kees en Nel Nieuwenhuijze Mien en Bas t Mulder Catrien en Leen t Imanse Simon en Sophia Nieuwenhuijze Geerard Nieuwenhuijze Ineke en Cees Adriaanse Riet t en Jan Verburg Bep en Job van de Plasse Neven en nichten Ellewoutsdijk, 27 april 2002. Verdrietig om zijn plotseling heengaan maar dank baar voor de jarenlange vriendschap, nemen we af scheid van onze goede vriend en buurman. Hij was altijd als een (o)pa voor ons. JAAP GOETHEER Ovezande: Peter en Joke Sommeijer Dennis John Ellewoutsdijk: John en Cindy Platschorre Merel De Heer is bij mij Ik zal niet vrezen Psalm 1186 Met bewondering en respect hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus en schoonzus TINE FRANCKE 16 augustus 1924 27 april 2002 Serooskerke: Ries en Rinus Huizen: Dien en David 4356 AW Oostkapelle E. D. van de Broeckestraat 3 Tine is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid tot af scheid nemen is woensdag a.s. van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst, welke geleid wordt door ds. J. H. Kip, zal gehouden worden op donderdag 2 mei om 12.00 uur in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de Zionskerk. Onze dank gaat uit naar Thuiszorg Walcheren, vrij willigsters en dr. Rullens voor de goede zorg tijdens de ziekte van Tine. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Als leven lijden wordt Is sterven een verlossing Zaterdagavond is rustig ingeslapen onze TANTE TINE 16-8-1924 27-4-2002 Neven en nichten "Liefde blijft altijd bestaan" Met een verdrietig gevoel om zijn heengaan, maar met een bevrijdend gevoel dat zijn lijden nu voorbij is, geven wij kennis van het overlijden van mijn man, onze vader en opa ADRIAAN GERARDUS WISKERKE Adri in de leeftijd van 81 jaar. Gré Wiskerke-v'an den Boomgaard Luuk en Jozien Willy en Mart Petra en Hans Anne-Marie en Aryan In dierbare herinnering Marjanne Gert-Jan Anita Marjanne 27 april 2002. Hoofdweg 15, 4411 AN Rilland-Bath Er is gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis "Luctor et Emergo" te Rilland op woensdag 1 mei van 13.45 tot 14.15 uur. Aansluitend willen wij hem gedenken in een kort sa menzijn in het Dorpshuis. De begrafenis zal aansluitend in familiekring plaats vinden. Een moeder sterft altijd te vroeg, al wordt zij nog zo oud. Je hoopt dat God haar sparen zal, omdat je van haar houdt. Maar als de jaren kwellen gaan, zij ziek wordt, moe en oud, bid je dat God haar halen zal, omdat je van haar houdt. Na een geduldig gedragen lijden is heden van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overgrootoma en schoonzuster LOUISA LAUWERS (Wieske) weduwe van Arthur Prudent Jonkers op de leeftijd van 81 jaar. Terneuzen: Willy Jonkers Netty Jonkers-van Overmeeren Marloes en Igor Anouk en Fleur Hulst: Corrie Danckaert-Jonkers Gerard Danckaert Alex Ralph Natasja Kloosterzande: Ria van der Ha-Jonkers Camiel van der Ha Robin en Gerda Jeroen en Yannick Terneuzen: Roza de Kock-Jonkers Ronny de Koek Cynthia Kloosterzande: Adriënne Roels-Jonkers Bert Roels Bertina Arjen en Daniëlle Hulst: M. Jonkers 26 april 2002. Correspondentieadres Montgomerysingel 21, 4587 EX Kloosterzande Moeder ligt opgebaard in het mortuarium van Woonzorgcentrum 'Antonius', Pastoor Versterplein 1 te Kloosterzande, waar gelegenheid is tot afscheid ne men op dinsdag 30 april om 19.00 uur. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 1 mei om 10.30 uur in de kerk van de H. Martinus, parochie Ter Dui nen te Kloosterzande, waarna de begrafenis volgt op de R.- K. begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaartdienst in de kerk. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen uitnodiging heb ben ont vangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschou wen. We zouden nog even bij je willen zijn alleen je hand vasthouden als we zo samen zwijgen zouden deelden we verdriet en pijn. Lieve oma we zullen je missen. Maar in ons hart zul je altijd bij ons zijn. Je kleinkinderen: Alex, Marloes, Natasja, Robin, Bertina, Arjen, Cynthia Zo dankbaar voor zo'n lieve man, zo'n goede vader. Zoveel bewondering voor zijn levenswerk, zijn grote bescheidenheid. Zo immens is ons verdriet. Verdrietig zijn wij dat na een kortstondig ziekbed, omringd door allen die hij lief had, uit ons midden is weggenomen, mijn lieve man, onze zorgzame va der, schoonvader, groot- en overgrootvader ALBERT DE VOGEL echtgenoot van Roelfien Meertens op de leeftijd van 82 jaar. Sas van Gent: R. de Vogel-Meertens Sas van Gent: Henk en Katrien t de Vogel- v. d. Velde Zelzate (B): Fenny en Georges Simons-de Vogel Terneuzen: Cor de Vogel Sas van Gent: Derk de Vogel t Merksem (B): Lia en Dirk Verdoren-de Vogel Terneuzen: Bert en Heieen de Vogel-van Wijck Terneuzen: Frans de Vogel Terneuzen: Albert de Vogel Sluiskil: Wilma en Jan Meijer-de Vogel Terneuzen: Ina de Vogel m/s Arenda: Ria en Rinus Kik-de Vogel Terneuzen: José en Gijs Reedijk-de Vogel Dordrecht: Louis de Vogel Clinge: Rudy de Vogel Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 27 april 2002. Correspondentieadres: Wilgenplantsoen 32, 4537 VC Terneuzen Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 1 mei van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum "Terneu zen", Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. de crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donder dag 2 mei om 13.30 uur in crematorium "Terneu zen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. We zullen je missen. Angelique en Erik Marco en Remco Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve buurvrouw MARIE HOEKMAN Haar hartelijkheid, eenvoud en medeleven zal altijd in onze herinnering blijven. We zullen haar erg missen. Wij wensen Jan, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in dit grote verlies. Mevr. Versluis Fam. Kik Fam. Zweedijk Fam. Van Koeveringe Fam. Weststrate Fam. De Leeuw Fam. Molhoek Krabbendijke, 25 april 2002. Herinner mij zoals ik was, maar niet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Met pijn in het hart, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder SUZANNA MARIA VAN DE WALLE weduwe van Johannes Jacobus van Hee in de leeftijd van 86 jaar. Zandijk: J. S. Casetta-van Hee B. G. Casetta Breskens: J. P. van Hee L. J. L. van Hee-de Rooij Amsterdam: E. J. van Hee J. D. Tweehuijzen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Breskens, 26 april 2002. „Ter Schelde" Correspondentieadres: Port Scaldis 5-214511 DA Breskens De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden op donderdag 2 mei om 13.30 uur in het Hervormd Kerkcentrum te Oostburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oostburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Kerkcentrum. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, en tevens dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven ge ven wij u kennis van het overlijden van mijn gelief de man, onze vader, schoonvader, opa en overgroot- opa MATTHIJS PIPPING in de leeftijd van 87 jaar. Zierikzee: C. M. Pipping-Stormezand Macclesfield (Eng.): C. P. Pipping M. Pipping-Eburgess Zierikzee: J. Pipping D. Pipping-Strijkert Zierikzee: P. Pipping Klein- en achterkleinkinderen 4301 GP Zierikzee, 27 april 2002. Slabberswerf 26 Geen bezoek aan huis. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 2 mei om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk, St. Domusstraat te Zierikzee, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Al gemene begraafplaats te Zierikzee. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in de Zaal van genoem de Kerk na de begrafenis. Dag OPA, goodbye GRANDDAD Mark en Joy Louise Matthé en Titia Mauri ts en Corine Dag lieve OPA KABOUTER Sarah Charlotte Molly Sanne Nienke Het laatste beetje is nu op veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand gedoofd zijn alle vuren. Voor wie het aangaat is het niet erg die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die ik achterliet. Vaarwel en wees tevreden. Bedroefd om zijn heengaan en dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat, voorzien van het Sacrament der Zieken van ons is heengegaan mijn lieve man en vader RICHARDUS EDMOND VANHIJFTE echtgenoot van Johanna Maria Melanie Vanhijfte in de leeftijd van 88 jaar. Sluiskil: J. M. M. Vanhijfte-Vanhijfte Sluiskil: E. Vanhijfte Terneuzen, 28 april 2002. Elisabethlaan 15 4541 GS Sluiskil Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 2 mei van 19.00 uur tot 19.30 uur in rouwcentrum 'Terneuzen', Roose veltlaan 6, Terneuzen. De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehou- j den op vrijdag 3 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Antonius van Padua te Sluis kil. Aansluitend zal de crematie plechtigheid plaatsvinden in crematorium 'Terneuzen' Bellamystraat 28c te Terneu zen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief heb ben ont vangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschou wen. Lieve RIESJE Als iets liefs ons verlaat blijven toch de herinneringen. We zullen je noot vergeten. Kimberley Lesley Jannick Meer familieberichten op pagina 12

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 10