Nog één puntje voor Duiveland PZC Renesse wacht spannend competitieslot Zierikzee zet Patrijzen hak Volkeri legt basis voor titel Scaldina ZSC'62 toont vechtersmentaliteit Verlies Zierikzee Piet Keizer pakt titel driebanden IJzersterke start van junioren Delta Sport 16 Ronald Zwager bezorgt Oosterlandse koploper nipte zege maandag 22 april 2002 door Jos van Belzen ZIERIKZEE - Renesse heeft in de vijfde klasse de kansen op een ticket voor de nacompetitie in eigen hand. Ondanks de neder laag gisteren tegen concurrent Jong Ambon (1-2). Ouwerkerk won met 2-4 bij hekkensluiter Volharding en Dreischor speel de knap gelijk tegen kampioen Noormannen: 2-2. Als Renesse volgende week wint bij Vosmeer, speelt het nacom petitie. Als Renesse niet wint, is het afhankelijk van Jong Am- bon. Wint die ploeg de derde pe riode, dan speelt Renesse sowie so nacompetitie. Wint NVS de periode, dan moet Renesse op de eindranglijst bó ven Jong Ambon blijven voor een ticket voor de nacompetitie. Volharding-Ouwerkerk 2-4: Op slag van rust opende Michel Loontj ens de score namens de hekkensluiter, waarna Ramon Verbart er in de 50e minuut zelfs 2-0 van maakte. Na de tegen treffer van Jakkoo Brouwer raakte de thuisploeg de controle kwijt. Angelo van de Vlies en Peter Hillebrand (2x) bogen de achterstand van de bezoekers om in een 4-2-zege. De Noormannen-Dreischor 2-2: In een matig duel keek de thuis ploeg halverwege tegen een 0-1- achterstand aan door Sander Uil. Toen Patrick Berrevoets er in de 63e minuut 0-2 van maak te, leek Noormannen op weg naar de eerste nederlaag van dit seizoen. Jackie Minderhoud (strafschop) en Menno Jonge- pier brachten de thu\sploeg in de slotfase alsnog langszij. Renesse-Jong Ambon 1-2: De thuisploeg speelde het eerste halfuur goed, maar zocht wel met een achterstand de kleed kamer op na een treffer van Rui da Silva Gomes. Jong Ambon liep halverwege de tweede helft verder uit door Jason Pattiasi- na. Tien minuten voor tijd schoot Mischa van de Hoek, van wie eerder al een doelpunt was afgekeurd, in twee keer een strafschop binnen. In een hecti sche slotfase kwam in deze stand geen verandering. door Marco Hamelink HEIJNINGEN - Duiveland kwam maar voor één ding naar Brabant: de volle winst. De for matie van trainer Ton van der Spaan slaagde daarin in alle op zichten. In Heijningen won de ploeg met 1-0 van Chrislandia. Doordat naaste concurrent Brouwershaven zichzelf elimi neerde als titelkandidaat heeft Duiveland volgende week op ei gen veld tegen WIK'57 aan één punt genoeg voor de titel in de vierde klasse B. Duiveland had zaterdag in theorie al kampioen kunnen worden, maar dan had ook Smerdiek punten moeten laten liggen. Van der Spaan ging ech ter uit van de kracht van zijn ei gen ploeg en wenste zich niet bezig te houden met de verrich tingen van de concurrentie. „Wij moeten twee keer winnen. Als we dat doen, hebben we niets te maken met wat anderen doen", was zijn mening. Duiveland begon voortvarend aan de wedstrijd tegen de num mer vijf van de ranglijst. Het eerste kwartier was Duiveland heer en meester. Het spitsenduo Ronald Zwager en Barry Steen- poorte zorgde voor constante dreiging, maar kwam niet tot scoren. De Schouwse formatie kwam in deze fase goed weg toen Chrislandia-spits Pascal Pleit alleen doorging op doel man Capelle en dacht de score voor zijn ploeg te openen. Pleit stond echter buitenspel en scheidsrechter Van Zijl keurde het doelpunt af. Duiveland probeerde hierna opnieuw het spel naar zich toe te trekken, maar slaagde daar al lerminst in. Er werd te rommelig en gehaast gevoetbald, waar door veel combinaties voortij dig strandde. Hierbij dient wel te worden aangetekend dat scheidsrechter Van Zijl hier een groot aandeel in had. De man floot uiterst warrig, waardoor van goed voetbal geen sprake meer was. Na ruim een halfuur spelen was het dan toch Duiveland dat scoorde. Ronald Zwager pikte de bal iets voorbij de middenlijn op en slalomde tussen vier, vijf Chrislandia-spelers door en schoot de bal buiten het bereik van doelman Van de Meeberg in de kruising: 0-1. Opgelucht Ook in de tweede helft kwam het gevaar van Duiveland-zijde voornamelijk van Zwager, al zorgde de zo nu en dan opko mende Lex Zwang ook voor de nodige dreiging. Geen van beide ploegen kwam in het tweede deel echter tot scoren. Van der Spaan maakte het allemaal niets uit. Na het laatste fluitsig naal was de oefenmeester zicht baar opgelucht. „Niemand kan zeggen dat we het hier de pun ten gestolen of gekregen heb ben. Over de hele wedstrijd gezien waren wij duidelijk de betere en we hebben hier dan ook dik verdiend gewon nen." „We hebben geen kans wegge geven en ik ben dan ook uiterst tevreden over de verdediging. Het middenveld liet af en toe nog wel wat te wensen over, waardoor we te vaak onnodig balverlies leden", aldus Van der Spaan, die merkte dat de span ning bij zijn ploeg groot was ge durende de wedstrijd. Hoewel Duiveland de hele wedstrijd de betere ploeg was, kon de ploeg Matchwinnaar Ronald Zwager zit in de sandwich bij twee verdedigers van Chrislandia. de weddrijd niet rustig uitspe len. Me slechts één doelpunt verschil vas er constant de drei - ging vai de gelijkmaker. „Ik had gebopt dat we snel de tweede *oal zouden maken", vertelde Van der Spaan. „Die goal vielechter niet, terwijl we toch de lodige kansen hebben gekregei" Duivelaid kon echter met een goed ge\>el terug naar Ooster- land. Brouwershaven verspeel de de titelkansen en Smerdiek vormt nu nog de emge bedrei ging. Van der Spaan: „Volgende week hebben we aan een gelijk spel genoeg. Dat moeten we kunnen halen, al had ik liever gehad dat WIK'57 vandaag de derde-periodetitel niet had ge pakt. Nu kunnen ze tegen ons vrijuit voetballen. Ik had liever gezien dat ze nog één puntje no dig hadden gehad. Wij zijn ech ter helemaal compleet en heb ben geen geblesseerden. Ik heb er dan ook alle vertrouwen in. We staan er goed voor en hoop dan ook dat het publiek volgen de week in ruime getale aanwe zig zal zijn." Chrislandia - Duiveland 0-1 (0-1). 36. Ronald Zwager 0-1. Scheids rechter: M. van Zijl (Gorinchem). foto Visumar Gele kaart: Adrie Sonneveld (Chris landia) Mark IJzelenberg, Lex Zwang (beiden Duiveland) Aantal toeschouwers: 75. Duiveland: Hans Capelle, Mark IJzelenberg, Bart van de Hulle, Lex Zwang, Mamix van de Hulle, Dan ny le Comte (74. Hans Verhoek), Ja- co de Bruine, Jan IJzelenberg (57. Eric Fierens), Jeroen de Bruine, Barry Steenpoorte (81. Jasper van Almkerk), Ronald Zwager. door Pieter van Klinken ZIERIKZEE - Patrijzen is vrij wel zeker uitgeschakeld voor het kampioenschap in de derde klasse. De ploeg uit 's-Heeren- hoek had gisteren onvoldoende antwoord op het technisch ster ke spel van Zierikzee. Een 1-1- gelijkspel was de terechte uit slag in een leuke partij voetbal. Het was duidelijk voor aanvang van de wedstrijd. Patrijzen stond tweede op één van HW'24 en had nog alle kans op een goede afsluiting van het sei zoen. Daarvoor moest de ploeg uit 's-Heerenhoek de twee reste rende wedstrijden winnen en hopen dat de koploper in één wedstrij d punten zou verspelen Voor Zierikzee stond er niks meer op het spelzodat die ploeg vrijuit kon spelen. En daar was op gehamerd bij de ploeg van scheidend trainer Jos van Belzen. De oefenmeester had in de voorbije week al meer ontspanning gezien bij zijn ploeg dan in vele weken ervoor. Van Belzen voor de wedstrijd: „Het gaat nu ook alleen om de eer. We moeten met leuk voetbal het publiek bedanken voor weer een jaar steun. Patrijzen moet per se winnen om een kans te houden, wij hoeven niets meer. Dat kan vandaag in ons voor deel werken." En dat gebeurde ook het groot ste deel van de wedstrijd. Slechts in twee perioden kon Patrijzen druk zetten op de Schouwse defensie. Dat was in het eerste kwartier van het duel en in de tien minuten nadat Hu- bèr Rentmeester gelijk gemaakt had. In de rest van de wedstrijd leek Zierikzee beter. Vooral dankzij de opbouw over links via Benjamin Verwest. De uitblinker bevond zich ook in de gelederen van Zierikzee. De tengere Lee Mol bleek goed opgewassen tegen de bonkige verdedigers van Patrijzen. En kele keren in de eerste helft en vaker in de tweede helft kwam hij dicht bij het doel van Jimmie Kikkert. Daarnaast opende hij zelf de score met een schitteren de uithaal vanaf de rand van het zestienmetergebied. Dat was echter pas in het begin van de tweede helft. De eerste helft bevatte weinig kansen voor beide teams. De beste mo gelijkheid was voor Mol, die na een voorzet van Remco van der Wekken de bal met het hoofd op de pal mikte. De herkansing schoot hij ruim over. De tweede helft werd aantrekkelijk na het vroege doelpunt van Lee Mol. Patrijzen moest komen, deed dat ook, maar kwam weinig in scoringspositie. Pas twintig mi nuten na de openingsgoal lukte de Bevelanders het om te scoren. Peter de Jong bediende Hubèr Rentmeester met een kopbal. Die kon de bal makkelijk over de te ver uitgekomen Jaco van der Schee lobben. Na dit doelpunt nam Patrijzen pas duidelijk het initiatief over van Zierikzee. De ploeg deed dat op een stereotype Patrijzen- -manier. Niet met bijzonder goed voetbal, maar door heel hard te werken. Bovendien werd de wedstrijd grimmiger. In de laatste minuut werd een doelpunt van Zierikzee afge keurd wegens buitenspel. Op de doellijn kopte Robin van Welt de bal nog net iets verder bin nen. Had hij de bal van Lee Mol laten gaan, dan was het doel punt waarschijnlijk niet afge keurd en waren de punten alle maal op Schouwen gebleven. Zierikzee-trainer Jos van Bel zen was blij met het spel van zijn ploeg. „We hebben het goed ge daan. Er zat beleving in en het voetbal was goed. We hebben in de competitie veel moeten ver dedigen en dat komt het schouwspel niet ten goede. Nu konden we aanvallen en dan zie je bij Zierikzee altijd goed voet bal." De vroegere leermeester van Van Belzen op de trainerscur sus, Patrijzen-trainer Kees van de Sluis, moest zijn tegenstan der een compliment maken, „Het leek wel of Zierikzee de kampioenskandidaat was en niet wijMijn ploeg heeft er alles aan gedaan, maar het lukte niet om te scoren. We hebben het kampioenschap nu verspeeld. Toch voetballen wij op deze ma nier door. In de nacompetitie zien we dan wel waar we eindi gen. Zierikzee: Jaco van der Schee; Barry Hage, Michel Winkels, Peter van der Linde, Remco van der Wekken; Jar- no Vermeulen, Marco Jonker, Ben jamin Venoest, Maarten Padmos; Lee Mol, Thomas Vos (88. Robin van Welt). van onze sportredactie ZIERIKZEE - Tafeltennisser Hans Volkeri vormde dit seizoen de ruggengraat van Scaldina. In zijn dertig enkelpartijen kwam hij elke keer als winnaar uit de strijd. Zijn kompanen Arjan Bom en Cor Smalheer deden ook hun werk, waardoor Scaldina de fiere kampioen in de derde klasse werd. De laatste wed strijd leverde de benodigde 10- 0-zege op tegen Kapelle 2. Behalve het vlaggenschip be haalden ook het tweede team en de junioren van Scaldina het kampioenschap Scaldina - Kapelle 2 10-0: On dubbelzinnig maakten Hans Volkeri, Arjan Bom en Cor Smalheer de spelers van Kapel le 2 duidelijk dat zij de sterksten waren. Dat bleek zonneklaar uit de onderlinge uitslagen. Arjan Bom versloeg Rinus Eversdijk met21-18en21-16, Hans Volke ri deed dat zelfs met 21-13 en 21-14 en Cor Smalheer haalde het met 21-14 21-15, Voor Smal heer was dit één van zijn beste overwinningen van deze com petitie en dat gaf hem, met zijn 46 jaar, vertrouwen voor de toe komst. Alleen tegen Ad win van de Zande kwam hij in gevaar, maar met 12-21, 21-17 en 21-9 rondde hij het toch netjes af. Bom en Volkeri wonnen him overige partijen makkelijk in twee games. MZ 4 - Kerkwerve 11-9: Alleen Albert de Vos moest in de aller eerste partij capituleren voor Ed de Poorter. De MZ-speler trok met 21 -12 in de derde game de partij naar zich toe. Het was toen echter alleen nog maar Kerkwerve dat de klok sloeg. Stoffel van der Wekken en Mau rice van Slobbe wonnen alles, waarbij Van der Wekken De Poorter klopte in de derde game met 19-21 en Van Slobbe Klei- nepier aftroefde met 25-27. Al- bert de Vos revancheerde zich tegen Hofman 21-17, 20-22 en 18-21. De dubbel wonnen van Slobbe en Van der Wekken met 12-21, 18-21 van Hofman en Kleinepier, Scaldina 2 - Westerzicht 2 9-1: De spanning voor het kampi oenschap zat vooral in de ope ningspartij van Pang Yuen te gen Wally van de Werfhorst. Ondanks een 20-15-achter- stand in de derde game wist Yuen met 21-10, 24-26 en 24-22 dit punt toch naar zich toe te trekken. Ook het dubbelspel van Ad de Graaf en Jan Kik te gen Guido Scharpentier en Van de Werfhorst leverde onrust op, maar met 21-13, 16-21 en 21-7 ging dit punt naar Scaldina. Verder kwamen Kik en De Graaf geen moment in gevaar en wonnen zij als echte kampioe nen ieder hun drie partijen. MZ 5 - Kerkwerve 2 6-4: Vader Jaap en zoon Wilbert Huigens (invaller uit het vierde) en John Hage haalden vier punten weg bij MZ 5. Jaap Huigens won van zowel Koole 19-21 in de derde) als van Steenbeek 16-21, 10-21. John Hage klopte Scherpenisse met 15-21 20-22 en Kools in een spannende partij 22-20, 20-22 en 15-21. Wilbert Huigens bleef zonder punten. Scaldina 3 - MZ 6 6-4: Adriaan Hanse noteerde drie punten door onder anderen met 21-14 en 22-20 van Eddie Nossin te winnen. Samen met Comé den Otter incasseerde hij met 21-16 en 21-19 eveneens het dubbel - spelpunt. Den Otter en Mario van Popering wonnen beiden van De Vos. Kerkwerve 3 - Westerzicht 210- 0: Kerkwerve 3 speelde twee keer deze week. Tegen Wester zicht 2 ging dat heel soepel door de 10-0 zege. Henk 't Hart wals te over van Gheluwe met liefst 21-9 en 21-7. Slagvast 3 - Kerkwerve 3 4-6: Jos Lindeman en Gerard Knol wonnen beide twee keer, Henk 't Hart won één enkelpartij en sa men met Knol ook de dubbel Scaldina 4 - Kapelle 9 5-5: Het vierde Scaldinateam, dat zich na de 7-3-winst van vorige week op een veilige plaats staat, maakte ook in de laatste wed strijd geen fouten en kwam met Kapelle 9 een gelijkspel over een Door deze uitslag speelt het team in de volgende competitie weer in de zesde klasse. Smash 76 5 - Kerkwerve 4 3-7: Leo Flikweert was de grote man bij Kerkwerve 4. Drie keer indi vidueel winnen en samen met Anja Plandsoen de dubbel le verden vier punten op. Jeugd Scaldina: Het eerste jeugdteam kon, onder andere door ziekte, maar met twee spe lers aantreden tegen Yerseke 5 en verloor met 7-3, waarbij Koen van Velthoven alledrie te- genpunten voor zijn rekening nam. In hun drift om het kampioen schap te behalen waren de juni oren van het tweede jeugdteam bij Markizaat 5 niet te houden en wonnen Bert van der Wielen en Martijn van der Helm ieder driemaal plus samen het dub belspel en scoorde Youri van Dijken daarnaast tweemaal. ZSC-speler Jan van de Linde (links) in een fel duel met een speler van Serooskerke. foto Ruben Oreel door Ben Hameeteman SEROOSKERKE - Degradatie kandidaat ZSC'62 geeft er blijk van zich niet zomaar zonder slag of stoot uit de derde klasse te laten verbannen. Zaterdag ondervond opponent Seroos kerke de vechtersmentaliteit van de Scharendijkenaren. De ontmoeting eindigde in een 2-2- gelijkspel. „Het siert de mentaliteit van de jongens, dat ze niet zomaar uit de derde klasse gaan. We willen nog steeds proberen punten te pakken om een beslissingswed strijd te forceren. Ook volgende week wanneer Zaamslag bij ons kampioen kan worden - ze ko men geloof ik met drie bussen - zullen we ons hoofd niet in de schoot werpen. Zij moeten win nen én wij willen winnen", liet de nog immer bevlogen ZSC- trainer Edwin Kriens na afloop weten. De kansen zullen er dan toch eindelijk wel een keer in moeten. Zaterdag in en tegen Seroosker ke lieten de voorwaartsen van ZSC'62 wederom diverse opge legde mogelijkheden onbenut. Jan van de Linde speelde daar bij een hoofdrol. Hij kreeg de vrije bal er vanaf elf meter zelfs niet in. De ontmoeting ontpopte zich tot een open wedstrijd met veel spanning. Zowel de thuis ploeg als de bezoekers speelden één op één, waardoor er veel persoonlijke duels vielen te aanschouwen. „Het was echt vechtvoetbal vanmiddag", al dus Kriens. Vlak voor rust kreeg Jan van de Linde dé mogelijkheid om vanaf de penaltystip te scoren, na een handsbal in het zestienmeterge bied. Hij faalde. Na de hervat ting nam Serooskerke na drie minuten de leiding via Willem- Jan Schoe. Omdat Kriens door blessures zijn twee verdedigers John Dorreman en Marco de Jonge noodgedwongen had moeten wisselen, was de organi satie in de ZSC-defensie in die beginfase nog niet optimaal. In de 65e minuut trof spits Niels van de Moezel dan toch einde lijk doel, na een prima voorzet van Gerard Verhoek. Tien mi nuten later bracht Nicky Holm es de thuisploeg uit een vrije trap andermaal op voorsprong. Een eigen doelpunt van Seroos kerke van opnieuw Schoe, op een voorzet van Van de Moe zel bracht de eindstand op 2- 2. ZSC'62: Sander Vaane; Marco de Jonge (46. Michiel van de Hoek), Werner Klaassen, John Dorreman (46. Sebastiaan Vaane), Jan-Willem DorremanJan van de Linde, Wou ter Fioole, Leon Weeda, Gerard Ver hoek (70. Casimier Snoek); Niels van de Moezel, John van der Have. van onze sportredactie VLAARDINGEN - De tennis sers van Zierikzee hebben giste ren de tweede nederlaag van de competitie geleden. Na het 5-1- verlies van vorige week tegen Hartel gingen het Schouwse tennisgezelschap in Vlaardin- gen met 4-2 onderuit bij Holy 2. In de vier enkelpartijen hielden Zierikzee en de reserves van Holy elkaar nog in evenwicht. Johnny Otte ging met 6-3 en 6-4 onderuit tegen De Boer. Jacco de Looff, die vorige week tegen Hartel het enige Zierikzeese punt liet noteren, won gisteren opnieuw. Met 6-4 en 6-3 hield hij Kleij onder de duim. Dennis Stevense moest in een spannen de driesetter uiteindelijk zijn meerdere erkennen in Kleinlug- tenbelt (2-6 7-5 4-6), maar Mar cel Verwei bracht de ploegen weer op gelijke hoogte door een soepele overwinning op Pen ning: 6-4 en 6-0. In de dubbels had Zierikzee ver volgens niks te vertellen. Het koppel Otte/Stevense kon geen vuist maken tegen Kleinlugten- belt en De Boer (2-6 4-6), terwijl ook Verwei en Godrie weinig in de pap te brokkelen hadden te gen Penning en Kleij: 1-6 3-6. Samen met Sjef en Oudenbosch is Zierikzee nog puntloos. van onze sportredactie GOES - De junioren van Delta Sport zijn de atletiekcompetite bijzonder goed begonnen. De meisjes D staan na de eerste wedstrijd op de tweede plaats achter het ongenaakbare Achil les uit Etten-Leur. De C-jon- gens bezetten de vierde plaats met zicht op meer. De jongens hebben slechts acht tien punten (ter vergelijking: 9 centimeter bij verspringen is 19 punten) achterstand op de num mer twee Diomedon uit Steen bergen. Als er in de tweede wed strijd, op 25 mei in Gorinchem, geen onverwachte dingen ge beuren kan zowel het meisjes als jongensteam zich opmaken voor de gebiedsfinale. Op de 60 meter sprint was Lieke Dekker met 8.5 seconden de snelste en op de horden werd zij gedeeld eerste in 11.7 seconden. De estafette werd in twee series gelopen. Achilles in de eerste en Delta Sport in de tweede serie waren een klasse sneller dan de rest. Als de twee teams in dezelf de serie hadden gelopen, waren er waarschijnlijk nog snellere tijden neergezet. Nu liep Achil les 33 en Delta Sport 34 secon den. Evianne van de Zande werd bij het hoogspringen twee de met 1,35, Daniëlle Elfrink sprong 4,06 ver, goed voor de derde plaats. Op kogel en speer eindigden de meisjes uit Zierik zee keurig in de middenmoot. Bij de jongens C won Paul van Nieuwenhuijze zijn serie 100 meter sprint in 13.1 seconden de op één na snelste tijd. Bouke de Jonge ging op de 800 meter een spannende strijd aan met Men no Tanis uit Goes om de derde plaas, De Jonge won nipt. Op het hoogspringen revanceerde Bouke de Jonge zich door simpel te winnnen met 1,60 meter. Bij het verspringen en kogelstoten vergaarden Paul van Nieuwen huijze en Raymond Elfrink veel kostbare punten. door Joop van den Oudenhoven MELISSANT - Piet Keizer van de organiserende vereniging 't Klusje is in eigen huis persoon lijk kampioen driebanden derde klasse geworden van het district Schouwen-Duiveland. In een spannende eindstrijd versloeg hij in de laatste ronde Dick de Berg van BV Zierikzee, die daardoor tweede werd. Wim Hage van BV De Wig werd een goede derde. Spannend was de eindstrijd in het driebanden derde klasse tot op het laatst. Bij aanvang van de laatste ronde voerde Dick de Berg met acht punten de rang lijst aan voor Piet Keizer en Wim Hage met elk zes punten. Keizer en De Berg moesten in de laatste ronde uitvechten wie met de titel ging strijken. De Berg had aan een remise genoeg. Piet Keizer moest winnen en datzelfde gold voor Hage. Laatstgenoemde bleef dan nog afhankelijk van het resultaat van de partij tussen Keizer en De Berg. Hage won, kwam op acht pun ten en mocht in de wachtkamer plaatsnemen. Piet Keizer, die in de vierde ronde een steekje had laten vallen, ging als een wilde man tekeer in de finale en De Berg raakte verlamd door de stress. In 51 beurten besliste de thuisspeler het gevecht: 20-7. De kampioen behaalde met zijn algemeen gemiddelde promotie naar de tweede klasse en teken de ook nog voor de hoogste par tij van het toernooi met 0.625. Keizer verdient hiermee een plaats in de gewestelijke eind strijd die overigens pas in sep tember van dit jaar op de kalen der staat. Van de overige deel nemers reikte Gerard Oele van SIR tot de vierde plaats. Cees Vis van BV De Poedel werd vij fde en Rikus Merle van BV Zierikzee zesde. Persoonlijk kampioenschap driebanden 3e klasse, district Schouwen Duiveland. Eind stand: 1Piet Keizer ('t Klusje) 5 gespeeld-8 punten, 0.422, hoog ste partij 0.625, hoogste serie 5. 2. Dick de Berg (BV Zierikzee) 5-8, 0.334, 0.465, 3. 3. Wim Hage (BVDe Wig) 5-8, 0.320, 0.455, 6. 4. Gerard Oele (SIR) 5-4, 0.279. 0.370, 4. 5. Cees Vis (De Poedel) 5-2, 0.275, 0.469, 5. 6. Rikus Merle (B VZierikzee) 5-0, 0.251, 0.404, 5. I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 28