De Blaey heeft een droom Tim Henman schittert op gravel Competitie eindigt in mineur voor Van Waterschoot Jongens 't Zand moeten op herhaling Mike But komt dit seizoen niet meer in actie voor Terneuzen Aanvalster van Oostkapelle wil in Amerika voetballen [apelle speelt e wedstrijd an het jaar Jacco Nelen nieuwe keeper van SSV'65 I: ,'- -.. - Louis Dallinga uitgeschakeld z 13 uitslagen Tern. Boys niet in actie zaterdag 20 april 2002 ilSSINGEN - Het verschil I hekkensluiter LRC be- iagt één punt en het op de ndc plaats staande Schellui- i heeft weer één punt meer j Kapelle. Die laatste ploeg is ndaag de tegenstander van de telandse formatie, die nog aec duels heeft om het vege lijf redden. „We kunnen de dans i* ontspringen", is Alexander Keulen optimistisch. I Lefenmeester mist vandaag je geschorste David den Hol- Lder. „Het is erop of eronder", lent Van Keulen. „We hebben »es nog in eigen hand, maar a moeten we wel winnen, •helluinen is een wisselvallige ;oegen kwalitatief minder dan spelle. Je kunt het duel betite- 3 als de wedstrijd van het ar." tegenstelling tot Kapelle aat er voor de twee andere za- idag-eersteklassers, Oostka- :11e en SSV' 6 5weinig meer op >t spel. Oostkapelle weet dat et op 4 mei de nacompetitie pent tegen Wilhelmina'26 en reikt vandaag bij VVGZ naar lat duel toe. „Met het oog op de ^competitie gaan we vandaag jeer wat uitproberen", zegt rainer Karl Vergouwen. „Ste- an Meerman speelt linksback a Rick Pattenier linkshalf. willen we Harro Ha- [elaar door laten schuiven, dat zorgt voor meer drei ging," Joel Pattenier is door een schorsing de enige afwezige bij Oostkapelle. Het doel van SSV'65 in de twee wedstrijden is zo hoog mogelijk eindigen. ,,We nebben nu 2 7 punten en de num- piervierheeft er 29, dus we kun- faen nog stijgen", weet Cees [Houtepen. LRC, de nummer jlaatst, is vandaag de opponent. „Wij gaan proberen te winnen, want dan helpen we Kapelle misschien nog." door Barry van der Hooft HOEK - De uitschakeling voor het EK in Zweden met het Ne derlands elftal onder negentien jaar was dit seizoen de eerste grote teleurstelling. De nade rende degradatie met Oostka pelle lijkt voor Thea de Blaey de tweede tegenvaller van deze jaargang te worden. Maar de achttienjarige aanvalster uit Hoek blijft lachen, want ze heeft een droom die ze misschien over een jaar kan verwezenlijken: voetballen in Amerika. Thea de Blaey had al eens een interview gelezen met een voet balster uit de Amerikaanse competitie. „Dat vond ik gewel dig. Het vrouwenvoetbal is daar helemaal in en ze spelen voor veel publiek.Toen de studiebe geleider bij het Nederlands team vertelde dat hij een over gang naar Amerika wel zou kunnen regelen, begon het bij De Blaey te kriebelen. „Je kunt daar studeren en tege lijkertijd voetballen in een uni versiteitsteam. Het is voor vier jaar en als je ieder schooljaar je studiepunten haalt, kun je blij ven voetballen. En per jaar ver dien je ook nog eens zo'n 25.000 dollar. Dat is toch geweldig?" Enthousiast Dat ze enthousiast is, is duide lijk. Zeker als ze het vergelijkt met het niveau waarop ze nu speelt. De Blaey: „Wat stelt de hoogste klasse in Nederland in vergelijking met Amerika nou voor? Je speelt hier voor vijftig toeschouwers." Als ze de grote oversteek zou maken, zal ze dat niet in haar eentje doen. „Ik wil samen met Anouk Hogendijk gaan. Ik speel met haar in het Nederlands elftal en zij ziet het ook wel zitten. Als alles goed gaat, zijn we over een jaar alle bei klaar met school, dus dan zou het kunnen." Voorlopig moet Thea de Blaey zich nog op andere zaken rich ten. Zoals op Oostkapelle en het Nederlands elftal onder negen tien, waarmee ze dit jaar op een haar na de Europese kampioen schappen in Zweden miste. (De Blaey: „We kwamen één doel punt tekort."). Een nieuwe trip naar het buitenland ging daar loorEddy van der Hooft HULST - In de eerste klasse rrouwen van de bedrijfsvolley- balcompetitie in Hulst was Za- man Sport ook in haar laatste wedstrijd goed voor een over winning. De nummer één van de versloeg Verhulst met (15-14, 15-14 en 20-25) en ibracht haar puntentotaal uit 24 kedstrijden op 61. ?an Waterschoot beëindigde de in mineur. De ont kroonde kampioen kon voor het Islotduel met Cerestar geen vol waardig team op de been bren- J?en en leed daarom een regle mentaire 3-0-nederlaag. De tweede plaats kwam echter niet meer in gevaar, omdat Vroome met 2-1 van Ferket en de Maat Onderaan de ranglijst bleef Jong Morres 1 Voorwaarts (definitief voor door de nummer ïoorlaatst met 3-0 terug te wij- de tweede klasse vrouwen pon WC Rhodos niet meer de inspiratie vinden om CVC naar !eennederlaag te spelen. De kop loper verloor met 1-2. Haulez jwasTence met 2-1 de baas. Eén klasse lager was zowel Wentlzer Pauwels als Total de Beule goed voor een 3-0-zege. Het tweetal naderde koploper SC Morires 3 (dat met 2-1 van De Sterre won) tot op één punt. Mannen In de eerste klasse mannen was Mathijs als enige team aan zijn laatste wedstrijd toe. Het resul- iVLISSINGEN - Jacco Nelen komt met ingang van volgend voetbalseizoen uit voor zater dag-eersteklasser SSV'65. De 23-jarige Vlissinger staat nu nog onder de lat bij zondag-der deklasser RCS. nik heb altijd al de ambitie ge had om hogerop te gaan", zegt Nelen. „Vorig jaar waren er ook al wat aanbiedingen, maar toen vond ik dat ik er nog niet klaar voor was." Nelen is aan zijn vierde seizoen bezig bij RCS. Daarvoor kwam hij uit voor Middelburg, Seroos- kerke en Walcheren. Thea de Blaey: „Wat stelt de hoogste klasse in Nederland in vergelijking met Amerika nou voor?" door aan haar neus voorbij en Thea de Blaey kon zich weer volledig op Oostkapelle en haar opleiding richten. „Ik heb het laatste jaar VWO over twee jaar verdeeld. Niet dat ik mijn tentamens zo dra matisch had gemaakt, maar op een gegeven moment was ik al leen nog maar met school en voetbal bezig. Aan het einde van een week was ik helemaal ka pot. Daarom volg ik dit school jaar vijf vakken en volgend jaar moet ik ér nog zes doen. Dat heb ik gedaan, omdat ik anders niet iedere woensdag naar Zeist kon voor het Nederlands elftal. Ik heb er geen spijt van, anders had ik veel minder meege maakt." Naast de woensdagen bij de KNVB in Zeist, traint ze op maandag bij Oostkapelle en op donderdag in Hoek. Thea de Blaey investeert veel tijd in het voetbal, maar daar krijgt ze op de zaterdagen vaak weinig voor terug. Met Oostkapelle wist ze dit seizoen slechts vier keer te winnen en twee keer gelijk te spelen. De overige dertien duels werden verloren en daardoor staat de Walcherse ploeg op de voorlaatste plaats. Drie teams degraderen direct naar de eei'ste klasse. „Eigenlijk hebben we ons daar al bij neergelegd", geeft De Blaey toe. „Misschien kunnen we nog van Muiden winnen, maar verder zal het heel moei lijk worden." Trainer Adrie Fi-anke heeft de teugels de laat ste weken wat laten vieren, om zo het plezier te behouden. Thea de Blaey heeft een hoge pet op van haar trainer. „Adrie doet heel veel voor het vrouwenvoet bal in Oostkapelle. Misschien wel iets te veel, want hij smeert op zaterdag zelfs de broodjes voor ons. Soms zou het denk ik beter zijn als hij zich alleen op de ploeg kon richten." Vandaag wacht Oostkapelle de uit wedstrij d tegen Saestum, een bolwerk in het vrouwenvoetbal en de aanstaande kampioen. „Het is zaak de schade beperkt te houden, want de speelsters van Saestum zijn individueel allemaal sterker", weet De Blaey. België Het duel in Zeist zou voor Thea de Blaey misschien wel één van de laatste wedstrijden in dienst van Oostkapelle kunnen zijn. Thea de Blaey: „Ik heb contact gehad met bondscoach Johan foto Peter Nicolai van Heeitum en hij legde me uit dat ik waarschijnlijk niet meer voor Oranje in aanmerking kom als ik volgend seizoen in de eer ste klasse speel. En omdat de an dere hoofdklassers veel te ver weg zijn voor mijheeft hij con tact gezocht met de Belgische bondscoach. Waarschijnlijk mag ik meetrainen met Een dracht Aalst. Daarom heb ik bij Oostkapelle gezegd dat ik nog niet weet wat ik ga doen." Een vertrek bij de Walcherse ploeg behoort dus tot de moge lijkheden, maar De Blaey zou de club met pijn in haar hart verla ten. „Met de rest van de club heb ik bijna geen band, maar met de meiden wel. Ik voelde me er vanaf het begin thuis en heb er vriendinnen gekregen. Maar misschien is het voor mezelf be ter als ik vertrek." taat was niet erg bevredigend: tegen Koole Luctor 1 was er een 0-3-nederlaag: 6-16, 7-15 en 12-25. BVH Avesto wees met 15-7, 15-6 en 25-12 het onder- aanstaande CVC Doolaege te rug en profiteerde daarmee op timaal van de 2-1-nederlaag die Start Smash 2000 tegen BVH Rhodos leed. BVH Avesto staat nu dex-de, Start Smash 2000 vierde. In de tweede klasse mannen be wees Brandax niet ten onrechte kampioen te zijn geworden. In de directe confrontatie met Stuntmarkt 2, de naaste con current, werd het 3-0. De bedrijfsvolleybalcompetitie in Hulst is de komende week aan zijn laatste speeldagen toe. Donderdag wordt het seizoen afgesloten met de bekerfinales. HULST - Het Masterstoernooi driebanden, dat maandag in Hulst begonheeft de eerste se lectie achter de rug. Van de zes tien spelers die zich voor deze eindstrijd hadden geplaatst, is inmiddels de helft verwezen naar de verliezersronden. De nummers één en twee uit de vier poules gaan vandaag en morgen voor de Mastertitel. Die komt in ieder geval in ande re handen nu regerend Master Louis Dallinga in de voorge vechten in zijn poule als derde is geëindigd. Ook Dion Bergmans, Etienne van Damme en Albert Lacante sneuvelden in de poule. Patrick Vasseur haalde de win naarspoule wel. Na een gevoeli ge nederlaag in zijn openings- pax*tij tegen Dion Bergmans (45- 12 in 38 beurten) zette de speler van TMW uit Sluis Eddy Nach- tegael en Etienne van Damme overtuigend aan de kant. Of hij in het gezelschap van de acht fi nalisten overeind blijft is vanaf vandaag te zien. Naast Patrick Vasseur hebben Theo Platjouw, Meerten Dallinga, Frank de Rijk (de vier poulewinnaars) ook Frits Bakker, Eddy Nachte- gael, Jack de Maat en Harold Pluym zich geplaatst voor de grote finale van de Masters. In twee poules van vier spelen de nummers één en twee daarvan kruisfinales, de winnaars daar van gaan voor de Mastertitel. Tim Henman bereikte de laatste vier dankzij een zege op de winnaar van de Australian Open, de Zweed Johansson. foto Lionel Cironneau/AP van onze sportredactie MONTE CARLO - Tim Hen man is bezig met een prachtige seizoenstart op gravel. De Britse tennisser die in het ver leden op het gemalen baksteen nauwelijks uit de voeten kon, bereikte gisteren de halve fi nales van het sterk bezette toernooi in Monaco. Hij ver sloeg de Zweed Johansson in drie sets: 2-6 6-4 7-6. Ook de Spanjaarden Juan Carlos Ferrero en Carlos Moya bereikten de halve eindstrijd. Zij versloegen respectievelijk de Duitser Tommy Haas (6-3 6-1) en de Rus Marat Safin (6-1 2-6 7-6). Zij kregen bij de laatste vier gezelschap van de Fransman Sebastien Grosjean. Hij ver schalkte de derde Spanjaai'd bij de laatste acht, Albert Cos ta met 6-4 6-2. Paul Haarhuis (36) uit Eind hoven en Jevgeni Kafelnikov (28) uit Sotsji vormen een suc cesvol tenniskoppel in de Mas ter's Serie van Monte Carlo Gisteren bereikten ze de halve finale. Met 7-6 (tiebreak 11-9) en 6-2 werkten zij zich langs het aanzienlijk jeugdiger duo Marat Safin (22) en Guillermo Canas (24). Haarhuis en Kafelnikov expe rimenteren op verzoek van de Rus met elkaar. Kafelnikov wil graag een keer worden gehul digd als winnaar van Wimble don. ANP door Jan Dagevos VLISSINGEN - Mike But komt dit voetbalzeizoen niet meer in actie voor Terneuzen. De aan vallende middenvelder kampt met een ernstige enkelblessure en is zeker vier weken uitge schakeld. De Middelburger sukkelt al ge ruime tijd met zijn enkel. Nadat But in de thuiswedstrijd tegen SV Meerssen nog had meege daan, speelde het gewricht maandag weer opOnderzoek in het ziekenhuis wees uit dat de pees was ingescheurd. „Volgens de arts staat daar vier tot zes weken voor", vertelt But. „Dat betekent dat het dit sei zoen over is, tenzij ik een me disch wonder ben. Achteraf is het niet verstandig geweest dat ik vorige week heb meegedaan, maar ja we zitten in de gevaren zone en dan neem je de pijn voor lief." But reist morgen wel mee naar Hoensbroek, waar Terneuzen de belangi'ijke uitwedstrijd tegen EHC wacht. „Als supporter kan ik mijn ploeg misschien ook tot steun zijn", zegt hij. Naast But kan oefenmeester Paul Telussa geen beroep doen op Jacky Lambert, die eveneens met een enkelblessure tobt. Achter de naam van Geert de Poorter staat een vraagteken. Hij heeft last van zijn hamstrings. „Het posi tieve is dat het met Ronald van Sliedregt weer de goede kant opgaat", stelt Telussa. „Hij kan zondag weer spelen." Terneuzen kan tegen de num mer dex*tien van de ranglijst een goede slag slaan. Bij winst wox-dt een belangi'ijke stap rich ting lijfsbehoud gezet. Telussa: „We gaan in elk geval voor de drie punten. We moeten winnen, dus we zullen het initiatief ne men. Als de andere uitslagen ook een beetje gunstig zijn, kan het een mooie dag worden." Hoek Keeperstrainer Nico Knol ver dedigt vandaag het doel van Hoek in de uitwedstrijd tegen Sparta Nijkerk. De 39-jarige goalie vervangt Glenn van Wijnsberge, die vorige week tij dens de wedstrijd tegen Kloe- tinge geblesseerd aan de schou door Alex Krappen MIDDELBURG - De wedstrij den om het Nederlands kampi oenschap tussen de jongens teams van 't Zand (Middelburg) en Vriendenschaar, die dit weekeinde gespeeld zouden worden, gaan niet door. De ai'bitragecommissie van de Nederlandse tafeltennisbond (NTTB) heeft namelijk het px'otest van AAC Cosmos, ver liezend halvefinalist tegen 't Zand, toegewezen. De ploeg uit Veldhoven had bezwaar ge maakt, omdat het in eerste wed strijd van de halve finale niet in de sterkste formatie kon aantre den. Cosmos vroeg destijds per fax om de eerste wedstrijd in de hal ve finale te veiwoegen. Dit van wege de interlandverplichtin gen van sterspeler Pim de Goede. Competitieleider Jei'oen Vexinga zag de fax echter over het hoofd. Dat betekende dat Cosmos gewoon moest aantre den. Het resultaat was een 8-2- nederlaag. Het tweede duel ein digde in een 7-3-zege voor Cos- mos. Daardoor plaatste 't Zand zich uiteindelijk voor de eind strijd. Maar na gisteren is dat terugge draaid. De arbitragecommissie van de NTTB meent dat de com petitieleider een fout heeft ge maakt. Het betekent dat de duels in de halve finale overge speeld moeten worden. Moedeloos Zand-coach Vincent Bliek Wordt er zo langzamerhand moedeloos van. „Het wordt steeds moeilijker om de jongens scherp te houden en er is voorlo pig weinig zicht op data voor die Badminton Malmö. EK. Halve finales. Vrouwenen kelspel: Yao Jie (Ned/3) - Martin (Den/1) 0-7 2-7 7-0 7-3 7-1Audina (Ned/2) - Been hakker (Ned) 7-1 8-6 7-1. Gemengd dub bel: Eriksen/Schjoldager (Den/1) - Bruil- /Jonathans (Ned) 6-8 7-3 2-7 7-3 7-2. Biljarten Teamcompetitie driebanden Biljart Fe deratie Terneuzen Stad. Kruisfinales: 't Bierwinkeltje 2-BVV 1 4-2, 't Bierwinkel tje 3-BC Wilhelmina 6-0. Finale: 't Bier winkeltje 2-'t Bierwinkeltje 3 6-0. Mastertoernooi driebanden: J. Mortier- M. Dallinga 22-39/55 beurten, H. Pluym- A. Lacante 25-20/42, F. de Rijk-J. de Maat 35-31/53, L. Dallinga-A. Baart 45-31/40, M.Dallinga-H. PI uym 40-19/37, J. Mortier A. Lacante 22-38/73. Eindstand poule 3: 1F. de Rijk4 punten, 2. J. de Maat 3 (96% 0,3. L. Dallinga 3 (86%, 4. A. Baart 2. Eind stand poule 4:1M. Dallinga 4 (99%), 2. H. Pluym 4 (92%), 3. J. Mortier4 (72%), 4. A. Lacante 0. Sportprijsvragen Lucky Day: 01-03-06-07-10-14-21-27-29- 30-51 -53-60-61-63-64-67-74-76-80. Tennis Turnen der raakte. „Hij heeft een spiertje gescheurd", legt trainer Angelo Nijskens uit. „Het lijkt wel of de duvel ermee speelt. Eerst raakte Jürgen (Belpaire) geblesseerd en nu komt ook Glenn dit seizoen niet meer in actie. Het is een beetje te veel van het goede." Nico Knol staat dus onder de lat, als reservekee per gaat de achttienjarige Robin Franke mee. Hij is noi'maliter doelman bij het tweede. Naast Glenn van Wijsnberge en Jürgen Belpaire ontbreken ook Mare Minnaert en Arjan Koop- mans. De laatste stapte vorige week nog voor de wedstrijd te gen Kloetinge op. Hij weigei'de genoegen te nemen met een rol als invaller. Nijskens: „Arjan heeft me nog wel gebeld. Hij had er spijt van dat hij zaterdag was opgestapt, maar hij blijft bij zijn besluit. Er is geen wegtemg." Hoek kan vandaag in Nij kerk op flinke weerstand rekenen. Spax*ta probeert nog aan de na- competitie te ontkomen. „We zullen hartstikke ons best doen", zegt Nijskens. „Maar het is roeien met de i'iemen die we hebben. Wat dat betreft ben ik blij dat we al zo veel punten hebben." Kloetinge Kloetinge moet het vandaag in de thuiswedstrijd tegen Roda Boys stellen zonder Wilco de Valk. De'rechtsbuiten heeft last van zijn enkel. Zijnplaats wordt ingenomen door Jan Baaijens of Ronnie Hillebrand. Kloetinge wil in de laatste drie wedstrij den De competitie een waardig slot geven. „We mikken op zes tot negen punten", stelt oefen- meester Diederik Hiensch. TERNEUZEN - De competitie wedstrijd Oranje Wit-Terneu- zense Boys gaat vandaag niet door. Het duel in de tweede klasse is afgelast wegens het overlijden van Max'inus Bouman, erelid van Oranje Wit. De ontmoeting wordt nu dondei'dag 2 5 april ge speeld. 5. ABN/Amro 30-24; 6. Koole Luctor 2 30-15. Eerste klasse vrouwen: 1. Zaman 24-612. Van Waterschoot 24-45; 3. Ver hulst 23-43; 4. Vroome 24-40; 5. Ceres tar 24-37; 6. Ferket en de Maat 24-32; 7. Jong Morres 23-24; 8. Voorwaarts 24-219. SC Morres 24-18. Tweede klas se vrouwen: 1. WC Rhodos 27-60; 2. Haulez28-51;3. CVC 28-47;4. Jong Mor res 2 27-46; 5. Van Wesemael 28-44; 6. SC Morres 2 28-40; 7. Eurogroen 27-24; 8. Tence 27-17. Derde klasse vrouwen: 1 SC Morres 3 29-58; 2. Total de Beule 28-57; 3. Wentzler Pauwels 28-57; 4. De Sterre 29-49; 5. 't Hoeksken 29-25; 6. De Bruijn 29-13. Monte Carlo. Masters Series. Mannen, 3,3 miljoen euro. Kwartfinales: Ferrero (Spa/2) - Haas (Dui/5) 6-3 6-1, Moya (Spa) - Safin (Rus/6) 6-1 2-6 7-6, Grosjean (Fra/ 7) - Costa (Spa) 6-4 6-2, Henman (GBr/4) - Johansson (Zwe/8) 2-6 6-4 7-6. Dubbel, kwartfinale: Haarhuis/Kafelnikov (Ned- /Rus) - Canas/Safin (Arg/Rus) 7-6 6-2. Charleston. Vrouwen, 1,4 miljoen euro. Derde ronde: Capriati (VSt/1) - Fusai (Fra) 6-37-5, Foretz (Fra) - Seles (VSt/2) 6-47-6, Coetzer (ZAf/13) - Suarez (Arg) 3-6 7-5 6- 3, Testud (Fra/7) - Craybas (VSt) 6-3 6-2, Majoli (Kro)-Smashnova (Isr) 6-1 3-66-2, Miskina (Rus) - Fernandez (Arg) 3-6 6-4 6- 4, Schnyder (Zwi) - Pierce (Fra) 7-6 6-2. Boedapest. Vrouwen, 124.000 euro. Kwartfinale: Casanova (Zwi) - Batsche- wa (Bul) 3-6 6-1 6-1, Muller (Dui) - Sucha (Slw) 6-3 6-7 6-3, Daniilidou (Gri/4) - Kuti Kis (Hon) 6-2 6-2, Poetsjek (WRu/6) - Black (Zim/3) 6-3 6-7 6-4. Volleybal halve finales. De komende weekeinden zijn vol gepland." De Middelburgse tafeltennis vereniging gaat overigens niet zomaar akkoord met het be sluit. „Ook al is die fax er in zo'n vroeg stadium geweest, dan nog had Cosmos eerst overleg met ons moeten voeren over een al ternatieve datum. Dat is nooit gebéurd." 't Zand heeft de dossiers inmid dels opgevraagd en zal die be studeren. „Als we ook maar iets van een foutje kunnen vinden, zullen, we meteen beroep aante kenen", stelt Bliek. Wielrennen Ronde van Aragon. Derde etappe, Alco- risa - Valdelinares: 1Caucchioli (Ita) 174 km in 4.43.57, 2. Piepoli (Ita) op 0.25, 3. Sjefer (Kaz), 4. Fernandez (Spa), 5. Osa (Spa). Algemeen klassement: 1. Piepoli 12.29.58,2. Sjefer 0.29,3. Osa 0.32,4. Fer nandez 0.44, 5. Dominguez 0.50. Wielerweek van Lombardije. Derde etappe, eerste deel, Villongo - Chiuduno: 1. Svorada 78,3 km 2.11,19, 2. Klemencic (Slv),3.Zanotti (Ita). Derde etappe, twee de deel, Sarnico - San Fermo: 1Scarponi (Ita) 46 km 1.16.23,2, Perez Cuapio (Mex) op 0.09, 3. Zakirov (Rus) 1.18. Algemeen klassement: 1. Scarponi (Ita) 11.21.48, 2. Perez Cuapio (Mex) 0.24,3. Kirchen (Lux) 1.12,4. Tiralongo (Ita) 1.17. Zwemmen Patras. EK. Vrouwen, landenploegen: 1. Rusland 111,833 punten, 2. Nederland 107,635, 3. Italië 105,948, 4. Oekraïne 105,858, 5. Groot-Brittannie 102,772, 6. Bulgarije 101,011. Individueel, kwalificatie meerkamp: 1. Khorkïna (Rus) 3,524, 2. Zigansjiva (Rus) 37,398,3. Kvasha (Oek) 36,086,4. Van de Leur 36,036, 5. Gargano (Ita) 35,912, 6. Harmes 35,749. Eerste 24 naar finale. Kwalificaties toestelfinales: Van de Leur naar finales sprong, balk en vloer, Har mes naar brug en balk, Endel naar brug. Hulst. Bedrijfscompetitie. Eerste klasse mannen: Start Smash 200-BVH Rhodos 1-2, CVC Doolaege-BVH Avesto 0-3, Koole Luctor 1-Mathijs 3-0 Tweede klasse mannen: Brandax-Stuntmarkt 2 3-0, Koole Luctor 2-ABN/Amro 3-0, De Troubadour-Ambulo 1-2, Ambulo-De Troubadour 1-2. Eerste klasse vrouwen: Voorwaarts-Jong Morres 1 0-3, Ceres- tar-Van Waterschoot 3-0, Ferket en de Maat-Vroome 2-1, Zaman Sport-Ver- hulst 2-1. Tweede klasse vrouwen: Eu- rogroen-Van Wesemael 2-1, Jong Morres 2-SC Morres 2 3-0, WC Rhodo- s-CVC 1-2, Tence-Haulez 1-2 Derde klasse vrouwen: 't Hoeksken -Total de Beule 0-3, Wentzler Pauwels-De Bruijn 3-0, De Sterre-SC Morres 3 1-2. Standen. Eerste klasse mannen: 1. Stuntmarkt 1 23-64; 2, Koole Luctor 1 23-47; 3. BVH Avesto 23-36; 4. Start Smash 2000 23-35; 5. Mathijs 24-21; 6. BVH Rhodos 23-20; 7. CVC Doolaege 23-14 Tweede klasse mannen: 1. Brandax 30-77; 2. Stuntmarkt 2 30-53; 3. De Troubadour 30-51; 4. Arnbulo 30-50; Amersfoort. NK langebaan, tweede dag. Vrouwen 800 vrij: 1. Van Dijk (Hoorn) 8.57,82, 2. Van der Weijden (MNC Dor drecht) 9.09,81,3. Lemmen (DWK-Xcess) 9.14,28. 50 rug: 1. Suze Valen (AZ&PC) 29,34, 2. Van Schaik (LZ'86) 30,16 (NJR), 3. Daphne ten Brink (WZ&PC) 30,79. 50 school: 1. Baans (De Kempvis) 33,11 (se rie 32,81), 2. Bosma (PSV) 33,27, 3. Ilse Kikkert (PSV) 33,58.100 vlinder: 1. Groot (TZA/AZ&PC) 1.01,21, 2. Veldhuis (De Whee) 1.01,59, 3. Inge Dekker (HZ&PC Heerenveen) 1.01,98. 200 wissel: 1. Ke velham (PSV) 2.20,87, 2. Schreuder (De Whee) 2.22,62, 3. Melanie ten Brink (Ru- tac Swimteam) 2.23,42. Mannen 50 rug: 1. Bastiaan Tamminga (DWK) 26,40 (NR), 2. Zastrow (PSV) 26,62,3. Sander Ganzevles (DWK) 26,96. 50 school: 1. Jansen (AZ&PC) 29,11, 2. Ron Dekker (De IJsel) 29,43, 3. Thijs van Valkengoed (TZA/DWK) 29,54. 100 vlin der: 1. Keizer (Philips/PSV) 54,05, 2. Aartsen (Kempvis) 54,49, 3. Holst (TZA/DWK) 54,69.200 wissel: 1Van Ag- gele (TZA/AZ&PC) 2.08,92, 2. Kuijper (DWK) 2.11,32, 3. Van der Zandt (PSV) 2.12,80. 4x200 vrij: 1. MNC Dordrecht 7.53.22, 2. DWK-Xcess 7.55,65, 3. DWK- Xcess II 8.03,57. Oostkapelle thuis tegen Halsteren in districtsbeker OOSTKAPELLE - Oostkapelle stuit in de kwartfinale van de Amstel districtsbeker op Hal steren. Het duel wordt donder dag 25 april op sportpark Duin helm in Oostkapelle afgewerkt. De aanvang is 20.00 uur. Halsteren bereikte de laatste acht ten koste van Terneuzen. De Brabantse eersteklasser was vanaf de penaltystip de betere ploeg. Oostkapelle versloeg in de achtste finales BSC: 2-1. De loting voor de kwartfinales had het volgende resultaat: Oostka- pelle-Halsteren, Internos-Moerse Boys, Vlxjmense Boys-DBS, Gel- drop/AEK-OJC Rosmalen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 85