PERSONEEL PHILIPS "X Milieutechnisch medewerker m/v Opzichter afvalstoffen en ondersteuning m/v RUCPHEN PZC Replenishment Specialist Parts Analist m/v Werken en toch 'n vakantiegevoel? i* medewerker manege m/v Gediplomeerd zwem instructeur m/v Medewerker huishoudelijke dienst m/v Philips Lighting Roosendaal zoekt nieuwe collega's Ldb mh timp bdfw ^//«consult Werken en ontspannen...dicht bij huis zaterdag 20 april 2002 Vermeer International BV te Goes is het Europese steunpunt van Vermeer Manu facturing Company in Pella, Iowa, USA. Vermeer is fabrikant van sleuvengravers; machines voor de groenvoorziening (boomverplanters, takkenversnipperaars en stobbenfrezen); gestuurde boorinstallaties en persluchtraketten. De firma werd in 1948 opgericht door een geëmigreerde Nederlandse familie en heeft ca. 2000 werknemers. Vermeer International BV te Goes heeft ca. 50 werknemers. Voor het Parts Distribution Center (PDC) van Vermeer International BV zijn wij op zoek naar een: Het Parts Distribution Center voorziet alle Vermeer dealers in Europa, Afrika, het Midden-Oosten, India en Pakistan van machines en spare parts. Op de orderdesk van het PDC komen alle orders binnen. Er wordt gekeken of het artikel op voor raad staat en uitgeleverd kan worden. Voorts bestelt de orderdesk spare parts in onze moederfabriek in de Verenigde Staten, maar ook daarbuiten, om de voor raad op het gewenste 'peil te brengen. Vermeer zoekt: Iemand die de voorraad spare parts beheert, waarbij je analyseert welke parts en hoeveel er op voorraad genomen dienen te worden. Je adviseert de parts buyer over de te bestellen parts. Daarnaast heb je o.a. de volgende taken en verant woordelijkheden: Verantwoordelijk voor het onderhouden en runnen van het Master Production Scheduling (MPS); -• Het meten van de performance van het Parts Center; Verantwoordelijk voor voorraad parts (zowel fysiek als in het systeem); Verantwoordelijk voor het behalen van een minimale fillrate van 90%; Verantwoordelijk voor het initiëren van bestellingen voor parts; Verantwoordelijk voor de implementatie en onderhoud van procedures op de Het regisseren van incourant acties; Aanspreekpunt voor vragen en eventuele klachten van dealers; Het uitvoeren van verbetervoorstellen; Vermeer vraagt: MBO+/HBO Logistiek/Informatica; Ervaring in min of meer gelijksoortige omgeving is een pre. Inzicht in logistieke processen; Ruime ervaring met informatiesystemen (bij voorkeur Glovia en Query Builder (Oracle) en MS Office; Goede communicatieve eigenschappen. Goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift; Duits is een pre. Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur dan binnen 14 dagen een brief met CV naar Vermeer International BV, t.a.v. Judith Verstraeten, Postbus 323, 4460 AS Goes of e-mail naarjverstraeten@vermeer-intemational.com. Vragen over de functie kan je stellen aan Frans Huvers, telefoonnr. 0113-272701. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Vakantiepark Roompot Beach Resort in Kamperland zoekt de volgende medewerkers: 32/38 uur Bent u die actieve en dynamische organisator die van paarden houdt en bent u op zoek naar een uitdagende baan. Reageer dan nu! Wat verwachten we Iemand met een sterke persoonlijkheid. Organisatietalent. Kennis op het gebied van paarden. Geen 9 tot 5 mentaliteit. Bereid om 's avonds en in het weekend te werken. Goede kennis van de duitse taal. 32/38 uur Wat verwachten we? Een vlot en sportief persoon. Vaardig in zowel de functie van badmeester als zweminstructeur. Eventueel ervaring op het gebied van aqua-fitness en aqua-aerobic. kantoor en vrijetijdscentrum) min. 12 uur Wat verwachten we? Iemand die van aanpakken houdt en graag 's middags vrij is. Werkuren s morgens van ongeveer 06.00 - 10.30 uur. Enthousiast geworden? Bel dan nu: 0113 - 374160 en vraag naar Helen Ulijn of stuur een e-mail naar: ulijn.h@roompotzwemparadijs.nl Philips Lighting Roosendaal is marktleider op het gebied van TL-lampen. Steeds weer gaan we voor de allerbeste kwaliteit! Daarom zoeken we nieuwe mensen die ons bedrijf sterk houden en nog sterker maken. Mensen die echte teamworkers zijn. Als jij dat bent, dan zorgen wij ervoor dat je alle kans krijgt om het beste uit jezelf te halen. Jouw inspanningen worden beloond. Gegarandeerd! voor de Product Units TL zijn we op zoek naar een: Mechanisch Operator Wat ga je doen? Als Mechanisch Operator ga je werken binnen een zogeheten zelfsturend team. Zo'n team is verantwoordelijk voor het hele proces van het produceren van lampen en/of glasbuizen. Samen met je collega's ben je verantwoordelijk voor het neerzetten van een goed resultaat door optimaal teamwerk. Je bewaakt het proces, je doet onderhoud, je lost problemen op en je denkt mee over verbeteringen. Als team ben je ook verantwoordelijk voor een aantal organisatorische taken zoals opleidingen en ziekteverzuim. Je gaat in 3- of 5-ploegendienst werken bij een toonaangevend bedrijf dat vooroploopt in de toepassing van nieuwe technologie en procesbeheersing. Je krijgt alle ruimte om te laten zien wat je allemaal kunt en om je verder te ontwikkelen. Door gebruik te maken van vele opleidings mogelijkheden kun je verder doorgroeien binnen ons bedrijf. Wat vragen we? Je hebt kennis en of ervaring op MTS of LTS+ niveau inclusief VAPRO A of je bent bereid dit te halen. Een teamspeler, een verantwoordelijke instelling, gevoel voor techniek, goed kunnen samenwerken en problemen kunnen oplossen zijn belangrijker dan werkervaring. Verder ben je iemand die niet snel tevreden is en probeert je werk steeds beter te doen. Heb je interesse? Bel voor meer informatie Rogier Sander (3 ploegen) (0165- 577973) of Berry Rops (5 ploegen) (0165-577711). Suspensie Operator Wat ga je doen? Je gaat werken in een vast team met 4 collega's dat verant woordelijk is voor het in één keer goed afleveren van suspensie t.b.v. het productieproces. Er wordt gewerkt in 3-ploegen- dienst. Samen met je collega's zorg je voor een uitstekend resultaat binnen de afdeling CML. Je bewaakt het proces, doet het onderhoud, lost problemen op en denkt mee over verbeteringen. Je krijgt alle ruimte om te laten zien wat je kunt en er zijn volop mogelijkheden om door te groeien binnen ons bedrijf. Als suspensie operator ben je verantwoordelijk voor het aanmaken en op afleverspecificatie brengen van suspensie en het verzorgen van interne suspensievoorziening. De suspensie wordt aangemaakt op water of butylbasis. Wat vragen we? Je hebt de opleiding LTS/MAVO+wiskunde en het vakdiploma VAPRO A of je bent bereid dit te halen. Je hebt gevoel voor techniek en je kunt goed samenwerken en problemen oplossen. Ook durf je verantwoordelijkheid te nemen. Verder ben je iemand die niet snel tevreden is en die probeert je werk steeds beter te doen. Bij ons is de persoon die jij bent belangrijker dan werkervaring! Een test behoort tot de sollicitatieprocedure. Heb je interesse? Bel voor meer informatie Pierre Hellemons (0165-577547). Wil je reageren? Stuur dan zo snel mogelijk een korte brief met CV naar Philips Lighting BV, t.a.v. Personeelszaken, Postbus 1109, 4700 BC Roosendaal. E-mailen kan ook: roosendaal.personeelszaken@philips.com Wij zijn sinds 1976 actief als een onafhankelijk bedrijf dat zich richt op de ondersteuning en realisering van de (technische)bedrijfsvoering van onze opdrachtgevers. Onze kernactiviteiten liggen op het gebied van: - integrale instandhoudingprogramma 's voor industrie en overheid; - informatisering en automatisering van de bedrijfsvoering; - systeem-, netwerkbeheer; - configuratie- en documentatiebeheer van technische systemen; - bedrijfszorg; (kwaliteit, arbo, milieu) - projectmanagement Wij willen graag op korte termijn in contact komen met kandidaten voor de volgende functie; Projectbegeleider Utiliteitsbouw m/v Functie inhoud: Het ondersteunen van bouwtrajecten van voorbereiding tot oplevering, door middel van projectplannen, programma's van eisen en ontwerp- en uitvoeringsbegeleiding Ondersteunen bij financiële afronding van projecten Het opstellen van projectplanning en -fasering Het opstellen van huisvestingsplannen Instandhouden en opbouwen van een duurzame relatie met klanten Volgen van de ontwikkelingen op het vakgebied Functie eisen: HTS bouwkunde of civiele techniek Ervaring met bouwprojecten, bij voorkeur bij de overheid Ervaring met het werken onder strikte omgevingscondities (zoals clean rooms, gezondheidszorg etc.) Goede contactuele eigenschappen en uitdrukkingsvaardigheden zowel mondeling als schriftelijk Zelfstandig kunnen werken Tevens zoeken wij een aankomend projectbegeleider bouw. Wij denken hierbij aan een jonge HBO'er bouwkunde. Voor meer inlichtingen kunt u contact opnemen met Maarten Deege, Tel. 0113-343510 of e-mail maarten.deege@deltaconsult.nl Indien u belangstelling heeft voor een van de bovengenoemde functies dan nodigen wij u graag uit om te reageren. Dit kunt u doen door binnen 14 dagen uw brief of e-mail te sturen naar: Delta Consult B.V. T.a.v. mevrouw K.A.A. Cardon afdeling HRM Postbus 71 4420 AC Kapelle tel: 0113-343510 karlijn.Ccrdon@deltaconsult.nl wwv.deltaconsult.nl Rucphen. Een typische gemeente met 22.500 inwoners i West-Brabant, op een steenworp afstand van Antwerpen en Eeda. Waar je nog eindeloos kimt ronddwalen in de bos- en heidegeteden (ruim 1.200 ha). Waar je kunt genieten van de vele sportfacilititen. De gezelligheid in de vijf kernen. Maar waar je ook prira kunt werken. In de land-en tuinbouw en het toerisme, bijvoörbeeld. Of bij en van de vele andere bedrijven. En natuurlijk bij de gemeentelijke organiatie zelf. Hier werken zo'n 180 mensen. Doorgaans dicht tj huis! De gemeente Rucphen kiest in haar organisatie voor flexibel inzetbare, initiatiefrijke erbetrokken personeelsleden. De organisatie is ingericht volgens het vijfsectorenmodel: Bestuurlijke Zaken, Middelen, Sociale ZakenWelzijn en Gemeentewerken. Wij zoeken momenteel kandidaten voor de volgende vacatures bij de sector Gemeenteverken voor 36 uur per week vacaturenummer: VGW 21 Functie-informatie - het zorg dragen voor de milieutechnische uitvoering en -hand having van de Wet milieubeheer en andere milieuwetgeving; - het verrichten van integrale controles bij bedrijven op grond van de milieuwetgeving en het gemeentelijk milieubeleidfen het adviseren van het gemeentebestuur omtrent nieuwe^in ontwikkeling zijnde milieutechnische materie. Functie-eisen: HBO werk' en cenkniveau. Functieniveau: 9 (maximaal brito per maand 2.997,--). Uitloopniveau: 10 (maximaal bruto per maand 3.332,-) onder voorwaarden. voor 36 uur per week vacaturenummer: VGW 22 Functie-eisen: - MBO-opleiding, bij voorkeur werktuigbouwkunde en affiniteit met elektrotechniek; - OPOR opzichter reinigingsbedrijven; - aantoonbare leidinggevende capaciteiten. Functieniveau: voorlopig bepaald op niveau 8 of 9 (maximaal bruto per maand 2.997,--); het betreft een nieuwe functie. Functie-informatie: In deze functie geef je leiding aan de 22 medewerkers van de sectie "afvalstoffen en ondersteuning". Een groot deel hiervan is actief in de gemeentereiniging, waaronder de activiteiten vallen zoals het inzamelen van het huisvuil, het vegen van de wegen, het reinigen van de straatkolken, de exploitatie van de milieu straat en de gladheidbestrijding. Daarnaast stuurt de opzichter een aantal ondersteunende diensten aan. Hieronder vallen de technische dienst (onder andere verantwoordelijk voor het beheer van de voertuigen en het onderhoud van de rioolgemalen en openbare verlichting), het opslagterrein en het vervoer. Voor verdere informatie over deze functies en onze arbeidsvoorwaarden verwijzen wij naar onze website: www.rucphen.nl Reageren: Sluit een van deze functies aan bij je capaciteiten en interesse, stuur dan je sollicitatiebrief met persoonlijke gegevens voor uiterlijk 1 mei 2002 naar burgemeester en wethouders van Rucphen, Postbus 9, 4715 ZG Rucphen, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer. N.B. Acquisitie naar aanleiding van deze vacatures wordt niet op prijs gesteld. GEMEENTE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 42