Is kraamverzorgende worden een lang gekoesterde wens? BOS GRIJPSKERKE b.v. Technisch medewerker DAF PZC Kraamzorg ijTentadministratiE HYDRO HTS'er INFORMATIETECHNIEK (M/V) AutoTeam ALLROUND MARINE DIESELMONTEUR MEDEWERKER SCHADE-AFDELING Renault - Auto - Centrum - Goes B.V. stichting Jeugdzorg zeeland CASEMANAGER/ JEUGDHULPVERLENER Garage Verbrugge b.v. Provinciale Kraamzorg Entadministratie Zeeland Ben je 21 jaar of ouder, heb je de beschikking over een auto, ben je bereid onregelmatig te werken en te investeren in de toekomst? Dan is verder lezen méér dan de moeite waard, want wat deukje van het volgende aanbod: Het volgen van een opleiding tot kraamverzorgende, waarbij je werkt en leert tegelijk. Gedurende de opleiding een arbeidsovereenkomst van circa 50%. Daarnaast regelmatig lessen aan het ROC Zeeland te Goes. Na behalen van het diploma volgt een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd, waarbij het percentage dienstverband in onderling overleg wordt bekeken. Indien je binnen drie jaar na de opleiding bij ons weggaat, geldt er een terugbetalingsregelmg. Overige voorwaarden volgens C.AO .Thuiszorg Het is de bedoeling om in augustus 2002 te starten met een opleiding in Goes vbor kandidaten zonder enige ervaring in de zorg, maar met een vooropleiding van minimaal VBO-diploma met minimaal twee vakken (waaronder Nederlands) op C-niveau en de overige vakken op B-niveau of een vergelijkbaar niveau. Duur van de opleiding is twee jaar. Voor kandidaten met een vooropleiding van minimaal gediplomeerd verzorgende (bijvoorbeeld gezins- verzorgende of bejaardenverzorgende): bestaat er een mogelijkheid om een aangepast traject te volgen. ■jryPROVINCIALE w w H -EE LA ND Dus voor een leuke opleiding met baangarantie als vooruitzicht, bel je voor een sollicitatieformulier (0113) 224000. Voor meer informatie kun je terecht bij de afdeling personeelszaken, mevrouw M. Haulez of hoofd kraamcentra mevrouw JMuller. De sollicitatieprocedure sluit vrijdag 10 mei 2002. De gesprekken zullen plaatsvinden op dinsdag 21 mei en donderdag 23 mei 2002. Werken in de zorg in zeeland? www.zz.nl HYDRO AGR1 SLUISKIL B.V. is een van de groot ste en modernste produ centen van stikstofmest stoffen ter wereld. Onze fabrieken zijn gevestigd in het Zeeuws-Vlaamse Sluiskil, aan het kanaal Gent-Terneuzen. Met circa 690 medewerkers produceren wij jaarlijks meer dan 3,5 miljoen ton stikstofmeststoffen. Internet: www.has.hydro.com www.hydro.com www.dekanaalzone.com In Sluiskil zoeken wij voor onze E&l dienst een: Hij/Zij zal als rayontechnicus actief betrokken zijn bij het electrisch/instrumentatie onderhoud van een of meerdere van onze productie-afdelingen. Te denken valt hierbij aan taken als: het uitwerken en opvolgen van projecten op electro- en instrumentatiegebied. het analyseren en oplossen van technische prdblemen. het configureren van DCS- en beveiligingssystemen. Voor de kandidaat geldt dat enige ervaring in de chemische of petrochemische industrie nuttig kan zijn, maar het is geen absolute noodzaak. Wel venvachten wij van de kandidaat dat hij/zij beschikt over actieve kennis van de Engelse taal, goede contactuele eigenschappen en bereid is om zijn/haar loopbaan in internationaal verband uit te bouwen. Wij bieden een moderne en dynamische werkomgeving, reële internationale carrièremogelijk heden binnen de groep Norsk Hydro A.S.A., een gevarieerde en verantwoordelijke baan, een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan: Hydro Agri Sluiskil B.V., t.a.v. Personeelsdienst, Postbus 2, 4540 AA Sluiskil Verdere informatie kan worden ingewonnen bij de heer R. Raes, Personeelchef (tel. 0115-474347) E-mail: ron.raes@hydro.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. AutoTeam Tel. 0113-23 79 23 maakt deel uit van de BAGE Groep, Onze visie: Wij doen ons uiterste besl om met onze klanten een team te vormen. Wij zien dat als een uitstekende Investering om ons doel te bereiken. Ons doel: Wij willen blije klanten. AutoTeam Krabbendijke b.v. Tel. (0113)50 20 10 AutoTeam Roosendaal b.v. Tel. (0165)57 85 78 AutoTeam Steenbergen b.v. Tel. (0167)56 04 44 AutoTeam Bergen op Zoom b.v. Tel. (0164)27 92 00 AutoschadeTeam Baarends b.v. Goes b.v. Tel. (0113)21 55 67 AutoschadeTeam Bergen op Zoom b.v. Tel. (0164)27 39 73 AutoschadeTeam Blom b.v. Roosendaal Tel. (0165)55 6414 ZuidWest Lease b.v. Goes Tel. (0113)23 52 22 AssurantieTeam Zuidwest b.v. Tel. (0113)22 84 21 Marketing assistente/secretaresse MIV Functieprofiel Je houdt je bezig met ondersteunende werkzaamheden voor de marketingmanager en de directie en je ondersteunt de receptie daar waar mogelijk. Je werkzaamheden betreffen onder andere het beheer van de CRM-databases, implementatie van de internetactiviteiten, marktonderzoek, het bewaken van de huisstijl, verzorgen van direct mail, sectretariële werkzaamheden, maar ook het ontvangen van klanten, het ondersteunen van de telefoondienst (indien nodig), de postbehandeling en verder voorkomende secretariële werkzaamheden. Eigenschappen Je hebt minimaal een beroepsopleiding op mbo niveau (commercieellsectretarieel).Je bent representatief en je hebt een goed communicatief vermogen. Je bent een echte teamspeler met eigen initiatief, Je bent flexibel en accuraat en je hebt kennis van Microsoft Office. Tevens ben je bereid om de nodige cursussen te volgen. Ervaring is een pré. Wij bieden je Een uitdagende en afwisselende functie. Een salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden waaruit waardering blijkt Prima toekomstperspectieven om te groeien in je vak binnen de afdeling. Een team collega's waarmee het goed samenwerken is met een open communicatie en een platte structuur. Zowel fulltime als parttime is bespreekbaar. Maak een goede start Stuur je schriftelijke sollicitatie of een email met c.v. aan AutoTeam b.v. ta.v. de heer Gijs Ackermans, postbus 57,4460 AB Goes. Email: gijs.ackermans@autoteam.nl Wil je meer weten? Bel voor informatie met dhr. Gijs Ackermans, telefoonnummer: (0113) 23 79 23 OPELS I BP zaterdag 20 april 2002 v.d. Rest Nautic b.v. is een watersportbedrijf met ca. 30 medewerkers met vestigingen in Kats en Wemeldinge. Ai tientallen jaren hét adres voor alle werkzaamheden aan zeil- en motorjachten en dealer van Yanmar en Yamaha motoren. Wij zoeken voor onze vestiging in Kats een Uw werkzaamheden bestaan uit: - oplossen van motorstoringen; - onderhoud en reparatie; - servicebeurten; - overige werkzaamheden zoals reparatie en onderhoud aan technische installaties van zeil- en mototjachten zoals boeg schroeven, hydraulische installaties enz.; - klanten adviseren met betrekking tot technische zaken. Tevens zoeken wij voor onze vestiging in Kats een Uw werkzaamheden bestaan voornamelijk uit: - schadeherstelling aan polyester zeil- en motorschepen, zoals bijwerken verf- en gelcoat beschadigingen, slijpwerk, lamineerwerk met polyester, epoxy e.d. Wij vragen: - brede ervaring; - servicegerichtheid en klantvriendelijk; - zelfstandig kunnen werken; - bekendheid met de watersport. Wij bieden: - salariëring volgens Hiswa-cao; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden; - afwisselend werk in een leuke werkomgeving. Bent u geïnteresseerd in één van deze functies? Stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. binnen 10 dagen aan: v.d. Rest Nautic b.v., Veerhaven, 4485 PL Kats. Telefonische informatie kunt u verkrijgen bij de heer P.l. Sinke, tel.nr. 0113-600270. E-mail: nautic@vdrest.nl, www.vdrest.nl d. </)eöt <~Ylautic b.v. Al meer dan 50 jaar actief als Renault-dealer. Samen met Renault- "Createur d'Automobiies" zagen wij kans om uit te groeien tot een van de allergrootste dealerbedrijven in Zeeland en.„ wij willen nog verder groeien! Daarom zoeken wij per direct 2 nieuwe medewerkers, n.l.: EEHJONGE AUTOVERKOPER M/V met ervaring en administratieve vaardig heden Functie-inhoud: Verkoop van nieuwe en gebruikte auto's en alles wat daarmee samenhangt, zoals: taxatie van in te ruilen auto's, verkoopadministratie, adviseren i.g.v. leasing of financieringen etc. Wij vragen: I VA -opleiding of soortgelijk of: MBO-opIeiding met een aantal jaren ervaring in dit vak; Kennis van auto's en techniek; Goede comm unica tieve eigenschappen zowel mondeling als schriftelijk; Passie voor auto's. Wij bieden: Een uitdagende en afwisselende job met goede toekomstmogelijkheden en doorgroeimogelijk heden; Passende salariëring en uitstekende emolu menten; Interesse? Sollicitaties graag binnen 7 dagen schriftelijk met C. V. en pasfoto te richten aan: Dhr. M. de Dreu. EEN AANKOMEND AUTOVERKOPER M/V als vakantiewerker (voor de periode half mei tot half augustus) Werkzaamheden: Het assisteren van de ver koopequipe bij de verkoop van nieuwe en gebruikte auto's en het verrichten van administra tieve werkzaamheden. Wij vragen: Een enthousiaste autoliefheb ber vanaf 19 jaar met een rijbe wijs, die bezig is met een studie b.v. IVA/HBO,/MBO Wij bieden: Een leuke en leerzame vakan- tiebaan die wellicht als 'springplank' voor een verdere autocarrière kan dienen. Interesse?Bel even dinsdag t/m zaterdagen vraag naar Dhr. M. de Dreu. 0113247908 Renanlt Automobielbedrijf Centrum Goes B. V Marconistraat 3,4461HH Goes, Postbus 185,4460 AD Goes, tel. 0113-247900 Door interne doorstroming en verdere groei van onze organisatie zoeken wij een enthousiaste starter voor de functie van Agrimarkt BV is een succesvolle detailhandels onderneming met twee eigen winkelformules, Agrimarkt super markt en Agriland. Op dit moment hebben wij 3 super markten en 6 zelfbedieningsza ken met een gemengd assorti ment waarin diervoeding, plan ten en tuinarlikelen belangrijke assorlimenlsonderdelen zijn. Voor de komende jaren zijn er plannen om de keten verder uit te bouwen. Bij ons bedrijf werken 350 werk nemers in een levendige en afwisselende omgeving. De organisatie is marktgeoriënteerd en reageert flexibel op verande- ringen en trends. Het centraal kantoor is gevestigd s I in Wemeldinge. Agrimarkt BV is een dochteron derneming von de Coöperatieve IllfP Zuidelijke Aan- en Vefkoopvcrcmging De geconso lideerde omzet bedraagt ruim 160 miljoen euro. De functie Binnen het commercieel leam gaat u zich bezighouden met diverse commerciële onderzoeken en deze rapporteren aan de commercieel manager. Het zowel op de winkelvloer als op de pc ontwikkelen van schappenplannen en het verzorgen van reclamemateriaal t.b.v. verschillende filialen behoort tevens tot uw werkzaamheden. Na verloop van tijd het zelfstandig beheren van assortimenten en voorraden. Daarnaast assisteert u in voorkomende gevallen bij andere werkzaamheden binnen of buiten de afdeling. De functie-eisen Voor deze functie zoeken wij iemand die een relevante MBO- opleiding heeft afgerond op het gebied van commerciële admi nistratie en/of detailhandel. Planmatig, nauwkeurig en prak tisch werken in teamverband en commercieel denken is op uw lijf geschreven. U bent goed thuis in Word en Excel. Ervaring in de detailhandel is een pré, belangrijk is een ambitieuze instel ling en betrokkenheid bij de actualiteiten in de groe e wereld. Het aanbod Wij bieden medewerkers een zelfstandige en afwisselen de functie in een snelgroeiend en gezond bedrijf. De arbeidsvoorwaarden zijn zoals u aie in een moderne organisatie mag verwachten en bevat onder meer een winstdelingsregeling en studiekosten vergoedingen. U kunt uw schriftelijke sollicitatie vóór 24 februari richten aan: Agrimarkt BV, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 404, 4460 AV Goes. Voor aanvullende informatie kunt u kontakt opnemen met de winkelmanager A. van Eesteren tel. 0187-65 14 69 of met het hoofd Personeel en Organisatie S. van der Linden, tel. 0113- 629244 Stichting Jeugdzorg Zeeland is een provinciaal __f werkende algemene en multifunctionele instelling met j^fvier kernactiviteiten te weten: jeugdbescherming, jeugd- _Jhulpverlening, pedagogische preventie en pleegzorg. __[Stichting Jeugdzorg Zeeland stelt zich tot doel om in samen- spraak met de jeugdigen, ouders, opvoeders en andere direct betrokkenen, een actieve en professionele bijdrage te leveren aan het voorkomen, verbeteren en herstellen van problematische opvoedings- situaties. Momenteel werken er bij de stichting ongeveer 180 medewerkers. Stichting Jeugdzorg Zeeland is een groeiende organisatie. Wij hebben daardoor regelmatig vacatures. Op dit moment vragen wij per direct een: 36 uur per week (100%) - Standplaats Middelburg - vacaturenummer 0207 De functie Als casemanager voert u de regie over de hulpverlening, waarbij u zorg draagt .voor het op gang brengen, houden en continueren van de hulpverlening. Als jeugdhulpverlener houdt u zich bezig met het leve,ren van methodische hulpver lening op maat aan jeugdigen (van 0 tot 23 jr.) en hun sociale omgeving. Er is altijd sprake van complexe probleemsituaties. U richt zich primair op de hulp vraag van de cliënt. Verder neemt u deel aan in- en externe overlegvormen. p. '4 Profielschets U bent in het bezit van een afgeronde relevante HBO.-opleiding. Daarnaast beschikt u over werkervaring binnen het werkveld van de jeugdhulpverlening. U werkt cliëntgericht en bent een ontwikkelingsgerichte en deskundige collega met een flexibele instelling. Vanzelfsprekend beschikt u over goede contactuele en computervaardigheden, kunt u zowel zelfstandig als in teamverband werken en bent u in het bezit van rijbewijs B. Algemene informatie en sollicitatie Stichting Jeugdzorg Zeeland biedt u een tijdelijke arbeidsovereenkomst tot 31 december 2002. Stichting Jeugdzorg Zeeland streeft naar een evenwichtige pe.rsoneelsopbouw, daarom gaat onze voorkeur uit naar mannelijke en/of allochtone collega's. Uw rechtspositie, salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO-Jeugdhulpverlening, aangevuld met een aantal aantrekkelijke personele regelingen. Uw inschaling is afhankelijk van uw opleiding en ervaring. U neemt deel aan het PGGM-pensioenfonds. Inlichtingen over deze functie zijn te verkrijgen bij dhr. J.W. Hissink, sectorhoofd Jeugdhulpverlening, telefonisch te bereiken via het sectorsecretariaat Jeugd hulpverlening, (0118) 67 76 50. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae dient u, onder vermelding van het vaca turenummer, uiterlijk vrijdag 3 mei 2002 te richten aan: dhr. W.K. Brandes, hoofd Personeel Organisatie, Stichting Jeugdzorg Zeeland, Postbus 62, 4330 AB Middelburg. Een assessment kan deel uitmakën van deze sollicitatieprocedure. Aquisitïe naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Raketpersingen Gestuurde boringen Bemalingen Bos Grijpskerke B. V. is actief in de grond-, weg- en waterbouw en is gespecialiseerd in het uitvoeren van gestuurde boringen, raketpersingen en bronbemalingen. Wegens toegenomen werkzaamheden zijn wij op zoek naar een: gestuurde boringen raketpersingen bemalingen Als technisch medewerker voert u zelfstandig gestuurde boringen, raketpersingen en bronbemalingen uit. Tevens behoort het onderhoud van de machines tot uw takenpakket. Gewenst is: - LTS, richting (motor)voertuigentechniek (niveau D), of vergelijkbaar - Opleiding basisveiligheid of de bereidheid deze opleiding te volgen - Gevoel voor techniek - Daadkrachtige en flexibele instelling - Vrachtwagenrijbewijs of de bereidheid dit te halen Wij bieden: - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (volgens CAO Bouwbedrijf) - Een afwisselende en zelfstandige functie - Een prettige werkomgeving Inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij dhr. W. M. Bos, bereikbaar onder tele foonnummer 0118-593247 (bellen na 20.00 uur). Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie sturen naar: Bos Grijpskerke B.V. t.a.v. de heer W. M. Bos, De Wolfstraat 5, 4364 BG Grijpskerke Garage Verbrugge is een onderneming met 45 medewerkers en is dealer van DAF trucks, GIN AF terreinwagens, Mitsubishi bestelwagens, BMW personen wagens en Palfinger kranen. Verder repareren en onderhouden wij alle merken getrokken materieel, laad-/loskleppen, airconditioning en alarmsystemen. Wij hebben een uitdagende baan voor iemand die van aanpakken weet als: TECHNISCH SPECIALIST TRUCKS M/V Jouw opleiding Ervaring is Jouw vaardigheden zijn LTS/MTS autotechniek, ca. 10 jaar - leiding kunnen geven aan ca. 15 monteurs. - diagnose kunnen stellen. - goede contactuele eigenschappen. - eventueel in het bezit van APK-1. Jouw leeftijd is ca. 30-40 jaar Ben je momenteel werkzaam in een soortgelijke functie of als 1e monteur en ben je toe aan een nieuwe uitdaging? Dan is het volgens ons de hoogste tijd om te reageren op onze vacature! Wij bieden een prettige werksfeer en uitstekende, primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor verdere informatie kun je telefonisch contact opnemen met onze aftersales manager, de heer Eric Temmerman, tel. 0031(0)115-681222 of 0031(0)6-22660803. Wil jij deze uitdaging aangaan? Stuur dan een handgeschreven sollicitatiebrief binnen 14 dagen naar: Garage Verbrugge B.V. T.a.v. de heer Eric Temmerman Postbus 530 4530 AM Terneuzen www.garageverbrugge.n[ Industrieweg 37 - 4538 AG Terneuzen tel.: 0031(0)115-681200 Dat is bij alles wat we doen en op alle niveaus ons streven. Hier ligt dus ook jouw uitdaging. Zorgen dat je klanten zich op hun gemak voelen, ook dat hele kleine klantje. Een vraagbaak en een support voor je collega's zijn en meedenken met de marketingactiviteiten van jouw bedrijf. Door de snelle groei van onze AutoTeam vestigingen en de marktontwikkelingen van de laatste tijd is een uitbreiding en een verdere professionalisering van onze marketingactiviteiten vereist. Dit wordt centraal vanuit ons hoofdkantoor in Goes gecoördineerd. Wij zoeken daarom per direct een:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 36