PZC Vakantiewerkers/ DE (TRANSPORT)WERELD GAAT VOOR JE OPEN! Groep PZC Functioneel beheerder toe aan werken en leren? Engineer zoekt nieuwe uitdaging GROEPSLEERKRACHTEN WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR BEZORGERS (M/V) IN PECHlNEYp! NEDERLAND Ondersteuning verlenen aan mensen met een ver standelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij de Stichting Arduin. De Stichting Arduin: een dyna mische organisatie ten dienste van mensen met een verstande lijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de Zorg- en Dienst verlening voor mensen met een verstandelijke beperking. Kernbegrippen zijn: Autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Zorgmedewerker zijn binnen een woning bete kent: Zorgmedewerkers brengen het volgende mee: Wat bieden wij: informatie en sollicitatie: Vflftf 1 Stichting Arduin Wonen en werken v met mogelijkheden Stichting Arduin is een vooruitstrevende organisatie, die een toonaangevende positie inneemt binnen de veranderende visie op de zorg voor mensen een verstandelijke beperking. Voor cliënten in woningen, met name op Walcheren, zijn wij op zoek naar: Zorgmedewerkers m/v - Het stimuleren van de zelfredzaamheid van de cliënten, dus helpen daar waar nodig. - Het begeleiden en ondersteunen van cliënten in hun zorgvragen op het ge bied van wonen en vrijetijdsbesteding. - In een zelfsturend team, samen met collega's zoeken naar nieuwe mogelijk heden om aan de vragen van de cliënten tegemoet te kunnen komen. - Werken in een rooster met wisselende diensten afgestemd op de wensen van de cliënten (o.a. weekend- en slaapdiensten). - Een relevante opleiding op MBO-niveau, bijvoorbeeld: verzorgende, ver pleegkundige of SPW, - Deskundigheid, doorzettingsvermogen en zelfstandigheid, - Respect en inzet voor onze cliënten, de verstandelijk gehandicapte medemens, - Ideeën m.b.t. het stimuleren van de zelfstandigheid van de cliënten, - Ervaring in hel werken met cliënten met een verstandelijke beperking. - U bent in bezit van een rijbewijs. - Vaste contracten, waarbij het aantal uren bespreekbaar is. Ook invalconlrac- ten zijn mogelijk. - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. De CAO-gehandicapten- zorg wordt gevolgd. - Een uitdagende dynamische werkomgeving met veel ruimte voor eigen initia tief. Nadere informatie over de vacature wordt graag verstrekt door Isabella Goeree of Petra van Leeuwen, Personeelsfunctionarissen, bereikbaar op telefoonnummer 0113-246500. Durf je de uitdaging aan en voldoe je aan de gestelde eisen, stuur dan een schriftelijke sollicitatie met CV, onder vermelding van vacaturenummer 2002-09, voor 1 mei a.s aan Stichting Arduin, sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR Goes. Meer informatie over Stichting Arduin: www.arduin.nl. gemeente Eindhoven Concernstaf EEinjhoven, de grootste stad van Zuid- 1 Nederland, mag zich rekenen tot Europa's belangrijkste centra van technologie en industrie Internationaal georiënteerd als zij is, biedt de stad een hoog Bwiffeningenniueau op het gebied uan onder andere onderwijs, cultuur, sport en gezondheidszorg De gemeentelijke organisatie bestaat uit zes vakdiensten en een concernstaf. Klantgerichtheid en kwaliteitsverbetering zijn belangrijke thema's in de bedrijfsvoering en dienstverlening. De Concernstaf heeft tot taak om in samenwerking met de vakdiensten de eenheid van beleid, de samenhang in de gemeentelijke organisatie, alsmede de kwaliteit van de dienstverlening en bedrijfsvoering te bevorderen en te waarborgen. De Concernstaf bestaat uit vijf afdelingen. Een daarvan is de afdeling Financieel Economisch Beleid (FEB). De afdeling FEB heeft tot doel gemeentebrede kaders en instrumenten op het gebied van financieel-economisch beleid te ontwikkelen en te implementeren, ontwikkelingen rondom de realisatie van beleid te signaleren en te adviseren over bijsturing. Daarnaast vallen het functioneel beheer van het financiële informatiesysteem en de administratie van de Concernstaf onder de verantwoordelijkheden van de afdeling FEB. Binnen de Concernstaf, bij de afdeling Financieel Economisch Beleid, ontstaat door formatie-uitbreiding een vacature voor: v/m Met rr •r dan 2 ooo inwoners is f Eindhoven het economische hart uan een regio waar meer dan een half •miljoen mensen wonen Het beleid uan de gemeente is er op gericht een I klimaat te scheppen waarin alle mensen goed kunnen wonen, werken van het gemeentebrede financiële concern-Informatiesysteem (EFIS) voor 36 uur per week, vacaturenummer C 116 Algemene informatie Het financiële informatiesysteem is inmiddels enige jaren in gebruik, maar nog volop in uitbouw. Momenteel wordt werk gemaakt van een goede functionele en gebruikersvriendelijke ontsluiting naar het management en de budgetbeheerders middels Cognos-tools, Daarnaast blijven diverse landelijke en eigen ontwikkelingen vragen om een adequate vertaling naar de inrichting en werkwijze van het systeem. Functie-inhoud Het betreft een functie die zich bevindt op het kruispunt van administratieve kennis en kennis van informatiesystemen, die in teamverband ingevuld wordt. Wij vragen voor deze functie specifiek een collega die goed is in de vertaalslag van de processen en inrichting van de administratie naar systeeminrichting. Het ontwikkelen, beheren en onderhouden van het financiële informatiesysteem, hetgeen betrekking heeft op de proces inrichting, applicaties en de (inhoudelijke) gegevens; het testen van nieuwe en/of gewijzigde toepassingen, voorafgaande aan de implementatie en de evaluatie/analyse, zonodig verbetering, van bestaande toepassingen; het fungeren als vraagbaak voor gebruikers (inhoudelijk), alsmede het ondersteunen van applicatiebeheerders (technisch) binnen de vakdiensten. Functie-eisen HBO+ niveau, bijvoorbeeld HEAO-BE aangevuld met kennis op het gebied van informatiesystemen; inzicht in de opbouw en inrichting van de (complexe) administratie; kennis van Oracle-database management, query- en rapportage producten strekt tot aanbeveling. Salaris Het niveau van de functie is CAR-schaal 11maximaal 3.838,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (norm 1 januari 2002). De gemeente Eindhoven heeft een regeling die - onder bepaalde voorwaarden - voorziet in een bijdrage in de kosten van kinder opvang. t Ais een van de grootste werkgevers in lit regio kent de gemeente een ueelheid aan functies en uitstekende mogelijkheden tot zel/ontplooiing Werken bij de gemeente Eindhoven betekent deel uitmaken van een lantgerichte organisatie die midden in de samenleving staat. Selectieprocedure De gemeente Eindhoven streeft naar een evenredige afspiegeling van de plaatselijke bevolking in de samenstelling van het ambtenaren apparaat. Met name leden van etnische of culturele minderheden en gehandicapten, die voldoen aan de gestelde functie-eisen, worden verzocht te solliciteren. Een assessment kan onderdeel zijn van de procedure. Uw reactie Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met het hoofd van de afdeling Financieel Economisch Beleid, de heer A. Verbakei, telefoonnummer (040) 238 22 05. Heeft u belangstelling, dan wordt u verzocht een sollicitatieformulier in te vullen. U vindt hét sollicitatieformulier op het internetadres www.eindhoven.nl of u kunt het tussen 9.00 en 16.00 uur aanvragen bij de afdeling Organisatie Personeelsbeleid onder telefoon nummer (040) 238 26 49. Het bijvoegen van een persoonlijke brief wordt zeer op prijs gesteld. Uw soliicitatiegegevens dienen uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van deze oproep binnen te zijn. U kunt de stukken zenden naar de Concernstaf, afdeling Organisatie Personeelsbeleid, ter attentie van de personeelsadviseur mevrouw J.Mandigers, Postbus 90150,5600 RB Eindhoven, onder vermelding van het vacaturenummer C 116 (in de rechterbovenhoek van de brief). Onze reactie kunt u binnen vier.weken na de sluiting van de inzendtermijn verwachten. Uw gegevens worden vertrouwelijk behandeld. Acquisitie naar aanleiding van deze oproep wordt niet op prijs gesteld. De Heisterkamp Groep is een inter nationale transport-onderneming met ca, 700 medewerkers en een wagenpark van 500 vrachtwagens. De groep rich! zich op trailertrucking in Europa en de bijbehorende dienstverlening De voortdurende sterke groei van de onderneming bewijst dat steeds meermensen voor de kwaliteit, service en zekerheid van Heisterkamp kiezen. Heisterkamp Trucking België levert, als werkmaatschappij van de Heisterkamp Groep, hoogwaardige transportdiensten vanuit de hoofdvestiging in Oidenzaal en de vestigingen en standplaatsen in Trier (D), lübeck-Travemunde (D) en Gent (B) Heisterkamp Transport BV is ■gespecialiseerd in tratlertrucking op one-way basis van en naar de Oostzee- en Hoorzeehavens. Wegens uitbreiding van onze internationale transportactiviteiten zoeken wij gemotiveerde CHAUFFEURS m/v met standplaats Gent, vlak over de grens bij Brabant en Zeeland PART-TIME CHAUFFEURS m/v die *s weekends rijden op Amsterdam, Brussel, Parijs en Engeland Uw profiel: U bent in het bezit van de rijbewijzen B, C en E. het chauffeursdiploma CCV-B en het ADR-certificaat (stukgoed). Daarnaast vindt u het een uitdaging om in diverse internationale landen te rijden, kunt u zelfstandig werken en kent u uw verantwoordelijkheden. We geven de voorkeur aan ervaren chauffeurs, maar ook enthousiaste starters zijn van harte welkom! Wij bieden: Een veelzijdige en afwisselende baan: u kunt voor een groot deel zelf bepalen welke Europese routes u wilt rijden. De veiligheid en het comfort van modern, goed onderhouden materieel en de modernste communicatieapparatuur. Een persoonlijke benadering: u werkt in kleine, vaste teams met goede begeleiding. Uitstekende interne opleidingsfaciliteiten. Betaling op Nederlandse voorwaarden Geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren bellen met dhr. T. Velthuis, tel. 0541-589094 of dhr. B. Oude Egbrink, tel. 0541-589095. U kunt ook uw bondige sollicitatiebrief aan hen richten op onderstaand adres. Hanzepoort 7, 7575 DB Oidenzaal. Telefoon: 4-31 541-589000 Telefax: 4-31 541-520948 www.heisterkamp.nl - administratief medewerker v/m Frantzen Van Sisseren Notarissen is een middelgroot notariskantoor gevestigd nabij het centrum en het NS-station te Goes. Wij zijn op zoek naar jonge, enthousiaste en daadkrachtige mensen die administratieve werkzaamheden gaan verrichten op het gebied van onroerend goed. Onze voorkeur gaat uit naar een full-time dienstverband. Wij verwachten van de kandidaat dat zij/hij in het bezit is van goede contactuele eigenschappen. Voorts is tact, secuur werken alsmede een collegiale instelling van groot belang voor het optimaal functioneren. Ervaring is niet vereist, wel een HAVO-diploma. U kunt ook reageren indien u dit diploma in de nabije toekomst zult behalen. Interne en externe bijscholing zal onderdeel zijn van het in werkprogramma. informatie Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij Dhr. mr J.W. Gmelich Meijling, 0113-232520. Sollicitaties met c.v. kunt u tot 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar Frantzen Van Sisseren Notarissen, t.a.v. Dhr. mr J.W. Gmelich Meijling, Postbus 14, 4460 AA Goes. Frantzen Van Sisseren Kojo Engineering b.v. ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen telefoon 01 18-4 1 1042 I ELEKTROTECHNIEK INSTRUMENTATIE INDUSTRIËLE «AUTOMATISERING WERKTUIGBOUW PIPPING BOUWKUNDE CIVIELE TECHNIEK Kijk op www.kojo.nl Reformatorische scholen te Urk Het bestuur doet een beroep op alle belangstellenden en op hen die nog geen keuze hebben gedaan voor het komende schooljaar 2002-2003. Zij vraagt i.v.m. het vertrek van een tweetal leerkrachten, één die met vervroegd pensioen is gegaan en één die een betrekking dichter bij huis heeft gekregen, een aantal voor onze drie basisscholen. Bij de aanvang van dit komende schooljaar is de situatie op onze scholen bijzonder ernstig. Wie helpt ons? Nadere informatie: Zij dienen te behoren tot de reformatorische gezindte en als grondslag te hebben Gods Woord en de Drie Formulieren van Enigheid. Het betreft volledige formatieplaatsen, dus een eigen groep. Groepsindeling wordt in onderling overleg geregeld. Meegewerkt wordt bij verkrijging van een woning of kosthuis. Ook binnenkort afstuderenden kunnen solliciteren. Alle gewenste inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het secretariaat van het bestuur, de heer G. J. van Eldik, tijdens kantooruren 0527-688349 of 's avonds bij de secretaris, tel. 0527-683072. Sollicitaties dienen uiterlijk 2 weken na heden binnen te zijn en kunt u richten aan de secretaris van de Stichting tot instandhouding en oprichting van scholen te Urk, de heer J. A. Koster, Postbus 127, 8320 AC URK Het bezorgen van ons dagblad is een uitdagend ochtendkarwei voor jong en oud. Er staat een goede beloning tegenover. Naast de ruime vergoeding zijn er diverse extra's zoals: vakantiegeld startpremie aanbrengpremie voor abonnees en bezorgers gratis regenpak gratis krant Interesse? Neem contact op met de afdeling Binnendienst Distributie, telefoon 0800-0235111 (tijdens kantooruren), of kijk op internet: www.deleukstebijbaan.nl De minimumleeftijd is 15 jaar. uitzendbureau zoekt voor: Producent van aluminium, gevestigd in Vlissingen-Oost Interesse in een goed betaalde, leuke en leerzame vakantiebaan? Dan geven Tèn c een Pechiney jou nu die kans. Een vakantiebaan waarin de mogelijkheid bestaat veel te leren in de techniek en tevens goed te verdienen (bij 18 jaar 10.73,19 jaar 11.35, 20 jaar 11.98 21 jaar en ouder 12.62. Bedragen zijn bruto per uur bij het werken in 5-ploegendienst) Ben je 18 jaar of ouder, in het bezit van VCA (of bereid dit te halen), minimaal 6 weken beschikbaar en heb je geen problemen met het werken in de ploegendienst? Loop dan eens binnen bij Tènceaan de Lange Geere 12 te Middelburg en vraag naar de mogelijkheden of bel: 0118-629658 Vervoer wordt geregeld! Meer informatie over Pechiney vind je op www.pechinevnederland.nl en voor Tèn c e ga je naar www.tence.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 31