ovz BRflun Acceptant (m/v) dyson iz.e.si r PZC beleidsmedewerker handhaving m/v (aankomend) PHILIPS KRUPS SONY SIEMENS TECHNISCHE MEDEWERKER BINNENDIENST WIJ VRAGEN FULLTIME MEDEWERKERS: WIJ BIEDEN: Je kunt voor CZ kiezen omdat je de wachtkamer leger wilt maken. Of je bovenkamer voller. zaterdag 20 april 2002 Brugge Frankrijk 26 90 Middelburg 26 Terneuzen 30 Strand 5 De gemeente Oostburg (ca. 18.000 inwoners en ruim 20.000 ha groot) is gelegen in West-Zeeuwsch-Vlaanderen. De gemeente heeft vele recreatieve mogelijkheden en een gezond woon-, werk- en leefklimaat. Grenzend aan België ligt Brugge op een steenworp afstand. In ongeveer een uur rijden bereikt u Antwerpen, Brussel, Lille of Calais. Na de realisatie van de tunnel onder de Westerschelde (verwacht in 2003) geldt ditzelfde ook voor de Randstad. West-Zeeuwsch-Vlaanderen zit midden in een interessante ontwikkelingsfase. De gemeente Oostburg is bezig zich met veel elan te herpositioneren binnen West-Europa. Plannen voor de herstructurering van het totale gebied zijn in een vergevorderd stadium. Ontwikkelingsplannen voor de vissers plaats Breskens, dat een stijgende reputatie geniet als interna tionaal watersportcentrum en de familiebadplaats Cadzand-Bad zijn inmiddels gepresenteerd. Een nieuwe Recreatievisie is reeds opgesteld. Daarnaast worden bij de plaats Oostburg land schapstuinen aangelegd en een bijzonder woningbouwproject (Waterburg) ontwjkkeld. Een herindelingproces is in gang gezet. Hierbij worden de gemeenten Oostburg en Sluis-Aardenburg samengevoegd met ingang van 1 januari 2003. De huidige gemeentelijke organisatie (ca. 180 medewerkers) zoekt enthousiaste nieuwe medewerkers. Zij kunnen mede gestalte geven aan het nieuw elan dat het bestuur nastreeft. Gevraagd wordt een enthousiaste medewerker voor de functie van voor gemiddeld 36 uur per week (vacaturenummer 02/05) bij de sectie Ruimtelijke Ordening en Juridische Zaken. De sectie Ruimtelijke Ordening en Juridische Zaken is onderdeel van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu. Binnen deze sectie wordt uitvoering gegeven aan de regelgeving de juridisch-administratieve beleidsadvisering op het terrein van de ruimtelijke ordening. sectie j gemeente^ OOSTBURG Daarnaast vindt op deze sectie de juridische advisering en toetsing voor de gehele ambtelijke organisatie plaats en worden enige bijzondere wetten behandeld. Ook de handhaving is hier ondergebracht. Uw taken: U bereidt het handhavingsbeleid voor de gehele gemeente voor, met uitzondering van de milieuhandhaving. U stelt handhavingsprotocoilen op en adviseert het college over handhavingsaangelegenheden. U stelt een jaarprogramma handhaving op, geeft sturing aan handhavingsprojecten en aan medewerkers, belast met de uitvoering daarvan. U evalueert het jaarprogramma en stelt een jaarverslag op. U adviseert over aanschrijvingen, dwangsommen, bestuurs dwang etc. U behandelt bezwaar- en beroepschriften en vertegenwoordigt de gemeente in juridische procedures, die uit uw werkzaamheden voortvloeien. Wij stellen de volgende eisen aan deze nieuwe functionaris: - hbo, bijvoorbeeld heao-mer; - ruime ervaring op het werkterrein; - zeer ruime contactuele kwaliteiten in woord en geschrift; - stabiele persoonlijkheid; - in staat medewerkers te overtuigen van de noodzaak van handhaving. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het bruto maandsalaris, bij gemiddeld'36 uur per week, maximaal €3.332,-- (schaal 10). Inlichtingen en sollicitatieadres: Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de chef van de sectie Ruimtelijke Ordening en Juridische Zaken, de heer A.M. van Gessel, tel. (0117) 45 73 42. Sollicitaties kunnen voor 1 mei 2002, onder vermelding van het vacaturenummer, worden gezonden aan Burgemeester en wethouders van Oostburg, Postbus 27, 4500 AA Oostburg. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. OVZ verzekeringen te Goes is als schade verzekeraar niet meer weg te denken uit de Zeeuwse verzekeringswereld, waarbij de organisatie tevens in de noordelijke provincies van Nederland actief is. Een klein en slagvaardig team van mensen verleent haar diensten ten behoeve van particulieren en bedrijven. Met haar agrarische oorsprong en haar landelijke netwerk van assurantietussenpersonen heeft het bedrijf een grote expertise opgebouwd. OVZ verzekeringen is een verzekeringsmaatschappij op onderlinge basis. Kenmerken van een onderlinge waarborgmaat schappij zijn transparantie, openheid en betrokkenheid bij en voor de verzekeringsnemers. Meer informatie vindt u op onze website: www.ovz.nl C <U WD c 'Z <u -S£ <u N w CD In verband met versterking van de polisafdeling, is de volgende functie vacant. De functie: U werkt in teamverband en verzorgt de acceptatie van aangeboden verzekeringen. U beoordeelt aanvragen en mutaties aan de hand van de acceptatienormen en premierichtlijnen. Verder zorgt u voor de administratieve verwerking ervan in het geautomatiseerde systeem. U heeft veel schriftelijk en telefonisch contact met onze assurantietussenpersonen. Gevraagd wordt: Voltooide MBO opleiding. het assurantie-B diploma, dan wel de bereidheid hiervoor te gaan studeren. Goede contactuele eigenschappen en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Affiniteit met geautomatiseerde administratieve systemen en vertrouwd zijn met Windows MS Word. Ervaring in een soortgelijke functie is een pré. Voor de vacature geldt: Uitstekende werkomgeving, informele cultuur en collegiale werksfeer. Er wordt het nodige van u verwacht, maar daar staat in de zin van arbeids voorwaarden voldoende tegenover. Informatie en sollicitatie: Heeft u interesse stuur dan uiterlijk 1 mei 2002 uw brief met cv aan: OVZ verzekeringen Postbus 45, 4460 AA GOES, t.a.v. de directie of naar ons e-mail adres: marc.top@ovz.nl De heer P.M. Top verstrekt u graag nadere informatie. Hij is te bereiken via telefoonnummer 0113 - 256 818 autorisatie voor: WwfWv Wegens aanhoudende drukte en uitbreiding van ons marketingsegment zijn wij op zoek naar nieuwe collega's om ons bestaande team te versterken. (maandag t/m vrijdag, 38 uur week) Technici KTV, DVD, Audio Technici Huishoudapparaten/Horeca apparaten Technici computers Technici met ervaring in een of meerdere van bovenstaande artikelen en bereid zijn om (in de toekomst) leiding te geven. Leerling Technici in bovenstaande produktgroepen welke via een opleidingscentrum of intern worden opgeleid. Naast een prettige collegiale werksfeer een afwisselende functie, goede honorering en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben jij geïnteresseerd in een van de bovenstaande functies, schrijf dan een brief met je persoonlijke gegevens naar. Z.E.S. Goes BV, t.a.v. Afdeling Personeelszaken, Postbus 64, 4460 AB Goes. Of mail naar: personeelszaken@zesgoes.nl. Voor meer informatie bel: 0113-240760 Bij CZ leer je elke dag meer. Door je ervaringen en door de opleidingen, die je kennis verbreden en ver diepen. Want CZ helpt om mensen beter te maken. CZ is een actieve zorgverzekeraar die de wachtka mers leger maakt. De mensen van CZ zijn actief in gezondheid. Wij zien patiënten als mondige con sumenten. We zoeken naar een oplossing op maat; nee zeggen vinden we het ergste dat er is. We staan 24 uur per dag klaar om antwoord te geven op zorg vragen, waar de klant (nog) niet mee naar de dokter wil (de CZ-Gezondheidslijn). Kies voor het vullen van je bovenkamer en draag bij aan het verbeteren van de zorg. Je krijgt volop ruimte om je carrière te verbeteren en een prettige balans te vinden tussen werk en privé. Kijk op www.CZJobs.nl voor meer in formatie over al onze vacatures. Of bel 013 - 593 87 87. Zorg kan altijd beter. Je carrière ook.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 10