Als Bostelaar maar kan rennen ADO boycot Heracles Dees kampioen bedrijfsvoileybal Beste schutters in het zonnetje Babijn kan eindzege van zwemloop bijna niet meer ontgaan Sranang wijst Alwako terug Middelburger gaat al vijftig jaar zo hard mogelijk Judoka Antvelink naar Rusland Zeemeeuw blijft titelkandidaat De Wolf moet SVVSMC redden Sponsor MVV wil geen fusie uitslagen agenda door Sjaak Sinke ROOSENDAAL - Ronnie Ba bijn uit Temeuzen kan de overwinning in het Ironman wetsuits zwemloop-circuit nauwelijks meer ontgaan. Wel zal hij dan de finalewedstrijd van zondag in Roosendaal tot een goed eind moeten brengen. Babijn is vatbaar voor griep, verkoudheid en dergelijke en dat zou weieens zijn enige te genstander van het moment kunnen zijn. Eerder dit jaar moest Babijn in Kapelle de zege laten aan Casper Meijll uit Bre da, omdat hij niet fit aan de start verscheen. Remy Vasseur uit Vlissingen kreeg vorig week ook bezoek van het griepvirus en moest de run-bike-run in Oude Tonge halverwege verlaten. Een paar weken terug meldde hij nog vol strijdlust dat hij een poging wilde doen om Babijn van de overwinning in de laatste wedstrijd af te houden. „Ik ga zeker niet meer op kop zwem men zoals in Kapelle", liet Vas seur deze week weten. Meedrijven In Kapelle liet Babijn zich lek ker 'meedrijven' en hield zo vol doende energie over voor de tien kilometer lopen. Het wordt ech ter een probleem wanneer geen van beiden de kar wil trekken. Misschien is dan in het zwem bad van Roosendaal wel de al lereerste sur place in het be staan van de zwemsport te bewonderen. Vasseur gaat in de tussenstand aan de leiding met 2352 punten, voor Leon Jacobse (Vlissingen) met 2279 punten en de Belg Van- derveken met 2288 punten. Ba bijn staat nog op de 15e plaats omdat hij nog een wedstrijd te kort komt. Bij eventuele wist van Remy Vasseur en een derde plaats voor Ronnie Babijn ein digen de twee kemphanen met 2371 punten samen op de eerste plaats. Eindoverwinning Arjen van Oord uit Middelburg kan de eindoverwinning op de korte zwemloop niet meer ont gaan. De 2324 punten zijn voor de achtervolgers Rob Musters (Oud Gastel) en Gerbert van den Biggelaar (Oud Gastel) niet in te halen. De jeugd is in deze zwemloop- competitie met een aantal van twaalf deelnemers goed verte genwoordigd. Bij de meisjes voert Monique Lindenberg uit Yerseke de ranglijst aan Jeffrey Kuipers (Lage Zwaluwe) is de leider bij de jongens. De wedstrijden in Roosendaal worden gehouden in en om het zwembad De Stok en beginnen om 14.00 uur. VLISSINGEN - De zaalvoet ballers van FM Sranang bleven deze week op koers voor een topklassering in de hoofdklasse. Door een 6-3-overwinning in het thuisduel met Alwako ver stevigde Sranang de plaats in het linkerrijtje. Aanvaller Cla rence Pahlad schoot vijf van de zes doelpunten achter de keeper van de bezoekers. Pahlad nam daarmee de rol over van topscorer Ramon Dahoe, die evenals Pearl Doesburg niet geheel fit aan het duel begon. Dahoe zette Sranang in de eer ste helft nog wel op voorsprong, maar omdat de Goesenarenhun draai niet echt konden vinden wist Alwako voor de rust op ge lijke hoogte te komen: 1-1. In de tweede helft nam Clarence Pahlad de rol van Ramon Dahoe in de punt van de aanval over en vanaf dat moment had Sranang de wedstrijd onder controle. Pahlad scoorde vier keer op rij (5-1), waarna Alwako tegen- scoorde. In het bij tijd en wijle harde zaalvoetbalduel zorgde Pahlad vervolgens met zijn vijf de treffer voor een 6-2-voor- sprong. De bezoekers bepaal den de eindstand vervolgens op 6-3. Door de zege vergrootte Sra nang het gat met de achtervol gers tot zes punten en de Goese- naren hebben ook nog twee duels minder gespeeld. Een plaats in de topzes kan de ploeg dan ook bijna niet meer ont gaan. donderdag 18 april 2002 door Roeland van Vliet MIDDELBURG - Hans Boste laar (67) is een atleet in hart en nieren, al vijftig jaar. Niet zo maar een trimmer die keuve lend met trainingspartners zijn rondjes loopt, maar een gedre ven man die nog steeds wil 'vlie gen'. Liefst elke dag. Hij wil winnen, tempo houden en heeft er een hekel aan om tussen het 'kaf' te lopen. „Als je loopt, moet je niet lullen, maar draven, dra ven, draven." Een atleet is een eenling. Hij moet voor zichzelf grenzen ver leggen. Hij leeft op rondetijden en sport bij weer en wind. Dat is Bostelaars definitie van een échte atleet. „Het is een kick om te weten hoe snel j e een ronde af legt. Je wilt steeds lekkerder lo pen en op een gegeven moment gaat het vanzelf." Bostelaar vindt de marathon dan ook een 'simpele afstand'. „Als je de ba sisconditie maar hebt." De Middelburger heeft inmid dels twaalf keer een marathon gelopen, waarvan drie keer in Rotterdam. Maar hij begon in 1954 als baanatleet. De 800 me ter, 1500 meter, 3000 meter, 5000 meter en 3000 meter steeple chase waren zijn num mers. Hij werd eenmaal Neder lands kampioen op de 5000 meter en met de Middelburgse atletiekvereniging Dynamo - dat later opging in Dynamica - werd hij drie keer nationaal kampioen op de crosscountry. „Ja, je mag best wel zeggen dat ik veel gewonnen heb. Ik heb Zeeuwse titels gehaald in alle leeftijdscategorieën: eerst bij de junioren en later bij de senioren, veertigplussers, vijftigplussers en ook bij de zestigplussers. Ik zit altijd wel van voren." Cafeetje Mooi is het verhaal van zijn eer ste marathon. Die van 1962 in Vlissingen. „Het was bloed warm, het asfalt smolt onder je schoenen. De start werd twee uur uitgesteld omdat het anders echt niet te doen was. Maar om half vijf was het nog steeds zeer warm. De eerste twintig kilo meter hield ik het nog wel, ik zat zelfs bij de kopgroep. Maar toen we in Oostkapelle aankwamen, was het met me gedaan. Ik zei tegen een vriend: 'Ik wacht hier wel in een cafeetje op de rest en haak dan wel weer aan. Ik kan niet meer.' Gelukkig koelde het toen snel af, het weer sloeg om. Het onweerde zelfs licht. Ik ging toen naar buiten en ben weer gaan rennen. Uiteindelijk werd ik nog dertiende." Bostelaar glundert helemaal. „Dat kan nu niet meer hè?" Het is een beetje 'opa vertelt', oneerbiedig gezegd. Hij heeft de atletiek in vijf decennia zien veranderen. Waar het in de j aren vijftig nog om de baanwedstrij- den draaide - 'voor we wedstrij den liepen, legden we zelf de baan uit op het plaatselijke voetbalveld' - gaat het nu om de langere afstanden op de weg en de crosscountry. De atletiek- f bond (Knau) probeerde die ont wikkeling tegen te houden, gevreesd werd voor een teruglo pend aantal deelnemers bij baanwedstrijden. Bostelaar: „In die tijd, zo begin jaren zestig, kreeg je zelfs een startverbod opgelegd als je aan een stratenloop wilde meedoen terwijl je eigenlijk moest ver schijnen bij de wedstrijden van je eigen vereniging." De ontwik keling was echter niet te stop pen. „Als je nu kijkt hoeveel atleten van Dynamica zich in schrijven voor eigen baanwed strijden, dan houdt het met drie of vier wel op. De wegwedstrij den op de atletiekkalender overheersen." Ook Bostelaar bleef de baan niet helemaal trouw. Hij herinnert zich de keer dat hij uitgenodigd werd voor training bij de natio nale selectie. „Het eerste wat de coach vroeg, was of ik ook aan crosscountry deed. 'Meteen mee stoppen', zei hij. Maar ja, ik vond crosscountry veel te leuk en ben toen maar bij die trainin gen weggebleven." Het 'vroeger was het beter' rolt een aantal keer over zijn lippen. „Vroeger kwamen er nog men sen kijken, zelfs als er bij een singelloop maar 25 deelnemers waren. Vroeger stookten jonge atleten elkaar op vlak voor de wedstrijden, zodat ze beter presteerden. En vroeger hep je de dag voor de marathon nog ge woon een wedstrijd 800 meter. Dat heb je nu niet meer hè?" Hans Bostelaar: „Vroeger liep je de dag voor de marathon nog ge woon een wedstrijd 800 meter. Dat heb je nu niet meer hè?" foto Dirk Jan Gjeltema Dagen tekort „Eigenlijk kom ik dagen tekort. Je hebt gepensioneerden die niet weten wat ze met hun vrije tijd moeten doen, maar ik ben altijd bezig. En het moet dan ook snel gaan. Alles moet vaart hebben. Als ik één keer in de week naar de ijsbaan in Den Haag rijdt, kom ik daar om veel rondjes te maken en dan klok ik mijn rondetijden. Ik kom daar toch niet om te toeren. Bostelaar leeft bij zijn rondetij den, maar om pr's geeft hij niet meer. Alleen zijn record op de marathon koestert hij: 2.45.35. Hij loopt echter nog wel pr's. „Nog jaarlijks. Ik ben 67 en loop steeds minder snel. Maar elk jaar zet ik een pr neer voor de leeftijd die ik dan heb. Een 800 meter gelopen op je 66e is niet te vergelijken met een 800 meter op je 67e. Je kunt wel zeggen: 'mijn pr is twee-minuten-zo- veel' maar dat heb ik veertig jaar geleden gelopen. Dat is dus niet reëel.' Eigenlijk zeggen de records me dus niet meer zoveel. Als ik maar kan blijven vlie gen." Het doet de Middelburger deugd dat Dynamica veel jeugd heeft, maar ze zijn volgens hem geen spat sneller geworden. „Ja, ze lopen nu harder, maar dat komt door de verbetering van het materiaal. Ik liep nog ge woon op basketbalschoenen. Moet je kijken wat ze nu aan hebben. En zo'n kunststofbaan als nu had je destijds niet. Ik weet zeker dat wanneer ik des tijds dezelfde omstandigheden had gekend, ik de sterren van de hemel zou lopen", aldus de nes tor van de club. „Nestor? Ik? Ze weten niet eens wat ik in die vijftig jaar bij elkaar heb gelo pen." Maar ze zien hem nog wel weke lijks meetrainen op de baan. Daarnaast maakt hij bijna da gelijks een rondje van zo'n vijf tien kilometer over Biggekerke. En hij fietst, skeelert en schaatst. van onze sportredactie KRUININGEN - Het bestuur van de Ko ninklijke Nederlandse Schutters Associ atie (KNSA) district IX zette gisteravond in het dorpshuis van Kruiningen alle dis trictskampioenen in het zonnetje. Het merendeel betrof Zeeuwse schutters aangezien district IX naast een stukje West-Brabant de hele provincie Zeeland beslaat. De kampioenen kwamen voort uit de disciplines historische wapens, pis tool, kleinkaliber geweer, kleinkaliber karabijn en grootkaliber geweer. De ne gentien kampioenen zijn afkomstig van de verenigingen SV de Schutterij, SV Westkapelle, SC The Flintlocks, SV de Fles, SVKoningschutters, SV Artemis, SV Schouwen-Duiveland, COM SV Zeeland en 30M1 Nederland. foto Willem Mieras door Jan Roovers TERNEUZEN - Op de voorlaat ste speeldag vielen in het Ter- neuzense bedrijfsvoileybal (Be- vobo) een aantal beslissingen. Dees Sport (IA), Jacobs TA (1B) en De Hoop (2A) sloten de voor jaarscompetitie af met een kam pioenschap. Rabobank degra deert uit de tweede klasse A. Na de misstap die Dow enkele weken geleden maakte tegen Neelemans (2-1-verlies) kwam Dees Sport alleen aan de leiding van de eerste klasse A. Dat gaf de ploeg van teamleider De Ruyter niet meer uit handen. De kampioenswedstrijd tegen Broomchemie verliep overigens VLISSINGEN - Richard Antve- link is door de Nederlandse ju- dobond uitgenodigd voor een trainingskamp in Samara, Rus land. De 19-jarige Souburger, lid van Riu van Schaik, zal op 26^ april met enkele andere Nederlandse judotalenten naar de plaats die zeshonderd kilometer ten oos ten van Moskou ligt afreizen om te trainen met leden van de Rus sische selectie. De Nederlandse trainer is bondscoach Chris de Korte, ook oefenmeester van ju doclub Hoogvliet. OOSTBURG - In de Zavio-zaal- voetbalcompetitie werd de voorlaatste speeldag afge werkt. Zeemeeuw hield te gen een sterk spelend Groos- man/Casuals met moeite de ti- telaspiraties overeind. In een gelijkopgaand duel werd lang niet gescoord. Toen Zee meeuw dan toch naar 2-0 uit liep, leek de strijd gestreden. Uiteindelijk moest de ploeg toch nog alle reserves aanspre ken om overeind te blijven: 4-3. Lijstaanvoerder Vooruit haalde tegen Hoogduin de punten over tuigender binnen: 9-3. Rodan- borgh verzekerde zich van de vierde plaats door vlot van Kromme Watergang te winnen: 7-3. Tobbetje sloot af met 6-1- verlies tegen Du Commerce. De strijd om de titel wordt op maandag 29 april beslist, wan neer het duel Zeem'eeuw-Voor uit gespeeld wordt. erg stroefzowel in de tweede als in de derde set moest een achter stand van het scorebord worden gehaald. Dat lukte uiteindelijk, waarna de 3-0-zege goed was voor de titel. Degradatiekandidaten Deltan en EPA verloren met 3-0Deltan van Dow, EPA van Neelemans. Beide ploegen hebben zeven punten, maar EPA is uitge speeld en Deltan speelt op de slotdag van de competitie nog tegen Artland Artland. Mocht Deltan geen set winnen dan staat nog altijd een beter setsal do dan EPA 43 in het voordeel van Deltan). In de eerste klasse B zag Jacobs TA nog voordat het zelf in het veld kwam naaste concurrent BN/De Stem met 2-1 van Winter De Bruin/Scheldesport ver liezen. Daardoor wist de ploeg van teamleider Jacobs zich al zeker van het kampioenschap. Dat kreeg door de 2-1-zege op BN/De Stem 2 extra glans. In de tweede klasse A is De Hoop met hangen en wurgen (de ploeg morst de laatste weken veel punten) kampioen geworden. De slotwedstrijd tegen Wim de Waal mag met 3-0 worden ver loren, het batig setsaldo (127 om 32 in het voordeel van De Hoop) bezorgt de ploeg van teamleider Michielsen het kampioenschap. Rabobank zakt uit 2 A, PSOVZ 2 uit de derde klasse A, waar vol gende week wordt beslist wie kampioen wordt, Dees Sport 2 of Starco. Beide ploegen hebben 21 punten, Dees Sport nu nog een - veel - beter setsaldo (109 om 53). SCHIEDAM - John de Wolf ver laat zondag-eersteklasser Hal steren met onmiddellijke in gang om in de slotfase van de competitie zondaghoofdklasser SVVSMC voor degradatie te be hoeden. De ex-intemational kreeg toe stemming van Halsteren om het seizoen in Schiedam af te ma ken. De Wolf zou na dit seizoen pas bij SWSMC aan de slag gaan. De Schiedamse ploeg ontsloeg deze week trainer Gijs Zwaan. De 4-3-nederlaag tegen SO Soest deed hem de das om. „Ik ervaar dit als een dolkstoot in mijn rug", zegt Zwaan. „Maar ik ben in goed gezelschap. Het hele kabinet stapt tegelijk met mij op." GPD van onze sportredactie DEN HAAG - De voetballers van ADO Den Haag moeten het morgenavond in de wedstrijd tegen Heracles Almelo stellen zonder de steun van hun sup porters. Dat is het directe gevolg van een boycot die het bestuur van ADO Den Haag en de sup portersvereniging van die club gisteren hebben aangekondigd. Het bestuur en de supporters van ADO Den Haag zijn boos omdat er slechts tweehonderd kaarten beschikbaar zijn ge steld aan de club. Dat zou een veel te klein aantal zijn. Op de officiële website (www.adoden- haag.nl) van de club staat dat niemand van de Haagse ver eniging naar Almelo zal afrei zen. ADO Den Haag en Heracles ma ken allebei nog kans op de vier de periodetitel in de eerste divi sie. ADO gaat na zeven van de in totaal acht wedstrijden aan de leiding met 19 punten. Heracles heeft evenveel wedstrijden ge speeld en 16 punten. RBC heeft met 18 punten uit 7 duels ook nog goede kansen op de periode- titel. De supporters van ADO Den Haag hoeven overigens niets van de wedstrijd te missen. In het Haagse Zuiderparkstadion komt een groot scherm te staan waarop de wedstrijd recht streeks te volgen is. Uitzendrechten Eerder werd al bekend dat de re gionale omroep TV West de wedstrijd Heracles niet recht streeks mag uitzenden van SBS6. Deze commerciële zender heeft de uitzendrechten van de wedstrijden in de Gouden Gids Divisie. TV West zendt normaal gesproken de thuiswedstrijden van ADO wel uit. ANP EINDHOVEN - MVV krijgt in haar streven om zelfstandig te blijven bijval van hoofdsponsor Vacansoleil. Het bedrijf uit de reisbranche denkt dat de eerste- divisieclub helemaal geen baat heeft bij een fusie met Roda JC en Fortuna Sittard. Volgens Vacansoleil heeft MW van de drie op termijn de meeste kans op overleven, hoewel de club vorig jaar nog 1 miljoen gulden (ruim 453.000 euro) van de gemeente Maastricht moest lenen. De sponsor stelt ook vraagtekens bij de doelstelling en haalbaarheid van één FC Limburg. ANP Badminton Malmö. EK. Vrouwen, tweede ronde: Audina (Ned/2) - Pantaney (Eng) 7-3 7-0 7-0, Jie (Ned) - Tsjimko (Rus) 7-2 7-2 7-2, De Wit (Ned) - Wengberg (Zwe) 7-1 7-2 7- 2, Beenhakker (Ned) - Christina B. Sören- sen (Den) 7-8 7-2 7-3 7-0. Derde ronde: Martin (Den/1) - De Wit (Ned) 7-1 7-2 7-1, Yao Jie (Ned) - Grether (Dui) 7-2 5-7 7-1 7-4, Beenhakker (Ned) - Hallam (GBr/5/8) 7-07-3 8-6. Mannen, tweede ronde: Palyama (Ned) - Llopis Solis (Spa) 5-7 7-4 7-4 7-4. Derde ronde: Wengberg (Zwe) - Palyama (Ned) 7-1 7-4 7-0. Dubbel, tweede ronde: Jurgen Koch/Ha- rald Koch (Oos) - Lens/Halapiry (Ned) 7-2 7-2 7-4, Creemers/Muyris (Ned) - Malioe- tin/Konakh (WRu) 7-3 7-2 7-4. Gemengd dubbel, tweede ronde: Bruil- /Jonathans (Ned) - Archer/Goode (Eng) 7-5 8-61-7 7-5. Basketbal New York. NBA: Cleveland Cavaliers - In diana Pacers 95-99, Washington Wizards - New York Knicks 116-112, Atlanta Hawks - Orlando Magic 95-102, Miami Heat - Charlotte Hornets 81-88, Milwau kee Bucks-Toronto Raptors 105-89, New Jersey Nets - Detroit Pistons 98-103, Dal las Mavericks - Utah Jazz 96-87, San An tonio Spurs - Phoenix Suns 95-71, Den ver Nuggets - Houston Rockets 101-70, Sacramento Kings - Golden State War riors 120-106, LA Clippers - Memphis Grizzlies 92-84, Biljarten Masterstoernooi driebanden: M. Dallin- ga-A. Lacante 40-31/42 beurten, H. Pluym-J. Mortier 25-8/36, F. de Rijk-L. Dallinga 35-27/37, J. deMaat-A. Baart 35- 30/54, Th. Platjouw-F. Bakker 50-28/39, R. Pecoraro-J. Tanghe 35-14/37. Bridge BC Luctor et Emergo Terneuzen. Eind uitslag derde competitie: A-lijn: 1Mevr. Van Leeuwe/dhr. Vogels 57,06%, 2. Echt paar Lichteveld 56,91%, 3. Ds. Van Belle- /Biesbroeck 56,38%. B-lijn: 1. Mevr. Mid- delhoek/dhr. Van Weelden 56,99%, 2. Echtpaar Den Haan 55,43%, 3. Ds. Van Stee/De Laat 55,00%. Vierde competitie: A-lijn: 1. Ds De Ridder/Zorge 63,33%, 2. Mevr. Van Leeuwe/dhr. Vogels 62,50%, 3. Ds. Van Belle/Biesbroeck 57,50%. B- lijn: 1. Ds. De Meijer/Veraart 61,31%, 2. Ds. Brouwer/Kaan 56,85%, 3. Echtpaar Juffermans 55,95%. Sportprijsvragen Duitse lotto: 3 -4-13-34-43 -47. Reser vegetal: 46. Supergetal: 5. Spel 77: 3434533. Super 6: 397270. Belgische lotto: Winnende getallen: 1 - 8 -11 -12 -18 - 24. Reservegetal: 4. Joker- nummer: 3190696. (ondervoorbehoud) Tennis Charleston. Vrouwen, 1,4 miljoen euro. Tweede ronde: Seles (VSt/2) - Frazier (Vst 4-6 6-3 6-0, Serena Williams (VSt/3) - Hopkins (VSt) 6-0 6-2, Fernandez (Arg) - Farina Elia (lta/9) 7-6 6-0, Majoli (Kro) - Mikaelian (Zwi) 6-2 6-4. Monte Carlo. Masters Series, mannen, 3,3 miljoen euro. Tweede ronde: Novak (Tsj/11- Coutelot (Fra) 3-6 6-2 6-3, Corre tja (Spa/13) - Gaudenzi (Ita) 6-3 6-3, Chela (Arg) - Arazi (Mar) 6-1 6-1, Costa (Spa) - Llodra (Fra) 6-4 6-1, Johansson (Zwe/8) - Koubek (Oos) 6-4 6-1Martin (Spa) - Hipfl (Oos) 1-67-5 6-1, Ferrero (Spa/2) - Mantil la (Spa) 6-1 3-6 7-6, Roddick (VSt/10) - Ulihrach (Tsj) 7-67-6, Safin (Rus/6) - Gas- quet (Fra) 6-4 6-1, Rios (Chl) - El Aynaoui (Mar/15) 1-6 6-3 6-4. Dubbel, eerste ronde: Bjorkman/Wood- bridge (Zwe/Aus) - Prinosil/Schalken (Dui/Ned) 7-5 6-3, Haarhuis/Kafelnikov (Ned/Rus) - Dupuis/Mathieu (Fra) 6-47-6. Boedapest. Vrouwen, 125.000 euro. Tweede ronde: Poetsjek (WRu/6) - Loit (Fra) 6-2 2-6 6-3, Kuti Kis (Hon) - Kandarr (Dui) 6-0 7-5, Muller (Dui)-Beigbeder (Fra 4-6 7-6 6-0. Voetbal Vriendschappelijke wedstrijd. Japan- Costa Rica 1-1 (0-0). Zondag amateurvoetbal. Hoofdklasse B: IVS-Vinkenslag 2-0. Stand onderaan: IVS 22-30, Vinkenslag 23-25, Panningen 22- 24, Terneuzen 22-23, WSC 22-21EHC 22- 14, Wilhelmina'08 22-13. Volleybal Bevobo-competitie Terneuzen. Eerste klasse A: Deltan-Dow 0-3, Dees Sport- Broomchemie 3-0, EPA-Neelemans 0-3 Eerste klasse B: BN/De Stern-Winter De Bruin/Scheldesport 1-2, PSOVZ-De Pooter 2-1Jacobs TA-BN/De Stem 2 2-1, Tweede klasse A: Echo Audio-Garage Vervaet 2-1, URS-Rabobank 2-1, Dow 2- De Hoop 2-1Tweede klasse B: Gemeen te-Winter De Bruin/Scheldesport 21-2; Artland Artland 2-Visser Smit Hanab 1-2, Dow 3-lvio Opleidingen 1-2. Derde klasse A: Ivio Opleidingen 2-BN/De Stem 4 1-2, Zeeland Seaports-Starco 1-2. Der de klasse B: V&KC1000 Hoek 2-BN/De Stem 3 2-1, V&KC1000 Hoek-HennoCys- ouw 0-3. Wielrennen Hoei. Waalse Pijl: 1. Aerts (Bel) 198 km in 4.24.04 (42,117 km/u), 2. Unai Etxebarria (Ven) 0.03,3. Bartoli (Ita) 0.06,4. Noë (Ita), 5. Azevedo (Por), 6. Merckx (Bel), 7. Frigo (Ita), 8. David Etxebarria (Spa), 9. Boo- gerd (Ned), 10. Casagrande (Ita), 91. Tankink 5.58. Vrouwen, vierde wedstrijd wereldbe ker: 1. Luperini (Ita) 93 km in 2.33.15 (36,411 km/u), 2. Bessette (Can) 0.12,3. Doppmann (Zwi), 4. Melchers (Ned), 5. Cooke (GBr), 6. Pucinskaite (Lit) 0.23,7. Alexander (GBr) 0.27,8. Schleicher (Dui), 9. Parente (Ita), 10. Camboulives (Fra), 16. Bosman 0.48,33. Zijlaard-Van Moor- sel 1.52, 38. Grimberg 2.11, 53. Chantal Beltman 2.43,59. Bras 2.57,79. Van Don gen 5.51,80. Koedooder. Stand WB: 1. Melchers 158 punten, 2, Rossner (Dui) 150, 3. Gilmore (Aus) 100, 4. Luperini 75, 5. Doppmann 70, 10 Chantal Beltman 35, 12. Bosman 32,21. Mansveld 24,30. Grimberg 15. Ronde van Aragon. Eerste etappe, Hues- ca - Cerler: 1. Piepoli (Ita) 152 km in 3.51.12,2. Dominguez (Spa) 0.29,3. She- fer (Kaz), 4. Santiago Blanco (Spa) 0.32,5. Osa (Spa), 6. Perdiguero (Spa) 0.44, 7. Sevilla (Spa), 8. Ratti (Ita), 9. Bingen Fer nandez (Spa), 10. Fragniere (Zwi). Ronde van Lombardije. Eerste etappe, Novate Milanese - Carimate: 1 Dufaux (Zwi) 168,3 km in 4.21.30,2. Moreni (Ita), 3. Staf ie j (Pol), 4. Kirchen (Lux), 5. Passu- ello (Ita), 6. Fincato (Ita), 7. Pichon (Fra) 0.05, 8. Palumbo (Ita) 0.15, 9. Khalilov (Oek), 10. Lanfranchi (Ita). IJshockey Eindhoven. WK voor B-landen. Kroatië- Zuid-Korea 3-1 (1-1 1-0 1-0), Frankrijk - Kazachstan 6-0 (2-0 1-0 3-0). donderdag H Biljarten Driebanden toernooi Colijnsplaat 404, derde ronde. Locatie: Café Juliana, Co lijnsplaat. Aanvang: 19.00 uur. Krabbe Trofee. Finale. Locatie: Café Bel- levue, Bergen op Zoom. Aanvang: 19-00 Masterstoernooi driebanden. 19.00 uur. M. Dallinga-J. Mortier, H. Pluym-A. Lacante. 20.30 uur: F. de Rijk-J. de Maat, A. Baart-L. Dallinga. 22.00 uur: M. Dallm- ga-A. Lacante, H. Pluym-J. Mortier, Loca tie: Café De Kroon in Hulst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 42