Schaamte in Zeeland PZC GEWIJZIGDE SLUITINGSTIJDEN communicatienet In volle vaart naar een rendement van 13,7 GEZOCHT: SUPPORTERS KRANT VOOR ZEELAND M It Steun uw club en win prachtige prijzen! Met een reclamecampagne wil 'de provincie' vooral hoger opgeleide mensen naar Zeeland trekken. Dit iniatief is te prijzen. Ook wij als vakmensen vinden dat het Zeeuwse imago een poetsbeurt nodig heeft. Voor zover niets dan lof voor ons provinciaal bestuur. Maar van de al enige tijd circulerende slagzin 'Welkom in Zeeland' stonden al veel grote tenen redelijk krom. Toch, zo vonden wij als positieve professionals, als de campagne klopt qua inhoud en vorm kan het alle maal nog goed komen. Schaamte in Zeeland De advertentie die u nu leest is echter het treurige bewijs dat de bange vermoedens juist waren. Na het reclamespotje en de advertenties gezien te hebben, groeven eerdergenoemde tenen zich diep in het zand. Zij vertolkten daarmee onze schaamte voor het troosteloze en amateuristische niveau van de campagne. Deze 'reclamecampagne' gaat het kneuterige en zuinige imago van Zeeland en de Zeeuwen hooguit versterken. Het lijkt ons daarnaast stug dat deze campagne mensen naar Zeeland gaat lokken. En dit is, gezien de kosten, op zijn minst zonde. Daarom geacht provinciebestuur: wanneer u weer gaat werken aan het imago van onze mooie provincie en op zoek gaat naar creativiteit tn professionalisme, weet dan het volgende: U bent welkom in Zeeland! Deze advertentie is een iniatief van Communicatienet Zeeland. T (0113) 232 734. Communicatienet Zeeland is een club van 50 mensen. Zij maakten van communicatie hun beroep en komen maandelijks bijeen. Binnenkort wordt de PZC op de drukpers in Best vervaardigd, in verband met het verplaatsen van de druklocatie zijn wij genoodzaakt om de sluitingstijden voor advertenties en enkele aanleveringsvoorwaarden aan te passen. GEWIJZIGDE SLUITINGS TIJDEN Advertenties voor de maandaakrant aanleveren voor Advertenties voor de dinsdaakrant aanleveren voor Advertenties voor de woensdaakrant aanleveren voor Advertenties voor de donderdaakrant aanleveren voor Advertenties voor de vrijdaakrant aanleveren voor Advertenties voorde zaterdaakrant aanleveren voor Zetadvertenties' donderdag 16.00 uur vrijdag 16.00 uur maandag 16.00 uur dinsdag 16.00 uur woensdag 16.00 uur woensdag 16.00 uur Digitale advertenties2 donderdag 16.00 uur vrijdag 16.00 uur maandag 16.00 uur dinsdag 16.00 uur woensdag 16.00 uur donderdag 12.00 uur Complete advertenties3 vrijdag 09.00 uur maandag 09.00 uur dinsdag 09.00 uur woensdag 09.00 uur donderdag 09.00 uur donderdag 12.00 uur Advertenties die door de opmaakafdeling van de PZC in elkaar gezet moeten worden of waarin nog wijzigingen moeten worden verwerkt. Advertenties die aangeleverd worden op CD-Rom of diskette of via e-mail of ISDN. Prints en herplaatsingen zonder aanpassingen. Voor panorama-advertenties geldt voor alle plaatsingsdagen dat materiaal drie dagen voor plaatsing aangeleverd dient te worden. Digitaal materiaal dient te worden aangeleverd volgens de voorwaarden (Cebuco-normering) en procedures zoals die vermeld staan in de tariefbrochure en verkrijgbaar zijn bij de afdeling procesbeheer (0118-484356). Als u vragen heeft over het aanleveren van advertentiemateriaal, neem dan contact op met uw advertentievertegenwoordiger of de afdeling Multifunctionele Binnendienst: 0118-484360. Doe mee met de Support Actie! Voor slechts 11,- per jaar bent u al donateur van uw favo riete vereniging of goede doel. Bovendien maakt u twee maal per jaar kans om mooie prijzen te winnen, zoals een auto, een exotische vakantie of een geld prijs van 450,- Doet uw vereniging nog niet mee? Bel voor meer informatie 013 - 455 28 25 of kijk op www.supportactie.nl O SUPPORT ACTIE De beste koers in het nieuwe fiscale stelsel Ki j Hmm I www.cvemissie. 13,7% netto rendement* ongeacht participatie-grootte of belastingtarief. Jaarlijkse winstuitkeringen stijgen van 7% tot 18%. Verhandelbare participaties en geen maximum tot 3 scheeps-CV's. Succesvolle rederij als initiatiefnemer en scheepsmanager. Vertrouwen van 's werelds grootste scheepvaartbankier. n oVqang S Een hoogrenderend containerfeeder schip. r Deelname vanaf 15.000,- zonder toetredingskosten. Rendementsverwachting van 13,7% Participeer nu als particuliere investeerder in m.s. Enforcer Scheepvaartbedrijf CV en zet koers naar een verwacht rendement van 13,7%, ongeacht participatie grootte of belastingtarief! Ook in het nieuwe belasting stelsel is deze scheeps-CV bijzonder aantrekkelijk: de winsten vallen onder een speciale, aantrekkelijke belastingheffing voor de scheepvaart en worden jaar lijks vrijwel geheel aan u uitgekeerd. De jaarlijkse winstuitkeringen stijgen van 7% tot 18%. Verhandelbare participaties De CV is een open CV, u bepaalt dus uw eigen looptijd en kunt uw participaties vrij verhandelen. Neemt u al deel in andere scheeps-CV's? Dit is fiscaal gezien geen enkel probleem. Ook het maximum aantal van drie scheepvaart CV's is niet Van toepassing. Stap nu in vanaf 15.000,- U kunt nu deelnemen met één of meerdere partici paties van 15.000,-. Zonder toetredingskosten! Er zijn slechts 361 participaties beschikbaar, dus wacht niette lang. Inschrijven is mogelijk tot 3 mei 2002. Succesvolle rederij Initiatiefnemer is JR Shipping B.V. uit Harlingen, gespecialiseerd in excellent 'short sea shipping' transport. Deze rederij onderscheidt zich door ade quaat in te spelen op trends in de markt en het ontwikkelen van hoogrenderende schepen, zoals dit containerfeeder schip 'Enforcer'. Want met een enorme laadcapaciteit, een ongekende beladingflexibiliteiten een snelheid van 18 knoop maakt het schip haar concurrentiepositie straks meer dan waar. Professioneel fondsbeheer en afstemming met Belastingdienst Het Enforcer-project is het 7e scheepsparticipatie- project dat JR Shipping B.V. initieert. In totaal nemen zo'n 1500 investeerders voor ruim 17 miljoen euro deel in succesvolle scheeps-CV's geïnitieerd door JR Shipping B.V. De rederij stelt belang in een goede begeleiding van haar investeerders middels profes* sioneel fondsbeheer. Als investeerder wordt u regel matig geïnformeerd. Daarnaast wordt u natuurlijk uitgenodigd op de doop en de overdracht van 'uw' schip! Om het u makkelijk te maken, zijn voor deze CV bindende afspraken gemaakt met de Belastingdienst te Leeuwarden. Bezoek onze informatiebijeenkomsten Kom langs op een van onze informatiebijeenkomsten op 29 april om 20.00 uur bij De witte Bergen te Eemnes of op 1 mei om 20.00 uur bij Golden Tulip Tjaarda te Oranjewoud. Na aanmelding ontvangt u tijdig een programma met routebeschrijving. Meer informatie vindt u op www.cvemissie.nl. Vraag nu het prospectus aan Het prospectus met inschrijfformulier kunt u een voudig aanvragen met de antwoordcoupon of via www.cvemissie.nl. Of bel (058) 234 30 07 (ma-vr 09.00-21.00, za 10.00-16.00). 0e waarde van uw participatie kan fluctueren. In het verleden behaalde rendementen bieden geen garantie voor de toekomst O Ja, stuur mij het prospectus O Ja, ik kom op de informatiebijeenkomst op 29/4,1/5* DhrMevr* Adres Postcode Plaats Telefoon overdag/ 's avonds* Stuur of fax deze coupon naar: i JR Shipping B.V.,t.a.v. Projectteam Enforcer Antwoordnummer 6256, 8900 VC Leeuwarden Fax: (058) 212 45 40, Tel: (058) 234 30 07 i E-mail: Enforcer@cvemissie.nl i Doorhalen wat niet van toepassing is

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 10