Routinespurt van Mooie Mario Turnbond legt de lat hoog PZC Stilzitten is goed voor spierkracht Walhout mag toch naar titelstrijd libre Snookerteam STZ uit de competitie ft Cipollini ontdekt in Gent-Wevelgem nieuwe krachten mm Coach Eendracht Aalst stapt op Doelpunten China geld waard Johan Cruijff bevorderd tot officier Oremans uitgeschakeld in Estoril Trainer Bernd Schuster geschorst uitslagen Van der Ven sluit crossdag af met winst Vasseur gaat voor de winst Poetswoede in Zuid-Korea agenda bw donderdag 11 april 2002 rlnor Frits Bakker WEVELGEM - De outfit is net zo flitsend als zijn sprint, maar met zijn snelle benen kan hij dit jaar meer dan alleen een sprint winnen. De Italiaanse playboy Mario Cipollini (35) heeft in de nadagen van zijn carrière nieu we krachten ontdekt. Tien jaar na zijn eerste overwinning in Gent-Wevelgem won hij de Bel gische klassieker gisteren voor de derde keer. Kort na de Kem- melberg reed de leeuwenkoning (de bijnaam vanwege zijn lange manen) in één ruk naar vier vluchters, die hij in Wevelgem in een routinespurt het nakijken De kampioen van de massa sprint heeft de wielerwereld de ze week getoond dat hij zijn grenzen nog kan verleggen. Zondag reed hij in de Ronde van Vlaanderen met speels gemak over de hellingen, die hij nooit eerder zo soepel had bedwon gen. Hij was in de finale nog zo fris dat hij in de pelotonsprint van Zabel won, reed zich net binnen de eerste tien en bleef daardoor leider in de wereldbe ker. Met die vorm kwam de Toscaan gistermorgen naar de start van Gent-Wevelgem. De Belgische koers, die doorgaans op een sprint uitdraait, was hem altijd al op het lijf geschreven, maar in de vorm van zijn leven schuwde Cipollini zelfs de aanval niet. Op de tweede klim van de Kem- melberg reden vier man (Rodri guez, Hincapie, Van Dijck en Hvastija) weg uit een kopgroep van 21 renners. Cipollini sprong er na de afzink met een krachti ge jump naartoe en reed met de vier vluchters naar de finish in Wevelgem. Daar spurtte hij, voor het eerst in zijn carrière met een klein kopgroepje, naar de 171e overwinning in veertien prof jaren. De nieuwe Cipollini is eigenlijk al opgestaan in San Remo, waar hij de wedstrijd op zijn naam schreef die nog ontbrak op zijn palmares. „Het was een uitzon derlijk moment voor mij, de be kroning van jarenlang heel hard werken en een geschenk voor mijn vader, die na een zwaar au to-ongeluk al twee jaar in een rolstoel zit", vertelde hij op de dag voor Gent-Wevelgem aan Belgische journalisten. „Hij heeft nog maar weinig hel dere momenten, mijn vader, maar als ik verschijn, gaat het licht aan. Vaak zit hij naar de te levisie te staren zonder te be grijpen waar het overgaat. Toen ik hem twee dagen na Milaan- van onze sportredactie MANCHESTER - Britse weten schappers hebben de alternatie ve warming-up ontdekt. Niks minutenlang rek- en strekoefe ningen doen en rondjes lopen voor de wedstrijd, gewoon stil zitten en je bij voorkeur hullen in een elektrische verwarmde deken. Spieren blijken tot tien procent meer kracht te ontwikkelen na zo'n statische warming-up in een warme omgeving. De onder zoekers van de Metropolitan University van Manchester noe men dat effect veelbetekenend. San Remo opzocht, nam hij mij spontaan in zijn armen. Hij had begrepen dat zijn zoon de pri- mavera had gewonnen." Het voorjaar is al geslaagd. Ci pollini schitterde gisteren na de overwinning in Wevelgem op de persconferentie met een prach tige one-man-show. Daarna stapte hij in de auto van de ploegleider van zijn nieuwe sponsor (Acqua Sapone) om het vliegtuig naar huis te halen. Het aanbod om zondag ook Pa- rijs-Roubaix te rijden, heeft hij afgeslagen. De Tourdirectie, ook organisator van de keien- klassieker, vindt hem niet goed genoeg voor een wildcard in de Tour. „Daarom heb ik in Parijs- Roubaix ook niets te zoeken", vindt Mario. Zo eigenzinnig is hij altijd al ge weest. De Tour was nooit meer dan een kortstondig uitstapje. Hij won er één of twee etappesin de eerste week, reed een paar dagen in het geel of in het groen en stapte daarna uit om zich uit dagend aan de Italiaanse stran den te laten fotograferen. Jean Marie Leblanc heeft dat altijd als een vernedering voor zijn wedstrijd gevoeld en zal Cipol lini en zijn ploeg dit jaar zeker niet inviteren. Wereldtitel Het zal de sprintkoning eerlijk gezegd een zorg zijn. „Ik heb an dere doelen gesteld dit jaar", zei hij gisteren. Het eerste heeft hij al gerealiseerd met de winst in Milaan-San Remo, de volgende piek ligt verder weg. Het WK in Zolder wordt over een vlak par koers gereden en Cipollini be seft dat het de kans van zijn le ven is om daar de wereldtitel te grijpen. Maandag verkende hij het par koers. Hij liet zich in Zolder eerst uitgebreid portretteren als een glamourboy, met een lange leren jas, een snelle bril en een gangsterhoed, daarna reed hij in het zebra-tenue van zijn nieuwe sponsor met Vlaande- ren-winnaar Andrea Tafi een paar rondjes op het circuit. „Ik kan hier winnen, als ik maar de vorm van dit voorj aar heb"ver zekerde hij de verzamelde pers kolonie. Twee dagen later gaf hij de Bel gen op hun eigen terrein een les in doelmatig en slim koersen. De 64e editie van Gent-Wevelgem had een razendsnelle start, met een vroege vlucht van Nico Eeckhout langs de kust en dook met een langgerekt peloton het binnenland in. De eerste beklimming van de Kemmel zorgde al voor een schifting, de tweede passage gaf de wedstrijd een beslissende plooi. De Rabo's misten in de finale, zoals al het hele voorjaar, de slag. Museeuw trok eerst nog mee in de aanval, maar werd verrast door een uitval van Hin capie, Rodriguez, Van Dijck en Hvastija. Cipollini reed de kloof wel dicht. Hij won de sprint (net als in Milaan-San Remo) voor George Hincapie. „Kunstmatig opwarmen kan vooral nuttig zijn voor sprinters en hoogspringers, die vaak lan ge pauzes hebben tussen hun optredens", zegt onderzoekslei der Anthony Sargeant in het wetenschappelijk tijdschrift New Scientist. Sargeant en zijn team lieten zes proefpersonen eerst een stukje rustig infietsen en daarna een stuk voluit. Vervolgens moesten zij eerst dertig minuten in een bad met heet water liggen en daarna datzelfde stuk voluit fietsen. Bij die tweede sessie, dus na de statische warming- up, konden de fieters zes pro cent harder trappen. RTR Mario Cipollini ging verrassend soepel over de Kemmelberg. foto Vincent Jannink/GPD BRUSSEL - De coach van Eendracht Aalst, Luc Limpens, heeft zijn functie neergelegd. De trainer weigerde bij de Bel gische club het interim-contract van 1000 euro per maand dat de voorzitter Peter Garrez hem had geboden Eendracht Aalst heeft wegens de grote financiële problemen faillissement aangevraagd en zal volgend seizoen afzakken naar de derde klasse. Maandag weigerde ook een groot deel van de spelers, onder wie René Klomp uit Temeuzen, een in- term-contractte ondertekenen. De club moet hierdoor de res terende vier wedstrijden met een veredelde beloftenploeg afwerken. Limpens volgde eind januari de ontslagen Manu Ferrera op. Eendracht had hem toegezegd dat hij volgend sei zoen als trainer zou mogen aanblijven. Belga PEKING - De doelpunten die China bij het wereldkampioen schap voetbal deze zomer in Japan en Zuid-Korea maakt, zijn geld waard. De firma Midea Group heeft toegezegd 100.000 yuan (13.700 euro) te doneren in het fonds voor jeugdvoetbal voor iedere treffer die China maakt. De regeling is niet van toepassing op strafschopdoelpunten die vallen na eventuele verlengingen en in blessuretijd. Als het Chinese elftal niet weet te scoren, zal het bedrijf toch nog 80.000 yuan (10.900 euro) storten in het fonds. China neemt voor het eerst deel aan het WK. Het land moet het in de groepswedstrijden opnemen tegen Brazilië, Turkije en Costa Rica. RTR AMSTERDAM - Johan Cruijff is gisteren bevorderd tot offi cier in de Orde van Oranje Nassau. Nederlands beste voetbal ler aller tijden wordt onderscheiden voor zijn langdurige verdiensten voor het voetbal en zijn maatschappelijke activi teiten. Staatssecretaris Vliegenthart van Sport reikte Cruijff (54) de koninklijke onderscheiding in Amsterdam uit ter gelegen heid van de opening van het sportstimuleringsproject Oranje horst in Amsterdam Zuid-Oost. Cruijff heeft de totstandko ming mede mogelijk gemaakt met een bijdrage van zijn eigen stichting, de Johan Cruyff Wellfare Foundation. ANP ESTORIL - Miriam Oremans is uitgeschakeld in de tweede ronde van het tennistoernooi in Estoril. De Berlicumse ver loor met 6-1 7-6 van de Russische Dinara Safina. Oremans was in de eerste schifting nog te sterk voor de Tunesische Sfar. Tennisser Sjeng Schalken heeft de kwartfinale van het toer nooi van Estoril bereikt. De 25-jarige Limburger versloeg op de gravelbanen van de Portugese plaats de Slowaak Dominik Hrbatymet7-5 6-4. In de volgende ronde treft hij de Argentijn David Nalbandian, die verrassend de als eerste geplaatste Spanjaard Juan Carlos Ferrero uitschakelde. Schalken boek te zijn zevende overwinning van het jaar. Tegen Hrbaty speel de hij één keer eerder, in 1997 tijdens het toernooi van Indian Wells. Die wedstrijd won Schalken ook in twee sets. ANP MADRID - Trainer Bemd Schuster is door de Spaanse voet balbond vier wedstrijden geschorst wegens het beledigen van een scheidsrechter in het duel van zijn club CD Xerez, dat uit komt in de eerste divisie, De voormalige Duitse international kreeg dörode kaart nadat hij de scheidsrechter onder meer had uitgemaakt voor 'hoerenjong'. De Spaanse bond heeft in de strafmaat meegewogen dat Schuster dit seizoen al vijf keer was bestraft met geel. DPA door Joop van den Oudenhoven HEINKENSZAND - De pas zestienjarige biljarter Danny Walhout uit Heinkenszand van biljartvereniging VEGABV komt zaterdag en zondag in Biddinghuizen uit op het NK li bre eerste klasse jeugd. De plaatsing van Walhout kwam voor hemzelf als een ver rassing. Tijdens de gewestelijke kampioenschappen leek het er ROSMALEN - Motor crosser Rinus van der Ven heeft gisteren een trai ningsdag met de nationale selectie afgesloten met winst bij 'de zware jon gens'. De Vlissingse cou reur zette in Rosmalen met z'n 85cc-machine de 250/500cc-junioren op hun nummer. De dag startte voor Van der Ven met een anderhalf uur durende trainingsses sie in Geldermalsen, 's middags volgde drie uur trainen in Den Dungen en 's avonds reed hij een avond wedstrijd in Ros malen. Allemaal onder toeziend oog van bonds coach John van den Berk. Deze zette Van der Ven 's avonds achter het starthekbij de 250/ 500cc- junioren om te kijken hoe ver hij zou komen in dat viertakt-geweld. In de eerste manche ver raste hij vriend en vijand door met de voorsten mee te rijden. Door een valpar tij viel hij terug naar de negende plaats, maar de daaropvolgende inhaal race eindigde op de derde plaats. In de tweede man che steeg Van der Ven bo ven zichzelf uit. Hij pakte kopstart en raakte in een één-tegen-ééngevecht verwikkeld met een 250cc-Honda-rijder om de eerste plaats. Drie ron den voor het einde wurm de Van der Ven zich door een klein gaatje naar de koppositie en gaf die niet meer af. immers op dat hij juist naast een finaleplaats had gegrepen en genoegen moest nemen met een plaats als eerste reserve. Bij toeval werd ontdekt dat bij de plaatsing een rekenfout was gemaakt. Walhout kwam er via via achter. Uit een gewest was iemand geplaatst met aanmer kelijk mindere eindcijfers. Na informatie en een protest kwam onlangs het verlossende schrij ven met de bijbehorende uitno diging. Een gelukkige Danny Walhout: „Natuurlijk had ik nog een beetje hoop dat er ie mand zou afzeggen, maar dat ik sowiese mee mocht doen, had ik niet meer gedacht. Dit moti veert me om er vol tegenaan te gaan. Het zal niet eenvoudig worden maar ik ga voor een po diumplaats." Een blik op de deelnemerslijst leert dat dit streven haalbaar is, want de krachtsverschillen zijn gering. Raymond van Garderen uit Almere en Juul Jansen uit Mierlo voeren de ranglijst aan met een moyenne van 8.17. Rob- b in Meij er uit Nieu wediep (7.59) Henk Auener uit Nij megen (7.25 en Danny Walhout (7.16) vol gen op korte afstand. Als zesde en laatste is geplaatst Bart Sie- belink uit Doetinchem. OUDE TONGE - Remy Vasseur zal waarschijnlijk weinig te genstand ondervinden om de winst in de derde duatlon voor het Van Tongeren Zeeland-cir cuit binnen te halen. Zoals het er nu uitziet wordt de ze nieuwe wedstrijd in Oude Tonge de kleinste wedstrijd in het circuit met tot nu toe een dertigtal inschrijvingen. De da tum is wat ongelukkig gekozen omdat in hetzelfde weekend de Powerman duathlon in Venray en een duathlon in Weert wor den gehouden. Het zijn wed strijden met met nationale en internationale bekendheid. Voor Vasseur is het even een uit stapje naar de duathlon aange zien hij sinds vorig jaar deel uit maakt van de nationale triat lon-selectie. Vorig jaar zat hij nog in de duathlon-selectie maar dank zij zijn progressie bij het zwemmen werd hij toegela ten tot de triatlonselectie, waar van ook Jochem Kuzee uit Sint Annaland deel uit maakt. De duathlon over 5 kilometer lo pen, 22 km fietsen en 2.5 km lo pen start om 12.30 uur op het Havenplateau in Oude Tonge. Monique Nuijten hoopt op EK uit te komen op balk en paardsprong door Roeland van Vliet BEEKBERGEN - Een bronzen medaille voor het landenteam vrouwen op het Eu ropees kampioenschap turnen in het Griekse Patras, dat volgende week vrij dag begint. De Koninklijke Nederlandse Gymnastiek Unie (KNGU) legde de lat gisteren meteen hoog bij de presentatie van het team in het Gelderse Beekbergen. De KNGU gaat uit van verbetering van het resultaat van het WK dat vorig jaar in Gent werd gehouden. Maar bondscoach Frank Louter en ook de Goese turnster Monique Nuijten wil zo'n doel niet stel len: „Theoretisch kan het, maar één val van de balk en je duikelt drie plekken in het klassement." De Nederlandse turn sters hebben wat losgemaakt na het WK in oktober 2001. De vijfde plek in het lan- denklassement en de zilveren plak van Renske Endel op het onderdeel brug zijn niet onopgemerkt gebleven. Er was nooit eerder zoveel pers bij de presentatie van een EK-team. Nuijten, Endel, Verona van de Leur, Gabriëlla Wammes en Suzanne Harmes (debutante) zaten er dan ook wat onwennig bij. Ze keken met grote ogen naar de camera's en lachten wat verlegen. Zij moeten het wéér gaan doen. Maar mis schien is het niet helemaal eerlijk om van het vijftal in Patras meer te verwachten dan op de WK in Gent. Er wordt namelijk een ander systeem gehanteerd. Louter mag nu maar vijf meisjes meenemen (te genover zes in Gent) en op de afzonderlij ke onderdelen mogen er maar drie uitko men. Hun resultaten worden opgeteld en vormen de score. In Gent deden vijf meis jes elk onderdeel en dan telden de beste vier resultaten. In Patras geldt dus: wie turnt, telt mee. Extra druk „Je mag geen foutje maken, dat weegt ge lijk door", zegt Nuijten, die daardoor wel extra druk voelt. „Je wilt natuurlijk altijd zo min mogelijk fouten maken, maar nor maal gesproken ben je niet gelijk de pine ut als je valt. Nu dus wel." Bondscoach Louter noemt het komende EK daarom 'het toernooi van de stabiliteit'. Wel verwacht de keuzeheer dat zijn vijf meisjes geen van hen is ouder dan achttien kansen maken. In de laatste internationa le toernooien in Cottbus, Orlando en Kiev presteerde zijn team goed. „Of wij zijn de laatste tijd zo goed bezig, of de goede turnlanden van weleer, Italië, Frankrijk en Engeland, laten het afweten. Je ziet ge woon dat die landen problemen hebben En wij gaan alleen maar vooruit, ook indi vidueel." Doordat Roemenië geen landen team naar het EK afvaardigt, blijven Rus land, Oekraïne en Spanje als grootste concurrenten over. Louter heeft nog niet bepaald welke turn ster op welk onderdeel zal uitkomen. De achttienjarige Nuijten, die bij De Hazen- kamp in Nijmegen turnt, hoopt geselec teerd te worden voor de balk en de paard- m Monique Nuijten: „Je mag geen foutje maken, dat weegt gelijk door." foto Toussaint Kluiters/ANP sprong. De meeste van haar dertig wekelijkse trainingsuren spendeert ze ook aan die onderdelen. In aanloop naar het toernooi in Griekenland heeft ze een nieuwe paardsprong ingestudeerd. Zelf loopt Nuijten er niet te koop mee, maar de bondscoach is verguld met de 'salto ge hoekt met halve draai'. Voorheen deed ze slechts de gehoekte salto zonder draai. Afgaand op het enthousiasme van Louter zal Nuijten dus in ieder geval op de paard sprong uitkomen. De definitieve keuze van Louter krijgen de turnsters volgende week woensdag te horen. In Gent wierp de Goese zich min of meer op als teamcap tain Ze nam het voortouw door de iets minder ervaren collega-turnsters op sleeptouw te nemen en door van start te gaan in het toernooi. „Dat ging vanzelf", kijkt Louter terug. „Ik wijs nu ook nie mand aan als een soort captain, want ie dereen neemt wel ergens de leiding in. De één is woordvoerster, de ander mental coach en weer een ander zorgt dat ieder een 's avonds op tijd in bed ligt. Nuijten heeft zo ook haar taken Basketbal New York. NBA. Toronto Raptors - Char lotte Hornets 84-80, New York Knicks - Orlando Magic 97-108, New Jersey Nets - Washington Wizards 101-88, Miami Heat- Houston Rockets 120-117, Milwau kee Bucks - Philadelphia 76-ers 90-92, Memphis Grizzlies - Denver Nuggets 97- 86, Dallas Mavericks - Portland Trailbla- zers 105-90, Phoenix Suns - Seattle Su- personics 99-92, Los Angeles Lakers - Utah Jazz 112-82, Sacramento Kings - Minnesota Timberwolves 122-103. Sportprijsvragen Lucky Day: 07-12-33-34-35-36-37-42-43- 49-50-52-54-57-59-62-66-71 -72-75. Belgische midweeklotto: 6 -10 -18 - 22 - 35-40. Resevegetal: 3. Joker: 973 5860. Tennis Amelia Island. Vrouwen, 665.000 euro. Eerste ronde: Craybass (VSt) - Raymond (VSt/12) 6-4 6-2, Suarez (Arg) - Koerniko- va (Rus) 6-4 6-1. Tweede ronde: Venus Williams (VSt/1- Frazier (VSt) 6-1 7-5, Fa rina Elia (Ita) - Molik (Aus) 6-4 6-2, De- mentieva (Rus) - Schnyder (Zwi) 6-4 7-5. San Remo. Challenger, 28.500 euro. Eer ste ronde: Sluiter (Ned/2) - Fraile (Spa) 6- 4 6-1, Kempes Ned) - Peya (Oos) 6-4 4-6 6-4. SEOUL - Gastheer Zuid-Korea van het komende WK-voetbal bereidt een gigantische grote schoonmaak voor. In totaal zijn 660.000 ambtena ren, soldaten en burgers opge roepen om de komende weken steden, dorpen en straten in het Aziatische land te ontdoen van afval en zwerfvuil. De Zuid-Ko- reanen willen tijdens het WK (de gehele maand juni) de verge lijking kunnen doorstaan met mede-gastheer Japan. Het land van de rijzende zon staat alom bekend om zijn reinheid. Zuid- Korea wil onder het oog van een miljardenpubliek ook heel even die reputatie genieten. SID Estoril. Vrouwen, 155.000 euro Tweede ronde: Safina (Rus) - Oremans (Ned) 6-1 7-6. Mannen, 600.000 euro Eerste ronde: Blanco (Spa) - Martin (Spa) 6-3 6-2, Safin (Rus) - Ferrer (Spa) 6-4 2-6 6-2. Wielrennen Wevelgem. Gent-Wevelgem. 1. Cipollini (Ita) 208 km in 4.39.00 (44,731 km/u), 2. Rodriguez (VSt), 3. Hincapie (VSt), 4 Van Dyck (Bel), 5. Hvastija (Slv) 0.10, 6. Hun- ter (ZAf) 1 29, 7 Boonen (Bel), 8. Zabel (Dui), 9. Hoffman (Ned), 10. Museeuw (Bel), 11. Knaven, 12. Vierhouten, 19. Van der Ven 4.19, 21. Löwik, 42. Boven, 69. Schmitz 13.56, 71. Boerman, 72. Vos kamp, 74. Kroon. Ronde van Baskenland, derde etappe Vi- toria - Alasua: 1. Osa (Spa) 170 km in 4.15.28 (39,9 km/uur), 2. Bingen Fernan dez (Spa), 3. De Groot (Ned) 1.29, 4. Vila (Spa), 5. Caucchioli (Ita), 6. Olano (Spa), 7. Toledo (Spa) 1.30, 8. Cioni (Ita) 2.18, 9. Garmendia (Spa) 2.27, 10. Flores (Spa); 25. Boogerd (Ned) 3 45 Algemeen klas sement: 1. Osa 12.56.43,2. Fernandez, 3. Vila 3.15, 4 Olano, 5 Caucchioli, 6. Beat Zberg (Zwi) 3,45, 7, David Etxebarria (Spa), 8 Samuel Sanchez (Spa), 9. Bayar- ri (Spa), 10. Aerts (Bel); 17. Boogerd. Circuit de la Sarthe, tweede etappe St Gilles-Croix-de-Vie - Chateaubriant: 1. Strazzer (Ita) 181 km in 4.50.57 (37,326 km/uur), 2. Furlan (Ita), 3. Leoni (Ita), 4. Pollack (Dui), 5. Ludovic Capelle (Bel), 6. Perraudeau (Fra), 7. McGee (Aus), 8. Bro- chard (Fra), 9. Diaz (Spa), 10. Koerts (Ned Algemeen klassement: 1 Ludovic Ca pelle 9.23.31, 2. Simon (Fra) 0 09, 3. Kas- putis (Lit) 0 10, 4. Perraudeau 0.11, 5. Rous (Fra) 0 12, 6. Bouyer (Fra) 0.13, 7. Beneteau (Fra) 0.14,8. Moreau (Fra) 0.15, 9. Strazzer 0.17,10 Furlan 0 21 donderdag— HM Biljarten Driebandentoernooi Colijnsplaat 404, tweede ronde. Locatie: café Juliana, Co lijnsplaat. Aanvang: 19.00 uur. Driekamp Hoog, District-Schouwen Dui- veland. Organisatie: BV d'Eule. Locatie: café Neffen d'Eule, Oosterland. Aan vang: 19.00 uur. HH Voetbal Amsteldistrictsbeker. Moerse Boys-Zierikzee (20.00), door Koen de Vries MIDDELBURG - Het Middel burgse snookerteam STZ heeft zich teruggetrokken uit de com petitie. Het Snooker Team Zee land dat in de op één na hoogste klasse van Nederland vijfde stond, was de verre reizen spuugzat. „We hadden al besloten om er aan het eind van het seizoen een punt achter te zetten", vertelt Danny Cheuk a Lam, de kop man van het Middelburgse trio. „We moesten op doordeweekse dagen wedstrijden spelen in Ede, Zevenaar, Heerlen, Nijme gen en Eindhoven. 's Nachts was je soms om half drie thuis en om zes uur gaat bij mij de wkker weer. In Breda zat de dichtstbij zijnde tegenstander. We waren het zo beu, dat we er nu al mee opgehouden zijn. We hadden toch niets meer te winnen of te verliezen." De spelers van STZ gaan zich nu de komende tij d uitleven tijdens toernooien, die in de weekends gespeeld worden. „En mis schien spelen we volgend jaar weer competitie", meldt Cheuk a Lam. „Jacco de Visser en ik hebben een aanbod gehad van een club uit de eredivisie. En die speelt altijd op zaterdag."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 13