Virgil Greeve is routinier van 23 Bij Clinge helpt iedereen elkaar Vitesse in ijzeren greep gemeente Spanning verzekerd bij finale Rabo Top Dressuurcompetitie Veel Zeeuwse teams in tenniscompetitie De Bruijn geeft demonstratie in Terneuzen Kort verdient prestatiebeker De Schelde al tevreden met handhaving Jubileumfeest neemt drie dagen in beslag Van Goethem behaalt zege uitslagen agenda woensdag 10 april 2002 door Lucien Roelandt VROUWENPOLDER - Voor de deelnemers aan de Rabobank Top Dressuurcompetitie valt zaterdag in manege De Een dracht in Vrouwenpolder de be slissing. Het heeft er alle schijn van dat de finale spannender wordt dan ooit. In voorgaande jaren stond de winnaar meestal al voor de laat ste wedstrijd vast, maar daar is nu geen sprake van. Miranda Weijermans, Ingrid Langel en Thamar Zweistra voeren zij aan zij de ranglijst aan. Mascha Bu- straan volgt op slechts één punt. Weijermans, Langel, Zweistra en Bustraan komen bovendien in dezelfde klasse uit. Beste papieren Toch lijkt Miranda Weijermans over de beste papieren te be schikken. Met een overwinning in de klasse Z1 komt Thamar Zweistra weliswaar op gelijke hoogte met de amazone uit Grijpskerke, maar Weijermans heeft als enige van het trio lijst aanvoerders aan alle wedstrij den deelgenomen. Bij een gelij ke stand zijn de punten van de juryvoorzitter voor het gereden TERNEUZEN - Topbiljarter Jean-Paul de Bruijn verzorgt vrijdag een biljartdemonstratie in café 't Keldertje in Terneuzen. De biljarter uit Hulst is samen met het team van JBH uit Hulst te gast op het nederlaagtoer- nooi, dat BV Concordia in het kader van het veertigjarig be staan houdt. De Bruijn speelt voor JBH een partij bandstoten. In tegenstel ling tot de andere deelnemers van dit toernooi worden zijn ge scoorde caramboles niet dubbel geteld. De Bruijn is vanaf 20.00 uur ac tief. Na afloop van de band- stootwedstrijden, geeft De Bruijn omstreeks 22.30 uur een demonstratie kunststoten. zijn in het algemeen en de reac tie van het paard op de hulpen van de amazone doorslagge vend. „Nooit eerder kende de compe titie zo'n spannend verloop. Een finale waar iedere organisatie van droomt", zegt secretaris/ penningmeester Cor van de Werve van de Regio Zeeland van de Koninklijke Nederlandse Hippische Sportfederatie. „In het verloop van de competitie is gebleken dat de leiders aan el kaar gewaagd zijn. Een favoriet aanwijzen is dan ook niet meer dan koffiedik kijken. De vorm van de dag zal beslissend zijn, En de spanning speelt natuur-1 lijk ook een belangrijke rol. Wie I is zijn zenuwen het beste de j baas?" KAPELLE - De prestatiebeker van de Vereniging Zeeland Atle-1 tiek (VZA) voor vrouwen over het seizoen 2001 is naar Marlies i Kort gegaan. De AV'56-atlete I was zelf niet aanwezig tijdens de algemene jaarvergadering in gemeenschapshuis De Vroone in Kapelle, maar VZA-voorzitter I Ben Boidin beloofde dat de be ker bij Kort terechtkomt. Bij de mannen werd de beker wegens een gebrek aan opmer- kelijke prestaties niet uitge reikt. Ook de Team Wisselbeker en de Zeeuwse Sportraadbeker (voor veteranen) bleef in de kast. De Adri de Munck-bokaal. die wordt uitgereikt aan mensem die zich verdienstelijk maken: voor de Zeeuwse atletiek, ging onlangs al naar Piet Dekker van Scheldesport. Gert-Jan Lauret (RKHAV), Vera Wisse (Dynami ca) en Jisca Docters (Schelde sport) kregen jeugdemblemen, overhandigd. De algemene ledenvergadering,, die begon met een minuut stilte ter nagedachtenis aan de on-, langs overleden Piet Vonck, ver-' liep vlot. Er was weinig nieuwsi onder de zon. Op 9 juni zal Zee land weer vertegenwoordigd zijn op de jeugd olympische da; in Amsterdam met eenpupillei- en C/D-juniorenafvaardiging, i door Koen de Vries VLISSINGEN - De tennissers van De Schelde staan voor een krachtproef. Het kwartet van de Vlissingse club begint zondag aan de competitie in de tweede klasse, het op twee na hoogste niveau van Nederland. „Het zal moeilijk worden. Als we ons handhaven mogen we tevreden zijn", verwacht teamleider Vir gil Greeve. De Schelde, naast Greeve met Merlijn Atoon, Jeantien Bruijn- zeel en Mark Felius, werd vorig seizoen ruim kampioen in de derde klasse. Je zou verwachten dat een team dat voor de derde klasse veel te sterk is, in de twee de klasse een goede beurt kan maken. Greeve nuanceert dat. „Achteraf gezien zaten we in een zwakke derde klasse. En de tweede klasse wordt steeds ster ker. Ik denk dat elke ploeg waartegen wij moeten spelen één of meer A-spelers heeft. Wij zijn elk B-speler. Ik ken niet alle tegenstanders, maar ga ervan uit dat we één van de zwakkere teams zijn." Greeve kan zich ondanks zijn nog maar 23-jarige leeftijd een routinier noemen. Volgens zijn ouders is hij geboren met een tennisracket en een gouden armpje. In zijn jonge jaren trainde hij zich suf, kwam in de nationale selectie, maar op zijn zestiende haakte hij af. „Als iemand me toen vroeg wat ik wilde worden, antwoordde ik altijd: 'tennisprof'. Ik werd niet gepusht ofzo. Ik wilde het alle maal zelf. In die tijd leefde ik ook als een proftennisser. Tot mijn zestiende ging ik 's mor gens om zes uur met mijn vader een uur naar de baan om te trai nen. 's Middags na schooltijd trainde ik dan weer een paar uur. Aanleg had ik zeker. Ik ben van de generatie van Raemon Sluijter en Peter Wessels. Vroe ger won ik van die jongens..." In de nationale selectie voor spelers tot zestien jaar was hij kind aan huis, maar met Jong Oranje werd dat anders. Daarin was plaats voor tennissers tot 21 jaar en probeer je als zestienja rige maar eens in zo'n selectie te spelen. Virgil Greeve was voor een groot gedeelte weer op zich zelf en zijn ouders aangewezen. Het was financieel allemaal moeilijk op te brengen, te meer omdat de sponsors niet in de rij stonden. Bovendien besefte de Goese jongeling dat hij wel erg eenzij dig bezig was. „Ik kreeg voor ogen dat als ik een blessure zou krijgen het misschien helemaal over was en dat ik dan niets ach ter de hand had. Daarom ben ik naar het cios gegaan. Om ten- nisleraar te worden." Inmiddels heeft Greve die oplei ding al ver achter zich. Veel les geven doet hij echter niet. De tennisser is begonnen aan een opleiding tot leraar basisonder wijs en zit inmiddels in het der de jaar. Het fanatisme is echter gebleven. „Als ze nu tegen me zouden zeggen dat ik geld krijg om elke dag hard te kunnen trai nen, dan zou ik er misschien nog wel over nadenken ook om weer te beginnen. Ik zou nog heel hoog kunnen komen in Neder land, maar voor de echte top ben ik natuurlijk al te oud. Paul Haarhuis is zo'n beetje de enige van wie ik weet dat hij pas na zijn studie fanatiek is gaan ten nissen en de top nog gehaald heeft." De tenniservaring die hij in het verleden heeft opgedaan moe ten Greeve en zijn teamgenoten in de tweede klasse kunnen hou den. De inwoner van Kloetinge bivakkeert sinds zijn viertiende op tweede- of derdeklasse ni veau. „Het feit dat ik tennisle- raar ben, helpt daaraan mee. Je herkent situaties en kunt dus sneller anticiperen. Zeker in de dubbelspelen heb je daar veel aan. Ik denk dat de dubbels ons belangrijkste wapen in de com petitie zullen zijn. Een wed strijd bestaan namelijk uit vier enkel- en vier dubbelspelen." Vanwege zijn ervaring is Virgil Greeve niet alleen speler, maar van onze sportredactie VLISSINGEN - De Schelde heeft dit jaar het hoogst spelen de Zeeuwse kwartet in de lande lijke voorjaarscompetitie voor gemengde teams. De ploeg uit Vlissingen komt uit in de tweede klasse. In de derde klasse zijn twee Zeeuwse teams ingedeeld: Sou burg, dat recentelijk ook in de tweede klasse uitkwam, en MLTC uit Middelburg. In de vierde klasse spelen Tiola uit IJ- zendijke en Souburg 2. De vijfde klasse bevat liefst elf Zeeuwse teams: DOS (Vlissingen), Mid delburg 2 en 3, Tiola 2, Souburg 3, Hulster Ambacht 1 en 2, Ani mo (Hoek), 't Halve Maantje (Goes), Hontenisse en Ludo et Emergo (Oostburg). De mannencompetitie telt vier teams. In de eerste klasse speelt Animo en in de tweede klasse komen Zierikzee, Sjef (Aarden burg) en 't Halve Maanje uit. Indeling landelijke competitie. Ge mengd. Tweede klasse: De Schelde, Holy, Zoetermeer, CCO/TTO, Dash '35, Be Quick, Oud Beyerland, Roo sendaal. Derde klasse: Vierhoeven, MLTC, DDH, 's-Gravenzande, Dash '35, Souburg 1, Lobbelaer 3, Holy 2. Vierde klasse: Tiola, Halste ren, Oud Beyerland 2, Souburg 2, Roosendaal 3, Be Quick 2, Hartel, Etten. Vijfde klasse: MLTC 2, Tiola 2, Souburg 3, Hulster Ambacht 2. Vijfde klasse: De Zoom 3, Animo, Halsteren 2, Halve Maantje, MLTC 3, Hontenisse, Hulster Ambacht 1, Ludo et Emergo. Mannen. Eerste klasse: Sluipers, Barendrecht, Holy, Animo, TOP, Binnenmaas, Nieuwerkerk, Half weg 3. Tweede klasse: Halve Maan tje, Hartel, Markant, CC, Ouden bosch, Sjef, Holy 2, Zierikzee. ook coach van het team. „Ik vind dat leuk en misschien is het nog wel belangrijker dan zelf spelen. Ik kan maar drie punten bijdragen, de rest van het team vijf." Winterseizoen In het afgelopen winterseizoen oefende Greeve zelden of nooit, maar daar is verandering inge komen toen de voorj aarscompe titie in zicht kwam. „Ik ben heel gretig", erkent hij. „Ik heb hard getraind en kijk uit naar de competitie. Voor mij worden het zeven belangrijke zondagen. Het is ook een test, want komen de zomer wil ik weer aan A- toernooien gaan deelnemen." Greeve heeft veel vertrouwen in zijn teamgenoten. Hij heeft de 21-jarige Mark Felius de laatste jaren steeds sterker zien worden en weet bovendien dat hij een uitstekende dubbelaar is. De oudste zoon van bondscoach Hans Felius kan wel eens een zwakke dag hebben, maar heeft vaker heel goede dagen. Jeantien van den Dries is 21, maar ook zij heeft veel ervaring, mede omdat ze ook tennisleraar is. Merlyn Atoon is de nieuwko mer in de ploeg. Zij volgt Mar jan Ganseman op. Atoon is met haar zeventien jaar de jongste van het spul. Ze kroonde zich begin dit jaar net als Mark Feli us tot Zeeuws indoorkampioen en volgt bij het cios de opleiding tot tennistrainer. Virgil Greeve: „Ik ken niet alle tegenstanders, maar ga ervan uit dat we in de tweede klasse één van de zwakkere teams zijn." foto Dirk-Jan Gjeltema CLINGE - De jubileumviering van Clinge neemt komend weekeinde drie dagen in beslag. Vrijdagavond begint om 19.00 uur nabij de rood-witte tent een barbecue, waarbij alle leden en oud-leden welkom zijn. Zater dagmiddag om 13.00 uur wordt met een penaltybokaal voor de jeugd begonnen. Om 17.00 uur volgt een jubileumreceptie. Aansluitend is er een feest avond. Zondag neemt om 12.30 uur een combinatie van A- en B-junio- ren van Clinge het op tegen een jeugdselectie van NAC. Om 14.30 uur nemen twee kampi oenselftallen van weleer (1983 en 1997) het tegen elkaar op. Tijdens de jubileumviering is in de kantine een fototentoonstel ling, waarmee op 75 jaar voet bal in Clinge wordt terugge blikt. BREDA - Brian van Goethem is eerste geworden tijdens een dis trictswedstrijd op het SNS-par- koers in Breda. De renner uit Sluiskil behaalde de zege in de categorie 3 bij de jeugd na een solo. Ploeggenoot bij WV Zeeuws- Vlaanderen Niels Wytinck uit Eeklo werd vierde op hetzelfde niveau. In de categorie 6 won Rowan Crevits uit Blankenberge. In de categorie 4 finishte Deborah Pi- rard als tweede in een eind sprint tussen drie meiden. Deni- an Pieters uit Heikant werd vijftiende. In de categorie 7 be haalde Remco Bijman uit Axel een zevende plaats. Tijdens een koers voor nieuwe lingen in Oud-Gastel werd Jim my de Bruin uit Sint Jansteen tiende in een veld van ongeveer tachtig renners. Voetbalclub verzamelt herinneringen in boekwerk ter ere van 75-jarig jubileum door Peter van Kouteren CLINGE - Vijfduizend toe schouwers, een tumultueus ver lopen wedstrijd en een scheids rechter die direct na afloop eieren voor zijn geld koos en in hoog tempo zijn kleedkamer op zocht. De beslissingswedstrijd om het kampioenschap van de vierde klasse tussen Clinge en Steen staat velen nog helder voor de geest. Steen trok in de verlenging met 2-1 aan het langste eind en dompelde Clin ge in diepe rouw. Bijna dertig jaar na dato wordt er in een boekwerk ter gelegen heid van het 75-jarig jubileum van voetbalvereniging Clinge nog maar eens aan herinnerd. Bij een 1-1-stand in de slotfase van het duel werd Clinge een strafschop toegewezen, maar niet veel later kwam de arbiter op die beslissing terug. Voor de Clinge-aanhang waren de drui ven dan ook zuur, toen rivaal Steen in de verlenging met de winst aan de haal ging. Het leid de onder meer tot een jacht op de leidsman, die spoorslags de be nen nam. Het is één van de vele anekdotes, die in het jubileumboek worden aangehaald. „Het elftal van 1973 was misschien wel het ta lentvolste dat we hier ooit heb ben gehad", vertelt Patrick de Wilde, die zelf nog met de hoofdmacht in de derde klasse speelde en zijn club als trainer/ coach samen met Boudewijn van Craenenbroeck vorig sei zoen opnieuw de derde klasse in loodste. Vijfhonderd gulden De jubileumuitgave is verdeeld in vijf tijdvakken, waarin op 75 jaar voetbal binnen de dorps club wordt teruggekeken. In elk hoofdstuk worden aan de hand van het relaas van één persoon mooie herinneringen opge- Advertentie Het elftal van Clinge, dat in 1957 kampioen werd van de vierde klasse. Staand, van links naar rechts: Edgard van der Heyden, Albert van der Kelen, Lucien Koster, Piet Leegwater, George Verschueren, Theofiel Merckx, Francois Hoefnagels en Eduard Mangnus. Zittend: Is- idoor Merckx, Hugo Willaert, Wim Lansu, Hennie van Couteren en Eduard Willaert. Lezersservice - bezorgklachten - informatie over abonnementen 0800 - 0231 231 (GRATIS) haald. De inmiddels 82-jarige Edgard van der Heyden weet nog als de dag van gisteren dat aan het eind van de jaren veertig in Clinge een wedstrijd tussen Roubaix (destijds een topploeg in Frankrijk) en het Rotterdam se Xerxes werd georganiseerd. Xerxes wilde komen voor een broodmaaltijd, maar sterspeler Faas Wilkes was zijn tijd voor uit. De aanvaller stond op het punt om naar Inter Milaan te gaan, wilde best in Clinge een partijtje komen spelen, maar eiste handje contantje vijfhon derd gulden. Clinge werd op 11 april 1927 op gericht. Gedurende 75 jaar na men stonden vier voorzitters aan het roer. Piet van de Walle leidde de club gedurende een kwart eeuw en werd opgevolgd door Albert van der Kelen, die als speler van het eerste elftal en voorzitter in 1954 kampioen werd. Van der Kelen werd in 1976 opgevolgd door Robert Willaert, die tot 1993 voor roeri ge jaren zorgde. Met de komst van de huidige preses Jean de Houck keerde de rust op be stuurlijk vlak terug. Patrick de Wilde: „Tien jaar terug was hier een schuld van meer dan een ton. Er is een andere wind gaan waaien en we hebben gelukkig veel medewerking van mensen uit het dorp en binnen de club gekregen." Jean de Houck: „We zijn inmid dels een kerngezonde vereni ging. Er wordt hier absoluut he lemaal niks betaald. Dat is ons principe, maar je kunt alleen maar principieel zijn zolang je mensen hebtdie het prettig vin den zich voor de club in te zet ten. Wij hebben bijvoorbeeld al 25 jaar dezelfde hoofdsponsor, in voor- en tegenspoed. Bij de jubileumviering werkt iedereen mee. De visclub, de tennisver eniging, de carnavalsvereni ging. Een echte dorpsclub." Dezelfde namen Door de jaren heen duiken na men op die onlosmakelijk aan Clinge zijn verbonden. Jean de Houck: „Waar je ook komt, je hoort overal dezelfde namen." 'De Witte' (Richard) Willaert maakte kort na de oorlog furore. Piet Leegwater, die als keeper en spits kampioen werd, staat model voor hVt Clinge van de ja ren vijftig. Gedurende de laatste twintig jaar is vooral Boude wijn van Craenenbroeck het sportieve uithangbord van de club. Van Craenenbroeck was de af maker bij uitstek in een sterk elftal, dat in 1983 naar de derde klasse promoveerde en zelfs in 1989 heel even mocht dromen van promotie naar de tweede klasse. Patrick de Wilde: „Clin ge had toen een uitzonderlijke lichting. Ik kwam zelf in 1988 in de ploeg en heb dat seizoen niet verloren. Drie wedstrijden na de winterstop scheurde ik tegen Goes een enkelband. Het be stuur was toen al bezig met het tweedeklasserschap, maar ei genlijk was dat voor een dorps club niet weggelegd. We ston den aan kop, maar verloren de laatste zeven wedstrijden." Jean de Houck: „We hadden toen een ploeg die aanvallend voetbal liet zien. Clinge won ge regeld het teamklassement als meest scorende ploeg. Boude wijn van Craenenbroeck werd twee keer topscorer en won de Zilveren Schoen." Van Craenenbroeck, die negen keer voor het Zeeuws elftal uit kwam en ooit scoorde tegen Jean-Marie Pfaff, stak zijn club na zijn actieve loopbaan de hand toe, door als trainer en keeperstrainer aan de slag te gaan. „Wij hadden een heel goe de ploeg", kijkt hij terug. „Ik stond met Fred van Cauteren in de spits. We kenden elkaar door en door en werden prima be diend. Je wist precies waar de voorzetten kwamen. We werden als jonge gasten goed opgevan gen. Hier willen ze elkaar alle maal helpen. Een A-junior praat met een ventje van zes jaar en spelers van het eerste elftal gaan naar het derde kijken. Dat is Clinge eigen." van onze sportredactie ARNHEM - Vitesse komt in een ijzeren greep van de gemeente Arnhem. Een clubje gemeente lijke waakhonden gaat strikt toezien op de financiële handel en wandel van de voetbalclub en krijgt vetorecht over de uitga ven. Nieuw briefpapier of paperclips mag het Vitesse-be- stuur nog wel zelfstandig be stellen, maar voor elke uitgave van 50.000 euro of meer moet toestemming van de 'gemeente lijke budgetcommissie' zijn ver kregen. De oprichting van een budget commissie, die bestaat uit fi nancieel specialisten van de ge meente, was voor het Arnhemse stadsbestuur een voorwaarde voor het verstrekken van een doorlopend krediet met een maximum van 5,4 miljoen euro. Gisteren zijn daarvoor de aktes gepasseerd. Op 2 juli 2003 moet het geleende geld zijn terugbe taald. De rente is ongeveer tien procent. De noodlijdende dub heeft de lening nodig om de spe-' lerssalarissen te kunnen beta-1 len. „Het gaat hier om gemeen schapsgeld", aldus een woordJ voerster van de gemeente. „Wei hebben strenge voorwaarden' afgesproken, omdat we willen voorkomen dat Vitesse geld laat wegvloeien met als gevolg da! de gemeente haar geld niet te rugkrijgt." Ook als de club nieuwe speler! wil aantrekken, contracten mei sponsors of televisiemaat schappijen afsluit of verbreek! en zelfs wanneer eigen spelen voor een te laag bedrag dreig® te worden verkocht, beslist uit- eindelijk het gemeentelijk!! waakhondenclubje. „Alhoewel het natuurlijk niet zo is dat dij gemeente zich gaat bezighou-l den met voetbalbeleid", zegt dt, gemeentewoordvoerster. „Daarj zijn wij niet voor. We kijker puur naar de vraag of iets finan-, cieel verantwoord is of niet'! GPD Basketbal Voetbal New York. NBA: Orlando Magic - Hous ton Rockets 83-74, Detroit Pistons - Atlan ta Hawks 105-99, Indiana Pacers - Cleve land Cavaliers 99-11J, Chicago Bulls - Boston Celtics 105-100, San Antonio Spurs - Portland Trailblazers 99-87, Utah Jazz- Dallas Mavericks 96-105, Seattle Supersonics - LA Clippers 102-100, Gol den State Warriors - Minnesota Timber- volves 93-100. Sportprijsvragen Lucky Day: 3-7-10-15-17-18-19-20-33-40- 46-49-51 -55-58-59-66-67-72-75. (onder voorbehoud). Franse competitie: Metz - Sedan 2: Stand aan kop: Lens 31-61, Lyon 31-55 Paris SG 31-55, Auxerre 30-54. Wielrennen Tennis Estoril. Mannen, 600.000 euro. Eerste ronde: Ferrero (Spa/1) - Pioline (Fra) 7-5 6-2, Coria (Arg) - Albert Costa (Spa/4) 7-6 7-6, Marin (CRi) - Malisse (Bel/6) 6-1 6-0, Stepanek (Tsj) - Francisco Costa (Bra) 6-3 6-2. Estoril. Vrouwen, 155.000 euro. Eerste ronde: Schwartz (Oos) - Cara Black (Zim) 6-4 6-4, Gersi (Tsj) - Bes (Spa) 6-4 6-0, Beigbeder (Fra) - Silva (Por) 6-2 6-2, Bar na (Dui) - Prusova (Tsj) 6-2 6-1, Matevzic (Slv) - Rittner (Dui) 6-47-6, Dominguez Li no (Spa) - Valero (Spa/2) 7-5 6-1, Serna (Spa/4) - Gubacsi (Hon) 6-4 6-3, Kuti Kis (Hon) - Batsjeva (Bul) 6-4 7-6, Oremans (Ned) - Sfar (Tun) 6-4 6-3, Srebotnik (Slv/7 - Noorlander(Ned). Amelia Island (Florida). Vrouwen, 665.000 euro. Eerste ronde: Dechy (Fra) - Irvin (VSt) 7-5 6-4, Hantuchova (Slw/9) - Dominikovic (Aus) 7-5 6-4, Majoli (Kro) - Coetzer (ZAf/11) 6-2 6-1, Frazier (VSt) - Nagyova (Slw) 1-6 6-4 6-2, Reeves (VSt) - Smashnova (Isr) 6-7 6-36-4, Miskina (Rus - Jankovic (Joe) 4-6 6-3 6-3, Pierce (Fra) - Henke (Dui) 6-2 6-3. Ronde van Baskenland. Tweede etapp Zalla - Vitoria: 1. Cesar Garcia (Spa) 1® km in 4.58.11,2. Unai Etxebarria (Spa), Beat Zberg (Zwi) 0.06, 4. Astarloa (Spa' 5. Dufaux (Zwi), 6. David Etxebarria (Sp; 7. Samuel Sanchez (Spa), 8. Vassei> (Fra), 9. Piccoli (Ita), 10. Sörensen (Der 30. Boogerd (Ned), 36. Zulle (Zwi), 5- Olano (Spa), 88. Leipheimer (VSt) 1$ Algemeen klassement: 1. Beat Zbe>"i 8.31.15, 2. David Etxebarria, 3. Astarlc: 4. Samuel Sanchez, 5. Bayarri (Spa),5 Rebellin (Ita), 7. Garzelli (Ita), 8. Aertslfc 9. Escartin (Spa), 10. Osa (Spa), 15. Be: gerd. woensdag— H Biljarten Driebandentoernooi Colijnsplaat tweede ronde. Locatie: café Juliana, lijnsplaat. Aanvang: 19.00 uur. ■I Voetbal Amstel Cup: Ajax - PSV Amsteldistrictsbeker: Halsteren-Terneuzen (20.00). Vrouwenvoetbal. Tweede klasse lp" motiepoule): Terneuzen? Boys-Kloetinge (19.30). B-junioren. Eerste klasse: Terneutf B2-Serooskerke (19.30).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 42