PZC Zandijk houdt eer hoog De Vries heeft goed gevoel Hockeyers grijpen titel Kim gouddelver bij WK shorttrack Sterke seizoenstart atlete Lieke Dekker Bescheiden oogst van zwemclub Onderdak Bisschop behoudt een ruime marge Amazone sterk met Miganto i 16 Eddie Smit snelste in Halsteren Succes voor judoka's Geelhoed Bridgetitel De Rijck/Simpelaar Spannend slot jumpingdriedaagse EK zwemmen naar Riesa Leko wint grandprixtoernooi uitslagen bij nader inzien nSCo> agenda mm door Lucien Roelandt RENESSE - Evelien Lenaerts is met Ommar in de klasse M2 aan een opmerkelijke opmars bezig. Ook tijdens de dressuurwed- strijd van de ruiterclub Weste lijk Schouwen in Renesse bleek de Vlissingse weer niet te stui ten. Lenaerts schreef er beide proeven met overmacht op haar naam. Het klikt uitzonderlijk tussen Evelien Lenaerts en Ommar. De klasse M2 staat bij de ruiters als moeilijk bekend. Voor Evelien Lenaerts blijken ze echter geen probleem. De oefeningen met de veel power van de grond veren de Ommar worden fijntjes afge werkt. Er gaat dan ook geen wedstrijd voorbij zonder winst punten. De Scheldestad-combi- natie blijkt klaar voor de pro motie naar de klasse Zwaar. De naar de klasse Ml gepromo veerde Antoinette Wiskerke trok ook op hoger niveau de stij - gende lijn door. De amazone uit Kapelle stuurde Ortello in ma- HALSTEREN - Eddie Smit van Delta Sport heeft in Halsteren een tien kilometer wegwed strijd voor mannen H50 op zijn naam geschreven. Op een erg ongelijk parkoers noteerde Smit een tijd van 35 minuten en 20 seconden op drie minuten van de overall winnaar Alex van Tilburg (Spado). Greetje Smit kwam met de der de plaats nog net op het podium bij de vrouwen D45 in een tijd van 47 minuten en 6 seconden. nege Hofstede Grol in beide proeven naar het oranje lint. De 162 punten in de eerste en de 16 6 punten in de tweede proef wa ren alweer ruim voldoende voor de eerste twee winstpunten. Het heeft er overigens alle schijn van dat Wiskerke spoedig weer de degens zal moeten kruisen met nicht Elze-Sophie Wisker ke. De amazone uit Kruiningen eiste met Westveer's Esperi met 172 punten de overwinning in de tweede proef van de klasse L2 op. Ruim voldoende voor twee winstpunten waardoor de pro motie wel erg dichtbij komt. De 172 punten waren voor Elze Sophie Wiskerke overigens niet genoeg voor de hoogste dagsco re. Die prijs werd een prooi voor Benjamin Bekink. De ruiter uit Aagtekerke stuurde in de eerste proef van de klasse L2 Ab Cavon Deux naar het schitterende to taal van 175 punten, twaalf punten meer dan naaste concur rente Annelies van Rooyen uit Westkapelle met Play Boy. Petra Zandijk hield de eer van de organiserende club hoog. De amazone uit Sirjansland reed in de klasse L1 de soepel bewegen de Miganto met 170 punten naar het oranje erelint en twee bo- nuspunten. In de eerste proef van de klasse B gaven Jos van Oosten met Per- lenda en Marjolein Puijpe met Janneke elkaar geen duimbreed toe. Met 169 punten hielden ze de balans in evenwicht, maar dankzij het gereden zijn in het algemeen mocht Jos van Oosten zich als eerste opstellen. Ook in de tweede proef moest Marjo lein Puijpe genoegen nemen met de tweede stek. Nu eindigde de Walcherse amazone gelijk in punten met Annemiek van der Hoek uit Kerkwerve met Flying Angel, die zich op het beslissen de onderdeel de beste toonde. dinsdag 9 april 2002 van onze sportredactie ZIERIKZEE - Het tweede team van hoc- keyvereniging HSD heeft het kampioen schap veroverd in de reserve-vierdeklas- se. Op eigen veld werd Mistral 2 uit Rucphen met 4-0 verslagen. HSD begon goed aan de wedstrijd tegen Mistral. Al snel echter kreeg HSD, met het kampioenschap binnen handbereik, last van zenuwen. Dit leidde tot slordig spel en veel balverlies. Toch wist de ploeg uit Zie- rikzee nog voor de rust op voorsprong te komen via Casper Wierens. In de tweede helft kwam een sterker en ge motiveerd HSD terug op het veld. De com binaties liepen weer en het zelfvertrou wen kwam terug. De ploeg liep uit naar een 4-0-voorsprong door goals van Jacco Philippo, Bert-Jan Zondag en nogmaals Casper Wierens. Door de winst mag HSD het volgend jaar een niveau hoger probe ren in de reserve-derdeklasse. foto Marijke Folkertsma van onze sportredactie MONTREAL - De Zuid-Kore- aan Kim Dong Sung heeft bij de WK shorttrack in Montreal de frustratie over zijn diskwalifi catie bij de Olympische Spelen volledig van zich af geschaatst. De 22-jarige student oogstte maximaal met vijf gouden me dailles. Kim beleefde waarschij nlijk het grootste genoegen aan de gou- den plak op de 1500 meter. Op die afstand werd hij in Salt Lake City teruggezet omdat hij de Amerikaanse publieksheid Apolo Ohno zou hebben gehin derd. Protesten leidden toen tot niets. Kim nam in Montreal, waar zijn plaaggeest Ohno ont brak, wraak. Hij nam op de 1500 meter geen enkel risico en reed zijn concur renten op een ronde. Vervolgens MALDEN - Op het sterk bezette internationale judotoernooi in Malden zijn drie judoka's van Sportschool Geelhoed inde prijzen gevallen. Chantal Gakeer kwam op het podium en werd tweede. Sam van 't Westende legde beslag op een derde plaats en dat gold ook voor Amy Hoornick. VLISSINGEN - De bridgecombinatie De Rijck/Simpelaar, spelend bij BCLuctor etEmergo uitTerneuzen, Zeeuws kam pioen open paren geworden. Het duo won de wedstrijden inde hoofdklasse met een gemiddelde van 57,27. De Rijck/Simpe laar had een ruime voorsprong op het echtpaar Van de Laan (ABC Middelburg) met 55,82 en de de combinatie Lichte- veld/Ramondt (Luctor) met 54,97. In de eerste klasse was het duo Minderhoud/Wagenaar de bes te met 54,52 vóór Maaren/Kramer. Derde in de eerste klasse was Bulten/Lansu met 53,74%. Alle drie de paren spelen bij ABC Middelburg. Komend weekeinde zullen de kampioenen van de tweede en derde klasse Midden-Noord bekend wor- den. VROUWENPOLDER - Het barrière-springen zorgde in ma nege De Eendracht in Vrouwenpolder voor een zinderend slof van de internationale jumpingdriedaagse voor veteranen. Wat ooit begon als een aardigheidj e voor veertigplussers, is in vijf jaar uitgegroeid tot een sportevenement van hoog niveau Nederlanders, Belgen, Duitsers en zelfs Zwitsers waren in Vrouwenpolder in grotengetale aanwezig om de degens met elkaar te kruisen. De Belgische amazone Paule Melotte uit Heppen mocht zich pas na de vijfde ronde winnaar noemen van het barrière-springen. Als enige liet ze met Sunny Boy de tot 1.60 meter hoogte opgetrokken balken op hun plaats. Bram Klaasse was in het sluitstuik de best presterende Zeeuw D e Arnemuidenaar haakte met Zemo 's Fanimo pas in de vier de manche af. Ook in het over-allklassement was Klaasse met een vijfde plaats de beste Zeeuw. De eerste plaats werd een prooi voor Ghijs van Veluw uit het Gelderse Putten met Nokorde. MOSKOU - Het EK zwemmen kortebaan verhuist van Mont-1 pellier naar Riesa in Duitsland. De Franse stad gaf de organi- j satie terug. De Europese zwemfederatie wees het EK daarop toe aan Riesa dat de voorkeur kreeg boven Edinburgh. Riesa zal het EK houden van 12 tot en met 15 december. pakte de Zuid-Koreaan ook het goud op alle andere afstanden. Individueel op de 500 meter, 1000 meter en 3 0 0 0 meter en met zijn land op de 5.000 meter af lossing. Bij de vrouwen verover de de Chinese Yang Yang (A) drie gouden medailles. Ze won de 500 meter, 1000 meter en de 1500 meter. In Salt Lake City pakte Yang ook al twee titels en bezorgde China de eerste gou den medaille bij de Winterspe len. ANP DUBAI - Peter Leko heeft gisteren het eerste grandprix-| schaaktoernooi op zijn naam gebracht. De 22-jarige Hon gaarse grootmeester versloeg de Rus Aleksandr Grisj oek in de finale met 3-2. Na vier remises viel de beslissing in de derdej partij van de tiebreak. Met zijn overwinning verdiende Leko, de nummer tien van de wereld, 48.000 euro. Voor de 18-jarige Grisjoek, 25e op de wereldranglijst, lag: 25.000 euro klaar. In Dubai werd rapid-schaak gespeeld, 25 minuten bedenktijd per speler plus tien seconden per zet. Del tiebreak waren vluggertjes met vijf minuten per speler. Loek van Wely werd in de eerste ronde uitgeschakeld door j Karpov. De Tilburger ontving een chèque van 1300 euro. Dubai was de eerste van vijf grandprix-toernooien dit jaar. i Moskou huisvest de tweede titelstrijd, van 12-19 mei. Daarna volgen Bangalore of Bombay in India (9-16 juli), Dubrovnik t in Kroatië (2-9 augustus) en Rio de Janeiro (9-16 september). ANP van onze sportredactie ROOSENDAAL - Atlete Lieke Dekker heeft zich vanuit het niets in de toptien aller tijden van Delta Sport geplaatst op de 60 meter horden. Met haar tijd van 11.22 seconden nestelde ze zich op de derde plaats. In de wedstrijd waarin ze haar tijd realiseerde, eindigde de D- juniore van het Zierikzeese Del ta Sport op de tweede plaats. In diezelfde race, waarin de loop sters de wind pal tegen hadden, werd clubgenote Evianne van de Zande zevende met een tijd van 12.47 seconden en daarmee plaatste ze zich op de tiende plaats van de ranglijst aller tij den. Behalve op de horden zette Lie ke Dekker ook op andere onder delen puike prestaties neer. Ze won de 60 meter sprint en de 1000 meter, en werd bovendien derde bij het discuswerpen. Daarmee reikte Lieke Dekker vier keer tot het erepodium bij de traditionele seizoensopening op de buitenbaan, de zoge naamde 'trainingspakkewed- strijd' van het Roosendaalse THOR. Elf keer Het Zierikzeese Delta Sport was met twaalf junioren afgereisd naar het Brabantse land en maar liefst elf keer stond een Delta Sporter op het erepodium. Tweede plaatsen waren er voor Daniëlle Elferink (1000 meter), Evianne van de Zande (hoog springen en discuswerpen), Glenn Letterie (kogelstoten). Derde plaatsen waren wegge legd voor Daniëlle Elferink (60 meter sprint), Dominique Fluijt (kogelstoten en discus werpen). van onze sportredactie VLISSINGEN - Krista Vaes heeft als enige zwemster van Onderdak het podium gehaald in de vierde Speedowedstrijd in Vlissingen. De zwemster uit Zierikzee werd tweemaal twee de en verbeterde daarbij boven dien op de 200 meter wisselslag het clubrecord. Op die 200 meter wisselslag kwam ze een fractie tekort om voor de eerste keer onder de drie minuten te zwemmen. Ze zwom 3.00.02 en stelde het clubrecord, dat Claudia Terpstra ruim een jaar geleden op 3.04.57 bracht, scherper met dik vier seconden. Monique Lindenberg van De Bevelanders tikte in een tij d van 2.56.22 als eerste aan. Op de 100 meter vrije slag moest Krista Vaes ook al haar meerde re erkennen in Lindenberg. De Zierikzeese kwam twee secon den achter haar in een nieuw persoonlijk record (1.30.30) binnen. Onderdak sleepte wel VLISSINGEN - In de krant van gisteren werd gemeld dat Wim Besuyen de Zeeuwse titel hardlopen op de 15 kilome ter heeft behaald, maar dit is onjuist. De juiste winnaar is John Overweel. een karrenvracht aan topdrie klasseringen binnen op de in- stroomnummers. Simon Edenburg behaalde een eerste en een tweede plaats; Saskia Dalebout en Stephan Tromper werden tweede en der de. Kevin Koopman werd een maal tweede, terwijl Sylvana Seelmann en Tom Boot een der de plaats bemachtigden. Zeeuws record Voorafgaand aan de wedstrij den in het Vlissingen deed de mannenploeg van Luctor et Emergo uit Middelburg (be staande uit Rudolf Holswilder, Arjen van Oord, Rob Vermeulen en Charles Potin) een poging het Zeeuwse seniorenrecord op de 4x100 meter rugslagestafette te verbeteren. Een ploeg van de Stormvogel diende als spar ringpartner. Het werd een zeer spannende race tussen beide teams. Na het zwemmen van Kaj Scholt en Eelco van Gemert hadden de Vlissingers een voorsprong op gebouwd die door Michiel Soolsma en Mark Schuuring werd vastgehouden. De Vlissingers verbeterden de oude recordtijd met maar liefst tien seconden en brachten het op 4.18,68. Luctor noteerde 4.21,36 en zwom ook onder de oude recordtijd. door Marco Hamelink VLISSINGEN - De Meeuwen voetballer Jan-Pieter de Vries was zaterdag op schot in de wedstrijd tegen Zaamslag. Hij had met drie goals een belang rijk aandeel in de 5-2-zege, waarmee de derdeklasser uit zicht houdt op het kampioen schap. De gelegenheidsspits was on danks zijn drie doelpunten niet helemaal tevreden. ,,Ik ben eigenlijk een middenvel der, maar doordat onze top scorer Patrick Koppejan ge blesseerd is, speel ik in de spits. Gezien het aantal kansen dat ik kreeg had ik nog veel vaker moeten scoren. Maar het be langrijkste is dat we gewonnen hebben en nog kans maken op de titel." Goede reeks De Meeuwen was bezig aan een goede reeks, maar verloor de twee vorige wedstrijden. Met name tegen Bruse Boys had er volgens De Vries meer in gezeten. ,,We hebben het toen aan onze neus voorbij laten gaan. Achteraf gezien is dat jammer, want dan waren we nu mede-koploper geweest. Nu moeten we hopen dat Zaamslag een steekje laat val len." Door de overwinning op Zaamslag is het zelfvertrou wen weer helemaal terug bij de formatie van trainer Wim Da- vidse. „Ik heb een goed gevoel over de laatste twee wedstrij den", vertelt De Vries. „Het zou zonde zijn als we aan het eind van het seizoen met lege handen staan. Onze trainer heeft het goed voor elkaar. De sfeer en mentaliteit binnen de groep zijn goed en we spelen goed." De Vries heeft het ook anders meegemaakt. Hij speelde een jaar bij de jeugd van RBC, en kijkt daar met gemengde ge voelens op terug. „De sfeer binnen de groep was niet goed en ik kon niet met de trainer overweg. De trainer heeft het destijds voor me verpest. Hij wilde een professionele voet balcultuur creëren, maar daar waren we helemaal nog niet aan toe. Het waren jongens van ongeveer vijftien jaar die nog voor hun plezier voetbal den." De student maritieme tech niek verwacht binnenkort weer een uitnodiging om een testwedstrijd te spelen bij RBC. „De club had er al één ge stuurd, maar toen werd ik bij de jeugd ingedeeld. De vereni ging heeft toen gebeld en RBC zou een nieuwe uitnodiging versturen. Dat wacht ik dus maar af. Ik ben momenteel echter druk bezig met mijn studie en die zal ik niet snel op geven, maar het is wel leuk dat ik gevraagd word." Werner Bisschop (rechts) heeft nu 31 goals achter zijn naam staan. foto Camile Schelstraete van onze sportredactie VLISSINGEN - Met zijn 31e doelpunt van deze competitie wees Werner Bisschop zijn ploeg Steen de weg in het kampioens duel met Hansweertse Boys. Zijn directe concurrent in het Zeeuws topscorersklas sement, Patrick Ketting van WHS, scoor de één keer tegen Kruiningen en daardoor bleef het verschil tussen Bisschop en Ket ting gehandhaafd tot vijf treffers. Edwin Arens maakte de grootste sprong in het klassement. De aanvaller van Krui ningen scoorde evenals ploeggenoot Ewout Dek drie keer tegen WHS (6-3- overwinning) en steeg van de vijfde naar de derde plaats. Arens staat nu op een sei zoenstotaal van twintig treffers. In de toptien veranderde er verder niets, omdat van die spelers niemand tot scoren kwam. Dat gold echter wel voor de spelers vanaf plek twaalf. De Domburg-spelers Ko Brand (één keer), Chiel Maranus (twee keer) en Wilco van Eijzeren (één doelpunt) breidden hun seizoenstotaal alledrie uit en klommen in het klassement. De topscorerslijst ziet er als volgt uit: 1. Werner Bisschop (Steen) 31 doelpunten; 2. Patrick Ketting (WHS) 26; 3. Edwin Arens Kruiningen 20; 4. Winand van Haelst (Hulsterloo) 19; 5. Corné de Frel (Noad'67) 18; 6. Erik de Groene (Kloetinge), Rieno van Oost (Hoek) en Antoine Thoen (HVV'24) allen 17; 9. Christiaan Boon (Apollo'69), Patrick Koppejan (De Meeuwen) en Bart van Steveninck (Yerseke) allen 15; 12. Jan Leendertse (Bevelanders) en Ko Brand (Domburg) beiden 14; 14. Johnny Lensen (HW'24) 13; 15. Edwin Leonhart (Dauwendae- le), Chiel Maranus (Domburg) en Jacco den Ha mer (Zaamslag) allen 12; 18. Ronald Zuijdwegt (Kloetinge), Jaap den Doelder (AZVV), Simoyi Boogaard (Bruse Boys) en Dennis Goossen GPC Vlissingen) allen 11 Atletiek Roosendaal. Trainingswedstrijd Thor. Resultaten Delta Sport. Meisjes D, 60 meter sprint: 1Lieke Dekker 9.97; 3. Da nielle Elfrink 9.28; 11. Michelle Vermeu len 10.03; 15. Mariska van Keulen 10.33; 18. Silvie van Oost 11.42; 1000 meter: 1. Lieke Dekker 3.43.80; 2. Danielle Elfrink 3.50.00; 5. Willianne Schot 3.59.30; 7. Mi chelle Vermeulen 6.00.60; 9. Mariska van Keulen 4.09.20; 60 meter horden: 2. Lieke Dekker 11.22; 7. Evianne van de Zande 12.47; 11. Danielle Elfrink 13.15; 12. Willi anne Schot 13.16; 15. Silvie van Oost 15.09; hoogspringen: 2. Evianne van de Zande 1.40; 9. Willianne Schot 1.20; 16. Michelle Vermeulen en Mariska van Keu len 1.10; 20. Silvie van Oosten 1.05; dis cuswerpen: 2. Evianne van de Zande 18.22; 3. Lieke Dekker 17.82; 4. Danielle Elfrink 16.28. Meisjes C, 80 meter sprint: 4. Dominique Fluijt 11.69; 80 meter hor den: 5. Hanneke de Danschutter 18.72; hoogspringen: 6. Glenn Letterie 1.35; 8. Hanneke de Danschutter 1.30; kogelsto ten: 2. Glenn Letterie 9.31; 3. Dominique Fluijt 8,54; discuswerpen: 3. Dominique Fluijt 21.12; 6. Hanneke de Danschutter 4.05.7; speerwerpen: 12. Coen de Dan schutter 10.97. Jongens C, 100 meter sprint: 12. Raymond Elfrink 15.75; kogel stoten: 7. Raymond Elfrink 8.39; speer werpen: 9. Raymond Elfrink 21.40. Paardensport Renesse. Dressuur LR en PC Westelijk Schouwen. Paarden klasse Z2L 1. Moni que van der Ban, Lex (Rotterdam) 189. Klasse Z1:1. Roel Baris, Marilyn (Renes se) 178. Klasse M2: 1. Evelien Lenaerts, Ommar (Scheldestad) 172, 2. Marian Timmerman, Oleander (Z-Bev.) 159. Klasse M1:1. Antoinette Wiskerke, Ortel lo (Z-Bev.) 162; 2. Dicky Wieringa, Nidur- mi (Weelr.) 158. Klasse L2: 1. Benjamin Bekink, Ab Cavon Deux (Gouwe Reyers) 175. Klasse LI: 1, Esther Felius, Odine (Eendracht R.) 160. Klasse B: 1. Jos van Oosten, Perlanda (Scheldestad) 169. Pony's klasse Z2 cat. DE: 1. Iris Verhaa gen, Sheitan (Paardebloem) 62.59%. Klasse Z1 cat. DE: 1Eline van Belzen, St- effie (Gouwe Reyers) 191. Klasse M2 cat. DE: 1. Maaike Wagenaar, King of Dia monds (Weelr.) 153. Klasse M1 cat. DE: 1. Jeanette Heinsbroek, Fleurtje (St. Marti- nus) 158. Klasse L2 cat. DE: 1. Anoek Meesters Nimo (Maurits R.) 171. klasse L1 cat. DE: 1. Julia Poppe, Lester (Oranje zon) 156. Klasse B cat. DE: 1. Marièlle Nieuwenhuis, Gino (Gouwe Reyers) 162. Tweede proef. Paarden klasse Z2:1Mo nique van der Ban, Lex, 185. Klasse Z1:1. Nelleke Rijsdijk, Julika (Renesse) 178. Klasse M2: 1. Evelien Lenaerts, Ommar, 165,2. Miranda Weijermans, TDN's Cap- rico (Gouwe Reyers) 157. Klasse M1: 1. Antoinette Wiskerke, Ortello, 166; 2. Ma rieke Willemstein (Oranjezon) 164. Klas se L2: 1. Elze Sophie Wiskerke, West veer's Esperi (Z-Bev.) 172. Klasse LI: 1. Petra Zandijk, Miganto (Westelijk Schou wen) 170. Klasse B: 1. Annemiek van der Hoek, Flying Angel, 166. Pony's klasse Z2 cat. DE: 1. Iris Verhaagen, Sheitan, 62,95%. Klasse Z1 cat. DE: 1. Jessica van Belzen, Samantha (Gouwe Reyers) 187. Klasse M2 cat. DE: 1. Ylona Schroevers, Morion S (Oranjezon) 159. Klasse M1 cat. DE: 1, Marlies Borgo, Kansa (Z-Bev.) 157. Klasse L2 cat. DE: 1Anoek Meesters, Ni mo, 169. Klasse LI cat. DE: 1. Julia Pop pe, Lester, 148. Klasse B cat. DE: 1. Ma rièlle Nieuwenhuis, Gino, 167. Voetbal Periodestanden zaterdagvoetbal Hoofdklasse B: Deltasport en Huizen pe riodekampioen. Stand derde periode: Spijkenisse 5-12, Barendrecht 5-10, GV- VV 5-9.Derde klasse A: Bevelanders en Serooskerke periodekampioen. Stand derde periode: Meeuwen 5-9, Bruse Boys 5-8, VCK 5-8, Apollo 5-7. Vierde klasse A: MZVC en SKNWK periodekam pioen Stand derde periode: Spui 5-13, Borssele 5-9, Cadzand 5-9. Cadzand ze ker van overname periodetitel kampioen MZVC. Vierde klasse B: Duiveland en Smerdiek periodekampioen. Stand der- de periode: WIK 5-13, Brouwershaven 5-10, DSE 5-9. Periodestanden zondag Hoofdklasse B: UDI'19 en JVC Cuijk pe-, riodekampioen. Stand derde periode: Schijndel 5-13, Panningen 5-10, WSC 5-10. Derde klasse A: HVV'24 en Patrij zen periodekampioen. Stand derde pe- riode: Grenswachters 5-10, Zeelandie Middelburg 5-10, Dosko 5-9, RCS 5-9. i Vijfde klasse B: De Noormannen en Luc tor'88 periodekampioen, Stand derde periode: Jong Ambon 5-10, NVS 5-10, Renesse 4-9, Lewedorpse Boys 5-9. j Schouwen-Duiveland. Senioren: Zee landia/Middelburg 7 - Brouwershaven2 i 4-4, VCK 3 - DFS 3 7-2. Jeugd. A-junioren: Noormannen A1 DFS A1 3-1. B-junioren: Bruse BoysBI Nieuw Borgvliet B2 3-1, Oostburg B1 Zierikzee B1 1-0. C-junioren: Kruiningen C1 - Brouwershaven C1 0-1, CluzonaCI- Bruse Boys C1 2-4, Terneuzense BoysCI -Zierikzee C1 1-1, Corn Boys C1 - DFS Cl 1-0. D-pupillen: METO D1 - Bruse BoysDI 7-1, Zonnemaire D1 - Bruse Boys D2 4-2. Arnemuiden D2 - Zierikzee D1 1-11, Zie rikzee D2 - Duiveland D1 0-5, DFS 01 Luctor'88 D1 3-3. E-pupillen: RenesseEl Brouwershaven E1 1-1, Brouwershaven E2 - Bruse Boys E3 3-6, Zierikzee El - Dui veland E1 0-5, Bruse Boys E2 - Zierikzee E2 2-8, DFS E1 - Serooskerke E1 2-5, DFS E2 - Mevo E1 4-3, SKNWK E1 - DFS E310 7. F-pupillen: Renesse F1 - Brouwersha ven F1 13-0, Bruse Boys F1 - Zierikzee F1 1-6, Duiveland F1 - Bruse Boys F2 1-6, i Bruse Boys F3 - DFS F2 0-7, SKNWK F2- Zierikzee F2 10-1, Zierikzee F3 - MevoFI 3-9, DFS F1 - WIK'57F1 8-1. Meisjes: Co 1 lijnsplaatse Boys B1 - Zierikzee B1 1-1. 1 Zwemmen Vlissingen. Vierde Speedowedstrijd, re sultaten zwemclub Onderdak. Meisjes minioren 6. 100 vrij: 2. Krista Vaes 1.30.30 (pr), 8. Leonie Edenburg 1.22.94 (pr), 15. Marièlle Vaane 1.35,20, 17. Nienke van Liere 1.41.31. 200 wissel: 2. Krista Vaes 3.00.02 (pr cr), 10. Leonie Edenburg 3.32.52 (pr), 11. Mariëlle Vaane 3.43.06 (pr), Nienke van Liere 3.57.23 (pr). 100 rug: 4. Krista Vaes 1.26.74 (pr), 10. Leonie Edenburg 1.43.20 (pr), 11. Mariëlle Vaane 1.46.87,16. Nien ke van Liere 1.58.06 (pr). Meisjes minio ren 5. 50 vlinder: 15. Manisha Pankovv 56.63 (pr). 100 school: 15. Maisha Pan- kow 2.08.16 (pr). Instroomnummers. Mix minioren 1 en2. 25 vlinder, eerste serie: 4. Pim Boot 38.78, tweede serie: 3. Sylvana Seel mann 42.42:25 vrij, eerste serie: 2. Kevin Koopman 21.05 (pr), 5. Pim Boot 26.03, tweede serie: 5. Sylvana Seelmann 27.42. Jongens minioren 3 en 4. 25 vlin der: 2. Simon Edenburg 24.82 (pr), 3, Tom Boot 26.60 (pr), 5. Donny Seelmann 33.40 (pr). 50 vrij: 1. Simon Edenburg 42.57 (pr), 6. Tom Boot 54.83 (pr), 7. Don ny Seelmann 55.78 (pr). Meisjes minio ren 3 en 4. 25 vlinder: 3. Saskia Dalebou: 27.81 (pr). 50 vrij: 2. Saskia Dalebout 50.26 (pr). Jongens minioren 5. 3 Stephan Tromper 28.35, 5. Joeri Seel mann 32.06 (pr). 50 vrij: 2. Stephan Trom-1 per 44.54 (pr), 5. Joeri Seelmann 50.29i (pr). _dinsdag_ Biljarten Derde divisie, poule 8. Landelijke com petitie driebanden groot. 3BSD Interieur I Totaal 2 Technotape. Locatie: SPB cen trum Yip Plaza, Goes. Aanvang: 19,30 uur. Voetbal Vriendschappelijk: Domburg-Oostkapelle (19.00 uur). Vrouwenvoetbal Derde klasse: Everstein-Wieldrecht (18.30).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 28