pzc Brouw is weer helemaal terug Derby geen reclame voor voetbal Duiveland loopt uit op rivalen Met lijfsbehoud heeft Zierikzee doel bereikt Jeugdig Bruse Boys laat een kans liggen s 17 Schouwse vierdeklasser troeft Smerdiek af: 4-2 Ouwerkerk delft onderspit tegen De Noormannen Klinkende zege A-jeugd Zierikzee DFS blijft in de race maandag 8 april 2002 Brouwershaven-spits Dick van Splunder (links) scoorde zaterdag tegen Smerdiek twee keer. foto Marijke Folkertsma I Hoor Marco Hamelink I BROUWERSHAVEN - Smer- diek-trainer Pim Potappel was niet blij na de wedstrijd tegen Brouwershaven. Zijn ploeg liet zaterdag drie dure punten lig- I gen. Zijn collega Kees Kraayen- I brink daarentegen kon niet I anders dan tevreden zijn. Brou- I wershaven passeert door de 4-2- overwinning Smerdiek op de ranglijst. Met nog twee wed- strijden te spelen in de vierde klasse B volgt Brouwershaven op slechts twee punten van kop- loper Duiveland. Smerdiek staat nu derde op drie punten. I Het doel van Bx-ouwersha ven dit seizoen was eindigen bij de eer- ste vijf. Nu het einde van de competitie nadei*t, dui-ft men I vooi'zichtig optimistisch te zijn. Een plaats in de top drie moet haalbaar zijn. Zaterdag werd I tegen Smerdiek de daad bij het I woord gevoegd. Toch kwam de I overwinning voor Kraayen- I brink onverwacht. „Smerdiek is in potentie een grotere kandi daat voor promotie naar de der- cje klasse. Ze hebben een fysiek sterke ploeg die in de breedte I beter is. Wij liepen vanaf het be gin te bikkelen. Ik kan dan ook VLISSINGEN - In de vijfde klasse B heeft Ouwerkerk een 2-1-nederlaag geleden tegen De Noormannen. De thuisploeg trad de kampioen tegemoet in een 5-4-1-formatie. In de 20e minuut bracht Jacky Minderhoud vanaf elf meter de bezoekers op voorsprong. Kort voor rust kwam Ouwex'kei'k op gelijke hoogte door Wouter van Maiie. Halverwege de tweede helft voorkwam het ongeslagen De Nootmannen het tweede ge lijkspel van het seizoen. Frank Maranus zorgde voor de winst via een vrije trap, waarbij de bal via de muur tergend langzaam de doellijn passeerde, 1-2. niets anders dan mijn ploeg een groot compliment geven." Potappel stelde dat zijn ploeg het niet verdiende om te win nen. Potappel, die toen hij trai ner was bij Brouwershaven twee keer promoveerde naar de derde klasse en onmiddellijk weer degradeerde, denkt dat de kansen op promotie voor Smer diek nu verkeken zijn. „Als je eerste staat met nog drie wed strijden te spelen moet je alles winnen. Je moet er met z'n allen volledig voor gaan en het gras op willen eten. Vandaag zijn we niet één keer met een fatsoenlij ke combinatie voor de goal ge komen. Als je zo speelt heb je in de dei'de klasse niets te zoeken", was de duidelijke conclusie van Potappel. Koud kunstje De wind speelde een belangrijke rol in deze wedstrijd, maar al leen Brouwershaven profiteer de hier optimaal van. Smerdiek kwam al vroeg in de wedstrijd op voorspi'ong. Erik van Haaf- ten draaide in het strafschopge bied weg bij zijn directe tegen stander en legde de bal af op Pierre Withagen voor wie het een koud kunstje was om de bal achter doelman Mei vin van Ast te plaatsen, 0-1. Vier minuten later was het Dick van Splunder die Bi-ouwei-sha- ven op gelijke hoogte bracht. De spits zag Smerdiek-doelman Corné van Haaften iets voor de goal staan en van twintig meter stiftte hij de bal, die gedragen werd door de wind, over de kee per, 1-1. Frank Kristelijn maakte ook handig gebruik van de wind. De indraaiende corner van de speler van Brouwersha ven belandde op het hoofd van broer Maitin die keeper van Haaften kansloos liet, 2-1. Vrij wel onmiddellijk werd de stand weer gelijk getrokken door Gertjan van Ham (2-2). Vlak voor rust hei'haalde Van Splunder zijn kunststukje. Op bijna identieke wijze verschalk te hij de Smerdiek-doelman, 3-2. Opsteker Voor Van Splunder, die ruim zes weken geblesseei-d aan de kant zat, waren zijn doelpunten grote opstekers. „Ik zat er een beetje op te azen. Ik had gezien dat Van Haaften redelijk ver voor zijn doel stond en dacht 'ik probeer het gewoon'. Ze gingen er alle bei wel aai'dig in. Het voelt lek ker als je twee keer scoort na zo'n lange periode van afwezig heid", aldus de spits die nog steeds niet helemaal fit is. „Ik heb vorige week voor de eerste keer weer met de groep meege- ti-aind. De komende wedstrij den zijn zo belangrijk dat ik er bij wilde zijn. Ik kan nog niet voluit meedoen en ben daarom ook blij dat mijn ploeggenoten een stapje extra voor mij willen doen." Brouwershaven heeft de over winning voor een groot deel te danken aan het goede optreden van doelman Meivin van Ast. In de tweede helft begon Smerdiek aan een offensief, maar de goa lie van Brouwershaven hield zijn ploeg op de been. Een af standsschot in het begin van die tweede helft van Jacky op den Brouw wist Van Ast met een spectaculaire duik uit de rech ter bovenhoek te wei-ken. Nog geen vijf minuten later was Van Ast opnieuw alert na een corner van Pierre Withagen. Niels Ha- ge plaatste de bal onder de lat, maar Van Ast kreeg er opnieuw de handschoen tegen. Mede door deze goede reddingen leek het verzet van Smerdiek gebro ken en kon Brouwershaven in blessuretijd zelfs nog verder uitlopen. Invaller Willem We- bers ging de één-twee aan met Frank Ki'istelijn en maakte het eenvoudig af 4-2. Gemotiveerd Kraayenbrink gaat met een goed gevoel de laatse twee wed strijden in. „Het worden twee zware wedstrijden, maar ieder een is gemotiveei-d en we zien wel hoever we komen." Potap pel ziet het een stuk somberder in. „We laten hier een goede kans op het kampioenschap lig gen. Ik hoop echter dat de jon gens beseffen dat er nog zes punten te verdienen zijn en dat ze daar voor willen voetballen. Als verliezend trainer is dit voor mij zeker geen blijde dag. Zeker niet omdat het tegen mijn oude club was", aldus de oudtrainer van Brouwershaven. Brouwershaven-Smerdiek 4-2 (3-2). 7. Pierre Withagen 0-1, 11. Dick van Splunder 1-1, 24. Martin Kristelijn 2-1, 27. Gertjan van Ham 2-2, 41. Dick van Splunder 3-2, 92. Willem Webers 4-2. Scheidsrechter: J. van der Velde (Vlissingen). Gele kaart: Martin Kristelijn (Brouwer shaven), Erik van Haaften en Carlo Opree (beiden Smerdiek). Aantal toeschouwers: 150. Brouwershaven: Meivin van Ast, Ivo Fonteine (90. Pieter Maarten van Vulpen), Remy Lievense, Pieter Kristelijn, Steef Kloet, Frank Kris telijn, Martin Kristelijn, Dick van Splunder, Danny Jonker (45. Willem Webers), Edwin Hof, Jan Constand- se (81. Matthijs van Vulpen). Door Maurice Steketee STEENBERGEN - Zierikzee heeft gistermiddag de doelstel ling die het aan het begin van de competitie vaststelde gereali seerd. Door een 1-1 gelijkspel tegen Steenbergen speelt de for matie van Jos van Belzen ook volgend seizoen in de zondag derde klasse. Zierikzee-tx-ainer Jos van Bel zen was na afloop van de lastige uitwedstrijd tegen degradatie kandidaat Steenbergen uiter mate tevreden met het behaalde punt. „We hebben vandaag wel een beetje gezwijnd", vond Van Belzen. „Het uitgangspunt was om een punt te pakken, zodat we niet meer konden degradex-en en met wat mazzel is dat ook ge lukt. Vorige week tegen Grens- wachtei's zat het nog tegen en nu zat het een keer mee. Door het verlies van Alliance te gen Patrijzen en het puntenver lies van Steenbergen is de Schouwse club tot opluchting van Van Belzen niet meer te ach terhalen door de onderste ploe gen. „Als we hier hadden verlo- ren, dan hadden de laatste twee wedstrijden nog zenuwachtige toestanden kunnen opleveren. Nu kunnen we de competitie rustig uitspelen. De druk is eraf, maar we gaan er natuurlijk alles nog aan doen om die laatste twee wedstrijden te winnen. Zo houden we nog een klein kansje op de titel van de derde periode. Al moet ik wel zeggen dat we ei genlijk helemaal geen ploeg hebben om een klasse hoger te voetballen." In de eerste helft gebeurde er weinig in het treffen tussen de twee minstscorende ploegen van de derde klasse. Pas na rust kwam het duel op gang. In de vijfde minuut van de tweede helft nam Steenbergen de lei ding. Marco Jonker haalde een speler van Steenbergen onder uit in het zestienmetergebied en de scheidsrechter wees resoluut naar de stip. Emiel Verkauteren faalde niet oog in oog met Zie- rikzee-doelman Jaco van der Schee. Na die tegentreffer nam het ver dedigend ingestelde Zierikzee wat meer initiatief. En een kwartier voor tijd resulteerde dat in de gelijkmaker. Een lange bal vanaf de zijkant bleef in het strafschopgebied van de thuis club hangen, totdat invaller Pa trick Verkaart zijn schouder tegen de bal aanzette en de doel man van Steenbergen ver schalkte. Heel Steenbergen schreeuwde dat het een hands bal was, maar de scheidsx~echter wilde daar niet aan. Na die ge lijkmakende penalty kreeg Zie rikzee zelfs nog twee mooie kan sen op de overwinning, maar dat was te veel van het goede ge weest. Zierikzee: Jaco van der Schee; Rem- co van der Wekken, Marco Jonker, Michel Winkels, Maarten Padmos; Robin van Welt, Martin Kiezenberg, Jarno Vermeulen, Benjamin Ver west; Thomas Vos (60. Michiel Ta- merus), Patrick Roggeband (60. Pa trick Verkaart). ZIERIKZEE - In de hoofdklasse van het A-juniorenvoetbal won Zierikzee op eigen veld overtui gend van Moerse Boys (5-2). Trainer Leen Koster zag zijn mannen een redelijke eerste helft op de mat leggen. „Het is vooral positief dat we de drie punten hebben gepakt. Voetbal lend kon het toch allemaal veel beter. Zeker in de tweede helft toen we een fase hadden waarin we alleen maar mopper-den op elkaar." Zierikzee kwam in het eerste bedrijf op een 3-0-voorsprong. Eerst scoorde, nadat Patrick Verkaai-t werd gevloerd, Mar tij n van Grunsven uit een straf schop. Nadat Jamie Hoare kort na de 1-0 op de lat schoot, zorg de Colin van Oeveren voor de 2-0. Patrick de Jonge rondde als derde doelpuntenmaker, in de rebound een goede actie van Hoare af. In zeven minuten tijd kwam Moex*se Boys na rust terug tot 3-2. Eerst was doelman Stefan Smalheer kansloos op een af standschot en vervolgens had de keeper vanaf elf meter geen kans. Zierikzee kwam ondanks de kleine marge niet meer in de problemen en liep door treffers van Patx-ick de Jonge en B-ju- nior Isgan uit naar de ruime 5-2-overwinning door Ben Hameeteman Renesse-speler Pascal Dronrijp (nummer 12) wordt hevig gehinderd. Leen van de Helm (rechts), de voorstopper van Dreischor, ziet de bal achter zich passeren. foto Marijke Folkertsma Onmachtig Dreischor onderuit tegen willoos Renesse: 1-3 I van onze sportredactie I ZIERIKZEE - Duiveland werd in de vierde klasse B de gi-ote winnaar van het voetbalweek- einde. Zelf wonnen de Ooster- landers met 5-2 van DSE en naaste concurrent Smerdiek 1 ging onderuit in de topper tegen Brouwershaven: 4-2. Op de ranglijst heeft Duiveland nu I twee punten voorsprong op Brouwershaven en drie op Smerdiek. WIK'57, vierde op de j ranglijst, blijft door een 5-2-ze- ge op Stavenisse op koers voor I de nacompetitie. De wedstrij- den Mevo-Vrederust (1-1) en I SPS-Halsteren (2-2) eindigden in een gelijkspel. ZIERIKZEE - DFS houdt in de vierde klasse zicht op de nacompetitie. Door een 2-1-overwinning op Wolf aartsdijk blijft de ploeg van trainer John Ebert ixx het spoor van Spui, dat nu op de vierde plaats staat. Die plek geeft mogelijk recht op een ticket voor de nacom petitie. SKNWK, dat al een perio- detitel heeft, nam na de 6- 1-zege op Wissenkerke de tweede plaats over van Cadzand. MZVC werd door een 7-0-zege op Co- lijnsplaatse Boys kampi oen. SKNWK-Wissenlterke 6- 1: Bij rust leidde de thuis club met 2-0 door doel punten van Ei-win Thei- xxisse en Gert Jan Tierie. Johan Padmos en Leon de Bruine zorgden na de thee eerst voor 4-0, voordat Edwin de Moor de eer kon redden. Theunisse en de Bruin tekenden vervol gens voor de 6-1-eind- stand. Wolfaartsdijk-DFS 1-2: In een aardige wedstrijd opende Corné Verheezen na een uur de score: 1-0. Negen minuten later werd het via An co van der Lin de gelijk en zes minuten voor tijd leverde een coxxnter via dezelfde Van der Linde de geflatteex-de winst op. DSE-Duiveland 2-5: Duiveland boekte een verdiende overwin- ning. Door goals van achtereen volgens Barry Steenpoorte, Ro nald Zwager en Bart van der Hulle kwam Duiveland voor rust op een 0-3-voorsprong. DSE kwam door treffers van Tommy Kox-enmans en Herbert van de Korput terug tot 2-3. In de tweede helft zorgde Danny LeConte de 2-4 en maakte Barry Steenpoorte er vervolgens van af de penaltystip nog 2-5 van. Stavenisse-WIK'57 2-5: De ploeg uit Kerkwerve deed we derom goede zaken in de strijd om de laatste periode. Leon Hendrikse en Dominic van Doorn zetten WIK'57 op een vroege 0-2-voorspi-ong, maar via Kees van Putte kwam Stave nisse terug. Marco Ganzeman zorgde voor rust voor 1-3 en ook na de pauze gaf Stavenisse lan ge tijd de moed niet op. Bernard de Rijke maakte de aanslui tingstreffer. Zo bleef het lange tijd spannend. Pas na treffers van Elmar Verhage (strafschop) en Erik de Vlieger was het duel definitief beslist. Stavenisse- speler Max-co Klippel miste nog een penalty. Mevo-Vrederust 1-1: In een ge- lijkopgaand duel kregen beide ploegen het voor rust niet voor elkaar om te scox-en. Ruim een kwartier na rust vloerde Mevo- speler Anton Hoexum Ex-win Demmers in het strafschopge bied en Chris Vogelenzang scoorde vervolgens vanaf elf meter. Een afgeslagen schot van Jan Heikamp, Mevo's trainer- voor het komende seizoen, was vijf minuten later de aanleiding tot de gelijkmaker van Leon Gx'oenleer In de slotfase hadden beide ploegen genoeg kansen op de ovei-winning. Mark Evertse van Mevo was met een net mis lukte lob nog het dichtst bij de winnende treffer. SPS-Halsteren 2-2: SPS was ze ker in de eerste helft, waarin de ploeg schuin tegen de wind in speelde, niet bij de les en dat re sulteerde in een 0-2-ruststand. Met windvoordeel en een betere mentaliteit kwam SPS in de tweede helft terug in de wed strijd. Eerst scoorde Ab van de Belt uit een rommelige situatie de 1-2. Halsteren verscheen sporadisch voor de goal van Niels Lisseveld maar de SPS- doelman was steeds paraat. Vijf minuten voor tijd scoorde Peter Noordijke uit een scrimmage de 2-2 en in de slotfase liet Max-tin Quist de kans op de ovei-win ning voor SPS nog liggen door in kansrijke positie te misser. door Beri Hameeteman DREISCHOR - De thuisploeg wilde wel, maar kon niet cn de bezoekers konden wel, maar wilden niet. Renesse en Dreischor maakten gisteren op het Dreister spoi-tpark De Mol absoluut geen reclame voor de voetbalspoil. De gezapige par tij, die nooit een heuse derby werd, eindigde in een 1-3-zege voor de bezoekers. „Bagger was het, om maar eens een woord te gebruiken", liet Renesse-trainer Cees van Dijk zich na afloop ontvallen. „Voor al in de tweede helft ontbrak bij Renesse de scherpte en de con centratie. Ik denk dat dit komt omdat het kwaliteitsverschil met Dreischor te groot was. Als het dan allemaal te gemakkelijk gaat, sluipt zo'n instelling er toch ongemerkt in. Dat is niet goed natuurlijk. De drie punten zijn dan ook het enige belangrij ke", aldus Van Dijk. Dreischor-trainer Wim van de Linde toonde zich tevreden over de inzet van zijn elf, maar had ook geen spettei-ende wedstrijd gezien. „Er was helemaal geen derbysfeer. Daarvoor waren ze allemaal veel te lief voor el kaar." Daar waar zijn formatie de laat ste weken wel in slaagde, bleef gisterenmiddag uit; scoren. „In derdaad de goals bleven uit, ter wijl we zeker in de tweede helft het meeste balbezit hebben ge had. De bal had nog wat meer rond moeten gaan en er is onvol doende om de bal gevraagd", al dus Van de Linde. Vrije trap Dreischor maakte het eerste aanspraak op de openingstref fer. Spits Dennis Jasarevic trap te de bal niettemin naast het doel van goalie Maaiden Kempe. In de 10e minuut was het juist Renesse dat uit een dood spel moment op voorspx-ong kwam. Uit een vrije trap van John Bei*- revoets was het Mischa van de Hoek die fraai met het hoofd de bal over doelman Dennis Ver west kopte: 0-1. Luttele minuten later hadden zowel Pati-ick Berrevoets als Mark van de Linde de gelijkma ker op de schoen. Eerstgenoem de zag zijn inzet echter op het been van een tegenstander stx-anden, in de rebound werkte Van de Linde de bal in de han den van de keepex\ „Ik zag die bal van Patrick er al ingaan, maar ineens kwam de bal voor mijn voeten. Toen ik inschoot lag ineens die keeper voor me", zei een balende Van de Linde na afloop. In de 22e minuut eiste Renesse- spits Leon Bakker even de aan dacht op zich. Uit andermaal een fraaie assist van Berrevoets zorgde Bakker, in tweeën, voor de 0-2-voorsprong. Voor het overige kwam de getructe spits er nauwelijks aan te pas. „Dat is toch wel de verdienste van Leen van de Helm geweest. Hij heeft Bakker heel goed uitgescha keld", vond de oefenmeester van Dreischoi-. Zes minuten voor de rust zette Renesse-aan- voerder Robert-Jan Canters, uit een corner van Krispijn de Jon ge, met succes zijn hoofd tegen de bal voor 0-3.. In de tweede helft was het hele maal gezapigheid troef. Renesse had er duidelijk geen zin meer, terwijl Dreischor wel graag wil de, maar onmachtig bleek. Zelf de eerreddende tegentreffer in de 28e minuut kon de thuisploeg niet zelf scoren. Daarvoor had het nog de 'medewei'king' nodig van Krispijn de Jonge die een voorzet van links, door Patinck Berrevoets, ongelukkig achter de eigen keeper werkte. Dreischor - Renesse 1-3 (0-3): 10. Mischa van de Hoek 0-1, 22. Leon Bakker 0-2, 39. Robert-Jan Canters 0-3, 73. Krispijn de Jonge 1-3 (e.d.). Scheidsrechter: de heer Wisse ('s-Heer Hendrikskinderen). Aantal toeschouwers: 75. Dreischor: Dennis VerwestJerry Verwest, Fred van de Helm. Leen van de Helm, Timmy Bakker (46. Remon Sonneveld); Sander Uijl, Kees Verwest, Frank van de Helm; Dennis Jasarevic, Mark van de Lin de, Patrick Berrevoets. Renesse: Maarten Kempe; Wilco Iloogerhuis, Robert-Jan Canters, Remco Wandel, Remco Canters; Pascal Dronri.jp,' John Berrevoets, Krispijn de Jonge, Dennis Huttinga; Mischa van de Hoek (62. Michael van Dijlc), Leon Bakker. ZIERIKZEE - Bruse Boys had zaterdag een goede slag kunnen slaan voor de derde periode in de derde klasse. De paarshem- den kwamen op eigen veld niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Heinkenszand. ZSC'62 lijkt de handdoek inmiddels in de ring te hebben gegooid. De Scharendijkenaren verloren het voorbije weekend met 3-0 van het bezoekende Nieuwdorp. „Bruse Boys was meer in balbe zit, maar de echte scherpte ont brak bij ons nagenoeg de hele wedstrijd", analyseerde trainer Ronald van Oeveren na afloop. Het gemis van teveel vaste ba sisspelers vanwege blessures wordt door Van Oeveren als be langrijkste reden gezien. „Zo doende start je met een erg jonge ploeg en misschien vex*wacht je daar dan wel teveel van. Laten we hopen dat ze er wat van le ren, waardoor het volgend jaar allemaal beter gaat." De eerst helft op het Bruse voet balveld bleef doelpuntloos. De thuisploeg kreeg een enkel kansjes en ook de bezoekers ble ven ver verwijderd van het doel van Bru-goalie Mark Giljam. In de tweede helft bleef spits Bleij achter in de kleedkamer vanwe ge een liesblessure. Ook in dit gedeelte liep het verre van lek ker bij de Bruenaren. Twintig minuten voor het einde werd de zojuist ingevallen Jacob Muller binnen het zestienmetergebied van Heinkenszand vastgehou den. De toegekende penalty werd door Simon Bogaard niet goed ingeschoten. In de rebound was het niettemin alsnog de snel ingekomen Vladimir van de Ou den die uit een moeilijke hoek alsnog de openingstreffer bin nen schoot: 1-0. Angst „En op dat moment zie je een soort angst over de ploeg komen en zie je ze dingen gaan doen die ze helemaal niet moeten doen. Bruse boys gaat dan achteruit lopen waardoor de ruimtes tus sen de linies te groot worden. Dan is het als het ware wachten op de tegentreffer." Die kwam dan ook. Vier minu ten voor het einde schoot Remco van de Does, vrij en ongedekt binnen: 1-1. „We hebben nu nog twee wed strijden te gaan, tegen VCK en Nieuwland. Hopelijk verlopen die wel positief voor Bru." zegt Van Oeveren. Bruse Boys: Mark Giljam; Erik Gil jam, Wilco Hanze, Theunis-Henk van de Berge, Vladimir van de Ou den; Marco Ketting, Tonny van den Berge (80. Alex Andeweg), Simon Bogaard; George Geluk (65. Jacob Muller), Erik Bleiji (46. Muyo Avdic Ricardo de Winter. ZSC'62 heeft het niet meer Daar waar in de eerste periode maar liefst 17 punten konden worden verzameld, zijn daar sinds de winterstop nog maar twee schamele puntjes bijgeko men. Ook zaterdag konden de mannen van trainer Edwin Kriens geen vuist maken op ei gen veld tegen Nieuwdorp. De bezoekers boekten probleem loos een 0-3-zege in Scharendij- ke. „Ik kan de jongens eigenlijk niets verwijten. Ze doen hun stinkende best, maar het wil ge woonweg niet meer lukken", al dus Kriens. De scheidend oefenmeester van ZSC'62 kon overigens exact aangeven hoe het allemaal komt. „In die eerste periode hebben we misschien wel iets boven onze macht gespeeld. Daarbij hadden we het voordeel dat de tegenstanders ons niet kenden. Op een gegeven mo ment kregen we te maken met veel blessures en schorsingen. En dat is voor ons gewoonweg niet op te vangen." Ook zatex'- dag moesten de Scharendijke naren het doen zonder de inzet van Edwin van Oeveren, Jacco Heijboer, Werner Klaassen, Martin Kiezenberg en Casimir Snoek. Niet de minste spelers. In het eerste deel kreeg Nieuw dorp verschillende goede kan sen. ZSCdoelman Sander Vaane hield zijn doel evenwel prima schoonZSC kreeg in de persoon van spits Niels van de Moezel één schamel kansje. Veel acties speelden zich verder op het mid denveld af. Na de hervatting opende Nieuwdorp in de 24e mi nuut via Peter Kastelein de sco re. Een halve misser van doel man Vaane op een terugspeelbal zorgde ervoor dat Fersujan Selim de 0-2 scoorde. De derde treffer was uiteindelijk meer een formaliteit. Kriens: „We hebben nu nog twee duels te gaan. De wedsti'ijd Nieuwland- GPC is cruciaal. Hoewel we het misschien nog in eigen hand hebben denk ik dat we reëel moeten zijn. Het zal voor ZSC moeilijk worden om nog punten te gaan pakken." ZSC'62: Sander Vaane; Marco de Jong, John Dorreman, Jan van de Linde (80. Barry Dorreman); Leon Weeda (70. Michiel van de Hoek), Johna van der Have, Wouter Fioole, Gerard Verhoek (80. Thomas Petiet Sebastiaan Vaane, Jan-Willem Dorreman; Niels van de Moe&èl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 29