slecht lachende derde Erik de Groene slaapt heel Goed veldspel, maar geen punten Patrijzen is de PZC PZC Philippine zo goed als gedegradeerd 15 Aanvaller van Kloetinge mist nu ook al penalty's De Groene blijft bij Kloetinge Hoek trekt Belgische keeper aan Nuijten naar EK in Patras Titelstrijd gaat tussen UDI'19 en JVC Cuijk maandag 8 april 2002 door Jos van Belzen rinorJan Dagevos I KLOETINGE-Hij was dit voet balseizoen een periode lang meester op alle wapens en joeg menige defensie de stuipen op het lijf. Erik de Groene schoot uit alle hoeken en standen raak. >laar de schutter van weleer is niet meer. De spits van Kloetin ge is een twijfelaar geworden die bijna alleen nog maar losse flodders produceert. Zaterdag in het duel met Spij- kenisse (2-1-verlies) was zelfs een penalty niet aan de clubtop scorer (17 treffers) besteed. Na dat in de 40e minuut Emiel Dorst over het been was gegaan bij Patrick Kok mocht De Groe ne vanaf elf meter aanleggen. KLOETINGE - Erik de Groene komt ook volgend seizoen uit voor Kloetin- ge. De aanvaller stond na drukkelijk in de belang stelling van Hoek, maar hij heeft besloten om zijn huidige club trouw te blij ven. „Hoek heeft onlangs weer al contact met me opgeno- i men", vertelde De Groene zaterdag, „maar ik heb er I geen trek in. Ik zie het niet zitten om vier keer in de week naar Hoek te rijden. Voor mij is het geld ook niet zaligmakend." Bij Kloetinge verdwijnen in elk geval Mark Sme ding (ASWH) en Jeffrey van de Velde. De laatste zet een punt achter zijn carrière. De rest van de huidige kern blijft groten deels intact. Slechts over de nummers twaalf tot en met achttien bestaat nog onzekerheid. Het gaat hierbij onder anderen om Leon van den Ouden, Jor- dy Bakker, Ronnie' Cre- mer en Jan Baaijens. I joor Peter van Kouteren VLISSINGEN - Met nog vier wedstrijden voor de boeg en een voorsprong van tien punten kan het voor Huizen in de hoofd klasse B van het zaterdagvoet bal niet meer fout gaan. De kop loper won in de veertiende minuut van de toegevoegde tijd met 1-0 bij Sparta Nijkerk en I profiteerde daarnaast ook nog (Advertentie) MOBILITEIT MET KARAKTER MOBIEL BLIJVEN? Bel voor informatie of een afspraak: (0113) 60 25 OO www.autolease-zeeland.nl SPORTREDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484454 Fax: (0118)470102 E-mail: sport@pzc.nl Jan Dagevos (chef) Frits Bakker (coördinator zuid) Koen de Vries (coördinator midden) Rudy Boogert (coördinator noord) Björn Goorden Roeland van Vliet Eldridge Pentury CENTRALE REDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484000 Fax: (0118)470102 E-mail: redactie@pzc.nl INTERNET www.pzc.nl E-mail: web@pzc.nl Het was een ideale kans om de wedstrijd open te breken en weer wat zelfvertrouwen op te doen. Zo ver kwam het echter niet. De Groene schoot de bal met links te zacht in, waardoor doelman Leo Timmer de bal kon stoppen. Misschien was het beter geweest dat een ploeggenoot de hon neurs had waargenomen. De Groene zit immers al weken niet lekker in zijn vel. De aanvaller scoorde op 2 februari tegen Sparta Nijkerk voor het laatst. Bovendien was hij afgelopen maandag in de bekerwedstrijd tegen Terneuzen ook niet altijd even gelukkig. Tijdens de regu liere speeltijd mocht hij dan vanaf elf meter wel een keer trefzeker zijn, in de beslissende penaltyserie liet hij het buiten kansje liggen. „In de competitie had hij er nog niet één gemist, dus ik zou niet weten waarom iemand anders die penalty had moeten nemen", stelde oefen- meester Diederik Hiensch za terdagmiddag. „Bovendien kreeg ik niet de indruk dat Erik niet zeker was van zijn zaak." Vervelend middagje De realiteit was uiteindelijk dat de bal er niet inging. „Op zo'n moment kun je wel door de grond zakken", zei De Groene naderhand. Tot overmaat van ramp bleek de misser de inlei ding te zijn tot een vervelend middagje voor de Bevelandse hoofdklasser. Twee minuten na de gemiste strafschop was het namelijk wel raak aan de andere kant. Gedragen door de wind beland de de bal uit een verre uittrap van de keeper bij Jeffrey van de Velde. Net op een moment dat doelman Jaap Pijnenburg aan gaf dat h ij de bal beter kon laten gaan, kopte Van de Velde de bal via een achterwaartse beweging terug. Pijnenburg was op slag kansloos en zag de bal in de bo venhoek verdwijnen: 0-1. Net na rust volgde een nieuwe mokerslag, toen Renato Hokke ongehinderd mocht uithalen: 0- 2. Kloetinge kwam nog wel tot een aansluitingstreffer via in valler John Bentschap Knook, maar de zevende nederlaag van het seizoen kon niet meer wor den afgewend. eens van puntverlies van de ach tervolgers. Huizen kwam door een fel be twiste treffer in Nijkerk aan de overwinning. Een hoekschop van Huizen leek een prooi te worden voor doelman Sven On- door Eldridge Pentury SPAKENBURG - Hij was blij met het voetbal dat Hoek had gespeeld. Angelo Nijskens had weinig kansen geteld, maar ge noten van het veldspel dat de ploeg - hoe gehavend ook - in het treffen met IJsselmeervogels bracht. „Alleen over de uitslag ben ik niet tevreden", zei de trainer van Hoek. Het werd zaterdag 1-0 voor de ploeg uit Spakenburg, maar het hadevengoed 0-0,0-1,2-0 of 1-1 kunnen worden. IJsselmeervo gels was de gelukkigste in een wedstrijd tussen twee min of meer gelijkwaardige ploegen. Hoek speelde, met name voor rust, verzorgd voetbal, maar IJsselmeervogels had in de tweede helft de beste mogelijk heden om een doelpunt te pro duceren. „We hebben op wilskracht ge wonnen", bekende IJsselmeer- vogels-trainer Philip den Haan die met zijn ploeg probeert weg te komen uit de onderste regio nen. De oefenmeester uit Wer kendam had zijn defensie - al dan niet gedwongen - aangepast voor het duel met Hoek. Opmer kelijkste mutatie daarbij was de HOEK - Hoek voegt een nieuwe keeper aan de se lectie van het nieuwe sei zoen. Het gaat om de 24-jarige Björn van Avermaat, die nu nog reservedoelman is bij de Belgische vierde klasser VK Eine, Van A- vermaat heeft al meege- traind bij Hoek. In de eugd kwam hij uit voor de Belgische profclubs Lo keren en AA Gent. De Groene besefte na afloop dat hij een ideale gelegenheid had laten liggen om de wedstrijd open te breken.,Ik had de ploeg over het dode punt heen kunnen helpen. Het is geen onwil, maar het wil gewoon niet meer. Waar het aan ligt, ik weet het echt niet. Ik pieker me suf, ik lig er al weken wakker van. Dit is weer zo'n rotweekend. Voor ik dit slechte gevoel weer eens kwijt ben, dan is het wel dinsdag." Straffe dekking De aanvaller mist in een crucia le fase van de competitie kracht en scherpte. Daarnaast heeft hij land. Zwaar belaagd belandde de keeper achter de eigen doel lijn: 0-1. Sparta Nijkerk-Huizen 0-1 (0-0). 104. Sven Onland eigen doelpunt) 0-1. Scheidsrechter M. van Eivijk (Utrecht). Aantal toeschouwers: 900. afwezigheid van vaste kracht Rob Hopman. De slungelige verdediger, kopsterk maar voetballend beperkt, zat op de bank. Den Haan: „Als trainer kijk je wat je hebt. Je wikt, je weegt. Bij Hoek lopen spelers die in staat zijn om iemand zelfs in een telefooncel viermaal te passeren. Daar probeer je op in te spelen." Hij doelde daarbij ongetwijfeld op Barry van der Hooft. Bij af wezigheid van de geblesseerde Rieno van Oost vormde de Ter- neuzenaar zaterdag bij Hoek de aanval met Arjan Koopmans. Van der Hooft was altijd aan speelbaar, sterk in de combina tie en leed weinig balverlies. Hij was in de eerste helft namens Hoek het dichtst bij een doel punt, maar kreeg de bal na een voorzet van Wesley de Smet vanaf rechts niet langs doelman Sander Duindam. Het gedreven IJsselmeervogels stelde er met matig voetbal, maar hard werken twee kansen tegenover. Tom Kaak kopte de bal uit een verre voorzet van Geurt Koele wijn op de lat, en Paulo Meijndershagen zag een kopbal door Frank de Wispelae- re van de doellijn gehaald wor den. Geen keus Hoek, waar Patrick de Gucht- eneire verdienstelijk speelde in de verdediging als vervanger van Franky Standaert, moest acht minuten na rust verder zonder Barry van der Hooft die met een pijnlijke heup van het veld strompelde. De ploeg ver loor daarmee het vaste aan speelpunt en de creativiteit. Met Arco Herrebout, Michel Mul- laert en Bart Poppe op de bank bracht Angelo Nijskens de niet fitte Poppe binnen de lijnen. „Ik had geen keus." De Belg was op rechts door een trainingsach terstand echter geen schim van de razendsnelle flankspeler die hij normaal is. IJsselmeervogels ging nadruk kelijk op zoek naar een doel punt, maar was onmachtig moeite met de straffe dekking van de tegenstander. Ook in de wedstrijd tegen Spijkenisse,dat spijkerhard verdedigde, wist De Groene zich voortdurend om ringd door twee verdedigers. Dat betekende dat elke bal die vanaf het middenveld werd in gespeeld, steevast balverlies in luidde. „Ik doe mijn best en pro beer door hard werken anderen maar in stelling te brengen, maar die hebben het ook moei lijk. Wilco (de Valk) en Ronald Zuijdwegt komen ook hun man niet meer voorbij, terwijl dat voorheen geen enkel probleem was. Kijk, en het frustrerende is Bennekom-Barendrecht 1-1 (1-1). 13. Davey Vermaas 0-1, 32. Mare Hendriks 1-1. Scheidsrechter A.J.B. Kamphorst (Barneveld). Aantal toeschouwers: 500. GWV-Delta Sport 2-2 (0-0). 47. Virgil Breetveld 0-1, 72. KeijiAïka- wa 1-1, 86. Harold van de Scheur voor het doel. Eerst kopte Rody van der Vlist uit vrije posi tie in de handen van keeper Glenn van Wijnsberghe, en daarna treuzelde hij te lang na een voorzet van Tom Kaak, zodat Frank de Wispelaere kon redden. De beste kans voor Hoek was voor Arjan Koopmans. De voet baller uit Rilland ging de diepte in bij een verre uittrap van Glenn van Wijnsberghe. profi teerde van een misser van Mi chael van den Berg, maar schoof de bal te zacht richting het lege doel. dat we allemaal afhankelijk van elkaar zijn." De Groene weet zich inderdaad omringd door meer twijfelaars. Het heeft tot een droevige reeks geleid. Uit de laatste zeven wed strijden werden slechts vijf punten behaald. „Toch staan we er nog niet eens zo beroerd voor", zei De Groene zaterdag. „We staan maar op twee punten van de nummer twee. Het wordt nu zaak om de competitie waar dig af te sluiten. Voor het sei zoen hebben we de topdrie als doel gesteld, we zullen er alles aan doen om dat toch te realise ren." 2-1, 90. Virgil Breetveld 2-2. Scheidsrechter W.P. Hoonhout (Rijsivijk). Gele kaart: Bekim Bajraktaray (Delta Sport), Franke Rohr(GWV). Aantal toeschouwers: 350. Zwart Wit'28-Dovo 1-3 (1-1). 10. Peter Röttger 0-1, 26. Patrick Pot Tien minuten voor het einde maakte IJsselmeervogels aan de andere kant een doelpunt. De goal viel eigenlijk uit het niets, na een ogenschijnlijk onschul dige inzet vanaf rechts van Jan Pieter Hartog. De middenvel der, die later tot man van de wedstrijd werd uitgeroepen, bracht de bal hoog in het doel gebied van Hoek. Gehinderd door de zon twijfelde Hoek- goalie Glenn van Wijnsberghe tussen uitkomen en wachten. Bram Zwaan was attent en bracht de bal bij Arne van den Berg, die van dichtbij raak Kloetinge-Spijkenisse 1-2 (0-1). 42. Jeffrey van de Velde 0-1 (eigen doel punt), 52. Renato Hokke 0-2, 65. John Bentschap Knook 1-2. Scheidsrechter: F. Vos (Ammerzo- den). Gele kaart: Emiel Dorst, Wilco de Valk, John Bentschap Knook (al len Kloetinge), Patrick Kok, Ri chard de Lange en Arno van der Horst (allen Spijkenisse). Aantal toeschouwers: 500. Kloetinge: Jaap Pijnenburg; Ronnie Cremer (68. Leon van den Ouden), Jeffrey van de Velde, Arno Melaard, Niels Lodewijk; Johan de Goederen (62. John Bentschap Knook), Emiel Dorst, Wouter Labrujère (78. Marcel Lourens); Wilco de Valk, Erik de Groene en Ronald Zuijdwegt. 1-1, 50. Eelco van de Hoef 1-2, 85. Dick Andeweg 1-3. Scheidsrechter J.S. Boringa (Leeuwarden). Gele kaart: Prins (Zwart Wit'28), Ande weg (Dovo). SDVB-Roda Boys 2-0 (0-0). 55. Ba rend Kolkman 1-0, 88. Robbie Da- velaar 2-0. Scheidsrechter R. Klei- ker (Emmeloord)Bijzonderheid: Barend Kolkman (SDVB) miste in de tweede helft een strafschop. Aan tal toeschouwers: 200. schoot: 1-0. De man die op het punt stond om gewisseld te wor den, werd zo alsnog tot match winnaar gekroond. IJsselmeervogels-Hoek 1-0 (0-0). 80. Arne van de Berg 1-0. Scheids rechter: H.H. Slager (Staphorst). Gele kaart: Wim-Henk van de Groep (IJsselmeervogels), Wesley de Smet (Hoek). Aantal toeschouwers: 1100. Hoek: Glenn van Wijnsberghe; Tho mas Ragut, Johan Mücher, Patrick de Guchteneire, Frank de Wispelae re; Wesley de Smet, Djamel Buyse, Musa Kanu, Stefan Saey; Arjan Koopmans en Barry van der Hooft (57. Bart Poppe). VLISSINGEN - De koplopers in de derde klasse A lieten het gis teren lelijk afweten. HVV'24 stond lange tijd met 1-0 achter bij Zeelandia Middelburg, maar kwam in de slotfase nog langs zij: 1-1. Dosko verloor thuis verrassend van RCS, dat hier door nog volop meedoet in de strijd om de derde-periodetitel. Patrijzen was de lachende derde via een 3-0-zege op Alliance. De ploeg uit 's-Heerenhoek nam dankzij deze overwinning de tweede plaats over van Dosko en staat nu één punt ach ter leider HW'24. Saillant de tail: in de laatste competitieron de treffen Dosko en HW'24 elkaar in Bergen op Zoom. Onderaan de ranglijst pakte Clinge de laatste strohalm in de strijd om lijfsbehoud via een 1-0-zege op Breskens. Goes verloor na een slechte fase na rust met 3-0 bij Grenswachters. Patrijzen-Alliance 3-0: In de eerste helft was het zeer slecht wat beide ploegen lieten zien. Voornaamste oorzaak was het harde veld. Een na rust aandrin gend Patrijzen zag in eerste in stantie Wilfred van den Dries en Huber Rentmeester verzuimen de score te openen. Pas twintig minuten voor tijd werd de ban gebroken door Arjan Verburg. Op aangeven van Wilfred van den Dries zorgde hij voor 1-0. Kort hierna kreeg een speler van Alliance zijn tweede gele kaart van die middag. Met elf tegen tien werd het 2-0 door Van den Dries waarna Peter de Jong uit een voorzet van Sander Sallet de eindstand naar 3-0 kopte. Dosko-RCS 1-2: Al na twee mi nuten bracht Wessel Vermeulen van dichtbij de Souburgers op voorsprong toen de Brabantse doelman zich niet erg klemvast toonde. Mede door deze achter stand sloop er onrust in de ploeg van Dosko die in de 35e minuut toch langszij kwam: uit een hoekschop kopte Ivo de Haas de bal door, waarna Erik van de Watering eveneens met het hoofd de gelijkmaker aanteken de: 1-1. Kort na rust verzuimde Van de Watering te profiteren van een foutje van doelman Jac- co Nelen; de spits schoot van dichtbij naast. In de 75e minuut werd het duel niet onverdiend door Jos van Belzen VLISSINGEN - Zondag-vier deklasser Philippine is zo goed als gedegradeerd na de 4-1-ne- derlaag bij Domburg. Sluiskil pakte drie belangrijke punten dankzij een 5-0-overwinning bij rode-lantaarndrager Corn Boys. Vlissingen hield via een 1 -1-gelijkspel een punt over aan het lastige uitduel bij Aarden burg. Walcheren lijkt in veilig heid na het doelpuntloze gelijk spel bij Axel, zodat Vlissingen, Sluiskil en Zeeland Sport de voornaamste kandidaten zijn voor de derde degradatieplaats. Axel-Walcheren 0-0: Het eerste kwartier met spektakel voor beide doelen leek de aanzet tot een attractief duel. Niets bleek echter minder waar, want de rest van de wedstrijd werd ge kenmerkt door veel midden veldspel en weinig kansen. Corn Boys-Sluiskil 0-5: De gas ten waren sterker in het duel te gen het al gedegradeerde Corn Boys. Na twintig minuten leid de dit tot de openingstreffer van Barry du Puy uit een vrije trap. Kort voor rust kopte Jurgen Verbraeken de stand naar 0-2, waarna Ricky Roeb met een ei gen doelpunt er zelfs nog 0-3 halverwege van maakte. De be zoekers konden in de tweede helft simpel verder uitlopen naar 0-5 via Rolf Mobach en Roy Scheele. Zeeland Sport-Hulsterloo 3-0: Tien minuten na rust werd de score geopend via Richard de Wit1-0. Hulsterloo moest toen risico's nemen, waardoor er ruimte voor Zeeland Sport ont stond. Dave van Geersdaele toonde zich in de 80e minuut niet zelfzuchtig en liet Martijn Finke van dichtbij 2-0 aanteke nen. Kort voor tijd werd Finke met een dieptepass opnieuw be reikt: 3-0. Domburg-Philippine 4-1: In de 37e minuut legde Chiel Mara- nus de bal terug op Ko Brand die 1-0 kon laten aantekenen. De tweede helft was nog maar twee minuten bezig toen Maranus zelf de 2-0 voor zijn rekening nam. Een kwartier voor tijd kopte Wilco van Eijzeren de stand naar 3-0, waarna Björn den Hamer even later tegen- scoorde: 3-1. In de slotminuut rondde Chiel Maranus een fraaie solo af met zijn tweede treffer van die middag. Aardenburg-Vlissingen 1-1: Na een kwartier strafte Guide Lord een te korte terugspeelbal van Meivin Heerenveen af en beslist in het voordeel van RCS door Niels Tournoy. Grenswachters-Goes 3-0: Voor rust kende Goes meer balbezit, maar beide ploegen wisten wei nig kansen te creëren. De 0-0-stand halverwege was een goede weergave van het spel- beeld. In de tweede helft kwam Grenswachters wat feller uit de startblokken wat al snel leidde tot de openingstreffer van Dan ny Polley. Zes minuten later was het duel beslist toen Wim van Laarhoven er 2-0 van maakte. De eventueel nog aanwezige ambities van de bezoekers wer den in de 61e minuut definitief aan diggelen geschoten door Dave Roels, die met een fraaie lob de eindstand op 3-0 bepaal de. Kort voor tijd kreeg Rosano Acton van Goes de rode kaart wegens spuwen naar de scheids rechter. Clinge-Breskens 1-0 (0-0). 47. Wal ter van Tienen 1-0. Scheidsrechter: J. Vleugel (Wemeldinge)Gele kaart: Rody Luyekx (Clinge) en Angelo Cornelis (Breskens). Aantal toe schouwers: 150. Zeelandia Middelburg-HW'24 1-1 (0-0). 49. Michel Sinkel-0, 86. Eddy van de Bosch 1-1. Scheidsrechter: P.C.G. van Geel (Nieuw Vossemeer). Gele kaarten: Paul Constandse, Daan Eikenhout (beiden Zeelandia Middelburg). Aantal toeschouwers: 300. Steenbergen-Zicrikzee 1-1 (0-0). 50. Emiel Verkauteren (strafschop) 1-0, 74. Patrick Verkaart 1-1. Scheidsrechter: Van Esch (Waal wijk). Aantal toeschouwers: 150. Gele kaart: Martin Kiezenberg, Benjamin Verwest (Zierikzee). RIJSWIJK - Rikst Valentijn is door de turnbond niet inge schreven voor het EK dat van 18 tot en met 21 april in Patras wordt gehouden. Valentijn werd in het najaar 28e in de meer kamp op het WK in Gent. De bond heeff Verona van de Leur, Suzanne Harmes, Ga- briella Wammes, Monique Nuij ten en Renske Endel opgegeven voor het EK. In Patras wordt ge turnd volgens de 5-3-3 formule. Per toestel komen drie turnsters in actie. Van de Leur en Harmes zullen aan alle vier toestellen turnen. ANP bracht Vlissingen op voor sprong. De tweede helft liet een aandringend Aardenburg zien tegen een Vlissingen dat gokte op een uitval. In de 80e minuut zorgde Frans van Dongen voor de gelijkmaker. IJzendijke-Hontenisse 0-4 (0-3). 15. Edward Tieleman 0-1, 40. Dave de Booy 0-2, 45. Edward Tieleman 0-3, 59. Wilco de Zwart 0-4. Scheidsrechter: Kees Koeken (Zun- dert). Gele kaart: Paul Taalman (IJ- zendijke). Aantal toeschouwers: 150. Hansweertse Boys-Steen 1-2 (1-1). 25. Werner Bisschop 0-1, 26. Ernst van Bussel 1-1, 48. Pascal Lensen 1-2. Rode kaartAssem Elkhattabi (Hansweertse Boys). Gele kaart: As sem Elkhattabi, Ernst van Bussel, Rinze Back (Hansweertse Boys). Scheidsrechter: W Broekhoven (Middelburg). Aantal toeschouwers: 225. TERNEUZEN - UDI'19 en JVC Cuijk gaan onderling uitmaken welke ploeg kampioen wordt in de hoofdklasse B van het zon dagvoetbal. UDI'19 won over tuigend van IVS en JVC Cuijk behaalde een benauwde zege bij subtopper SV Meerssen. Wilhelmina'08-Gemert 2-0 (1-0). 15. Joep Faessen 1-0, 90. Erwin Wol ter 2-0. Scheidsrechter: F. Sybers uit Lierop. Gele kaarten: Nico van de Meer (Wilhelmina'08). Aantal toe schouwers: 600. Schijndel-WSC 2-0 (1-0). 25. Aty Hastenberg 1-0, 75. Carlo Vorslen- bosch 2-0. Scheidsrechter: L. van Beurden uit Den Bosch. Aantal toe schouwers: 500. IVS-UDIT9 0-3 (0-2). 20. Joris van Lanen, 35. Joris van Lanen, 88. Jor- dy Suppers 0-3. Scheidsrechter: E. Vos uit Houten. Aantal toeschou wers: 400. EHC/Norad-Panningen 1-0 (1-0). 27. Mirsad Majanovic 1-0. Scheids rechterJ van Domburg uit Dongen. Gele kaarten: Tom Schutte (EHC- /Norad) en Albert Jan Cornelisse (Panningen). Aantal toeschouwers: 150. SV Meerssen-JVC Cuijk 1-2 (0-0). 77. Roel Coumans 1-0. 83. Dinand van Haar en 1-1, 86. Dinand van Haaren 1-2. ScheidsrechterH. Smeets uit Weert. Gele kaarten: Luuk Fiddelers en Erwin Vanden- broeck (beiden SV Meerssen), Pol van Boekei en Fatha Hadonir (bei den JVC Cuijk). Aantal toeschou wers: 400. UNA-TOP 3-0 (1-0). 37. Marlijn van de Rijt 1-0, 69 Frank Wijers 2-0, 71. Ralph Manders 3-0. Scheidsrechter L Wijnants uit Landgraaf. Aantal toeschouwers: 500. Bart Poppe, die inviel bij Hoek, duelleert met Rody van der Vlist van IJsselmeervogels (links). foto Rodney Kersten Gehavend Hoek gaat onderuit bij IJsselmeervogels: 1 -0

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 27