MZVC kampioen na zevenklapper PZC Tjoba komt op valreep langszij Stavenisse kan niet opnieuw stunten Smerdiek verspeelt kampioenskansen Knappe remises van BV Jacobs en 3BSD Verweij geplaatst voor NK bandstoten Middelburgse formatie denkt dat derde klasse geen eindstation is uitslagen -. iÊÊl - s agenda bw 16 maandag 8 april 2002 door Jan-Jaap Corré MIDDELBURG - Trainer John Tahapary van Colijnsplaatse Boys beloofde afgelopen week dat zijn ploeg de huid duur zou verkopen in de kampioenswed strijd van MZVC. Niets bleek zaterdagmiddag minder waar. De ploeg werd op alle fronten overklast, hoewel MZVC niet zijn beste wedstrijd van het sei zoen speelde. Het werd uitein delijk 7-0 en met die uitslag mochten de bezoekers hun han den nog dichtknijpen. Het begin van het een halfuur te laat begonnen duel (scheids rechter Saritas kwam te laat aan op sportpark de Veerse- poort) was zoals de spelers van MZVC het de nacht ervoor ge droomd hadden. Binnen drie minuten lag de bevrijdende openingstreffer al achter de Co lijnsplaatse keeper Ron van Gilst. Een voorzet van Peter Brasser werd door Alexander Bom in het doel gewerkt. MZVC-trainer Wil Wijnands was heel blij met deze snelle treffer. ,,Er was toch wel span ning binnen de ploeg. We zijn vanmorgen wat gaan wandelen en ontbijten met z'n allen om de druk een beetje te verlagen. Dan is een vroege openingstreffer natuurlijk ideaal." Aanvoerder Alexander Bom had wel een verklaring voor de felle start van zijn ploeg. ,,De uitspraak van John Tahapary dat hij ons van het kampioen schap af wilde houden heeft ons scherp gemaakt. John is onze trainer geweest en afgelopen week hebben we in de kleedka mer dan ook papieren opgehan gen met de tekst John wil van door Marco Hamelink BROUWERSHAVEN - Pim Pot- appel was zaterdag niet blij. Zijn ploeg Smerdiek liet in de vierde klasse B drie dure punten liggen tegen Brouwershaven. Die ploeg passeert door de 4-2- overwinning Smerdiek op de ranglijst. Met nog twee wed strijden te gaan volgt Brouwer shaven koploper Duiveland op twee punten. Smerdiek staat nu derde op drie punten. Hij denkt dat de kansen op promotie zijn verkeken. ,,Als je eerste staat met nog drie wed strijden te spelen moet je alles winnen. Je moet er met z'n allen volledig voor gaan en het gras bij wijze van spreken op willen vreten. Vandaag zijn we niet één keer met een fatsoenlijke com binatie voor de goal gekomen. Als je zo speelt heb je in de derde klasse niets te zoeken", vond Potappel. Smerdiek kwam al vroeg op voorsprong via Pierre Witha gen. Vier minuten trok Dick van Splunder met een boogbal over ons winnen. Dat is hem dus niet gelukt." Tahapary zelf had geen spijt van zijn uitspraken. ,,Ik heb het ge zegd om mijn eigen ploeg op scherp te krijgen, maar we zijn volledig overbluft. Door veel blessures speelden we vandaag met heel veel jongens van rond de twintig en dat gaat je opbre ken. Volgend jaar, als de jonge jongens een stukje gegroeid zijn en de geblesseerden weer fit, gaan we het opnieuw probe ren", aldus de oefenmeester. De wind Na de snelle 1-0 bleef het een richtingsverkeer richting het Colijnsplaatse doel voortduren. Kans op kans werd verprutst door de Middelburgers, waarbij ook de wind een grote rol speel de. De bezoekers konden daar geen enkele kans tegenover stel len en als de Boys er dan een keer uitkwamen, was het steeds bui tenspel. De kansenregen leidde halverwege de eerste helft tot een tweede treffer toen Rink Ba- sie een door keeper Van Gilst losgelaten bal binnentikte. Naast de vele kansen die de Middelburgers zich wisten te creëren, waren het ook vaak de Colijns-verdedigers die door slecht uitverdedigen de kansen weggaven. In de eerste helft le verde dit echter, tot ieders ver bazing, geen treffers meer op. In de tweede helft liet MZVC zien wat ze heel het seizoen al hebben laten zien. Namelijk dat ze veel te goed zijn voor de vier de klasse. Colijnsplaatse Boys werd zo mogelijk nog meer overlopen dan in de eerste helft en de kansen werden in het tweede bedrijf beter benut. Via opnieuw Rink Basie, een penal ty van keeper Remco van Wijn gaarden, twee treffers van in valler Ar-jen Jeras en één van andere invaller Patrick van de Griend liep de thuisclub uit naar 7-0. Van deze treffers was er nog één het beschrijven waard. Rink Basie speelde Ar jen Jeras door de lucht aan. De ze nam schitterend aan en met een droge knal liet hij Van Gilst kansloos. MZVC-coach Wil Wijnands was blij dat het kampioenschap bin nen was en keek al vooruit naar het volgend seizoen. „We heb ben al tegen derdeklassers geoe fend en toen bleek dat we niet minder zijn. Ik weet dat een oe fenwedstrijd altijd anders is, maar als ik zo naar de ploeg kijk, denk ik dat we volgend jaar ze ker voor een periode moeten kunnen gaan." Aanvoerder Bom, die tevens penningmeester van de vereni ging is, sloot zich volledig aan bij zijn trainer. ,,Wij moeten makkelijk mee kunnen in de derde klasse. We moeten probe ren bovenin mee te doen en als dat in het begin lukt, sluit ik niet uit dat we hier volgend jaar weer als kampioen staan", be sloot de dolblije middenvelder. MZVC: Remco van Wijngaarden; Michel Ridderhof, Robbert van der Hoven, René Jagt, Marco Meur; Ro nald Melaard (52. Vinay Ganesh), Djordy van der Veer (46. Patrick van de Griend), Alexander Bom, Peter Brasser, Rink Basie, René Kerkhof (52. Arjen Jeras). Colijnsplaatse Boys: Ron van Gilst; Ricardo de Neef Bertus Siereveld, Robin van Loon (54. Bastiaan Soete- kouw), Ronald Jansen; Joeri Visser, Mark Geene, Kees van der Weele, Ni- gel Holmes; Abdul Begde, Robert- -Jan van de Genugten. twintig meter de stand weer ge lijk, 1-1. Vervolgens legde Frank Kristelijn een hoekschop op het hoofd van broer Martin, die keeper Van Haaften kans loos liet, 2-1. Meteen daarna werd de stand weer gelijkge trokken toen Gertjan van Ham de bal in de verre hoek schoot: 2- 2. Vlak voor rust herhaalde Van Splunder zijn kunststukje. Op bijna identieke wijze verschalk te hij Smerdiek-doelman Van Haaften voor de tweede keer, 3-2. In de tweede helft begon Smerdiek aan een waar offen sief maar Meivin van Ast, de goalie van Brouwershaven, hield zijn ploeg op de been. In blessuretijd stelde de thuis ploeg de zege veilig via invaller Willem Webers: 4-2. Brouwershaven-Smerdiek 4-2 (3-2): 7. Pierre Withagen 0-1, 11. Dick van Splunder 1-1, 24. Martin Kristelijn 2-1, 27. Gertjan van Ham 2-2, 41 Dick van Splunder 3-2, 92. Willem Webers 4-2. Scheidsrechter: J. van der Velde (Vlissingen). Gele kaart-: Martin Kristelijn (Brouwer shaven), Erik van Haaften en Carlo Opree (beiden Smerdiek). Aantal toeschouwers: 150. Alexander Bom van MZVC loopt juichend weg nadat de bal de doellijn gepasseerd is. Rink Basie (9) geeft voor de zekerheid het laatste tik je. foto Ruben Oreel van onze sportredactie VLISSINGEN - Duiveland werd in de vierde klasse B de grote winnaar van het voetbal- weekeinde. Zelf wonnen de Oosterlanders met 5-2 van DSE, terwijl naaste concurrent Smerdiek onderuit ging in de topper tegen Brouwershaven: 4-2. Duiveland heeft nu twee punten voorsprong op Brou wershaven en drie op Smerdiek. Stavenisse, dat vorige week koploper Duiveland versloeg, kon niet opnieuw stunten. De ploeg verloor van WIK. Spui-Cadzand 3-0: De bezoe kers bleken in de derby minder gemotiveerd. Martin Kalisvaart stond na een kwartier op de goe de plaats voor de openingstref fer. Diezelfde Kalisvaart teken de vijf minuten voor rust ook voor de 2-0. Cadzand claimde hierbij overigens zo nadrukke lijk een overtreding op hun doelman, dat de wedstrijd even stilgelegd moest worden. Tien minuten voor tijd maakte Lud- wig Kalisvaart er ook nog 3-0 van. SKNWK-Wissenkerke 6-1: Bij rust leidde de thuisclub met 2-0 door doelpunten van Erwin Theinisse en Gert Jan Tierie. Jo- han Padmos en Leon de Bruine zorgden na de thee eerst voor 4-0, voordat Edwin de Moor de eer kon redden. Theunisse en de Bruin tekenden vervolgens voor de 6-1-eindstand. Wolfaartsdijk-DFS 1-2: In een aardige wedstrijd opende Corné Verheezen na een uur de score: 1-0. Negen minuten later werd het via Anco van der Linde ge lijk en zes minuten voor tijd le verde een counter via dezelfde Van der Linde de geflatteerde winst op. Krabbendijke-Borssele 0-2: Voor rust was Borssele iets ster ker en de 0-2-voorsprong via treffers van Mark van Hanegem en Marcel Mol was verdiend. Na de thee drukte de thuisploeg Borssele ver terug, maar een treffer zat er niet in. Hoedekenskerke-Wemeldinge 1-2: Doelman Robbie Dagevos voorkwam na een kwartier via een fraaie redding op een straf schop van Chris Kole, dat de thuisploeg op achterstand kwam. Op voorzet van Jan Wijnhorst tekende Fred Velkers vervolgens na een klein halfuur voor 1-0, maar vlak voor rust I kon Kole zijn fout goedmaken i door van dichtbij voor de gelijk maker te zorgen. De magere partij werd een kwartier voor I tijd beslist door een treffer van Wouter Dagevos voor Wemel- I dinge. MZVC-Colijnsplaatse Boys 7-0, (2-0): 3. Alexander Bom 1-0, 26. Rink Basie 2-0, 48. Rink Basie 3-0, 50. Remco van Wijngaarden 4-0,7i' Arjen Jeras 5-0, 77. Arjen Jeras 6-0 i 80. Patrick van de Griend 7-fl' Scheidsrechter: F. Saritas (Temen- zen). Aantal toeschouwers: 150. DSE-Duiveland 2-5 (0-3): Door I goals van Barry Steenpoorte, I Ronald Zwager en Bart van der i Hulle kwam Duiveland voor rust op een 0-3-voorsprong. DSE kwam door treffers van I Tommy Korenmans en Herbert van de Korput terug tot 2-3, maar in de tweede helft zorgde Danny LeConte voor de 2-4 en maakte Barry Steenpoorte er I vanaf de penaltystip nog 2-5 l van. Stavenisse-WIK'57 2-5: De ploeg uit Kerkwerve deed we derom goede zaken in de strijd om de laatste periodetitel. Leon Hendrikse en Dominic van Doorn zetten WIK'57 op een I vroege 0-2-voorsprong maar via Kees van Putte kwam Stave nisse terug in de wedstrijd. Mar- I co Ganzeman zorgde nog voor rust voor 1-3 en ook na de pauze gaf Stavenisse lange tijd de moed niet op. Eerst scoorde Ber nard de Rijke de 2-3. Pas na tref fers van Elmar Verhage (straf schop), een gemiste penalty van Stavenisse-speler Marco Klip- pel, en Erik de Vlieger was het duel definitief beslist. SPS-Halsteren 2-2: SPS was in de eerste helft, waarin de ploeg met de wind schuin tegen speel de, niet bij de les en dat resul teerde in een 0-2-ruststand, Met windvoordeel en een betere wedstrijdmentaliteit kwam de ploeg na rust terug in de wed strijd. Eerst scoorde Ab van de Belt de 1-2. Halsteren verscheen spora disch voor de goal van Niels Lis- seveld maar de SPS-doelman was steeds paraat. Vijf minuten voor tijd scoorde Peter Noordij- ke uit een scrimmage de 2-2 en in de slotfase liet Martin Quist de kans op de overwinning voor SPS liggen door in kansrijteyv sitie te missen. door Joop van den Oudenhoven DORDRECHT - De biljarters van BV Jacobs verrasten in de derde divisie van de lan delijke competitie drieban den groot door koploper DGV Broerman uit Roosen daal een gelijkspel af te dwingen. Het tweede team van 3BSD Interieur Totaal kwam met een gelijkspel te gen Autoschade Staart ook goed voor de dag. Hoondert- /de Waard bleek in Rotter dam niet opgewassen tegen Van Donge De Roo: 6-2. BV Jacobs-DGV Broerman 4-4: Piet Kox opende met een de gelijke overwinning op Van Peer: 25-16 na 47 beurten. Jan Suykerbuyk moest het afleggen tegen een zowel de fensief als effectief spelende Kuystermans; 18-25 (41). Jan Jacobs trof een ontketen de Alberts en kon slechts met bewondering toezien hoe hij werd overlopen: 21-30 na 31 beurten. John Simons blijft het goed doen en zorgde voor het ge lijkspel door Boeren te ver slaan met 30-21 in 42 beur ten. Autoschade Staart-3BSD Interieur Totaal 2 4-4: De Schouwse formatie ver overde verrassend een punt op de middenmoter uit Dor drecht. Philip van der Male speelde een uitstekende par tij (0.729) tegen Finmans maar dat was niet genoeg. De thuisspeler finishte na 37 beurten: 30-27. Ton van Beveren moest het hoofd buigen voor Korpo raal: 30-26 na 61 beurten. John Hatzman bleef in een spannend gevecht tegen Schutter aan de goede kant van de score, 24-25 na 58 beurten. Ron Speijer kreeg 75 beurten de tijd om zijn partij tegen Welts winnend af te sluiten: 25-22. Van Donge De Roo-Hoon- dert/de Waard 6-2: Het was niet best wat de ploeg uit Rilland liet zien. Al leen Frans de Koek ontwor stelde zich aan de malaise. Hij wist zijn partij tegen E. Phielix winnend af te sluiten: 24-30 na 40 beurten. Gerrit Blom, Bram de Waard en Ed die der Weduwe verloren met ruim verschil. door Joop van den Oudenhoven OUDENBOSCH - Goesenaar Aaike Verweij van biljartver eniging OHGL is in de geweste lijke eindstrijd bandstoten der de klasse op een fraaie tweede plaats geëindigd. Tot in de finale was het span nend wie met de hoogste eer zou gaan strijken. Uiteindelijk trok Van Meer uit Wagenberg aan het langste eind. Omdat de winnaar niet is aangesloten bij de KNBB, mag Verweij toch naar het NK dat van 10 tot en met 12 mei wordt gehouden in Winschoten. Verweij kan terugzien op een ge slaagd kampioenschap. Cruci aal was de ontmoeting in de zes de ronde tegen Han Al van BV SIR uit Noordgouwe, tot dan toe de leider in het klassement. In een zenuwslopende partij pakte Verweij de winst met 55-53 en bleef hij uitzicht houden op de titel. Daarvoor moest hij zelf winnen van Verschuren uit Kaatsheuvel en dan was het af wachten wat Al en De Bruijn uit Sint Willebrord tegen elkaar gingen doen en runner up Van Meer tegen Loose uit Zeven- bergse Hoek. Verweij speelde zijn beste partij van het toernooi en veegde in 17 beurten Verschuren van tafel. Van Meer won gemakkelijk en moest alleen nog wachten op de allesbeslissende partij tussen Al en De Bruin. Al besliste de strijd in zijn voordeel en eiste hiermee de derde plaats voor zich op. De Bruin zakte naar de vierde plaats. Van Meer met 10 uit 7 en een moyenne van 2.30 was de kampioen maar Verweij werd de lachende tweede. Met eveneens 10 uit 7 en 2.20 was de tweede plaats zijn deel. Zeeuws-Vla ming Theo Freyzer van CBC kwam niet in het stuk voor en eindigde met 2 uit 7 en een moy enne van 1.53 als laatste. i' - i •V'N '4' ^P: O- 11 s v t i Schietingen V-v-a '»u foto Marijke Forkertsma Jojanneke Fokke van Tjoba (12) speelt de bal af naar haar ploeggenoot Mark de Schipper. Korfballers ontsnappen tegen Maassluis: 8-8 doorEd Postma 'S-HEER HENDRIKSKINDEREN - Tjo- ba-trainer Han Verbeke had het naar eigen zeggen nooit eerder meegemaakt dat een ploeg er zo lang over deed om het eerste punt te maken. Het duurde afgelopen zaterdag ruim twintig minuten voordat zijn ploeg de bal door de mand wist te gooien. Tegenstan der Maassluis leidde toen al met 4-0. Tjoba kwam voor rust langszij en nam halverwege de tweede helft zelfs een kleine voorsprong. Maassluis vocht terug, maar vlak voor af fluiten kon Tjoba via een strafworp gelijk maken: 8-8. Maassluis trainer André Pelhkaan was na afloop enigszins teleurgesteld. „Vooraf te ken je voor een punt, maar we waren nu zo dicht bij de winst. In mijn ogen was het een licht gegeven strafworp." Pellikaan gaf wel toe dat het gelijke spel terecht was. „Het was van beide kanten een moeizame wed strijd en geen van beide ploegen verdiende het om te winnen." Collega Verbeke kon dat beamen. „We speelden in een te laag tempo. We hadden een aantal afspraken gemaakt en het duur de lang voordat die uitgevoerd werden. Vanaf de kant leek het misschien of de ploeg weinig beleving had, maar ik kon aan een aantal acties zien dat dat niet het geval was." Inderdaad leek het of Tjoba meer ge noot van het zonnetje dan van de wedstrijd. De ploeg had veel tijd nodig om de aanval op te bouwen en als er al een kans kwam, werd daar te makkelijk mee omgegaan. Verdedi gend had men wel alles goed voor elkaar en hield de ploeg de gasten bij de korf weg. Toch kon de thuisploeg niet verhinderen dat Maassluis een 0-4-voorsprong nam. Pas in de 2 le minuut wist de nog niet geheel van een griep herstelde Anita Valstar de score op 1-4 te brengen. Vervolgens waren het Gerben van Boven, Jolanda Kole en Ar nold Glaser die voor de 4-4 bij rust zorgden. In de tweede helft begon de thuisploeg net zo moeizaam als de eerste helft. Het 'erop en erover gevoel' dat de meeste toeschouwers hadden na de comeback in de eerste helft werd geen bewaarheid. Ook Maassluis had moeite met scoren. De ploeg doelpuntte het eerst, maar binnen vijf minuten wist Tjoba een gaatje van twee punten te slaan. Jolanda Kole, die met haar tweede treffer voor 7-5 zorgde: „Ik had het gevoel dat we er overheen zouden gaan. Hoewel we aanvallend niet sterk ge noeg waren, gaven we verdedigend weinig weg." Tjoba wisselde Gerben van Boven voor Wil fred van der Meer vanwege diens goede schot. Het waren echter de gasten die twee keer achter elkaar scoorden en de stand Seniorenschietingen 's-Heerenhoek. 1e Hoofdvogel J. Remijnse (Zorgvlied), 2e Hoofdvogel C. Jeremiasse (Zorgvlied), Ie Zijvögel P. Vette (Concordia), 2e Zijvo gel P. Vette (Concordia), 3e Zijvogel M. Repkes (Victoria), 4e Zijvogel J. v.d. Guchte (Zorgvlied), 1e Kal C. Rentmees ter (Willem Teil), 2e Kal C. de Jonge (Sor- anus), 3e Kal C. de Jonge (Soranus), 4e Kal C. de Jonge (Soranus). Vliegende vo gel: B. Bos (st. Sebastiaan). Meeste klei ne vogels: J. Wouterse (Victoria) 8 st. Ons Genoegen Oudelande. Wip 1: 1e Hoofdvogel B. Vermeulen (Zorgvlied), 2e Hoofdvogel F. Rentmeester (Willem Teil), 1e Zijvogel Jac. Braam (Ons Ge noegen), 2e Zijvogel F. Koens (Spes Nos tra), 3e Zijvogel J. Braam (Ons Qenoe- gen) 4e Zijvogel J. Vermeule (Edele Handboog), 1e Kal H. Hoogstrate (ADLM), 2e Kal F. Koens (Spes Nostra), 3e Kal J. v. Leeuwen (Ravenstein), 4e Kal F. Koens (Spes Nostra). Vliegende vogel. B. de Jonge (Spes Nostra). Meeste kleine vogels: C. Jeremiasse (Zorgvlied). Wip 2: 1e Hoofdvogel F. Koens (Spes Nostra), 2e Hoofdvogel F. Koens (Spes Nostra), 1e Zijvogel B. Vermeulen (Zorgvlied), 2e Zijvogel B. de Jonge (Spes Nostra), 3e Zijvogel B. de Jonge (Spes Nostra), 4e Zijvogel Loting, 1e Kal P. Vette (Concor dia), 2e Kal T. Ponsaert (Diana), 3e Kal J. Vermeule (Edele Handboog), 4e Kal Lo ting. Finale Supercup: Diana Yerseke-Spes Nostra Ovezande 105-67. Zaalvoetbal weer gelijktrokken, 7-7. Verbeke: „Van der Meer heeft een goed schot en is net als Van Boven behoorlijk lang. Maassluis scoorde echter twee keer, waardoor Van de Meer in de verdediging terecht kwam en het effect een beetje verloren ging." Laatste minuut In de spannende slotfase kwamen de bezoe kers drie minuten voor tijd op voorsprong. Tjoba zette daarop aan voor een-alles-of- nietspoging en in de laatste minuut werd dat beloond met een strafworp. Robert van Schaick, invaller voor de al vier weken ge blesseerde Mark-Peter van der Meer, wist wel raad met dit buitenkansje en bracht de 8-8 op het bord. Vlak hierna blies de scheidsrechter voor de laatste keer. Jolanda Kole was na afloop tevreden met het gelijkspel. „Het was een terechte uit slag. We hadden twee keer geoefend op het veld. Een keer tegen ons eigen tweede en een keer tegen Fortis, waarvan we dik verloren. Het was soms behelpen in de voorbereiding. Door ziekte en werk stonden we op een ge geven moment met zijn vieren te trainen." Tjoba-Maassluis 8-8 (4-4). Scores Tjoba: Jolanda Kole 2, Robert van Schaick 2, Gerben van Boven 1, Arnold Glaser 1, Mark de Schipper 1 en Anita Valstar 1. Scheidsrechter: A. Niesing (Rotter dam). Aantal toeschouwers: 50. Regio Walcheren. Eerste klasse: Zuid west negen - Oostkapelle 5-7, Groene ster Maroc - Hebusport 11-4, DTP/café Stout 0-5, Groene ster Maroc-Emergo 4- 6 (correctie). Eindstand: Zuidwest negen 22-58 (kampioen), Taxicentrale 22-48, Domburg 22-46, Arnemuiden 22-37, Westkapelle 22-34, Hebusport 22-33, Oostkapelle 22-26, Bij de punt 22-23, Groene ster Maroc 22-22, Emergo 22-19, DTP/café Stout 22-18, Jong Ambon 22- 17. Tweede klasse: Murre/de Visser - Domburg 2 5-2 Eindstand: VZV/Hydrofa 22-55 (kampioen), Murre/de Visser 22- 52, Domburg 2 22-44, WZP 22-43, Oost kapelle 2 22-39, Ontop 22-36, WEA 22-29, Café Nationaal 22-27, Torna 22-24, Gar deren/Dekker 22-15, De dwaes 22-12, Westkapelle 2 22-7. Afdeling Vlissingen. Derde klasse: De stoof - EPZ 6-3, w Hebusport 2 - Schinkel assurantie 2-8, Vergosport - SSVW 8-2, Uiterton - VZV/Hydrofa 2 3-6. Stand: vv Hebusport 21-60 (kampioen), VZV/Hy- Overwinning Stefan Stokman OUD-BEIJERLAND - Stefan Stokman van AV'56 is na een ge dwongen rust om zijn elleboog blessure te laten genezen het werpseizoen goed begonnen. Op het kogelstoten jongens C pakte hij met persoonlijk record van 12 meter en 11 centimeter de overwinning. De 37 meter en 40 centimeter op het speerwerpen leverde hem een clubrecord en de derde plaats op. —maandag drofa 2 21-44, De sloep/Variuus 21-42 PSVW 22-39, Schinkel assurantie 21-21 VAW 21-28, Uiterton 21-26, Vergospor, 21-25, De stoof 22-25, SSVW 21-23, EPZ 21-14, w Hebusport 2 21-9. Vierde klas se: VZV/Hydrofa 3 - VZV/Hydrofa 4 4-4, VAW 2 - Schinkel assurantie 2 135 Stand: VZV/Hydrofa 3 20-49 (kampioen), j De belt 20-39, Groene ster Maroc 2 20-36, i VAW 2 20-32, Uiterton 2 19-31, Weslka pelle 3 20-26, De sloep/Vanuus 2 20-26,1 Torna 2 19-22, Café Albatros 20-21,1 Schinkel assurantie 2 20-16, VZV/Hy drofa 420-12. Vijfde klasse: Schinkel as surantie4- Partner advies 3-9, Uitertonjj - Atofina 1-5, Westkapelle 4 - Hoechsi - boys 4-5, Groene ster Maroc 3 - Provincie Zeeland 6-5, Miniatuur Walcheren-EPZ2 5-4, Uiterton 3 - EPZ 2 3-6, Schinkel assu rantie 4 - Hoechstboys 6-10, Partner ad-1 vies - Atofina 5-8, Miniatuur Walcheren Draadkrabbers 2 2-2, Westkapelle 4 - Pro- vincie Zeeland 5-5. Stand: Atofina 19-52 (kampioen), Miniatuur Walcheren 19-40, Groene ster Maroc 3 19-40, Partner ad vies 19-34, EPZ 2 19-32, Provincie Zee land 19-30, Schinkel assurantie 4 19-21, Draadkrabbers 2 19-19, Westkapelle li 20-13, Uiterton 3 19-10, Hoechstboys 13 10. Afdeling Middelburg. Derde klasse: Gar deren/Dekker 2 - Domburg 3 5-4. Eind stand: Schinkel assurantie 3 22-58(kam, pioen), Baderie 22-54, fc Laurens 22-40! PKCZ 22-40, Domburg 3 22-39, Akker daas 22-34, Gareren/Dekker 2 22-31,1 Dauwendaele 2 22-29, Draadkrabben 22-22, Dauwendaele 3 22-16, La pampt' 22-12, Inex 22-10. Vierde klasse: Gouwtj gheyt - fc Laurens 3 2-2, Janse - VPV1-8, Domburg 4 - fc Laurens 3 10-8, DekkerA ramper - NDW advocaten 7-1Eindstand VPV 20-49 (kampioen), fc Laurens 2 20 45, Varian/Chrompack 20-44, DekkerA ramper 20-34, NDW advocaten 20-31. Gouwe gheyt 20-30, fc Zeeland 20-24,fc Laurens 3 20-24, Janse 20-15, Domburg' 20-13, CZN 20-6. Voetbal Juniorenvoetbal. A-junioren, derde di visie: RCS-Internos (18.30). C-junioren, hoofdklasse: Bergen-lnternos (18.30). Panathinaikos zonder coach in Barcelona ATHENE - Trainer Sergio Markarian van de Griekse voetbalploeg Panathinai kos moet morgen de kwartfinale van zijn ploeg in de Champions League in en tegen Barcelona vanaf de tribune bekij ken. De wereldvoetbalbond I Fifa nam een schorsing van de Griekse voetbal- bond over. Die sloot Markarian voor veertig dagen uit. De coach van Panathinaikos kreeg de straf vanwege zijn dubi- 1 euze rol in de rellen na afloop van de competitie- i wedstrijd tegen stadge- noot Olympiakos (1-1). Toen de scheidsrechter i Olympiakos in de 93e mi nuut van de prestigieuze i derby een strafschop toe kende, bestormde Marka rian het veld om verhaal te halen. Panathinaikos ver- 1 dedigt in Barcelona in de kwartfinale van de Cham pions League een voor- sprong van 1-0. RTR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 16