Backpacken in Thailand? XL Systems Europe B.V. tempo-team Wij zoeken een (Re -) Creatieve Controller PZC AQUADELTA VakantieParks A GrantPrideco Company GrantPrideco GrantPrideco are the world's largest Drillpipe manufacturer and a leader in the field of Premium Connec tions. XL Systems are the Marine Products Division of GrantPrideco. Maintenance Technician (1) Machine Operators (2) QHS E Coordinator (1) SMWO meerdere direct inzetbare maatschappelijk werkers m/v 'orsele groepsleerkracht Maaskant Shipyards Administratief medewerk(st)er zaterdag 6 april 2002 Aquadelta VakantieParks en het nieuw te ontwikkelen Resort AquaStaete zijn onderdelen van Aquadelta Beheer. Aquadelta is een begrip in Nederland en daarbuiten en staaf voor onbezorgde vakanties op een park dat alles in huis heeft en schitterend gesitueerd is aan het Zeeuwse Grevelingenmeer. Een hoog voorzieningenniveau en een groot aantal faciliteiten zijn voor haar gasten beschikbaar. Naast het nieuwe Resort AquaStaete wordt ook het totale centrum volledig gerenoveerd en omgetoverd tot een prachtig parkplaza. De nieuwe1 manege krijgt een plek vóór het resort. Aquadelta kent ruim 30 eigen medewerkers en meer dan 50 in ondersteunende diensten- zoals horeca, huishoudelijke service etc. Samen zorgen zij voor onbekommerd vakanfieplezier voor alle gasten die jaarlijks: goed zijn voor 200.000 overnachtingen Een goed beeld van park en voorzieningen krijg je op www.aquadelta.nl. Op www.resort-aquastaete.nl zie je een beeld van de grote toekomstplannen. De huidige groei die ons bedrijf doormaakt biedt de mogelijkheid voor een aanvulling van het team, die samen met de directie de financiële stromen beheersbaar en inzichtelijk houdt. Deze functie is bestemd voor een persoon die het fijn vindt om het overzicht over een onderneming te hebben en die hierop inspeelt en waar nodig aanvult en corrigeert. In een onderneming die groeit en actueel inspeelt op vernieuwingen is het noodzakelijk dat deze persoon ook inventief is en gevoel heeft voor het goed aansturen van de administratieve organisatie. Hij/zij komt te werken in een team van 3 administratieve mensen die alle dagelijkse handelingen verwerken tot een inzichtelijke financiële administratie die uitmondt in periodieke rapportage. Hiervoor wordt ruime kennis van automatisering gevraagd. Deze functie is een mooie uitdaging voor die mensen die financieel inzicht combineren met managementkwaliteiten. Dit laatste is noodzakelijk om de gewenste resultaten te verkrijgen. Deze sleutelpositie vraagt ook nog dat er een commerciële inslag is en dat de persoon communicatief anderen weet te motiveren. Voor deze duizendpoot is een mooi carrièreperspectief aanwezig. Vanzelfsprekend is dit geen 8 tot 5 baan en is ervaring een noodzaak. Als dit uw uitdaging is, biedt het bedrijf u prettige werkomstandigheden en de hierbij behorende beloning en arbeidsvoorwaarden. U kunt uw sollicitatie voor 17 april 2002 richten aan Maatschap WEA Zeeland t.a.v. de heer J. Amperse AA (tel. 06-53298334), IVI7A Postbus 280, 4460 AR Goes of E-mail:-i personeelszaken@weazeeland.nl Maatschap Westelijke Accountantskantoren Zeeland 5 Due to future expansion plans in Holland we wish to recruit the following personnel: Responsible for maintenance of workshop and NB 56 threading machine. Requirements: Schooling on MTS level - electrical and mechanical; Experience with preventive maintenance both electrical and mechanical; Experience with CNC electronics is an advantage but not essential as training will be given; Prepared to work in weekends and/or evenings to repair machine breakdowns. (Partly) Responsible for the production process Requirements: Schooling on MTS level - electrical and/or mechanical; Experience in the metal cutting industry would be an advantage but not essential as training will be given. Responsible for the Quality, Health, Safety and Environmental processes within the facility. Candidates must have at least 3-5 years QHS E experience, knowledgeable in Quality and HS E Management systems, experienced in Oil Gas industry QHS E requirements, pro ficient in Microsoft office software as well as possesses strong team, interpersonal and communication skills. The candidate selected for this position will be responsible for deploying and administering all aspects of the Grant Prideco QHS E systems. A rotational shift system is in operation when required. Competitive rates and a shift bonus are offered. QHS E position is not subject to shifts. All applicant should apply in writing enclosing a current C.V. and stating current salary. Applications to: The Personnel Department XL Systems Europe B.V. P.O. Box 6 4380 AA Vlissingen I De Stichting Maatschappelijk Werk Oosterschelderegio is werkzaam op Noord- en Zuid-Be\'eland. Schouwen-Duiveland, Tholen en Sim Philipslatid. Dé stichting heeft 70 mede - werkers in dienst. Naast het Algemeen Maatschappelijk Werk, het Welzijnswerk en het werk van liet Bureau Sociaal Raadslieden als kerntaken, worden er werkzaamheden verricht in het kader van: Bureau Jeugdzorg Sociaal Medisch Teams binnen het voortgezet onderwijs Detachering ten behoeve van derden Bedrijfsmaatschappelijk werk De afdeling Welzijn voert haar werkzaamheden uit in de gemeente Goes. SMWO zoekt voor op korte termijn voor onze werkgebieden Noord-Zeeland en De Bevelanden In verband met vervanging wegens ziekte hebben wij plaats voor een maatschappelijk werker voor 24 uur per week te St. Maartensdijk en meerdere maatschappelijk werkers variërend van 24-36 uur per week te Goes. Kwaliteitszorg hoog in het vaandel Gezien de laagdrempeligheid van de werksoort vinden cliënten gemakkelijk de weg naar onze instelling, De generalistische aard van het werk garandeert een rijke gevarieerdheid aan hulpvragen. Ons cliëntenbestand is multicultureel De maatschappelijk werker wacht een boeiende en uitdagende werkkring, gekenmerkt door veelzijdigheid en afwisseling. Taken Het verlenen van: psychosociale hulpverlening concrete en informatieve hulpverlening onderzoek en rapportage signalering en belangenbehartiging schuldhulpverlening Functie eisen diploma HBO-MW ervaring in het maatschappelijk werk strekt tot aanbeveling een hoge mate van zelfstandigheid enthousiasme communicatieve vaardigheden vaardigheid in het werken met een computer bezit van een rijbewijs en beschikking over een auto Allochtonen worden met nadruk gevraagd te solliciteren. Geboden wordt voor de functie te St. Maartensdijk een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd tot 1 januari 2003 voor de functies te Goes een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd tot 1 oktober 2002 arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Welzijn salariëring conform de salarisregeling AMW werkbegeleiding en steun van een fijn team Informatie over de functies in Goes kunt u inwinnen bij de heer A.C. Francke, team- hoofd, telefoon 0113-272150. Informatie over de functie in St. Maartensdijk kunt u inwinnen bij mevrouw A W, Jansen, teamhoofd, telefoon 0111-457157. Uw sollicitatiebrief dient uiterlijk 19 april 2002 in ons bezit te zijn. De gesprekken vinden plaats in week 18. U kunt uw brief richten aan Stichting Maatschappelijk Werk Oosterschelderegio, t.a.v. de sollicitatie- Vv! commissie, Postbus 310, 4460 AS Goes. Borsele zien? Bezoek onze website www.borsele.nl Borsele is: 22.000 inwoners 14.000 ha oppervlakte 15 dorpen Overwegend agrarisch, fruitteelt Waardevolle cultuurlandschappen, maar ook: zeehaven-, industrie- en energiegemeente Borsele vraagt een gemeente - m/v bij de openbare basisschool De Berenburcht te Baarland met ingang van het nieuwe schooljaar. Wat wordt er van je verwacht? groepsleerkracht middenbouw (groep 3/4/5; duobaan) vaste aanstelling (werktijdfactor 0,7205) werkzaam op woensdag, donderdag en vrijdag en tevens maandagmiddag (vervanging voor taakrealisatie in de bovenbouw) Aan welke basis-eisen moet je daarvoor voldoen? Van de te benoemen leraar wordt verwacht, dat hij/zij: de beginselen van het openbaar onderwijs onderschrijft; in het bezit is van de wettelijk vereiste bevoegdheden; over sociale en contactuele vaardigheden beschikt; een visie heeft op de ontwikkelingen in het basisonderwijs; bereid is deel te nemen aan buitenschoolse activiteiten; op de hoogte is van de ontwikkelingen op het gebied van iet, of de bereidheid heeft zich daarin (verder) te bekwamen. Wat bieden wij? Inschaling vindt plaats afhankelijk van diensttijd volgens RPBO. Uw reactie: Meer informatie over deze functie wordt u graag verstrekt door Stan Meulblok locatïeleider van o.b.s. De Berenburcht, tel. (01 13) 634010, e-mail: berenb@zeelandnet,nl. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op dinsdag 23 april 2002 Uw reactie kunt u voor dinsdag 16 april richten aan: Bovenschoolse Directie Openbaar Onderwijs Borsele, Postbus 48,4430 AA 's-Gravenpolder. Tel. (0113) 316350. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Stellendam - Bruinisse scheepswerven - machinefabrieken - dokken - reparatie - lierenbouw MAASKANT SHIPYARDS is een gerenommeerd bedrijf, dat zich toelegt op de bouw en reparatie van voornamelijk visserijschepen en machinebouw, In onze vestigingen te Stellendam/Bruinisse is plaats voor een fulltime Voor deze functie zoeken wij een accuraat persoon met een M.E.A.O. diploma. De werkzaamheden omvatten: - het administratief verwerken van inkoopfacturen - secretariële werkzaamheden - receptie en telefooncentrale - alle voorkomende werkzaamheden op de administratie Voor deze functie is het vereist dat men beschikt over goede contactu ele eigenschappen, goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring. Uw schriftelijke reactie met curriculum vitae zien wij graag vóór 20 april 2002 tegemoet. MAASKANT SHIPYARDS, Postbus 12, 3250 AA Stellendam, afd. personeelszaken (voor telefonische informatie 0187-491477, de heer Z.H. Koene). Maak er deze vakantie werk van! Kom zaterdag 13 april tussen 10.00 en 15.00 uur naar onze speciale banenbeurs voor vakantiewerk. Grote kans dat je jouw ideale vakantiebaan vindt. Tot ziens op onderstaande vestiging. Goes, Piet Heinstraat 3, (0113) 25 25 05 Vlissingen,Torenstraat 5, (0118) 41 48 70. www.tempo-team.nl SECRETARIAATSMEDEWERKER M/V Voor een groot internationaal bedrijf in Vlissingen-Oost zoeken wij een initiatiefrijke zelfstandige duizendpoot. Je spreekt goed Engels en Duits, je bent zeer flexibel en kunt snel schakelen. Contacten met klanten in het buitenland, het ondersteunen van de projectmanagers, en allerhande secretariële werkzaamheden behoren tot je taken. Het is een functie voor langere tijd. MEDEWERKER VERKOOP BINNENDIENST M/V Voor een bedrijf in Westkapelle zoeken wij een enthousiaste vlotte administratieve kracht. Je hebt telefonisch contact met de afnemers, verwerkt orders in het geauto matiseerde systeem, en bent de spil met de buitendienst. Je bent klantvriendelijk, stressbestendig en flexibel. Je' werkt in een klein team met leuke jonge collega's. Het is een fulltime functie. Wil jij werken bij dit leuke bedrijf en voldoe je aan de genoemde eisen? Dan hebben wij een leuke baan voor jou! SLEUTELAARS M/V Voor een monteren en demonteren van afsluiters zoeken wij handige sleutelaars. WA-1 is een vereiste. Heb jij een paar goede handen? Reageer dan en je kunt direct aan de slag! TIMMERMAN M/V Voor een klussenbedrijf zoeken wij een allround medewerker. Timmeren, metselen etc Een echte aanpakker. Lijkt jou dit iets? Dan moet je snel reageren! PRODOCTIEMEDEWERKERS M/V Voor diverse bedrijven zoeken wij productiekrachten. Bij een groenteverwerkend bedrijf in Baarland zoeken wij vanaf juli weer productiekrachten. Voor de mosselverwerkende industrie zoeken wij weer echte aanpakkers. En voor een grote bakkerij zoeken wij ook personeel. MAGAZIJNMEDEWERKER M/V Voor een bouwmaterialenhandel zijn wij op zoek naar een vakantiekracht van mei tot en met september. Het klaarzetten van de bestellingen, het terrein, magazijn netjes houden en allerhande overige werkzaamheden behoren tot je taken Ben jij een echt aanpakker9 Dan is dit echt iets voor jou! STRATENMAKER/OPPERMAN M/V Voor een klussenbedrijf zoeken wij een (leerling) stratenmaker vanaf juni, voor langere tijd. Stenen opperen behoort tot je werkzaamheden. Je werkt in een klein team met jonge mensen! KOK M/V Voor een modern eetcafé in Middelburg zoeken wij een kok. Heb jij enig inzicht en ervaring? Neem dan contact met ons op! KELNER/SERVEERSTER M/V Voor een eetcafé in Zoutelande zijn wij op zoek naar een leuke enthousiaste kelner/ serveerster voor 20 uur per week. Je serveert hapjes en drankjes en helpt achter de bar. De werkzaamheden zijn voornamelijk in de middag- en avonduren. Tevens zoeken wij voor diverse andere horecabedrijven in Zeeland vakantiekrachten! Informeer op de vestiging naar de diverse mogelijkheden! KEDKENHULP M/V Ben jij een creatieve keukenprins(es)? Dan zijn wij op zoek naar jou! Voor een café-restaurant in Zoutelande zoeken wij een keukenhulp Je helpt met het voorbereiden van kleine gerechten en hebt ervaring met de frituur. Het is een functie voor 30 uur per week, VERKOOPMEDEWERKERS M/V Voor een gezellige viszaak in Domburg zijn wij op zoek naar verkoopmedewerkers. Je spreekt redelijk Duits, bent klantvriendelijk en stressbestendig. VAKANTIEWERK Boek nu alvast je vakantiewerk bij Dactylo! Want wie vier weken werkt, maakt kans op een vijfde week extra salaris, dus 4=5! Bel meteen voor meer informatie of kom langs bij Dactylo Uitzendburo in: Middelburg, 0118-624000. Gravenstraat 12. www.dactylo.nl Da c tv 1 o Mijn uitzendburo.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 34