O 1 t R k PZC J 1 GEBR. D0MINICUS BV dinsdag 2 april 2002 Geboren: CHRISTIAAN zoon van Martin Semrau en Marian Koeman Tunselweg 10 79219 Staufen (Duitsland) Kleinzoon van Iman en Tiny Koeman Na een korte maar hevige ziekte is op de jeugdige leeftijd van 54 jaar overleden onze lieve schoon zoon, zwager en oom RENÉ DIRKX echtgenoot van Jacintha en papa van Carlo en Joey Serooskerke (W): Joop en Lucie de Willigen Serooskerke (W): Kees en Johannetta de Willigen Marinka en Irene Roosendaal: Thijs en Addy Matthijsse Middelburg: Oma Houmes Pim Fondse 1 april 2002. Fluwijnstraat 50 5622 AV Eindhoven. Veel te jong is geheel onverwachts, op zijn manier van ons heengegaan, mijn man, onze lieve vader, zoon, broer, zwager en oom CORNELIS PIETER HENDR1KUS DOES (Ronny) Goes, 5 juni 1958 Vlissingen, 31 maart 2002 Vlissingen: Marja Does-Flederus Kapelle-Biezelinge: Alexander Jordy Wemeldinge: Pa en Ma Does Goes: Els Does Ramona Goes: Lia en Wim Hoogendoom-Does Leonard Christien Heinkenszand: Henny en Arie Bustraan-Does Marina Mariska Jessica Samantha Angela Goes: Marcel Does Correspondentieadres: Wilhelminastraat 64, 4424 BD Wemeldinge Ronny is opgebaard in het rouwcentrum 'De Beve- landen', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar gelegen heid is tot afscheid nemen op vrijdag 5 april van 14.15-14.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis om 15.00 uur plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Hij hield van bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij kennis van het plotseling over lijden van RON DOES Vlissingen: Marja Does-Flederus Kapelle-Biezelinge: Alexander Jordy Voor ons geheel onverwacht is uit ons midden weg genomen mijn lieve, zorgzame dochter, onze lieve zuster, schoonzuster en tante ELISABETH MARIA KLEIJWEGT echtgenote van Leen Mierop moeder van Robin en Annalies in de leeftijd van 44 jaar. Scharendijke: G. Kleijwegt t A. Kleijwegt-Romers St.-Maartensdijk: W. J. Nelisse-Kleijwegt W. H. Nelisse Erwin en Lianne Mare en Karin Scharendijke: M. Kleijwegt A. Kleijwegt 3253 BN Ouddorp, Marijkeweg 13 De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 5 april a.s. voorafgegaan door een herdenkingsdienst in multifunctioneelcentrum Dorpstienden, aanvang 13.30 uur. In plaats van kaarten. Na een kortstondige ziekte is heden van ons heenge gaan mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom CORNELIS VERSLUIS in'de leeftijd van 48 jaar. Kamperland: C. C. Versluis-van der Weele Colijnsplaat: J. J. Visser-Versluis J. A. Visser Michel Remco 31 maart 2002. Correspondentieadres: Spuidijk 1 4493 BL Kamperland Ingevolge de wens van Kees zal de begrafenis in fa miliekring plaatshebben. Vergeten word je niet. al is het maar in gedachten. Aan hoe we samen deelden ons verdriet. en denkend aan hoeveel we lachten. Adri Intens verdrietig, delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed is overleden onze lie ve vader, zoon, broer en oom ADRI MEIJER 13 juli 1946 30 maart 2002 Edwin en Ans, Ilse t D. Meijer t J. J. Meijer-Slabbekoorn Jan Gré en Frans Ina en Johan t Marnix en Mariëlle Christel en Bert, Daphne Marien en Milinda, Tessa Jacqueline en Hans Edwin en Yvonne, Malou, Nina Boomweidelaan 28 4423 AP Schore Adri is opgebaard in het rouwcentrum Van der Hooft. Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar woensdag 3 april van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wprdt uitgeno digd, zal worden gehouden donderdag 4 april om 13.00 uur in het Dorpshuis te Schore, waarna aan sluitend om ongeveer 14.00 uur de begrafenisplech tigheid zal plaatshebben op de Algemene Begraaf plaats te Biezelinge. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd Dorpshuis. Heer, waar dan heen Tot u alleen. Op Gods tijd is, na een kortstondige ziekte overle den mijn lieve zoon ADRIAAN MEIJER Adri op de leeftijd van 55 jaar. J. J. Meijer-Slabbekoorn Vroonlandseweg 136 4421 BX Kapel le Lieve, allerliefste A3 Je bulderende lach, je pakkende stem, Je warme knuffels, spontaan en ad rem. Je openstaande deuren, je oprechte blijheid, Je ongelooflijke gastvrijheid. Onvergetelijk in ons leven, een bron voor ons bestaan. Onbegrijpelijk dat je van ons bent 'weggegaan' Voor eeuwig is ons hart gesloten. Liefs, Marnix en Mariëlle Christel, Bert en Daphne Edwin, Yvonne en Malou en Nina Hoorn, 31 maart 2002. LIEVE ADRI Afscheid nemen doet pijn vreselijk veel pijn. Jij mijn lieve broer je was voor mij heel bijzonder. Vergeten doe ik jou niet! Nu niet, straks niet, nooit niet! Wat zal ik jou vreselijk missen. Liefs, je zusje lna Lieve ADRI Nu jij slaapt zonder te dromen, zul je nog altijd in onze dromen komen. Wij zullen voor je ademen, voelen en horen, niemand verdwijnt en niets gaat verloren. Want niet door je lichaam maar wel door je geest, zal iedereen weten wie jij bent geweest. Voor altijd in ons hart, Edwin en Ans, Ilse t een lach, een traan we hebben het samen gedaan lekker eten en drinken je u>as er voor te vinden het kan niet meer dag ADRI Martin en Jolanda Bax ADRI Je deur stond altijd voor ons open Voor een praatje, serieus of gek. We konden met je lachen en huilen In ons hart heb jij voor altijd een plek. We zullen je missen. Mark, Elly Ronald, Ruby en Kim ADRI Wat een leegte laat je achter. We zullen je erg missen. Dirk-Jan, Anja en Björn Ria, Marius en Tara Veel samen gelachen, ook samen gehuild, eerst dichtbij en later op afstand, nu is het voorbij.. ADRI We zullen je nooit vergeten. Fons, Christien Kim, Emiel Nancy, Dylan 'Nooit meer die gulle lach Nooit meer die opgestoken hand Nooit meer die chaotische voetbalavonden Nooit meer die passionele dansavonden Nooit meer die rondjes over Schore' LIEVE ADRI Wat zullen wij dat allemaal missen, Wat zullen wij buurtbewoners jou missen. Bram en Dini Wil en Leni Leen en Ria Piet en Laong Jan en Marleen Peter en Ina Adrie en Marianne Judith Ria Truus Wil Wat ons eindelijk rust zal ge\>en is het aanvaarden van datgene wal niet uitgelegd kan worden. Ons bereikte het bericht dat is overleden op de leef tijd van 55 jaar ADRI MEIJER Wij wensen Edwin. Oma en familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Arvid en Rosalie Roald Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend Nimmer klagend, altijd dtil dragend, Moedig ging je door, .itcedo weer, Tot op het laatote moment, het wiide niet meer. Moegestreden is zacht en kalm van ons heengegaan BOB Gerrit) KLOOSTER Haarlem, 19-10-1958 t Goes, 1-4-2002 Irma Joke en Ron Jacqueline en /Marcel Tamara en Sabrina Demelza en Cassandra Correspondentieadres: Zacharias Jansenstraat 50, 4552 VG Middelburg Bob is opgebaard in het rouwcentrum Middelburg', Buitenhovelaan I te /Middelburg, alwaar gelegenheid is tot a fscheid turnen op donderdag a.s. van 19.50 tot 20.00 uur en vrijdag van 15.00 tol 15.50 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 5 april om 14.00 uur in hel crematorium aan de Westelij ke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tol condoleren in de aula van hel crematorium. Bob hield van bloemen. Heeft u onverhoopt geen bericht gehad, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een man, vader en opa waar je op kon bouwen, met een woord, waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een le\>en van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Zo bescheiden als je hebt geleefd, zo bescheiden ben je gestorven. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, eerlijkheid en liefde is van ons heenge gaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa MARTIEN RIJK echtgenoot van Diny Heestermans in de leeftijd van 75 jaar. Heinkenszand: Diny Rijk-Heestermans Heinkenszand: los en Carola Emiel, Jolijn Hoogerheide: Dian en Jos Justin, Wesley 4451 LB Heinkenszand, 31 maart 2002. Kamilleplein 33 Heden dinsdag 2 april is er voor de bewoners van Dijkstede van 19.00-19.45 uur gelegenheid tot con doleren aan huis. Woensdag 3 april zal er om 19.00 uur een avondwake worden gehouden in de pa rochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 4 april om 10.30 uur in de parochiekerk te Heinkens zand. waarna de begrafenis zal plaatshebben op het R.-K. kerkhof aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in Ontmoetings centrum 'De Stenge', Stengeplein 1gelegenheid tot condoleren. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom MARTIEN RIJK Goes: A. Rijk Lewedorp: P. Rijk A. J. Rijk-Buysrogge Goes: J. Rijk Heinkenszand: C. Vermeulen-Rijk J. Vermeulen Neven en nichten 31'maart 2002. 'Daar ruist langs de wolken, een lieflijke Naam' Tot ons groot verdriet is plotseling van ons heenge gaan mijn vrouw, onze moeder en oma ALIJDA LANGEBEKE-HOOIJER in de leeftijd van 75 jaar. Heinkenszand: A. Langebeke Jan en Marja t Armando, Marc Gerda en Adri Marden, Elvera 4451 HK Heinkenszand, 30 maart 2002. Stationsweg 52 De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 3 april om 13.00 uur in het rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Voor aanvang van de dienst is er vanaf 12.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na afloop van de begrafenis is er in voornoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Veel gelukkige jaren waren we samen Samen waren we man en vrouw Maar nu jij er niet meer bent Moet ik verder zonder jou... Intens verdrietig, maar vol bewonde ring hoe hij met zijn ziekzijn is om gegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van onze innig geliefde en liefhebbende man, vader en 'opa Mo len', zijn zorg en humor zijn voor ons onvergetelijk. MARINUS MOERLAND (Rinus) echtgenoot van Maria den Herder 22 januari 1922, Baarland t 31 maart 2002, Nisse Nisse: Maria Moerland-den Herder Wageningen: Gerard en Maria Ilse Keetie Goes: André en Liesbeth Hanneke en Jeffrey Gerbernesseweg 26 4443 AJ Nisse Rinus ligt thuis opgebaard, u kunt hem bezoeken om afscheid te nemen tot en met donderdag 4 april. De herdenkingsdienst zal worden gehouden op vrij dag 5 april om 13.00 uur in het rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De be grafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de Alge mene Begraafplaats te Nisse. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder. Op 31 maart jl. overleed onze geliefde zwager en oom M. MOERLAND in de leeftijd van 80 jaar. Vlissingen: J. den Herder D. den Herder-Bijleveld Kloetinge: J. den Herder t E. den Herder-Daniëlse Oudelande: P. den Herder B. den Herder-Janse Oostkapelle: J. M. Schipper-den Herder H. A. Schipper t 's-Gravenpolder: T. Boogert-den Herder N. Boogert Oudelande: M. den Herder B. den Herder-Harthoorn Driewegen: C. den Herder L. den Herder-v. d. Guchte Sint-Jansteen: A. den Herder M. den Herder-Torbijn Neven en nichten Over en uit JAN ROOSE TI ion.,.» onno foKmori oom April 2002 J> 'de Berg' Koudekerke. ledereen bedankt. Ria Willem Adriaan Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis 'Ter Valcke' is zacht en kalm van ons heengegaan JACOMINA BLOK Middelburg, 3 september 1919 t Goes, 30 maart 2002 Hoenderloo: M. C. de Jager Vlissingen: M. van Gorsel-de Jager Lewedorp: L. J. de Jager Kapelle: J. J. de Jager Marknesse: W. N. van Overbeeke-Blok Correspondentieadres: J. J. de Jager Goessestraatweg 4, 4421 AD Kapelle De rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 3 april a.s. om 14.00 uur in de Hervormde kerk, zaal onder de toren, Koestraat 2 te Axel. Er is gelegenheid tot afscheid nemen vanaf 13.50 uur in voornoemde zaal. Aansluitend zal de begrafenis plaasvinden op de al gemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de zaal onder de toren. Boven de sterren, ddar waaien de palmen hemelse geuren de lijdenden aan. Engelen begroeten met juichende psalmen doodmoede pelgrims aan 't einde der baan. Omdat wij dankbaar zijn voor al zijn liefde en zor gen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man. onze lieve vader en opa WILLEM GERARDUS SONKE in de leeftijd van 84 jaar. Goes: W. Sonke-Weststrate Kapelle: Piet en Elly Natasja Angelien en Colin Jennifer Patrick Lars Goes: Hans en Jeanine Marinka Erwin Jessica 's-Heer Abtskerke: Liesbeth en Wim Menno en Christel Martje en Ronald Jeroen 4463 SM Goes, 1 april 2002. Erasmusflat 713 Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 5 april van 12.15 tot 13.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelan- den', Geldeloozepad 20 te Goes. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden om 13.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Wilhelminadorp. Aansluitend om plm. 15.00 uur zal de crematie plechtigheid plaatsvinden in hel crematorium, Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer W. G. SONKE Kapelle: C. Labeur-Sonke Kapelle: J. E. Kloosterman-Sonke Neven en nichten Enige en algemene kennisgeving. Zij heeft haar strijd gestreden Haar wereld werd steeds kleiner om haar heen Hoe zij in stilte heeft geleden Weet niemand Zij alleen Verdrietig delen wij u mede dat heden zacht en kalm van ons is heengegaan, in de leeftijd van 84 jaar, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma THEODORA BAKKER ROUGOOR weduwe van J. Bakker Zierikzee: A. G. van de Schelde-Roelse J. K. van de Schelde (in herinnering) Robin en Vlatka Monique Hulst: G. J. D. Roelse O. E. E. Roelse-Richard Agnes en Jeroen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van het Jacob Roggeveenhuis voor hun liefdevolle verzorging. Middelburg, 30 maart 2002. Correspondentieadres: Kievitstraat 23, 4561 KK Hulst De afscheidsdienst. welke geleid wordt door Ds. C. H. Oechies, wordt gehouden op donderdag 4 april a.s. om 14.00 uur in de Ned. Hervormde kerk aan de Van Citterstraat te St. Laurens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats le St. Laurens. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de consistorie van bovengenoemde kerk. Niet willen opgei'en moegestreden tot het laatst maar het was genoeg rust nu maar zacht Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons betekende, delen wij u mede dat na een liefdevolle verzorging in woon zorgcentrum 'Antonius' op 89-jarige leeftijd in haar eigen vertrouwde omgeving zacht en kalm van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma MARIA CHRISTINA POUWELS weduwe van Gijsbertus van Leuven Koewacht: Ben van Leuven Mariëtte van Leuven-Verbiest Terneuzen: Truus de Waal-van Leuven Antoine de Waal Dirk-Jan en Marianne 's-Gravenpolder: Sjef van Leuven Kitty van Leuven-Wijne Menno Stijn Kloosterzande, 30 maart 2002. Correspondentieadres: Jeroen Boschstraat 54, 4532 HN Terneuzen De avondwake wordt gehouden op woensdag 3 april om 19.00 uur in de kapel van woonzorgcen trum 'Antonius', Pastoor Vesterplein 1 te Klooster zande, waarna er gelegenheid is tot afscheid nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden op donder dag 4 april om 10.30 uur in de kerk van de H. Mar- tinus, parochie Ter Duinen te Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.-K. begraafplaats te Kloosterzande. Gelegenheid tol condoleren na de begrafenis in woonzorgcentrum 'Antonius'. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum, Van Dishoeckstraat 620 De liefde vergaat nimmermeer (1 Cor. 13:8, En geen inwoner zal daar meer zeggen: 'Ik ben ziek' en de verlamde zal er huppelen als een hert1 (Vrij naar Jesaja 35:24 en 35:61, Na een invaliditeit van 54 jaar, ten gevolge van een spierziekte, is mijn lieve dappere man FRANCOIS ALEWIJNSE (Frans) in de ouderdom van 90 jaar door onze Hemelse Va der thuisgehaald. Zijn intens liefhebbende vrouw J. Alewijnse-Stutterheim En onze lievelingen Bruintje Beer, Moppie t en Turk Paaszaterdag 30 maart 2002. J. Alewijnse-Stutterheim Vanderbijlparkstraat 25 4436 AC Oudelande De dienst van Woord en Gebed, die zal worden leid door de weleerwaarde heer Ds. P. F. Messelink, zal worden gehouden op donderdag 4 april om 13.00 uur in het rouwcentrum Van der Hooft, Bos seweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene graafplaats te Oudelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Beslist geen bezoek aan huis. Liever geen telefoon. VLI 220 paa bra het lam bog Aai listi par noc ens de De nut De blij aar Op 30 maart 2002 is na een zeer langdurig lijden en een moeitevol, verdrietig leven overleden mijn broer FRANCOIS ALEWIJNSE in de ouderdom van ruim 90 jaar. Middelburg: Magd. T. Alewijnse VU: Wa Wa Bu: red tot dar !Op Meneer ALEWIJNSE Rust Zacht Wij wensen Mevrouw Alewijnse veel sterkte met het verlies. Marianne, Heidi en Leo T-carebureau voor privezorg G Dankbaar voor wat zij voor ons tijdens haar leven heeft betekend, geven wij u met veel verdriet kennis dat vrij onverwacht van ons is heengegaan, onze lie ve moeder, oma en overgrootoma ELIZA GOUDINA WONDERGEM-DE KLERK weduwe van Andries Wondergem in de leeftijd van 91 jaar. Middelburg: Jan en Irma Wondergem-van Belzen Liza en Mare Rebecca, Miranda, Daniël Johnny en Miranda Olivia Driewegen: Dorothea Wondergem en Anja Vermeulen Middelburg: André en Els Wondergem-van de Putte Andrea en George Patricia en Marco Alexander Middelburg, 1 april 2002. Zorgcentrum Rustenburg Correspondentieadres: Statenlaan 133, 4336 CG Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 5 april om 11.00 uur in het crematorium aan dy Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. De pii Bedroefd, maar dankbaar voor het vele dat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het nog onverwachts heengaan van onze geliefde moeder, oma en overgrootmoeder WILLEMINA LEIJS-BERKEVELD sedert 1986 weduwe van Willem Leijs Wolphaartsdijk, 16 februari 1909 t Vlissingen, 30 maart 2002 1 Middelburg: A. Saatkamp-Leijs Helmut en Angelique Willem Bram Herbert Vlissingen: D. N. Leijs G. G. Leijs-van Mispelaar j Boris Joeri Vlissingen, 30 maart 2002. Correspondentieadres: D. N. Leijs, Lisztlaan 5, 4384 KM Vlissingen De dienst van Woord en Gebed, welke geleid wordt door Da. J. H. de Koe, en waarbij u wordt uitgeno digd, zal worden gehouden op vrijdag 5 april om 12.30 uur in het uitvaartcentrum 'De Voorzorg', In dustrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben omj 13.30 uur op de begraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Voorafgaande aan de dienst is er van 11.45-12.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Wij zijn verdrietig dat onze lieve oma WILLEMINA LEIJS-BERKEVELD vrij plotseling is overleden. Helmut en Angelique Herbert Boris Joeri Vlissingen, 50 maart 2002. Dag Shalom Mama Cracau Eri en Jacques Cracau Specialist in gedenkstenen steenhouwerij decoratie steenhouwerswerk Oude Zandweg 2 - 4361 SK Westkapelle - Tel. 0118- 571436 Verrijn Stuartweg 10, 4462 GE Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 40