Wea/Mevo'80 omzeilt lastige klip
't Zand krijgt voorsprong cadeau
PZC
Al win Vermeulen beste van de rest
Hoondert/De Waard rijgt zeges aaneen
18
Volley halsters Morres/Hulst slepen tegen Sliedrecht nipte zege uit het vuur
Geen hindernis
te hoog voor
Ilyo de Loos
uitslagen
maandag 25 maart 2002
door
Joop van den Oudenhoven
RILLAND - Het driebanden
team van Hoondert/De Waard
is in de winning móod. Want
opnieuw werd er een zege be
haald. Ditmaal werd het sterke
AH Biljartartikelen uit Dor
drecht met 6-2 verslagen.
Hoondert/De Waard - AH Bil
jartartikelen 6-2: Bij de thuis
ploeg moest alleen Gerrit Blom
een nederlaag incasseren: 20-
25 in 42 beurten. Johan Visser
(25-16 in 54 beurten), Sjaan
van Kuyk (30-12 in 43 beurten)
en Frans de Koek (30-28 in 40
beurten) wonnen.
't Venneke - BV Jacobs 4-4: Jan
Jacobs verloor nipt van De
Graaf: 25-23 in 65 beurten. Jan
Suykerbuyk werd volledig
overrompeld door een blik-
semstart van R. Dam: 25-15 in
20 beurten. Paul Tummers (27-
30 in 66 beurten) en John Si
mons (20-30 in 40 beurten)
trokken de zaken weer recht.
Doggen Timmerbedrijf - 3BSD
Interieur Totaal 1 4-4: Het lijkt
erop dat de Schouwse ploeg
niet meer kan winnen nu de
eindfase van de competitie is
aangebroken. Johan Flikweert
verloor nipt van Van Hees: 30-
28 in 58 beurten, Peter Flik
weert ging met 25-21 in 34
beurten tenon der. Peter van
Houwelingen versloeg Van de
Boom: 24-30 in 65 beurten. Jan
Eickenboom stelde de remise
veilig door van J Doggen te
winnen: 24-25 in 32 beurten.
door Peter van Kouteren
VLISSINGEN - De volleybal
lers van Wea/Mevo'80 (3-1 bij
Mikro Electro/Roosendaal) en
de vrouwen van Morres/Hulst
(3-2 thuis tegen Sliedrecht
Sport 2) boekten een nieuwe ze
ge en komen steeds dichter bij
de titel in de derde divisie.
Morres/Hulst - Sliedrecht Sport
2 3-2: De thuisploeg moest diep
gaan om Sliedrecht op de knieën
te krijgen. In een erg aantrekke
lijk duel van hoog niveau had
den beide teams wisselend het
initiatief en winstkansen. Rou
tinier Elly de Theije: „Voor het
zelfde geld verlies je met 4-0."
Morres/Hulst stuitte op een
goed passende opponent, die
bovendien in verdedigend op
zicht uitstekend op dreef was en
over twee nau welij ks te stoppen
aanvalsters beschikte. De set
standen: 22-25, 25-14, 25-23,
21-25,15-12.
Valeas - Dynamo'70 0-4: Onbe
vangen spelend stond Dyna-
mo'70 geen moment onder druk.
Met een prima opslag, een dito
blok en veel vechtlust liep Dy
namo'70 als een trein. DatresuJ-
teerde in vier setzeges: 18-25,
17-25,22-25,21-25.
Mikro Electro/Roosendaal -
Wea/Mevo'80 1-3: De spanning
neemt toe voor de Schouwse
formatie, die een lastige klip
omzeilde. Met een opslag die
lastig te verdedigen was, nam
Wea/Mevo'80 vooral in de eerste
en vierde set het initiatief. Na
winst in het eerste bedrijf liepen
de Zeeuwen in de tweede set al
vroeg een achterstand op. Die
kon niet meer worden goedge
maakt. Met invaller Arnaud de
Graaf als gangmaker pakte
Wea/Mevo'80 vervolgens bij
tijds de goede draad op. De set-
HEIKANT - Voor Ilyo de Loos
en Nadir was in het Hippisch
Centrum Heikant op het hoog
ste niveau weer geen hindernis
te hoog. De ruiter uit Hulst
stuurde in het paardenconcours
van de LR en PC De Eenhoorn-
ruiters zijn springkanon in de
zware tour als enige foutloos
rond.
Ilyo de Loos was in de klasse Z
en ZZ overigens niet de enige die
in Heikant weinig problemen
kende met de hoogte van de hin
dernissen van parcoursbouwer
Huibert Knook. Ook Jillian Ter-
ceyre uit Breda met Novendus
en Luc Cornelissens uit Nieuw-
Namen met Prins Forever lieten
de bouwsels van de Brabander
onbeschadigd. De tijdslimiet
bezorgden de ruiters echter wel
de nodige problemen. Ilyo de
Loos finishte voor het verstrij
ken van de tijdslimiet, maar
Terceyre en Cornelissens kregen
respectievelijk één en anderhal
ve tijdsfout aan de broek.
Met ruim vijftig deelnemers
werd het in de klasse L voor het
publiek een lange zit. Met een
zinderende barrage als afslui
ting zagen de mensen hun ge
duld echter ruimschoots be
loond.
Als eerste starter dwong de Belg
Frederick Heije met Pharlapp
zij n tegenstanders met een f out-
loze ronde en snelle tijd van
32.66 tot het nemen van risico's.
Heijes landgenote Nele de Vlee
shouwer had echter al snel haar
antwoord klaar. De amazone
was zich met Riabel ruim twee
tellen sneller. Een tijd die voor
Jeroen Burm tijdens zijn rit met
Champagne du Nord geen pro
bleem leek. In de wending naar
de triple nam de ruiter uit Hulst
echter te veel risico, waardoor
hij uiteindelijk als snelste vier-
fouter genoegen moest nemen
met de vijfde plaats.
Ook de pas veertienjarige
Martine Stouten kreeg het pu
bliek op de banken. De amazone
uit Serooskerke hield High So
ciety de nul op het strafblad,
maar kwam qua tijd een fractie
tekort om de Belgen van hun
plaatsen te verdringen. Ze werd
derde.
In de klasse B bleek de aanstor
mende Zeeuwse jeugd niet op
gewassen tegen de Brabantse
routinier Dianne Pijnen. De
amazone uit Ossendrecht open
de de barrage met Proxi met een
foutloze rit en 52 stijlpunten.
Rasy van Harn uit Biervliet
bleef mqt> Princess eveneens
foutloos maar kwam in stijl een
puntje tekort.om Pijnen van de
leiding te verdringen
standen: 18-25, 25-22, 20-25,
23—25
Morres/Hulst - DVO 3-2: Voor
Morres/Hulst is de competitie
gestreden en daarom worden de
resterende duels benut om aan
de toekomst te werken. Daarom
bracht trainer Guido de Beule
bij een 2-0-voorsprong (25-13,
25-18) enkele wijzigingen aan.
Dat leidde tot een enerverend
duel. De derde en vierde set gin
gen echter allebei nipt verloren
(23-25, 25-27). In de laatste set
(15—7) werden drie punten vei
liggesteld.
WS'92 stuurde Atak'55 2 in de
promotieklasse met een 3-1-ne-
derlaag naar huis. Voor de Vlis-
singers was er in de eerste drie
sets geen vuiltje aan de lucht. De
laatste set werd door gebrek aan
concentratie uit handen gege
ven.
In de onderste regionen won
De Sterre met 4-0 van Sar-
to 2. Vooral in de eerste twee
sets liep het aan Sterre-kant
op rolletjes: 25-9, 25-12. Daar
na ontwikkelde zich een duel
tussen twee aan elkaar gewaag
de teams. In de slotfase van de
resterende sets wikkelde De
Sterre af naar winst (25-19. 25-
18).
Foutloos
De reserves van Morres/Hulst
bekroonden een knappe wed
strijd met een 3-1-overwinning
op Sic Pugno. De Zeeuws-Vla
mingen sloegen op de juiste mo
menten toe. De setstanden:
25-20,25-15,22-25 en 25-18.
Voko/Hypotheek Visie 2 stuur
de IJVC met een 3-1-nederlaag
naar huis en Dynamo'70 moest
buigen voor de aanstaande
kampioen Rowi: 3-1 (25-20,
25-8, 25-21, 23-25). Door een
slordige pass werden de Middel
burgse aanvallers nauwelijks
van goede aanvoer voorzien. Na
een zware afstraffing in de
tweede set tekende zich een pri
ma herstel af. Dat leidde in de
derde set nog net niet, maar in
het vierde bedrijf wel tot winst.
Voor de vrouwen van Bok stond
er geen maat op het spel van De
Burgst (0-4: 14-25, 9-25, 8-25,
16-25), dat aanvallend snel
speelde. Hoewel er in de begin
fase van de eerste set hard wer-
Alwin Vermeulen (365) leidt de dans als de kopgroep richting de Vlissingse boulevard loopt.
foto Ruben Oreel
doorSjaak Sinke
VLISSINGEN - De Belg Patrick van
Meel van het Roosendaalse Thor was in
de dertiende editie van de Frapo's Bou
levard City run met afstand de sterkste.
Drie weken geleden won hij ook al de
Inkelloop in Kruiningen. AV'65-loper
Alwin Vermeulen, in voorbereiding op
de marathon van Rotterdam, kon de
Belg nog het langst volgen.
Al snel werd duidelijk dat Van Meel zijn
zinnen op de overwinning had gezet.
Samen met zijn trainingsmaat Jan
Adams (Olse Merksem), Rabout en
Goossen, die alledrie voor de tien kilo
meter hadden ingeschreven, en Ver
meulen werd het veld rap uit elkaar ge
trokken. Na het vijf kilometerpunt
splitsten de wegen van de tien- en twin-
tigkilometerlopers zich en bleven aan
de kop van de twintigkilometerwed-
strijd alleen nog Van Meel en Vermeu
len over.
Een kilometer verder was het al gedaan
met de winstkansen van Vermeulen. Hij
moest Van Meel laten gaan. „Het was
jammer dat Vermeulen er af moest,
want toen moest ik het lastige stuk te
gen de wind op de terugweg alleen
doen", bekende Van Meel na de wed
strijd. Op het keerpunt na tien kilome
ter in 33 minuten was al duidelijk dat
het parcoursrecord van Kim Reijnierse
uit 1996 (1 uur, 3 minuten en 31 secon
den) niet in gevaar zou komen.
Alwin Vermeulen werd met de wind in
de rug niet losgelopen. Hij hield op zo'n
twintig tot vijftig meter achterstand
zicht op de Belgische koploper. Solo be
reikte Van Meel echter het Bellamy-
park. Met een zegevierend vingertje
omhoog was de zege in 1 uur, 6 minuten
en 19 seconden voor hem.
Minuutje
Alwin Vermeulen hield de Zeeuwse eer
hoog met de tweede plaats op een mi
nuutje achterstand. Ferry ten Hove
(Spark), die meestal zijn wedstrijden op
de Zuid-Hollandse eilanden loopt, gaf
op de derde plaats bijna drie minuten
toe op de winnaar. Ronald Ovaa (Sou
burg) werd knap vierde voor de eerste
H40-er Hennie Francke.
Johan de Vlieger (Dynamica) passeerde
op de zevende plaats de finish. Over
drie weken hoopt De Vlieger in Londen
zijn 25e marathon te volbrengen. Mar-
tine Lust (Voorne Atletiek) afkomstig
uit Vlissingen had weinig tegenstand
bij de vrouwen en won voor de derde
maal in Vlissingen.
Theo Rabout. in voorbereiding op zijn
eerste marathon over drie weken in
Rotterdam beperkte zich tot de Rabo
bank tien kilometer en won die overtui
gend met een kwart minuutje voor
sprong op Johan van den Branden.
Karin Bastian (Dynamica) liep de op
een na snelste tijd op de tien kilometer
bij de vrouwen. Met een tijd van 36 mi
nuten en 30 seconden bleef ze maar een
minuut boven het parcoursrecord van
Sandra Hofmans.
ZWIJNDRECHT - In de jacht op
de titel in de derde divisie heb
ben de tafeltennissers van 't
Zand goede zaken gedaan. Niet
alleen verpulverden zij zelf een
gehavend Shot'65 met 10-0,
concurrent TCS verloor boven
dien met 6-4 van Noad. Gevolg:
't Zand heeft nu plots een voor
sprong van zes punten.
Toch waakt Lennard Roden
burg, zaterdag ziek maar deson
danks superieur tegen Shot dat
met twee invallers aantrad,
voor te veel optimisme. „Vol
gende week speelt Shot tegen
TCS precies in dezelfde opstel
ling, dus ook die wedstrijd ein
digt in 10-0." Desondanks blijft
't Zand vooralsnog favoriet voor
promotie naar de tweede divi
sie.
De mannen van SAR/Keu-
kenvisie speelden gelijk tegen
Morel/Salamanders 3. Pascal
Neve en Wim 't Hooft wonnen
beiden tweemaal, Erwin Ver
dunnen voegde daar één zege
aan toe In deze competitie lijkt
er voor SAR niet meer in te zit
ten dan een kleurloze positie in
de middenmoot van de derde di
visie.
De SAR-vrouwen hielden zon
der Kim 't Hooft de schade be
perkt door met 5-5 gelijk te spe
len tegen nummer twee Vice
Versa. Dat was hoofdzakelijk te
danken aan het vierde ongesla
gen optreden van Naomi
Schelfhout. Stefanie Fassaert
dee-met twee zeges ook een
welkome duit in het zakje.
Lindsey Boerdam bleef met lege
handen. SAR blijft aan kop in de
tweede divisie, het verschil met
Vice Versa is vijf punten. Eén
klasse lager leed Arnemuiden
de zesde nederlaag in evenzo
veel wedstrijden. De 8-2 tegen
nummer vijf Tanaka bezegelde
het lot van het Walcherse team
Franca Houterman en invalster
Tamara Meerman wonnen bei
den één partij
In de vierde divisie overleefde
koploper MZ de wedstrijd tegen
Docos 2 ternauwernood; met 5-
5 kwamen de Middelburgsen
niet ongelukkig weg. Monique
Corver en Wilma van den Bosse
waren elk goed voor twee zeges,
de vermoeide Lydia Prince
moest met één zege genoegen
nemen. MZ blijft eerste, de mar
ge met JCV 2 bedraagt één scha
mel punt. In dezelfde poule ver
loor RdT 2 met 9-1 van datzelfde
JCV. De Lams waardsen wonnen
alleen het dubbelspel.
In de andere poule remiseerde
RdT met 5-5 tegen Never Des
pair. Opvallend daarbij was
vooral het ongeslagen optreden
van Sandra Goossen.
De Zeeuwse hoofdklassers de
den bi j na allen goede zaken. Ar
nemuiden had een gemakkelij
ke wedstrijd tegen Backhands
2: 9-1-zege. Datzelfde gold voor
de reserves van 't Zand die met
8-2 te sterk waren voor Hotak 2
In de B-poule trad MZ een keer
compleet aan en prompt werd er
gewonnen, met 7-3 van OdT. MZ
heeft echter alleen een kans op
handhaving als het de resteren
de wedstrijden ook in deze op
stelling speelt. Arnemuiden
deed slechte zaken door met 8-2
te verliezen van Belcrum 3, en
komt nu weer in de buurt van de
rode streep.
De jongens van MZ wonnen met
6-4 van Spaarne, Alwin van de
Kop bleef ongeslagen. MZ blijft
middenmoter in de A-klasse.
Datzelfde geldt voor SAR dat in
de C-klasse met 5-5 gelijkspeel
de tegen Smash'76. De jongens
van Arnemuiden staan wat la
ger en verloren ditmaal met 9-1
van Tanaka 2.
De meiden van SAR wonnen in
de A-klasse met 6-4 bij Taver-
bor, met opnieuw een hattrick
van Debbie de Klerk. Eén klasse
lager verloor Arnemuiden met
8-2 bij Vice Versa, waarbij Me
lissa Schroevers en Mieke van
Nieuwenhuize voor de punten
zorgden.
"kend nog wel redelijk partij
werd gegeven, brak dat Bok op.
In de vierde set schakelden de
bezoekers bij 12-12 een tandje
hoger. Daarmee werd het verzet
van Bok definitief gebroken.
Ook WS'92 verloor kansloos.
De reserves van Mikro Elec
tro/Roosendaal waren in Vlis
singen veel te sterk: 0-4. WS'92
was aanvallend minder, bleef
passend in gebreke en werd
vooral in de eerste twee sets sta
tisch spelend door de niet eens
zo lastige service in verlegen
heid gebracht.
Atletiek
Badminton
der.
Bowling
Eredivisie. Stand na laatste competitie
ronde: 1De Hofstede 6848536,2. De Ver-
zekeringsagent.nl 64 48373, 3. De
Zeeuwse Storm 54 47247,4. Laurens/As-
s/Europoint 52 46903. Degradatiepoule:
5. Hotel Intell 4847205,6. Oranje Hotel 36
46734, 7. Pim’s Bowling 36
46012,8. Landwerd Combisoft 34 46325.
Nationale league. Klasse 2E: Pincode
Rotterdam-Grieks Rest. Delphi Vlissin
gen 2-1. Hellevoetsluis-de schelde Cad-
zand 3-0, Spijkenisse-Grieks Rest. Del
phi Vlissingen 0-3, Hoogerheide-de
schelde Cadzand 0-3, Krijger Middelhar-
nis-de schelde Cadzand 2-1, All Stars
Middelharnis-Grieks Rest. Delphi Vlis
singen 0-3, Stand: 1. Hellevoetsluis
32236-49, 2. Pincode Rotterdam
29986-33, 3. Spijkenisse 29805-32, 4.
Krijger Middelharnis 29781-31,5. Grieks
Rest. Delphi Vlissingen 30649-26, 6. de
Schelde Cadzand 28980-19, 7. Family-
land Hoogerheide 28681-19, 8. All Stars
Middelharnis 27099-7.
Dammen
Zeeuws sneldamkampioenschap (Aag-
tekerke). Hoofdklasse: finalegroep:1.
J.de Leeuw 25, 2. P.Schunselaar 23, 3.
E.Hamers 22,4. D.Kasse en J. van de We-
teringh 21, 6. H.Gunter en M.Walraven
17, 8. M.Provoost 8, 9. F.Blaas 7, 10.
J.Boone en W.Koppejan 6, 12. P.AIIaart
5. Groep 2' 1C.Rijk 22,2. J.Veerhoek 17,
3. J.de Jonge (Middelburg) 15, 4. D.Bos-
selaar 12, 5. J.Louwerse 11, 6. P.Filius 8,
7. D.Davidse 7, 8. J.van Akkeren 6, 9.
C,Boot 4.
Eerste klasse: finalegroep: 1. N.Roelof-
sen 21 (na barrage), 2. J.W.v.d.Hart 21,3.
D.Boogert 20, 4. J.de Jonge (PWG) en
R.Sterrenburg 16, 6. R.van Eenennaam
en J.van de Velde 14,8. J.Kesselaar 13,9.
A.den Hollander 12, 10. A.Riemens 10,
11. W.van Dijke9,12 J.Houmes8. Groep
2: 1. P.van Rijsbergen 18, 2. J.de Graag
15. 3. M.Appel 14, 4. M.van der Hage 13,
5. J.Baayens 12, 6. J.van 't Padje 10, 6.
J.Vaucouleur 5,8. A.Francke 3, 9. L Wal
raven 2. Groep 3: 1. P.Willemse 22. 2.
R.Jongejan 13, 3. P.Walraven 12, 4
A.Goudzwaard 10,5. M.Bronke 9,6. J.Fli
kweert en P.Versluis 8, 8. S.Schot en
J.Tilroe 6. Tweede klasse: 1 A.van de
Weteringh 31,2. J.Verstraate 26,3. P.van
Keulen 25, 4. E.Frederiks 14, 5. J.Poppe
13, 6.1.Flikweert 5, 7. L.de Visser 3. Aspi
ranten: 1Paul Sterrenburg 37,2. Martijn
Rentmeester 35,3. Leonie de Graag 34,4.
Guus Vereist 23,5. Irene Sterrenburg 20,
6. Dennis Jansen 18, 7. Gert-Jan Flik
weert en Reint den Toonder 13, 9. Felix
Smits6. Pupillen 1 Roland de Rijke 33,2.
Paulan van Nes 26, 3. Karien Bosselaar
21,4 Marjolein de Roo 20.5. Dave Hartog
16.6 Danny Wattel 12. Verenigïngsprijs.
1. PWG 's-Gravenpolder, 2. Aagtekerke,
3. Middelburg.
Judo
Den Haag. 28e City-Pier-City-loop, inter
nationale halve marathon. Mannen: 1.
Songok (Ken) 1.00.50, 2. Kipsang (Ken)
1.01.03,3. Kigen (Ken) 1.01.09. Vrouwen:
1. Cheruiyot (Ken) 1.08.51. 2. Renders
(Bel) 1.08.53,3. Heeren (Ned) 1.10.45.
Dublin. WK veldlopen. Mannen, lange
cross: I.Bekele (Eth) 12 km in 34.52 min.,
2. Yuda (Tan) 34.58, 3. Talel (Ken) 35.20.
Mannen, korte cross: 1. Bekele (Eth) 4,3
km in 12.11, 2. Kipkosgei (Ken) 12.18, 3.
Mekonnen (Eth) 12.20.
Vrouwen, lange cross: 1. Radcliffe (GBr)
8 km in 26.55,2. Drossin (VSt) 27.04,3. De
Reuck (VSt) 27.17. Vrouwen, korte cross:
1. Masai (Ken) 4,3 km 13.30 min., 2. Kida-
ne (Eth) 13.36,3. Ochichi (Ken) 13.39.
Vlissingen 13e Frapo's Boulevard City
run 20 km mannen: H30. 1. Patrick van
Meel, Thor) 1.06.19,2. Alwin Vermeulen
(AV'56) 1.07,28. H35: 1. Ferry ten Hove
(Dynamica) 1.09.00, 2 Ronald Ovaa (Ve
teranen Nederland) 1.10.49 H40:1. Hen
nie Franke (Dynamica) 1.11.31, 2. Johan
de Vlieger (Dynamica) 1.13.37,3. Marius
Besuyen (Dynamica) 1.15.40. H45:1. Pe
ter Rijkhoek (LPK) 1.21.40, 2. Ronnie
Krocke (Souburg) 1.22.14. H50: 1 Wim
Besuyen (Dynamica) 1.17.40, 2. Jaap
Constant (Veteranen Nederland)
1.20.16. H55:1Kees van den Pol (AV'56)
1.20.24,2. Karei van de Gruiter (Dynami
ca) 1.22.49,3. Kees Marcusse (Dynamica
1.25.06. H60:1Piet Stroo (Vlissingen) 2.
Anton Schoenmakers (Dynamica)
1.39.09. H65:1Hans Bostelaar (Dynami
ca) 1.31.53. H20: 1. Roel Schroevers
(Souburg) 1.27.49,3. Bart de Graaf (Vlis
singen) 1. 51.10. H25: 1. Leon Zuidhof
(Vlissingen) 1.18.54, 2. Richard Reyerse
(Vlissingen) 1.30.53. Vrouwen: D35: 1.
Martiene Lust (Voorne Atletiek) 1.22.03,
2. Corien Coomans (Aagtekerke) 1.41.21,
3. Marjan Cranse (Roosendaal) 1.45.37
D40: 1 Marianne Schipper (Thor)
1.27.55, 2. Coby Louwerse (Dynamica)
1.29.51,3 Ellen Berwald (AV'56) 1.37.41.
D45: 1. Willy de Nooyer (Dynamica)
1.33.49 D55. Huquette Declercq (Dyna
mica) 1.34.43. D25:1. Jaqueline Vlietland
(Voorne Atletiek) 1.29.47. D30: 1. Marin-
ge Vogel (Vlissingen) 1.45.03, 2. Rianne
Wouters (Vlissingen) 1.52.29, 3. Marian
van Dijk (Vlissingen) 1.54.15.
Rabo-bank loop 10 km. Mannen H25: 1.
Theo Rabout (Dynamica) 32.46,2. Johan
van den Branden (Thor) 33.02,3. Ingmar
Hofman (Dynamica) 43.02. H30: 1. Erik
Goossen (Scheldesport) 33.15, 2. Bas de
Graaf (Thor) 34.12,3. Bart de Koster (Dy
namica) 34.17. H40: 1. Rens Bostelaar
(Dynamica) 34.57, 2. Ron Dellebeke (Dy
namica) 37.43, 3. Johan Huigh (Wielin
gen) 39.21. H45: Jan Adams (Olse Merk
sem (B)) 33,50, 3. Leo Kats (Dynamica)
40.33. H50: 1. Eddy Smit (Delta Sport)
34.44, 2. John Overweel (Dynamica)
35.33,3. Eddie Pekaar (Dynamica) 37.53.
H55: 1. Ad Tierie (Middelburg) 39.22, 2.
Wim van de Kreeke (AV'56) 43.55, 3. Ko
Corre (Vlissingen) 44.01. H60: 1. Rinus
Joosse (AV'56) 39.27. H65: 1. Hans Pluij-
laar (Dynamica) 45.05. Vrouwen D25: 1,
Karin Bastian (Dynamica) 36.30, D45: 1.
Sjaan Maartense (AV'56) 41.03 D50: 1.
Ellie Westerweele (Dynamica) 42.40,
D55: 1. Tonia Schipper )AV'56) 46.47.
D40: 1. Jeanine Overvels (Thor) 47.04.
D30: 1. Lucille Seuss (Vlissingen) 47.18.
D20: 1. Kirsten Schamle (Delta Sport)
49.10. D60: 1 Agnes Westerhuis (AV'56)
1.01.41.
Arsenaal scholierenrun jongens 9-10
jaar: 1. Louise de Colignyschool 14, 2.
Sint Jozefschool 49, 3. Louise de Colig
nyschool II 51. Meisjes 9-10 jaar: 1.
Louisse de Colignyschool 97, 2. Sint Jo
zefschool 122, 3 Het Mozaiek 143. Jon
gens 1112 jaar: 1. De Houttuyn 25.2. Het
Vlot Bloemenlaan 27,3. Louise de Colig
nyschool 27. Meisjes 11-12 jaar: 1. Theo
Thijssenschool 117, 2. Sint Jozefschool
159,3. Het Vlot binnenstad 168.
Judotoernooi Breskens. Meisjes -7 jaar
-26kg: 1. L. Hoornick (Geelhoed), 2. N
Meeuse (V Schaik), 3 C Hooftman (Rei-
merswaal) -31kg: 1. T. Hoornick (Geel
hoed), 2 Y. Devlaminck (V. Schaik), 3. J.
Peeters (Reimerswaal) -9 jaar -24kg: 1
U. v Meenen (Deinze), 2. A. Boutens, 3.1
Lafeber (beiden V. Schaik) -28kg. 1 L. v
Belzen (Geelhoed). 2. K. v/d Velde (De
Boevere), 3. S. Wattel (Reimerswaal)
-31kg: 1. K. de Boevere (De Boevere), 2
L. Degroote (Ingelmünster), 3. S. Rid-
dersma (Geelhoed). -39kg: 1. A. Hoor-
nick(Geelhoed),2. D. dePunder(V. Scha
ik). -11 jaar -31kg: 1. N. Slokkers (Kroe-
veri82), 2. S. Bozkurt (V. Schaik).-37kg: 1
D. Bageart (Obi), 2. N. Albregse (Bresken-
s/Eede), 3. M. Degroote (Ronse). -49kg.
1.1. den Haan (Reimerswaal), 2. D Buyse
(Ingelmünster), 3. M. Souren (Bresken
s/Eede). -13 jaar -37kg: 1. M. v Houtum
(Spio), 2. M. Vermeersch (Jenos Kwai),3
G. v Belzen (Van Schaik). -40kg-1M. Ak
kermans (Spio). -50kg: 1. N. Ciers (Zee
brugge). -64kg: 1. S. Blomme (Zeebrug-
ge). -16jaar-44kg: 1. R. Brandhoff (Geel
hoed), 2. E. v Snick (Beveren), 3. A. Faas
(De Boevere). -52kg: 1. S. de Baets (De
Poorter). -57kg: 1. L. Peeman, 2. N. Pee
man (beiden De Boevere), 3. S. Franse
(Geelhoed). -72kg: 1. E Plansmans (Van
Schaik), 2, T. Dubois (Geelhoed), 3. A.
Hongertman (Van Schaik). Vrouwen
-60kg: 1 K. Ongena (Zele), 2. C. Ramme-
laere (Breskens/Eede). Boven 60kg: 1. L
Ongena (Zeele), 2. K. v/d Bossche (Ronse
Jongens -7 jaar -24kg: 1J. Louwerse
(Geelhoed), 3. J. Veen (Van Schaik)
-29kg: 1R. van Boeijen, 2. T. Oranje (bei
den Geelhoed). 3. H. Houtflijn (Van Scha
ik). -9 jaar -24kg: 1. N. de Kesel (Eerne-
gem), 2. M. Hoeder (Breskens/Eede), 3
Q. Nagtegaal (Geelhoed). -26kg: 1. W
Portier (Felix Janssen), 2, D. Venema
(Van Schaik). -31 kg: 1. R. Alders (Geel
hoed), 2. T. Reijngoudt (Delta), 3. S. Hil-
berdink (Geelhoed). -34kg: 1. O. Rompis
(Felix Janssen), 2. K. Langebeeke (Geel
hoed). -40kg: 1S. Riddersma (Geelhoed
3. M. de Keijzer (Geelhoed). -11 jaar
-28kg: 1. J. Ciers(lngelmünster). -31kg:
1. K. Olikier (Olikier), 2 R. Boutens (Van
Schaik). -34kg: 1. V. Schallenberg (Kroe-
ven82), 3. R. Smit (Geelhoed). -37kg: 1
R van de Bor (Geelhoed). -41kg: 1. B.
Schot (Reimerswaal). -45kg: 1 S. Hout-
hoofd (Ardooie), 3. J. Rijnhout (Reimers
waal). Boven 45kg: 1. C. Somons (Van
der Heijden), 3. N. Bakker (Reimerswaal).
-13 jaar -34kg: 1 K. Vercruysse (Ingel
münster). -37kg: 1. S. Oomen (Gilze).
-41kg: 1. R. v Iperenburg (Sipio). -45kg.
1. R. de Ridder (Spio), 2. B. de Punder
(Van Schaik). -50kg: 1. B. Ongena (Zele).
-60kg: 1. P. v Veen (Spio), 3. M. Durnez
(Jenos Kwai). Boven 60kg: 1. K. Simons
(V/d Heijden), 2. M. Obrie, 3. J. Driessen
(beiden Delta). -15 jaar -50kg: 1. R. v/d
Grift (Van Schaik), 2. R. Donze (Delta).
-55kg: 1. S. v Cleemput (Zele), 3. T. v/d
Broecke (Breskens/Eede). -66kg: 1. A
Ralf, 2. W Benkadour (beiden Van Schaik
3. S. Panahi (Geelhoed) -81kg: 1. G
Tolhoek (Geelhoed). -100kg: 1. A. Petri-
cioni (Beveren). -17 jaar -60kg: 1. S
Uysal (Reimerswaal). -66kg: 1. M. Del-
geuze (Ronse), 2. S. Hoessein (Reimers
waal), 3. M Hoebeke (Van Schaik).
-81kg: 1. P. Cox (Spio), 3. M. Vinke (Van
Schaik). -19 jaar -60kg: 1. M. Staut (Be
veren) -66kg: 1G. de Bie (De Poorter), 2.
R. Antvelink (Van Schaik), 3. C. v/d Linden
(Reimerswaal). -81kg: 1J. v Hoek (Gilze
2. M Boogerd (Reimerswaal), 3. J. Vin
ke (Van Schaik). Mannen -66kg: 1. T.
Lampo (De Poorter), 2. M. v/d Hoek (Van
Schaik), 3. Y. Vandekerckhove (Bresken
s/Eede). -81kg: 1. M Oosterlinck (Kem-
zeke), 2. W. de Baets (Breskens/Eede)
-100kg: 1. M. Loonen (Breskens/Eede)
Alle categorièn mannen: 1 M. Loonen,2.
J de Klerq (Geelhoed). 3 M Oosterlinck.
Vrouwen: 1. K. Ongena (Zele). 2. K. v/d
Bossche (Ronse). 3. C. Rammelaere
(Breskens/Eede).
Cadzand. Tweede Grand Prix Zeeuwse
jeugd. Jongens 1:1. Richard Loos, 2. Ru
ben spelier. 2: 1. Beau van de Buuse, 2.
Michel Buizer. 3: 1. Tobias Coppejan, 2.
Arnout Blankenstijn. 4: 1. Dries Okker-
sen, 2. Raymond Yuen. 5: 1. Jeroen van
Lieshout, 2. Kevin van de Maas. Dubbels.
1:1. Michel Huisken/Richard Loos. 2. Ru
ben Bax/Patrick van de Maas. 3:1. Colin
van de woestijen/Pascal Schweertman,
2. Beau van de Buuse/Michel Buizer. 4:1.
Dries Okkersen/Niels van Huffel, 2. Mar
tijn Donkman/Thijs Moerman. 5: Luuk
Brilman/Kaevin van de Maas, 2. Niek
Gils/Jeroen van Lieshout. Meisjes 1: 1.
Karin van Beek, 2 Natasja de Smoker. 2:
1Iris de Smit, 2. Marieke van Dam. 3:1
Christel Versteeg, 2. Meggy van Es. 4: 1
Vivian de Smit, 2. Tekla Gils. 5: 1. Anne
Stoel, 2. Christa Weeda. Dubbels. 2:1Es
ther Berckmoes/lris de Smit, 2. Vicky
Meijer/Yvonne van Lieshout. 3:1. Meggy
van Es/Anne van Driel, 2. Stefanie Meij-
er/Daniëlle Corver. 4: 1. Sheena
Sandstra/Samantha Arts, 2. Tekla
gils/Nikita Buur. 5: Whitney Hoste/Anne
Stoel, 2. AloishaTanghe/Sharina de Bun-
Motorsport
Valkenswaard. WK motorcross, Grand
Prix van Nederland. 125cc: 1Ramon (Bel
KTM 25 pnt; 2. Townley (NZe) KTM 22;3.
Eggens (Ned) KTM 20 250cc: 1. Pichon
(Fra) Suzuki 25 pnt, 2. Bolley (Fra) Yama
ha 22, 3. Beirer (Dui) Honda 20. 500cc: 1.
Smets (Bel) KTM 25 pnt, 2. Bervoets (Bel)
Yamaha 22,3. Everts (Bel) Yamaha 20.
Paardensport
Heikant. Springen LR en PC De Een-
hoornruiters. Paarden klasse Z/ZZ: 1
Ilyo de Loos, Nadir (Hulst) 0/78.75; 2. Jil
lian Terceyre, Novendus, (Princenhage)
1/93.08; 3. Luc Cornelissens, Prins Fore
ver (Hulst) 1.25/84.81Klasse M: 1Nicole
Caris, Juno (Horn) 0/4/39.78; 2. Albert
Testers, DDL Nadine (Kruisland)
0/4/41.04; 3. Jan van Beek, Noor (Made)
0/6/49.55. Klasse L: 1Nele de Vleeschau-
wer, Riabel (Moerbeke) 0/0/30.57; 2. Fre
derick Heije, Pharlapp (Stekene)
0/0/32.66; 3. Martine Stouten. High So
ciety (Serooskerke) 0/0/33.01. Klasse B:
1. Dianne Pijnen, Proxi (Woensdrechtl
0/0/52; 2. Resy van Harn, Princes (Bier
vliet) 0/0/51; 3. Yvonne Jakobsen, No Na
me (Meliskerke) 0/0/50.
Pony's klasse ZZ cat. DE: 1. Cindy Per-
daen. Hertogin (Eenhoornr.) 0/76.15.
Klasse M cat. DE: 1. Jill Buijze, Gabon
(Weelr.) 1/85.75. Klasse M cat. C: 1. Mare-
ije Perdaen, Fury (Eenhoornr.)
9.25/89.17. Klasse L cat. DE: 1. Mareije
Perdaen, Little Ratina, 0/0/37.37. Klasse L
cat. ABC: 1. Jentine de Cock, Jonneke
(Stekene) 0/0/30.94. Klasse B cat. DE: 1.
Joline Meulewater, Aquina (Moerbeke)
0/0/51. Klasse B cat. C: 1 Naomie van
Bunder, Happy (Sint Gilles) 23/32.
Schaatsen
Breda. Recordwedstrijden 500 en
1500m: Diana de Bad. s Gravenpolder,
500m: 52.50, 500m: 53.64, Frans Aben,
Nieuwerkerk. 500m: 61.75 pr, 500m.
61.29 pr, Sjaak Aben, Nieuwerkerk,
500m: 52.60, 500m: 51.51 pr, Marianne
Treur, Oud-Sabbinge, 500m: 48.80,
500m: val, Maarten Janse jr., Wol-
phaartsdijk, 500m: 41.35 pr+zr, 500m:
41.66, Johan v/d Dorpel, Yerseke, 500m:
45.30 pr, 500m: 44.95, Leo Janse, Yerse
ke, 500m: 45.30 pr, 500m: 46.25 pr,
1500m: 2.21.57 pr, Maarten Janse sr.,
Wolphaartsdijk, 500m: 50.26, 500m:
49.03 pr.
(Advertentie)
MOBILITEIT MET KARAKTER
MOBIEL BLIJVEN?
Bei voor informatie
of een afspraak:
{0113} 60 25 OO
www.autolease-zeel an d.nl