Lachertje wordt held van de week zicht oP de titei Alleen de koffie smaakt naar meer PZC PZC 15 Barry van der Hooft vrolijkt de mensen in Hoek weer op Patrijzen IlOUdt Kloetinge bekert tweede paasdag tegen Terneuzen UDI en JVC nek-aan-nek Staartploegen roeren zich Leider Hulsterloo verspeelt punten maandag 25 maart 2002 door Björn Goorden HOEK - Zo ben je het lachertje, j zo ben je de held van de dag. j Hoek-aanvaller Barry van der Hooft verloor donderdagavond I aan het slot van de training het traditionele onderlinge spelle- tje. En werd daarmee automa- 1 tisch tot 'pipo van de week' uit geroepen. Twee dagen later nam de spits sportieve revanche, op een moment dat ertoe deed. Van der Hooft leidde zijn ploeg met vier doelpunten naar de eerste zege in vier competitieduels. Hekkensluiter SDV Barneveld was met 5-1 kansloos op Sport park Denoek. Het gewraakte rode shirt waar op met grote witte letters ver meld staat dat de drager ervan 'de pipo van de week' is, dient doorgaans tijdens de maandag training aangetrokken te wor den. Als straf en om te lachen. „Dan sta je dus echt voor paal", aldus Barry van der Hooft. „Ie dereen traint in donkere kledij, daar sta jij dan met een knal rood shirt tussen. Zodat ieder een er voortdurend aan herin- KLOETINGE - De bekerwed strijd tussen Kloetinge en Ter- neuzen wordt op tweede paas dag verspeeld. Het duel in de zesde ronde van de districtsbe ker begint om 17.00 uur. De KNVB had de wedstrijd in eerste instantie vastgesteld voor morgenavond, maar dat vonden beide clubs geen aan trekkelijke dag. Zowel Kloetinge als Terneuzen was bang dat op een doorde weekse dag maar weinig toe schouwers op de ontmoeting zou afkomen. In onderling over leg werd daarom besloten om uit te wijken naar maandag (tweede paasdag). Het betekent wel dat Kloetinge twee keer aan de bak moet. Za terdag wacht immers in Aalst de inhaalwedstrijd tegen Roda nerd wordt dat jij de pipo van de week bent." Maar de geslepen Terneuzenaar besloot het rode shirt al op za terdag aan te trekken. Onder het blauw-witte van Hoek. Van der Hooft: „Ik ben één keer eerder pipo van de week geweest. Toen dacht ik er ook al aan om dat shirt zaterdags aan te doen, maar durfde ik uiteindelijk niet. Nu ging ik er wel voor." Alsof zijn voorgevoel hem vertelde dat de wedstrijd tegen SDV Barneveld zijn wedstrijd zou worden. Pipo Hij bezocht vlak voor de wed strijd het toilet en trok in alle stilte het rode shirt aan. „Zodat bijna niemand wist dat ik dat ding onder mijn shirt van Hoek droeg. Alleep als ik zou scoren, zou iedereen erachter komen, want dan zou ik het pipo-shirt bij wijze van grap tonen." Barry van der Hooft reeg vier treffers aaneen, en de grap miste zijn uitwerking niet. „Je had het ge zicht van de trainer na de 1-0 moeten zien. Prachtig! Hij viel haast van zijn stoel van het la chen. Ook de mensen die wel eens naar de training van Hoek komen kijken, kwamen amper meer bij." Angelo Nijskens 'beloonde' zijn spits met een vroegtijdige wis sel. Na 64 minuten haalde de oe- fenmeester Van der Hooft naar de kant. En daarmee de ziel uit de wedstrijd. Want iedereen had wel willen zien waar de sco ringsdrift van de jongen van de streek na negentig minuten zou eindigen. Verder was er weinig meer te beleven, met 5-1 was de wedstrijd immers gespeeld. Nijskens: „Je moet niet verge ten dat Barry er voor vandaag maar vier trainingen en een inval beurt op had zittenHij komt net terug van een blessure, ik wilde ervoor zorgen dat hij zich niet op zou blazen. Bovendien: vier doelpunten is genoeg, hè. Ha- ha." Van der Hooft vond de 'pu blieks wissel' echter iets te vroeg komen. „Ik ben het niet hele maal met de trainer eens. Deze wedstrijd tegen deze ploeg (SD- VB staat na zaterdag nog steeds laatste met slechts zeven punten uit 21 duels en een doelsaldo van Barry van der Hooft (links) schiet vlak na de rust zijn vierde en Hoeks vijfde doelpunt tegen de touwen. 14-63) had nog niet al te veel van me gevergd, het gevaar van me zelf opblazen vond ik daarom niet echt aanwezig. Ik had graag nog een kwartiertje langer op dat veld gestaan. Niet dat ik er speciaal naar op zoek was ge gaan, maar dan had ik er van middag misschien wel vijf of zes gemaakt. Het ging zo gemakke lijk..Maar ach, wat zeur ik nou. Vier doelpunten in een wed strijd, dat is me in een eerste elf tal nooit eerder overkomen." Neusje Van der Hooft, de man met de balbehandeling van een Brazili aanse straatvoetballer maar lange tijd even grillig als het weer, is met name dit seizoen uitgegroeid tot een uiterst bruikbare speler voor Hoek. Tot een spits met een neusje voor goals. Van de vier doelpunten die hij tegen het verdedigend overigens armlastige SDVB aan zijn totaal van vijf toevoégde, waren er drie intikkers. Zowel in de negende als 42e en 48e mi nuut stond hij op de juiste plaats. „Maar dat was niet moeilijk, die verdedigers lieten tot driemaal toe de tweede paal vrij. Dat was niet echt slim van ze." Uit zijn tweede treffer, de derde van Hoek, haalde Van der Hooft meer voldoening. Bij een corner sprong hij het hoogst en knikte de bal laag in de linkerhoek. „Dat was wel een lekkere, ja. Maar die andere drie tellen ook, hè. Dat heb ik van Rieno (van Oost) geleerd. Niemand heeft het er straks over hoe ze er in gingen, maar dat ze er in gin gen." Van Oost had er zaterdag even goed vier kunnen maken, zijn vizier stond echter niet op scherp. Zijn teller bleef steken op één: een afgeronde diepte pass van Franky Standaert. Uit één van de talloze tegenaanval len van SDVB - Hoek had de zaakjes achterin lang niet altijd foto Camile Schelstraete op orde - tekende Roland Schouten de 5-1 aan. Hoek - SDV Barneveld 5-1 (4-0). 9. Barry van der Hooft 1-0, 18. Rieno van Oost 2-0, 30. Barry van der Hooft 3-0, 42. Barry van der Hooft 4-0, 48. Barry van der Hooft 5-0, 61. Roland Schouten 5-1. Gele kaart: Jan Verdegem, Franky Standaert (Hoek), Nicolai de Bruin (SDVB). Scheidsrechter: H. Kollee (Hel mond). Aantal toeschouwers: 500. Hoek: Glenn van Wijnsberghe; Tho mas Ragut (79. Michel Mullaert), Jo- han Mücher, Franky Standaert, Frank de Wïspelaere; Wesley de Smet (75. Bart Poppe), Jan Verde gem, Djamel Buysse, Stefan Saey; Rieno van Oost, Barry van der Hooft (64. Arjan Koopmans). door Jos van Belzen VLISSINGEN - De degradatie van Clinge uit de derde klasse A lijkt een kwestie van tijd. De hekkensluiter verzuimde in Oost-Souburg de laatste stro halm te grijpen en werd via on der meer twee treffers van Ha rold Vermeulen met een 3-2- nederlaag naar huis gestuurd door RCS. Bovenaan de ranglijst blijft Pa trijzen meedoen om het kampi oenschap dankzij een moeizame 1-0-overwinning op Grens wachters. Zierikzee versloeg koploper Dosko met 1-0, waar door HW'24, dat met 2-1 won van Goes, de eerste plaats weer overnam van de Brabanders. Patrijzen-Grenswachters 1-0: Voorafgaand aan de wedstrijd werd routinier Herik van de Brink in de bloemetjes gezet omdat hij zijn driehonderdste wedstrijd voor Patrijzen speel de. Na deze festiviteiten ging de thuisploeg fel van start, maar Camiel Rentmeester en Wilfred van den Dries benutten enkele goede kansen niet. Tien minu ten na rust rondde Peter de Jong met een fraaie kopbal een voor zet van Teun van Slooten af: 1-0. Hierna ging Grenswachters achterin één op één spelen en werd Patrijzen onder druk ge zet. Onder meer omdat Camiel Rentmeester en jubilaris Henk van de Brink beiden een keer de bal uit het eigen doel kopten, bleef de gelijkmaker uit. RCS-Clinge 3-2: Viatreffers van Harold Vermeulen en Sjoerd Kortenhof leidde RCS bij de rust met 2-0. Toen Vermeulen er in de 48e minuut 3-0 van maak te, leek het duel gespeeld. Maar Clinge toonde veerkracht. Na dat Peter Drumont er uit een strafschop 3-1 van had ge maakt, tekende Jurgen Ras in de 72e minuut met een afstands schot, waarbij doelman Jacco Nelen er niet goed uitzag, de aansluitingstreffer aan. HVV'24-Goes 2-1 (1-0). 14. Johnny Lensen 1-0, 61. Johnny Lensen 2-0, 86. Pearl Doesburg 2-1. Scheids rechter J.J.P. de Kroon (Eindhoven). Gele kaart: Lensen (HW24). Rode kaart (twee keer geel): Thoen (HVV'24). Breskens-Middelburg Zeelandia 2- 4 (0-1). 44. Pascal van de Berg 0-1, 46. Daan Eikenhout 0-2, 62. Eddy Buijsse 1-2, 67. Haluk Tamambay 1- 3, 75. Michel Sinke 1-4, 85. Erik de Rechter 2-4. Scheidsrechter: M. Hermus (Etten-Leur)Gele kaart: Haluk Tamambay, Michel Sinke, elftalbegleider Patrick Vogel en grensrechter Frank Koelma (Mid delburg), Robin Buitendijk en Serge de Ruysscher (Breskens). Aantal toeschouwers: 200. Zierikzee-Dosko 1-0 (1-0). 9. Michel Winkels 1-0. Scheidsrechter: P.C.G. van Geel (Nieuw-Vossemeer). Gele kaart: Patrick Roggeband (Zierik zee). Aantal toeschouwers150. TERNEUZEN - UDI'19 en JVC Cuijk zullen onderling uitma ken wie in hoofdklasse B van het zondagvoetbal de titel opeist. Koploper UDI'19 behaalde een regelmatige zege op Wilhelmi- na'08 en JVC Cuijk blijft in het spoor van de formatie uit Uden door overtuigend FC Vinken slag te verslaan. JVC Cuijk-FC Vinkenslag 3-1 (2-0). 4. Dmand van Haaren 1-0, 20. Ro bert Kicken 2-0 (eigen doelpunt), 75. Ferdy Akankan 3-0, 85. Laurens Bollen 3-1. Scheidsrechter: P. Govers (Loon op Zand). Gele kaart: Marcel Pommee, Robert Kicken en Sandro Leo (allen FC Vinkenslag) Aantal toeschouwers: 500. Panningen-SV Meerssen 2-2 (1-0). 42. Thijs Joosten 1-0, 52. Huub Joos- ten 2-0, 62, Luc Fiddelers 2-1, 74 Roel Coumans 2-2 (strafschop). Scheidsrechter: H. de Vree (Dreume- len). Gele kaart: Jerry de Jong, Olaf van Schijndel en Jarno Esseveldt (allen PanningenPatrick Lieben en Rob Servais (beiden SVMeerssen Aantal toeschouwers: 350. Gemert-EHC 3-0 (0-0). 57. Clenn van Schijndel 1-0, 60. Jacco Hoff man 2-0, 65. Jorg Hazenveld 3-0. Scheidsrechter: H. Cremers (Stein). Gele kaart: Davy Manders Gemert). Aantal toeschouwers: 400. UDIT9-Wilhelmina'08 3-1 (2-0). 23 Peter van de Heuvel 1-0,32. Joris van Lanen 2-0, 75. Joep Vaessen 2-1, 81. Björn Suppers 3-1. Scheidsrech ter: J. Tempelaar (Dordrecht). Gele kaart: Nico van de Meer en Joep Vaessen (beiden Wilhelmina'08). Aantal toeschouwers: 800. WSC-1VS 2-0 (0-0). 86 Tacettin Cemrek 1-0, 90. Tacettin Cemrek 2- 0. Scheidsrechter: D. Rijkse (Doe- tinchem). Toeschouivers100 Schijndel-UNA 1 -0 (0-0). 90. Jeroen Minneboo 1-0. Scheidsrechter: R. Badal Chawdhari uit Eindhoven. Aantal toeschouwers: 400. VLISSINGEN - Onder leiding van de nieuwe trainer Philip den Haan maakte IJsselmeervo- gels in de hoofdklasse B van het zaterdagvoetbal een eind aan een sterke reeks van Spijkenis- se. Na vijf overwinningen op rij verloor Spijkenisse op eigen veld:1-3. Spijkenisse-IJsselmeervogels 1-3 (0-2). 12. Fred Lagendijk 0-1 (eigen doelpunt), 43. Ean Lensch 0-2, 46. Aad Bozuiva 1-2, 90. Melrik Beu- 'kers 1-3. Scheidsrechter: T. Ous- soorn (Amersfoort). Aantal toe schouwers: 500. Barcndrecht-Sparta Nijkerk 0-2 (0-1). 35. Reijco Ipenburg 0-1, 52. Ruben de Goede 0-2. Scheidsrech ter: P.F. Constancebrian (Beverwijk Aantal toeschouivers: 500. Roda Boys-Dovo 2-1 (0-0). 62. Cor- né Sterrenburg (strafschop) 1.-0, 70. Nick Scheepens (strafschop) 2-0, 76. Karsten Wierenga 2-1Scheidsrech ter: M. van Duijn (Den Haag). Gele kaart: Van Driel (Roda Boys), Beekink, Van Doorn (beiden Dovo). Aantal toeschouwers: 500. GVVV-Zwart Wit'28 0-0. Scheids rechter: S. de Groot (Utrecht). Gele kaart: Van de Pavert, Verkuyl (bei den GVVV), Molendijk (Zwart Wit'28). Delta Sport-Bennekom 2-4 (0-2). 12. Ivo den Bieman 0-1, 38. Dennis van Meegdenburg 0-2, 53. Dennis van Meegdenburg 0-3, 67. Jimmy Simons 1-3, 71. Marco van de Pol 1-4, 83. Virgil Breetveld 2-4. Scheidsrechter: H.A. Slager (Staphorst). Gele kaart: Van Watt- urn, Van der Meulen, Roos (allen Delta Sport). Toeschouivers: 300. SPORTREDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118)484454 Fax: (0118)470102 E-mail: sport@pzc.nl Jan Dagevos (chef) Frits Bakker (coördinatorzuid) Koen de Vries (coördinator midden) Rudy Boogert (coördinator noord) Björn Goorden Brecht van Leipsig Eldridge Pentury CENTRALE REDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484000 Fax: (0118)470102 E-mail: redactie@pzc.nl INTERNET www.pzc.nl E-mail: web@pzc.nl Terneuzen kan ook in elfde thuiswedstrijd niet boeien: 3-1-nederlaag door Koen de Vries TERNEUZEN - De bejaarde man op de tribune sprak gis termiddag tijdens de thuis wedstrijd van Terneuzen tegen TOP ware woorden: „Het enige goede dat je hier voorgescho teld krijgt, is een kop koffie. De rest is waardeloos." De Ter neuzenaar op leeftijd ver woordde daarmee niet alleen de gevoelens van de aanhang, maar ook van trainer Telussa en zelfs van enkele spelers. Ook in de elfde thuiswedstrijd kwam de hoofdklasser niet tot winst. TOP won met 1-3. Het was gisteren andermaal schrijnend om te zien hoe Ter- neuzen in eigen bodem zijn ei gen graf groef. De ploeg startte ongeïnspireerd (middenvelder Mike But: „We begonnen als een drol") en kwam een vroege achterstand na een dramatisch misverstand in de verdediging nooit meer te boven. De ploeg kon alleen in de laatste tien mi nuten van het slappe duel wat pressie maken. „Maar dat kwam alleen omdat TOP wat achterover ging leunen", vond de hevig teleurgestelde Paul Telussa. En dat allemaal terwijl TOP zwaargehavend aan de wed strijd begon en Terneuzen op Geert de Poorter na compleet aan de aftrap verscheen. De ploeg uit Oss miste vier be langrijke spelers. Vorige week werd dat gemis door JVC bin nen een halfuur genadeloos af gestraft (3-0), maar Terneuzen deed niets met het Jip-en-Jan- nekevoetbal van de Braban ders. Ter herinnering: een week eerder versloeg Terneu zen JVC, toen nog koploper, in Cuijk met 2-1. De voorzitter van TOP kon in de eerste helft zijn ogen niet geloven. Hij had voor het begin van de wedstrijd gezegd dat wanneer Terneuzen niet van TOP zou winnen, het deze competitie waarschijnlijk nooit meer zou winnen. In de pauze stelde hij zijn mening enigszins bij, en dat was niet omdat zijn ploeg hem zo bui tengewoon verrast had. In paniek TOP (Tot Ons Plezier) kwam in de achttiende minuut op voor sprong toen doelman De Koeij- er en rechtsback Bosschaart elkaar niet goed begrepen. De Koeijer slaakte na een ge Ronald van Sliedregt haalt uit op het doel van TOP. Verdediger Edwin van Brakel (rugnummer 4) veranderde de inzet dusdanig van richting, dat de inzet van Van Sliedregt uiteindelijk in het doel belandde. foto Camile Schelstraete kraakt schot een kreet- die 'los' had moeten betekenen. Bos schaart interpreteerde het sig naal anders en schoot de bal in paniek weg, precies in de voe ten van Rick Feldkamp, die geen moeite had de bal in het verlaten doel te prikken: 0-1. Terneuzen etaleerde vervol gens de veerkracht van een blok basalt. Het enige wapen feit tot de rust was een kopbal van Danny Magito, die door een verdediger van de lijn werd gehaald. En ook na de rust ver anderde er weinig. Telussa wisselde Jacky Lambert ten gunste van een overduidelijk niet fitte Ronald van Sliedregt en bracht even later Randy Lauret en Didier Gilles voor Renato Dijkstra en Jos Kayser in het veld. Het leverde alle maal niets op, te meer omdat de linksbenige Gilles op rechts werd ingezet en waterdrager Roel Alberti centraal op het middenveld kwam te spelen. Ook bij de tweede treffer ging de Terneuzense verdediging niet vrijuit, vooral omdat Rick Feldkamp de bal in alle rust op het hoofd van Pascal van de Brand kon mikken. Bij de 0-3, een kwartier voor tijd, ging Danny Magito onder een verre voorzet door, waardoor Erik de Groot zijn tiende competi tietreffer kon aantekenen. De tegentreffer van thuisploeg is alleen vanwege zijn curiosi- teit vermeldenswaardig. Hij kwam op naam van TOP-aan- voerder Edwin van Brakel, omdat hij een inzet van Van Sliedregt rigoureus van rich ting veranderde. In Oss had hij ook al voor Terneuzen gedoel punt, toen in de laatste minuut, waardoor het nog 2-2 werd. Thuiscomplex Mike But stond er na afloop verslagen bij. Volgens de Mid delburger heeft Terneuzen geen thuiscomplex. „We heb ben vandaag net zo gespeeld als in uitwedstrijden. De te genstander wat laten komen en dan op het middenveld de boel vastzetten. Ik kan niet be grijpen dat we dat tegen ploe gen als JVC wel kunnen en te gen TOP niet. Het heeft niet alleen met inzet te maken. Ik denk dat we zo langzamerhand ook eens eerlijk moeten zijn: we komen gewoon kwaliteit tekort." Trainer Telussa is daar echter niet van overtuigd: „In de voorbespreking was iedereen het erover eens dat we nu eens echt voor de drie punten moes ten gaan. Ik heb er niets van te ruggezien. Ik had wel elf man kunnen wisselen. Het lijkt wel of we alleen tegen aanspreken de tegenstanders de mouwen willen opstropen." Terneuzen is door de lange reeks zwakke vertoningen op eigen veld inmiddels diep in degradatiezorgen beland. Tot voor kort leken de Zeeuws- Vlamingen zich nog op een gunstig programma te kunnen beroepen, maar die vlieger gaat getuige de woorden van Telussa niet meer op. De ploeg ontmoet immers nog twee keer de minst aansprekende tegen stander van de hele hoofdklas se C: rodelantaarndrager Wil helmina'08. Terneuzen-TOP 1-3 (0-1). 18. Rick Feldkamp 0-1, 62. Pascal van de Brand 0-2, 75. Erik de Groot 0-3, 81. Edwin van Brakel 1-3 (eigen doelpunt). Scheidsrechter: R. Let- chert (Lelystad). Gele kaart: Mi chel de Vries Terneuzenen Dave Smeehuizen (TOP). Aantal toe schouwers: 300. Terneuzen: Eiik de Koeijer; Geert Bosschaart, Hubert van den He mel, Danny Magito, Michel de Vries; Roel Alberti, Jos Kayser (67. Didier Gillis), Mike Bul, Renato Dijkstra (67. Randy LauretDo minique Verlinde, Jacky Lambert (62. Ronald van Sliedregt). door Jos van Belzen VLISSINGEN - Vier wedstrij den voor het einde is het in de vierde klasse A zowel in de strijd om het kampioenschap als in het gevecht tegen degradatie nog erg spannend. Koploper Hulsterloo kwam tegen Dom burg niet verder dan een 2-2-ge- lijkspel, waardoor Hontenisse (3-1 tegen Corn Boys) weer op gelijke hoogte kwam. In de vierde klasse B speelde koploper Steen met 1.-1 gelijk tegen de nummer drie van de ranglijst, ODIO. Hansweertse Boys won dankzij een sterke eindsprint met 3-1 van Kaaise Boys. Walcheren-IJzendijke 1-5: Een fel gestart IJzendijke had bin nen twaalf minuten via Pietro Sicilia en Michel de Ruijsscher al tweemaal toegeslagen tegen de tam gestarte Vlissingers: 0-2. Via opnieuw Michel de Ruijs scher werd het op slag van rust 0-3. Een fel aan de tweede helft begonnen thuisploeg verloor in de 68e minuut Björn Ronde na tweemaal geel. Zeven minuten later maakte Michel van Dalen er uit een strafschop 1-3 van, maar in de slotfase bepaalden Luc van Waes en Edwald Mar tij n de eindstand op 1-5. Philippine-Vlissingen 1-1: Te gen het eind van de eerste helft kreeg Philippine enkele kans jes. Gescoord werd er echter niet. In de 55e minuut werd de score namens Vlissingen ge opend door Wilco Lievense uit een strafschopTien minuten la ter kwam een aandringende thuisploeg alweer op gelijke hoogte door Edwin Eggebeen. Hulsterloo-Domburg 2-2: Een in de beginfase sterker Hulster loo kwam al na twee minuten op voorsprong via Kanith Mang- nus: 1-0. Halverwege de eerste helft nam Domburg steeds meer het initiatief over, wat na een halfuur leidde tot de gelijkma ker van Ko Brand uit een straf schop. In de slotfase van het eerste bedrijf voorkwam Hul- sterloo-doelman John den Bak ker met een fraaie redding de tweede treffer van Brand, ter wijl aan de andere kant een in zet van Stefano de Vos van de doellijn werd gehaald. Winand van Haelst verzuimde in de 65e minuut de thuisploeg opnieuw op voorsprong te brengen: zijn inzet vanaf elfmeter werd ge stopt door Oscar Jacobs. Even later sloeg Johan van de Berg wel toe namens de bezoekers: 1- 2. Tien minuten voor tijd schoot Dennis Mangnus de koploper weer langszij: 2-2. Sluiskil-Zeeland Sport 3-3: De bezoekers openden na tien mi nuten de score via Davy van Geersdaele. Na de gelijkmaker van Percy Verlinden in de 60e minuut, maakte Ibrahim Hele na er drie minuten later zelfs 2-1 van. Zeeland Sport kwam via een door Roel Schreurs benutte strafschop op 2-2 en leek op weg naar een overwinning toen Den nis Bootsgezel er in de 90e mi nuut 2-3 van maakte. Ver in blessuretijd bezorgde Roy Scheele met een fraaie kopbal Sluiskil het niet meer verwachte punt. Axel-Aardenburg 1-2 (0-1). 30. An gelo Sinack 0-1, 75. Fonny Verstrae- ten 1-1, 85. Angelo Sinack 1-2. Scheidsrechter: A.J. Broere (Etten- Leur). Rode kaart: Henk Michels (Axel). Gele kaartJoep van den Broeke en Fonny Verstraeten (Axel), Richard Reyniers, Angelo Sinack, Meivin Heerenveen (Aardenburg). Aantal toeschouwers100. Hontenisse-Corn Boys 3-1 (1-0). 28. Edward Tieleman 1-0, 60. Martin Dhaene (eigen doelpunt) 2-0, 62. Edward Tieleman 3-0. Scheidsrech ter: Romeo van Aerde ('s-Graven polder), Gele kaart: Edward Tiele man (Hontenisse) en Manue; Dhondt (Corn Boys). Aantal toe schouivers: 125. Vierde klasse B Steen-ODIO 1-1: Een voor rust weinig overtuigend Steen had geluk dat de lat tot tweemaal toe de openingstreffer van de be zoekers voorkwam. Het was dan ook nauwelijks verdiend te noe men dat de thuisploeg met een 1-0-voorsprong aan de thee kon beginnen via een eigen doelpunt van ODIO-doelman Mario Brusselaars. Slecht uitverdedi gen leidde tien minuten voor tijd tot de verdiende gelijkma ker van de Brabanders, via An- dré Hoeks werd het 1 -1 Hansweertse Boys-Kaaise Boys 3-1: Na de openingstreffer van Luuk Feiters in de twaalfde mi nuut kreeg Bud Aschman enkele minuten later een goede kans op de gelijkmaker, maar zijn inzet ging net naast het doelTien mi nuten na rust eindigde een inzet van Bud Aschman, die even la ter geblesseerd uitviel, tegen de lat. In de 80e minuut rondde Rinze Back een fraaie solo af met de gelijkmaker. De thuisploeg haalde zelfs nog de volle winst binnen door tref fers van Ernest van Bussel en Juul Back, gesqosQfrcLm de aller- laatst^ .mimitéS vatf het matige

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 37