SSV'65 mist de mooiste kansen Meeuwen haakt af in titelstrijd Veere in blessuretijd langszij Jo Alleijn verovert titel bandstoten MZVC nog één punt verwijderd van het kampioenschap Nieuwland behoudt kans op handhaving Belangrijke punten Zeelandia Middelburg Goese ploeg nog niet veilig na nederlaag tegen Wilhelmina'26 uitslagen bw 1 6 maandag 25 maart 2002 doorWim Broekhoven VLISSINGEN - MZVC is in de vierde klasse A na de 3-0-zege op Wemeldinge nog één punt verwijderd van het kampioen schap. Van de achtervolgers versloeg Cadzand opponent Borssele met 3-1maar SKNWK verloor verrassend van Colijns- plaat met 2-1. In 4B verrasste staartploeg Stavenisse koplo per Duiveland: 0-1. Wemeldinge-MZVC 0-3: De koploper kwam halverwege de eerste helft op voorsprong door Alexander Bom. Tien minuten na rust werd John Mol in het strafschopgebied gevloerd, maar doelman Van Wijngaar den stopte de strafschop van Schouten. De thuisploeg kon de koploper daarna aardig in be dwang houden. Tien minuten voor tijd liet Mark van de Velde met een fraai schot de 0-2 aante kenen en in de slotminuut zorg de Rink Basie voor de geflat teerde 0-3. Colijnsplaatse Boys-SKNWK 2-1: De thuisploeg kwam al na zeven minuten op voorsprong door Abdul Begde. die de bal na een schot van Robert Jan van de Genugten op de lat alsnog ach ter de bezoekende doelman werkte. SKNWK was vervol gens sterker en de gelijkmaker van Johan Padmos na een half uur was dan ook dikverdiend. De bezoekers bleven ook na rust de betere ploeg, maar het scoren wilde niet lukken. Twintig mi nuten voor tijd werd het 2-1 door opnieuw Abdul Begde. Die voorsprong gaf de thuisclub niet meer uit handen. Cadzand-Borssele 3-1: De thuisploeg was veruit de betere ploeg. Michel Cillekes zorgde na een kwartier voor 1-0maar om dat verdere treffers uitbleven, ging de thuisploeg steeds ner veuzer voetballen. Vijf minuten voor tijd leverde dat 1-1 op via de snelle Danny 't Gilde. Vanaf de aftrap zorgde Guido Raynard voor 2-1 en in de slotminuut maakte Angelo Martlé, die van wege een blessure lange tijd ontbrak, er 3-1 van. Wissenkerke-Spui 0-2: De be zoekers konden tegen de geha vende thuisploeg niet echt over tuigen. In blessuretijd van de eerste helft zorgde Martin Ka lisvaart voor 0-1 en in de laatste minuut van de wedstrijd om zeilde Michel Fieret de buiten spel val: 0-2. DFS-Hotedekenskerke 3-1: Bin nen vier minuten was het al 2-0 door treffers van Anco van der Linde en Marico Rouw. Tien mi nuten voor rust profiteerden de bezoekers van de mindere pe riode van DFS. Julian Walraven scoorde tegen. Na rust was DFS weer de betere ploeg en na een strafschop van Marico Rouw (59e minuut) was de partij me teen gespeeld. Wolfaartsdijk-Krabbendijke 1-1: Ardjan Verburg opende na twintig minuten de score: 0-1. Dennis Bosch zorgde tien minu ten later via een kopbal voor de gelijkmaker in een rommelige partij voetbal. Vrederust-SPS 4-0: Na een halfuur voetballen keek SPS al tegen een 2-0-achterstand aan. Tien minuten voor rust kregen de voetballers uit Poortvliet de uitgelezen mogelijkheid om te rug te komen in de wedstrijd, maar Peter Noordijke miste vanaf elf meter. Ook na rust kreeg SPS nog diverse kansen op de aansluitingstreffer, maar ze werden allemaal om zeep ge holpen. Vrederust toonde zich effectiever en liep uit naar 4-0 door opnieuw Langeberg en Adrie Bakx. Duiveland-SC Stavenisse 0-1: Duiveland had de eerste helft ruim voor moeten staan, maar de schoten ging steeds naast. Stavenisse kon daar weinig te genoverstellen, maar uit één van de spaarzame uitvallen hal verwege de tweede helft wisten de bezoekei's wel te scoren door De Rijke. Smerdiek-Dosko 2-2: In een matig duel zette Pierre Witha gen de thuisclub op voorsprong, maar nog voor rust kwamen de bezoekers uit Bergen op Zoom langszij door een treffer van Kuipers. In de tweede helft namen de be zoekers het initiatief en dit le verde de 1-2 op door Oztürk die een fout van de Smerdiek-kee- per genadeloos afstrafte. Pas in de blessuretijd kon Erik van Haaf ten alsnog een punt redden voor de formatie van Pim Pot- appel. door Ron de Waal GOES - Het manco waarmee eersteklasser SSV'65 al weken kampt, kwam zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Wilhelmi- na'26 opnieuw pijnlijk aan het licht. De ploeg van trainer Cees Houtepen kreeg kansen genoeg, maar wist er slechts één van te benutten. De bezoekers uit Wijk en Aalburg hadden aan twee kansen voldoende om de wed strijd in hun voordeel te beslis sen: 1-2. Het was om bijna moedeloos van te worden. Een handvol kansen was om zeep geholpen door de thuisploeg, terwijl de enige twee keren dat Wilhelmi na'26 in de buurt van SSV-kee- per Rudy Blommaert kwam, ook meteen het optimale rende ment opleverden. „Ongelooflijk zoiets", stamelde Blommaert na afloop. „Dit overkomt ons nu al een paar we ken achter elkaar. In plaats van onze eigen kansen te benutten, laten we de tegenstander in de wedstrijd komen, met alle fatale gevolgen van dien." De goalie besefte maar al te goed dat zijn ploeg door het on nodige verlies een paar lastige weken tegemoet gaat. „Nu moet je nog punten gaan pakken, an ders komen we nog in een lastig parket." De scheidende trainer Cees Houtepen kon de woorden van zijn doelman alleen maar beamen. „We scoren veel te moeilijk. Hopelijk kunnen we over twee weken in de uitwed strijd tegen Dinteloord de draad weer oppakken." Middagje Dat er voor beide ploegen bijna niets meer op het spel stond, was aan het spel van SSV zeker niet te merken. De beleving bij Wil helmina'26 mocht dan ver te zoeken zijn, de thuisploeg was niet van plan om er een gezapig middagje van te maken. Aan al les was te merken dat de plaats in het linkerrijtje veiliggesteld moest worden. Op een kleine onachtzaamheid in de Beve- landse defensie na, was het SSV'65 dat de touwtjes meteen strak m handen had. Na ruim een kwartier had Ste fan Paardekooper de openings treffer al op zijn schoen, maar in plaats van de bal eerst aan te ne men schoot hij gehaast over. Tien minuten later leek de thuisploeg een penalty te krij gen van scheidsrechter Don, toen Mare de Groote duidelijk werd vastgehouden in het vijan delijke strafschopgebied. Tot ieders verbazing werd De Groote echter op een gele kaart getracteerd wegens een 'schwalbe'. Kort voor rust kreeg SSV alsnog twee grote mogelijkheden om aan de leiding te komen, maar zowel Marcel Kole als Paul Bom wisten Wilhelmina-keeper Ge- ron van Wijk niet te passeren. Buitenkansje Een fel startend SSV kreeg kort na de hervatting dan wel loon naar werken. Toen opnieuw Mare de Groote binnen de zes tienmeter onderuit werd ge haald, kon arbiter Don niets an ders doen dan de bal op de stip leggen. Met dit buitenkansje wist Paul Bom wel raad: 1-0. Marcel Kole had twee minuten later de marge al kunnen ver groten, maar de inzet van de SS- V-aanvoerder kon ternauwer nood door keeper Van Wijk ge keerd worden. Slordig Doordat SSV slordig .met de kansen om bleef springen, kon den de bezoekers uit Wijk en Aalburg in de wedstrijd blijven. Met de eerste de beste mogelijk heid die zich voor Wilhelmina aandiende wist de ploeg van trainer Dick Stuy van de Herik meteen raad. Een gekraakt schot van invaller Bert Bakker werd door Marco van Tilborg ineens op z'n slof genomen: 1-1. Ondanks de tegenslag bleef SSV, dat Michel Jonkman in het veld had zien komen voor Ste fan Paardekooper, op zoek naar de volle winst. Mare de Groote had van dichtbij voor de 2-1 kunnen zorgen, maar zijn inzet miste de kracht om keeper Van Wijk te verschalken. Michel Jonckman kreeg op aangeven van de sterk spelende Jostein Decorte nog een goede moge lijkheid, maar ook zijn vizier stond te hoog opgesteld. Het tiende gelijkspel van de ploeg uit Goes leek aanstaande, maar Stefan Paardekooper van SSV'65 rukt op in de wedstrijd tegen Wilhelmina '26. kennelijk dacht Wilhelmina'26 hier toch anders over. Kort voor het laatste fluitsignaal gaven de bezoekers nog een pijnlijk lesje hoe de kansen wel benut moes ten worden. Invaller Bert Bakker bewees zijn waarde door een voorzet vanaf rechts onberispelijk ach ter keeper Blommaert te schie ten: 1-2. SSV bleef dus met lege handen, in de wetenschap dat het de nederlaag volledig aan zichzelf te wijten had. „Dit schiet niet op zo. Het is niet de eerste keer dat we zo kort voor tijd nog dure punten verspelen", zei een teleurgestelde Marcel Kole. „Het enige positieve aan vanmiddag is dat ons spel ten opzichte van de laatste weken duidelijk verbetert. Hopelijk vertaalt zich dat nog in mini maal één overwinning." foto Willem Mieras SSV'65: Rudy BlommaertAr mando Probert, Wim Westen berg, Maurice van de Hemel, Er- mo Cappon; Jostein Decorte, Marcel Kole, Stefan Paardekoo per (68.Michel Jonckman), Jan Willem van Dijk; Mare de Groote, Paul Bom. van onze sportredactie BRUINISSE - Twee doelpunten van good old Tonnie van den Berge bracht Bruse Boys zater dag helemaal terug in de race om de derde-periodetitel. De Bruse derdeklasser versloeg op eigen veld de Meeuwen (2-1), dat zijn titelaspiraties nu op een laag pitje kan zetten. De eerste ploeg die kon juichen was Bruse Boys. Vlak voor de rust knalde Tonnie van den Ber ge van buiten het zestienmeter gebied de openingstreffer tegen de touwen. Na de rust bleef het duel aantrekkelijk. Halverwege de tweede helft maakte Meeu wen de gelijkmaker. Centrale verdediger Theunis-Henk van den Berge zocht de aanval, maar toen er balverlies werd geleden, counterde Meeuwen meteen naar de gelijkmaker. Mede doordat doelman Mark Giljam uitgleed, kon Arnold Krijger eenvoudig binnentikken. Zege Beide ploegen gingen daarna op zoek naar de zege. Meeuwen moest winnen om in de race voor de titel te blijven. Tonnie van den Berge bezorgde de oppo nent echter een kater. Een vloeiende aanval over meerdere schijven belandde via invaller Jacob Muller en Jacob van den Berge bij Tonnie van den Berge, die zich geen moment bedacht en met een schuiver matchwinnaar werd. door Pieter van Klinken NIEUW- EN SINT JOOSLAND - Nieuwland leeft nog in de der de klasse van het zaterdagvoet bal. De ploeg won zaterdag van ZSC'62 (2-1) en heeft lijfsbe houd nog in eigen hand. Het was voor het slecht in vorm verkerende ZSC belangrijk om te winnen van Nieuwland. Met een overwinning zouden de Scharendijkenaars directe de gradatie zeker ontlopen. Nu is het verschil met Nieuwland, dat één plaats onder ZSC staat, nog slechts drie punten. Nieuwland moet nog tegen GPC Vlissingen en omdat die ploeg ook niet bij zonder presteert, lijken de Wal- cherenaren zelfs nog kansen te hebben om ZSC'62 te passeren. Al in de eerste minuut van de wedstrijd had Nieuwland de wind in de zeilen. Marco de Jon ge van ZSC raakte de bal totaal verkeerd, waardoor die achter van onze sportredactie BRESKENS - Tien wedstrijden lang waren de voetballers van Breskens ongeslagen. Aan deze fraaie reeks maakte Zeelandia Middelburg gisteren een einde: 4-2. „Voor ons is dit een nuttige zege. We hadden nog een paar puntjes nodig voor lijfsbehoud en Bres kens is dan toch niet de gemak kelijkste opdracht, want die ploeg is bezig aan een sterk sei zoen", zei Meerman. Zeelandia Middelburg bakte er in de eerste helft weinig van, maar ging wel met een 1-0- voorsprong rusten. Een minuut voor de pauze scoorde Pascal Wonderbaarlijke ontknoping van duel met Teneuzense Boys Biljarten zijn eigen doelman tegen de tou wen verdween: 1-0. In de tweede helft kwam Nieuwland er nau welijks meer aan te pas. De pressie leidde na ongeveer 25 minuten tot de gelijkmaker. Niels van de Moesel kopte de hoekschop van Jacco Heijboer fraai binnen. Nieuwland zette vervolgens meer druk op de linies van ZSC'62. Twee minuten voor het verstrijken van de officiële speeltijd lukte het Nieuwland- verdediger Stefan Felues om de 2-1 na een scrimmage binnen te koppen. Een geflatteerde, maar broodnodige zege voor de thuis ploeg. Nieuwland - ZSC'62 2-1 (1-0). 1. Marco de Jonge 1-0 eigen doelpunt 69. Niels van de Moesel 1-1, 88. Stefan Feleus 2-1. Scheidsrechter A.J.A Simonse (Heinkenszand). Gele kaart: Hugo Crucq (Nieuwland Niels van de Moesel en Jacco Heij boer (beiden ZSC'62). Aantal toe- schouioers: 60. van den Berg. Amper een mi nuut na de pauze deelde Daan Eikenhout een tweede pijnlijke tik aan de thuisploeg uit: 0-2. Eddy Buysse bracht zijn ploeg terug in de wedstrijd, maar Haluk Tamambay en Michel Sinke maakten er 1-4 van. Dat Erik de Rechter zichzelf daarna nog een verjaardagca deau bezorgde was alleen voor de statistieken nog van belang (2-4). Zeelandia Middelburg: Edwin Overbeek, Paul ConstandsePiet BaanJan de Rijke, Ruud Sanders, Ruud de Vroe (10. Onder Koe), Pas- cal van den Berg. Haluk Tamambay, Ruud Mesu, Michel Sinke (80. Fer- gan Topal). Daan Eikenhout (80. Jacco de Looff). door Jurgen Naeye TERNEUZEN - Het kan soms gek gaan in de voetballerij. In de 93e minuut en bij een 2-I-voor- sprong kreeg Terneuzense Boys- -speler Tim Louwiesse de kans om vanaf elf meter zijn ploeg in veilige haven te schieten. De aanvaller van de thuisploeg schoot de bal tegen de paal, waarna Veere diep in blessure tijd alsnog langszij kwam en een verdiend gelijkspel behaalde. De 2-2 en de spectaculaire ont knoping doen vermoeden dat de confrontatie tussen de twee za terdag-tweedeklassers het aan zien meer dan waard was. Maar in werkelijkheid viel er op het sportpark van de Terneuzense Boys bar weinig te genieten. „Dit duel verdiende geen win naar. Beide teams hebben zeer matig gespeeld", aldus Veere- trainer Rinus Zegers, die het moest stellen zonder Sebasti- aan Traas en Turgut Kizilars- lan. Verder ontbraken keeper Jan Vermeulen en reservedoel man Wilco Heijwaardoor Veere gedwongen was om veldspeler René Schreuder onder de lat te zetten. Schreuder viel na twin tig minuten echter geblesseerd uit, waarna linksback Marcel Corbijn zijn taak overnam. „Een veldspeler in het doel lijkt een voordeel voor de tegenstan der, maar dat is geen wet van meden en perzen. Als je weinig kansen creëert, maakt het geen verschil", wist Eddy van der Hooft. De Terneuzense Boys- coach vond dat zijn ploeg de winst uit handen had gegeven. „Normaal scoort Tim altijd van af elf meter, maar uitgerekend vandaag mist hij. Het ligt eigen lijk in de lijn met het vertoonde spel. Voor rust hadden we meer afstand van Veere moeten ne men. Na de pauze zijn we niet meer aan voetballen toegeko men. De 2-2 is een terechte uit slag." Veere-speler Edwin van Tatenhove springt hoger dan keeper Ronald Gort van Terneuzense Boys. foto Camile Schelstraete Terneuzense Boys kwam via Mevlud Eryürük op voorsprong. Hij kopte een vrije trap van An- rico van Hecke bij de eerste paal binnen: 1-0. Pas in het laatste kwartier kwam de wedstrijd weer tot leven toen Pascal Caumartin de gelijkmaker bin nenschoot. Vier minuten voor het verstrijken van de reguliere speeltijd bracht Mevlud Ery ürük zijn ploeg opnieuw op voorsprong. Het verweer van Veere was ge broken en de strafschop die Louwiesse in blessuretijd kreeg toegekend, leek de genadeklap te worden. Maar de spits van Terneuzense Boys miste. En dat kwam de thuisploeg duur te staan, want in de 96e minuut schoot Theo van Tatenhove op door Joop van den Oudenhoven OVEZANDE - Het persoonlijk kampioenschap bandstoten tweede klasse van het district Walcheren/De Bevelanden is een prooi geworden voor Jo Al- leijn van biljartvereniging Vega uit Oost-Souburg. Hij bleef in een spannende finale Jan Rijk van DOS Ovezande voor, die daardoor derde werd. Leen van Boven van ReHaWe uit Vlissin gen verzekerde zich van dp tweede plaats. Uiteindelijk werd de favoriet kampioen, maar lange tijd liep hij achter de feiten aan. Al in de tweede ronde leed Alleijn een pijnlijke nederlaag tegen Leen van Boven van ReHaWe uit Vlis singen, die in deze partij voor de hoogste toernooiserie tekende: 27. Die klap achtervolgde de Souburger tot de zesde ronde. Door de nederlaag van Jan Rijk van DOS Ovezande tegen Sjaak Westdorp van VEGA kwam hij op gelijke hoogte. De slotronde moest niet alleen de beslissing brengen wie zich kampioen mocht noemen maar ook wie de tweede tot en met de vierde plaats zou bezetten. Rijk en Alleijn stonden tegenover el kaar in de finale en op de achter grond streden Van Boven en Westdorp om de resterende po diumplaatsen. Alleijn had het voordeel dat hij met zijn moyen ne met kop en schouders boven zijn opponent uitstak. Een re mise was dus genoeg. Van Boven had hetzelfde voor deel in zijn treffen met Westdorp maar voor een tweede plaats moest hij winnen om bij verlies vtfsi Rijk tweede te worden. Al dus geschiedde. In een door ze nuwen overheerste finale pakte Alleijn na 34 beurten de winst, 75-68. Jan Rijk werd door de overwinning van Van Boven naar de derde plaats verwezen. De andere deelnemers aan de eindstrijd speelden een bijrol. Gerard Kramer van Vega reikte nog wel tot een vijfde plaats maar blfjsef beneden de ver- Persoonlijk kampioenschap bandstoten 2e klasse, district Walcheren /de Beve landen: 1. Jo Alleijn - VEGABV, 7 ge speeld 12 punten, moyenne 3.57 (pro motie), hoogste partij 6.76, hoogste serie 25; 2. Leen van Boven- ReHaWe, 7-10, 2.92,4.16,27; 3. Jan Rijk Dos, 7-10, 2.54, 3.26, 13; 4. Sjaak Westdorp VEGABV, 7-8, 2.54,3.75, 15; 5. Gerard Kramer VE GABV, 7-8, 2.31, 2.88, 18; 6. Piet Traas DOS, 7-4,2.07,2.4114; 7. Aaike Verweij OHGL,7-2,2.04,1.59,11;8. Jan BlokON- DA, 7-2, 2.00, 2.77, 13. Toernooigemid- delde: 2.45 Bowling aangeven van invaller Bert Jan Nieuwenhuize zijn ploeg weer langszij. Veere: Rene Schreuder (20. Detlef Prince); Jacky Blijlevens, Edwin van Tatenhove, Adriaan Kroese; Paul Noya, André van Maldegem (72. Quinten van Dam), Randy de Dreu, Theo van Tatenhove; René Mi chel GerritsenPascal Caumartin (85. Bert Jan Nieuwenhuize). Bowling Vereniging Middelburg. Maan dagleague: Spruyt - Barends en Bak 3-1, van Lienden - de Pelgrim 4-0, Imtech - Pets place 1-3, Computer service - FL tat too 3-1, Hertel services - Hoveniersbe drijf Middelburg 2-2, Euro Damplein - Hart van Middelburg 2-2. Stand na 78 games: Barends en Bak 69, Spruyt 65, van Lienden 64, Hart van Middelburg 63, Imtech 61, Hoveniersbedrijf Walcheren 59, Pets place 57.5, Computer service 53.5, de Pelgrim 50, Euro Damplein 34, Hertel services 33.5, FL tattoo 5.5. Dinsdagleague: Meizon - Verfmarkt Boogaard3-1, vanderZwan - Imtech23- 1, the Duke - Pulse audio 1-3, Cinerent HBS 3-1, Suzuki - Toyota de Jonge 3-1. Stand na 81 games: Toyota de Jonge 63.5, van der Zwan 63, Suzuki 62.5, the Duke 61.5, Meizon 61, Verfmarkt Boog aard 57, Pulse audio 52.5, Imtech 2 47, HBS 39.5. Cinerent 35.5. Woensdagleague: Zandee en de Kuijper - WN 1-3, Morena - de Voogd 4-0, Her- wegh - Taekwondo 4-0, Johns - Rechter hand 3-1, Biggekerke - Theo maakt 't 0-4, 't Schrobbelerke - Poseidon 1-3, Vergo- sport - van Kampen Schoenen 3-1Druk kerij Capello - Full house 0-4. Stand na 75 games: Taekwondo 70, Herwegh 68. Mo rena 59, van Kampen schoenen 54, de Voogd 53, VVN 53, Poseidon 52. Zandee en de Kuijper 51.5, Biggekerke 47. Rech terhand 47, Vergosport 45.5. Full house 44.5, Theo maakt 't 44.5, Johns 42.5, Drukkerij Capello 41, 't Schrobbelerke 27.5. Donderdagleague: Auto Ram 't Schrob belerke 0-4. Sagro - EPZ 2 2-2, EPZ - East man 1-3, Fonsies snackbar - Daltons 4-0. Stand na 81 games: Sagro 84, 't Schrob belerke 77, EPZ 2 63.5, Auto Ram 53.5, EPZ 42, Eastman 36, Daltons 28. Rechterhandleague: Pinkillers - Hi scor- ders 1-3, Drie S team - Strikers 0.5-3.5, BVM 4 - Guppen 0-4. Rechterhand scratchleague: Hoveniersbedrijf Wal cheren - Herwegh 12-0, the Duke - Laatko mers 12-0, Rechterhand - Poseidon 0-12, Imtech - van der Zwan 3-9. Bridge wachtingen en maar juist boven de klasse grens. Invaller Piet Traas van DOS was te wissel vallig om een rol van betekenis te spelen. Jan Blok van Onda deed na lan ge afwezigheid in het biljartcir- cuit wat hij kon, maar dat was niet genoeg om succes te boe ken. Aaike Verweij van OHGL toonde aan dat promotie naar een hogere klasse gepaard gaat met een ondergeschikte rol op dat hogere niveau. Met één overwinning bezette hij de ze vende plaats. District Zeeland, m/n. Open damespa- rencompetïtie (zesde zitting). Hoofd klasse: Meyer/Sarneel 64.80, Kramer /van Maaren 58.40, v. d. Hil/v. d. Hil 54. Geervliet/Groen 52.40, Hurkmans- /Stomp 51.20, Kloosterman/Minet 51.20, Meerman/Schouten 49.60. de Vlieger- /Weststrate 47.20, Kips/van Nieuwen- huyzen 45 20, de Jonge/Schoolmeester 43.60. Eindstand na 6 zittingen: v. d Hil/v. d. Hil 56.80, Kramer/van Maaren 55.53 (spelen promotiewedstrijden), Geervliet/Groen 53.60, Kloosterman/Mi net 52.67, Kole/Pieters 51.20, Kips/van Nieuwenhuyzen 49.87, de Vlieger/West- strate 49, Meerman/Schouten 48.73, de Jonge/Schoolmeester 46.80, Meyer/Sar neel 45.73, Kwa/Vermeulen 45.60 (degr. Hurkmans/Stomp 44.47 (degr.). Eerste klasse: Janse/Louwerens 58, Prins/de Regt 56.40, Philippen/van Rijn 53.60, den Engelsman/Schliekelmann 51.60, v. d. Heijden/Schillemans 51.20, van Galen/Kopmels 50.40, van Doorn- /Schell 50, Bonebakker/Kemetmuller 50, Dees/Westveer 47.60, Gideonse/de Jon ge ^6, Noordhoek/Ruissen 44, Dekker- /van Stee 41.20. Eindstand na 6 zittin gen: Philippen/van Rijn 58.33 (prom.), Bonebakker/Kemetmuller 53.07 (prom.), Gideonse/de Jonge 52.80, Janse/Louwe rens 52.60, Prins/de Regt 52.53, den En gelsman/Schliekelmann 51.27, van Ga len/Kopmels 48.40, Noordhoek/Ruissen 47.53, Dees/Westveer 47.53, v. d. Heij den/Schillemans 47.40, Dekker/van Stee 44.53 (degr.), van Doorn/Schell 44 (degr.). Tweede klasse: v. d. Brink/van Duin 60.40, Dierx/Kerstens 59.60, Bak ker/Schout 58.80, Bordes/Boter 54.80, van Dijk/Uittenbosch 54.40, de Mey/de Ruiter 52.40, Hofman/Verhagen 50.40, Bolderhey/van Loo 46.80, Vogelaar/van Zweden 44.80, Poppe/Prosman 42, Lindenbergh/Treffers 38.80, van de Dries/Verbeek 36.80. Eindstand na 6 zit tingen: Bordes/Boter 56.15 (prom.), v. d. Brink/van Duin 55.30 (prom.), van Dijk- /Uittenbosch 52.20. Dierx/Kerstens 51.78, Hofman/Verhagen 50,30, Bolder hey/van Loo 48.22, Poppe/Prosman 47.98, Vogelaar/van Zweden 47.92, Van de Dries/Verbeek 47.03, Bakker/Schout 45.40, de Mey/de Ruiter 45.36. Tafeltennis Bedrijfscompetitie Walcheren. Eerste klasse: Archipel Scholen - Bruna Loek 2-8. Stand: Provincie 9-62. Amor9-56, Bruna Loek 8-44, Archipel Scholen 9 - 30, Bruna Loek 2 9 - 28. Tweede klasse: Gemeente Midelburg-Thuiszorg Wal cheren 4-6. Stand: Provincie 2 9-65, Thuiszorg Walcheren 9-53. Zeeland Sea ports 8-32, Meppers 8-32, Gemeente Middelburg 8-28. Derde klasse: Advoca tenkantoor Brosius-Bruna Loek 2 4- 6, Hogeschool Zeeland-Bouwgroep Peters 5-5, Thermo Produkts-Drukkerij Meulen- berg 5-5. Stand: Drukkerij Meulenberg 11 - 67, Thermo Produkts 10-62, Boiiw- groep Peters 10-47, Bruna Loek-3 10-45, Hoge School Zeeland 9-41, Advocaten kantoor Brosius 10-38. Zaalvoetbal Regio Walcheren. Eerste klasse: Emergo - Domburg 5-4, Arnemuiden - Bij de punt 3-3, Westkapelle - Groene ster Maroc 14- 4. Taxicentrale - Jong Ambon 9-2, DTP/café Stout - Zuidwest negen 2-12. Oostkapelle - Hebusport 6-1. Stand: Zuidwest negen 19-52 (kampioen). Taxi centrale 21-45, Domburg 20-43, Arne muiden 21-34, Westkapelle 21-34, He busport 19-30, Bij de punt 21-22, Groene ster Maroc 20-20, Oostkapelle 20-20, DTP/café Stout 20-17, Emergo 21-17, Jong Ambon 21-17. Tweede klasse: Westkapelle 2 - WZP 1- 12, De dwaes - VZV/Hydrofa 3-16, Dom burg 2 - Ontop 3-3, WEA - Torna 3-6, Café Nationaal - Murre/de Visser 3-12, Garde ren/Dekker - Oostkapelle 2 6-6. Afdeling Vlissingen. Derde klasse: PS- VW De stoof 8-4. Stand: vv Hebusport 20-57 (kampioen). De sloep/Vanuus 20- 42, VZV/Hydrofa 2 20-41, PSVW 21-36, VAW 20-28, Uiterton 20-26, Schinkel as surantie 20-26, SSVW 20-23, Vergosport 20-23, Vergosport 20-22, De stoof 21-22, EPZ 20-14, vv Hebusport 2 20-9 Vierde klasse: De belt - VZV/Hydrofa 31-6, Uiter ton 2 - VAW 2 2-4. Sloep/Vanuus 2 - Café Albatros 2-5. Stand: VZV/Hydrofa 319-48 (kampioen), De belt 19-36, Groene ster Maroc 2 19-36. Uiterton 2 18-28, VAW 2 18-26, De sloep/Vanuus 2 19-26, Westka pelle 3 19-23, Torna 2 18-22, Café Alba tros 20-21, Schinkel assurantie 2 19-16. VZV/Hydrofa 4 18-11. Vijfde klasse- Part ner advies - Uiterton 3 12-4, Atofina - Westkapelle 4 8-5, Hoechstboys - Minia tuur Walcheren 1-2, EPZ 2 - Groene ster Maroc 3 2-2, Provincie Zeeland - Draad krabbers 2 10-7 Afdeling Middelburg. Derde klasse: FC Laurens - Domburg 37-3, Dauwendaele 2 - Dauwendaele 3 3-3, Inex - La pampa 6-3, Schinkel assurantie 3 - Akkerdaas kado 5- 7, Baderie - PKCZ 5-7, Draadkrabbers - Garderen/Dekker 2 6-3. Vierde klasse: NDW advocaten - fc Zeeland 5-0, CZN - VPV 1 -12, jd Janse-fc Laurens 3 3-10, Va- rian/Chrompack - Dekker/Tramper 3-8.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 16