Raad twijfelt over Waterburg PZC PZC Waterschap ziet van leaseplan voor zuiveringsinstallaties af Reuzen op Markt baren opzien Hulstenaren moeten bij welstandsnota betrokken worden Kinderen oefenen met potten en pannen 17 Wethouder Wille verdedigt prestigeproject Nul overtreders bij alcoholcontrole Rijverbod voor drankrit Inbraak in auto Tas weg na woninginbraak Inbraak in bedrijf Auto over de kop Middelburgers dreigen met wapens agenda Open dag modelspoorclub IJzendijkse muur wordt monument weekenddiensten vrijdag 22 maart 2002 door Henk Boot OOSTBURG - Het was een van de speeltjes van oud-burge meester G. Noordewier en zijn wethouder C. Bolijn: Water burg, een voor West-Zeeuws- Vlaanderen unieke woonwijk. Met hooguit 35 woningen, ge tooid met namen als 'waker', 'slaper' en 'dromer'. Gelegen in 36 hectare groene omgeving, waar gewoond, ge werkt en gerecreëerd kon wor den. Met een niet onaardige bij komstigheid dat de gemeente zelf de regie zou voeren over het project en daar een paar miljoen (toen nog) guldens aan over zou houden. Maar de werkelijkheid op de eerste lentedag van 2002 is in- .middels iets anders. De plannen zijn tussentijds aangepast. Er wordt al gesproken over 85, misschien wel 100 woningen, de vestiging van een Rabobank in de wijk dicht bij de kern van Oostburg staat op losse schroe ven en het is nog maar de vraag of de gemeente met de exploita tie quitte kan spelen. Reden voor PvdA, WD en CDA om gisteravond in de gemeente raad grote vraagtekens te zetten achter wat volgens sommigen 'het luchtkasteel Waterburg' lijkt te zijn geworden. „Hoe uniek is het eigenlijk nog en springen we er als gemeente fi nancieel nog wel uit?", zo vroe gen J. Wielakker (PvdA), J. Pro voost (WD) en L. Dekker (CDA) zich hardop af. Noordewier konden ze wegens zijn vertrek naar Wychen niet meer aan de tand voelen, de ver antwoordelijk wethouder Bo lijn evenminomdat die zich gis terochtend medisch had laten behandelen aan een kwaal. Dus mocht plaatsvervangend wet houder L. Wille namens B en W de honneurs waarnemen. En hij deed dat, ook volgens zijn criti casters, met verve."Geheel in de lijn van D&T-woordvoerder A. Heijboer verdedigde hij het beleid van zijn collega Bolijn. „Het plan is niet zozeer uniek vanwege de ruime kavels, als- wel omdat het in architectuur is gebouwd in een bosrijke omge ving en het wonen, werken en recreëren combineert", aldus Wille. Hij wees erop dat zelfs in de somberste scenario's de ge meente nog een licht financieel voordeel aan Waterburg zou overhouden. Dat de raad 655.000 euro moest uittrekken voor het maken van een ontwerp-bestemmingsplan wil niet zeggen dat het plan daarmee ook echt doorgaat, zo betoogde hij. „De raad komt nog aan bod bij de vaststelling van het bestemmingsplan en ook GS moeten dat nog goed keuren." Hij verdiende er het voordeel van de twijfel mee van de raad. Al beloofde hij nog wel aan GS-lid Van Zwieten te vra gen of 's mans mondelinge toe zeggingen over het aantal te bouwen woningen in Waterburg ook zwart op wit gezet kunnen worden, zoals het CDA verlang de. door Jan Jansen IJZENDIJKE - Een geldbespa- rende leaseconstructie die het waterschap Zeeuws-Vlaande- ren wilde toepassen voor de zui veringsinstallaties, is definitief van de baan. Volgens gezworene E. Wijffels loopt het waterschap daarmee vooruit op een wetswijziging die dergelijke constructies in de toekomst onmogelijk maakt. Hoewel het schap dus keurig in de pas loopt, zei Wijffels giste ren in de algemene vergadering zich wel te verbazen over de hui - dige insteek van het Rijk. Nog maar een paar jaar geleden zei de huidige minister Vermeend dat er met de leaseconstructies niks mis is. Nu wordt het een ri sico genoemd voor overheden die er gebruik van maken. Bo vendien heet het ethisch niet verantwoord te zijn dat overhe den met een creatieve boekhou ding 'belasting ontduiken'. „Maar we hebben nu toch maar besloten ervan af te zien", aldus Wijffels tegen een niet proteste rende vergadering. Het water schap had gebruik willen ma ken van de zogenaamde cross border-lease voor de zuive ringsinstallaties. Die zouden daarbij overgaan in handen van een Amerikaans bedrijf, dat ze weer verhuurt aan het water schap; met belastingvoordeel voor beide partijen als resul taat. Maar dat mag straks dus niet meer. Berustend nam de vergadering ook kennis van het feit dat pachters na de komende waterschapsverkiezingen niet meer vertegenwoordigd zullen zijn in het bestuur. Volgens de op kostentoedeling gebaseerde maatstaven komen ze daar niet meer voor in aanmerking. „Daar kun je emotioneel over doen, maar wij dienen gewoon de regels te hanteren", zei dijk graaf W. de Graaf. Het in deze zin gewijzigde waterschapsreg- lement komt volgens hem nog aan de orde in zowel het water schapsbestuur als in Provincia le Staten van Zeeland. Beide in stanties voeren daar op het ogenblik overleg over. TERNEUZEN - Heel wat voor bijgangers bleven gisteren op de Terneuzense Markt met enige verbazing stil staan. Daar was een gespecialiseerd bedrijf na melijk de hele dag in de weer om met zwaar materieel drie vol wassen platanen te planten. Het aanzien van de markt wordt straks in het voorjaar een stuk groener, want twee van de bo men zijn al vijftig jaar oud, veertien meter hoog en hebben een kruindoorsnede van zes me ter. Dat betekent dat ze meteen al een flink bladerdek hebben. De derde boom is 25 jaar oud en negen meter hoog. Begin deze week troffen mede werkers van gemeentwerken al de nodige voorbereidingen, zo als het graven van de enorme plantgaten. Gisteren kwamen de bomen met een grote vracht wagen op de Markt aan. Met be hulp van een hoogwerker plaatste de hovenier de plata nen in de grond. De bomen hebben een kluitdiameter van ongeveer 2,40 meter. Het wor telgestel van de bomen werd gisteren met anderhalve meter lange ankers in de grond veran WATERLAND KERKJE - Het komt niet vaak voor, maar toch lopen bij de alcoholcontroles van de politie in Zeeuws-Vlaan deren niet altijd automobilisten tegen de lamp. De controle die de politie afgelopen woensdagavond in de Ketelaarstraat in Waterlandkerkje hield, dient daarvoor als bewijs. Van de 249 automobilisten die de blaastest moesten ondergaan, bleek er geen een in overtreding.. AXEL -Een 26-jarige automobilist uit Frankrijk is afgelopen woensdagavond aangehouden op de Tractaatweg nabij Axel voor rijden onder invloed. Hij had ruim twee maal de toege stane hoeveelheid alcohol gedronken. De Fransman kreeg een rijverbod van vijf uur en een proces-verbaal. TERNEUZEN - In de nacht van woensdag op donderdag is in gebroken in een auto die geparkeerd stond aan de Bemhard- straat in Terneuzen. Uit de auto werd een cd-wisselaar ter waarde van een paar honderd euro gestolen. TERNEUZEN - Bij een inbraak in een huis aan de Willem Alexanderlaan in Terneuzen is in de nacht van woensdag op donderdag een tas gestolen met daarin een portemonnee met een paar honderd euro, pasjes en identiteitsbewijzen. De Braakschade is niet bekend. BRESKENS - In de nacht van woensdag op donderdag is bij een inbraak in een bedrijf aan het Oranjeplein beeld- en com puterapparatuur met nog onbekende waarde gestolen. Ook werd een geldbedrag van een paar honderd euro weggeno men. Het schadebedrag aan het pand is nog niet bekend. De vijftig jaar oude bomen zijn aanmerkelijk indrukwekkender dan de jonge boompjes die doorgaans aangeplant worden. foto Peter Nicolai door Euqène Verstraeten kerd, zodat de bomen zelfs bij een forse storm niet omwaaien. De kosten zijn 40.000 euro. De bomen maken onderdeel uit van het herninrichtingsplanne- tje voor de Markt. De gemeente heeft daarover overleg gevoerd met de gebruikers en omwonen den van de Markt. Op dit mo ment wordt nog de verplaatsba re muziekkiosk opgeknapt. Die is volgens de gemeente voor Ko ninginnedag klaar. Net vorig jaar, plaatst de gemeente ook deze zomer achttien bloembak zuilen met rode geraniums, zo dat de Markt een fleurige aan blik krijgt. MELISSANT - Een twintigjarige bestuurster uit Melissant sloeg woensdagochtend op de Kraaijerdijk met haar auto over de kop. De automobiliste kwam met de wielen van haar auto in de rechterberm terecht. Toen zij de auto trachtte te corrigeren, kwam zij in de linkerberm terecht. Vervolgens sloeg de auto over de kop. De wagen kwam op het dak midden op de dijk tot stilstand. De bestuurster kon zelf uit de auto ko men, maar werd toch door de GGD naar het Zuiderziekenhuis In Rotterdam gebracht in verband met nek- en rugklachten. MIDDELBURG - Op de Dam in Middelburg zijn woensdag avond drie Middelburgers van achttien en negentien jaar aangehouden. De politie trof twee wapens in hun auto aan; een alarmpistool en een imitatiewapen. De drie mannen zijn na verhoor met een dagvaarding naar huis gestuurd. De mannen hadden eerder op de avond vanuit hun auto men sen bedreigd. De eerste keer gebeurde dat op de Nieuwe Vlis- singseweg tussen Vlissingen en Middelburg. Daar richten ze hun wapens op een auto die naast hun stilstond. Daarna be dreigden ze, rijdend over Plein 1940 in Middelburg, twee vrouwen in een auto. De wapens zijn in beslag genomen. Bij de politie was gister avond niemand aanwezig die een toelichting op de zaak kon geven. door Jean-Lou de Gucht HULST - Bij het opstellen van de welstandsnota in Hulst mo gen niet alleen externe advi seurs betrokken worden. Er dient ruimte te zijn voor een Hulsterse invalshoek. Dat werd gisteren duidelijk in de commissie stads- en dorps ontwikkeling. WD'er R. van Haperen kwam met het voor stel, omdat Hulstenaren volgens hem bepaalde situaties beter aanvoelen dan adviseurs van buiten Hulst. De andere com missieleden konden zich hierin wel vinden en ook wethouder W. Kaijser zei het een goed voorstel te vinden. In de nieuwe Woningwet, die naar verwachting per 1 juli 2002 van kracht wordt, staat dat ge meenten zelf een welstandsnota moeten gaan opstellen. Een der gelijke welstandsnota moet ui terlijk in het vierde kwartaal van 2003 vastgesteld worden. De nota geeft de mogelijkheid om de kwaliteit van de woon- REDACTIE ZEEUWS-VLAANDEREN Willem Alexanderlaan 45 Postbus 145 4530 AC TERNEUZEN Tel: (0115) 645769 Fax: (0115)645742 E-mail: redtern@pzc.nl Conny van Gremberghe (chef) Wout Bareman Pascalle Cappetti René van Stee René Hoonhorst Frits Bakker (sport) Baudeloo 16 Postbus 62 4560 AB HULST Tel: (0114) 372776 Fax: (0114)372771 E-mail: redhulst@pzc.nl Sheila van Doorsselaer CENTRALE REDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484000 Fax: (0118) 470102 E-mail: redactie@pzc.nl INTERNET www.pzc.nl E-mail: web@pzc.nl omgeving te verbeteren en de afstemming met beeldkwali teitsplannen te regelen. Er ko men in de nieuwe nota ook nieu we regels voor het beoordelen van welstand, waarmee men te gemoet komt aan de momenteel heersende kritiek op de huidige welstandstoetsing. Deze wordt als te ondoorzichtig be schouwd. De commissie ging akkoord met het voorstel de nota te laten op-' stellen door de SH-groep uit Rotterdam. In totaal is er een bedrag van 45.000 euro mee ge moeid. „Niet bepaald goed koop", vond T. Baert (CDA). De andere commissieleden hadden daar niet zo'n moeite mee. Bo vendien was de SH-groep aan- - merkelijk goedkoper dan de andere adviesbureaus die een offerte uitgebracht hadden. F. de Vries (Progressief Hulst) vond het een opvallend verschil. Volgens Kaijser is het bureau uitstekend op de hoogte van de situatie in Hulst, omdat het eer der voor bijvoorbeeld BRO in Hulst gewerkt heeft. En dat is naast de goedkoopste offerte dan mooi meegenomen. TERNEUZEN - Vereniging van modelspoorbouwers De Honde- kop in Terneuzen houdt morgen een open dag in hun clublokaal aan Molenzicht 5. De club heeft 22 leden en samen beschikken ze over maar liefst 135 vierkan te meter landschap waarop er tientallen treinen rijden. Tevens is er zaterdag een ruil beurs voor modelspoorliefheb bers in café Du Commerce aan de Markt te Terneuzen. foto Peter Nicolai Voor veel kinderen was het de eerste keer dat ze boontjes en broccoli beroerden voordat die de pan in gaan. door Wilma Valk OOSTBURG - Aardappelen, schil je ze nu met een dunschil ler of gewoon met een mesje? Het is slechts één van de vra gen die twaalf meisjes en één jongen tussen de negen en twaalf jaar zich gistermiddag stelden tijdens de eerste les van een nieuwe serie kookcur sussen. Gezien het grote aantal meis jes is de keuken nog altijd het domein van de dames, maar desondanks bevond zich ook onder de vrijwilligers die de kooklessen verzorgden een heer. Samen met Marleen van Dijk en Mieke Haartsen is Bar- ny Haerens een van de hobby koks die zullen trachten de kinderen de grondbeginselen van het koken bij {e brengen. De kinderen waren allemaal voorzien van een grote schort en een kookboek met de ge rechten die in de volgende zes weken klaargemaakt worden. Van rijstchutney over spa ghetti tot couscous, brood en pannenkoeken, er staat van al les te gebeuren. Gisteren, tij dens de eerste les, werd er re delijk eenvoudig begonnen: sperzieboontjes, broccoli, ge hakt en de aardappelen. En die laatsten moesten dus geschild worden: „Ik heb zoiets nog nooit gedaan", aldus Jorika Oostdam (11). „Thuis heb ik wel eens met de groente gehol pen, maar meer niet." Het moest wel allemaal opge geten worden en dat moet ook de volgende weken, als er meer exotische gerechten op het menu staan. Toch was de kookcursus twee jaar geleden al een groot succes en is er ook nu een wachtlijst: „Ik hoop dat er dit najaar weer een aantal vrijwilligers zijn die deze cur sus willen geven", vertelde Pascalle Suijkerbuijk van de organiserende Stichting Wel zijn. „Dan gaan we hiermee door, maar we zijn geheel af hankelijk van vrijwilligers." door Pascalle Cappetti IJZENDIJKE - Een 142,5 meter lange muur in IJzendijke is door de Rijksdienst voor de Monu mentenzorg aangewezen als beschermd monument. Het bakstenen muurtje om de voor malige begraafplaats verkeert in zo'n slechte staat dat restau ratie dringend nodig is. De stichting Behoud Hervormd Kerkgebouw IJzendijke is blij met de bevestiging van de Rij ks- dienst. Nu de muur een monu mentenstatus heeft, kan zij eindelijk aan de slag met de broodnodige restauratie. De Monumentenwacht heeft on langs een inspectie gehouden en stelt nu een restauratieplan voor de muur op, De stichting is al sinds 1997 be zig om de muur door het Rijk er kend te krijgen. Zij heeft geen idee hoe oud deze is, maar dat de muur een onmiskenbaar onder deel is van de kerk en dus het be houden waard is, is haar wel duidelijk. Voorzitter G. van Noort zegt dat de muur oorspronkelijk niet bij de kerk uit 1612 gebouwd is. Kenners menen dat de muur be hoort tot de oudere bouwkunst van rond 1850. „Maar de muur kan ook begin negentiende eeuw zijn gebouwd." Positief advies De gemeente Oostburg besloot vorig jaar een positief advies uit te brengen aan de Rijksdienst over een monumentenstatus. Het feit dat de gemeente zich achter de actie van de stichting schaarde, betekent wel dat bij een restauratie ook een deel van de kosten voor de gemeente is. De restauratie werd vorig jaar geschat op 81.000 euro. De ge meente zou dan ruim 16.000 eu ro moeten betalen om muur en de voormalige begraafplaats in ere te houden. Van Noort vreest dat de kosten voor herstel inmiddels al weer zijn opgelopen. Het restauratie plan moet hierover uitsluitsel STREEKACTIVITEITEN AXEL- De Halle, 14.00 uur: Kaarten en bil jarten; 19.15 uur: Schooluitvoering Prin ses Marijkeschool; 16.00 uur: Zitgym- nastiek; Gregoriuscentrum, 13.30 uur: Biljarten; 't Trefpunt, 13.00 uur: Kaarten en biljarten; Jeugdcentrum, 19.00-21.30 uur: Open inloop tieners van 12 tot en met 15 jaar; De Boemerang, CLINGE - Malpertuus, 13.30 uur: Bieden; GRAAUW - Gemeenschapscentrum, 13.30 uur: KBO jaarvergadering; HEIKANT - Café Du Commerce, 20.00 uur: Kaarten; HOEK - De Lovenhoek, 13.30 uur: Kaar ten, biljarten en volksdansen; Dorpshuis, 20.00 uur: Toneelgroep Hoek speelt 'Yankee doodle dandys'; HULST - De Lieve, 13.00 uur: Biljarten en bridge; Den Dullaert, 20.00 uur: Toneel voorstelling 'Het zomerhuis' van de Transfiguratie; KOEWACHT - De Vlasschaard, 9.45 uur: Volksdansen; 13.00 uur: Biljarten; OOSTBURG - Tienercentrum Time-Out, 15.00 -18.00 uur: Bijeenkomst 12- tot 16- jarigen; SLUISKIL - Het Meulengat, 13.30 uur: Gym, volksdansen, kaarten, canasta, bil jarten; 20.00 uur: Bonte Avond Cabaret; SPUI - De Drie Gehughten, 20.00 uur: Kaarten; SINT JANSTEEN - Café De Kroon, 14 00 uur: Kaarten; TERNEUZEN - De Veste, 13.30 uur:Kla- verjassen en biljarten; 't Zwaantje, 9.00 uur: Bowls; Grote Kerk, 19,30 uur: Jubile umconcert gospelgroep OrTamim; WESTDORPE - Concordia, 13.30 uur: Gym voor dames; ZAAMSLAG - Dorpshuis, 13.00 uur: Kaarten en biljarten. geven. Dat het een veelomvat tende operatie wordt, lijkt hem aannemelijk, gezien de huidige toestand van de muur. „Ze ziet er schandalig uit. Stenen laten los. Er moet gauw wat gebeu ren." Beschermde status De Hervormde Kerk krijgt bin nenkort bezoek van iemand van de rijksdienst om ook de toe stand van het Tien Geboden bord in de kerk zelf te bekijken. Het bord uit 1600 heeft al een beschermde status, maar moet nog voorgedragen worden voor restauratie. 23 en 24 maart 2002 CENTRAAL ALARMNUMMER 112 Huisartsen: Terneuzen, zat. 08.00-zon. 08.00 uur. H. J, W. A. Meijerink, Beethovenhof 3b, tel.(0115)616262, zon 08.00-ma. 08.00 uur: P. R. L. Vercauteren, Beethovenhof 3b, tel.(0115)616262. Spreekuur 11.30 en 17 uur. West Zeeuws-Vlaanderen (Oostburg, Aardenburg, Zuidzande, Biervliet, Hoofdplaat, IJzendijke, Breskens, Groe- de, Schoondijke, Sluis en Cadzand), vrij. 17.30-ma. 08.00 uur: Huisartsenpost Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, tel. 0117 455565 (ook voor dringende huis bezoeken). Axel en Zaamslag, vrij. 17,00 - ma. 08.00 uur: J. Hoefman, Oranjestraat 4, tel. (0115) 561555. Spreekuren zat. van 10-10.30 en 17,00 - 17.30 uur, zon. 11.30-12.00 en 17,00- 17.30 uur. Sas van Gent e.o., vrij. 18.00-ma. 08.00 L.Feyen, tel. (0115) 452525. Spreekuur zat. 10.00 uur in praktijkge bouw Oranjestraat 2. Huisartsengroep Groot Hulst van vrij. 17.00 - ma. 08,00 uur via telnr. 0114 313131. Spreekuur zat. en zon. om 11.00 en 17.00 uur op Grote Bagijnestraat 16 te Hulst, Hoek, Sluiskil, Philippine: Dr. Haerens, Spoorstraat 44, Sluiskil, tel. (0115)471955. Spreekuur 12.00 uur. Kloosterzande en Hontenisse vrij. 17.00- ma. 08.00 uur, F Helmers, Cloosterstraat72, tel. (0114) 681277, spreekuur zat. 11.30 uur in de praktijk Cloosterstraat72. Tandartsen: West-Zeeuws-Vlaanderen: D. Balk, Koninginnestraat 10, IJzendijke, tel. (0117)301760. Spreekuurzat. en zon,12-12.30 uur. Oost-Zeeuws-Vlaanderen: G. J. A. Fassaert, Margrietstraat 9. Kloos terzande, tel. (0114) 681905. Spreekuren zat. 10-10.30 en 18-18.30, zon. 12-12.30 uur, Apotheken: 13-16.30 en zon. 11.30-12.30 en 17.30 en 18.30 uur: Apotheek Oostburg, Burchstraat 16, tel (0117)452170. Dierenartsen: Terneuzen, Axel, Zaamslag. Dierenkliniek J. Kop, Bastionstraat 3, Ax el, tel. 0115-561488. Spreekuur, zat. 11.00-12.00 uur. Hulst en Hengstdijk: R. T. Versol en J.C. Versol-ten Hoopen, Hengstdijk, tel. (0114) 682365. Spreekuur 13-14 uur, Plevierstraat 18, Hengstdijk. IJzendijke: Dierenarts van de Vijver, tel. (0117) 301388 bgg. (0117)348424. Spreekuurzat. 13enzon. 12uurindedie- renkliniek. Terneuzen: J. P. de Vos en A. Burm, dierenkliniek'De Ottenhorst', Van Diemenstraat83, tel, (0115) 619628. Spreekuurzat. van 12.30- 14.00 uur. Kliniek voor gezelschapsdieren 'De Steenberghe', Van Steenbergenlaan 7, Terneuzen. Dierenarts P. de Vos. Zat. en zon. uitsluitend behandeling van spoed- patiënten na telefonische afspraak, tel. 0115(696425). Breskens, Aardenburg, Oostburg en Sluis: 'Dierenartsencentrum West', tel. (0117) 382769/ (0117) 492398/ (0117) 454484. Spreekuur Noordwal 81 te Oostburg, vrijdag 19.00-20.00 uur, zat. en zon. 13.00-13.30 uur. Oostburg: J. P. J. v. d. Vijver, Sirius 1, Oostburg, tel. (0117)452103. Sas van Gent: E. O. M. David, Westdam 54, tel. (0115) 453800, spreekuur zat. 11.00-12.00 uur. St. Jansteen e.o.: A.E. de Bruyn, Brouwerijstraat 92, Kapel- lebrug, tel. (0114) 312701Spreekuur 11.00-12.00 uur. Dierenambulance Zeeuws-Vlaanderen, alarmnummer (0115) 442161. Thuiszorg: Stichting Thuiszorg Zeeuws-Vlaande ren, voor spoedgevallen dag en nacht bereikbaar: West-Zeeuws-Vlaanderen; Telefoonnummer (0117) 456500, Ka naalzone: Telefoonnummer (0115) 674500, Oost-Zeeuws-Vlaanderen: Tele foonnummer (0114) 383500. Stichting Provinciale Kraamzorg Zee land, kraamcentrum Zeeuws-Vlaande ren, dag en nacht bereikbaar via tel, (0115)674555. Terneuzen, zat. 08.30-17.30 en zon 11.30-12.30 en 17-18 uur: Apotheek Cornu Cervi, Winkelcentrum Zuidpolder, tel. 612090. Axel, zat. 10-11 en 16.30-17.30: Apotheek Axel, Oranjestraat 6, tel. (0115) 562888. Hulst.zat. 10-18 en zon. 11-12 en 14-18 Apotheek Hulst, Dubbele Poort 7, tel. (0114)314255. Oostburg en Zuidzande, zat. 10-12.30 en Pastorale dienst: Oost-Zeeuws-Vlaanderen, zon. 12 - ma 24 uur: Bereikbaar via mobielnummer 06 22398801 West-Zeeuws-Vlaanderen, 10.00-13.00 en 16.00-19.00 uur. Bereikbaar via mobielnummer 06 20403610. Kanaalzone, zon. 12 - ma. 24 uur: A. vn Loveren, tel. 0115 616991.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 43