Minderhoud heeft meeste talent ^rpio!nspou,e Schunselaar hoopt op verzoening PZC Zeeuwse Storm aast Van de Ven overtuigt opnieuw Zeeuwen kijken uit naar start van nieuw skeelerseizoen Zimbabwe krijgt gewoon uitnodiging Dees Sport op weg naar titel Bevobo uitslagen De Gravin grijpt titel na ruime overwinning agenda donderdag 21 maart 2002 door Marco Hamelink VLISSINGEN - Het schaatssei zoen zit er weer op. Tijd om de schaatsen in het vet te zetten en de skeelers uit de kast te halen. Begin april start het nieuwe skeelerseizoen, met ook dit jaar weer twee topwedstrijden in Zeeland. In Westkapelle en Axel verschijnen de A-rijders aan de start in de strijd om de Univé World on Whcels-compe- tilie. De landelijke A-competitie, met toppers als Arjan Smit, Erik Huizebosch en de broers Henri en René Ruitenberg, start op 2 mei in Emmeloord. In Westka pelle vindt op 9 augustus tijdens de Omloop van de Westkaap de eerste Zeeuwse wedstrijd in de ze categorie plaats. Op 17 au gustus strijkt het peloton neer in Axel Ook dit jaar ontbreken de Zeeu wen in de hoogste categorie, maar het lijkt er op dat daar snel verandering in gaat komen. Drie jonge rijders doen dit jaar mee in de B-categorie, van wie Andries Minderhoud uit Grijps- kerke de meeste kans lijkt te hebben om volgend jaar door te stromen naar de A-rijders De pas zeventienjarige skeele- LONDEN - Zimbabwe krijgt gewoon een uitnodiging om in juli en augustus in Manchester mee te doen aan de Gemenebest Spelen. De schorsing van het Afrikaan se land uit alle raden van het Gemenebest heeft geen sportie ve gevolgen, verklaarde giste ren Mike Hooper, hoofd van de Gemenebest Spelen Federatie. „De schorsing betreft de raden van het Gemenebest en heeft uitsluitend betrekking op rege ringszaken", legde Hooper uit. „Zimbabwe blijft gewoon lid .van het Gemenebest en als zo danig is het land uitgenodigd om mee te doen aan de Gemene best Spelen RTR TERNEUZEN - De strijd om het kampioenschap in de hoogste klasse van het 7cmcuzen.se hedrijfsvol ley bal lijkt beslist. Op de elfde speeldag leed Dow een 2-1-nederlaag tegen Neelemans. Door dat re sultaat leidt Dees Sport met twee punten voor sprong. Met nog vier wed strijden te gaan ziet het er niet naar uit dat de ploeg van teamleider De Kuytcr dat nog weggeeft. „Onze laatste kans ligt volgende week in de rechtstreekse confronta tie tussen beide ploegen", aldus Bertus de Frel van Dow Erg veel vertrouwen dat dat ook gebeurt heeft De Frel er echter niet in. „De ploeg heeft de laatste weken te kampen met vormverlies Dees is zonder meer favo riet voor de titel", plaatst De F rel zijn ploeg alvast in de rol van underdog Tb- gen Neelemans werd na een spannende strijd met 2-1 (22-25 25-23 26-24) verloren Van de drie de gradatiekandidaten die in deze klasse in actie kwa men deed EBA (2-1 tegen Deltan) de beste zuken Artland Artland pakte een punt bij Broomche- mie. Op de slotdag van de voorjaarecompetitie ont moeten Deltan en Artland Artland elkaar en wordt waarschijnlijk pas dan beslist wie van beide teams degradeert. In de eerste klasse B zette Jacobs TA een grote stap op weg naar het kampi oenschap. Zelf won de ploeg de topper tegen BN- /Dc Stem met 2-1, in de nchtervolging op de lei ders morste het tweede team vun BN/De Stem een punt tegen Winter St De Brum/Scheldesport Met nog (lrie wedstrijden te gaan lijkt de voorsprong vun twee punten die Ja cobs TA op BN/De Stem heeft voldoende om de ti tel en promotie naar de hoogste Bevobo-klasse binnen te halen In de tweede klasse A lijkt Rabobank na de 3-O-ne derlaag tegen De Hoop niet meer te redden, in de tweede klasse B strijden Artland &r Artland 2 en Visser Smit Hunub voor Lijfsbehoud raar won vorig jaar bij de C-rij- ders de Zeelandcup en maakt dit jaar de overstap naar de B- groep. Zijn doel is echter om ge lijk in de top mee te draaien en aan het einde van dit seizoen te promoveren naar de hoogste klasse. De andere twee Zeeu wen, Henk-Jaap Schouwenaar en Niels Wisse, zijn een stuk voorzichtiger. De uit Waarde af komstige Wisse heeft vorig jaar al ervaring opgedaan bij de B- njders en weet dus hoe het er daaraan toe gaat. „Natuurlijk wil ik ook graag een goed klassement rijden", vertelt Wisse. ..Mijn doel is bij de eerste tien te rijden, maar dat wordt moeilijk. Er wordt echt hard ge reden. veel harder dan bij de C- rijders. Ik zie wel wat het wordt. Misschien ga ik in april wel meedoen uan de baanwedstrij- den. Dat heb ik nog nooit ge daan en het vereist ook een an dere techniek, maar ik wil het wel eens proberen. Doorstro men naar de A-rijders zou ik ook wel willen. Maar dat probeer ik al twee jaar en tot nu toe zat het er niet in. Minderhoud maakt wat dat betreft meer kans. Hij is een stuk beter." Sprintje Ook Henk-Jaap Schouwenaar erkent het talent van Minder houd. „Andries steekt er met kop en schouders bovenuit weet de inwoner van Krabben- dijke, die vorig jaar ook goed presteerde door Nederlands kampioen te worden bij de C- rijders „Zelf heb ik niet zoveel verwachtingen van dit seizoen Ik wil kijken of ik mee kan in de B-groep en volgend jaar rijd ik dan misschien wel voor het klassement. Dit jaar zie ik als een leerperiode. Vorig seizoen won ik in de C-catcgorie zes wedstrijden op rij. Ik reed één wedstrijd bij de B-rijders en werd 23e. Het is allemaal net iets anders. Ze rijden harder. Na elke bocht trekken ze een sprintje en de wedstrijden zijn een stuk langer." Andries Minderhoud reed vorig jaar twee wedstrijden mee in de B-groep en verwacht dit jaar re delijk te presteren. Minder houd: „In Emmeloord was ik mee met een ontsnapping, maar ik vloog uit de bocht waardoor ik een goede klassering kon ver geten. In Naaldwijk reed ik ook goed en eindigde ik rond de tien de plaats. Dat viel me alleszins mee. Het voordeel bij de B-rij ders is dat er twintig man hard kunnen rijden en je niet zelf al het werk moet doen. Je kunt je eens wegstoppen. Bij de C-rij- ders zijn er slechts drie of vier die goed tempo kunnen rijden. Dan moet je dus steeds zelf met je kop in de wind, waardoor je veel krachten onnodig ver speelt." Naast de twee topwed strijden wordt ook dit jaar in Zeeland weer een regionale competitie afgewerkt. In Krab- bendijke, Oostburg, West- en Oostkapelle, Axel en Goes wordt gestreden om de Luctor- Belting Cup (voorheen Zeeland cup). Mogelijk wordt daar nog een wedstrijd in Terneuzen aan toegevoegd, maar dat i§ nog niet zeker. Als de wedstrijd in Ter- neuzen niet doorgaat vindt er in Oostburg een tijdrit plaats die meetelt voor de Zeeuwse com petitie. Deze competitie voor C- rijders, veteranen en vrouwen kan elk jaar op meer deelnemers rekenen. Het geeft aan dat de sport ook in Zeeland de kinder schoenen aan het ontgroeien is. Faciliteiten Zeeland heeft echter nog geen eigen skeelerteam en volgens Minderhoud zou dat de sport juist een goede impuls kunnen geven. „We hebben in Zeeland meer faciliteiten nodig", weet Minderhoud. „Bovendien is het leuk als je met een ploeg kunt trainen. Samen met Henk-Jaap en Niels train ik op maandag avond wel met Cees de Goffau en Frans van de Berghe Zij heb ben jarenlang geskeelenJ en kunnen ons nog veel bijbrengen. Het grootste gedeelte doe ik echter zelf met een trainings schema. Je hebt ook geen pro fessionele begeleiding nodig, want het moet wel leuk blijven. Het is tenslotte een hobby." In Zeeland zijn ook dit jaar geen B-wedstrijden. Daarom hebben de drie dispensatie gekregen van de skatebond om mee te rij den in de Luctor-Belting com petitie. Vooral Schouwenaar is hier blij mee. „De wedstrijden in Zeeland zijn toch de mooiste, met als hoogtepunt natuurlijk de wedstrijd in mijn woonplaats Krabbendijke." Minderhoud weet nog niet of hij meedoet in Zeeland „Als ik er goed voor sta in het klassement bij de B-rijders dan rijd ik ook in Zeeland. Als ik niet goed sta. dan ga ik mijn krachten niet verspelen. Bovendien loop je extra kans om blessures op te lo pen. Ik ben nu ook geblesseerd aan mijn knie en kan nog niet voluit trainen. In de winter heb ik een beetje gefietst en ik begin nu weer langzaam met de skee lers. Ik heb er in elk geval alle vertrouwen in en kijk uit naar het begin van het seizoen." Andries Minderhoud, Niels Wisse en Henk-Jaap Schouwenaar (vlnr) rijden dit seizoen in de B-competitie. door Koen de Vries VLISSINGKN - Peter Schunse laar neemt voorlopig een af wachtende houding af in zijn conflict met de Zeeuwse dam- bond. De Vlissingse dammer kroeg gisteren bericht van de protestcommissie van de natio nale dam bond. dat de door de Zeeuwse bond opgelegde ver banning van één jaar van bet Zeeuws kampioenschap ge- handhaafd blijft Zoals bekend werd Schunse laar. omdat hij zich in november vorig jaar na de eerste ronde van het ZK uit frustratie terugtrok, zwaar gestraft door de Zeeuwse dambond drie jaar geen Zeeuws kampioenschap en één jaar geen ZK sneldammen Bij zijn protesten tegen de straf fen haulde Schunselaar drie keer zijn gelijk Alleen een straf van één jaar niet deelnemen aan het ZK bleef sl.i.m De protest- commissie van de nationale dambond liet gisteren per brief weten dat zij zich niet wil be moeien met de strafmaat die de provinciale bond heeft gehan teerd De commissie wil met an dere woorden niet direct ingaan op het argument van Schunse laar dat hij zich ongelijk behan deld voeltde 50-jarige Vltsxin- ger werd een jaar van de titelstrijd verbannen, terwijl anderen die zich net als hij te rugtrokken ten hoogste een boe te van 25 gulden werd opgelegd Indirect gebeurt dat echter wel De protestcommissie consta teert namelijk dat Schunselaar de zwaarst mogelijke straf heeft gekregen en dat die si.-ik af wijkt van soortgelijke gevallen. De commissie legt de Zeeuwse bond op dat deelnemers die zich om ongeldige reden terugtrek ken van het ZK, net als Schun selaar voor één jaar verbannen worden van het toernooi, De vraag blijft in dit geval ech ter wat dan wel een ongeldige reden is. Schunselaar vindt bij voorbeeld dat Daniélla de Vos zich onterecht heeft terugge trokken van het ZK, temeer om dat ze nu wel deelneemt aan het Brabants kampioenschap. De Zeeuwse dambond interpre teerde dat anders en legde haar slechts een boete op. Een ander 'vergrijp' werd kortgeleden ge leverd door Jan de Jonge van PWG/'s-Gravenpolder. Hij kwam de laatste drie ronden niet opdagen, maar werd daar voor tot nu toe niet gestraft Schunselaur wacht eerst maar eens af of dat alsnog gebeurt En stilletjes hoopt hij op meer, me de omdat de zaak veel stof heeft doen opwaaien en niet bepaald voor reclame voor de sport heeft gezorgd Zo hier en daar wordt ul gescherond gesproken over de Talidam, als het gaat over het bestuur van de Zeeuwse bond Schunselaar: „De bal ligt nu bij het bestuur Ik hoop dat men zich bezint op de hele situatie en de zaak alsnog in der minne schikt Ik heb al eerder laten merken dat ik spijt heb van mijn stap om me terug te trekken. Het was een optelsom van zaken die ervoor zorgde dat ik een impul sieve beslissing heb genomen Ik besef dat ik me in een lastig par ket heb gemanoeuvreerd Ik heb alleen geen spijt van de dingen die ik daarover gezegd heb Ik blijf achter mijn argumenten staan Mocht hij komend sei zoen toch verbannen blijven van het ZK. dan overweegt Schunselaar toch weer in hel geweer te komen Hij stelt na drukkelijk dat hij dat niet als dreigement wil gebruiken. Motorcrosser Rinus van de Ven, hier op archieffoto, won gisteren heide manches in Nieuw-Leusden. foto Peter Nicolai door Barry van der Hooft NIELW-LEUSDEN - Na de overtuigende winst van afgelo pen weekeinde in het Brabantse ilcesch, boekte Kinus van de Ven gisteren opnieuw een aan sprekend succes. De dertienja rige motorcrosser uit Vlissingen kwam in Nieuw-Lcusden tij dens de Vel uwe Cup wederom in heide manches van de 85cc hoge wielen als eerste over de finish. Nadat hij in Heesch tijdens de kwalificatiewedstrijden voor het NK al een nieuwe motor had getest waar hij het EK mee gaat rijden, testte Van de Ven giste ren opnieuw een nieuwe motor Ook deze machine bleek uitste kend te lopen. In de eerste manche had Van de Ven een prima start en na dne bochten bedroeg zijn voor sprong al zes seconden op de rost van het deelnemersveld. In Nieuw-Leusden kwamen onder anderen vijftien crossers uit Letland aan de start en van dat gezelschap wist er één bij Van de Ven aan te pikken. De Vhssingcr nam het heft echter in handen, schudde dc Let van zich af en won de eerste manche met over macht. In de tweede manche was zijn start minder, maar nadat hij een grote achterstand in vier ronden had hersteld, pakte Van de Ven in de laatste ronde de leiding om die niet meer af te staan. door Eldridge Pentury GOES - Het debuutjaar in de eredivisie kan voor de bowlers van Zeeuwse Storm eigenlijk ai niet meer stuk, maar als num mer drie van de ranglijst wil de ploeg dolgraag een plaats in de kampioenspoule veroveren. Zondag vindt in Goes de slot- ronde plaats en dan kan Zeeuw se Storm de laatste stap zetten. „Een totaal van acht punten moet genoeg zijn." Erwin Groen, één van de basis spelers, kijkt er van op dat Zeeuwse Storm zo hoog geklas seerd staat. „Na de promotie vanuit de hoofdklasse was handhaving in de eredivisie ons doel. Ik had niet verwacht dat we rond deze tijd op de derde plaats zouden staan. Ons sei zoen is dus eigenlijk al geslaagd, want degraderen kunnen we zeer zeker niet meer. Ik vind dat je altijd moet streven naar het hoogste, daarom hebben we ons doel wat bijgesteld. De eerste vier ploegen plaatsen zich voor de kampioenspoule, de rest gaat naar de degradatiepoule. Ik denk dat we aan acht punten ge noeg hebben." Het betekent dat Zeeuwse Storm zondag in het bowling- en partycentrum van Erwin Groen minstens vier van de ze ven games moet winnen. „We hebben al laten zien dat we ook van Rijswijk en Den Haag kun nen winnen, en dat zijn toch ploegen die als nummers één en twee een flinke voorsprong heb ben opgebouwd. Zondag spelen we in de zesde ronde tegen Hotel Inntel Zutphen. op dit moment de nummer vijf van de ranglijst. Als we in de eerste partijen niet genoeg punten hebben gepakt, en Zutphen heeft dat wel ge daan, dan zou de onderlinge ontmoeting wel eens de beslis sende wedstrijd kunnen wor den." Zeeuwse Storm heeft met Erwin Groen, Erik van Sabben en de huurlingen Harald Punessen en Luc Jansen heel goede spelers in huis. Aangevuld met enkele re servespelers, onder wie Vladi- mir Dvorak en Jordv Roca Mar tinez, heeft dat heel wat punter opgeleverd. „Maar onze basis a niet sterk genoeg voor een stevi ge klassering in de top", heef: Erwin Groen gemerkt „Erik er ik zijn de enige spelers die alles hebben gespeeld. Harald speelt ook in de Bundesliga en Luc Jansen heeft een eigen zaak Daardoor hebben ze allebe: wedstrijden moeten missen Hun afwezigheid heeft ons pun ten gekost, omdat we het kwali tatief niet goed genoeg konden opvangen. Als Harald in het vo rige weekeinde bijvoorbeeld had meegedaan, hadden we vier punten meer gepakt." De slotronde van zondag wordt hoe dan ook een mijlpaal voor Zeeuwse Storm, dat tot dusver 44 punten en een pinfall var. 40.039 heeft. „Want het is voor mij de eerste keer in 25 jaar dat ik op dit niveau een thuiswed strijd ga bowlen", zegt Erwin Groen die hoopt te profiteren van het thuisvoordeel. Als Zeeuwse Storm doordringt tot de kampioenspoule is de lands titel waarschijnlijk te hoogge- grepen. „Maar we mikken dan wel op de derde plek. En dat is toch mooi een podiumplaats De laatste ronde van de natio nale bowlingleague begint zon dag om 9.30 uur. Het toernooi wordt tussen 13.00 uur en 14.00 uur onderbroken door een pau ze en duurt tot ongeveer 18.30 uur. De play-offwedstrijden van de nationale eredvisie-league wor den op 27 en 28 april gespeeld, Op zaterdag gebeurt dat in Haarlemmerliede, en op zondag in Schiedam. Stand na zesde speeldag: 1 De Hot stede Rijswijk 62 punten, 41.80S pinfall, 2 De Verzekcrenngsagent- nl/BBWZ Den Haag 60 (41.388), 3 De Zeeuwse Storm 44 (40.039), 4 Laurens Ass/Europoint/Hofstede Rijswijk 42 (39.628), 5. Hotel Inntel Zutphen 38(40.151), 6. Oranje Hotel Vegnel 34 (40.039), 7. Landwetd Combisoft Haarlem 28 (39.474), 8 Pim's Bowling Amsterdam 28 (39.170). Kunstrijden foto Dirk-Jan Gjeltema Nagano WK Paren: 1 Shen Xue/Zhao Hongbo (Chn) 1.5,2. Totmianina/Marinm (Rus) 3, 3. Ina/Zimmerman (VSt) 4,5, 4. Petrova/Tikhonov (Rus) 6, 5. Pang Qing Tong Jian (Chn) 7.5, 6 Zagorska/Siudek (Poll 9 Vrouwen. kwalificatie Groep A 1 Kwan (VSt) 0.4 punten. 2. Suguri (Jap) 0,8. 3. Sebestyen (Hon) 1,2, 4. Kirk (VSt) 1.6, 5 Robinson (VSt) 2, 6. Boetirskaia (Rus) 2,4 Groap B: 1 Sloetskaja (Rus) 0,4. 2. Cohen (VSt) 0,8,3. Onda (Jap) 1,2. 4 liasjenko(Oek) 1,6.5. Malinina (Oez) 2. 6. Poykio (Fin) 2.4 Sportprijsvragen Lucky Day: 3 10 16 19 20 28 31 33 43 44-47 50 55 59 60-63 66 70-74 76. (On der voorbehoud). Tennis Miami Masters Series. Mannen (4 mil joen euro), eerste ronde: Meligent iBrai Kucera (Slo)6 2 6 0. Chela (Arg) Ginepri IVSt) 3-66-37-6, Robredo(Spa) Sanchez (Spa) 6 2 1-0 (opgave Sancher). Calleri (Arg) Delg8do(Par) 1-67-56-1. Rusedski (GBr) Sargsian (Arm) 6-36 4, Hipfl (Oos) Ferreira(ZAf) 7 66-4. Davydenko(Rus) Hrbety(Slw)6-36-2,Voinea (Roel Ancic (Kro) 6-7 6-3 7-6. Vrouwen (3,1 miljoen euro), eerste ron de: Osterloh (VSti Ruano Pascual (Spa) 5 7 7 5 6 3, Majoli (Kro) - Zvonareva (Rus) 2-6 6 2 7-5. Dominikovic (Aus) McQuil lan (Aus)6 36 4, Lee (Tail Neffa-De Los Rios (Per) 6 3 2 6 7 6, Leon Garcia (Spa) Svensson (Zwe) 6 3 6 7 6-2, Diaz-Oliva (Arg) Zuluaga (Col) 7-6 6-7 6 4 Volleybal Terneuren Bevobo competitie Eerste klasse A Deltan EPA 1-2, Broomchemie Artland Artland 2 1. Neelemans Dow 2 i Eerste klasse B BN/De Stem Jacobs TA 12. De Pooler NHI3 0, BN/De Stem 2 Winter De Bruin/Scheldesport 2 1 Tweede klasse A Rabobank De Hoop O- 3, URS-Vervaet 1-2. Tweede klasse 8 Deltan 2-Visser Smit Hanab 2-1, Ge- meente-IVIO 0 3 Derde klasse A Zee land Seaports-Bianca/Scheldesport 3 1 2, BN/De Stom 4-Starco 1-3, PSOVZ 2 IVIO 2 0 3 Derde klasse B: V&KC1000 Hoek-BN/De Stem 3 2-1, Gemeente 2 V &KC1000 Hoek 2 0-3. PSOVZ 3 Henno Cysouw 1-3. Wielrennen San Benedetto del Tronto. Tirreno-Adrr- atico Zevende etappe, San Benedette del Tronto - San Benedetto del Tronto Clpollini (Ita) 162 km in 4.34.38 (35.393 km/u). 2 Zabel (Dui), 3. Ruskys (Lit),4.St razzer (Ita). 5. Svorada (Tsj), 6. Leon, (Ita), 7 Dl Blase (Ita). 8. M.nali (Ita), 9 Bettin! (Ita), 10. Michailov (Rus), 24. Boogerö 25 Dekker, 67. Lotz. 108 Tankink 0.20 115. Boven, 116. Kroon, 160. Hoffman Eindklassement 1 Dekker 28.45 24, 2 C Luca (Ita) 0 18, 3. Freire Gomez (Spa), 4 Bettini 0.23, 5. Ruslan Ivanov (Moli. 6 Trentin (Ita) 0.24. 7. Savoldelli 0.29. Hruska (Tsj) 0.30, 9. Pellizotti (Ita) 032. 10. Jaksche (Dui) 0.36.16. Boogerd 1.06. 70. Lou 15.51.88. Tankink 19.41,113. Bo ven 26.51. 128. Kroon 30.52, 161. Hofl man 47.03. Nokere-Koerse 1. Clerc (Zwi) 193 km in 4.27.00, 2 Koerts (Ned) op 0.03. 3. D« Jongh (Ned) 0 05. 4. Van Dijck (Bel). 5. Boerman (Nedi. Zaalvoetbal Zeeuws-Vlaanderen Tweede klasse: O* Gravin-DPO'üriewegen 7-2 (De Gravin kampioen). De Pieper-Mennet 2 8. Dow Bakkerland 4-11, Marmara du Puy-Mor res 2 5 3 Eindstand 1 De Gravin 20 50 2 DPO/Dr ie wegen 20 48, 3 Pays de Mer 20-38, 4 De Pieper 20-34, 5 Marmara/du Puy 20-28. 6 De Ruyter 20-24,7. Dow 2 23.8 HKC 20-23,9 Bakkerland 19 17.10 Mar.net 20 17. 11Morres 2 19-13. Aimere Oefeninterland Nederland Hongarije 3 3 (1-1) 2. Herder 10, 6 1st van 1 1,22 Zsolt 1 2.25 Merlino2 2.34 Zeolig 3 2. 37 Tamas 3 3 Toeschou wers: 1500. door Aector Dooms SAS VAN GENT - Het zaalvoet balteam van De Gravin is kam pioen geworden in de tweede klasse regio Zeeuws-Vlaande ren. De ploeg uit Westdorpe gaf in de sporthal van Sas van Gent in een rechtstreeks duel om de titel DPO/Driewegen geen schijn van kans: 7-2. De Terneuzenaren begonnen met een punt voorsprong aan de laatste wedstrijd om de titel. Sander de Koeyer zette de Ter neuzenaren op een 1-0-voor- sprong, maar vlak daarop schoot Kenny Verhoene zijn ploeg langszij 1-1. Boudewijn Rictjens bracht mei een treffer De Gravin op 2-1 Na de pauze bracht Chns Palm met een pri ma actie de spanning terug: 2-2. Bij die stand was DPO kampi oen, maar de ervaring van de Westdorpenaron gaf de door slag Gerben Dienckx (2x). Bas van Waes, Ewald Pollet en nog maals Verhoene scoorden en zorgden daarmee voor de 7-2- eindstand. DPO/Driewegen promoveert eveneens naar de eerste klasse De Pieper-Marinct 2-8 (0-3): Willem-Jan van Doorn scoorde na rust beide Axelse treffers, maar dat woog niet op tegen de productie van Mannet die via Danny Knol (4x), Antoine Mar tens (3x) en Dave de Jong tot stand kwam. Marmara du Puy-Morres 2 5-3 (3-1): Dimitn Visser, Danny de Vries, Percy Verlinden. Michael Visser en Umut Yigit troffen doel voor de thuisclub Edwin Hendriks, Edwin Ferket en Mi guel Na fa scoorden tegen Dow-Bakkerland 1-11 (2-4): Dow nam in de beginfase een voorsprong, maar daarna was het verzet gebroken Bakker land handhaaft zich in de regio dankzij topschutter Jan-Piet Schoonakker (6x), Peter Spar- reboom (2x), Ronnie Verhage (2x) en Evert Martens. Dow had in Gernt Ficret (2x). Joery Loonstijn en Robbie Winne zijn doelpuntenmakers. „donderdag Biljarten Driebanden toernooi Col.|n*plaat 404 1» rond» Locatie C.«fé Juliana Col plaat Aanvang 19 00 uur Veldkorfbal Vriendschappelijk TOP-AI Ready L tie. terrein Ven Gnervweg. Arnemuidan Aanvang 20 30 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 38