Giro 222111 Steun uw club en win prachtige prijzen! 0900-8212411 SUPPORTACTIE PZC Dank u wel voor uw steun! Vragen over epilepsie? Bel de Epilepsie Infolijn: Word donateur. Er is nog zoveel te doen. Nationaal Epilepsie Fonds Een initiatief aan de (jeote Cêubactie dinsdag 19 maart 2002 Hetzij wij dan lei'en, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren. Romeinen 14:8 Na een liefdevolle verzorging in "Vremdieke" is van ons weggenomen onze zorgzame moeder en oma I u OBACORN! i I i)i RBOl weduwe van Daniël de |ongc •23-7-1914 t 17-3-2002 Walsoorden: C. A. Bakker-de Jonge F. Bakker Wallacctown: (Canada) A. C. Diclcman-de longe P. D iele man Vecre: S. C. de |ong-de Jonge J. L. de Jong Philippine: M. C. de Jonge C. de Jongc-van Hoeve Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Familie Bakker-de longe. Kalverdijk 17. 4588 RC Walsoorden De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 22 maart om 14.45 uur op de Algemene Begraafplaats te Hoek. Vooraf zal een dienst worden gehouden in Verzor gingshuis "Vremdieke", Irisstraat 30 te Hoek. die aanvangt om 14.00 uur. Na afloop kunt u de familie condoleren in "Vremdieke". Verdrietig, maar met mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man. onze zorgzame vader, grootvader en overgrootvader WILLEM VROOM echtgenoot van Adriana Maria van der Est in de leeftijd van 83 jaar. Terneuzen: A. M. Vroom-van der Est Nieuwdorp: Willy en Kees Mol-Vroom Frits en Sicgi Franciska, Thomas Paulina en Dirk Spakenburg: Carla en Jan Schuurman-Vroom Paul en Brigitte - Thijs, Rick Sander en Darlene - Luca 18 maart 2002 Churchilllaan 282, 4531 GZ Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgc nodigd, zal plaatshebben op donderdag 21 maart om 14.00 uur in het crematorium te Terneuzen. Bellamystraat 28c. Gelegenheid tot condoleren in Restaurant 't Vijver hof, Frederik van Eedenstraat 2 te Terneuzen. na afloop van de plechtigheid. Om haar heengaan hebben wij verdriet. Om wat zij was zijn wij dankbaar. Moeders en oma 's sten en niet zij leven verder in ons hart Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons be tekende. geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Ter Schorre", op afde ling "Stonnmeeuw". toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma FI|Ü|E VERHELST weduwe van Krijn Broekhoven op de leeftijd van 84 jaar. Terneuzen: Arnold Broekhoven Anneke Broekhoven-Dieleman Breskcns. Annemieke en Paul Roland, Steffen, Wouter Temcuzcn: Sandra en Bram leroen, Annebel Terneuzen Corric van der Waal-Broekhoven l,ccn van der Waal Hoek: Colinda en Peter Nienke, furrièn. Myrthe Terneuzen: Gert-lan en Pauline Terneuzen: Lennaert en Mirella Terneuzen: |an Broekhoven Marceila Broekhoven-Hamelink Wesley. Danny t. Pascal 17 maart 2002. Correspondentieadres: Newtonstraat 25. 4532 KG Terneuzen Onze moeder, schoonmoeder en oma is opgebaard in rouwcentrum Terneuzen". Roosevelt laan 6 te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op woensdag 20 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 21 maart om 11.00 uur in de aula op de Zuidcrbe- graafplaats. Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aan sluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zui derbcgraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Dag lieve Oma FI|G|E Annemieke en Paul Roland Steffen Wouter Sandra en Bram leroen Annebel Colinda cn Peter Nienke lurricn Myrthe Gert-lan en Pauline Ixnnacrt cn Mirella Wesley Pascal Lieve OMA Al een hele lange tijd ben ik jou een beetje kwijt. De oma van vroeger was je niet meer en dat deed me toch vaak zeer Maur nu je voorgoed bent heengegaan zeg ik: "Bedankt voor je alles wat je voor mij hebt gedaan". Colinda Verslagen namen wij kennis van het overlijden van FRANS Wii hebben Frans leren kennen als een immer be hulpzame buurman die altijd voor ons klaarstond. Hel heengaan van Frans is een harde klap voor onze buurt. Frans, je blijft voor altijd in onze herinnering. Wc zullen je heel erg missen Pia. Rcnald en Rcmco. veel sterkte in deze moeilijke tijd. Dorus en Lien Carlo en Els. en Nikita Ko en Christian Piet en Marian Richard en Yvette, Manouk en Isabel Danny en leanicn. Amy en Kyro Patrick en Diana. Kavlec Kees en Anneke. William en Alwin Jaap en Femmy Andy Hennv en Rudi Frans en Rinu Willie en Els In verband met het overlijden van de heer F. R. M. DE BOCK is de afdeling Openbare Werken Nieuwendijk 17 in Axel woensdag 20 maart 2002 gesloten. si/ Mensen in Nood De mensen, de inzet, de kracht Giro 667 Den Haag th.o70 jij 4200-w Laat haar niet vallen Met verslagenheid namen wij kennis van het toch nog plotselinge overlijden van onze gewaardeerde collega FRANS DF. BOCK Wij wensen zijn vrouw Pia en zijn kinderen Renald en Remco veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Medewerkers van de afdeling Civieltechniek en Openbare Werken Axel. I8 maart 2002 Algemene kennisgeving Recht toe. recht aan. zonderfranje, zo heeft hi hij geleefd, zo houden we hem bij ons. Bedroefd, maar met grote dankbaarheid voor wat hij voor ons is geweest en heeft betekend, delen wij u mede dat van ons is heengegaan, onze lieve broer, schoonbroer, oom en neef PIF.TFR ADRIAAN IZAAK OOSTERLING in de leeftijd van 59 jaar. Breskens: Ko en Giscla 't Harde: Sonja en Jan Breskens: Tannic en Gerard Breskcns: Adric en Jenny Breskens: Sjaak en Ankie Vlissingen: |an IJzendijkc: l.evien en Moniek Oost burg: Ina en |an neven en nichten Breskcns. maart 2002. Correspondentieadres: I. Buyck-Oosterling. Poolster 143. 4501 GP Oostburg. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij u (huis. Alleen bij u ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Na een liefdevol leven heeft de Heiland tot Zich ge nomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorg zame moeder en oma GEERTRUI DA |OZINA KIK-I ANDMAN echtgenote van Pictcr Kik 18 november 1914 t 18 maart 2002 Nicuwerkcrk: P. Kik Utrecht: J. W. van Putten-Kik P. van Putten Marcel Patrick Maikel Robin Nicuwerkcrk: C Kik C. Kik-Nijssc Peter Dianne Gert Burg. Bouwmanstraat 37. 4306 CP Nieuwerkerk De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. donderdag 21 maart om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Oost straat te Nieuwerkerk. waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Muyewcg te Nieuwerkerk. omstreeks 14.50 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in gebouw Salem". Molenstraat 16 te Nieuwerkerk. - Liever geen bezoek aan huis - In ons land wordt 1 op de 150 mensen getroffen door epilepsie. Via familie, school, werk, buren of kennissen hebben veel meer mensen er mee te maken. Steun daarom ons werk. Dat is letterlijk van levensbelang. Het Nationaal Epilepsie Fonds staat voor: - wetenschappelijk onderzoek - voorlichting via een infolijn, folders en brochures - begeleide vakantieactiviteiten - individuele hulp -cpilepsieprojecten in ontwikkelings landen (€0,10 per minuut) Postbus 270, 3990 GB Houten www.epilepsie.nl GEZOCHT: Gisteren vernamen wij dat onze collega en lid van de personeelsvereniging VAGA FRANS DE BOCK na een ernstige ziekte is overleden. Ondanks zijn positieve instelling heeft hij zijn onge lijke strijd helaas niet kunnen winnen. We herinneren ons Frans als een goed en behulp zaam collega. We wensen Pia en de kinderen heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Het bestuur van de Personeelsvereniging VAGA Gemeente Axel Axel, 19 maart 2002. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het toch nog plotselinge overlijden van de heer FRANS DE BOCK Met respect denken wij terug aan de positieve wijze waarop hij zich heeft ingezet voor onze gemeente gedurende zijn langdurig dienstverband in de func tie van chauffeur bij de afdeling Civieltechniek en Openbare Werken. Wij betuigen zijn vrouw Pia en zijn kinderen Renald en Remco onze oprechte deelneming en wensen hen sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Burgemeester en Wethouders van Axel, De burgemeester. F. Mulder De secretaris. M. A. Luijcndijk-Bcrgwcrf Axel. 18 maart 2002 Heden is van ons heengegaan onze lieve zus. schoonzus en tante GEERTRUIDA fOZINA KIK-LANDMAN in de leeftijd van 87 jaar. Haamstede: Landman Krimpen a/d IJsscl: I Landman Haamstede: S. Landman M. Landman-Stoel Krimpen a/d Ilssel: C. van Dijk-l^indman Rotterdam: N. Roos-Landman Rcnessc: I I andman 11 W. l andman-Bruinsma Krimpen a/d Ilssel: A de ionge-iaindman M. de longe Neven en nichten Nicuwerkcrk. 18 maart 2002. Zacht en kalm is van ons heengegaan, onze dierbare mevr. G. KIK-LANDMAN Wc zullen haar missen. lan en Els Wcsscls en kinderen Nicuwerkcrk. 18 maart 2002. Heden overleed onze geliefde schoonzuster GEERTRUIDA IOZINA KIK-I.ANDMAN A Kort A H Kort-dc Feitcr Nicuwerkcrk. 18 maart 2002. SUPPORTERS m/V Doe mee met de Support Actie! Voor slechts 11,- per jaar bent u al donateur van uw favoriete vereniging of goede doel. Bovendien maakt u twee maal per jaar kans om mooie prijzen te winnen, zoals een auto, een exotische vakantie of een geldprijs van 450,- Doet uw vereniging nog niet mee? Bel voor meer informatie 013 - 455 28 25 of kijk op www.supportactie.nl O

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 36