Prachtige treffers in matig duel PZC Clinge pakt eindelijk eerste zege Biljartbond staat al in de steigers Vogelwaarde wint topper van RIA W. Zwaarbevochten zege voor Aardenburg: 3-2 i 17 Goes en Breskens komen niet verder dan l-l-gelijkspel HVV'24 wint topper in hoofdklasse Terneuzen BI langs middenmoter HVV'24 BI boekt knappe zege Ruime nederlaag Terneuzen Cl Overtuigende winst Kosova en Casteels Axel geeft IJzendijke een lesje in afwerken Peeman achtste op NK judo maandag 18 maart 2002 door Barry van der Hooft GOES - I)c ene Serge heeft de bal het liefst aan z'n linkervoet, terwijl de andere Serge het beste tot zijn recht komt als hij met rechts mag voetballen. Serge Berrevoets brak het duel tussen Goes en Breskens gisteren met zijn linkervoet prachtig open (1- 0) en Breskens-aanvocrder Ser ge Laprade bracht de stand in de tweede helft met zijn rechter op vrijwel identieke wijze weer in evenwicht: 1-1. Het waren twee schaarse hoogtepunten van een matig duel op een steeds slechter wordend veld. Door de neerdalende regen werd het hoofd veld van Goes, naarmate het duel tussen de nummers vijf en vier van de der de klasse vorderde, vooral rond de middellijn steeds slechter en slechter. Mede daardoor kwa men beide ploegen niet echt aan voetballen toe en was het niveau bedenkelijk. Maar de werklust van Goes en Breskens ver bloemde veel en maakte het duel voor de toeschouwers nog enigszins aantrekkelijk. Zoals zo vaak dit seizoen bleek scoren voor de thuisploeg een groot probleem. Goes kreeg in de eerste helft vier open kansen en had in de eerste 45 minuten al afstand kunnen nemen van de Zeeuws-Vlaamse bezoekers. Na de fantastische afstandsknal van Serge Berrevoets in de elfde minuut (1-0) verzuimden Ste fan Scholten (twee keer) en Niels Paardekooper van dicht bij de voorsprong te vergroten. Breskens zette daar weinig tot geen kansen tegenover, nam in het laatste kwartier wel het ini tiatief en dat leverde drie minu ten voor de rust bijna een straf schop op. Serge Nöthen ging schreeuwend naar de grond na een tackle van Renato Helgers, maar scheidsrechter Kempen wuifde de val weg. Blind „Voetballend hebben wij na tuurlijk een goede ploeg, maar we missen een echte spits", ana lyseerde doelpuntenmaker Ber revoets na afloop. „Wij hebben allemaal spelers die veel te veel nadenken. Je moet eigenlijk ie mand hebben die dat niet doet en gewoon blind uithaalt." Vooral de tweede helft vond Berrevoets van Goese kant slecht. „Ik vind dat we te veel 'hapten' en daardoor hadden we nogal wat overtredingen nodig. En onze spitsen hielden de bal niet vast, waardoor we achter uit gingen voetballen. Dat is iets wat wij niet kunnen." De eerste kans na rust was nog voor Goes, maar na een kleine twintig minuten was het Bres kens dat op gelijke hoogte kwam. Serge Laprade belastte zich met een vrije trap op een kleine twintig meter van het doel en zijn geplaatste inzet ver dween onhoudbaar voor Goes- keeper Peter Brussé in de krui sing: 1-1. Invaller Serge de Ruijsscher kreeg tien minuten voor tijd nog een open kans na mens Breskens, maar de kopbal van de geheel vrijstaande spits verdween naast het doel. De beide oefenmeesters stonden na afloop rustig na te praten. „Al met al vind ik het een te rechte uitslag", zei Breskens- trainer Robbie de Muijnck. „Daar ben ik het toch niet hele maal mee eens", vertelde Ko Stoutjesdijk zijn collega De Muijnck. De Muijnck: „Jullie hadden voor rust afstand kun nen nemen, maar dat is allemaal puur theoretisch. En Serge de Ruijsscher kreeg aan het einde toch óók een hele goede kans." Stoutjesdijk: „Wij waren de eer ste helft de dominante ploeg." „Dat is waar", gaf De Muijnck toe. „Maar ik heb in de rust te gen mijn spelers gezegd: het is een ploeg vol zaal voetballers en we gaan er in de tweede helft overheen." Stoutjesdijk: „Zaal voetballers tussen aanhalings tekens, Robbie, maar het is wel prachtig gezegd." Waarna de beide oefenmeesters samen de Goese kantine opzochten. Goes: Peter BrusseRenato Helgers, Clarence Pahlad, Shannon Braaf- hart, Serge Berrevoets; Rosanno Ac ton (75. Pearl Doesburg), Lars Wol- kenhauer, Wander Snoeck, Stefan Scholten; Jeroen Kolen (68, Sergede Blaey) en Niels Paardekooper. Breskens: Roy den Dunnen; Alexan der Oosterlee, Serge Ixiprade, Paul Walraven, Serge Nolhen; Angela Cornelis, Robin Buitendijk, Dwight van Hulle, Michel Cocquil; Mark Boeckhout (69. Serge de Ruijsscher) en Esad Osmanovski. Goes-verdediger Serge Berrevoets springt een gat in de lucht nadat hij de 1-0 heeft binnengeschoten. foto Willem Mieras van onze sportredactie TERNEUZEN - De topper in de vijfde klasse A van het zondag voetbal tussen Vogelwaarde en RIA W. eindigde in een 2-0- overwinning voor Vogelwaarde. Daardoor lijkt RIA voorlopig af te haken in de titelstrijd. Koplo per Oostburg maakte geen fout en won met .'{-1 bij Terhole. Vogelwaarde-RIA W. 2-0: Al na vijf minuten opende Arno Wau- ters met een harde kopbal in de kruising de score voor de thuis ploeg. Het duurde tot vijf minu ten na de pauze voordat Michel Nieuwelink2-0 liet aantekenen. Daarna was RIA W. wel meer in balbezit, maar een met volle overgave strijdend Vogelwaar de had de zaken defensief goed voor elkaar en gaf vrijwel geen kans weg. Terhole-Oost burg 1-3: In de eer ste helft een iets beter Oostburg, dat overigens weinig kansen kreeg. Na rust waren de bezoe kers wel gevaarlijker en kwa men door twee doelpunten van Niek Maenhaut op een 2-0- voorsprong. Vijf minuten voor tijd scoorde Patrick Dobbelaar de aansluitingstreffer, maar twee minuten later liet Jurgen d'Hoore de beslissende 3-1 voor Oostbun; aantekenen. Hoofdplaat-Sluis 2-1: Sluis was de technisch betere ploeg, maar Hoofdplaat compenseerde dat met veel inzet. In de 36e minuut nam de thuisploeg de leiding door Jean-Pierre Pielaet. Tien minuten voor tijd zette invaller Arthur Martyniuk Sluis op ge lijke hoogte. Twee minuten later liet Johanan van den Ameele echter de beslissende 2-1 note ren. Schoondijke-Graauw 3-5: Ken vooral voor rust beter Graauw legde in die fase de basis voor de zege. Na de pauze kwam Scnoondijke goed terug in de wedstnjd, maar het moest met 5-3 zijn meerdere erkennen in Graauw. Marcel Verschuren (2x Eric Mahu, Jan d'Haens en Marcel Vael scoorden voor Graauw, Jacco Seen deed dat drie keer voor Sehoondijke Koewacht-Biervliet 1-0: In een draak van een wedstrijd was Koewacht de minst slechte ploeg en het won dan ook ver diend Op slag van rust scoorde Bram Cornelissen de 1-0. SDO'63-Groede 0-2: In de 23e minuut opende Jan van Belois de score op aangeven van Den nis van Espen Diezelfde Van Espen liet vijf minuten na de pauze 0-2 noteren. Daarna zette de thuisploeg aan voor een of fensief, maar daaruit kwamen echter geen gevaarlijke situa ties voort BREDA - De A-junioren van HVV'24 zijn aan een voortreffe lijke reeks bezig Werd twee weken terug koploper Zeelandia Middelburg in eigen huis al met 2-3 verslagen, zaterdag was er ook winst in de uitwedstrijd tegen Jeka Al, de nummer twee van de ranglijst In Breda werd het 1-3 Kana opende in de eerste helft voor HW'24 de score, maar nog voor de rust bracht Jeka de stand weer in evenwicht. Twee doelpunten van Evert van Damme bleken daarna voldoende om met drie pun ten huiswaarts te keren. Terneuzen Al zakte verder weg op de ranglijst door een 1-4- nederlaag op eigen veld tegen Kloetinge Al De thuisclub mocht driekwart van de wedstrijd op een redelijk resultaat hopen, maar verloor het contact met de tegenstander in het verloop van de tweede helft De enige Terneuzense treffer kwam op naam van Hassan Kesibas (1-1). Halverwege de tweede helft werd het eerst 1 -2 en vervolgens ook nog eens 1 -3 en 1-4 Hekkensluiter Terneuzense Boys Al kon uit het 1-1-gelijk- spel van vorige week tegen Alliance A1 geen inspiratie putten voor het duel met Zeelandia Middelburg Al In Tbrneuzen werd het na een 8-0-ruststand 11-1 voorde koploper. Jórg Coppens scoorde als enige voor de ploeg van trainer Ben nie Boerman. EINDHOVEN - DeB-junioren vanTbrneuzen kwamen zater dag nog vaster op de tweede plaats te staan door in Eindhoven middenmoter WWZ te verslaan De overwinning was er een met het kleinst mogelijke verschil (0-1), maar daarom niet minder verdiend De ploeg van trainer Carlo Vanhijfte had bijna het gehele duel een overwicht, maar liet vooral voor de rust teveel kansen lig gen Tien minuten na de hervatting opende Hairam Collin als nog de score. Met zijn treffer werd de spits dus matchwinnaar HULST - De B-junioren van HVV'24 handhaafden zichzuter- dag in de bovenste regionen van de hoofdklasse door TSC BI terug te wijzen In Hulst eindigde de topper in een 2-0-zege voorde thuisclub. In wat trainer Tbon Blommaert „onze beste wedstrijd van het seizoen" noemde, nam HVV'24 kort voorde rust een 1 -0-voorsprong door een treffer van Jari Vianen Daarna was TSC' in niets minder dan de Zeeuws-Vlamingen, maar dat kon HW niet beletten om verder afstand te nemen Vijftien minuten voor tijd bracht Jeroen Claessens Ivo Luijcks in stelling: 2-0 Aardenburg B1 was niet opgewassen tegen EBOH B1In eigen huis moest de ploeg van Corné de Bruijne de nummer drie van de ranglijst met 2-4 voorrang verlenen I)e ruststand in dat duel was nog 1-1 Na de hervatting liep EBOH in een tijdsbestek van vijf minu ten wegnaar 1-4 Voor Aardenburg scoorden Niek van Sprun- del en Joost Smallegange. WAALWIJK - Voor de C-junioren van Terneuzen was zater dag weinig eer weggelegd in de uitwedstrijd tegen RKC Waal wijk Cl. In Waalwijk werd het tegen de lijstaanvoerder 6-0. De Zeeuws-Vlamingen gingen van start met een versterkte defensie, in de hoop RKC ^doende weinig speelruimte te ge ven. In die opzet slaagde T\?rneuzen redelijk Werd het eerder dit seizoen op eigen veld nog 0-11dit keer moest RKC dus ge noegen nemen met een half dozijn doelpunten HVV'24 heeft in de hoofdklasse het juiste spoor gevonden. In de thuiswedstrijd tegen MOC'17 Cl mocht zaterdag een 1-0- overwinning begroet worden Tim Mechelink scoorde in dat duel voor de rust al de beslissende goal door Peter van Kouteren AARDENBURG - Het was al ver in blessuretijd en het ge beurde op een moment dat ei genlijk iedereen zich had ver zoend met een gelijkspel. Dom balverlies aan de zijlijn kwam Philippine gisteren in en tegen Aardenburg duur te staan. Frans van Dongen stond plots oog-in-oog met doelman Daniël Schieman. De aanvoerder van de thuisploeg schoot zijn ploeg onberispelijk naar een zwaar bevochten zege:3-2. Die overwinning was op basis van het aantal kansen verdiend. HULST - In de eerste klasse van de zaalvoetbalcompetitie in het rayon Hulst spitst de strijd om de titel zich toe tussen de ploe gen van Kosova en Casteels/IJe Meerpaal. Beide teams wonnen vorige week overtuigend. De Smet (4-1-nederlaag tegen Neckermann/Stuntmarkt) en de reserves van Première/Za- man Sport (5-3-verlies tegen Donckers) haakten af. Casteels- /De Meerpaal was met 9-4 te sterk voor Max Korting/Van de Voorde. Kosova wees Chevy's met 7-2 terug. Rabobank kwam voor de tweede keer tot winst. Dat ging ten koste van Cante- cleer/Pearle: 4-2. In de tweede klasse was leider 't Anker/Schelfhout tegen De Reizende Man op schot 10-1 ZVH/Morres 5 handhaafde zich dankzij een 3-1-zege op ADM- /Lazarus in het spoor van de koploper ING bank (9-5 tegen Den Dullaert) en ZVH/Morrcs 4 >-3 ten koste van IZV/IBS 3) wonnen eveneens. Eindstrijd In sporthal Den Dullaert wor den woensdag de finalewed strijden om de zaalvoetbalbe ker van het rayon Hulst gespeeld De bekerwinnaar neemt hot 25 maart in Axel te gen de bekerwinnaars van de wenge rayons op in de strijd om de Zeeuws-Vlaamse beker De ploegen van GTI, De Ruijter, Vervaet en Première/Zaman Sport hebben zich voor de eind strijd van het rayon Hulst ge plaatst Het toernooi begint om uur De laatste wedstnjd omstreeks 21.00 uur De thuisploeg, die tot twee keer toe op achterstand werd gezet, drong na de hervatting fel aan en creëerde zich een aantal goe de kansen. Maar een onverzet telijk Philippine hield lang stand. Het was in meer dan één opzicht een wonder dat de laag geklas seerde bezoekers tot in bles suretijd uitzicht hadden op een goed resultaat. Philippine was met slechts twaalf spelers naar Aardenburg afgereisd. Nadat Dennis Kaashoek twintig minu ten voor tijd was ingevallen, was de Philippine-bank akelig leeg. Het tweede elftal van de club is teruggetrokken uit de competitie. Bovendien is er geen A-juniorenploeg. „De mannen die doordeweeks de grootste bek hebben, steken 's zondags als eerste hun kop in het zand", klaagde Peter Hamelink na af loop. „Wij gaan het nog heel zwaar krijgen." Philippine leek voor een verras sing te zorgen en had aan twee kansjes genoeg om twee keer te scoren. Beide keren gebeurde dat met een kopbal. De bezoe kers gingen daardoor met een 2-1 -voorsprong de rust in. Na de hervatting drong Aardenburg fel aan. De thuisploeg schroefde het tempo op. maar had moeite het net te vinden, Hielke Stroo (red ding doelman Schieman), Frans van Dongen (net naast), Arjan Quaak (geblokt door Jim de Jong) en Remco Dhont (kopbal op de lat) slaagden er niet in om te scoren. Invaller Martin Dieleman slaagde daar wel in. Hij bracht Aardenburg in een echte scrim mage met een leep balletje op gelijke hoogte: 2-2. Het was daarna wachten op meer Aardenburgse treffers Philippine liep op zijn tandvlees en moest tegen de goed voetbal lende formatie van Ruud Corne lis ver terug. Het resulteerde in vele hoekschoppen en een aan tal hachelijke situaties. Maar pas vijf minuten in de toege voegde tijd ging Philippine door de knieen. Aarden burg: Arjen Worst, Hielke Stroo, Jurgen Hooreweghe, Melvtn Heerenveen, Marc can hcaarden. Herben Schram. Ronnie TVeJonie. Frans can Dongen, Remco Dhont. Arjan Quaak en Angelo Sinack (46 Marttn Dieleman) Philippine: Daniel Schieman. Ed win Eggebeen, Jim de Jong, Stefan Bpskamp, Kevin de Smet (70 Den nis Kaashoek), Stijn Gielliet, Jean- Paul van Hoeve, Ostar Dieleman, Mark Floors; Maarten de Groene en Björn den Hamer. t' S. s foto Wim Kooyman Clinge-middenvelder Walter van Tienen schiet de 2-0 binnen tegen Zierikzee. Zierikzee in thuiswedstrijd met 3-0 teruggewezen door Jurgen Naeye CLINGE - Na zeventien competitiewed strijden heeft Clinge zijn eerste zege van het seizoen te pakken. De formatie van het nieuwe truinersduo Jo de Block/Boudewijn van Craenenbroeck won op eigen veld met 3-0 van Zierikzee. dat na de nederlaag vori ge week tegen HVV'24 slechte herinnerin gen overhoudt aan confrontaties met Zeeuws-Vlaamse ploegen. Gebroederlijk en met een tevreden glimlach stapten de twee trainers van Clinge van het veld Het trainerskoppel. dat twee weken geleden Bennie van den Brande opvolgde, zag zijn inspanningen van de voorbije we ken beloond met een verdiende 3-0-winst Een overwinning waar beide coaches moed uit putten. „We hebben er lang op moeten wachten, maar de eerste zege ïseen feit. Dit is een enorme opsteker voor de groep en het geeft vertrouwen voor de toekomst De or ganisatie stak vandaag goed in elkaar en we hebben veel kansen gecreëerd We hebben bewust het accent op de verelediging gelegd en getracht om via uitbraken tot scoren te komen." De tactiek die Clinge hanteerde pakte goed uit. want al na drie minuten kwam de ploeg op een 1-0-voorsprong. Een diepe bal van Jurgen de Block werd met het hoofd ver lengd door Eef Coenen, waarna de 18-jarige Rody Luijcks de score opende Zierikzee bleef het antwoord op deze vroege treffer schuldig. De ploeg van trainer Jos van Belzen had het eerste kwartier veel balbezit en de combi naties zagen er veelbelovend uit. maar een maal aangekomen bij de rand van het zes tienmetergebied was het besluiteloosheid troef Naarmate de eerste helft vorderde, zakte de ploeg uit Schouwen-Duiveland steeds ver der weg en het had geluk dat Clinge-mid denvelder Walter van Tienen in kansrijke positie de bal voorlangs schoot Kort daarna reageerde keeper Jaco van der Schee alert bij een kopbal van Eef Coenen. Opstootje Vijf minuten voor het rustsignaal moesten de bezoekers met tien man verder. De aan leiding was een opstootje tussen Zierikz.ee- verdediger Remco van der Wekken en Clin- ge-spits Eef Coenen. Dat mondde uit in wat duw- en trek werk tussen diverse spelers waarna er enkele rake klappen werden uitgedeeld. Eén van die klappen werd opge merkt door scheidsrechter Smits uit Terho le, waarna hij rood gaf aan Zierikzee-aan- voerder Michel Winkels. Na rust buitte de thuisploeg de numerieke meerderheid snel uit Twee minuten na de hervatting tilde Walter van Tienen met een bekeken hooghal de stand naar 2-0. Met de moed der wanhoop ging Zierikzee op jacht naar de aansluitingstreffer Thomas Vos kopte de bal echter van dichtbij over en Lee Mol zag zijn inzet gestuit door doelman Siegfried van de Berg Zierikzee gaf noodgedwongen veel ruimte weg en hiervan werd door de thuisploeg dankbaar geprofiteerd Met name Peter Drumont genoot veel vrijheid om Eef Coe nen in stelling te brengen De aanvaller van Clinge kreeg diverse kansen, maar kon dankzij goed keeperswerk van Van der Schee zijn sterke optreden niet bekronen met een doelpunt Tien minuten voor het eindsignaal slaagde Rody Luijcks erin om Van der Schee nogmaals te passeren, waar mee hij de 3-0-eindstand op het scorebord zette Clinge: Siegfried eon de Berg. Pascal de Block (7'J Thomas Leegwater), Jurgen Ras, Jurgen de Block, Malm l^eeguater (70 Thomas de Deckere), Walter van Tienen, Marco van Vlier- berghe (57 Bert Buis), Rody Luijcks, Pascal Delf- orge. Peter Drumont en Eef Coenen UZENDUKE - Axel maakte gisteren een einde aan de on geslagen thuisstatus van IJ zendijke. Het duel eindigde in 0-3 door twee doelpunten van Joep van de Broeke en één van veteraan I*eo Bracke. Nadat IJzendijke in de eerste helft de betere kansen had ge creëerd, had de thuisploeg ook in de tweede helft het beste van het spel Achterin ging men echter onnodige fouten maken en daarvan profiteerde Axel tien minuten na rust in de persoon van Joep van de Broo ke: 0-1 Uzendijke probeerde deze mentale dreun te verwerken, maar het was Axel dat met de buit aan de haal ging Routi nier Leo Bracke strafte ««en nieuwe fout van de IJzendijke- defensie af: 0-2. Vijf minuten voortijd was het opnieuw Joep van de Broeke die IJzendijke liet zien hoe doelpunten ge maakt moeten worden Hij joeg een corner snoeihard met hot hoofd voorbij een verbou wereerde Heijens 0-3. door Peter Snelders SLUISKIL - De nieuw opge richte Zeeuws-Vlaamse biljart bond (ZVB) begint stilaan gestalte te krijgen. I>e massaal opgekomen leden legden zich tijdens een vergadering dit weekeinde niet zonder meer neer bij de voorstellen van het zittende bestuur. Een punt w aar in Sluiskil vooral over werd ge- •deggeld. was de conceptbegro- Het financiële beleid van de KNBB deed het district Zeeuws-Vlaanderen enkele maanden geletien besluiten om op de zelfstandige toer verder te gaan. De voorgestelde contribu tieverhoging en het inschrijf geld voor de teams waren een doorn in het «Mig. Het is dan ook verbazingwekkend dat de Zeeuws-Vlaamse Biljartbond rnet ongeveer hetzelfde bijltje hakt. De contributie wordt ver hoogd van 6,75 euro naar 11,25 euro en het inschrijfgeld voor teams blijft 12,50 euro In voor gaande jaren was dat bedrag net zo hoog, maar loon moest het district daarvan 17,50 euro af dragen aan de bond en mocht het tien gulden in de eigen kas storten Er was op de vergadering enige onvrede over die begroting, waarin de drukkosten, de kilo metervergoeding en de post ver blijfkosten ter discussie werden gesteld Het bestuur kreeg uit eindelijk toch het voordeel van de twijfel, omdat het een con cept begroting betrof Het be stuur kreeg wel de boodschap mee om voor volgend jaar m fi nancieel opzicht minimaal een pas op de plaats te maken Voordat die begroting aan de or de kwam in Sluiskil werden de statuten goedgekeurd. Dat gold in feite ook voor de concept wed- stnjdkalender Daann werden ook nog enkele veranderingen aangebracht. Gevoelig punt Jo d'Hooghe van De Kastanje uit Kloostcrzande sneed aan het begin van de bijeenkomst een gevoelig punt aan Hij vroeg of er inmiddels al contact was ge weest tussen het bestuur en KNBB-voorvechter Piet Trom melen, om het spanningsveld tussen die twee partijen enigs zins weg te nemen Uit de woor den van voorzitter Louis de Vos klonk weinig overtuiging dat daar pogingen toe zijn geweest. Sterker zelfs Trommelen kreeg voor de vergadering de medede ling dat hij als niet-lid van de Zeeuws-Vlaamse biljartbond zijn vereniging WBC uit Wals oorden niet mocht vertegen woordigen op deze bijeenkomst. Volgens Trommelen ging het be stuur zelfs zo ver dat hij eventu eel uit de zaal zou worden ver wijderd Dat werd overigens door het bestuur pertinent ont kend Bram de Kraker werd gekozen in het nieuwe bestuur. Hij zal de taak wedstrijdleider persoon lijke kampioenschappen van Trommelen overnemen Verder werd besloten om in het eerste kalenderjaar alleen binnen de eigen regio te biljarten Het be stuur ziet het nog niet zitten om per direct deel uit te maken van een soort gewestelijke organisu- tie, met daann enkele Brabant se districten Het zou er op neer komen dat de nieuwe Zeeuws- Vlaamse bond in dat geval 33 kampioenschappen in één sei zoen zou moeten organiseren Tijdens de volgende vergade- nng in mei worden de kampi oenschappen aan de verenigin gen toegewezen. De nieuwe Zeeuws-Vlaamse bond telt op dit moment 262 aanmeldingen Dat zijn er 35 minder dan vorig seizoen, toen nog onder de vlag van de KNBB werd gebiljart Van die 262 leden is overigens nog een aanzienlijk aantal ook nog lid van de landelijke bond. NTKUWKGKIN - Nellekr Perman \i*n sportschool Krans de Boevere is er in Nieuwegein tijdens de na tionale judokampioen schappen niet in geslaagd een topplaats te bemnch- liC.n De dertienjarige Oost- burgse kwam in de klasse tot 57 kilogram wel in de groep winnaars terecht Bij deze laatste acht bleek zij met haar eigen gewicht van 53,3 kilogram te licht voor haar grotere en zwaardere concurrenten. Peeman. die in de win naarspoule nog wel één wedstrijd won, eindigde uiteindelijk op dc achtste plaats

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 37