Zaamslag koerst recht op titel af Ovaa heerst in RES-cross PZC AZVV kan niet opnieuw stunten tegen Arnemuiden Pivtr Tekort aan schutters nekt Scheldesport Cadzand onderuit bij Krabbendijke 16 Nederlaag concurrent De Meeuwen komt Zeeuws-Vlamingen goed van pas Korfballers Zaamslag sluiten af in stijl uitslagen Eerste plaats Van Assche Van de Ven snel op nieuwe motor Garage Bode profiteert van misstappen maandag 18 maart 2002 door J on K oomen ZAAMSLAG - Voor Zaamslag kon het weekeinde niet meerka- pot. De groen-witte formatie van het succesvolle trainersduo Jan Doorns-Mare de Kunder won zelf met speels gemak thuis van Nieuwdorp (3-0). En hoorde na afloop dat De Meeuwen, de laatst overgebleven concurrent voor de titel, zo vriendelijk was met 3-4 te verliezen van Seroos- kerke. Met nog vier wedstrijden te gaan heeft Zaamslag daarmee een kloof van zes punten gesla gen met de ploeg uit Zoutelan- de. De titel lijkt slechts een kwestie van tijd Mare de Kun der wil daar echter mets van we ten. ,,We zijn er nog lang niet. We hebben nog twee zeer lastige uitwedstrijden voor de boeg Eerst Serooskerke en daarna ook De Meeuwen. Pas als we die twee tegenstanders pakken, wordt het feest." Zaamslag kan in de huidige vorm echter weinig meer gebeu ren. De Kunder zag ook al flink op tegen de opgave Nieuwdorp, maar dat bleek nergens voor no dig Het Nieuwdorp van trainer Piet Puijpe, die volgend seizoen aan zijn derde jaar bij de Nieuwdorpers begint, was zwaar gehandicapt Puijpe kon geen beroep doen op spits Ro nald de Jonge en rechtshalf Martin de Hamer, die van een wintersportvakantie genieten, Ruud van der Sluis (herstellen de van een operatie aan de knie), Marcel van der Dees (enkelbles sure) en Tim Kramer (al lange tijd buitenspel met een voet blessure). Afwerken Toch kreeg Nieuwdorp enkele goede mogelijkheden op een treffer Met name via de gevaar lijke Fersujan Selim. Een spits die een paar keer goed door de defensie van Zaamslag soleer de, maar het afwerken bleek niet zijn sterkste kant. Het was duidelijk Zaamslag dat domineerde in de eerste helft. De Runderen zijn 'rechterhand' Jan Doorns konden tot hun ge noegen constateren dat het team draaide als een tierelier. Zaamslag kent voor het derde- klasseniveau geen zwakke plek ken. Het is een uitgebalanceerd team, een mix van jonge en ge routineerde spelers Met uit blinkers als de technisch zeer sterke Eric Tissink, Jacco den Hamer, Arjen Oostdijk en ex- Terneuzen-speler Menno den Dekker, een man die zijn ploeg op sleeptouw kan nemen Jerry van Toor en vooral ook Jaap Pijpelink zijn spelers die niet kapot te krijgen zijn. Met zo'n elftal moet Zaamslag flui tend kampioen kunnen worden en zich volgend seizoen gemak kelijk kunnen meten met streekgenoten Terneuzense Boys en AZVV. Raak Menno den Dekker en Eric Tis sink hadden Nieuwdorp-doel- man Mark Geelhoed al eens eer der op de proef gesteld, maar na zo'n twintig minuten was het voor het eerst raak. Jacco den Hamer werd in het strafschop gebied onderuit gehaald door Geelhoed, scheidsrechter Van Linstee wees gedecideerd naar de stip. Vanaf elf meter knalde Den Hamerde bal onberispelijk in de rechterhoek. Keeper Geelhoed kreeg voor de overtreding op De Hamer een gele kaart en kwam daarmee nog goed weg. „Het had eigen lijk rood moeten zijn", merkte arbiter Van Linstee op Uit een voorzet van Eric Tissink zorgde uitblinker Menno den Dekker voor 2-0 en daarmee was de buit in feite al in de eerste helft binnen. Toen vlak na rust invaller Peter Dieleman, hij verving in de tweede helft de ge blesseerd geraakte Jacco den Hamer, met een schitterende omhaal voor 3-0 zorgde was het helemaal bekeken. Voor Zaamslag was het een kwestie van de wedstrijd rustig uitspelen en niet tegen blessures aanlopen. Nieuwdorp was aan vallend te machteloos om nog iets aan de stand te doen. Zuamslug: Bart Corstanje. Jean Dooms, Jerry pan Toor. Jaap Ptjpe- link. Jacco Lucasse(70. Kees de Put ter); David de Haan, Wïm Duennk (70. Coen Goossen), Erie Tissink, Arjen Oostdijk, Menno den Dekker. Jacco den Hamer (46. Peter Diele man). doorWim Broekhoven VLISSINGEN - In de vierde klasse A van het zaterdagvoet bal heeft C'adzand een 3-1-ne derlaag geleden. Spui won met 4-0 van Colijnsplaatse Boys. Krahbendijke - ('ad/and 3-1: Johan Pekaar schoot de thuis ploeg na zestien minuten vanaf elf meter op voorsprong. Danny Weber tekende zeven minuten later voorde 2-0, maar via Peter Nieskens kon Cadzand direct daarna de achterstand verklei nen. De bezoekers drongen ver volgens aan, maar een counte rend Krabbendijke besliste een kwartier voor tijd via Martin Bal de partij definitief in het voordeel van de hekkensluiter. Spui - Colijnsplaatse Boys 4-0: In een gelijkopgaande eerste helft kwam de thuisploeg via Mark Otterloo na twintig minu ten op voorsprong. Spui was na rust wel duidelijk beter en via doelpunten van Mark Otterloo (zestigste minuut), Michel Fieret (zeven tigste minuut) en Martin Kalis vaart (83e minuut) werd het nog simpel 4-0. door Aector Dooms TERNEUZEN - Voor de Zeeuws-Vlaamse basketbal clubs viel er zaterdag weinig eer te behalen. Het eerste mannen- team van Scheldesport verloor de thuiswedstrijd tegen Blauw Wit met 45-59. De Terneuzense vrouwen verloren met 27-49 te gen Marathon. Scheldesport - Blauw Wit 45-59: De nederlaag tekende zich in de tweede periode af. De Roosendalers schakelden toen over naar een zone-verdediging. Omdat bij Scheldesport de af- standsschutters Pepijn Martens en Mark Bruurs ontbraken en Blauw Wit een lengte-over- wicht had, waren de Terneuze- naren meteen lamgeslagen. Desondanks wist zijn team de schade beperkt te houden tot een verschil van zes punten: 32- 38. De weerstand van Schelde sport, dat slechts met zes spelers aantrad, was in de laatste perio de helemaal gebroken. Toen liep Blauw Wit uit naar een ruimere marge: 45-59. Bij Scheldesport was Maarten Hozee topscorer met achttien punten, terwijl Bas Dielemans tien punten reali seerde. Scheldesport 2 - Dynamo '70 50-42: Na een moeilijke start pakte de thuisclub uit met een uitstekende tweede periode. In die fase liet Scheldesport zien collectief sterker te zijn dan de Middelburgers. Martin van Ham scoorde veertien punten voor Scheldesport. BV Souburg 2 - Voorwaarts 63- 41: Een gehavend Voorwaarts had geen schijn van kans tegen de Souburgers, die een comple tere indruk maakten. Ook was BV Souburg fysiek sterker. Bij de rust keken de Axelaars tegen een achterstand aan van twaalf punten. In de derde periode kwam de ploeg van speler/trai ner Ruud de Bruijn terug tot 43- 36. maar daarna was het verzet gebroken. De score van Voor waarts werd verdeeld onder Koen Bauwens (vijftien), Ruud de Bruijn (dertien) en Arjan Jo- ziasse (elf). Scheldesport - Marathon 27-49: De Terneuzense basketbalsters waren door het ontbreken van Marjolein Kruysse, Chantal Schra en Nathalie de Wijs aan vallend zwaar gehandicapt. Dat kwam ook tot uitdrukking in de magere score van 27 punten. In de beginfase keek Scheldesport tegen een 8-0-achterstand aan maar onder impuls van Annet de Vliegeren Will Kimenai werd het verschil weggepoetst: 11-11 Daarna zakte de thuisclub weg naar een bedenkelijk niveau. Vooral de tweede periode was een dieptepunt Toen slaagde dt ploeg van coach AndréBoer eri om slechts twee punten t* scoren.Routinier Will Kimenai was topscoorster met tien pun ten. TERNEUZEN - Met een 12-8- overwinning op Stormvogels 2 heeft de korfbalploeg van Zaamslag zaterdag afscheid ge nomen van de zaalcompetitit én, met de promotie, ook van de reserve vierde klasse A. ,.We wilden laten zien dat we na kampioen Seolto de beste ploeg in deze klasse waren en de twee de promotieplaats ook verdien den". aldus Frans Verpoorte. „We hebben in de eerste wed strijden het kampioenschap verspeeld." Na die aarzelende start (vier punten uit de eerste vijf duels) volgde een reeks van zeven winstpartijen en deed het team van de Belgische coach Ivan de Herdt alsnog mee voor de titeL De inhaalrace eindigde op één punt van kampioen Seolto 2 (negentien om achttien). Ver poorte ziet het optreden volgend seizoen in de standaard vierde klasse in de zaal wel zitten. In de wedstrijd tegen Stormvo gels 2 nam Zaamslag al snel af stand van de tegenstander, 3-0 en 8-4 bij de rust. Ook in de tweede helft kwamen de bezoe kers nooit in het stuk voor en werkte Zaamslag zich via 10-51 naar de 12-8-overwinning Scores Zaamslag: Marcel va Zuidam 5. Marco van Reevwijk 4 Sandra Hamelink, Ankie Bleijs en Inge van Zuidam 1. door Aector Dooms AXEL - Arnemuiden heeft za terdag in Axel revanche geno men op AZVV. In de heenwed strijd ging de ploeg van Adriaan Nieuwenhuijse met 0-2 onder uit. nu werd er in de terugwed strijd met dezelfde cijfers ge wonnen. Een herhaling van de stunt die in Arnemuiden werd uitge haald, zat er zaterdag voor AZ VV niet in. Arnemuiden-spits Jacky de Smit was onnavolg baar en schoot de illusies van de ploeg van trainer Jaap Goossen aan diggelen. Goossen wist na afloop vlot te vertellen op welke onderdelen zijn ploeg tekort was geschoten „We hebben de nederlaag over onszelf afgeroepen. We verloren bijna alle duels, de spelers mis ten de agressie en we maakten te veel persoonlijke fouten Arne muiden had daarom het meeste recht op de overwinning Het elftal uit Walcheren was on der aanvoering van de absolute uitblinker John Crucq de beter voetballende ploeg. Vooral na rust was er sprake van een onge lijke strijd In de eerste helft werd de over macht van de Arnemuidenaars nog gemaskeerd door het en thousiasme waarmee AZVV de strijd aanging met de nummer twee. De thuisclub kwam onbevan gen uit de startblokken en dwong via Jochem van Leeuwen de eerste kans af Zijn schot ging langs de verkeerde kant van de paal Even later liet Jaap den Doelder één van zijn gevreesde kopballen los. In bedwang Nieuwenhuijse „Thuis werden we weggecounterd door AZVV. Den Doelder was toen levensge vaarlijk, maar we hebben hem nu goed in bedwang kunnen houden." Dit was niet alleen de verdienste van Arnemuiden Den Doelder ontbeerde zater dag de steun van zijn medespe lers. De spits speelde te geïso leerd en moest het afleggen tegen de numerieke meerder heid van de tegenstander Zo acteerden bij AZVV Jacco Koekkoek en Leon Goossen on der hun niveau, terwijl Marco Bollcman zijn handen vol had aan John Crucq Daarom moest Joep Frusch de creatieve oplos singen bedenken. De midden velder was veruit de beste Axe laar. maar ook hij moest zich na rust neerleggen bij de heer schappij van de Arnemuide naars „We zijn er eigenlijk niet aan te pas gekomen", erkende Frusch Arnemuiden liet zien over een goed georganiseerde ploeg te beschikken en beschikt met laatste man Jos Poortvliet, spel bepaler John Crucq en de bal vaste spits Jacky de Smit over een sterke as. Voorin was de 35- jarige Kees Davidse een prima aanspeelpunt. En ook verdedi gend stak Arnemuiden uitste kend in elkaar. De ploeg kreeg na de winterstop nog geen doel punt tegen Aan de andere kant komt de ploeg doorgaans moeilijk tot scoren, afgezien van de uit schieter tegen het inmiddels al gedegradeerde WC '68 (10-0- nverwinning). Ook tegen AZW leek dat manco zich op te bre ken. maar De Smit brak uitein delijk de ban. Verrassing Na de sterke openingsfase van de thuisclub nam Arnemuiden het initiatief over. Dat leverde mogelijkheden op voor Jeannot Wolf en Corjan Marijs Na rust ging Arnemuiden na drukkelijker op zoek naar een doelpunt De ploeg uit het vis sersdorp bouwde van achteruit aan de ene na de ander»' aanval Aanvoerder Crucq voelde zich in zijn element en zorgde voorde aanvoer naar de spitsen. Tbch kwam het openingsdoelpunt als een volslagen verrassing Een wilde trap van rechtsachter Walther Crucq zeilde over de Axelse verdediging heen. De at tente De Smit pikte de bal op en liet AZW-doelman Niels Mee- sen kansloos 0-1. De kansen bleven zich daarna opeenstapelen Jaap Goossen probeerde met het inzetten van drie wisselspelers iets aan de achterstand te doen Het bleek ijdele hoop, want De Smit be paalde de eindstand m de slot minuut op aangeven van Corné van Belzen met zijn tweede tref fer van de middag verdiend op 0-2. AZVV: Niels Meesen, Ferry t an de Veeke. Kees Schieman fff.'f Velt Ery- urukj. Gerben Stetjorrt, Peter tan de Velde. Jochem eon Leeuwen (73 Willem-Jan ran Doorn). Marco Hol leman. Joep Frusch. l^eon Goossen (57 Jurgen de Reu). Jacco Koek koek, Jaap den Doelder Motorsport Het circuit in Axel lag er uitstekend bij. foto Wim Kooyman door Rinus Verberkmoes AXEL - Casper Ovaa uit Oost-Souburg heeft de eerste wedstrijd voor de RES-coni- petitie gewonnen. Op het prima geprepa reerde parcours in Axel w as hij bij de licen tiehouders superieur. Hij stuurde zijn 250cc-motor twee keer naar de overwin ning. Achter hem klasseerde Zuiddorpe- naar Peter Rottier, die uitkwam op een 125cc-motor, zich op de tweede stek. Dat er zaterdagmiddag in Axel gereden kon worden - elders werden de crossen afgelast - heeft alles te maken met het werk dat de Ax elaars in het parcours hebben gestoken Het 'watervrij' maken van het circuit wierp vruchten af Veel deelnemers meldden zich in Axel aan de start In totaal 170, waarvan er 26 bij de licentiehouders uitkwamen „En dat is een weeldealdus wedstrijdleider Jack de Feij- ter. Bij de licentiehouders ontbrak echter 11 - telverdediger Piek Cruson uit Breskens Hij moest de openingscross wegens drukke werkzaamheden missen CiusperOvaa was er wel bij inAxel De Oost- Souburger was oppermachtig en won beide manches afgetekend Peter Rottier had het een stuk moeilijker Maar dat kwam vooral omdat hij nu eenmaal minder vermogen tot zijn beschikking had en daarom bij de start veel terrein verspeelde. Desondanks slaag de hij er in de eerste manche in zich vanuit het middenveld terug te knokken naar een tweede plaats en in de tweede reeks naar een derde stek. Dit vertaalde zich in een tweede plaats in de eindstand. Dat was een prima score, omdat hij daarmee gevestigde namen als Pascal Brons uit Bergschenhoek en Goe- senaar Arno Ruttinger achter zich hield In deze reeks was de achtste plaats die Dion Verhulst uit Axel voor zich opeiste, even eens knap. Dennis Schelleman uit Magrette finishte als tiende. Grootse indruk Bij de vrijetijdsnjders 125cc, die verdeeld over twee groepen met vijftig coureurs van start gingen, was Ricky Claus uit Zonnebe- ke de beste De veertienjarige crosser die uitkomt bij de VJMO. liet een gnxitse in druk achter en won beide manches op zijn sloffen Achter hem eindigden zijn landge noten Kenny Roelandt en I-Yank van Clap- dorp op respectievelijk een tweede en derde plaats. Maikel van de Goor uit Vlissingen. vorig jaar tweede in het eindklassement, moest in dit geweld genoegen nemen met een vijfde plaats. Beste Zeeuws-Vlaming was Kevin de Beer uit Axel. Hij weid zeven de. In de 250/500cc-klasse was Enk Peeters uit Tielen de sterkste Na een zwakke start in de eerste manche vocht hij zich terug naar een tweede stek achter Jos Kesters. De tweede manche schreef hij vervolgens op zijn naam Herman van de Bos uit Koewacht werd der de Terneuzenaar Jan de Feijter opende za terdag sterk op zijn nieuwe KTM. maar miH'st uiteindelijk opgeven omdat de kop- pelingshandle bij een crash van zijn stuur af werd gereden Bij de mannen met de meeste routine, de ve teranen, was de strijd om de eerste plaatsen heel scherp Raymond Peeters uit Steevoort pakte uiteindelijk de zege Hij werd in de manches eerste en vierde. Jos Muchiels uit Opglabbeek werd met een zesde en eerste plaats tweede Rudy Walhout uit Zandstraat ging in de rer- ste manche lange tijd aan kop. maar een ge brek aan conditie nekte hem en wierp hem terug naar een uiteindelijke vijfde stek. Drie stekken voor Axelaur Johan Schelle man In de 85cc-klasse kwamen 25 coureurs aan de start In beide manches greep Junior de Cauter uit het Belgische Bredene de over winning. Martin Stroo uit Oost-Souburg werd twee k«*er tweede, voor Enk Koote (Sommelsdijk) en Christoff Neckerbroek (Wetteren) Eerste RES-cross in Axel 85 cc: 1 J. de Couter (Bredene), 2. M. Stroo (Oost-Souburg), 3. E. Koote (Sommels dijk), 4. C Neckebroek (Wetteren), 5. M Merison (Biggekerke), 6. 8. Stockman (Terneuzen). 7. K. van Houdt (Terneuzen 17. Joey Doens (Biervliet). 125 cc: 1 R Claus (Zonnebeke), 2. K. Roelandt (B), 3. F. van Clapdorp (Sint-Niklaas). 4. P Bosch (Ursel) 5 M. van de Goor (Vlissin gen), 7. K. den Beer (Axel). 10 S de Braai (Zaamslag). 15. M Couque (Sluiskil), 29 D Vaal (Axel) 250/500 cc: 1 E Peeters (Tielen). 2 J Kesters (Opglabbeek), 3. H van de Bos (Koewacht), 4. S Put (Diepen beek), 5. J. de Wilde (Wetteren), 7 P de Booy (Walsoorden), 14. C. van Hoeve (Zaamslag). 27 J. de Feijter (Terneuzen) Veteranen l R Peeters (Steevoort), 2 J Machiels (Opglabbeek). 3 E. van Geert (Bergschenhoek),4.1 Nuyts(Oostmalle), 5. R. Walhout (Zandstraat), 8. J. Schelle man (Axel), 12 R Doppegieter (Hoofd plaat). 14 Rinus Dekker (Zandstraat), 15 B van Hoeve (Magrette). 16. H. Kolijn (Terneuren). 27 P Vaal (Axel) Licentie houders: 1 C Ovaa (Oost Souburg), 2 P Rottier (Zuiddorpe). 3. P Brons (Borg schenhoek). 4 A Ruttinger (Goes), 5 K Dull (Melle), 8 D. Verhulst (Axel). 10. D. Schelleman (Magrette), 28. G. van der Wiele (Hulst) Volleybal Sas van Gent. Recreatieve competitie Vrouwen E splanada Savok 2 0 3(13 25, 14 25, 20-25), Swagemakers Place du Marche 3 0 (25 16. 25 13. 25 4). Place du Marche Esplanada 2 3 0 (25 18. 25 11, 25 19' Stand: Savok 15 37; Stoffels Clea niny 16-37; Swagemakers 14-35. Place du Marchö 16 20; Savok 15 14; Esplana da 14 12. Esplanada 2 15 4. Gemengd Garage Bode Gerrit de Jonge 3 0 (25 23. 25 19.2612). Jeffrey's C Line 1 2 (26 24. 22 25. 21 251. Stoffels Clea ning-C Line 1 2 (25 22, 23 25. 23-25). 't Kliekske Savok/ABN AMROO 3(16 25.1 25. 17 25). Savok/Avesta Acke 2 1 (25- 17,25 17 16 25). Stand: Garage Bode 17 40.5, C Line 18 37. Acke 18 32; Savo k, ABN AMRO 15 30; Sloffels Cleaning 15-28,5; Fabricom 16 26.5; Savok/Avesta 15 20.5. Jeffrey's 15 18. Gerrit de Jonge 17 18. Gilderakkers 17-17; 't Kliekske 17 Zaalvoetbal Hulst Rayoncompetitie Eerste klasse Donckers Première/Zemen Sport 2 5 3, Kosova-Chevy's Frituur 7 2, De Smet accountants Neckormann/Stuntmarkt 1-4, Max Korting/Van de Voorde-Cas HEERENVEEN - Anthony van Assche heeft gisteren uitste kend gepresteerd tijdens wed strijden om de Heerenveen Cup. De jeugdige turner uit Sas van (•ent eiste in zijn categorie de eerste plaats op met een punten totaal van 50.7. In zijn categorie moest Van As sche het opnemen tegen Neder landse turners en opponenten uit Kroatië. Polen en Groot- Brittanié. De dertienjarige tur ner scoorde op het onderdeel vloer 8.90, bij de nngen 9.05. op de brug 9.0 en op het rek 8 45 Met een nieuwe sprong behaal de hij de hoogste score van 7 90 en op het onderdeel voltige ein digde Van Assche op 7 40 teols/De Meerpaal 4-9, Cantecleer/Pear le-Rabobank 2 4 Stand: Kosova 9 25, Casteels/De Meerpaal 8-18, De Smet 9-15, Première/Zaman Sport 2 9-13. Donckers 9-13, Neckermar^SluK markt 8-12, Cantecleer/Pearle 9-12.Max Korting/Van de Voorde 9-12. Rabobank 9-7, Chevy's 9-3. Tweede klasse: 't Anker/Schelfhout-De Reizende Man 10-1. IZV/IBS 3-ZVH'Mor res 4 3-5, ZVH/Morres 5-ADM.lazanji j 3-1, ING bank Den Dullaert 9-5 Stand 't Anker/Schelfhout 8-21, ZVH/Morres 5 8-18, ADM/Lazarus 8-15, IZV/IBS 8-15 ZVH/Morres 4 8-15, ING bank 8-12,12 V/1BS 3 8-6, Den Dullaert 8-4, De Reizen de Man 8-1. HEESCH - Hij kreeg deze week een nieuwe motor en dus was hel even afwachten hoe Rinus van de Ven het er in de plaatsings wedstrijden voor het NK vanaf zou brengen. Maar de jonge motorcrosser uit Vlissingen presteerde in het Brabantse Heesch boven ver-1 wachting en pakte in beide manches in de 85cc hoge wielen de eerste plaats. De dertienjarige Van d«' Ven kende in de eerste manche een uitstekende start en ging er ais een speer vandoor. Van de Ven vocht een felle strijd uit met d« j Belg FriKlerikDaene, die hij uit- j eindelijk won. In de tweede manche kende hi] j weereen prima start. Van de Ven reed met Daene ver van de con- j currentie weg en crosste van be gin tot eind aan kop. SAS VAN GENT - De gemengd» ploeg van Garage Bode heeft in de recreatieve volleybalcompe titie van Sas van Gent maxi maal geprofiteerd van misstap pen van de achtervolgers. Dt koploper won zelf met 3-0 van Gerrit de Jonge. C-Line en Acke j leden puntverlies. Met de ontknoping van de com- petitie in het vooruitzicht gtn| Acke zelfs met 2-1 onderuit te gen Savok/Avesta. C-Lu*1 kwam met de duels met Stoffels Cleaning en Jeffrey's op het programma twee keer in actie Beide keren werd met 2 -1 ge-1 wonnen Savok/ABN AMRO versloeg in deze klasse hekken sluiter 't Kliekske met 3-0 Bij de vrouwen gaven leider Sa-1 vok 2 (3-0-winst tegen Esplana- da) en achtervolger Swagema kers (3-0-zege op Place ds Marché) elkaar niet* toe Savok 2 voert de ranglijst aan, Buaf beide teams hebben evenvfd verliespunten. Een aanvaller van Zaamslag (witte broek) kopt de bal naast hij een duel voor het Nieuwdorp-doel. foto Wim Kooyman

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 36