Uitgekleed Hoek met billen bloot Een trainer zonder diploma is welkom PZC 15 HVV verspeelt leidende positie PZC Terneuzen gelijk in saaie partij Status quo in top van vierde klasse V V Zeeuws-Vlaamse hoofdklasser krijgt geen enkele kans bij Dovo: 3-0 Huizen neemt verder afstand JVC Cuijk herstelt zich 4 w» maandag 18 maart 2002 door Rudy Boogert VEENENDAAL - Het /.at er ge woonweg niet in. was de una nieme mening van trainer en spelers van Hoek, En dat was de naakte waarheid. Een uitge kleed Hoek kreeg geen enkele kans op een doelpunt en ging daarom hij I)ovo met de billen bloot: 3-0. De derde nederlaag oprij. Johan Mücher: ..We zitten ineen dalletje." VLISSINGEN - Voor Huizen lijkt het aan kop van de hoofd klasse B van het zaterdagvoet bal een kwestie van aftellen. De koploper rekende zelf in Spakenburg af met IJsselmeer- vogels (3-0) en profiteerde van het puntverlies van de achter volgers Zwart Wit'28 (0-0 tegen Roda Boys). Kloetinge (4-3 ne derlaag) en Hoek (3-0 verlies). Llsselmecrvogels-Spijkenisse 0-3 (0-1). 30. Marlijn Gootjes 0-1, 59 Slartijn Gootjes 0-2, 87 Michael Frank 0-3. Scheidsrechter W Schaap NoordwijkGele kaart: Van de Berg, Gerenstein (beiden lJs- selmeervogels). Van Breukelen (Hutzen). Aantal toeschouwers: 2200. SDVB-Spijkenisse 1-3 (0-1). 13 Aad Bozuwa 0-1, 72. Aad Bozuwa 0- 2, 78. Nicolai de Bruin 1-2, 91. Aad Bozuwa 1-3. Scheidsrechter H.A. Slager (Staphorst). Gele kaart: Da- velaar (SDVB). Aantal toeschou wers: 200. Bijzonderheid: Aad Bo zuwa nam net als eerder in de competitie tegen SDVB (4-0) alle treffers van Spijkenisse voor zijn re kening. Bennekom-GVVV 2-3 (1-2). 12 Dennis van Meegdenburg 1-0, 25 Walter van Ommeren 1-1, 33. Den- nis Bos 1-2, 79. KeijiAikawa 1-3, 88. Mare Hendriks 2-3. Scheidsrechter R.J. Dijkman (Meppel). Gele kaart: Broeder, Suzuki (beiden GVW) Aantal toeschouwers: 600. Zwart Wit'28-Roda Boys 0-0 Scheidsrechter R. Middelman (Ben- nekom). Rode kaart: 88. Van Leenen (Zwart Wit'28). Aantal toeschou wers: 750. Sparta Nijkcrk-Delta Sport 0-1 (0-0 78. Jimmy Simons 0-1. Scheids rechter R. Winter (Ten Boer) Rode kaart 30. Trtutac (Delta Sport) Aantal toeschouwers: 300. De basis voor de nederlaag te gen Dovo werd echter al in de voorgaande drie verliespartijen (tegen Spijkenisse, Roda Boys en Zwart-Wit'28) gelegd. Daar in incasseerde Hoek maar liefst negen gele en één rode kaart. Dat was meteen één derde deel van de gehele kaartenoogst dit seizoen. Al die papieren straffen vielen zaterdag in Veenendaal samen tot diverse schorsingen. Mare Minnaert, Franky Standaert. Frank de Wispelaere en Wesley de Smet keken - sa men met de geblesseerden Bart Poppe. Jürgen Belpaire en Mi chel Mullaert - in het stilste hoekje van sportpark Panhuis toe hoe trainer Angelo Nijskens de scherven had geprobeerd te lijmen. Hoe hij nieuwe lapjes aan de deken had genaaid. Het gat dat mandekker Franky Standaert in de defensie achter liet, werd opgevuld door twee de-elftalspeler Patrick de Guchteneire. Deze had de on dankbare taak om Dovo-spits Richard Beekink het leven zuur te maken, zoals Standaert dat in de heenwedstrijd (5-1-winst) zo voorbeeldig had gedaan. Debu tant De Guchteneire hield zich knap staande, maar Beekink was wél de grote man met twee assists en een doelpunt. Oplossing De geschorsten Frank de Wispe- laere en stand-in Wesley de Smet zadelden Nijskens op met een probleem op de linksachter- positie. Stefan Saey was de oplossing, want hij werd van linkeraanvaller tot linkerverde diger gebombardeerd. Hij start te onwennig tegen de snelle aan valler Ronny van Ommeren, maar met een lovenswaardige strijdlust besliste hij het onder linge duel toch in zijn voordeel. De aanvallende positie van Saey werd overgenomen door Arco Herrebout. Maar waar de defensieve gok met Saey goed uitpakte, faalde het experiment met Herrebout. Hij kwam zijn tegenstander Elroy Asmus geen enkele keer voorbij. Het was ty perend dat Saey als linksachter drie keer de achterlijn haalde en Herrebout niet één keer. Aan de rechterkant moest Arjan Koopmans de honneurs waar nemen voor de geblesseerde Bart Poppe. maar hij kon Pop- pes snelheid niet compenseren met zijn inzet en doorzettings vermogen. Het grote wapen van Hoek - snelheid op de vleugels via Poppe en Saey - was volledig buiten werking. Topschutter Rieno van Oost kreeg daardoor geen munitie om zijn doelpun- tentotaal op te vijzelen. Patronen Johan Mücher, in het hart van de defensie opnieuw één van de betere Hoekenezen. vond ook dat de omzettingen het spel niet ten goede waren gekomen. Maar dat kon volgens hem ook niet anders. „Spelers die moeten worden ingepast, kennen be paalde beweginkjes en vaste pa tronen niet. Die bewegingen zorgen er juist voor dat het tem po van ons spel omhoog gaat Als je één of twee schakels mist. is dat op te vangen. Maar nu misten we er zes of zeven." Tegenstander Dovo kreeg het echter niet voor elkaar om de Hoekse lappendeken te ver scheuren. Alleen na ruim een kwartier profiteerde Richard Beekink van de onwennigheid in de defensie van Hoek. Hij rondde een vloeiende één-twee combinatie met Karsten Wie- ronga af met een schuiver langs Glenn van Wijnsberghe. die de rest van het seizoen de gebles seerde Belpaire vervangt. Behalve een lob die via de on derkant van de lat uit het doel stuitte (Rudv van Doorn) bakte Dovo er in de eerste helft weinig meer van .Inde tweede hel ft was er ook weinig te genieten. Hoek had vrijwel continu balbezit, maar kon niet dreigend worden Vlak na de rust zwijnde Hoek bij een bal voorlangs van Ronny van Ommeren en vijf minuten voor tijd eveneens bij een vrije trap op de lat van Beekink. Steriel Hoek probeerde een slotoffen- sief op touw te zetten, maar ont beerde de kwaliteiten om door te drukken. „De instelling van iedereen was voorbeeldig", vond Nijskens. „en dat was de laatste weken wel eens anders We hebben Dovo nog aardig on der druk kunnen zetten Maar het was slechts steriele druk. Het leverde geen kansen op Maar zolang het 1-0 bleef, had ik nog alle hoop op die ene ge- luksbal." Die kwam echter niet In de tien minuten blessuretijd die arbiter Geuze terecht bijtelde, maakte Dovo optimaal gebruik van de ruimte die Hoek achterin weg gaf. Twee voorbeeldige acties van uitblinker Beekink stelden invaller Röttger en Wierenga in staat de ruim uitgevallen 3-0 op het bord te brengen. Dovo - Hoek 3-0 (1-0). 17. Richard Beekink 1-0, 92. I'eter Rottger 2-0. 100. Karsten Wierenga 3-0 Scheids rechter M.A Geuze Rotterdam Gele kaart Karsten Wierenga (Dovo Musa Karin (Hoek) Aantal toe- schouwers: 7SO llock: Glenn van Wijnsberghe Tho mas Ragut, Johan Mucher, Patrick dc Guchteneire, Stefan Saey, Arjan Koopmans (58. Barry ran der Hooft Jan Verdegem, Djamel Buyse. Ar co Herrebout. Musa Kanu(84. Collin Struyck). Rieno ran Oost Djamel Buyse (links) in duel niet een tegenstander van Dovo. foto Herman Stover door Jos van Belzen VLISSINGEN - Dankzij een verrassende 2-0-nederlaag van HYV'24 bij Grenswachters is Dosko. dat zelf overtuigend met 5-0 won van Alliance, de nieuwe koploper in de derde klasse A. TKRNKt ZEN JVC (wijk her stelde zich in de hoofdklasse B van het zondagvoetbal goed van de klap die Terneuzen vorige week uitdeelde door ruim en verdiend van TOP te winnen UDI'19 handhaafde zich als lijstaanvoerder door een 4-2- zege op EHC. Wilhelmina'08 bleef laatste door van WSC te verliezen. IVS-Schijndel 2-2 (1-0). L'i Ma",im Hofman 1-0. 65 Pedro Lisa12-0, 70 Jacco Vorstenbosch 2-1. 80 Martin van Somsbeek 2-2 Scheidsrechter H Vluggen (Beek) Gele kaart Mart van Dijk IVSMartijn Vrevett (Schijndel) 'Beschouwers 300. Wil helm in»»'08-WSC 2-3 (1-2). 14 Farid Idnssi 0-1, 34. Steven Seedo 0-2, 43 Dennis Bergs 1-2. 65 Walter Wachtels van de Berg 1-3.84 Henry Schafer 2-3 Scheidsrechter J Vbs (RosmalenGele kaart Frik Wolter, Bert Dreecen en Nico van de Meer (allen Wilhelmma'08)en Tjeerd Ver hoeven en Robin Hendriks (beiden WSC) Aantal toeschouwers 800 KHC-ri>ri9 2 1(1-3) van de Bogaart 0-1, 25 Jordie Sup pers 0-2. 32 Joris lianen 0-3, 41 Frank Kellens 1-3, 56 Joris Lanen 1-4. 75 Youssef Aaroub 2-4 straf schopScheidsrechter F Sijbers (Lierop). Gele kaart: 7bn Schutte (FHC) Aantal toeschouwers: 200. SY Meersscti-Ctanert 1-1 (0-0). os Clenn van Schijndel 0-1, 73 Roe land van der Linde 1-1 (eigen doel punt) Scheidsrechter: X Simons uit Breugel. Aantal toeschouwers 500 FC Viiikensliig-Panningen 1-3(1-0 22. Kevin ran Zijl t-0. 64 Huub Joosten 1-1. 68 Olaf van Schijndel 1-2, 85. Michael Ramakers 1-3 (ei gen doelpunt) Scheidsrechter F Verstoppen (Graten). Rode kaart (2x Marce! Pomme 'FC Vinken slag). Gele kaart Jerry de Jong, Nico Peeters en Olaf van Schijndel (allen Pannmgen) Toeschouwers 150 TOP-JVC Cuijk 0-3 (0-3). 1 Ar mand Cremers 0-1, 27 Dmand van Haaren 0-2, 32. Dinand van Haaren 0-3 Scheidsrechter: R. Letschert uit Lelystad Tbeschouwers: 250 Patrijzen, dat vooral dankzij een bliksemstart een 3-1-zege boekte bij Steenbergen, mag zich nog tot de drie titelkandi daten rekenen. Goes en Bres- kens sloten hun duel met een 1- 1-eindstand af Onderaan de ranglijst boekte Clinge onder leiding van het nieuwe trainers- duo Boudewijn van Craenen- broek en Jo de Block de eerste seizoenszege légen Zienkzee werd het 3-0. Zeelandia Middel burg - RCS werd afgelast Steenbergen-Patrijzen 1-3: Ken overweldigend begin van Pa trijzen leidde binnen acht minu ten tot een 2-0-voorsprong door treffers van Arjan Verburg en Wilfred van den Dries. De thuis ploeg hervond zich hierna wat. maar wat kansen betreft waren beide ploegen de verdere eerste helft aan elkaar gewaagd. Een kwartier na rust kreeg de thuisploeg een goede kans op de aan5luitingstivffer. maar doel man Jimmy Kikkert stopte de inzet van Emiel Vcreauteren vanaf elf meter Kort hierna be sliste Peter de Jong het duel in het voordeel van Patrijzen: 0-3. Erik Veerman benutte nog wel een strafschop namens de thuis- pkMg Grrnswachters-HVV'24 2-0: De thuisploeg, die zeker nog niet vrij van dcgradatiezorgen was. begon sterk aan de wedstrijd. In de 24e minuut leidde dit tot de openingstreffer van Danny Pol- ley. waarna Jurgen van Liereer een minuut later zelfs 2-0 van maakte HW'24 had meer bal bezit. maar creéerde weinig kansen Wie in de tweede helft een offen sief van de Hulstenaren ver wacht had, kwam bedrogen uit. De Grenswachters-doelman moest maar één keer voluit gaan. toen hij met een fraaie redding de aansluitingstreffer voorkwam uit een harde schui ver van Eddy van den Bosch G<MS-Bmkrn* 1-1 (1-0). 11 Serge Berrevoets 1-0. 64 Serge Laprade II Scheidsrechter C Kempen (Otrschot). Gele kaart Warnier Snoeek (Goes) en Angelo Cornells (Breskens) Tbeschouwers 175 Ctlnga-ZkriksM 3-o (i-0). 3 Rody Luijcks 1-0, 47 Walter van Tienen 2 0. 78 Rody Luijcks 3-0 Rode kaart Michel MnJtoi* (Zierikzee/ Gele kaart Barry Hagc (Zienkzee) Scheidsrechter F Smits (Terhole) Aantal toeschouwers 75. Terneuzen wilde verder met Paul Telussa door Frits Bakker VELDHOVEN - De hand van de trainer maakte ver na de wed strijd een afwerend gebaar. Paul Telussa zweeg in alle talen over zijn vertrek hij Terneuzen en al zeker over de wijze waarop het naderend afscheid eindelijk be kend is gemaakt. „Dat het zo laat naar buiten is gekomen, daar kan ik niets aan doen", ver klaarde hij zaterdag voor de ra dio. „Ik kan het niet helpen dat Terneuzen niet eerder met me heeft gesproken." Dat was zijn uitleg, daar wilde hij het maar bij laten. De trainer praatte (na de 0-0 bij UNA) hon derduit over de wedstrijd en de tactiek, maar zijn toekomst en die van Terneuzen zijn al maan den niet bespreekbaar. Het is een houding die Telussa zich heeft aangemeten toen hij na een welles-nietes-klucht over zijn diploma werd geschorst door de trainersbond waarvan hij zelf voorzitter was. Wat ook de reden van zijn vertek mag zijn: Paul Telussa slaat na vijf succesvolle jaren bij Ter neuzen een andere weg in. Twee van de drie mensen die bij de hoofdklasser het technisch ma nagement voeren, claimden gis- SPORTREDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118)484454 Fax:10118) 470102 E-mail: sport@pzc.nl Jan Dagevos (chef) Frits Bakker (coördinator zuid) Koen de Vries (coördinator midden) Rudy Boogert (coördinator noord) Björn Goorden Bracht van Leipsig Eldridge Pentury CENTRALE REDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118)484000 Fax (0118)470102 E-mail: redactie@pzc.nl INTERNET www.p/c.nl E-mail: web@pzc.nl teren het voorrecht dat ze al op de hoogte waren van de beslis sing. Fons Baart verzekerde: „Ik wist het al drie weken, omdat Telussa het me in vertrouwen had verteld.-" Eddy Dobbeleir, de voorzitter, trok een geheim zinnig lachje en zei: „Ik heb het al in december aangevoeld, dus ik wist het nog eerder." Dat roept onmiddellijk de vraag op waarom Terneuzen dan niet vroeger in actie is gekomen. Want trainers liggen, zeker in het Zeeuwse voetbal, niet voor het oprapen en elke trainer van naam is nu wel al onder de pan nen voor volgend seizoen. „Maar hoor je mij zeggen dat we al die tijd stil hebben gezeten en dat we nu in paniek zijn?", zei Dobbeleir vinnig. „Wacht maar af. binnen nu en twee weken hebben we een nieuwe techni sche staf. We zijn alleen nog be zig met een nieuwe structuur. Ik bedoel: hoe we die trainersstaf gaan invullen." Ongepast Fons Baart: „Terneuzen is altijd laat met trainers aantrekken en nieuwe spelers benaderen, om dat we het ongepast vinden om in deze fase van de competitie al zaken te doen. De praktijk heeft geleerd dat wij altijd met iets goeds komen. Daar hebben we nu ook geen twijfels over Zeker is dat Terneuzen verder wilde met Telussa. maar dat de trainer zelf het voor gezien houdt. De grootste kern van de spelersgroep wilde Telussa ook houden Eric de Koeijer, aan voerder: „Erzijn spelers die weg zouden gaan als de trainer was gebleven, maar dat zijn jongens die buiten het elftal vallen." Fons Baart: „Ik weet één ding zeker Paul Telussa heeft fan tastische oefenstof en is een zeer kundige trainer. Dat de achter ban van de club daar wel eens anders over heeft gedacht, is voor ons nooit belangrijk ge weest. Dat heeft te maken met andere zaken dan voetbal. Voor die mensen heeft Paul een ver keerde kleur. „Voor ons is Telussa vijf jaar lang een geweldige trainer ge weest", benadrukte ook Dobbe leir. „Wij wilden hem graag hou den. maar hij heeft zelf anders beslist Ik hoop dat het een af scheid in stijl wordt en dat we in de hoofdklasse blijven Attractief En hoe dreigend de taal van de bond van trainers ook zal zijn: Terneuzen gaat niet per se op zoek naar een trainer met het vereiste diploma. „Ik hecht er geen enkele waarde aan", zei Dobbeleir uitdagend. „Wij zoe ken naar een trainer die bij ons past, die aanvallend en attrac tief voetbal wil spelen. De mees te Belgen vallen dus al af. Ik zal bijvoorbeeld nooit in zee gaan met Johan Ballegeer (ex-Hoek), die een tactiek van tien man achter de bal hanteert." Dick Buitelaar dan, die toch een goe de vriend is van Dobbeleir „Het zou kunnen, ik heb hemalleen al een halfjaar niet meer gespro ken Maar niemand hoeft er wakker van te liggen: Terneu zen heeft over twee weken weer een nieuwe trainersstaf voor volgend seizoen. Terneuzen-aanvaller Randy I.uuret (11) probeert gevaar te stichten met het hoofd in het doelgebied van UNA. Ploeggenoot Dominique crhnHv kijkt toe. folo Jeroen Broekmans door Frits Bakker VELDHOVEN - De reputatie was Terneu zen vooruit gesneld. De Brabantse trainer Kees van Loon had gisteren zijn strategie al bepaald: „Wie tegen Tenieuzen blind gaat aanvallen, vraagt om een afstraffing." Hij sprak vol bew ondering over de slimme tac tiek van collega-trainer Paul Telussa en hield zelf met UNA de deur op slot. Daarom werd het een dodelijk saaie wedstrijd op het hobbelveld in Veldhoven: 0-0. Terneuzen vond de remise in de tactische schaakpartij al lang best Het elftal was zijn routiniers kwijt door schorsingen en blessu res en speelde met jonge invallers op het middenveld op veilig De Brabanders waren welgeteld één keer dicht bij de winnende goal Ruud Spooren schoot zes minuten voor tijd een vrije trap net buiten de vingers van Eric de Koeijer tegen de paal Het was zowat alles wat de 500 toeschou wers kregen voorgeschoteld van de thuis club, die als een angsthaas m zijn schulp kroop om de tegenstander van counters af te houden. Terneuzen was zelfs de meest aan vallende ploeg. Het schiep zich over de hele wedstrijd een handvol halve kansen Danny Magito kopte in de twaalfde minuut voor rust een vrije trap van Randy Lauret in het zijnet. Jacky Lambert kon met zijn hoofd net niet bij een indraaiende hoekschop van Ryan de Regt en in het voorzichtige slotof- fensief kregen Dominique Verlinde, Jacky 1 .ambert en Didier Gilles (uit een vrije trap) kleine kansjes om de wedstrijd nog enige glans te geven Térneuzen schoot met het ene puntje weinig op. Twee van de gevreesde concurrenten in de degradatiestrijd. WSC en Panningen, kwamen tot de volle winst Het Paasweek einde. waarin Terneuzen zelf waarschijn lijk op maandag voor de beker tegen Kloe tinge speelt, wordt belangrijk, omdat de achtervolgers die dag inhaalwedstrijden spelen Paul Telussa rekende na de bloedeloze 0-0 bij UNA voordat zijn elftal niet het zwaar ste programma heeft in de slotweken Tér- neuzen heeft de topdrie van de ranglijst al twee keer ontmoet en speelt nog tegen de vrijwel zekere degradanten EHC/Norad en zelfs nog twee keer tegen het zwakke Wil- helmina '08 Met zes invallers kreeg Terneu zen in Veldhoven vooral de opdracht om niet te veel schade op te lopen Telussa ..We zijn volgende week op Geert de Poorter na weer compleet Ik ben er zeker van dat we dan nog een sterk eindschot hebben." Terneuzen had tegen UNA zijn uitblinkers vooral achterin Danny Magito voerde de regie over een verdediging die Hubert van den Hemel als een voortreffelijk slot op de deur had en op de vleugels met Geert Bos- schaart en Michel de Vries geen kans weg- gaf Paul Telussa was ook vol lof over het geïm proviseerde middenveld. Randy Lauret en Roel Albert 1 speelden het meest terugge trokken in die linie. Ryan de Regt en Renato Dijkstra verschenen af en toe voorin, zonder voor veel dreiging te zorgen l'NA-TV metara t-0. Scheidsrechter P. Oelnch (Koog aan de Zaan) Gele kaart Hubert tan den Hemel (Ttmeuzen i Aantal toeschouwers 5 00 Terneuzen: Fnc de Koeijer, Geert Bosschaar: Hubert can den Hemel, Danny Magito, Michel de VV»es; Roel Alberti. Renato Dijkstra. Ryan de Regt '68 Didier Gilles), Randy Lauret, Dominique Ver linde. Jacky Lambert door Jos van Belzen VLISSINGEN - In de vierde klasse A is Vlissingen er niet in geslaagd voor een stunt te zor gen tegen koploper llulsterloo 1 -3). Even verderop won ook de nummer twee van de ranglijst, Hontenisse. met 2-0 hij Zeeland Sport. De derde Vlissingseploeg in deze klasse. Walcheren, nam afstand van de degradatiezone via een 3-0-zege bij hekkenslui ter Corn Boys. Koploper Steen won in de vier de klasse B na een doelpuntloze eerste helft uiteindelijk nog vnj gemakkelijk met 4-0 van FC Bergen Hansweertse Boys lijkt in deze klasse bezig aan een in haalrace: na de 2-0-zege bij Odio doet de ploeg zelfs mee in de strijd om de derdeperiodeti- t elterwij 1 a nderzi jds het degra - datiegevaar nog niet is gewe ken. Corn Boy*-Walcheren 0-3: De bezoekers waren vrijwel het ge hele duel de betere ploeg Toch duurde het tot de 35e minuut voordat Iemke Kuijper dit ook op het scorebord tot uitdruk king bracht 0-1 Nadat Vincent de Rijke er een kwartier na rust 0-2 van had gemaakt, leek het duel beslist. Corn Boys kreeg echter een prima kans op de aansluitingstreffer. maar Mar tin Dhaene schoot vanaf de strafschopstip naast Vijf minu ten voor tijd bepaalde Michel van Dalen de eindstand op 0-3 Zeeland Sport-Hontenisse 0-2: Met name in de beginfa.se> was Zeeland Sport de beter voetbal lende ploeg Hontenisse kwam echter steeels beter in de wed strijd en in de 35e minuut open de Edward Tieleman uit een moeilijke hoek de score Vijf mi nuten later verdubbelde Hans Smits deze voorsprong In de tweede helft probeerde de thuisploeg iets aan de achter stand te doen. maar creérde zich hierbij weinig kansen De be zoekers waren nog enkele malen gevaarlijk via uitvallen, maar kwamen eveneens niet meer tot scoren. Domburg-Sluiskil 4-1: In deze stevige partij voetbal kopte Je roen van Wallenburg m de 14e minuut de bal uit een hoekschop van Chiel Maranus op fraaie wijze binnen Tien minuten voor rust benutte Chiel Maranus een strafschop 2-0 Een na rust aandringend Sluiskil zag in de 60e minuut hoe Domburg-doel man Oscar Jacobs een inzet van Jurgen Verbraeken vanaf elf meter stopte Met zijn tweede treffer, opnieuw uit een straf schop, bracht Chiel Maranus een kwartier voor lijd de beslis sing: 3-0. In de slotfase scoorden beide ploegen nog eenmaal, via Verlinde (Sluiskil) en Johan van de Berg Vlissingen-Hulsterloo 1-3: I)< eerste goede kans in een redelijk gelijk opgaande eerste helft was voor Roepesh Bahgola die deze echter niet benutte Aan de an dere kant sloegen de bezoekers via topscorer Winand van Haelst wel tweemaal toe Een in de tweede helft aandringend Vlissingen kwam al snel op 1 -2 door Nasser Gashi die de bal binnenkopte uit oen vrije trap van Pascal dc Veij. De gelijkma ker leek een kwestie van tijd. maar in de 70e minuut beging Pascal de Veij een overtreding, al dan niet binnen het zestien metergebied Winand van Haelst had vanaf elf meter geen moeite om zijn derde treffer van de middag aan te tekenen: 1 -3. AurdrnhurK-l'hilippin* 3-2 (1-2). 41 Stijn Geilhet 0-143 RonnieTrv- tonie 1-1,45 Maarten de Groene 1- 2, 60 Martin Dieleman 2-2, 95 Frans ran Dongen 3-2 Scheidsrech ter M Saman tHulstGele kaart Dieleman. Van Dongen (beiden Aar denburg), Van Hoeve Philippine Aantal toeschouwers 100 IJ/entiijke-Axel 0-3 (0-0). i Joep j an de Broeke 0-1,68 Leo Bracke 0- 2, 85 Jeroen van de Broeke 0-3. Scheidsrechter R Tromp (Ftten- Leur) Aantal toeschouwers: 150 Odio-Ham weert** Boy# 0-2: Halverwege de eerste helft bracht Bud Aschman Hans weertse Boys op een verdiende voorsprong. Na rust waren de rollen omgedraaid en zochten de bezoekers de aanval De ge lijkmaker van Tbine van Dijke werd echter wegens buitensj>el geannuleerd. Wel werd hierdoor het duel grimmiger wat onder meer resulteerde in zes gele kaarten Een kwartier voor tijd bracht Rinze Back via een be nutte strafschop de beslissing: 0-2 FC Bergen-Steen 0-4: Voor ru- i creéerdcn dc Zeeuwen zich geen kans tegen FC Bergen, waar voorstopper Jurgen van Eeke- len (die in de 44e minuut gebles seerd uitviel) een prima partij speelde tegen topscorer Werner Bisschop. In de tweede helft was Steen echter heer en meester, wat al snel leidde tot de ope ningstreffer: Werner Bisschop draaide fraai weg en schoot de 0-1 binnen. Via Pascal Lcnsen (2x) en Tbm Lernhout liepen dc bezoekers verder uit naar een verdiende 4-0-zege.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 35