Mooie goals in matig duel Stormvogel in mineur na nederlaag PZC Rugbyclubs uitgeschakeld Handbalreserves sluiten met winst af 17 Goes en Breskens komen niet verder dan 1-1-gelijkspel De Noormannen kan titel niet meer ontgaan na zege op Luctor'SS Stroosnijder wint finale Gold Cup maandag 18 maart 2002 bw Togo sluit af met gelijkspel SCHIEDAM - De korfbalploeg van Togo uit Goes heeft zater dag de zaalcompetitie afgesloten met een 11-11 -gelijkspel te gen Harga. Bevrijd van de degradatiedruk kende Togo een goede start De Thuisploeg kwam echter sterk terug en sloot kort voor tijd aan: 10-10. Na 11-10 achter moest Togo, dat Martin Crucq met een hamstringblessure naar de kant zag gaan. daardoor in deslotminuten nog even doortrekken om op 11-11 af te kunnen sluiten. Het lukte net. „We hebben een beetje vertrouwen opgedaan voor het veldseizoen", zei coach Ko Crucq. Sranang wint in Eindhoven EINDHOVEN - De zaalvoetballers van FM Sranang hand haafden zich in het linkerrijtje van de hoofdklasse In Eind hoven werd, ondanks de afwezigheid van Clarence Pahlad en Ramon Dahoe. een overtuigende 6-2-overwinning op Bra- bantia behaald. In tegenstelling tot Sranang was de thuis ploeg wel compleetmaar de Goese hoofdklasser liet zien over meer inhoud te beschikken. Alex van de Hoven zorgde uit een vrije trap voor 1-0 en nadat de Brabanders gelijk hadden ge maakt zette Wang Tran de Zeeuwen opnieuw op voorsprong. In de tweede helft nam Sranang het initiatief definitief in handen en liep het via Rosanno Acton (2x) en Robbie Dahoe uit naar 5-1Brabantia wist nog op 5-2 te komen, maar keeper Ron de Bakker bleek verder niet meer te passeren. Alex van den Hoven bepaalde de eindstand verdiend op 6-2. FM Sranang speelt vanavond in Sportpunt Zeeland de beker finale van het district Zuid 1Tegenstander in de eindstrijd is tweedeklasser Cafini uit Roosendaal, dat in de halve finale Matisse uitschakelde. Cafini bestaat vooral uit spelers die op het veld voor zondag-eersteklasser Halsteren uitkomen. De finale in Goes begint om 20.50 uur. Biezentrappers 2 neemt afstand VLISSINGEN - In de eerste klasse van het zaalvoetbal voor vrouwen is het team van Biezentrappers/Gerka sport 2 verder uitgelopen op de volgers. Naaste concurrent Charlie Hair staat inmiddels vijf punten achter. Biezentrappers/Gerka sport 2 bleef met 7-6 de baas over het eerste team. Den Dullaert - Biezentrappers/Gerka sport 6-5. Een gelijk- opgaande wedstrijd waarin de partijen in de laatste minuten nog naast elkaar stonden. 5-5 Biezentrappers ging op zoek naar de winnende treffer maar die viel aan de verkeerde kant door een fraaie counter van Den Dullaert. Doelpunten voor winnende ploeg waren van Maja Eggermont (3x). Hilde Pas veer, Esther Verdurmen en Renske van Puyvelde. Voor Bie zentrappers scoorden Jacolien Moerdijk (3x) en Amanda On- derdijk(2x). Biezentrappers/Gerka sport - Biezcntrappcrs/Gcrkn sport 2 6-7. Het eerste team kwam na een 7-4-achterstand sterk te rug. De tijd ontbrak echter om nog langszij te komen. De winst van het tweede team kwam tot stand door treffers van Inge Suy (3x), Inge van Houte (2x), Debbie Bakker an Marcia Bosten. Trees Vervenne (3x), José Warbout (2x) en Amanda Onderdijk schoten voor het eerste raak. Van der Lijke wint trainingsrit KRUININGEN - De belangstelling voor een trainingsrit van TMZ was opnieuw goed te noemen. Ondanks de concurrentie van een wedstrijd in Oud-Vossemeer kwamen in totaal nog ruim 60 renners een rugnummer afhalen. Bij de cyclo's en sportklasse-renners was voormalig amateur Kjeld van der Lijke de snelste. Bij de veteranen ging de zege ook al naar een oud-amateur. De oorspronkelijk uit Krabbendijke afkomsti ge Robby Meijer kreeg in de slotronde een kleine voorsprong en hield die tot de meet vast. Nico Zweedijk uit Waarde ten slotte was de rapste bij de recreanten. EMM snakt naar einde competitie DEN HAAG - De handballers van EMM snakken naar het ein de van de competitie. Dat werd zaterdagavond in de Haagse sporthal Lipa wel duidelijk. De ploeg legde IIEC geen strobreed in de weg, „Er staat voor EMM niks meer op het spel, dat is dui delijk. Maar je moet toch altijd proberen er iets van te maken", zei trainer Nico Franken. De teller bleef stilstaan bij 30-25. Met alleen nog de thuiswed strijd tegen Ebcon/Groene Ster op het programma, zijn de Mid delburgers zeker van de vierde plek in de eerste divisie. Het eni ge wat nu nog overblijft voor EMM is het rondbreien van de nieuwe selectie. Trainer Nico Franken, die zijn contract met een seizoen ver lengd heeft, wil nog voor het eind van de maand duidelijk heid rond de ploeg voor het ko mende seizoenZeker is dat kee pers Manuel Kremer, Remco Bergs en hoekspeler Eric van Broekhoven er in de topsport-li ga niet meer bij zullen zijn. Al leen Jean-Marie Toubiana, Sjoerd Jongepier, Jimmy Nie- mans, Joey Aertssen en Rinaldo Schipper hebben tot dusver la ten weten dat ze willen blijven. Wat coaching betreft, had Fran ken zaterdag niet z'n leukste avond. Wat de Brabander ook probeerde, in het veld werden de opdrachten niet of nauwelijks uitgevoerd. Vooral door de arge loze houding in de dekking was het voor HEC niet moeilijk om binnen tien minuten weg te lo pen naar een marge van vi j f tref fers: 7-2.Via een time-out pro beerde Franken het naderende onheil nog af te wenden. De 5-1- dekking werkte niet. De 6-0- verdediging leverde HEC aan vankelijk meer op problemen op: 18-14 bij rust. Na de pauze was het snel over met de gedachten van EMM. Achterin werden steeds meer mensen naar de kant gestuurd mettijdstraffen. HEC buitte het overwicht goed uit. Er werd zelfs een kloof van elf treffers gemaakt (28-17). In het slotak koord deed EMM er alles aan om de schade te beperken. Dat luk te vrij aardig. Tot opluchting van Franken (30-25). „De dek king is weken achtereen onze sterkste kant geweest. Daarom valt het verlies me zwaar tegen. Scores EMM: Krik Franken 11, Joey Aertssen en Sjoerd Jongepier 3, Vin cent Van Der Meijden, Jean-Marie Toubiana en Ron Flipse 2, Rinaldo Schipper en Jimmy Niemans. NIEUWEGEIN - De Goese bowler Arnold Stroosnijder heeft in Nieuwegein de finale van de European Gold Cup ge wonnen. Waar de andere finalisten ste ken lieten vallen, bleef Stroo snijder hoge scores houden. Met een gemiddelde van meer dan 205 bleef Stroosnijder de ruim 110 andere deelnemers uit ge heel Nederland ruim voor. Door de winst in de Nederland se finale mag hij naar de Euro pese finale in Riga (Letland). Peter Verlaan uit Goes werd derde in Nieuwegein en Henry van Steenis uit Zierikzee werd vierde. doorKo Mechielsen VLISSINGEN - De euforie die vorige week bij de waterpoloërs van Stormvogel ontstond nadat koploper Wiekslag twee punten in mindering kreeg, is zaterdag flink getemperd dooreen neder laag in Ridderkerk tegen Posei don (8-6). Ook de Vlissingse reserves incasseerden een ne derlaag en zijn nu middenmo ter. Het werd 13-5 bij WPt"98 2. De Schelde-mannen deden het goed door Devel met 7-4 te ver slaan in Zwijndrecht. Ganze doet nog mee voor de titel na de 9-6-winst op TRB/RES 3. Het kampioenschap zal volgende week worden beslist in het tref fen in Best tegen DBD. De Zeeuwse vrouwenteams kwa men niet tot winst. Schelde ver loor van HZPC 8-3, terwijl de Ganze met 1-11 ten onder ging tegen OZC'67. Poseidon-Storm vogel 8-6: Stormvogel had het moeilijk in het smalle zwembad in Ridder kerk De ploeg bewoog te weinig waardoor de passes simpel on derschept werden en Poseidon speelde het slim en fysiek zwaar. Stormvogel miste bovendien de kansen zodat Poseidon in de eerste periode simpel kon uitlo pen naar een 3-1-voorsprong. Stormvogel kwam daarna wel iets beter in het spel maar omdat er opnieuw veel kansen onbenut bleven kwamen de Vlissingers niet dichterbij, 4-2. In de derde periode benutte Stormvogel kansen wel en kwam het terug op 5-5, eind derde periode. Daarna volgde er door Hans Markusse MIDDELBURG - De Zeeuwse rugbyteams doen niet meer mee in de.strijd om de titel in de play offs van de tweede klasse. Oemoemenoe leed voor de twee de achtereenvolgende keer een zware nederlaag. Na de 44-10- afstraffing bij Hookers werden de Middelburgers nu door Ducks met 45-0 verslagen. To- vaal verloor in Hoek van Hol land met 17-5 van Hookers. Hookers - To vaal 17-5: Tovaal verscheen gemotiveerd aan de start in Hoek van Holland. Na door Barry van der Hooft GOES - De ene Serge heeft de bal het liefst aan z'n linkervoet, terwijl de andere Serge het beste tot zijn recht komt als hij met rechts mag voetballen. Serge Berrevoets brak het duel tussen Goes en Breskens gisteren met zijn linkervoet prachtigopen (1- 0) en Breskens-aanvoerder Ser ge Laprade bracht de stand in de tweede helft met zijn rechter op vrijwel identieke wijze weer in evenwicht: 1-1. Het waren twee schaarse hoogtepunten van een matig duel op een steeds slechter wordend veld. Door de neerdalende regen werd het hoofdveld van Goes, naarmate het duel tussen de nummers vijf en vier van de der de klasse vorderde, vooral rond de middellijn steeds slechter en slechter. Mede daardoor kwa men beide ploegen niet echt aan een tumultueuze laatste periode waarin beide ploegen streden voor wat ze waard waren. Stormvogel kreeg nog wel kan sen. maar Poseidon speelde het slimmer uit en won zodoende met 8-6. Scores Stormvogel: Sjaak Leijnse en Patrick Vader 2 en Danijel Ga- vranovic en Robin Juranek 1 de 21-7-winst op koploper Ducks van een week geleden gloorde er voor de Goesenaren nog een sprankje hoop op de ti tel. Trainer Alfred Verdonk kon een sterk team binnen de lijnen brengen, maar in de beginfase liep het niet bij de Goesenaren. Na een kwartier kreeg de thuis club te veel ruimte door het mid den en opende Hookers ver diend de score: 7-0. Niet veel later kreeg Tovaal een voetballen toe en was het niveau bedenkelijk. Maar de werklust van Goes en Breskens ver bloemde veel en maakte het duel voor de toeschouwers nog enigszins aantrekkelijk. Zoals zo vaak dit seizoen bleek scoren voor de thuisploeg een groot probleem. Goes kreeg in de eerste helft vier open kansen en had in de eerste 45 minuten al afstand kunnen nemen van de Zeeuws-Vlaamse bezoekers. Na de fantastische afstandsknal van Serge Berrevoets in de elfde minuut (1-0) verzuimden Ste fan Scholten (twee keer) en Niels Paardekooper van dicht bij de voorsprong te vergroten. Breskens zette daar weinig tot geen kansen tegenover, nam in het laatste kwartier wel het ini tiatief en dat leverde drie minu ten voor de rust bijna een straf schop op. Serge Nöthen ging schreeuwend naar de grond na een tackle van Renato Helgers, WPC'98 2 - Stormvogel 2 13-5: In de strijd om het hoogst eindi gende tweede team wat recht geeft op promotie naar de twee de reserve-klasse bond was Stormvogel aan het begin de be tere ploeg maar kon niet tot sco ren komen WPC deed dat wel en nam een 2-0 voorsprong. Daar na kwam Stormvogel 2 terug nieuwe domper te verwerken. Sander Verheul, die met een aantal sterke tackles de aan dacht op zich vestigde, ver dween voor tien minuten in de sinbin en Jacco Korstanje moest met een blessure naar de kant. Toch bleef Tovaal in die periode gelijkwaardig aan Hookers en dat gaf de Goesenaren moed voor de tweede helft. Na rust drong Tovaal sterk aan. Hookers werd op eigen helft vastgezet en Tonnis van der maar scheidsrechter Kempen wuifde de val weg. „Voetballend hebben wij na tuurlijk een goede ploeg, maar we missen een echte spits", ana lyseerde doelpuntenmaker Ber revoets na afloop. „Wij hebben allemaal spelers die veel te veel nadenken. Je moet eigenlijk ie mand hebben die dat niet doet en gewoon blind uithaalt." Vooral de tweede helft vond Berrevoets van Goese kant slecht. „Ik vind dat we te veel 'hapten'en daardoor hadden we nogal wat overtredingen nodig. En onze spitsen hielden de bal niet vast, waardoor we achter uit gingen voetballen. Dat is iets wat wij niet kunnen." Vrije trap De eerste kans na rust was nog voor Goes, maar na een kleine twintig minuten was het Bres kens dat op gelijke hoogte kwam. Serge Laprade belastte maar bij 3-2 miste Stormvogel de aansluiting en WPC strafte dit goed af 4-2. Daarna was het gedaan met Stormvogel dat WPC uit zag lopen naar een be slissende 9-2 voorsprong eind derde periode. In de laatste pe riode kon Stormvogel niet meer de wedstrijd naar de hand zet ten en verloor met 13-5. Tuin en Caesar Luikenaar kwa men al vroeg in de tweede helft dicht bij de gelijkmaker. Hookers stond op punt van be zwijken, toen de ploeg door een interceptie tegen de verhouding in op een 12-0-voorsprong kwam. Tovaal had even tijd no dig om te bekomen van die klap. maar na een try van Koen Spaas leek Tovaal in de laatste tien mi nuten alsnog instaat om te stun ten. Zover kwam het niet. Met een sterke voorwaartsenactie zich met een vrije trap op een kleine twintig meter van het doel en zijn geplaatste inzet ver dween onhoudbaar voor Goes- keeper Peter Brussé in de krui sing: 1-1. Invaller Serge de Ruijsscher kreeg tien minuten voor tijd nog een open kans na mens Breskens. maar de kopbal van de geheel vrijstaande spits verdween naast het doel. Zaalvoetballers De beide oefenmeesters stonden na afloop rustig na te praten. „Al met al vind ik het een te rechte uitslag", zei Breskens- trainer Robbie de Muijnck. „Daar ben ik het toch niet hele maal mee eens", vertelde Ko Stoutjesdijk zijn collega De Muijnck. De Muijnck: „Jullie hadden voor rust afstand kun nen nemen, maar dat is allemaal puur theoretisch. En Serge de Ruijsscher kreeg aan het einde toch óók een hele goede kans." Scores Stormvogel: Pim Bekkers «-.*i Arno van Ede ren 2 en William van Wetten 1. Devel-Schelde 1-7: De Schelde- mannen kwamen zeer scherp uit de startblokken en namen gelijk in de eerste periode een 4-0- voorsprong. Daarmee was de wedstrijd gespeeld. Het werd een armoedige vertoning waar- besliste Hookers het duel defi nitief: 17-5. Ducks - Oemoemenoe 45-0: Oemoemenoe kwam opnieuw slecht voor de dag in een uit wedstrijd. Na het zwakke optre den tegen Hookers hadden de Middelburgers ook tegen Ducks moeite om een volwaardig team op de been te brengen. De koplo per herstelde zich simpel van de 21-7-nederlaag bij Tovaal en deed een belangrijke stap in de richting van de titel. De snelle driekwarten van Ducks scoor den er lustig op los en bezorgden hun team een 45-0-overwin- ning. Stoutjesdijk: „Wij waren de eer ste helft de dominante ploeg." „Dat is waar", gaf De Muijnck toe. „Maar ik heb in de rust te gen mijn spelers gezegd: het is een ploeg vol zaalvoetballers en we gaan er in de tweede helft overheen." Stoutjesdijk: ..Zaal voetballers tussen aanhalings tekens. Robbie, maar het is wel prachtig gezegd Waarna de beide oefenmeesters gezamen lijk de Goese kantine opzoch ten. Goes: Peter Brusse: Renato Helgers, Clarence Pahlad, Shannon Braaf- hart, Serge Berrevoets: Rosanno Ac ton (75. Pearl Doesburg), Ixirs Wol- kenhauer. Wander Snoeck, Stefan Scholten, Jeroen Kolen (68. Serge de Blaeyen Niels Paardekooper Breskens: Roy den Dunnen. Alexan der Oosterlee. Serge Laprade, Paul Walraven, Serge Nöthen: Angelo Cornells, Robin Buitendijk. Dwtght van Hulle, Michel CocquitMark Boeckhoul (69. Serge de Ruijsscher) en Esad Osmanovsïci. in Devel niets in te brengen had en Schelde niet meer wilde. De vel scoorde na foutjes aan Schelde-kant. Overigens wist Schelde de marge wel op vier punten te houden: 1-5,2-6 eind, derde periode. In een uiterst matige laatste periode werd het uiteindelijk 4-7. Scores Schelde: Chris F.ij.sebaert 3 Roderick Wondergem 2 en Jeroen Rijnhout en Bram van de Heuvel 1 HZPC-Schelde 8-3: De Schel- de-vrouwen die in de eerste pe riode met de basis-zeven was gestart had een goed begin en nam een 2-1 -voorsprong. Daar na was het HZPC dat de wed strijd maakte en kon Schelde het niveau van de eerste periode niet meer halen. Eind tweede periode stond daarom een 4-2- achterstand op het scorebord. HZPC ging sterk door en liep in de derde periode uit naar 8-2. HZPC had de wedstrijd beslist en moest niet meer zo nodig in de laatste periode. Daardoor kon Schelde nog terugkomen tot 8-3. Scores Schelde: Brenda Post 2 en Roicena Witkamp 1. De Ganze-TRB/RES 3: De wa terpoloërs van De Ganze namen in de eerste periode een 2-0- voorsprong en zouden die marge van twee treffers niet meer uit handen geven. Via 4-2 aan het eind van de tweede en 7-4 aan het eind van de derde periode won De Ganze uiteindelijk met 9-6. Scores De Ganze: Andre van Zijp 3 Maarten Buys en Piet Schop beiden 2, Cees Sandifort en Sayen ran Ber- kei beiden 1 door Jos van Belzen VLISSINGEN Na de 3-1-zege van De Noormannen bij de eni ge overgebleven concurrent, Luctor"88, kan men in Westka- pelle gaan beginnen met de voorbereidingen voor het kam pioensfeest. Vijf wedstrijden voor het einde gaat de ploeg van trainer Marcel Nijsse ongesla gen aan de leiding met tien ver- liespunten minder dan de ploeg uit Heinkenszand van zijn bij- na-naamgenoot Marcel de Nijs. Luctor'88-I)e Noormannen 1 -3: De thuisploeg zocht direct van af de aftrap de aanval, wat bin nen twintig seconden leidde tot een strafschop die werd toege kend door scheidsrechter van Belzen. Arne Honingh wist wel raad met dit buitenkansje. 1-0. In het verdere verlóóp van de eerste helft waren de beste kan sen voor de bezoekers, maar een fel spelend Luctor'88 wist de voorsprong vast te houden Inde tweede helft was het spelbeeld hetzelfde: een technisch beter Noormannen dat de nodige kansen onbenut liet tegen een Luctor dat gokte op de counter via de snelle Marco Utermark twintig minuten voor tijd ge beurde het bijna onvermijdelij ke dan toch: doelman Berry Si- monse, die kort voor rust met een dappere ingreep de gelijk maker van Jarno Bostelaar had voorkomen, was nu kansloos op de inzet van diezelfde Boste laar. 1-1. In de slotfase pakten de bezoekers nog de verdiende overwinning via treffers van Mark Minderhoud en Sjaak de Pagter. Vosmeer-Kwadendamme 0-1: De bezoekers namen steeds meer het initiatief in handen, wat na 35 minuten leidde tot een treffer van Ronnie van Hoepen, 0-1 In de tweede helft was het spel beeld hetzelfde met weinig kan sen voor beiden. In de slotfase ging Vosmeer op zoek naar de gelijkmaker, maar deze kwam er niet, onder meer omdat de paal deze in de weg stond na een inzet van Jacco Vaders. Jong Ambon-Robur 4-0: Beide ploegen lieten voor rust enkele goede kansen onbenut, maar namens een technisch beter Jong Ambon schoot Rui da Silva Gomes éénmaal raak In de tweede helft liep de thuisploeg verder uit door treffers van El- dridge Pentury (strafschop) en opnieuw Rui da Silva Gomes (tweemaal). Dreischor-Lewedorpsc Boys 7- 2: Na de openingstreffer van Mark van de Linde, maakte Joa chim van Maaren nog wel gelijk namens Lebo, maar via treffers van Frank van de Helm, Kees Verwest en Patrick Berrevoets (2x) leidde Dreischor na een uur voetbal comfortabel met 5-1. Jan Verton tekende 5-2 aan, maar via opnieuw Patrick Ber revoets en Frank van de Helm liep de thuisploeg verder uit naar een ruime 7-2-zege. Ouwerkerk-NVS 3-4: Op aan geven van Marcel den Broeder bracht Peter Hillebrand de thuisploeg nog wel op voor sprong. maar een gretig NVS boog dit nog voor rust om tot 1-2 en liep in de tweede helft verder uit naar 1 -4 De treffer van Erik Begemann in de 80e minuut bracht het ver trouwen terug bij Ouwerkerk. want twee minuten later bracht Peter Hillebrand zijn ploeg te rug in de wedstrijd. 3-4. Hier mee was het kruit blijkbaar ver schoten want dit was tevens de eindstand Volharding-Renesse 0-2: De bezoekers waren sterker dan Volharding dat met enkele B-ju- nioren in de basis aan het duel begon. Halverwege was de stand 0-2 door treffers van Guido Willem- se en Pascal Dronrijp In de tweede helft verzuimde Renesse verder uit te lopen, terwijl aan de andere kant Marco Bouw man een kans op de aanslui tingstreffer liet liggen. Rolstoeltennisster Van Raay wint VLISSINGEN - Dc Goese Yo- landa van Raay heeft goed ge presteerd bij het Wervershoof- rolst oei tennis toernooi. In het vrouwenenkel A speelde ze goedIn de halve finale ver sloeg Van Raay de plaatselijke :.r. ih iete met 4-6 6-4 6-0 In de finale versloeg ze Judith San ders (Veghel) met 6-0 7-6 In het vrouwendubbelspel speelde Van Raay in de finale van de open categorie met Mo nique de Beer (Riel) tegen Ju dith Sanders/Jitske Griffioen (Woerden). Na een spannende strijd won nen Van Raay en De Beer uitein delijk met 6-3 6-1. door Wim Kakebeeke VLISSINGEN - Handbalcoach Rob de Groot neemt in stijl afscheid van de reser ves van EMM. De voormalig speler van onder meer Olympus en EMM loodste EMM 2 naar de derde plek. EMM 2 won de slotwedstrijd van Saturnus: 21-27. Sa turn us 2-EMM 2 21-27: De reserves hebben het mooi voor elkaar. Ten opzichte van het vorige seizoen zijn de pupillen van De Groot drie plaatsen gestegen Dat hij trots is op de prestatie steekt Rob de Groot niet onder stoelen of banken. De voorma lig speler had zich geen mooier afscheid als coach kunnen wensen. Dankzij de ver diende uitzege werd definitief beslag ge legd op de derde plek. „Ik ben vandaag een tevreden mens. De ploeg heeft bereikt wat er te halen viel." De Vlissinger houd het na drie seizoenen voor gezien bij de re serves. De Groot kan de coaching niet meer combineren met zijn werk Arno Wouters was de grote man in Leiden. Op nieuw was de routinier goed voor elf tref fers. Scores: Arno Wouters 11, Edwin Davidse 5. Marcello Tax en Eric Dingemanse 3. Ronald Guillet, Peter Van Doorn, Serge Scholten, Jor- dy Niemans en Tijs de Vos Ventura 3-Olympus 18-19: Na twee kam pioenschappen in de tweede klasse is het dan eindelijk zover. De Vlissingers. die onder leiding staan van Rita Van den Vél de, mogen komend seizoen hun geluk in de eerste klasse gaan beproeven. „De titel is verdiend en dat moeten we een treetje ho ger dan maar bewijzen ook." Op de slotdag was de spanning in elk geval ver te zoeken. Uitblinker Louis Vermeu len (zes treffers) besliste de partij enkele seconden voor tijd. Ventura 2-EMM 18-17: Aan het begin van het seizoen zou trainer Jos Aertssen me teen voor de derde plek tekenen. Daarom is de oefenmeester ook verre van ontevre den over het bereikte resultaat. „Je moet niet vergeten dat er drie jeugdspeelsters zijn ingepast", voegt Jos Aertssen eraan toe. „Dit heeft z'n tijd nodig en dat wordt wel eens vergeten." Door dt* lange succesreeks kreeg het sei zoen plotseling een andere wending. EMM was een maand terug zelfs in de race voor de titel. „Dat we zo goed presteerden is alleen maar meegenomen. We kunnen nu niet meer terug. EMM is de weg inge slagen om jeugd naar voren te schuiven en daarmee gaan we door ook." Scores: Miranda Dekker 6, Petula Brasser 3. Jits Jongepier, Renate Hendrikse en Christian Ramstijn 2. Marta Terra en Angela Van De Bergh Snelwieb-GSC 17-10: Veel eer was er niet te halen tegen de overtuigende kampioen van de eerste klasse. De Rotterdammers waren dit seizoen een klasse apart. Daar om was trainer Jaap Quinten maar al blij dat GSC erin slaagde de schade beperkt te houden. Volgende week staat de slotwed strijd tegen hekkensluiter Spirit op het programma. Unitas'61 2-Olympus 12-7: Het liefst wil len ze de competitie in Vlissingen moge lijk vergeten. Door een aantal zware bles sures van onder anderen Wendy Meerman en Linda de Ruijter was het seizoen voor de equipe van Jaap Sinke al snel een ge sloten boek. De teleurstelling was giste ren extra groot omdat ook nog eens Nata- sja van Nieuwland en Bianca Meerman met blessures moesten uitvallen. Door de nederlaag eindigde Olympus een schamel puntje boven hekkensluiter Unitas. Goes-verdediger Serge Berrevoets springt een gat in de lucht nadat hij de 1 -0 heeft binnengeschoten. foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 17