m O PZC 28 (jv Van Velzen b.v. >orsele jan rijk medewerker Mijn vak valt en staat met gastvrijheid. Dat soort service zoek ik overal. woensdag 13 maart 2002 I, briek voor gelukwens^ ter gelegenheid van geboorte,"' verloving, huwelijk, jubileum, examen, s 'enz. Ook voor mededelingen over huisdieren^ Alleen voor particulieren. De teksten en eventueel beeldmateriaal dienen j dagen vóór plaatsing uiterlijk 16.00 uur in het bezit te zijn van de advertentie-afdeling te Vlissingen.ll Tarief, prijs per millimeter over I kolom: 0.51 Een regel met een grote letter is verplicht. Foto of tekening: maximaal 40 mm hoog, over I of 2 kolom. Een shuffletje hier, een trippeltje daar, THEA nu SARAH krijgt het voor mekaar. H.G, het woensdaggroepje HARTELIJK GEFELICITEERD! Arno La Soe en Patricia Molegraaf met de geboor te van jullie prachtige zoon DION JAN RIEMENS uit Arnemuiden heeft de klok horen luiden, want deze stoere Zeeuw wordt vandaag een halve eeuw. MWflH! wmm U K K B O E K H I J Voor al uw drukwerk! Van adreskaartje tot boek Ook drukken wij kettingformulieren Vraag geheel vrijblijvend offerte aan! Wij zijn u graag tot uw dienst! V\A& Dorpsstraat 83 - Krabbendijke tel. 0113-501402 - email: velzenbv@zeelandnet.nl gemeente AANVRAAG MONUMENTENVERGUNNINGEN Onderwerp De burgemeester van Borsele maakt ingevolge het bepaalde in artikel 12, tweede lid, van de Monumentenwet 1988 bekend, dat door burgemeester en wethouders van Borsele, een ver gunning als bedoeld in artikel 11 van voornoemde wet is aan gevraagd ten behoeve van: - de restauratie/verbouw en uitbreiding van een woning op het perceel Plein 29 te Borssele. - het slopen van een schuur en varkenshok op het perceel Weelhoek 10 te Borssele. Inzage Alvorens deze vrijstelling te verlenen liggen de aanvragen ge durende 2 weken met ingang van 14 maart 2002 ter inzage op het gemeentehuis, afdeling Interne Zaken, Stenevate 10 te Heinkenszand. Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 08.30 - 12.30 uur en donderdagavond van 17.00 - 20.00 uur. Zienswijze Gedurende de inzagetermijn bestaat de mogelijkheid voor be langhebbenden om hun zienswijzen over het voornemen tot vrijstelling schriftelijk kenbaar te maken bij het college van bur gemeester en wethouders. Postbus 14450 AA Heinkenszand. Heinkenszand, 13 maart 2002. Burgemeester en wethouders van Borsele, de secretaris, P. Katsman, de loco-burgemeester, drs. P.J.Vollaard. echte bakker Echte Bakker Jan Rijk te Heinkenszand is een dynamische onderneming waarin dagelijks verse brood- en banketbakkersproducten op ambachtelijke wijze worden vervaardigd. Om ons team te versterken zoeken wij een nieuwe die zich voornamelijk zal bezighouden met het vervaardigen van korstproducten. - 38-urige werkweek - gunstige werktijden Bent U: - actief - zelfstandig - accuraat En wilt u deel uitmaken van een jong dyna misch Echte Bakkers Team, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie naar: Echte Bakker Jan Rijk Dorpsstraat 86 4451 AC Heinkenszand Bij vonnis van de rechtbank Middelburg d.d. 2 januari 2002 is de toepassing van de schuldsaneringsregeling ten aanzien van Emile Cyriel de Cock, geboren op 4 april 1950, wonen de te Middelburg aan de Burggang 20, beëindigd. E.C. de Cock verkeert in staat van faillissement vanaf 11 januari 2002. Tot rechter-commissaris is benoemd mr W.M.P. van Alphen. Ondergetekende is aangesteld tol curator. mr. J.A. Platleeuw, curator, Postbus 616,4330 AP Middelburg. LEES DE PZC 1In de wettelijke schuldregeling van mevrouw M.L.A. Verlin den, wonende Dijkstraat 35, 4531 CM te Terneuzen heeft de bewindvoerder, Dhr. F. Wieland, bij de Griffie van het Kantongerecht en de Arrondissementsrechtbank te Middel burg aan de Kousteensedijk nr. 2 een door de rechter-com missaris goedgekeurde slotuitdelingslijst gedeponeerd. Deze lijst zal op voornoemde Griffie 10 dagen vanaf datum van deze publicatie kosteloos voor de schuldeisers ter in zage liggen, 2. Ervan uitgaande dat tegen de slotuitdelingslijst geen verzet wordt aangetekend, geldt dat de schuldsaneringsregeling zal eindigen op 22 maart 2002. Dhr. F. Wieland bewindvoerder, Postbus 570, 4330 AN Middelburg 1. In de wettelijke schuldregeling van mevrouw M.C.M. van der Genugten, wonende Jasmijnstraat 5, 4332 TD te Middelburg heeft de bewindvoerder, Dhr. F. Wieland, bij de Griffie van het Kantongerecht en de Arrondissementsrecht bank te Middelburg aan de Kousteensedijk nr. 2 een door de rechter-commissaris goedgekeurde slotuitdelingslijst ge deponeerd. De lijst zal op voornoemde Griffie 10 dagen vanaf datum van deze publicatie kosteloos voor de schuldeisers ter inza ge liggen. 2. Ervan uitgaande dat tegen de slotuitdelingslijst geen verzet wordt aangetekend, geldt dat de schuldsaneringsregeling zal eindigen op 22 maart 2002. Dhr. F. Wieland bewindvoerder, Postbus 570, 4330 AN Middelburg 1. In de wettelijke schuldregeling van mevrouw M.A. Vierge ver, wonende Schoolstraat 53, 4341 AH te Arnemuiden heeft de bewindvoerder, Dhr. F. Wieland, bij de Griffie van het Kantongerecht en de Arrondissementsrechtbank te Middelburg aan de Kousteensedijk nr. 2 een door de rech ter-commissaris goedgekeurde slotuitdelingslijst gedepo neerd. Deze lijst zal op voornoemde Griffie 10 dagen vanaf datum van deze publicatie kosteloos voor de schuldeisers ter inza ge liggen. 2. Ervan uitgaande dat tegen de slotuitdelingslijst geen verzet wordt aangetekend, geldt dat de schuldsaneringsregeling zal eindigen op 22 maart 2002. Dhr. F. Wieland bewindvoerder, Postbus 570, 4330 AN Middelburg expert Wie kan er beter iets over aandacht, gastvrijheid en service zeggen dan een expert die van deze eigenschappen haar vak heeft gemaakt. Wij van Expert spiegelen ons graag aan dit soort professionals en nemen er een voorbeeld aan. Vandaar dat we maar al te vaak merken dat juist mensen met een servicegerichte instelling onze winkels met heel veel plezier bezoeken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 28