Leentfaar wil CDA-lijst leiden PZC 4 en Schaatsers eisen kunstbaan Weemaes pleit voor herstel van openbaar vervoer in Graauw Weghalen spoor uit Sas kost meer dan dertien miljoen euro Oostburger ziet toekomst in nieuw Sluis lezers schrijven Pulsvisserij Vluchtelingen Muziekuitje op zondag in Hulst Fortuyn Smartlap Herkomst van straaljagers blijft onzeker ALLE KERNEN VEERE BEDANKT 161 zaterdag 9 maart 2002 door Pascalle Cappetti OOSTBURG - De Oostburgse CDA-wethouder R. Leentfaar is in voor het wethouderschap in de nieuwe gemeente Sluis. Hij heeft het bestuur van de partij laten weten alleen te voelen voor het lijsttrekkersschap. Als hij op een andere plaats terecht komt, haakt hij af. „Dan ga ik andere leuke dingen doen." Leentfaar vindt dat het CDA niet om hem heen kan. De be leidspunten uit zijn portefeuille zijn zo goed als nagekomen of op de rails gezet. De voorgenomen bouw van een liftinstallatie in het Visserijmuseum in Breskens door Jean-Lou de Gucht HULST - Wethouder P. Wee maes van Hulst zegt z'n uiterste best te gaan doen om er voor te zorgen dat Graauw weer be reikbaar wordt met het open baar vervoer. De belbus is sinds begin dit jaar opgeheven en daarmee is Graauw van alle openbaar ver voer afgesneden. De dorpsraad van Graauw noemt dit in een brief aan de gemeente Hulst een ongewenste ontwikkeling en vraagt de gemeente in actie te komen. Voorzitter R. Jaberg: „Dit komt toch zeker de leef baarheid van een dorp als Graauw niet ten goede." Weemaes is het hier mee eens. „Schoolgaande jongeren ver voeren hoort toch tot de kernta ken van een vervoerbedrijf. Ik snap dan ook niet dat over deze taak discussie kan bestaan. Als gemeente begrijpen we hier niets van. Zeker omdat het met het openbaar vervoer in Zeeuws-Vlaanderen toch al niet best is gesteld." De dorpsraad stelt voor om een buurtbus een paar keer per dag te laten rijden tussen Graauw en Hulst. Het collectief vraagaf hankelijk vervoer (cw) is naar haar mening niet voor iedereen Deze rubriek is uitsluitend be stemd voor reacties op in de PZC verschenen redactionele berich ten, artikelen of commentaren. De reactietijd beloopt uiterlijk 7 dagen. Plaatsing van bijdragen betekent niet dat de redactie de meningen en stellingen van de inzenders onderschrijft. Open brieven, oproepen, gedich ten en anonieme inzendingen worden niet geplaatst. Bijdra gen mogen niet langer zijn dan 250 woorden. De redactie be houdt zich het recht voor inzen dingen te bekorten. Over gewei gerde brieven wordt niet gecor respondeerd. Hiermee wil ik enkele kantteke ningen plaatsen bij het in de PZC van 5 maart geplaatste ar tikel 'Praktijkproef met elek trisch vistuig even in de ijskast'. De in 1992 bij Verburg-Holland bv gestarte ontwikkeling leidde in eerste fase tot de productie van een compleet 7-meterpuls- vistuig, waarmee in 2000 een aantal praktijkproeven met zeer bevredigende resultaten werd afgerond. Daaruit kon worden afgeleid dat het elek trisch wekveld als meest kriti sche component wel degelijk werkte. Reden dat de Directie Visserij van het Ministerie van LNV als opdrachtgever de ver dergaande ontwikkeling van een 12-meterpulsvistuig, ge schikt voor het merendeel van de vaartuigen die de kustvisserij bedrijven, als een goed bruik baar toekomstig alternatief be schouwt. Genoemde directie wil dan ook het voortouw blijven houden bij de verdere voortgang van het project. Het gaat op dit moment te ver om te stellen dat de ontwikke ling in de ijskast is gezet en dat de praktijkproeven met het pulsvistuig dit jaar geen door gang zullen vinden. Meer be paald is er sprake van een mo ment van pas op de plaats om de elektronica met betrekking tot het wekveld voor een 12-meter- tuig te optimaliseren en de kop peling met de meest geschikte neteonfiguratie tot stand te brengen. Volgens insiders ligt het project goed op koers. Ook dit jaar zal weer een aantal praktijkproeven plaatsvinden. Het lijkt er op dat de gang naar Brussel en het uitrusten van het eerste bedrijfsvaartuig rpet een pulsvistuig nog slechts een kwestie van tijd is. F. Minneboo Korte Noordstraat 26 Middelburg De heer Frans Arkenbout, voor zitter van Vluchtelingenwerk Schouwen-Duiveland, sugge reert (PZC, 2-3) dat de toleran- een optie, omdat het te duur is. De dorpsraad wil alleen een vorm van openbaar vervoer te gen een betaalbaar tarief. Daar kan Weemaes zich wel in vinden. „Het kan niet zo zijn dat de mensen een dubbel tarief moeten gaan betalen. Ze hebben recht op openbaar vervoer tegen het tarief van het openbaar ver voer. Connexxion verwijst wel heel makkelijk naar het cvv. Dat is prima, maar dan wel tegen hetzelfde tarief als dat de men sen gewend zijn. Als gemeente gaan we deze brief dan ook ze ker aankaarten bij Connex xion." HULST - De stichting Welzijn voor Ouderen Hulst houdt zon dag 17 maart een Uit op zondag middag-bijeenkomst in het dienstencentrum De Lieve in Hulst. De bezoekers krijgen vanaf 14.30 uur een optreden van het muziekgezelschap Termenieke te zien. Tijdens deze zondag middagbijeenkomsten wordt onder meer aandacht besteed aan muziek, zang, toneel en in formatieve lezingen. tie t.o.v. vluchtelingen onbe grensd moet zijn omdat hij een oproep tot begrenzing van tole rantie al aanvalt. Ik zou een stuk verder willen gaan en beweren dat de overheid door het gros van de vluchtelingen belazerd wordt over hun motieven om hierheen te komen. Weggooien van hun papieren en liegen over waar ze vandaan komen komt vrij veel voor. Moet je daar dan tolerant mee omgaan? Een echte vluchteling is welkom, maar dat is waarschijnlijk nog geen 1 procent. In de gehele wereld zijn geloofs- en rassenconflicten. Daar wordt geen lering uit ge trokken maar met arrogantie gedacht dat zulks hier niet kan gebeuren. Een oplossing zou zijn dat de landen waar de vluchtelingen naar toe gaan zich organiseren en met de gelden die ze nu kwijt zijn aan vluchtelingenkampen advocaten enz. de landen steu nen waar de vluchtelingen van daan komen. Het is ook nog zo dat de vluchte lingen die hier komen niet de meest gekwetste groep uit die landen zijn, maar die geen geld of connectie hebben om hier te komen. Met andere woorden de meeste mensen die vluchten zijn bij ge wijzigde omstandigheden hard nodig in eigen land waar zij zich ook het beste thuis voelen. L.v. Huuksloot Kanaalpolderweg 3 Phülippine beschouwt hij als zijn jongste wapenfeit. Leentfaar vindt dat hij de afge lopen jaren niet alleen op zijn beleidsterreinen geslaagd is, maar ook een boegbeeld van de partij is geworden. Bovendien heeft hij de eenheid in de fractie behouden, ook na het vertrek van raadsleden P. Ploegaert en R. Jacobs. Hij wil dat het be stuur bij de komende raadsver kiezingen in november de kan didatenlijst zorgvuldiger sa menstelt dan de vorige keer. „Er is toen absoluut geen rekening mee gehouden dat het CDA wel eens vier zetels zou kunnen ha len. De nummer vier had dan ook helemaal niet verwacht in de raad te komen. Niemand had voorzien dat we nummer zes en nummer zeven moesten bena deren om in te springen. Dat kan niet meer. Vanaf nummer vier, zeg tot en met tien moet in de startblokken staan om te kun nen beginnen." Goede wil De CDA-fractie deed onlangs een beroep op L. Verpaalen uit Oostburg om de vacature van Jacobs in te vullen. Jacobs stop te in januari onverwacht. „Hij is van goede wil om er wat van te maken, maar we moeten hem nog leren hoe een gemeente werkt. Daarvoor is de tijd eigen lijk te kort." De gunstige verkie zingsuitslagen in de rest van Zeeland en Nederland geven Leentfaar moed dat het CDA in de toekomstige gemeente Sluis er niet slecht uitrolt en in ieder geval een plaats in het college kan opeisen. Het gevaar dat het CDA opnieuw zijn hand over speelt, zoals vier jaar geleden in Sluis-Aardenburg gebeurde, loopt de partij nu niet, verwacht hij. Leentfaar voelt wel wat voor een brede coalitie met Dorpsbelangen en Toerisme, WD/Gemeentebelangen en PvdA. „Als Lijst Rammelaere in de oppositie blijft, krijg je een stemverhouding van zeventien twee. Dat lijkt mij niet slecht voor een gemeente in opbouw." optreden lopen het risico zich hiervoor tegenover de rechter te moeten verantwoorden, terwijl de arrestant dezelfde dag al weer op vrije voeten loopt. Dit kost de belastingbetaler han denvol geld. Conclusie: de 'eigen' criminelen strenge straffen opleggen en de buitenlandse een enkele reis naar het land van oorsprong. Velen vestigen nu hun hoop op Fortuyn om Nederland (samen) weer enigszins te maken tot wat het jaren geleden was. Veilig op straat. Op een rechtvaardige manier streven naar een leef baar Nederland en niet, na ver loop van tijd volledig uitgeperst te zijn, te zullen moeten consta teren: Sorry, Nederland, we hebben vergeten voor je te vech ten. M. de Poorter Kon. Julianastraat 8 Hoofdplaat Vanuit het niets veroverde Leef baar Rotterdam met lijsttrekker Pim Fortuyn 17 zetels in de ge meenteraad (PZC, 7-3). Voor ve len geen verrassing. Nederland is het kotsbeu op alle mogelijke manieren te worden uitgemol ken en 'gastheer' te spelen. Steeds te moeten inleveren. Ter wijl per taxi de ene groep de uit kering afhaalt, staat de andere groep in de kou. Dit werkt dis criminerend. Justitie kondigde aan dit jaar 47 miljoen extra binnen te halen. Flitspalen mede als hulpmid del? Taxaties van onroerende zaken vaak tienduizenden gul dens hoger dan voorheen. Door de bezuinigingen in de gezond heidszorg krijgt m.n. de kwetsbaarste groep, onze pensi oengerechtigden, die destijds Nederland mede tot bloei heb ben gebracht, nu letterlijk de re kening gepresenteerd. Ver over de grenzen stond Nederland be kend om zijn goeie sociale voor zieningen. Dit lokte velen hier heen. Zij die wilden werken, maar nog meer profiteurs. Cri minaliteit en vandalisme zijn schrikbarend toegenomen. Agenten die hiertegen streng Els Mesu en haar zoon Erwin overhandigen de wethouders L. Poppe-de Looff en P. Bruinooge een dik pak handtekeningen. foto Ruben Oreel door Ab van der Sluis VLISSINGEN - Bijna vierdui zend Zeeuwse schaatsers willen een (overkapte) kunstijsbaan in het stadsgewest Vlissingen- /Middelburg. De wethouders van sportzaken, L. Poppe-de Looff van Vlissingen en haar college P. Bruinooge van Mid delburg, ontvingen gistermid dag de duizenden steunbetui gingen. Het idee voor de baan is afkom stig van Floris Jan Koole uit Middelburg. Hij vindt dat met de handtekeningen het bewijs is geleverd dat in de provincie een kunstijsbaan van vierhonderd meter moet komen. Zeeuwen die de ijzers willen on derbinden moeten naar Den Haag of naar Breda, waar vorig jaar een overdekte kunstijsbaan werd geopend. Sommige ouders rijden met hun kind twee tot drie keer per week naar Bra bant. De Koninklijke Nederlandsche Schaatsenrijders Bond (KNSB) ondersteunt het plan. De KNSB is het met de initiatiefnemers eens dat er een enorme belang stelling bestaat voor de schaats sport en dat het aantal banen in Nederland beperkt is. De bond is bereid mee te denken over de baan, maar wil er geen geld in stoppen. Ook het Bureau voor Toerisme Zeeland juicht de plannen toe, omdat een ijsbaan leidt tot een verbreding van het aanbod van toeristische attrac ties. De recreatieondememers, verenigd in Recron, denken dat een kunstijsbaan goed is voor het voor- en naseizoen. De sporthouders zeiden de plannen voor een kunstijsbaan te omarmen. Zij vrezen dat een baan moeilijk te exploiteren is. „We moeten daar heel eerlijk in zijn", aldus Bruinooge. „Zee land heeft onvoldoende inwo ners om een sluitende exploita tie voor een kunstijsbaan voor elkaar te krijgen." Bruinooge en Poppe-de Looff zeiden uit te kijken naar de haalbaarheids studie van de Sportraad. door Harold de Puysseleijr SAS VAN GENT - De verplaat sing van het spoorwegemplace ment uit de bebouwde kom van Sas van Gent kost ruim 13,6 miljoen euro. Dat blijkt uit in formatie die de gemeente heeft gekregen van het ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu (VROM). De stuurgroep Gebiedsgerichte Benadering Kanaalzone heeft deze week besloten een bedrag van ruim 53.000 euro beschik baar te stellen voor de verdere voorbereidingskosten die ge moeid zijn met de verplaatsing van het rangeerterrein. Voor waarde is dat de gemeente Sas eenzelfde bedrag op tafel legt. Het totale budget kan worden gebruikt voor het vervolg op de eerder uitgevoerde haalbaar heidsstudie en de planologische procedure die nodig is om de verplaatsing te regelen. Projectgroep Voor de uitvoering van het pro ject is de oprichting van een spe ciale projectgroep voorzien. Die moet gaan bestaan uit vertegen woordigers van de Kring van Werkgevers, Zeeland Seaports, de gemeente Terneuzen en de provincie. Uit een studie die in 1997 al is uitgevoerd naar de verplaatsing van het rangeerterrein kwam de Tweekwartweg als beste alter natief uit de bus. De verplaat sing moet een einde maken aan de j arenlange overlast en het ge- varenrisico. Dagelijks rangeert een handvol goederentreinen op het empla cement in Sas. De locomotieven worden daar verwisseld, omdat de (zwaardere) Belgische locs niet op het Nederlandse spoor mogen rij den. De gemeente Sas hoopt van het ministerie van VROM tijdens overleg op 14 maart meer te ver nemen over de financiering het miljoenenproject. Minister Pronk zegde eind vorig jaar geld toe om Sas van hè langslepende probleem te ver lossen. MIDDELBURG - Commissaris) van de koningin W. van Gelder| wacht nog steeds op antwoord, Vorig jaar juli al klom hij in de pen om opheldering van het mi nisterie van Defensie te krijgen over straaljagers die gevaarlijk laag overkunstmestfabriek Hy dro Agri vlogen. Driekwart jaar later zijn de vra gen van Van Gelder nog steeds niet beantwoord. Eén ambte naar op het provinciehuis in Middelburg ging er deze week nog maar eens achteraan.'Hij zocht contact met het ministerie en kreeg te horen dat de brief kennelijk was zoekgeraakt Waarop hij de brief van de Zeeuwse commissaris onmid dellijk nog eens doorfaxte naar1 Defensie. Of de reactie net zo snel komt, is de vraag. Het ministerie liet in november vorig jaar al weten) dat Van Gelder 'een dezer da gen' het antwoord tegemoet kon zien. Dus blijft het gissen naar het: antwoord op de vraag welke' luchtmacht, de Belgische of de Nederlandse, vorig jaar enkelei keren straaljagers over de fa briek van Hydro Agri stuurde' Een troost: sinds het bedrijf de: incidenten meldde bij Van Gel-; der, zijn boven Hydro Agri geen; oefenende gevechtspiloten' meer waargenomen. De PZC besteedt op 7-3 aan dacht aan het levenslied. Martin Hermens bespreekt het boek van Jacques Klöters 'Huilen is voor jou te laat'. Het overigens lezenswaardig artikel biedt de belangstellende lezer allerlei interessante gegevens: Wim lbo die de kunst van het meten met twee maten verstond als het om het levenslied ging, de Zangeres zonder Naam, die dat lied op ho ger peil wist te brengen, Van het Reve die de blaaskakerij van de culturele elite t.a.v. het levens lied doorprikte... Allemaal ge gevens die Klöters zijn lezers voorschotelt, gegevens waarbij gerust kritische aantekeningen geplaatst zouden kunnen wor den. Ik licht er één uit: de verklaring van het woord smartlap. Waar het woord ook vandaan mag ko men, de oorsprong ei-van in 1960 leggen, is een slag in de lucht. Eind jaren '20 volgde mijn oud ste zus haar opleiding tot onder wijzeres op de Rijkskweek school in Oostburg. Als zij met vakantie in het ouderlijk gezin thuis was, bracht zij woorden en uitdrukkingen mee, die haar broers en zussen gretig overna men. Een van die woorden was 'smartlap'. Dat sloeg dan op lie deren zoals vooral Willy Derby die zong: 'Bij de muur van 't ou de kerkhof', 'Witte rozen' en meer sentimenteels. Tot slot nog één opmerking: Derby was een fenomenaal ar tiest die alles wat hij zong ni veau gaf: van het gekste en het knapste tot het gevoeligste en sentimenteelste Over het tillen op een hoger vlak gesproken! A. P. Cornet Jasmijnstraat 1 Goes Deze strijd kon ik niet winnen Laat eenieder opnieuw beginnen Ik kijk op jullie allen neer Zorg samen voor een goede sfeer. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader en opa JAN DATTHIJN in de leeftijd van 64 jaar, Sluis: Johan Datthijn Sint-Kruis: Adrie Datthijn Veronique Datthijn-Vereecke Mariska, Cariijn Ooslburg, 7 maart 2002 Correspondentieadres: Wilhelminaweg 4, 4528 ET Sint-Kruis Pa is opgebaard in de rouwkamer van hel 'Antonius Ziekenhuis', Pastoor Van Genklaan 6 te Oostburg. Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op maandag 1 I maart van 20.15 tot 20.45 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 12 maart om 14.00 uur in het crematorium 'Terneuzen', Bellamystraat 28c. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegen heid tot condoleren in de hal van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. De Heer heeft thuisgehaald onze lieve zuster, schoonzuster en tante WILHELMINA PAULINA NOORDHOEK 25-6-1920 1 7-3-2002 te Kortgene te Kortgene Goes: C. P. Noordhoek t P. Noordhoek-de Jonge Zierikzee: P. C. Noordhoek C. Noordhoek-Swenne t Eibergen: P. W. Holster-Noordhoek A. B. Holster t Kortgene: L. M. Noordhoek t Kruiningen: M. L. Noordhoek M. Noordhoek-den Boer Australië: M. Noordhoek t J'. Noordhoek-Hansen Goes: M. J. Noordhoek J. Noordhoek-Filius Neven en nichten Correspondentieadres: Mevr. L. M. A. van Veen-Noordhoek Oosterscheldestraat 39, 4424 EN Wemeldinge. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden dinsdag 12 maart om 13.15 uur in de Ned. Herv. Kerk te Kortgene. Voorafgaand aan deze dienst is er gele genheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om pim. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Kortgene. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Bij de uitgang van de kerk zal er gecollecteerd worden voor de kankerbestrijding van het Kon. Wilhelminafonds. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een lang leven is vredig ingeslapen, onze moeder, oma en overgrootmoeder CATHARINA MARIA RE1JERSE 14-11-1915 107-03-2002 Dos de Mayo (Arg.): Aio en Amalia van Eenennaam Kathy Amsterdam: Carmen en Marisa Loosdrecht: Peter van Eenennaam Oost-Souburg: Paul en Carla Perry Kristel Loosdrecht: Elmer Correspondentieadres: Oud Loosdrechtsedijk 203 A, 1231 LW Loosdrecht, Tel.: 06-20978520. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op dins dag 12 maart om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. oma REIJERSE Henk en Olivia Enige en algemene kennisgeving Heden is onverwachts van mij heengegaan in de leeftijd van 83 jaar mijn zuster JACOMINA COPPOOLSE P. Coppoolse Mijn dank gaat uit naar het verplegend personeel van de afdeling "Intensive Care" van streekzieken huis Walcheren, voor hun liefdevolle verpleging. 5 maart 2002. Correspondentieadres: P. Coppoolse, Noord weg 246, 4333 GP Middelburg. De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Vaste rots van mijn behoud, als de zonde mij benauwt, laat mij steunen op uw trouw, laat mij rusten in uw schaüw, waar het bloed door U gestort, mij de bron des leven wordt. Gezang 174 1 Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder SUZANNA DE ZEEUW sinds 16 december 1967 weduwe van Levinus de Putter in de gezegende ouderdom van 100 jaar. Gedurende 10 jaar werd ze liefdevol verzorgd in "De Molenhof", afd. Zwaluw. Een woord van dank aan het personeel is hierbij op zijn plaats. Axel: C. de Putter Hoek: J. Schieman-de Putter A. Schieman IJzendijke: Franny en Ad Diana, Sander, Leon Hoek: Levien en Dianna Thamara, Arjen Zaamslag, 7 maart 2002. Correspondentieadres: Fam. Schieman-de Putter, Kreeksingel 55, 4542 BN Hoek De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op dinsdag 12 maart om 14.00 uur in "De Molenhof", Molenstraat 3 te Zaamslag. Aansluitend zal de be grafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in "De Molenhof". Zij die geen kaart hebben ontvangen kunnen deze advertentie als uitnodiging beschouwen. in de gemeente Dankzij Gods onmisbare Zegen en Uw steun en stemmen mocht de SGP haar 4 zetels behouden. In 1997 kregen we 2005 stemmen In 2002 kregen we 2130 stemmen De SGP heeft wat te Heden nam de Heere uit ons midden weg onze geliefde broer, zwager en oom GILLES DE VISSER weduwnaar van Sina de Visser op de leeftijd van bijna 65 jaar. Aagtekerke: C. Minderhoud-de Visser Meliskerke: H. de Visser C. de Visser-Francke M. de Korte-de Visser J. de Korte M. Francke-de Visser M. Francke A. M. Francke-de Visser A. de Visser A. de Visser-Verhage W. M. Wisse-de Visser P. Wisse Neven en nichten 4365 NC Meliskerke, 7 maart 2002. jan Geertsesweg 12. Correspondentieadres: H. de Visser, fan Geertsesweg 10, 4365 NC Meliskerke, De rouwdienst voor genodigden en belangstellen den zal gehouden worden op maandag 11 maart om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke om ca. 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemde kerk. Geen bloemen. Heden heeft de Heere van ons weggenomen, na een ernstige ziekte, mijn geliefde schoonzoon, onze zwager en oom GILLES DE VISSER sinds 13 september 1998 weduwnaar van Sina de Visser in de leeftijd van bijna 65 jaar. Domburg: M. de Visser-Simonse Kleverskerke: J. Baaijens C. J. Baaijens-Hoogenes Middelburg: C. J. Verhage-de Visser Gisborne (NZ): M. Geuzë-de Visser J. Geyze Meliskerke: J. de Visser „,ii' M. de Visser-de Visser Vrouwenpolder: S. de Visser L. de Visser-de Voogd Neven en nichten Meliskerke, 7 maart 2002. Algemene kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmede zij ons gedurende haar leven heeft omringd, geven wij u kennis (1 dat van ons is heengegaan, onze lieve zorg zame moeder, schoonmoeder en oma MARIA BARBARA VERMUE weduwe sinds 27 december 1978 van Georges L. C. van den Kerchove Nieuwvliet: Aimé en Marie van den Kerchove-Simonse kinderen en kleinkinderen St.-Kruis: Irène en Anthoine Paridaen- van den Kerchove IJzendijke: Agnes en Herman Speijer- van den Kerchove kinderen en kleinkinderen St.-Anna ter Muiden: Jenny en Jan van de Vijver van den Kerchove kinderen en kleinkinderen Westkapelle: Lydie en Henk van Maldegem- van den Kerchove Groede, 7 maart 2002. Correspondentieadres: Ringdijk 2, 4504 SE Nieuwvliet De plechtige uitvaartdienst, waarvoor u wordt uit genodigd, zal gehouden worden op dinsdag 12 maart om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Bavo te Groede. waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de R.-K. begraafplaats aldaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 70