PZC Commercieel Technisch Adviseur m/v ECOLAB Ben jij mijn opvolger bij Human Resources?" deltacoViSuM KORCZAKSCHOOL OPROEPKRACHTEN Medewerker bedrijfszorg m/v B, PHILIP MORRIS PRODUCTION MANAGER Qr d i ADMINISTRATIEF LOGISTIEK MEDEWERKER m/v zaterdag 9 maart 2002 Ecolab B.V. te Nieuwegein is de Nederlandse vestiging van Ecolab, een unieke, mondiale onderneming die haar institutio nele en industriële klanten complete concepten biedt voor reiniging en hygiëne. Als wereld marktleider ondersteunen wij onze klanten, waaronder de meest gerenommeerde onder nemingen ter wereld, via 20.000 medewerkers in meer dan 165 landen. Ecolab B.V. biedt totaal-oplos singen voor gebouwonderhoud, de professionele textielwasserij, de voedingsmiddelenindustrie en voor grootkeukens in de zorgsector, horeca en catering. Initiatief en betrokkenheid worden door Ecolab in sterke mate bevorderd en gewaar deerd. Medewerkers krijgen volop de ruimte om zich te ontwikkelen en intern door te groeien. We zien dit als de belangrijkste bouwstenen voor ons succes, vandaag en morgen. De divisie Professional Hygiene is een succesvolle leverancier van professionele hygiënesystemen aan schoonmaakbedrijven, gezondheidszorg, grootwinkelbedrijven, industrie, onderwijsinstellingen en andere organisaties. Met ons totale producten pakket, onze dienstverlening en kennisoverdracht spelen wij alert in op de eisen en wensen van onze afnemers. Voor de regio Zeeland/West Brabant zoeken wij een De functie: u bezoekt relaties en prospects als schoonmaakbedrijven, de gezondheids zorg, supermarkten en industrie en adviseert bij het identificeren van hun specifieke hygiënewensen. U doet voorstellen om deze wensen te vervullen en sluit contracten af. U geeft invulling aan het realiseren van de verkoopdoelstelling. U bent in de regio omzetverantwoordelijk. U maakt uw eigen afspraken. U werkt nauw samen met customer service, sales support en de technische dienst, die u ondersteunen in de uitvoering van uw taken. U rapporteert aan de District Manager over klantbezoeken, kansen en mogelijkheden in de markt. Uw profiel: MBO diploma op commercieel/ technisch gebied. Bij voorkeur kennis van chemie en affiniteit met techniek. Enige jaren ervaring in de verkoopbuitendienst. U bent competitief en geeft daar op verantwoorde wijze invulling aan, met het oog op een lange termijn relatie. Professional in woord en daad. Gemakkelijke en duidelijke communicatie op elk niveau. Analytisch en probleemoplossend vermogen. Pro-actief, enthousiast en pragmatisch. Wij bieden: Een boeiende, zelfstandige en commerciële functie bij een dynamisch bedrijf in een innovatieve branche. Goede salariëring in overeenstemming met de functie en dito secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto van de zaak, communicatie middelen, 13e maand en prestatiebonussen. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot mevrouw B.W. Hol (Human Resources Manager), telefoon: 030-6082292. Herkent u zich in het voorgaande en voelt u iets voor een loopbaan bij een gezond internationaal bedrijf? Stuur dan uw schriftelijke reactie aan: Ecolab B.V. t.a.v. mevrouw B.W. Hol Human Resources Manager Postbus 2290 3430 DL Nieuwegein Wij zijn sinds 1976 actief als een onafhankelijk bedrijf dat zich richt op de ondersteuning en realisering van de technische bedrijfsvoering van onze opdrachtgevers. Onze kernactiviteiten liggen op het gebied van: - integrale instandhoudingsprogramma 's voor industrie en overheid; - informatisering en automatisering van de bedrijfsvoering; - systeem-, netwerkbeheer - configuratie- en documentatiebeheer van technische systemen; - bedrijfszorg; (kwaliteit, arbo, milieu); - opleidingen; - milieuprojecten. Onze 95 medewerkers functioneren in een platte en uiterst professionele organisatie met veel aandacht voor opleiding, begeleiding en loopbaanontwikkeling. Tot de kring van opdrachtgevers behoren o.a.: - Elektriciteit opwekkende bedrijven, nucleair en conventioneel - Defensie - Rijkswaterstaat - Waterschappen - Petrochemische- en procesindustrie - Afvalverbrandingsbedrijven Het bestuur van de Stichting Samenwerkingsscholen voor Speciaal en Voortgezet Speciaal Onderwijs Zeeland vraagt voor de SOA/SO ZMOK te Middelburg een MAATSCHAPPELIJK WERKENDE (m/v) Voor 16 tot mogelijk 24 uur per week (wtf 0,39 tot 0,6316) Datum indiensttreding zo spoedig mogelijk. Voor deze vacature zoekt het bestuur een gediplomeerd maatschappelijk wer kende. Taken: de te benoemen functionaris is lid van de aan de school verbonden Commissie van Onderzoek. In het kader van de toelating van leerlingen verricht de maatschappelijk werkende de sociale anamnese. Vanuit de begeleidings- taak ondersteunt de maatschappelijk werkende ouders en leerlingen, onder houdt contacten met jeugdhulpverleningsinstellingen en biedt hulp aan leer krachten in hun begeleiding van de leerlingen. Vanaf augustus 2002 is de maatschappelijk werkende aanmeldingscoördinator voor de aanvragen van ouders bij de Commissie van Indicatie Leerlinggebon den Financiering (het Rugzakje). Kennis van de sociale kaart van Zeeland is een pre. De Korczakschool in Middelburg kent een afdeling S.O. van 36 leerlingen, een afdeling V.S.O. van 60 leerlingen en op de kliniekschool verbonden aan Rhaka te Goes wordt onderwijs geboden aan zo'n 30 leerlingen. Daarnaast zijn de deelnemers van Het Traject, daghulp niet-schoolgaande jeugd, ingeschreven als leerling van de Korczakschool. Salarisindicatie: 1934 tot 2593 bruto per maand bij volledige weektaak, BBRA schaal 8. Inschaling is afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor de functie geldt dat de benoeming in principe in eerste instantie tijdelijk is voor één jaar. Indien mogelijk kan daarna een benoeming voor onbepaalde tijd worden aangegaan. E.e.a. is eveneens afhankelijk van ervaring en opleiding. Belangstellenden kunnen contact opnemen met de directeur van de school, de heer R. Janse of adjunct-directeur dhr. M. Burger. Te bereiken tussen 12.00 en 13.00 uur of na 15.30 uur onder telefoonnummer 0118 - 633332, na 19.00 uur onder telefoonnummer 0118 - 461147 resp. 0113 - 622588. Sollicitatiebrieven dienen uiterlijk 19 maart in bezit te zijn van het bestuur. U kunt deze richten aan Het Bestuur, per adres Korczakstraat 14335 ER Middel burg. T-CARE ZORG MET EEN HOOFDLETTER T-care, bureau voor privezorg zoekt: (met mogelijkheid tot vast dienstverband) U bent: B-verpleegkundige met specialisaties, (m.b.t. persoonlijkheidsproblematiek) klantvriendelijk, servicegericht, zelfstandig, mobiel en flexibel. Wij bieden: Goede arbeidsvoorwaarden, een nieuwe manier van werkervaring,in de zorg, ambulant werk, (o.a. gezinnen met kinderen), een gezellig team waarin ook uw persoonlijke kwaliteiten tot hun recht kunnen komen. Uw schriftelijke reactie incl. c.v. kunt u sturen naar T-care Schansstraat 1 4435 AJ Baarland t.a.v. Marianne de Kort en Heidi Burm. T-care op het internet www.tcare.nl Ter versterking van onze afdeling bedrijfszorg willen wij op korte termijn in contact komen met een flexibele en dynamische collega voor de functie van: veiligheidsdeskundige kwaliteitsdeskundige milieudeskundige Met ervaring op het gebied van: Kwaliteitszorg (ISO 9001 Milieu (ISO 14001, EMAS) Veiligheid (VCA, ARBO-systeem, OHSAS) Functie-eisen: Middelbare of hogere (technische) opleiding Relevante werkervaring Ervaring met het houden van audits is een pre Ervaring met het verzorgen van bedrijfszorgtrainingen Goede contactuele eigenschappen en uitdrukkingsvaardigheid zowel mondeling als schriftelijk In staat zijn om zelfstandig te kunnen werken maar ook in teamverband Klantgericht denken en snel kunnen 'schakelen' De werkzaamheden vinden plaats zowel binnen als buiten de regio. Wij bieden een uitdagende, zelfstandige functie met ontplooiingsmogelijkheden. Daarnaast besteden wij veel zorg aan persoonlijke ontwikkeling o.a. door gerichte trainingen en scholing. Voor meer inlichtingen kunt u contact opnemen met Ronald van Eerdenburgh (0113) 343510 of e-mail eer@deltaconsult.nl. Indien u interesse heeft voor deze functie, stuur dan uw e-mail of brief met CV vóór 23 maart 2002 naar: Delta Consult B.V. t.a.v. mevrouw K. A. A. Cardon afdeling HRM t.a.v. afd. personeelszaken Postbus 71 4420 AC Kapelle tel.: 0113-343510 crk@deltaconsult.nl www.deltaconsult.nl ij Philip Morris hebben we binnen de afdeling Human Resources zes afdelingen. Allemaal hebben we een eigen klantenkring, in mijn geval de logistieke afdelingen. Hierbij ondersteun ik leidinggevenden en medewerkers in personele zaken als groepsontwikkeling of loopbaancounseling. Zo werf en selecteer ik nieuwe medewerkers én geef ik advies over opleidingen en interne doorstroommogelijkheden Daarnaast ben ik betrokken bij organisatie ontwikkeling, bijvoorbeeld als facilitator in multidisciplinaire projectgroepen Ons werkterrein omvat de grootste sigarcttenfabriek buiten de Verenigde Staten, waar we met 1850 mensen werken aan de productie van topmerken als Marlboro, Chesterfield en Philip Morris. Daarvoor is een professioneel en innovatief personeelsbeleid natuurlijk essentieel, waarbij we uitgaan van de kwaliteiten van onze mensen. Na mijn universitaire opleiding perso neelswetenschappen biedt deze organisatie uitstekende perspectieven voor tal van carrière mogelijkheden. Zo zijn collega's naar ons hoofdkantoor in Lausanne verhuisd en ook ik begin binnenkort aan een nieuwe uitdaging binnen ons bedrijf. Reden voor Philip Morris om naar een goede opvolger te zoeken. Ben jij dat misschien?" HR Professional m/v "Wij vragen een HBO of universitaire opleiding op het gebied van Human Resources of gelijkwaardig en minimaal twee jaar ervaring in het vakgebied. Naast uitstekende sociale vaardigheden behoren sensitiviteit voor je omgeving en daad kracht tot je karaktereigenschappen. Interesse? Stuur dan vóór 23 maart je sollicitatiebrief met c.v. naar Anita Dingemans, Philip Morris, Postbus 205, 4600 AE Bergen op Zoom, o.v.v. vacature nummer 502. Telefoon: 0164 - 295 286. E-mail: sollici teren.pminlboz@pmintlch" BUDELPACK Onze opdrachtgever Budelpack is een dynamisch internationaal opererend bedrijf met 11 vestigingen in Europa. De groep biedt werk aan ruim 2000 medewerkers en behaalt daarmee een omzet van ruim 225 miljoen. Budel pack produceert en verpakt een groot assortiment merkartikelen ten behoeve van gerenommeerde multinationals. Het succes van Budelpack is gelegen in de combinatie van: klantgerichtheid, kwaliteit, hoogwaardige technologie en knowhow, service-bewust en goed gemotiveerd en gekwalificeerd personeel. Voor Budelpack Poortvliet B.V. zijn wij op zoek naar een Production Manager m/v. 'people manager die zich thuis voelt in een dynamische omgeving' De functie. U draagt zorg voor optimale technisch- organisatorische omstandigheden, waardoor de verpakking van de producten tegen genormeerde kosten ongestoord kan verlopen en de overeen gekomen levertijden worden gerealiseerd. Hiertoe organiseert u de werkzaamheden en de indeling van personeel, neemt actief deel aan projectteams en begeleidt u projecten op productiegebied. U bent verantwoordelijk voor (verbeterings)projecten en neemt indien nodig corrigerende maatregelen bij afwijkingen van het kwaliteitsniveau. U maakt deel uit van het Plant Management Team en geeft direct leiding aan 14 medewerkers. Onder uw verantwoordelijkheid valt de afdeling productie die bestaat uit 140 vaste medewerkers en tussen de 100 en 200 flexwerkers en rapporteert rechtstreeks aan de plantmanager. Het profiel. U bent een daadkrachtige people manager met een opleiding op minimaal HBO niveau (bij voorkeur in een technische richting). U communiceert op een heldere wijze en bent besluitvaardig. Met uw improvisatievermogen weet u het maximale te realiseren en speelt u flexi bel in op de wensen van de klant U heeft aantoonbare leidinggevende ervaring binnen een (matrix) productie-organisatie (bij voorkeur in de fast moving consumer goods). Uw interesse gewekt? Stuur dan uw brief met curriculum vitae, aangevuld met een indicatie van uw salaris, binnen 14 dagen naar OrdinO B.V., Postbus 91, 5600 AB Eindhoven, ta.v. De heer J. Frenken. Telefoon 040-2940505. e-mail j.frenken@ordino.nl Bezoek onze website voor actuele vacatures www.ordino.nl Til 'erv'nS en Selectie Psychologisch Onderzoek Interim Management OrdinO richt zich op hoger- en middenmanagement. Het werkterrein strekt zich met name uit over Zuid-Nederland, met Roermond en Eindhoven als vestigingsplaatsen. Email info.roermond@ordino nl - info.eindhoven@ordino.nl Voor onze afdeling Cement onderdeel van De Hoop Handel bv, zijn wij op korte termijn op zoek naar goed gemotiveerde kandidaten voor de functie van Het betreft hier een functie op full-time basis. •j De taken bestaan o.a. uit: i - telefonische bestellingen aannemen - regelen van de expeditie •J - verzorgen van de administratieve verwerking Functie-eisen: - opleiding op MBO-niveau - moet zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken - goede communicatieve vaardigheden Bent u geïnteresseerd in deze functie dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan De Hoop Terneuzen bv, t.a.v. de heer H. Suy, Hoofd Personeelszaken, Postbus 19, 4530 AA Terneuzen. De Hoop Terneuzen b.».,- leverancier van bouwmaterialen in de ruimste zin van het woord en producent van betonwaren en betonmortel. De producten vinden hun toepassing in alle sectoren van de bouwwereld; weg- en waterbouw, woning- en utiliteitsbouw. De afnemers bevinden zich zowel op de professionele als de particuliere markt. Onder de moedermaatschappij De Hoop Terneuzen b.v. opereren tevens diverse deelondernemin- gen in Nederland, België, Frankrijk en Engeland. De Hoop Terneuzen bv Postbus 19,4530 AA Terneuzen telefoon (0115) 68 09 11 fax (0115)61 72 77 e-m3ïl: hsuy@dehoop.nl VANAS EXPORT BV Vanas Export bv verkoopt planten en bloemen op de Franse markt. Wekelijks rijden luxe opleggers en bakwagens diep in Frankrijk en ver kopen grote partijen Nederlandse planten en bloemen aan de detaillist. Op korte termijn zoeken wij een prettige collega als Chauffeur-Assistent Verkoper Werkzaamheden: De chauffeur assisteert de verkoper bij de verkoop van de planten en bloemen. Hij draagt zorg voor een optimale belading van de auto en de presentatie van de producten aan de klant. De werkzaamheden be ginnen over het algemeen op maandagmorgen en op donderdag bent u voor de middag weer thuis. Wij vragen: Collegiale en flexibele werkhouding Bereidheid zich de Franse taal eigen te maken Belangstelling en enthousiasme voor het werkgebied Rijbewijs BCE en chauffeursdiploma (of bereid deze te halen) Woonachtig in Midden of Noord Zeeland Heeft u interesse? Belt u dan z.s.m. de heer M. J. R. van As, 0118 593460

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 26