22,M PERSONEEL .6»- VERHUIZEN tOLDA PZC m Varen op zee... ...en toch regelmatig thuis WOLF A*- LWCKELSON Kapiteins 1ste Stuurlieden 2de Stuurlieden slipformpavermachinist betonafwerker versluis willeboer FIGUURGLAS Heijmans Infrastructuur en Milieu bouwplaatsmanager MET SPOED GEVRAAGD Motor instructeur BE- instructeur zaterdag 9 maart 2002 <CÏSllllfe OA ^■"Rubriek voor gelukwens® gelegenheid van geboorte, verloving, huwelijk, jubileum, examen,x enz. Ook voor mededelingen over huisdieren^ Alleen voor particulieren. De teksten en eventueel beeldmateriaal dienen dagen vóór plaatsing uiterlijk 16.00 uur ir bezit te zijn van de advertentie-afdeling te Vlissingen. Tarief: prijs per millimeter over I kolom: C Een regel met een grote letter is verplicht. Foto of tekening: maximaal 40 mm hoog, over I of 2 kolom. CORRIE EN MARIAN worden 50 jaar Hartelijk gefeliciteerd, en tot vanavond van de feestcommissie Je wordt 50 en wilt er niks aan doen maar die vlieger gaat niet op. Dus sta je in de krant met je vrolijke kop. n WÊmS-' JSHfafe, GEFELICITEERD Jeroen-Niels-Diana Helaas, met je winkeltje liep het spaak LIEVE JORDY nu veel succes bij Joke en Sjaak! Je Marianne Elke cent telt Gemeente Sluis-Aardenburg Vrijstelling van het bestemmingsplan ten behoeve van het realiseren van het Multifunctioneel Centrum Sluis. De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 7 februari 2002 besloten de vrijstellings procedure op grond van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 van de Woningwet op te starten, ten be hoeve van het uitvoeren van het projectplan voor de bouw van het Multifunctioneel cen trum nabij de Kloosterstraat/Zilversmidstraat te Sluis. Dit bouwplan voldoet niet aan het ter plaatse geldende bestemmingsplannen. Het vrijstellingsverzoek, bouwplan en de ruimtelijke onderbouwing liggen met ingang van 11 maart 2002 tijdens kantooruren gedu rende 4 weken, derhalve tot en met 8 april 2002, voor een ieder ter inzage op de afdeling VROM van de sector Grondgebied aan de Groote Markt 1 te Sluis. Tijdens deze periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 15, 4527 ZG Aardenburg. Sluis, 9 maart 2002 Burgemeester en wethouders van Sluis-Aardenburg, De burgemeester, B.J. Straatsma De secretaris, J.M.W.H. Janssen Postbus 15, 4527 ZG Aardenburg Telefoon: 0117-475500/ e-mail: aemeente@sluis-aardenbura.nl Website: www.sluis-aardenburg.nl Hoofdkantoor: Oude Veerseweg 20 Vlissingen 4332 SH Middelburg Goes Tel.: 0118 - 612669 Terneuzen 0118-414040 0113-222220 0115-695010 Behandeling voordracht ex Artikel 352 Faillissementswet In de wettelijke schuldsaneringsregeling van mevrouw S. Z. Abed, wonende Westerzicht 699, 4385 CC te Vlissingen, zal de Arrondissementsrechtbank Middelburg op woensdag 27 maart 2002 om 11.00 uur, in een van de zalen van het Ge rechtsgebouw, dat is gevestigd Kousteensedijk 2, behandelen de voordracht van de rechter-commissaris ex art 352 lid 2 tot beëindiging van voornoemde schuldregeling. Dhr. F. Wieland, bewindvoerder Postbus 570, 4330 AN Middelburg "-•Tel. 0118-675685. Behandeling voordracht ex Artikel 352 Faillissementswet In de wettelijke schuldsaneringsregeling van mevrouw S. J. Schrandt, wonende Margrietstraat 1, 4571 VS te Axel, zal de Arrondissementsrechtbank Middelburg op woensdag 27 maart 2002 om 11.25 uur, in een van de zalen van het Gerechtsge bouw, dat is gevestigd Kousteensedijk 2, behandelen de voor dracht van de rechter-commissaris ex art 352 lid 2 tot beëindi ging van voornoemde schuldregeling. Dhr. F. Wieland, bewindvoerder Postbus 570, 4330 AN Middelburg. Tel. 0118-675685. MEtWE COLLECTIE AtfKS MIDDELBURG VLISSINGEN GOES De Clearwater Group is een jonge, dynamische rederij met 4 hyper moderne chemicaliëntankers in de vaart en een vijfde schip in aanbouw. Wij vervoeren voor zowat alle bekende chemieconcerns een grote verscheidenheid aan chemicaliën. Met onze schepen bedienen we het gehele gebied van Noord-West Europa. Door de geavanceerdheid van onze schepen en de vrachten die wij vervoeren bieden wij, zowel vanuit technisch als vanuit nautisch oogpunt, een uitermate interessante optie als officier aan boord van onze schepen. Clearwater group Postbus 229, 3350 AE Papendrecht 3078 - 6410440, tS 078 - 6413891 E-mail: Leonie@clearwatergroup.nl Acquisities n a v, desa advertentie worden niet Of) prijs ftesteld. Door een expansieve groei van onze activiteiten zijn we op zoek naar goed opgeleide Maritieme Officieren. Aan boord van onze schepen hebben we plaats voor: Ben je in het bezit van een maritieme MBO, HBO of MAROF-opleiding en zie je het varen op zee toch wel als een uitdaging? Wil je daarnaast voldoende ruimte voor een regelmatig privé leven, dan is dit een job die jouw op het lijf is geschreven. Onze CAO waarborgt, met 7 weken op en 7 weken af, voldoende ruimte voor het plannen van activiteiten in de persoonlijke sfeër. Bovendien mag je rekenen op een prima beloning die past bij de zwaarte van de functie. Wil je meer weten..., neem dan contact op met Leonie Waardeloo. De schepen van de Clearwater Group varen allen onder Nederlandse vlag met uitsluitend Nederlandse officieren. Verder beschikken wij over een van de meest vooruitstrevende CAO's in de branche, alle reden om eens verder te informeren naar je carrièreperspectieven. CO; m MBINATIE AASROUTE Al meer dan dertig jaar bewijst Combinatie Maasroute een veelzijdig partner te zijn voor overheid en bedrijfsleven op het gebied van infrastructuur als het gaat om wegen, fietspaden, vliegvelden en bedrijfsterreinen, maar ook als het gaat om geleidebarrières, kantopsluitingen, tramrailprofielen en gootcon structies. Combinatie Maasroute wordt gekenmerkt door een open structuur en korte lijnen. Combinatie Maasroute is op korte termijn op zoek naar collega's (m/v) in de functie van vacaturenummer HIM02.019A Het bedienen, onderhouden en ombouwen van de beton- afwerkmachine (slipformpaver). U bent werkzaam op locatie, als partner in een team, ten behoeve van het aanleggen van cementbetonverhardingen. Uw standplaats is Tilburg. Voor deze functie geldt dat u gevoel moet hebben voor het bedienen en onderhouden van wegenbouwkundige machines. Liefst enige ervaring in het vakgebied grond-, weg en waterbouw, maar motivatie en inzet vinden wij belangrijker. Tevens zijn wij op zoek naar collega's (m/v) in de functie van vacaturenummer HIM02.019B Uw opties In de functie van betonafwerker bent u werkzaam op locatie, als partner in een team, ten behoeve van het aanleggen van cementbetonverhardingen. Uw standplaats is Tilburg. Liefst enige ervaring in het vakgebied grond-, weg- en waterbouw, maar motivatie en inzet vinden wij belangrijker. Wij bieden u een goed salaris met prima secundaire arbeids voorwaarden conform de CAO Bouwbedrijf en de kans om binnen ons bedrijf samen met collega s te werken aan mooie, uitdagende projecten. Voor nadere informatie over deze vacatures kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer C.J.P.M. Bastiaansen, personeelsmanager, (013) 572 86 16 of (06) 109 068 60. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen richten aan Heijmans Infrastructuur en Milieu B.V., afdeling Personeel en Opleidingen, t.a.v. de heer C.J.P.M. Bastiaansen, personeelsmanager. Postbus 380, 5240 AJ Rosmalen, o.v.v. het betreffende vacaturenummer. Combinatie Maasroute, een samenwerkingsverband van Heijmans Infrastructuur en Milieu B.V. en BAM NBM Wegenbouw B.V., is gespecialiseerd in cementbeton-verhardingen. De onderneming bundelt kennis en ervaring van twee van'de grootste wegenbouwers van Nederland. Beide bedrijven nemen op het gebied van de infrastructuur een vooraanstaande plaats in, zowel binnen als buiten de landsgrenzen. De solide reputatie van Combinatie Maasroute is daarvan een rechtstreeks gevolg. Amesteinweg 27 4338 PD Middelburg Telefoon (0118) 629056 Helder, origineel en eenvoudig Een wereld van GLAS voor U om te komen ontdekken. Kom langs showroom! Wegenbouwmaatschappij J. Heijmans, onderdeel van Heijmans Infrastructuur en Milieu, is gespecialiseerd in het aannemen en uitvoeren van civieltechnische werken, zoals de aanleg van wegen, asfalt, sportvelden en rioleringen. Door het toenemend aantal projecten in de wegenbouw zijn we voor de regio West-Brabant en Zeeland op zoek naar collega's (m/v) voor de functie van (standplaats Tilburg/Roosendaal) Uw opties U bent verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding en op de bouwplaats en voert het project zelfstandig uit volgens bestek en tekeningen, binnen het budget c.q. de werkbegroting en het tijdschema. Verder draagt u zorg voor de inzet van perso neel, materiaal en materieel. Opdrachtgevers, leveranciers en onderaannemers treedt u op een positieve manier tegemoet. U heeft minimaal een mbo werk- en denkniveau (Civiele Techniek). U beschikt over leidinggevende en organisatorische kwaliteiten, alsmede vakkennis, improvisatietalent en kostenbesef. Deze boeiende functie kan de start betekenen van uw carrière binnen Heijmans, een ambitieuze en snel groeiende onderneming. Bij het realiseren van uw en onze ambities krijgt u natuurlijk de steun die u nodig heeft, maar vooral de vrijheid die u verdient. De dynamiek van Heijmans staat garant voor een uitdagende werkomgeving waarbij uw inspanningen gewaardeerd worden. Voor nadere informatie over deze vacatures kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer C.J.P.M. Bastiaansen, personeelsmanager, (013) 572 86 16 of (06) 109 068 60. Algemene informatie over Heijmans en overige vacatures vindt u op internet: www.heijmans.nl. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen richten aan Heijmans Infrastructuur en Milieu B.V., afdeling Personeel en Opleidingen, t.a.v. de heer C.J.P.M. Bastiaansen, personeelsmanager, Postbus 380, 5240 AJ Rosmalen, o.v.v. vacaturenummer HIM02.021. Heijmans Infrastructuur en Milieu maakt deel uit van Heijmans N.V. Met ruim 9.300 medewerkers en een omzet van circa 2,25 miljard is Heijmans één van de toonaangevende ondernemingen in de bouwnijverheid. De divisie Heijmans Infrastructuur en Milieu heeft alle expertise in huis voor het ontwerpen, aanleggen en verbeteren van wegen, rioleringen, bedrijfsterreinen en sportvelden. Opdrachtgevers zijn verzekerd van een innovatieve partner die permanent de nadruk legt op kwaliteit, onderzoek en advies. En waar mogelijk profiteren zij van de kracht van een sterke, efficiënte achterban: Heijmans N.V. Adverteren doet verkopen een ervaren onderhouds timmerman/metselaar Aannemingsbedrijf KOUWE MÜLLER Vlissingen Inlichtingen: Aann. Bedrijf Kouwe-Müller Gildeweg 23, 4383 NJ Vlissingen Tel.: 0118-412618 Contactpersoon: dhr. K. Müller Rijschool Wolf is een professionele rijschool met vestigingen in Vlissingen, Goes, Breda en Zierikzee. Binnenkort in Tilburg. Wij verzorgen rijopleidingen voor alle rijbewijzen. Door de groei van onze organisatie zijn we hard op zoek naar nieuwe rij-instructeurs. Als rij-instructeur van Rijschool Wolf heb je een grote mate van vrijheid en maak je samen met leerlingen je eigen lesplanning. je werkt in een jong, ervaren én dynamisch team. Wij willen ons team in Vlissingen uitbreiden met een: Ben je het al of wil je het worden? Bel, email of schrijf ons! Nwe Vlissingseweg 237,4387 AE Vlissingen Tel. (0118) 645000 Fax (0118) 645009 www.rijschoolwolf.nlinfo@rijschoolwolf.nl ssbovag sSTI

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 20