Need an IT job? Ca,// ós PERSONEEL versluis willeboerLJ 0165 533311 H®tOWfe@dlD3p 9B)@ E)@feB Ê)=Wo de delta PZC «GHBBh< is 111 [tflT© i AMBULANCE VERPLEEGKUNDIGEN bij Silogroep Hoofd Boekhouding ESZET COMMERCIEEL MEDEWERKER BUITENDIENST (M/v) Bankwerkers Classificeerders Scheepsbouwers GEMEENTE MIDDELBURG iliii TECHNISCH VERKOOP MEDEWERKER WINKEL AKKERMANS Techniek Ervaren bouwkundig Tekenaar zaterdag 9 maart 2002 Silo is een vervoersbedrijf bestaande uit verschillende bedrijven en bestaat sinds 1934. Silo is gespecialiseerd in zorgvervoer met het accent op dienstverlening. Er worden per jaar ongeveer 150.000 ritten uitgevoerd. Eén van die bedrijven is Silo Ambulancezorg B. V. Dit bedrijf draagt zorg voor de ambulancezorg in de gebieden Goeree-Overfiakkee en Rotterdam-Zuid en omliggende gemeenten. Daartoe heeft het de beschikking over uitrukpunten in Goedereede, Dirksland en Rotterdam. Silo Ambulancezorg is op zoek naar nieuwe collega's voor beide stand plaatsen. Bij Silo Ambulancezorg B.V. krijgt u 50 collega's. Functie-eisen: - Minimaal verpleegkundige A opleiding -Aantekening IC, CCU, Anesthesie of Spoed Eisende Hulp - Rijbewijs B - Contactuele/sociale vaardigheden - Teamplayer - Stressbestendigheid Arbeidsvoorwaarden: - Conform CAO voor personeel in de ambulancezorg - Dienstverband van minimaal 60%, onregelmatige diensten - Salaris is maximaal 2721,43 excl. ORT en prijscompensatie per 1-4- 2002 - Standplaats Dirksland of standplaats Rotterdam - Uitsluitend parate diensten Informatie/sollicitatie U kunt informatie inwinnen bij de heer P. Verduyn, telefoonnummer 010- 4858500. Uw sollicitatie kunt u tot 23 maart sturen naar Silo Ambulance zorg B.V., Rijsoordstraat 62-68, 3081 BX Rotterdam t.a.v. personeelsza ken of pverduijn@silogroep.nl M PORT ZÉLANDE CRAN DORADO CROUPj^ Gran Dorado is met 40 resorts marktleider in Nederland Fulltime Voor Port Zélande (een luxe resort met 714 bungalows) zijn wij op zoek naar een Hoofd Boekhouding. Als Hoofd Boekhouding bent u o.a. verantwoordelijk voor het zelfstandig opstellen van periodieke rapportages, het maken van balansspecificaties, de controle op grootboekrekeningen, het toezicht houden op de verwerking van o.a. de crediteuren administratie en het ondersteunen van (divisie)managers m.b.t. de budgettering. Tevens stuurt en begeleidt u een team van ca. 8 medewerkers, waarbij het houden van werkoverleggen en evaluatiegesprekken belangrijke onderdelen zijn. Daarnaast bent u in staat hen te motiveren en te adviseren m.b.t. loopbaanbegeleiding. wij vragen Een afgeronde opleiding op HBO/HEAO-Niveau; Minimaal 1 jaar leidinggevende ervaring; Gedegen kennis van Word en Excel; Cijfermatig inzicht; Een betrouwbare, flexibele, punctuele teamplayer. wij bieden Een passend salaris volgens de CAO Verblijfsrecreatie; Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een pensioenregeling; studiekostenregeling, spaarloonregeling en personeelsboekingsregeling; De uitdaging in het nemen van verantwoordelijkheden; Een unieke werkomgeving. bel of schrijf Stuur uw brief met c.v. binnen 14 dagen aan Gran Dorado Port Zélande t.a.v. Mevr. M. ten Haaf, Manager Personeelszaken, Port Zélande 2,3253 MG Ouddorp. Of reageer per mail: m.tenhaaf@grandorado.com. Voor meer informatie: Dhr. M. van Noordennen, Manager Administratie, tel. 0111-674897. grandorado.com 608: Werken waar het iedere dag vakantie is! HANDELSGROEP www.eszet.nl De ESZET HANDELSGROEP bestaat uit: ESZET ELECTRO HARDERWIJK B.V. - voor kabel "gewoon" en speciaal - ESZET OftTFI B.V. - voor data. systeem producten - ESZET LIGHTING B.V. - voor kwaliteit in licht - De ESZET HANDELSGROEP is een in kabel en verlichting gespecialiseerde handelsonderneming. De ESZET bedrijven leveren door geheel Nederland hoofdzakelijk aan electrotechnische en zelfinstallerende bedrijven en de (semi)overheid. Met ruim 50 medewerkers opereert ESZET vanuit één modern commercieel en logistiek centrum in Harderwijk. Voor het realiseren van onze groeidoelstellingen zoeken wij een: Omschrijving van de functie Betreffende rayon Eszet vraagt - zelfstandig bewerken van de markt - verwerven, uitwerken, "achtervolgen" van aanvragen, offertes en opdrachten met ondersteuning van de binnendienst en technische specialisten. - beheren en uitbreiden van de relatiekring - Zuid-west Nederland - commercieel talent met ervaring, bij voorkeur in de elektrotechnische markt - technische affiniteit - initiatief en doorzettingsvermogen - opleiding op MBO/HBO niveau - kennis van MS-Office, kennis van Exact is een pré - leeftijd tot 40 jaar - liefst woonachtig in genoemd rayon Eszet biedt - een prima verkoopprogramma - een enthousiast team collega's I - een zelfstandige en boeiende baan - goede doorgroeimogelijkheden - - een goed salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden D t en een auto van de zaak Voldoet u aan bovengenoemd profiel, motiveer dan in een korte brief (met CV) waarom u de geschikte kandidaat bent voor deze uitdaging. Bij nadere kennismaking zullen wij u graag uitvoerig informeren over ons bedrijf en de functie. Interesse? Schrijf dan aan: ESZET HANDELSGROEP, t.a.v. mevrouw E. Ruitenberg, Postbus 64,3840 AB Harderwijk. Sollicitaties worden vertrouwelijk behandeld. Scheepswerf RGilHBrSWSBr'b.v. Postbus 15, 4417 ZG Hansweert. Tel. 0113-383021 - Fax 0113-383421 Scheepswerf "Reimerswaal" te Hansweert is een internationaal opererende scheepsreparatie- werf met gemiddeld 80 werknemers. Onze activiteiten bestaan uit het repareren, verbouw en nieuwbouw t.b.v. visserij, baggerindustrie, binnen- en kustvaart. Met spoed gevraagd Nadere informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren verkrijgen bij de heer R. Pieters of de heer A. Verras, telefoonnummer 0113-383021 Heeft u interesse in de aangeboden functie stuur dan uw schriftelijke reactie naar: Scheepswerf Reimerswaal B.V. Postbus 15, 4417 ZG Hansweert info@swreimerswaal.com Arnesteinweg 27, Postbus 8006 4330 EA Middelburg Telefoon: 0118-629056 Wij zoeken voor spoedige indiensttreding m Een GLASZETTER/MONTEUR KUNSTSTOF KOZIJNEN Wij zoeken: - Iemand met een technisch inzicht - Iemand met een klantgerichte instelling - Iemand in bezit van een rijbewijs Wij bieden: - Afwisselend werk in geheel Zeeland - Een goed salaris en overige arbeidsvoorwaarden - De mogelijkheid op een vast dienstverband Uw schriftelijke sollicitatie of telefonische reactie binnen 10 dagen na verschijning van de advertentie. Tijdens de kantooruren kunt U contact opnemen met de heer M.C. Versluis. Zelfstandige job waarbij je Dynacall nog dynamischer maakt Je kunt externe cursussen en opleidingen volgen Werken met een team van IT-professionals Zoek jij een baan waarin je verantwoordelijk bent voor ondermeer het beheer van Dynacall in een modern communicatie center? Heb je HBO denkniveau, ben je 40 uur beschikbaar en heb je database en/of programmeerkennis? Bel of mail nu: vacature@teleteam.nl. Faxen of schrijven kan ook: 0165- 529910 of Teleteam, Spoorstraat 104, 4702 VM Roosendaal. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jolanda van Gils, hoofd automatisering. vuoa/ (9.00 - 21.00 uur) Highly automated call blending call center wants highly motivated IT-er Hiliikiylilll jlmiMiitiiiiiélilllliiif «IE, ii. Middelburg, ondernemende stad met hart voor traditie De gemeente Middelburg heeft verstrekkende toe komstplannen. Deze zijn verwoord in de "Kwaliteitsatlas Middelburg 2030". De uit die atlas voortvloeiende plannen geven een krachtige impuls aan de leefbaarheid van Middelburg! Door die plannen groeit Middelburg uit tot een stad met nog meer dynamiek en met veel ruimte voor vernieuwing. Een moderne stad, waar mensen zich thuis moeten voelen en waar het uitste kend werken, wonen en leven moet zijn. Bestuur en medewerkers werken hard aan de realisering van de ambitieuze plan nen. Er wordt een beroep gedaan op de inzet en creativiteit van de medewerkers om de toekomstplannen te verwezenlijken. De gemeentelijke organisatie bestaat uit de Bestuursdienst en de diensten Maatschappelijke Zaken, Stadsbeheer en Stadsontwikkeling. Voor de ondersteuning van het wijkbeheer zijn wij op zoek naar medewerkers bewonersondersteuning m/v voor 2x18 uur per week voor de duur van twee jaar Besluitvorming over de organisatorische plaats zal op afzienbare termijn plaats vinden. Functie-informatie: - u bevordert de organisatiegraad van bewoners, u formeert kaders en brengt overlegstructuren aan tussen bewoners; - u levert een bijdrage aan de vertaling van gemeentelijk beleid en gecompliceerde samenlevingsproblematieken naar concrete voorstellen en plannen in reguliere of projectmatige aanpak; - u levert een bijdrage aan de inhoudelijke ontwikkeling van het wijkbeheer en de organisatie daarvan in de gemeente en u signaleert ontwikkelingen en trends die van invloed zijn op de implementatie van het gemeentelijk beleid; - u onderhoudt contacten met wijkverenigingen, bewonerscommissies en derden en u begeleidt het regulier overleg in het wijknetwerk Noord en het op te star ten wijknetwerk Zuid; - u organiseert en voert projecten uit in de wijken ter verbetering van de leefbaarheid en begeleidt de projecten buitengewoon veilig en aanpak leefbaarheid nieuw Middelburg; - u verricht overige werkzaamheden die passen binnen de doelstellingen van het wijkbeheer. Functieprofiel: Wij vragen een hbo-opleiding, bijvoorbeeld hbo-sa, bij voorkeur met specialisatie stadsvernieuwing/wijkbeheer, aangevuld met: - ruime ervaring op één of meerdere gebieden van wijkbeheer, woon- en leefomgeving, zorg en welzijn; - ervaring met projectmatig werken; - kennis van het functioneren van de gemeente; - ervaring in het samenwerken met verschillende instanties; - goede contactuele vaardigheden en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Salaris: - afhankelijk van opleiding en ervaring vooralsnog een salaris van maximaal 2.859,-- bruto per maand; - doorgroeimogelijkheden, afhankelijk van de personeelsbeoordeling, tot 2.137,-- (uitloopschaal 6) bruto per maand. - De gemeente kent een systeem van methodische personeelsbeoordeling en biedt naast een boeiende, veelzijdige functie een scala van uitstekende secundaire voorzieningen. Inlichtingen: Nadere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer H. Vergeer, coördinator wijkbeheer, tel. (0118) 67 55 20 of de heer L. Vorthoren, hoofd dienst Maatschappelijke Zaken, tel. (0118) 67 56 01. Voor meer inlichtingen kunt u de internetsite van de gemeente raadplegen: www.middelburg.nl Procedure: - bij de selectieprocedure wordt een vertegenwoordiging van het personeel betrokken. - de gemeente streeft ernaar meer vrouwen, gedeeltelijk arbeidsongeschikten en personen uit etnische minderheden te benoemen. Zij worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. - u kunt uw sollicitatie voor zaterdag 23 maart richten aan het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, t.a.v. afdeling personeelszaken, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg onder vermelding van vacaturenummer 2002/06, e-mailen kan ook: Personeelszaken@middelburg.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en ook niet gehonoreerd. AKKERMANS^Techniek is onderdeel van de Van der Peijl Groep, een technische groot handelsketen met in totaal 17 vestigingen in Zuidwest Nederland en België. De Van der Peijl Groep biedt werk aan ruim 340 personeelsleden. Er wordt een totaalpakket van ruim 225.000 kwaliteits artikelen aangeboden op het gebied van aandrijf- techniek, gereedschappen (werkplaats-equipment) en automaterialen/truckdelen, lastechniek, persoonlijke beschermingsmiddelen en reinigingstechniek. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u binnen 14 dagen richten aan: van derzn PEIJL Groep Voor ons filiaal te Steenbergen zijn wij op zoek naar een: Wij vragen: - LTS/MTS-opleiding, richting werktuigbouw; - relevante werkervaring; - leeftijd tot 40 jaar; - woonachtig omgeving Steenbergen. Wij bieden: - afwisselend werk binnen jong team; - goed salaris en overige arbeidsvoorwaarden; - mogelijkheid op vast dienstverband. Van der Peijl Groep, T.a.v. de heer M.H. Reidsma, Personeelsmanager Postbus 22, 4460 AA Goes Voor meer informatie kunt U contact opnemen met de heer J. van den Aarssen telefoonnr. 0167 - 564052 acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Bouwbedrijf 'De Deltab. v. is gevestigd in Middelburg en behoort reeds jaren tot de toonaangevende bouwbedrijven in Zuid-West Nederland. Wij zijn een middelgroot bouwbedrijf met circa 100 medewerkers. Wij zijn werkzaam in alle sectoren van de B&U-bouw. Ons bedrijf kenmerkt zich door een platte organisatie structuur waarin onderlinge samen werking ten behoeve van de bedrijfsdoelstellingen voorop staat. Ter versterking van onze afdeling Tekenkamer zoeken wij een: Uw functie: Als tekenaar bent u verantwoordelijk voor het bouwkundig uitwerken van schetsontwerpen, het controleren van details en het maken van maatvoerings plannen en tekeningen t.b.v. digitaal uitzetwerk. Uw profiel: U heeft een opleiding op het niveau van MTS/HTS-Bouwkunde, praktische ervaring met digitaal tekenwerk (AutoCAD) en ervaring in de werkvoorbereiding. U heeft parate en actuele kennis van het heden vigerende bouwbesluit en de NEN-normen. Termen als flexibel, stressbestendig en'kostenbesel'zijn op u van toepassing. Zoekt u: Een verantwoordelijke baan met een grote male van zelfstandigheid in een no-nonsense werkomgeving? Dan zien wij graag uw handgeschreven reactie met c.v. voor 23 maart a.s. tegemoet op onderstaand adres t.a.v. de heer W. C. Geuze. Bouwbedrijf 'De Delta' b.v. Postbus 8017, 4330 EA Middelburg Tel: 0118-679000 Website: http://www.dedelta.nl Teleteam levert facilitaire diensten als telefonie en e-mail. Teleteam consulteert, detacheert en werkt vanuit eigen vestigingen voor actief opererende ondernemingen en instellingen die met een doordachte strategie de zakelijke en consumenten markt bewerken. Gedreven professionals zorgen voor groei van naamsbekendheid, servicelevels, kennis, capaciteit, omzet en slagkracht van hun opdrachtgevers.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 18