Martin Janse bezorgt RCS zege PZC Fusieclub blijft optimistisch na nederlaag PWG sluit seizoen in stijl af BC Vlissingen blijft lachend overeind i Olympus-handballers slepen de titel binnen EMM heeft alles mee in duel met Saturnus Luctor'88 met tien spelers naar zege Spannend slot van bandstootcompetitie 17 ISouburgers op sportpark De Alblas in blessuretijd langs Goes: 1-0 Rake klappen na voetbalwedstrijd Van de Leije scoort hoog op de balk bw maandag 4 maart 2002 Joor Jan-Jaap Corré POST-SOUBURG - De eerste hadden sport park De Alblas gisteren al ver slaten zonder een goal te zien. In ede reguliere speeltijd slaagden en Goes er niet in het vijan doel te vinden. Drie mi- ,,nuten in blessuretijd lukte dat 0,Martin Janse echter wel en zo nikon RCS de punten toch nog in huis houden. duel begon wat saai en dat ,r.was vooral te wijten aan de spel opvatting van de thuisclub. probeerde het spel te ma en deed dat ook, terwijlRCS zich uitsluitend beperkte tot verdedigen en er alleen uit- ~kwam via de lange bal van kee per Jacco Nelen op spits Jimmy Pinas. Goes-trainer Ko Stoutjesdijk was niet bijster lovend over het spel van RCS in de eerste helft. „Ik vond het net een handbal- ploeg. Ze stonden met tien man s,rond het strafschopgebied te 3 verdedigen. Hoewel we zo'n ze- 0 ventig procent balbezit hadden, Sl was het daardoor moeilijk spe- len voor ons." Echt veel kansen leverde het ve le balbezit dus niet op voor Goes. Met het schot van spits Niels Paardekooper, dat door j. doelman Nelen met de voeten werd gestopt, was Goes nog het j gevaarlijkst. De Bevelanders bleven de aanval zoeken, maar h liepen voortdurend tegen een muur van Souburgers aan. Toch werd de ploeg van Stoutjesdijk voor rust nog éénmaal gevaar lijk. De zeer sterk spelende Cla rence Pahlad gaf na een goede actie een steekpass op Paarde- kooper, maar opnieuw was Ne len attent. 1 Strijdplan RCS wist hier in het eerste be- drijf niets tegenover te stellen. Trainer Rinus Zegers had daar wel een verklaring voor: ,,We hadden afgesproken zeer be houdend en gegroepeerd te be ginnen om ze in slaap te sussen. In de tweede helft wilden we aanvallender gaan spelen om dan toe te slaan." Dat strij dplan kwam in de twee de helft aardig uit de verf, al ble ven de beste kansen voor Goes. Serge Berrevoets en Rossanno Acton boden goede kansen aan Niels Paardekooper, maar deze wist net als in de eerste helft het net niet te vinden. De eerste goe de kans voor RCS kwam na een uur spelen toen Machiel Marc- kelbach na een goede één-twee met Jimmy Pinas op doel kon schieten. Zijn schot verdween naast het doel van Peter Brussé. Twee minuten later stuurde de zelfde Marckelbach Jimmy Pinas diep. De spits werd aan het shirt getrokken door Shan non Braafhart en scheidsrech ter Van Nunen wees naar de pe naltystip. Paal Invaller Sander Schutte was de aangewezen man om RCS via dit buitenkansje op een onver diende 1-0-voorsprong te zet ten. Keeper Brussé ging naar de verkeerde hoek, maar Schutte raakte de paal. Het bleef 0-0. RCS putte wel moed uit dit mo ment en zocht langzaam maar zeker steeds meer de aanval. Dé kans op een treffer was voor een andere invaller Wessel Vermeu len. Hij werd in de diepte aange speeld, omspeelde Brussé, maar- schoot vervolgens veel te slap in. In de derde minuut van de bles suretijd was het dus alsnog prijs voor RCS. Kees Westerweele, die net tot man van de wedstrijd uitgeroepen was, kopte uit een corner op de lat en in de rebound was het voor Martin Janse een koud kunstje om de winnende treffer tegen de touwen te schie ten. RCS: Jacco Nelen; Stefan Muller, Kees Westerweele, Niels Tournoy, Joussef Aflcir (58. Ruud Verbeek); Harold Vermeulen (56. Sander Schutte), Machiel Marckelbach, Chris van Heuven van Staerling, Martin Janse; Sjoerd van Kortenhof, Jimmy Pinas (82. Wessel Vermeu len). Goes: Peter Brussé; Renato Helgers, Clarence Pahlad (78. Mi chel Dierkx), Shannon Braafhart, Stefan Scholten; Sven Wolkenhau- er, Rosanno Acton, Serge Berre voets, Jeroen Kolen (56. Serge de Blaey); Wander Snoeck (63. Pearl Doesburg), Niels Paardekooper. RCS-speler Jimmy Pinas (midden) probeert weg te komen bij Goesenaren Sven Wolkenhauer en Serge Berrevoets (tweede van links). Mar tin Janse (geheel rechts) kijkt toe. foto Lex de Meester door Maurice Steketee ZIERIKZEE - In veertien competitie wedstrijden scoorde Zierikzee dit sei zoen slechts twaalf keer. Gistermiddag overtrof de ploeg van Jos van Belzen zichzelf in de vijftiende wedstrijd. Het versloeg Zeelandia Middelburg met maar liefst 4-1 in de derde klasse van het zondagvoetbal. Het zag er overigens lange tijd niet naar uit dat Zierikzee een doelpunt zou maken, want de eerste helft kreeg de for matie van Jos van Belzen nauwelijks kansen. De Schouwenaren hadden wel iswaar veel meer balbezit dan Zeelandia Middelburg, maar het was de fusieploeg die de betere kansen kreeg. Eerst was het Turan Dogan die de bal uit de kluts voor zijn voeten kreeg, maar zijn schot was veel te slap. Vijf minuten voor rust kreeg Jacco de Looff de uitgelezen mogelijk heid om de bezoekers op voorsprong te zetten, maar ook hij faalde oog in oog met Zierikzee-doelman Jaco van der Schee. De spelers hadden de boodschap van trainer Huib Meerman (hij vertelde dat zijn spelers op dezelfde voet verder moesten gaan) niet helemaal goed begre pen, want het was juist Zierikzee dat Zeelandia Middelburg in de beginfase na rust overrompelde. Binnen vijftien mi nuten leidde Zierikzee met 3-0. Jarno Vermeulen, Patrick Roggeband (2x). De van Kapel le afkomstige keeper Over- beeke ging niet vrijuit. Met het inbrengen van Jan de Rijke en Daan Eikenhout probeerde Meerman het tij nog te keren. Aanvankelijk leek dat ook te lukken, want het was Halïik Ta- mambay die een kwax-tier voor tijd de aansluitingstreffer voor zijn rekening nam. Hij kopte de bal-via de binnenkant van de paal binnen. Maar vlak daarna doorWim Kakebeeke MIDDELBURG - Een titel en maar liefst zes overwinningen. De Zeeuwse handbalploegen lieten gisteren nadrukkelijk van zich spreken. De meeste lof was weggelegd voor de mannen van Olympus. Die werden tegen MOK kampioen van de tweede klasse: 16-20. MOK-Olympus 16-20: Het hing al een geruime tijd in de lucht, maar gisteren was het dan zover. In Dordrecht werd het kampi oenschap in de tweede klasse B behaald. De equipe van Rita van den Velde kreeg de titel niet ka- do. Zonder sluitpost Hans Hui zen en Hans Dierkx (griep) stond Olympus met de pauze zélfs achter: 10-9. Het stukje spanning verdween naarmate de strijd vorderde. Diep in de tweede helft nam Olympus de touwtjes in handen en stevende terecht op de verdiende titel af. Louis Vei-meulen scoorde ze venmaal. EMM-Odis 24-17 (13-9): Het enige wat de Middelburgse vrouwen nog kunnen doen is tweede worden. De titanen strijd tussen CTR'2000 en Her cules werd immers beslist in het voordeel van koploper CTR (24- 15). EMM staat nu in punten weer gelijk met Hercules. De ze ge op Odis was slechts een pleis ter op de wond. EMM-trainer Jos Aertssen, die zijn contract met een jaar heeft verlengd, weet als geen ander dat vorige week de titelkansen werden verprutst tegen het strijdlustige Atomium (14-13). De gevoelige tik (19-15) in de Lier was Jos Aertssen nog lang niet vergeten. „Ik heb daar m'n lesje wel ge leerd." Dat bleek gisteren ook wel want de beoogde tactiek wierp z'n vruchten af. Veel per soonlijke duels werden in winst omgezet. Petula Brasser scoor de achtmaal. Scores: Petula Brasser 8, Miranda Dekker 5, Anouk Castenmiller 3, Aletta Baan en Angela Van De Bergh 2, Renate Hendrikse, Maria Terra, Jits Jongepier en Christian Ramstijn. GSC-Ventura 3 13-8: Nu de par tijen tegen de zware jongens achter de rug zijn, is het tijd om te oogsten. De eersteklasser sleutelt in elk geval elke week druk aan het puntentotaal, want na Spirit moest ook Ven tura er aan geloven. Met de stij gende lijn van de laatste weken is een plaatsje in de midden moot niet ondenkbaar. „We pakken de punten die we beho ren te pakken. Daarmee bewij zen we thuis te horen in deze klasse", zei aanvoerster Nicole van Rooij na afloop. EMM 2-Vires et Celeritas 18-15 (11-7): Door de wisselvallige houding van de laatste weken dreigden de reservemannen van EMM naast de derde plek te ein digen. Door de veiTassende zege op titelkandidaat Vires zijn de kansen in elk geval weer realis- tisch. De winst bleef in Middel burg dankzij de betrouwbare dekking. Vires haalde mede dankzij EMM-sluitpost Ramon Vael geen moment het normale niveau. „De dekking was van daag echt een pluspunt", aldus De Groot. Scores: Arno Wouters 8, Wally Hou tepen 5, Edwin Davidse 3, Marcello Tax en Jordy Niemans. GSC-Saturnus'72 23-11 (10-2): Reglementair gezien zouden de Goesenaren een stapje terug moeten doen. Gisteren werd Sa- turnus'72 wel met harde cijfers afgeslacht, maar dat kon de po sitie van GSC onderin niet meer veranderen. Toch gooit trainer Jaap Quinten het beetje hoop wat er nog resteert niet weg. „Je weet nooit wat voor situatie er ontstaat door de nieuwe sectie topsport." Overigens komt Francois Verrijzer naar GSC. De Goesenaar speelt nu bij eer- stedivisionist Ebcon/Groene Ster. Lammerenburg gaat hard onderuit tegen DOS uit Delft van onze sportredactie 'S-GRAVENPOLDER - De dammers van PWG 's-Graven- polder hebben zaterdag een succesvol seizoen in stijl afge sloten. In het plaatselijke dorpshuis won het tiental met 18-9 van de Rijnsburgse dam club. Dankzij deze zesde ach tereenvolgende overwinning eindigde PWG op de vijfde plaats in de eindstand van de eerste klasse A. In de tweede klasse C sloot Lammerenburg een zwaar teleurstellend sei zoen af met een 6-18-neder- laag tegen het Delftse DOS. In de wedstrijd tussen PWG 's-Gravenpolder en RD C stond er zaterdag niet veel meer op het spel. Beide teams hadden zich een ronde eerder immers al verzekerd van een plaats bij de eerste zes en pi-omotie naai de hoofdklasse. Toch namen de twee ploegen het kax-wei se- ï-ieus op, want zowel PWG als de Zuid-Hollandse ploeg trad vrijwel in de sterkste opstel ling aan. Lange tijd ging de wedstrijd gelijk op, maar in de tijdnood fase sloeg de balans ineens door in de voordeel van de Zeeuwen. Nadat captain Kees Rijk vei-dienstelijk gelijk had gespeeld tegen de gerenom meerde Cor van Dusseldorp, pakte Daaf Kasse de eerste ovei-winning toen zijn tegen stander verkeerd sloeg en on nodig een schijf achter raakte. Rekenen Na een gelijkspel van topsco rer Ex-win Hamers verdubbel- de Ronnie Gunter de voor sprong door in een dun standje iets beter te rekenen dan zijn tegenstandex-. Toen even later ook Arjo Kousèmaker in het eindspel de winst in de wacht sleepte was de winnaar van de Het damtiental van PWG 's-Gravenpolder won met 18-9 van de Rijnsburgse damclub. foto Willem Mieras wedsti-ijd bekend. De Rijns burgers konden nog wat te rugdoen door een nederlaag van Henk Gunter, die in een hekstellingpax-tij kansloos was, maar Aart Walraven, die in het middenspel een dam- combinatie had uitgehaald, bracht de voorsprong weer op negen punten. Johnny de Leeuw sloot een sterk seizoen af met een mooie winst in een aanvalspartij, waardoor het 17-5 voor de Zuid-Bevelandse ploeg wei-d. Een gelijkspel van Bennie Provoost en een eind spelnederlaag van Jan van de Weteringh brachten de eind stand op 18-9. Lammerenburg speelde zater dag opnieuw een bar slechte wedstrijd, waarin met de aan wezige kansen zeer slordig werd omgesprongen. Vooraf hadden de Vlissingers zich te gen de Delftenaren wellicht kansen toegedicht, maar in de px-aktijk kwam daar bitter weinig van terecht. Klassiek Het begon al bij Ludwig Wil son, die al snel tegen materi- aalverlies opliep en kansloos verloor. Na een gelijkspel van Wim Koppejan tegen de sterke Ed Holstvoogd moest Ko Lou- werse zich in een klassieke partij gewonnen geven.. Een volgende tegenvaller diende zich aan: Peter Schunselaar, die een schijf voorsprong had afgedwongen, slaagde er niet in dit voox-deel te verzilveren. Na remises van Aart van Luyk en Arie Kammeraat liet ook Piet Nieuwenhuijzen een ge wonnen eindspel nog remise lopen. De wedstrijd was toen in feite beslist. Frans Blaas, die ook kansen had op meer dan een punt, speelde gelijk, waarna nederlagen van Jaap de Jonge en Jan Boone de eind stand op 18-6 in het voordeel van de ploeg uit Delft brach ten. van onze sportredactie VLISSINGEN - Na nederlagen tegen de topploegen Quo Vadis en Filtech Five kon BC Vlissin gen iets goedmaken tegen het laaggeplaatste JRC Boxtel. De Vlissingers deden wat ze moes ten doen:90-55. BC Vlissingen JRC Boxtel 90- 55: BC Vlissingen begon met een langzame start. De vrije man werd in de aanval wel snel ge vonden maar het ontbrak aan precisie in de afronding waar door het scoreverloop wat te genviel. Niettemin had JRC Boxtel de grootste problemen met de afwerking van de aanval De bezoekei-s konden pas in de zesde minuut hun eerste score laten aantekenen. Doordat BC Vlissingen niet meteen kon doordrukken kwam JRC toch terug en sloot zelfs het eerste kwart af met 12-14. In de tweede periode liep BC Vlissingen door veel inleggers van Erwin Hilbert (hij maakte in dit kwart zeventien punten) snel uit. Boxtel scoorde alleen maakte invaller Colin van Oeveren 1-4. .Ondanks de nederlaag is Zeelandia Middelburg-trainer Meerman er nog steeds van overtuigd dat zijn ploeg zich handhaaft in de derde klasse: „Door de nederlaag moeten we weliswaar weer naar onder kijken, maar de verschillen zijn klein. Twee keer winnen en je staat weer in de middenmoot." Zeelandia Middelburg: Edwin Overbeeke; Paul Constandse, Piet Baan (66. Ónder Kog), Pascal van den Berg, Ruud Sanders (70. Daan EikenhoutHalük Tamambay, Ruud Mesu, Turan Dogan, Ruud de Vroe; Ferhan Topal en Jacco de Looff (70. Jan de Rijke). dporWim Kakebeeke LEIDEN - De lijst met blessures en twijfelgevallen is de laatste week gegroeid. Daarmee ook de kopzorgen voor EMM-trainer Nico Franken. De Brabander, die zaterdag voor een seizoen bijtekende, piekerde zich suf voor de uitwedstrijd tegen Sa- lurnus. Wie speelt waar? De rea liteit in Leiden viel allesbehalve tegen. De puzzelstukjes vielen tegen de hekkensluiter precies in elkaar: 17-25. Door de winst krabbelen de Middelburgers weer voorzich tig overeind. Met 26 punten staat de formatie van Nico Franken vaster op de vierde plaats. Die positie geeft weer recht op een plaats binnen de sectie topsport. „Wat dat betreft zitten we dik op onze doelstel ling", zei Franken na afloop. De komende weken wordt in tern gekeken wie nu werkelijk stopt, of doorgaat. Na de inven tarisatie zal Franken kijken waar EMM zich kan versterken. Het staat als een paal boven wa ter dat er versterking moet ko men in de tweede lijn. Daar zijn de Middelburgers op dit mo ment kwetsbaar. „Ze liggen niet voor het oprapen", weet Nico Franken. „En ze moeten die trip naar Middelburg willen ma ken." Florissant was het in Lei den voor de pauze niet. De af wachtende houding was deels te wijten door de afwezigheid van de geblesseerden Ron Onwijn (schouder*) en Ron Flipse (juk been). Op de training kwamen daar nog eens kwetsuren van Joey Aertssen en Vincent van der Meijden bijHet duo was wel inzetbaar, net als Eric Franken, die gisteren de draad na de pau ze (9-9) weer oppakte. Het centrum en de rechterkant van de aanval veerden op bij de terugkeer van Eric Franken. Saturnus probeerde het gevaar te beteugelen met mandekking, maar kreeg daarvoor de reke ning gepresenteerd. Erwin Schaalje was spekkoper met na misverstanden in de zone- press van BC Vlissingen. JRC bleef lang zonder score, maar kon in de laatste minuut van de eerste helft nog enigszins bij blijven van achter de vrije worplij n. Bij rust was het ver schil groot: 38-24. Na de rust kwam JRC toch knap terug tot 40-30, maar zag het BC Vlissingen de marge weer ge makkelijk vergroten. In de vier de periode kon BC Vlissingen door het veelvuldig balverlies van JRC Boxtel vaak uit de fast- break scoren en direct met een zonepress opnieuw balverlies afdwingen. JRC kon af en toe door een gaatje in de verdedi ging komen, maar daar werd dan altijd weer een persoonlijk fout gemaakt om geen onnodig gemakkelijke scores tegen te krijgen. JRC werkte hun vrije worpen tegen een vrij laag per centage af waardoor de score bij die ploeg tegenviel. Scores BC Vlissingen: Erwin Hilbert. 25 punten, Stefan Schrier 18, San- der Klap 11, Arno Franke 10, Ra- kesh Angnoe 5, Jesper Jobse 3, Niel- se Wisse 2 en Sebastiaan Roelse 2. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Vooraf werd Renesse door velen als titelkan didaat genoemd. Zondag ver speelde de ploeg van trainer Cees van Dijk zijn laatste kans via een 5-0-nederlaag op eigen veld tegen koploper Noorman nen. Luctor'88 (4-1-zege bij Vosmeer) lijkt de enige ploeg die wellicht nog in staat zal zijn een vroeg Westkappels kampioens feest te verstoren. Vosmeer-Luctor'88 1-4: De thuisploeg kon niet profiteren van de rode kaart die Ruud van Leeuwen van Luctor'88 al in de vijfde minuut wegens natrap pen kreeg voorgehouden. Jur- gen van Maldegem opende hal verwege de eerste helft de score namens de bezoekers, waarna Donald van Dam er kort na rust 1-1 van maakte. Via treffers van Pieter van de Dries, Arne Ho- ningh (strafschop) en Mark Raas werd het 1-4. Lewedorpse Boys-Ouwerkerk 3-1: In een duel waarin de scheidsrechter de kaarten op zak kon houden bracht Joachim van Maaren de thuisploeg na een kwartier op voorsprong, 1-0. Na de gelijkmaker van Pe ter Hillebrand in de 35e minuut, bracht Rob Eversdijk Lebo op slag van rust opnieuw op voor sprong, 2-1. Met zijn tweede treffer van die middag besliste Rob Eversdijk het duel in de zes tigste minuut definitief, 3-1. Robur-Dreischor 3-3: Via twee treffers van Patrick Berrevoets namen de bezoekers een 2-0- voorsprong, maar nog voor rust bracht Marco Rolandus de spanning terug, 1-2. Na de thee liep een sterker Robur uit naar 3-2 door twee treffers van Je roen Gerritsen. De thuisploeg liet hierna de teugels vieren en mocht uiteindelijk blij zijn dat Dreischor maar éénmaal toe sloeg via Sander Uijl, 3-3 Renesse-De Noormannen 0-5: Op een slecht veld leidden de be zoekers halverwege met 0-2 door doelpunten van Leo Bras ser en Mark Minderhoud. Ook na de rust bleef Noormannen sterker wat door Menno Jonge pier en Ramon de Witte (2x) ook op het scorebord tot uitdruk king werd gebracht. De thuis ploeg verloor ook nog een speler wegens een rode kaart. NVS-Volharding 4-0: De bezoe kers begonnen sterk tegen NVS waarvan de spelers in de begin fase vooral tegen elkaar en de scheidsrechter liepen te praten. Kees Bosters opende de score met een schot dat via een Vol harding-speler doeltrof: 1-0.In de laatste twintig minuten liep NVS uit naar 4-0 door treffers van Erik Piasmans, Jerry van Schilt en Simon Piasmans. KWADENDAMME - Na afloop van het in 1-1 geëindigde duel in de vijfde klasse B tussen Kwa- dendamme en Jong Ambon lie pen de emoties hoog op. Nadat de spelers van beide ploegen on derling slaags waren geraakt, begonnen ook enkele toeschou wers zich in de strijd te mengen. In eerste instantie werd de vechtpartij gesust, maar even later sloeg de vlam opnieuw in de pan. Elftalleider Kees Adri- aanse van de thuisploeg die tij dens de eerste schermutselingen al enkele rake klappen had ge kregen, werd hierbij opnieuw geraakt en wel zodanig dat bij hem 'het licht even uitging'. Adriaanse heeft bij de politie aangifte van mishandeling ge daan. Jong Ambon leidde tot vijf mi nuten voor tijd met 1-0 (goal van Romano Pattiasina). Ronnie van Hoepen zorgde voor 1-1. tien treffers. Ook het vizier van Jean-Marie Toubiana en Sjoerd Jongepier (berden vier treffers) stonden in de 5-Meihal op scherp. EMM breidde de kloof uit naar zeven treffers: 13-20. De zege kwam in de slotfase niet meer in gevaar. Saturnus - EMM 17-25. Scores EMM: Erwin Schaalje 10, Jean-Ma rie Toubiana en Sjoerd Jongepier 4, Vincent Van der Meijden en Joey Aertssen 2, Eric Van Broekhoven, Jimmy Niemans en Rinaldo Schip per. door Joop van den Oudenhoven OOST-SOUBURG - Het per soonlijk kampioenschap band stoten derde klasse van het dis trict Walcheren/De Bevelanden heeft een bijzonder spannende ontknoping gekregen. Aaike Verweij uit Goes van OHGL won na een zinderende finale van Bram Sandee van VEGABV. Hij verdient hiermee een plaats in de gewestelijke eindstrijd die van 5 tot en met 7 april wordt ge houden in Oudenbosch. Een mooiere finale kan een or ganisatie zich niet wensen. Na zes ronden stond Bram Sandee aan de leiding met tien punten en had Verweij één punt minder verzameld. Winst was voor de man uit Goes dan ook noodzaak om op de hoogste trede van het podium te komen. Bram Sandee leek door zijn optreden tot dan toe echter niet te kloppen. Slechts twee gelijke spelen had hij toegestaan. In de finale blok keerde hij echter volledig en moest de titel aan Verweij laten: 55-27 na 26 beurten. De strijd om de derde en vierde plaats was even spannend. Piet Maljaars van VEGABV had na een slechte start zich opgewerkt naar de derde plaats. Alleen Jo- han de Punder van Dos en Wil liam de Jonge van De Toekomst konden hem nog bedreigen. Bei den stonden tegenover elkaar in de slotronde. De Punder besliste de partij in zijn voordeel, maar gebruikte iets teveel beurten voor een podiumplaats. Mal jaars behield de derde plaats en tekende en passant voor de hoogste toernooiserie: 23. Bandstoten derde klasse, district Walcheren/De Bevelanden: 1. Aaike Verweij OHGL, 7 gespeeld-11 pun ten, moyenne 2.077, hoogste partij 2.619, hoogste serie 17; 2. Bram San dee VEGABV, 7-10. 1.794, 2.894, 11; 3 Piet Maljaars VEGABV, 7-8, 2.070, 3.055, 23; 4. Johan de Punder DOS, 7-8, 1.988, 2.291, 15; 5. Wil liam de Jonge De Toekomst, 7-7, 1.786, 2,619, 12; 6. Guust Boonen Delta, 7-6, 2.123, 3.437, 13; 7. Ko Franse OHGL, 7-4, 1.849, 3.235,17; 8. Johan de Pundert OHGL, 7-2, 1.528, 2.391,11. OOSTKAPELLE - Drie jeugdi ge turnsters van VTV uit Vlis singen zijn op de regiokampi oenschappen in Oostkapelle op een eerste plaats geëindigd. Es ther Bom (Los 6), Marieke van de Leije (Los 5) en Michelle Lan- nee de Betrancourt (jeugd Los 5) bleken alledrie de beste turn sters in hun categorie. Esther Bom realiseerde onder andere een score van 9.50 op het onderdeel vloer en eindigde met een puntentotaal van 34.55 op de eerste plaats in een deelne mersveld van 35 turnsters. Ma rieke van de Leije scoorde op de balk met 9.80 haar hoogste score en eindigde als eerste van 55 deelnemers met een totaal van 36.05 punten. Voor Michelle Lannee de Be trancourt bleef de teller op de brug op 9.10 steken en zij ein digde met 34.45 punten als beste van 49 turnsters.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 17