Tjoba moet nog weekje wachten 1 Stormvogel koerst op titel af PZC bwll De Schelde nestelt zich in linkerrijtje geen steken vallen Korfbalploeg heeft in laatste duel voldoende aan gelijkspel voor titel Titelkandidaten laten^ Dauwendaele profiteert van off-day Tern Boys uit: 7-3-zege Heinkenszand zet ZSC simpel opzij uitslagen Joeri van Liere zegeviert in crosswedstrijd Nuijten derde maandag 4 maart 2002 door Ed Postma GOES - Regelmatig werd er te lefonisch verbinding gezocht met ODO in Maasland. Want als Tjoba van Albatros won. wat uiteindelijk ook gebeurde (18- 13), kon de korfbalploeg uit 's- Heer Hendrikskinderen bij ver lies van concurrent Maassluis kampioen worden. Uit het laat ste telefoontje werd duidelijk dat Tjoba echter nog een weekje geduld moet hebben. Door het gelijkspel van Maassluis tegen ODO heeft het team van Han Verbeke komende zaterdag ge noeg aan een gelijkspel. Albatros, de nummer vier van de ranglijst en nog niet helemaal veilig voor degradatie, was za terdag gebrand op een goed re sultaat. Maar dat was Tjoba ook. Trainer Han Verbeke: „Aan het begin van het seizoen was de doelstelling om bovenin mee te draaien, maar op dit moment ben ik alleen tevreden met het kampioenschap. Tjoba kon op volle oorlogs sterkte aantreden, maar het be gon onwennig. Nadat Albatros op voorsprong was gekomen, lieten de Zeeuwen echter zien waarom Tjoba bovenaan staat. In een paar minuten tijd kwam de ploeg op een 4 -1 - voorsprong, via onder andere Arnold Glaser. Het was even later schrikken toen diezelfde Glaser een bles sure aan zijn enkel opliep. „Een oude blessure. Ik dacht zelf dat ik me verstapte, maar mijn te genstander zei me dat ik op zijn voet was gaan staan." Gelukkig voor de thuisploeg kon Glaser doorspelen en na een moeizaam middengedeelte, waarbij de gasten terugkwamen tot 6-5, scoorde hij nog drie keer. Ger- ben van Boven bracht de rust stand op 11-6. Ontregelen Het gaatje leek geslagen, maar de gasten uit Zwijndrecht gaven niet op en probeerden het aan- valsspel van Tjoba te ontrege len. Dat lukte vrij aardig, het achttal uit Zwijndrecht kwam terug tot 12-9. De thuisploeg wist het verschil echter steeds op drie punten te houden. Mark de Schipper en Mark-Peter van de Meer waren in deze fase tref zeker. Toch had Tjoba moeite met de strijdwijze van de bezoe kers. Astrid Koole werd door haar ploeggenoten een keer ge corrigeerd toen ze gefrustreerd reageerde op een beslissing van de scheidsrechter. Vijf minuten voor tijd wist Albatros de ach terstand zelfs tot twee punten te verkleinen. Maar tien seconden later be droeg het verschil door Van de Meer weer drie treffers, en nog geen minuut later vier, door een treffer van Gerben van Boven. Van de Meer: „Ik kreeg wat ruimte en ik had ook al gezien dat er iemand bij de paal stond om dekking te geven. Ik voelde van tevoren al dat de bal erin zou gaan." Het verzet van Alba tros was gebroken, de ploeg kwam ook niet meer tot scoren. Jolanda Kole bepaalde de eind stand op 18-13, waarna het lan ge wachten begon. Han Verbeke kort na afloop van Tjoba - Albatros: „Maassluis speelt pas vanavond, dus we verkeren nog een tijdje in onze kerheid." Verbeke was niet ge heel tevreden met het spel van zijn ploeg. „We speelden iets te ongeduldig. Ik telde op een ge geven moment zes schoten in dertig seconden!" Hij was niet al te teleurgesteld met het ge lijkspel van Maassluis. „Dan gaan we volgende week toch ge zellig met een bus vol suppor ters naar Hardinkxveld-Gies- sendam." Scores Tjoba: Arnold Glaser 4, Mark-Peter van de Meer 4, Gerben van Boven 3, Mark de Schipper 3, Jolanda Kole 2 en Anita Valstar 2. Ilse Boogaard van Tjoba (rechts) vecht een duel uit onder de korf. foto Willem Mieras door Peter Snelders TERNEUZEN - Terneuzense Boys-trai ner Eddy van der Hooft sprak na afloop van een complete off-day. „Het waren de anders zo zekere factoren die ons van daag in de steek lieten", zei hij zaterdag na de gevoelige en verrassende thuisne derlaag (2-4) tegen FC Dauwendaele. Toch trok Terneuzense Boys vanaf het beginsignaal de wedstrijd naar zich toe. Dat veldoverwicht resulteerde niet di rect in mogelijkheden, maar deed ver moeden dat het slechts een kwestie van tijd was voordat de thuisploeg afstand zou nemen. Toch viel de treffer aan de an dere kant. Een hoge voorzet van Freddy Melaard werd fraai door de vrijstaande Robin van de Velde ingekopt: 0-1. Terneuzense Boys gooide er nog een schepje bovenop en domineerde vrijwel de hele eerste helft. Het was aan de goed acterende, zestienjarige invaller-doel man Robert Groenenberg te danken dat het tot de 28e minuut duurde voordat de thuisploeg langszij kwam. Een mooi, laag schot van net buiten het strafschop gebied van Jeroen van de Broeke was hem echter te machtig. Het had er alle schijn van dat de thuis ploeg door zou drukken, maar dat werd verzuimd. De tweede helft was nog maar vier minuten oud toen Dauwendaele de 1-2 op het scorebord zette. Een voorzet van uitblinker Julio Fagundez werd door Jeroen van de Schelde binnengetikt. Terneuzense Boys was maar even aange slagen door die treffer. Twee minuten la ter verscheen Danny van de Velde alleen voor de doelman. Die kans bleef nog on- verzilverd. Kort daarna was het wel raak. Een inzet van Jordi van Bunderen werd door de lat gekeerd, maar in de re bound zorgde Mario de Fouw voor 2-2. Dauwendaele bood in het tweede bedrijf meer tegenstand dan in de eerste helft. Nadat Robbie Jonkman voor de thuis ploeg net naast had geschoten, sloeg Dauwendaele in de 65e minuut opnieuw toe. Julio Fagundez kon in het drukbe volkte strafschopgebied de bal aanne men en simpel opzij leggen naar de vrij opkomende Stefan van Dongen: 2-3. In de zeventigste minuut probeerde Ter neuzense Boys-goalie Ronald Gort uit te verdedigen, maar hij* zag zijn zwakke pass onderschept door Julio Fagundez. Die aarzelde geen moment. Hij zorgde voor 2-4 en de definitieve beslissing. doorWim Broekhoven VLISSINGEN - In de vierde klasse A is de situatie aan de kop ongewijzigd gebleven, want de vier hooggeplaatste teams won nen allemaal hun wedstrijd. MZVC bleef via een benauwde 2-1-zege bij Wolfaartsdijk ook in zijn zestiende, partij ongesla gen, Cadzand won in Wissen - kerke met 1-2; Spui versloeg Wemeldinge met 0-2 en SKN- WK klopte DFS met 0-3. Hoede- kenskerke - Krabbendijke ein digde in 1-1. waardoor de Oost- Bevelandse formatie hekken sluiter blijft. Wolfaartsdijk - MZVC 1-2: Harm Fluijt opende na elf minu ten de score voor de thuisclub, maar Ronald Melaard maakte dertien minuten later weer ge lijk. Alexander Bom tekende in de eerste minuut na rust voor de 1-2. De koploper verdedigde die voorsprong vervolgens in een attractieve tweede helft. De thuisclub claimde in de slotfase nog wel een strafschop, maar arbiter Rozema besliste anders. DFS - SKNWK 0-3: Vlak voor rust kwamen de bezoekers na een gelijkopgaande eerste helft via een treffer van Gert Jan Herrie' op 0-1. Twintig minuten na rust tekende Martij n Neele vanaf elf meter voor 0-2. De wedstrijd was daarmee beslist, zeker nadat tien minuten later Neele opnieuw vanaf elf meter voor 0-3 had gezorgd. Wemeldinge - Spui 0-2: Jurgen Meijer tekende na achttien mi nuten voor een verdiende voor sprong voor de bezoekers. De thuisploeg bleek daarna niet in staat de wedstrijd naar zich toe te trekken. In de slotminuut werd het nog 0-2 door een ge lukkige treffer van Branko Boksic. Wissenkerke - Cadzand 1-2: De thuisploeg trof het niet dat Cad- zand-goalie Van de Heuvel vooral voor rust in prima doen was. Michel Cillekes tekende tien minuten na de thee voor 0- 1Danny Bonn kon tien minuten later met een strafschop (we gens het onderuithalen van Fa bian Probert) voor 1-1 zorgen. Weer drie minuten later strafte Cillekes een verdedigingsf out af met een tweede Cadzand-tref- fer. De bezoekers hielden ver volgens met de rug tegen de muur de drie punten op zak. Iloedekenskerke - Krabbendij ke 1-1: De thuisclub nam in dj stevige maar faire partij in dj slotminuut van de eerst helft dË2 leiding door een fraaie solo-ac tie van Arjo Zandee. Pas ver iP* blessuretijd van de tweede hellt0< kwam Krabbendijke via eePa kopbal van Danny Weber t.oc«a' nog verdiend op gelijke hoogte^ Colijnsplaatse Boys - Borssel^ 1-3: Tegen de verhoudingen of*e het veld in kwam Borssele viP1 Danny't Gilde na een halfuur op voorsprong. Een kwartier npc rust werd het zelfs 0-2 dooe'! Marcel Mol. Twee minuten late kon Becker Begde voor 1-2 zort^' gen. Terwijl de thuisploeg verw; volgens op zoek ging naar gelijkmaker, counterden de be-G zoekers via William Boone eet^( kwartier voor tijd naar 1-3. P: ZIERIKZEE - Zowel Smerdiej S1 als Duiveland maakte zaterdag in de vierde klasse B geen foul P' De koploper uit Sint Maartens- rc dijk won in Halsteren met 74 Vl Duiveland boekte na zes gelijkt V( spelen op rij en voor het eersl w sinds 3 november weer eens eec overwinning. SPS werd met 6-1 opgerold. Halsteren - Smerdiek 3-7: Pier- re Withagen opende het doel-c' puntenbal. Hilbert Brinkman w opnieuw Withagen, Erik van Haaften, Remi Potappel, Jordi b Hage en Nordin Achabar teken- den voor de Smerdiekse doel- n punten. v Duiveland - SPS 6-0: In de eer- Y ste helft twee matige ploeger die geen potten konden breken r Na rust liep Duiveland over SPS heen. Barry Steenpoorte, Dan- ny Leconte (beiden tweemaal), Ronald Zwager en invaller Chris IJzelenberg scoorden. Stavenisse - Chrislandia 3-3: Een doelpuntrijk duel waarin de thuisploeg zich terugknokte van een 3-1-achterstand. Jeroen Otto zette Chrislandia op 0-1 waarna Kees van Putten gelijk maakte. Door een treffer van; Anton Dekker leidde Chrislan- dia bij de rust met 1-2 en Pascal s Pleijt maakte erna rust 1-3 van: Leen Lemsom zorgde voor 2-3 en Kees van Putten bezorgde de c Thoolse ploeg alsnog een punt.' Vlissingse waterpoloërs zegevieren in topper tegen PZPC door Ron de Waal VLISSINGEN - De waterpo loërs van Stormvogel zijn nog steeds op kampioenskoers in de derde klasse. Zaterdagmid dag werd de topper tegen PZPC uit Pijnacker ruim schoots met 12-7 gewonnen, waardoor de Vlissingse equipe met de wedstrijd tegen koplo per Wiekslag nog in het voor uitzicht alles in eigen hand heeft. Het was een vreemde gewaar wording kort na afloop van de belangrijke zege op PZPC. Danijel Gavranovic, samen met Robin Juranek topscorer aan Vlissingse zijde, wist het zeker. „Het kampioenschap en promotie naar de tweede klas se blijft voor mij het enige doel." Trainer/speler Patrick Vader was wat terughouden der: „Natuurlijk wil ik voorde titel gaan. We staan maar één punt achter op Wiekslag, dus dat ben je aan je stand ver plicht. Maar of het verstandig is om met deze ploeg te promo veren, dat is maar zeer de vraag." Vader legde uit waar om: „Op Robin Juranek kun nen we hoogstwaarschijnlijk geen beroep meer doen omdat hij gaat varen. Daarbuiten zijn er nog meer onzekere factoren wat betreft de samenstelling van ons team voor volgend sei zoen. Maar we gaan er tot de laatste wedstrijd voor, en als we dan voor promotie in aan merking komen, moeten we maar eens rond de tafel gaan zitten om te kijken wat er mo gelij kis." Tactisch Tegen PZPC liet de thuisploeg in ieder geval zien wel degelijk over flink wat mogelijkheden te beschikken. In verdedigend opzicht had het tactische con cept, om de tegenstander zo ver mogelijk van het doel van keeper Ko Mechielsen te hou den, succes. De bezoekers uit Pijnacker kwamen nauwelijks tot een fatsoenlijk uitgespeel de aanval. In aanvallend op zicht maakte Stormvogel goed gebruik van het felle zonlicht waar de keeper van PZPC inde eerste twee periodes last van had. Na ruim twintig seconden wist Danijel Gavranovic het net al te vinden met een ge plaatst afstandschot (1-0), en twee minuten later was het door dezelfde speler opnieuw raak: 2-0. Keeper Ko Mechiel sen hield zijn doel in die eerste fase goed schoon, en had ook een groot aandeel in de 3-0 van Robin Juranek, die na een afgemeten pass over grote af stand van Mechielsen onberis pelijk binnenschoot. Tien se conden voor het verstrijken van de eerste periode moest Mechielsen toch capituleren, waardoor de eerste tegentref fer een feit was: 3-1. Opvallend genoeg verzaakte Stormvogel in de tweede pe riode pressing over het hele speelveld uit te voeren, en maakten enkele slordige af- speelfouten zich meester van het spel van de Vlissingers. Gevolg was dat de bezoekers uit Pijnacker de stand weer ge- lij k konden trekken: 3-3. La ter werd het nog 4-4, waarna de Vlissingse goalie zijn ploeg nog enkele malen knap over eind hield. Door intikkertjes van Patrick Vader en Danijel Gavranovic en een bekeken boogbal van Joey den Beer bleef Stormvogel aan de posi tieve kant van de score. Maar ook aan het eind van de derde periode was PZPC nog angstig dichtbij: 7-6. Een eerste goede stop van Ko Mechielsen in de laatste periode was echter de aanzet voor een ontketend slot van de Vlissingers. In hoog tempo werd PZPC, dat slechts met één wissel naar Vlissingen gekomen was, op grote afstand gezet. Via Joey den Beer, Chris van der Draai, Gabrijel Gavranovic en Pa trick Vader liep Stormvogel uit naar een comfortabele 11- 6-voorsprong, en was PZPC conditioneel volledig kapot gespeeld. Nog even sputterden de bezoekers tegen (11-7), maar Robin Juranek bepaalde met zijn derde treffer van de dag de eindstand op 12-7. Stormvogel - PZPC 12-7 (3-1, 1-2, 3-3,5-1). Scores Stormvogel: Danijel Gavranovic 3, Robin Jura nek 3. Patrick Vader 2, Joey den Beer 2, Chris van der Draai en Ga brijel Gavranovic. door Ko Mechielsen VLISSINGEN - De waterpo loërs van De Schelde hebben door de winst bij BZC (6-4) het linkerrijtje bereikt en doen het dus goed. De Stormvogel-reser ves kunnen de titel wel vergeten na de 7-9-nederlaag tegen Ae- gir. Ganze heeft nog wel alle kans op het kampioenschap in de tweede klasse district na de 9-7-winst op Nayade. BZC - De Schelde 4-6: Vanaf het begin was De Schelde de betere ploeg, maar men had grote moeite de kansen te benutten. BZC scoorde op zijn beurt wel: 2-0. Daarna wist Schelde de kansen wel te benutten, zodat er snel een 5-3-voorsprong op het bord kwam te staan. BZC kwam nog wel terug tot 4-5, maar het was Schelde dat vrij snel weer toesloeg en de beslissende 4-6 op het bord bracht. Scores Schelde: Chris Ysebaert 4 en Cees van Houwelingen 2. Stormvogel 2 - Aegir 7-9: Zon der Pim Bekkers en Loek van 't HEINKENSZAND - Opnieuw lukte het zaterdag niet bij ZSC'62. In Heinkenszand liep de ploeg van trainer Edwin Kriens tegen een 4-0-nederlaag op. ZSC'62 moet zich, na de achtste nederlaag op rij, ernsti ge zorgen gaan maken. Heinkenszand kwam door een foute terugspeelbal van John Dorreman via Pieter van Liere op 1-0. Toen Danny Hout na een halfuur spelen via het lichaam van Werner Klaassen de thuis ploeg op 2-0 zette, greep Kriens in en ging achterin één-tegen- één spelen. Na rust was het dan ook één richtingsverkeer richting Hein- kenszand-doelman. Uit een counter gaf Remco Does de be zoekers echter de doodsteek door voor 3-0 te zorgen. Het feit dat Danny Hout wegens natrap pen bij Jan van der Linde uit het veld werd gestuurd, kon het tij niet meer keren. Sterker nog, door een persoon lijke fout van Kazimir Snoek werd het in de slotfase door een treffer van Gerben Menheere nog 4-0. Westende konden de Vlissingse reserves maar moeizaam het normale niveau halen. Vanaf het begin was het een spannen de pot polo waarin het lang ge- lijkop ging: 2-2 eind eerste periode. Daarna was het Storm vogel dat erg slordig met de kan sen omsprong, terwijl Aegir de mogelijkheden wel benutte. Ae gir koerste daardoor zonder in al te grote problemen te komen af op de zege. Scores Stormvogel 2: Ad van 't Wes tende en Kees Leijnse 2 en Arno van Ederen, Henk Riemens en Gep Na- vest 1 Nayade - Ganze 7-9: Ganze ken de een goede start, maar Nayade bleef tot en met 3-3 goed in het spoor. Daarna was het titelkan didaat Ganze dat het spel be paalde en in een flitsende derde periode een beslissende 8-5- voorsprong nam. Scores Ganze: Piet Schop 4, André van Zijp 3 en Cheyenne van Berkel en Maarten Buijs 1 De Schelde - Argo 4-7: De vrou wen van De Schelde speelden zonder Jolanda Jansen, Astrid Segers en Inge Tanghe een zeer verdienstelijke wedstrijd tegen Argo. De Terneuzense ploeg nam in de eerste periode zelfs een 1-0-voorsprongen hield Ar go bij tot en met het einde van de derde periode: 4-4. Vervolgens trok Argo de wedstrijd naar zich toe en liepen de gasten uit naar 4-7. Scores Schelde: Roioena Witkamp en Brenda Post 2. Stormvogel - De Rog 3-6: Stormvogel hield in de beginfa se goed stand tegen het op de tweede plaats geklasseerde De Rog. In de tweede periode ging het mis bij Stormvogel. De Rog kwam daardoor op een 4-0- voorsprong te staan. Stormvo gel kwam weliswaar nog terug, maar kon het gat niet meer goedmaken. Scores Stormvogel: Natasja Stven- nen, Sophie Versluis en Angelique Lok 1. Treffers 2 - Ganze 12-5. Vanaf het beginsignaal was Ganze duidelijk de mindere ploeg. Treffers nam in de eerste perio de al een beslissende 6-1-voor sprong waardoor de wedstrijd meteen was gespeeld. Treffers nam gas terug en Ganze speelde toen nog leuk mee. Maar daar bleef het ook bij. Scores Ganze: Tamara Flore 3, As trid Assink en Carola Kiel 1 Biljarten Teamcompetitie district Walcheren/De Beveianden. Klasse B1 driebanden klein: LBV 1 - ALM 3 0-7; OBK1 - Scheldezïcht 1 3-4; VEGA BV 1 - ALM 1 3-4; ONDA 1 - HIO 1 5-2; BV Jacobs 1 - ALM 2 7-0. Klasse B2A: BV Jacobs 2 - Delta 1 0-7, Drieb De Kroon 1 - De Vier Linden 1 1-6; ONDA 2 - Avontuur 17-0; De Herberg 1 - OBK 2 2-5; De Sportvisser 1 - TOG 1 2-5. Klasse B2B: De Sportvrienden 1 - DOS Ov. 1 5-2; Avontuur 2 - OHGL1 0-7; Delta 2 - VEGA BV 2 5-2; ONDA 3 - OKK1 3-4; De Herberg 2 - OBK 3 0-7. Klasse Cl libre klein: Distr .team Wal deBev 1 - VEGA BV 3 3-4; VE GA BV 4 - De Poedel 1 5-2; HIO 2 - VEGA BV 5 2-5; De Poedel 1 - DOS Nieuwk. 12-5; Windenburg 1 - VEGA BV 4 2-5. Klasse C2: OHGL 2 - De Toekomst 1 5-2; 't Raedt- huys 2 - OBK 4 2-5; ALM 4 - Delta 3 2-5, ReHaWe 2 - Dampoort 1 5-2; Delta 3 - De Toekomst 1 7-0. Klasse C3A: OHGL 3 - Delta 4 0-7; LBV 3 - De Sportvisser 2 3-4; TOG 2 - Scheldezicht 3 2-5. Klasse C3B: TOG 3 - De Vier Linden 2 3-4; De Sport visser 3 - 't Raedthuys 3 2-5; Avontuur 3 - De Herberg 3 0-7. Klasse C4A: De Her berg 4 - OKK 77 1 4-5; Delta 5 - TOG 4 2-7; ALM 5 - ONDA 5 7-2. Klasse C4B: VEGA BV 6 - Dampoort 2 5-4, OBK 5 - LBV 4 2-7, DOS Ov. 2 - ONDA 6 4-5; De Toekomst 4 - OKK 2 7-2; HIO 3 - ALM 6 7-2. Klasse C5: Delta 6 - De Herberg 6 5-4; 't Raedthuys 4 - Scheldezicht 5 5-4; De Herberg 5 - De Sportvisser 4 7-2; Scheldezicht 6 - VEGA BV 7 4-5. Schietingen Zorgvlied Wolphaartsdijk. Wip 1: eerste hoofdvogel J. van de Guchte, Zorgvlied; tweede hoofdvogel R. Klïppel, Doel naar Hoger; eerste zijvogel P. Vette, Concor dia; tweede zijvogel J. van de Guchte, Zorgvlied; derde zijvogel M. de Jonge, Soranus II; vierde zïjvogel loting; eerste kal J.J. Hoogstrate, Doel naar Hoger; tweede kal J. Repkes, derde kal J. Wou- terse, beiden Victoria, vierde kal loting. Vliegende vogel M. de Jonge, Soranus II. Meeste kleine vogels Toxopeus, Zorg vlied. Wip 2: eerste hoofdvogel R. Klip pel. Doel naar Hoger; tweede hoofdvogel L van Dijke, AD LM; eerste zijvogel H. Koens, Zeelandia; tweede zijvogel Jac. Hoogstrate, Doel naar Hoger; derde zij vogel J. de Jonge, Soranus II; vierde zij vogel H. Koens. Zeelandia; eerste kal J Hoogstrate, Doel naar Hoger; tweede kal P. Vette, Concordia; derde kal B. Bos, Sint Sebastiaan; vierde kal J. Repkes, Victo ria. Meeste kleine vogels J. Remijnse, Zorgvlied. Koningschieting; Doel naar Hoger. Ron Klippel (3x) Keizer Doel naar Hoger. Zaalvoetbal Regio Walcheren. Eerste klasse: Arne- muiden - Groene ster Maroc 5-2, Westka- pelle - Oostkapelle 7-4, Taxicentrale - Zuidwest negen 4-12, DTP/café Stout - Hebusport2-6, Domburg - Bij de punt 7-5. Stand; Zuidwest negen 17-48, Domburg 18-40, Taxicentrale 19-39, Arnemuiden 19-32, Westkapelle 19-31, Hebusport 17- 27, Bij de punt 19-21. Groene ster Maroc 18-17, DTP/cafe Stout 18-17, Jong Am- bon 18-17. Oostkapelle 18-17, Emergo 18-8. Tweede klasse: De Dwaes - Ontop 2-4, Oostkapelle 2 - VZV/Hydrofa 3-5, Domburg - WEA 5-4, Café Nationaal - To rna 6-3, WZP - VZV/Hydrofa 3-2, Garde ren/Dekker - Murre/De Visser 1-5. Stand: VZV/Hydrofa 19-46, Murre/De Visser 19- 46, Domburg 2 19-39, Oostkapelle 2 19 35, WZP 19-34, Ontop 19-32, Café Natio naal 19-27. WEA 19-23, Torna 19-17. Gar deren/Dekker 19-14, De dwaes 19-12. Westkapelle 2 19-7. Afdeling Vlissingen. Derde klasse: De Stoof - PSVW 1-1, w Hebusport - Vergo- sport 9-4, VAW - SloepA/anuus 2-8, VZ V/Hydrofa 2 - PSVW 3-1, Schinkel Assu rantie - Uiterton 5-9, SSVW - De Stoof 3- 10, EPZ - vv Hebusport 2 4-3. Stand: vv Hebusport 18-51 (kampioen), De Sloep- A/anuus 18-36, VZV/Hydrofa 2 18-35, PS VW 18-30, VAW 18-28, SSVW 18-23, Ui terton 18-23, Schinkel Assurantie 18-23, Dei'Stoof 18-19, Vergosport 18-16, EPZ 18-14, vv Hebusport 2 18-9. Vierdeklas- se: VZV/Hydrofa 3 - Sloep/Vanuus 2 5-2, Café Albatros - Westkapelle 3 4-6. Uiter ton 2 - Schinkel Assurantie 24-13. Stand: VZV/Hydrofa 3 17-42, De Belt 16-32, Groene Ster Maroc 217-30. Uiterton217- 28, Sloep/Vanuus 2 17-23, Westkapelle 3 18-23, VAW 2 16-22, Torna 2 16-19. Café Albatros 18-18, Schinkel assurantie 218- 16, VZV/Hydrofa 4 16-11. Vijfde klasse. Draadkrabbers 2 - EPZ 21-6, Groene Ste; Maroc 3 - Hoechstboys 3-11, Miniatuur Walcheren - Atofina 7-10, Westkapelle4- Partner advies 7-14, Uiterton 3 - Schinkel assurantie 4 4-9. Stand: Atofina 15-4Q, Miniatuur Walcheren 16-33, Groene ster Maroc316-33, Partner advies 15-28, Pro vincie Zeeland 15-25, EPZ 215-25, Schin kel assurantie 4 16-20, Draadkrabbers 2' 16-15, Westkapelle416-12, Uiterton 315-. 10, Hoechstboys 15-4. Afdeling Middelburg. Derde klasse: Draadkrabbers - Akkerdaas Kado 5-4, La' Pampa - PKCZ 3-5. Stand: Schinkel Assu rantie 3 19-52, Baderie 19-48, Domburg 3 18-36, FC Laurens 19-34, PKCZ 19-34, Ak kerdaas Kado 19-28, FC Dauwendaele 2 19-28, Garderen/Dekker 2 18-22, Draad krabbers 19-16, La Pampa 19-12, FC Dau wendaele 3 19-12, Inex 19-7. Vierde klas se: VPV - FC Laurens 2 2-4, FC Laurens 3 FC Zeeland 4-6, CZN - Dekker/Tramper 9- 10, -Domburg 4 - Gouwe Gheyt 3-8, To- rentijd - Varian/Chrompack 0-5, Janse - NDW Advocaten 5-7. Stand: VPV 17-43, Varian/Chrompack 18-41, FC Laurens 2 19-39, NDW Advocaten 17-31, Dekker/T ramper 18-30, Gouwe Gheyt 18-30, FC Zeeland 19-27, Janse 18-18, FC Laurens3 16-14, Domburg 418-12, Torentijd 18-11, CZN 18-9. BOEKEL - Joeri van Liere heeft gisteren in het Brabantse Boe kei de openingscross gewonnen. In de 125cc-klasse bij de senio ren schreef de achttienjarige motorcrosser uit Kapelle de eer- ste manche op zijn naam. In de tweede manche kwam Joeri van1 Liere ten val, maar vanuit het- achterveld werkte hijzich op naar een uiteindelijke tweede plaats. En dat was genoeg voor de overall-zege. Zij n kleine broer Twan van Lie" re (15) kende een minder geluk" kig einde van de openingscross. Hij liep bij een val een handbles sure op. In zijn pink werden liefst veertien hechtingen gezet. VRIES - Monique Nuijten uit Goes is bij de eerste testwed: strijd in aanloop naar het EK turnen derde geworden. De wedstrijd in Vries werd gisteren gewonnen door Suzanne Har- mes. Gabriëlla Wammes werd tweede. De turnsters van Pro Patria uit Zoelermeer scoorden respectie- velijk 36.725 en 35.450 punten'. Nuijten, die turnt bij De Hazen- kamp uit Nijmegen, eindigde ondanks een val van de balk op 35.150. Renske Endel,die op het WK in Gent nog zilver won, liet' op haar favoriete onderdeel, de brug, een steek vallen en werd tel eurstellend vi j f de1 Doelman Ko Mechielsen redt voor Stormvogel. foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 16