Hoek is geen kampioensploeg Ritme van Kloetinge is gebroken PZC PZC Hulsterloo gaat solo aan leiding Winst op Patrijzen brengt Dosko op kop 15 Zeeuws-Vlaamse hoofdklasser hard onderuit bij Zwart-Wit'28: 3-0 Huizen profiteert Krappe winst voor JVC Cuijk maandag 4 maart 2002 door Björn Goorden BOTTERDAM - Soms is er in de voetballerij geen verklaring voor een verloren of gewonnen Wedstrijd te bedenken. Althans niet door Angelo Nijskens. De Hoek-trainer had zaterdagmid dag geen idee waar die 3-0- nederlaag bij Zwart-Wit'28 nu ineens vandaan kwam. „De voorbereiding was goed, de spe lers waren er van doordrongen wat ze hier zouden aantreffen. Ze waren er klaar voor. Awel, dat dacht ik tenminste." Ook Zwart-Wit-spits Leon Meijer kon geen antwoord vin den op de vraag hoe het toch kwam dat zijn ploeg, voor zater dagmiddag de nummer vijf van de ranglijst, de koploper volle dig van de mat had gespeeld. Want de teller had in Rotterdam net zo goed naar 5-, 6-, 7-0 kun nen uitslaan. „Ik weet niet waarom, maar bij ons liep het gewoon, vanaf de allereerste minuut. Het ging allemaal zó gemakkelijk. En ik ben blij toe, want deze zege is voor ons van levensbelang. Nu bedraagt het gat met Hoek nog maar één punt, we spelen nog mee voor de prijzen. Als Hoek hier vanmid dag de volle mep had gepakt, hadden we nu op maar liefst ze ven punten van ze gestaan." Tackles Het had er zaterdagmiddag ech ter nooit schijn van, dat Hoek in sportpark De Vaan goede zaken zou gaan doen. In de beginmi- nuten kleunden de spelers van de Rotterdammers er vol in, de tackles vlogen de Hoek-spelers om de oren. Hoewel dat volgens de verwachtingen was, raakte Hoek er hevig door van slag. Ar jan Koopmans, die de spitsposi- tie van de geblesseerde Barry van der Hooft invulde: „De trai ner heeft het ons van tevoren verteld, dat we ons niet moesten laten intimideren. Maar dat is jammer genoeg wel gebeurd. Terwijl we gewoon ons eigen spel hadden moeten blijven spe len, zijn we met die jongens mee gaan doen in dat spel van inti midatie. We zijn ons er aan gaan irriteren. Stom, stom, stom." Angelo Nijskens: „We zijn van daag gewoon afgebluft." VLISSINGEN - Huizen profi teerde van puntenverlies van Kloetinge en Hoek en kwam door een ruime 4-1-zege bij Do- yo op kop in de hoofdklasse B. Dovo-Huizen 1-4 (0-1). 41. Marlijn öootjes (strafschop) 0-1, 53. Tim van Breukelen 0-2, 65. Karsten Wie- fenga 1-2, 70. Michel Kos 1-3, 90. Frank Ahoikoni 1-4. Scheidsrech ter: J.A.M. Stange Zevenbergen Aantal toeschouwers: 1500. SDVB-Barendrecht 1-3 (1-0). 38. Kees van Dijk 1-0, 51. Davey Ver maas 1-1, 76. Marcel Brienen 1-2, 86. Davey Vermaas 1-3. Scheids rechter: J.S. Boringa (Leeuwarden) Gele kaart: De Bruijn (SDVB). Aan tal toeschouwers: 500. Wsselmeervogels-Delta Sport 1-2 (1-2). 6. Bekri Bajraktaray 0-1, 8. Jimmy Simons 0-2, 43. Raymond Graanoogst 1-2. Scheidsrechter: P.F. Constancebrian (Beverwijk). Rode kaart: 65. Ruijs (Delta Sport). Gele kaart: De Graaf. Graanoogst (beiden IJsselmeervogels), Fertoute, Van der Meulen (Delta Sport). Sparta Nijkerk-Bennekom 2-1 (1-1 31. Arno van Dieten 1-0, 45. Den nis van Meegdenburg 1-1, 90. Albert yan Nijuis 2-1. Scheidsrechter: H.A. Slager (Staphorst). Rode kaart: 40. Hekman (Bennekom), 60. Van Meegdenburg (Bennekom). Gele kaart: Van Londen, (Bennekom), Rademaker (Sparta Nijkerk). Aan tal toeschouwers: 500. Boda Boys-Spijkenisse 0-2 (0-1). 38. Arno van der Horst 0-1, 69. Renato Hokke 0-2. Scheidsrecher: G.A. Ze- gers (Ede). Gele kaart: Vermeulen, Damen (beiden Roda Boys). Aantal toeschouwers: 250. SPORTREDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118)484454 Fax: (0118)470102 E-mail: sport@pzc.nl Jan Dagevos (chef) Frits Bakker (coördinator zuid) Koen de Vries (coördinator midden) Rudy Boogert (coördinator noord) Björn Goorden Brecht van Leipsig Eldridge Pentury CENTRALE REDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118)484000 Fax: (0118)470102 E-mail: redactie@pzc.nl INTERNET www.pzc.nl E-mail: web@pzc.nl Rieno van Oost kijkt verslagen toe hoe Zwart-Wit-doelman Vivian Pires een kans heeft verijdeld. Koopmans zette de titelaspira- ties van de Zeeuws-Vlamingen ook meteen maar op een lager pitje: „Een aantal weken terug gingen we ten onder tegen Spij- kenisse, nu verliezen we dik van Zwart-Wit'28. Dat zijn ploegen die fysiek sterk zijn en hun hele hebben en houden in de strijd gooien. Als we voor de titel wil len gaan, moeten we ook van zulke teams kunnen winnen. Maar dat kunnen we niet." Nijskens zei nooit van een kam pioenschap uit te zijn gegaan. „Voorafgaand aan dit seizoen heb ik gezegd dat we op het ein de tevreden zouden moeten zijn met een plek in de topvijf. Nu op driekwart van de competitie zie je ook dat het die kant op gaat. Natuurlijk,wehebbeneentijdje aan kop gestaan, maar nu blijkt dat we waarschijnlijk een tijdje boven onze stand hebben ge leefd." Zwakke plekken Het spel van Hoek deed zater dag in elk geval in niets aan het spel van een kampioensploeg denken. Zwart-Wit legde wel erg veel zwakke plekken bloot. Zo speelden de Rotterdammers met vier aanvallers, die de Hoek-defensie constant onder druk zetten. Van opbouwen kwam bij de Zeeuws-Vlamin gen dus weinig terecht, waar door de defensie al snel terug viel op de lange bal. Omdat de aanvallende driehoek voorin met Koopmans, Rieno van Oost en Musa Kanu nu éénmaal over weinig fysieke kracht beschikt, haalde Zwart-Wit daarmee al vast één angel uit Hoek. Een andere angel van de foto Fred Ernst Zeeuws-Vlamingen, de beide buitenspelers, de één (Stefan Saey) balvaardig en de ander watervlug (Bart Poppe), werd onschadelijk gemaakt door een tweetal backs die kort en fel op de man verdedigden en gerug gensteund werden door goed bijsluitende medespelers. De bewegingsruimte van de Hoek se buitenspelers werd daardoor tot een minimum beperkt. De derde angel, het voetbalintel lect van Musa Kanu, werd door de fysiek imponerende en taak- bewuste mandekker Dino Lima van het gif ontdaan. En omdat Zwart-Wit bovendien over een stel heel behoorlijke voetballers en een vliegensvlugge omscha keling bleek te beschikken, bin nen één-twee-drie passen wa ren de Rotterdammers vanuit de verdediging al in de buurt van Jürgen Belpaires goal, werd Hoek bij vlagen overspeeld. De 1-0 kwam echter voort uit een dood spelmoment. Een ingooi werd verlengd en kwam via een aantal hoofden terecht bij de kleinste aanvaller van Zwart- Wit, Michel Visser, die een graaiende Belpaire van kortbij verschalkte. De 2-0 kan nagenoeg geheel op het conto van doelman Belpaire worden bijgeschreven. De Belg werd hevig gehinderd bij een voorzet van Zwart-Wit. Hij be sloot de bal daarom maar weg te boksen. Belpaire raakte de bal echter maar half, waardoor hij Ferry Schaafsma een niet te missen kans bood voor een leeg doel. Lijnkeeper Omdat Jürgen Belpaire on danks de mindere periode waar in hij al een tijdje verkeert, nog steeds gewoon een heel goede lijnkeeper is, en omdat de scherpte bij Zwart-Wit naar mate het duel vorderde voorin wat minder werd, werd een complete afgang voor Hoek voorkomen. De inzet van Leon Meijer was doelman Belpaire in de 77e minuut echter nog wel te machtig: 3-0. „En daar stond geen enkele uitgespeelde kans voor ons tegenover", bekende Nijskens. „Ach, we hadden het vandaag gewoon helemaal niet." Zwart-Wit'28 - Hoek 3-0 (2-0). 12. Michel Visser 1-0,37. Ferry Schaafs ma 2-0, 77. Leon Meijer 3-0. Gele kaart: Dino Lima (Zwart-Wit'28), Frank de Wispelaere, Wesley de Smet, Musa Kanu (allen Hoek). Scheidsrechter: E.P.D. van der Beek (Alphen aan den Rijn). Aantal toe schouwers: 300. Hoek: Jürgen BelpaireThomas Ra- gut (78. Michel Mullaert), Johan Mücher, Franky Standaert, Frank de Wispelaere; Bart Poppe (58. Wes ley de Smet), Jan Verdegem, Musa Kanu, Stefan Saey: Rieno van Oost, Arjan Koopmans (58. Mare Min- naert). Bevelandse hoofdklasser verspeelt tegen GWV opnieuw punten: 0-0 door Jan Dagevos KLOETINGE - Een kwartier voor het einde van het armzali ge duel met GWV probeerde Diederik Hiensch alsnog het vuurtje te onsteken. De trainer van Kloetinge reageerde plots ongemeen fel na een overtre ding op Wilco de Valk, liep een paar meter het veld in en foe terde tegen arbiter Alwin Don. De wanhoopsdaad sorteerde echter geen effect. De vonk sloeg ook nu niet over. Het re sultaat was ernaar: 0-0. Voor de vaste volgers, die dit seizoen wekelijks worden ver wend met veel goals, was het na afloop even slikken. Mor rend en stampvoetend verlie ten ze dan ook de tribune. 'De slechtste wedstrijd tot nu toe', constateerde een supporter. Niemand die hem kon tegen spreken, ook de trainer van Kloetinge niet. „Een aantal jongens haalde vandaag het normale niveau niet", vond Hiensch. „Vooral de jongens in de as hadden het niet en dan hebben wij een probleem." Het sierde de oefenmeester dat hij het naderhand niet zocht in uitvluchten. Natuurlijk speel de het gemis van ervaren krachten als John Bentschap Knook (geblesseerd) en Emiel Dorst (trieste familieomstan digheden) mee en natuurlijk waren enkele spelers (Pieter de Munnik, Björn Langeveld en Erik de Groene) niet geheel topf it, maar clat was in de ogen van de trainer niet de oorzaak van het slechte spel. Het ont brak simpelweg aan vorm. Omzettingen Björn Langeveld en Jeffrey van de Velde hadden het moei lijk in het centrum en kwamen weinig aan opbouwen toe. De zwakste schakel vormde de middenlinie, waar Hiensch wat omzettingen had moeten plegen. Wegens het ontbreken van Emiel Dorst en Jeffrey Frijters (licht geblesseerd) moest de linksbenige Wouter Labrujère als rechtshalf ope reren, terwijl Jordy Bakker een kans kreeg als linkshalf. Mar cel Lourens was net als tegen Bennekom de centrale man. Labrujère speelde taakbe- wust, maar hij kwam op die po sitie niet echt uit de verf. Jordy Bakker speelde in de ogen van Diederik Hiensch een onge lukkige wedstrijd („misschien Erik de Groene had het zaterdag zwaar te verduren in de wedstrijd tegen GWV. was hij te gespannen"), ofte wel: hij speelde gewoon slecht. Bakker was niet gretig, ging de duels veel te slap aan en scha kelde zich veel te weinig in. Marcel Lourens zag het spel veelal aan zich voorbijgaan en was daarnaast slordig in de passing. Het leidde ertoe dat de aanvoer naar de aanvallers beperkt was. Ronald Zuijdwegt moest de bal nogal eens op het mid denveld op gaan halen, waarna hij de sterke Bart Broeder te genover zich vond. Het werd een. onmogelijke missie. Erik de Groene had weinig tot niets in te brengen tegen Edwin Kampert en Johan de Man. Wilco de Valk tenslotte kon op links ook al niet al te veel uit richten, mede doordat zijn di recte tegenstander Gerard van de Pavert nogal eens een over treding beging. Hiensch: „Ons ritme is kenne lijk een beetje gebroken. Na die nederlaag van twee weken ge leden tegen Bennekom hadden we vorige week graag wat rechtgezet, maar door die af gelasting kwam het daar niet van. De groep had er vandaag heel veel zin in, maar het wilde gewoon niet." In het verleden werd bij Kloe tinge niet al te moeilijk gedaan over een dergelijke terugval. Dit seizoen ligt de lat echter hoger en is in de strijd om de ti tel van de hoofdklasse B elk ge mist punt er één te veel, „De kunst is om juist in dit soort wedstrijden toch de drie pun ten te pakken", stelde Hiensch. „Dan is het dus zaak dat je dus heel alert bent bij die paar kansrijke momenten, die altijd komen, zelfs in slechte duels." Kloetinge kreeg tegen GWV voor zijn doen weinig kansen (twee voor rust en drie na de pauze), maar had er wel zijn voordeel uit kunnen halen. Marcel Lourens, Erik de Groe- ne, Wouter Labrujère en Björn Langeveld misten echter scherpte en verkwanselden de mogelijkheden, „In de tweede helft was er een periode dat alle zekerheid weg was", stelde Hiensch nader hand. „Toen dacht ik even dat het fout zou gaan." Kloetinge wankelde in die fase. Wouter Labrujère moest een bal van de lijn halen. Daarnaast hield Jaap Pijnenburg bij een tegen- een-situatie zijn ploeg op de been. Hij wierp zich in een duel met GVVV-spits Kevin Nutt voor de bal en redde met zijn been. Misbaar Hiensch probeerde met twee wissels (Jan Baaijens voor Jor dy Bakker en Leon van den Ou den voor Marcel Lourens) en een hoop misbaar richting de arbiter, die overigens goed floot, nog voor de ommekeer te zorgen, maar zijn spelers kre gen de geest niet. „Elk team heeft dat wel eens", bagatelli seerde Hiensch de zaken enigs zins. „We zitten even in een moeilijke fase." Volgende week in de uitwed strijd tegen Deltasportzal blij ken of de inzinking van tijde lijke aard is. Afgaande op de twee laatste duels met Benne kom (3-2-verlies) en GWV (0-0) zijn de vooruitzichten niet al te best. Daarnaast is de rentree van Bentschap Knook nog niet aanstaande. Boven- foto Willem Mieras dien zou Jaap Pijnenburg zaterdag wel eens kunnen ont breken vanwege een winter sportvakantie, die hij lange tijd terug al heeft geboekt. Dat was op een moment dat Pijnen burg tweede keeper was en dacht dat hij wel een keertje gemist kon worden. Oefen- meester Hiensch wenste zater dag op die zaak nog niet voor uit te lopen, maar niemand moet er vreemd van opkijken dat Pijnenburg pas na de ont moeting met Deltasport naar Zwitserland afreist. Het zou er in elk geval op duiden dat het Kloetinge nog altijd ernst is in de titelrace. Kloetinge-GVVV 0-0. Scheids rechter: A. Don Grijpskerke). Gele kaart: Marcel Lourens, Wilco de Valk, Björn Langeveld (allen Kloe tinge), Walter van Ommeren (GV- VV). Aantal toeschouwers: 900. Kloetinge: Jaap PijnenburgPieter de Munnik (73. Rien de Bruine), Jeffrey van de Velde, Björn Lange veld, Arno Melaard; Wouter La brujère, Marcel Lourens (58. Leon van den Ouden), Jordy Bakker (55. Jan Baaijens); Wilco de Valk, Erik de Groene en Ronald Zuijdwegt. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Het was een slechte dag voor de Zeeuwse ploegen in de top van de derde klasse A. HVV'24, sinds 30 sep tember 2001 koploper, verloor met 4-2 bij Breskens en zag DOSKO (1-2 bij Patrijzen) de eerste plaats overnemen. Onderaan de ranglijst verloor hekkensluiter Clinge het be langrijke duelmet Alliance: 1-0. Door clit resultaat is de situatie voor de ploeg van het nieuwe trainersduo Boudewijn van Craenenbroeck en Jo de Block weer een stuk verslechterd. Alliance-Clinge 1-0: In een slechte wedstrijd was het Foued Aouraghe die al na dertien mi nuten de score opende namens de Brabanders: 1-0. Vreemd ge noeg werd het spel van Alliance hierna alleen maar onrustiger, iets waarvan de bezoekers ver zuimden te profiteren, 1-0 hal verwege. In de tweede helft drong Clinge meer aan en loerde de thuisploeg vooral op de coun ter. De meeste kansen waren hierbij voor Alliance, dat echter niet meer tot scoren kwam. Aan de kant van de Zeeuwen was de beste kans op de gelijkmaker voor Pascal Delforge, maar zijn kopbal eindigde op de lat. Patrijzen-Dosko 1-2: In een aantrekkelijk duel verzuimden Hubèr Rentmeester en Wilfred van den Dries de score te openen namens de thuisploeg Op slag van rust sloeg Erik van de Wate ring aan de andere kant wel toe: 0-1. De tweede helft was nog geen minuut bezig toen Peter de Jong de bal uit een voorzet van William Sallet binnenkopte en Pati'ijzen op gelijke hoogte bracht. Het spel golfde hierna op en neer en beide ploegen kre gen enkele kansen die echter niet wei'den benut. De wedstrijd leek uit te draaien op een gelijk spel, maar vijf minuten voor tijd sloeg Patrick Hendriks toe na mens de bezoekers: 1-2. Pati'ij zen drong hierna nog wel aan, maar kwam niet meer tot sco- Breskens-HVV'24 4-2 (1-2). 33. Johnny Lensen 0-1, 39. Esad Osma- novski 1-1, 45. Eddy van den Bosch 1-2, 51. Esad Osmanovski 2-2, 80. Mark Boeckhoul 3-2, 83 Mark Boeckhout 4-2. Scheidsrechter: P. van Loenen (Oost-Souburg). Rode kaart: Thierry de Waele (2x geel) en HarmRietjens (beiden HVV'24). Ge le kaart: Eddy Buysse, Serge Lapra- de en Elmar Lauret (allen Breslcens), Harald Verschuren (HVV'24). Aan tal toeschouwers: 200. Zicrikzee - Zeelandia Middelburg 4-1 (0-0). 49. Jarno Vermeulen 1-0, 58. Patrick Roggeband 2-0, 60. Pa trick Roggeband 3-0, 74. Halük Ta- mambay 3-1, 78. Colin van Oeveren 4-1. Scheidsrechter D.P.E. Luijcks (Clinge). Aantal Toeschouwers: 125. RCS-Goes 1-0 (0-0). 93. Martin Jan- se 1-0. Scheidsrechter P. van Nunen (Middelburg). Gele kaart: Joussef Aflcir, Machiel Marckelbach, Chris van Heuven (RCS), Jeroen Kolen, Shannon Braafhart (Goes). Aantal toeschouwers: 150. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Eén helft had Hulsterloo het moeilijk tegen Philippine, maar na rust kwam de ploeg uit Nieuw Namen goed op gang Via onder meer twee treffers van Stefano de Vos, die in de eerste helft ook al had ge scoord, werd het duel met een 4 - 2-zege afgesloten. Omdat Hon- tenisse met 2-2 gelijkspeelde te gen Domburg, gaat Hulsterloo nu alleen aan de leiding in de vierde klasse A. Voor de onderste drie ploegen wacht aan het einde van het sei zoen degradatie naar de vijfde klasse. Sluiskil en Vlissingen sloten hun onderlinge duel met 1-1 af, een resultaat waar bei den weinig mee opschieten. Hekkensluiter Corn Boys werd verder in de problemen gedrukt door Axel (2-0). Zeeland Sport pakte drie belangrijke punten via een gelukkige 1-0-zege bij stadgenoot Walchei'en. In de vierde klasse B gaf Bud Aschman zijn rentree extra glans door tweemaal te scoi'en in de belangrijke wedstrijd te gen FC Bex'gen die in 3-1 eindig de. Steen deed goede zaken via een 2-0-zege op DIOZ. Waleheren-Zeeland Sport 0-1: Met name tegen het einde van de eei'ste helft waren de beste kan sen voor een technisch beter Walcheren. Doelman Ralf Eversdijk wist zijn doel echter, éénmaal met behulp van de lat, schoon te houden. Na de rust was het spelbeeld hetzelfde: Zeeland Sport werd terugge- di'ongen, maar de thuisploeg verzuimde een aantal goede kansen te benutten. Volgens een ongeschreven voetbalwet wordt zoiets vaak afgestraft en dit ge beurde dan ook: in blessuretijd tikte Moustaf a Boutchich de bal uit een voorzet van invaller Ro land Cosijn bij de tweede paal binnen: 0-1. Axel-Corn Boys 2-0: Het eerste kwart ier was de thuisploeg stex*- ker wat leidde tot een treffer van Joep van de Broeke, die uit de i'ebound raakschoot na een in zet van Alex Meijer tegen de paal. Na deze beginfase kwam de wedstrijd in evenwicht. Waar de gasten verzuimden de kansen te benutten, deed Axel dit wel. In de 79e minuut werd Alex Meijer ten koste van een straf schop van scoi'en afgehouden. Ralph Zegers schoot vanaf elf meter raak en besliste hiermee het duel. Hulsterloo-Philippine 4-2: Na tien minuten opende Kevin de Smet de score namens de bezoe kers: 0-1. Twee minuten later voorkwam de lat nog de gelijk maker van Winand van Haelst, maar uit de rebound schoot Stefano de Vos wel raak, 1-1 halvex*wege. Na rust nam Hul sterloo het initiatief en in de 55e minuut bracht Winand van Haelst zijn ploeg op een 2-1- voorsprong. Ook hierna bleef de thuisploeg sterker en via twee treffers van Stefano de Vos werd dit ook op het scorebord tot uit drukking gebracht: 4-1. In de laatste minuut legde Jim de Jong vanaf elf meter de eind stand vast op 4-2. Sluiskil-Vlissingen 1-1: In een matig duel schoot Roepesh Bha- gola na een kwartier raak van net buiten het zestienmetei'ge- bied; 0-1. Vanaf de strafschop stip verzuimde Nasser Gashi hierna de voorsprong uit te bou wen, zijn inzet werd gestopt door doelman Tonny van der Veen. Even later was hetzelfde lot weggelegd voor Roy Scheele van Sluiskil; Rinaldo Gilde toonde zich de sterkste en dus opnieuw geen treffer. Na rust nam de thuisploeg het initiatief xn handen, wat na een kwartier leidde tot de gelijkmaker van Chris de Bruin1 -1 Hontenisse-Domburg 2-2 1-0). 26'. Dave de Booij 1-0, 54. Chiel Mara- nus 1-1, 82. Ko Brand 1-2, 90, Dave de Booij 2-2. Scheidsrechter A.P.P.M. Mathon (Oosterhout). Gele kaart: Wilco Broekhoven (Iiontenis- se), Ramon Vader, Wilco van Eijze- ren en Patrick Provoost (Domburg) Aantal toeschouwers: 100. IJzendijke-Aardenburg 2-1 (2-0). 13. Michel de Ruij7sscher 1-0, 43. Pietro Sicilia 2-0, 65. Gerben Schram 2-1. Scheidsrechter-: L.J. de Smit (Schoondijke). Gele kaart: Ed- ivald Martijn (Uzendijke)Aantal toeschouwers: 125. Hansweertse Boys-FC Bergen 3-1: Nadat de lat in de vierde minuut de openingsti'effer van Ernest van Bussel had voorko men, schoot Bud Aschman hal verwege de eerste helft wel i'aak: 1-0. Slordig balveiiies op het middenveld leidde binnen een minuut tot de gelijkmaker van Thomas Bergs. Op aange ven van Jozef den Hollander bracht Bud Aschman de Boys kort voor rust opnieuw op een 2- 1-voorsprong. Ondanks een overwicht voor de thuisploeg werd het duel pas kox-t voor tijd beslist: Juul Back, die was inge vallen voor zijn bi'oer Rinze, schoot via de binnenkant van de paal raak: 3-1. Steen-DIOZ 2-0 (1-0). 35. Pascal Lensen 1-0, 88. Gino Vink 2-0. Gele kaart-: Gino Vink (Steen), Angelo Kole en Perry Broere (DIOZ). Scheidsrechter: E. Asselman (Hulst Aantal toeschouwers: 175. VLISSINGEN - Koploper JVC Cuijk boekte in de hoofdklasse B van het zondagvoetbal een nipte zege bij UNA door een be nutte strafschop van Dinand van Haaren. UDI'19 blijft goed in het spoor van de lijstaanvoerder door een ruime 4-0-zege op FC Vinken slag. Schijndel had geen mede lijden met EHC en won overtui gend: 1-4. UN A-J VC Cuijk 1-2 (1 -15. Dinand van Plaaren. 0-1, 14. Erivin van Ou denhoven 1-1, 54. Dinand van Haa ren 1-2 (strafschop). Scheidsrech ter: K. Valkenburg (Gouda). Rode- kaart: Toine van der Looy (UNA). Aantal toeschouwers: 500. EHC-Schijndel 1-4 (0-3). .9. Mark van Sonsbeek 0-1, 19. Carlo Vor- stenbosch 0-2, 22. Jeroen Minneboo 0-3, 46. Carlo Vorstenbosch 0-4, 69. Rob Adams 1-4. Scheidsrechter: P. Damen (Geldrop). Gele kaart: Yoes Aaroub, Roger Hart g er ink (beiden EPIC), Patrick Smulders (Schijndel Aantal toeschouwers: 300. SV Meerssen-WSC 2-2 (1-1). 26. Roel Coumans 1-0, 43. Tacettin Cemrek. 1-1, 60. Farik Idrissi 1-2, 75. Ralph Schaapkens 2-2. Scheids rechter T. Hoeben (Venlo). Gele kaart: Etienne Kleine, Luc Ruddles, Roel Coumans (allen SV Meerssen), Leo van Hest en Erik van Beek (bei den WSC). Aantal toeschouwers: 200. FC Vinkenslag-UDI'l 0 0-4 (0-3). 13. Randy Hofmeier 0-1, 16. Peter van de Heuvel, 33. Peter van de Heuvel, 88. Peter van de Heuvel. Scheids rechter: J. van Domburg uit Dongen. Gele kaart:: Attila Dokmeci en Lau rens Bollen (beiden FC Vinkenslag). Aantal toeschouwers: 300. TOP-Gemert 1-1 (1-0). 18. Pascal van de Brand 1-0, 69. Roland van de Linde 1-1. Scheidsrechter: P, Kus- ters uit Born. Aantal toeschouwers: 750. MWWBBI

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 15