Debuut smaakt naar meer 7 Renstal van Prost opgekocht Terneuzen kan al flinke kloof slaan Dauwendaele nipt langs Matisse: 5-4 Ook Willem II wil staantribune s23 Dennis van de Welle went snel bij Oostkapelle Kapelle en Oostkapelle moeten veel improviseren De Jong meldt zich af voor NK allround Topruiters in springconcours van Heikant uitslagen agenda zaterdag 2 maart 2002 VLISSINGEN - Het wordt van daag flink puzzelen voor de trainers van Kapelle en Oostka pelle. Beide oefenmeesters moe ten nogal wat basisspelers mis sen. Alexander van Keulen (Kapelle) moet het doen zonder vier basiskrachten, terwijl het meespelen van twee spelers nog onzeker is. Collega Karl Ver gouwen moet eveneens vier spe lers missen en heeft in Matthijs Lugtenburg een twijfelgeval. Sander Rijswijk en Danny Nouse zijn op skivakantie en Berty van der Heij de en Jon Herselman zijn geblesseerd. Daarnaast is het nog niet duide lijk of Niels Kole en Peter Wil- lemse bij Kapelle aan de aftrap kunnen verschijnen. ,.Dus enig realisme is wel op z'n plaats", zegt Van Keulen. „We zullen wel ons eigen spelletje spelen, maar we verkeren niet in de vorm van vorige keer (2-1 voor Kapelle)." Karl Vergouwen mist Jorrit Schuurman en Edwin Meerman (geschorst) en Khaled Boufrahi en Francis Langemaire (gebles seerd). Vergouwen: „De spelers willen iets rechtzetten. We zijn thuis destijds afgetroefd op agressie en felheid." Matthijs Lugtenburg, die door een enkelblessure enkele weken uit de roulatie was, onderging gisteravond een laatste test. SSV'65 Na twee nederlagen tegen Heer- jansdam (5-1) en Achilles Veen (3-2) gaat SSV'65 in Zwijn- drecht op zoek naar een welko me overwinning. WGZ, de nummer zeven van de ranglijst, is de tegenstander en van die ploeg werd thuis door een treffer in de allerlaatste minuut met 1- 0 gewonnen„Ik was er toen zelf niet bij, maar ik heb begrepen dat het een goede ploeg is", zegt trainer Cees Houtepen. door Ron de Waal WESTKAPELLE - Hij had waarschijnlijk aan het eind van dit seizoen de overstap toch wel gemaakt, maar zo lang kon de achttienjarige Dennis van de Welle niet wachten. De spits van De Noormannen zocht al in no vember van vorig jaar contact met Oostkapelle en zit onder tussen dicht tegen een basis plaats aan bij de zaterdag-eer steklasser. „Ik heb er nog geen seconde spijt van gehad", weet hij inmiddels. De in de jeugd makkelijk sco rende Van de Welle had het al snel gezien bij de senioren van De Noormannen. „Zonder met modder naar mijn oude club te gooienik voelde daar al snel dat ik er weinig meer leerde. Qua voetbal was ik het wel een beetje beu. Ik heb altijd al hogerop ge wild en toen de mogelijkheid zich voordeed, heb ik die met beide handen aangegrepen." De spits was op de hoogte van de belangstelling van Oostkapelle, maar zocht nadrukkelijk zelf contact met de club van trainer Karl Vergouwen. „Dat was in november en gelukkig was alles vrij snel geregeld." Opvallend genoeg keek de jeug dige spits niet op tegen het ni veauverschil dat hij moest over bruggen. „Nee, dat is alleen maar leuk. Natuurlijk is het in het begin vooral op de trainin gen erg wennen, maar je gaat vanzelf mee in dat hogere tem po. Zoals ik het nu bekijk, moet ik het aankunnen." Meevaller Dat hij al zo snel in competitie verband uit mocht komen voor zijn nieuwe club, had Van De Welle niet verwacht. „Dat was een grote meevaller. Ik zou al te vreden geweest zijn als ik een aantal wedstrijden in het twee de mee had mogen doen. Je valt er uiteindelijk zonder enige voorbereiding middenin", stelt hij. Groot was dan ook de ver rassing toen trainer Karl Ver gouwen een beroep op hem deed i n de oef en wedstri j d tegen GPC. „Dat had ik niet verwacht. Ik ging op de trainingen eigenlijk wel steeds vooruit, maar had er niet op gerekend dat ik al zo snel met het eerste mee mocht doen", aldus de inwoner van Westka- pelle. Stiekem hoopte de spits al op meer. In de thuiswedstrijd te gen Achilles Veen, twee weken geleden, mocht Van de Welle de plaats in de spits van Ricardo Schipper innemen. Dat zijn prestatie niet onver dienstelijk kon worden ge noemd, bleek wel uit het feit dat trainer Vergouwen hem vorige week zelfs een basisplaats toe bedeelde. Tot zijn grote teleur stelling werd het treffen met Wilhelmina echter afgelast. „Dat was even goed balen. Ik weet wel dat ik mijn plaats te danken had aan de schorsing van Jorrit Schuurman, maar als het dan niet doorgaat, heb je wel even goed de smoor in. Ik zou vanaf rechts starten, en Ferry Alfons vanaf links. Wilfred Schipper zou dan de plaats op het: middenveld van Jorrit Schuurman overnemen", ver wijst Van De Welle naar het voorgenomen strijdplan van za terdag. Inmiddels heeft de jonge voet baller de teleurstelling ver werkt en werkt hij hard naar een nieuwe kans op een optreden in het eerste elftal. Dat hij al zo snel meekan in de groep van de eersteklasser, is volgens Van de Welle niet alleen te danken aan zijn eigen kwaliteiten. Supergoed ,Ik ben door alle spelers en door Karl Vergouwen uitstekend op gevangen. Mijn eerste indruk ken waren supergoed en dat is alleen maar zo gebleven. Het is heerlijk dat er met zoveel disci pline gewerkt wordt. Ik was dat absoluut niet gewend." Desondanks weet Dennis van de Welle als geen ander dat hij nog een lange weg te gaan heeft voordat hij een basisplaats heeft verworven. „Natuurlijk, maar het smaakt wel naar meer. De kans bestond natuurlijk dat ik door mijn tussentijdse over stap tussen wal en schip zou ra ken. Ik ben al lang blij dat ik aan spelen toekom. Maar nu het zo ver gekomen iswil i k er natuur lij k keihard aan meehelpen om zo hoog mogelijk met Oostka pelle te eindigen." Waar het uiteindelijk in uit moet monden weet Dennis van de Welle al wel. „Een plaats bij de eerste drie", klinkt het ambi tieus. Dennis van de Welle heeft een mooie start achter de rug bij Oostkapelle. „Mijn eerste indrukken van de club zijn supergoed." foto Ruben Oreel van onze sportredactie TILBURG - Na Heerenveen heeft nu ook Willem II zich bij de KNVB gemeld met het verzoek een staantribune in haar sta dion te mogen creëren. De voetbalbond reageerde direct negatief, maar daar leg gen de Tilburgers zich niet bij neer. „We willen graag verder praten erf een werk groep instellen", aldus commercieel di recteur Alex de Coninck. Staantribunes zijn al jarenlang verboden in de Nederlandse stadions. De KNVB wil, uit het oogpunt van veiligheid, dat al le supporters zittend naar de wedstrijd kijken. De discussie rond de staantribu nes is weer aangewakkerd doordat steeds meer fans kenbaar maken wedstrijden staand te willen bekijken. Zij voelen zich gesterkt doordat in Duitsland in de nieu we stadions van HSV en Schalke weer staantribunes zijn gebouwd. Ook in En geland wordt opnieuw gediscussieerd over de herinvoering van de tribunes. Experiment „We hebben de KNVB niet direct verzocht een staantribune te mogen aanleggen, maar we hebben gevraagd een deel van onze fans te ruimte te geven te mogen staan", legt De Coninck uit. „Het is de be doeling dat de stoeltjes voorlopig in het vak blijven, maar dat de waarnemer niet rapporteert dat de fans staan en dat de KNVB daar dus geen boete voor oplegt." Uiteindelijk moet dat experiment leiden tot een 'echte' staantribune. De KNVB reageerde negatief op het ver zoek van Willem II, net zoals de bond eer der al bij Heerenveen deed. De Coninck: „De KNVB hamert op het veiligheidsas pect. Maar ik denk dat we dat redelijk is de smiezen hebben. Al zal je altijd exces sen houden." In Duitsland zijn de ervarin gen met de nieuwe staantribunes goed. „De tijd is nu rijp om op de wens van de fans in te spelen." GPD Michael Schumacher was in zijn Ferrari veruit de snelste tijdens de eerste vrije trainingen. foto Mark Horsburgh/RTR door Barry van der Hooft VLISSINGEN - De zaalvoet ballers van Matisse/Intersport kwamen in de eerste klasse op nieuw niet tot winst. De ploeg van coach Theo Hoogerland ging thuis in de laatste minuten onderuit tegen FC Dauwendae le: 5-4. Hoofdklasser FM Sra- nang boekte een overwinning. In Leerdam werd Kawin met 5-2 teruggewezen. ALKMAAR - Schaatser Bob de Jong doet dit weekeinde niet mee aan de NK allround in Alk maar. De stayer van TVM is on voldoende fit. De ploegleiding wil geen risico met De Jong ne men, met het oog op de wereld bekerfinale in Inzeil, het week einde daarop. Tijdens de Olympische Spelen in Salt Lake City presteerde De Jong op de 5 en 10 kilometer on dermaats. Hoewel hij zich fy siek goed voelde, besloot hij in overleg met zijn trainer toch bloed te laten afnemen. „We zijn er nu mee bezig", aldus assis tent-trainer Jac Orie. Hij wijt het mede aan de terugslag van de reis dat De Jong niet opti maal in conditie is. ANP HEIKANT - Het Hippisch Sportcentrum Heikant staat dit weekeinde in het teken van de finale van de Golden Horse Tro phy, een springconcours met deelname van een groot aantal internationale ruiters. De blikvangers zij nonder ande ren de Nederlandse internatio nals Eric van der Vleuten, de ge broeders Schroder en de Belgen Marc van Dijk en Johan Philip- paerds. De driedaagse begon gisteren met de rubriek 1.10 me ter. Vandaag begint om 9.00 uur de finale van de jonge paarden, die worden beoordeeld door de Nederlandse ex-coach Henk Noren. Het evenement wordt morgenavond om 18.00 uur af gesloten met de finale om de Grote Prijs Golden Horse, over een 1.40 meter parcours. Kawin-FM Sranang 2-5: De thuisploeg, die laag geklasseerd staat in de hoofdklasse, durfde niet echt te voetballen en moest het afleggen tegen een beter Sranang. De Zeeuwen leidden bij de rust met 1-0 (doelpunt Alex van de Hoven) en raakten na de 1-1 niet in paniek. Via Ra mon Dahoe, Pearl Doesburg en twee doelpunten van Robbie Dahoe liep Sranang in de twee de helft uit naar een comforta bele 5-1-voorsprong. Pas daar na wist Kawin nog iets terug te doen: 2-5. Matisse/Intersport-FC Dau wendaele 4-5: Jorrit Schuur man was de gevierde man aan de kant van de Middelburgers. Hij nam drie van de vijf treffers, waaronder de winnende, voor zijn rekening en was moeilijk te stoppen. Matisse nam een 2-0- voorsprong via Cornelis Verkuil en Bud Aschman, maar Schuur man trok de stand nog voor de rust gelijk: 2-2. Eric Flore zorgde aan het begin van de tweede helft voor 3-2, maar Dauwendaele boog die achterstand via Rene-Michel Gerritsen en Angelo Geelhoed om in een 4-3-voorsprong. Aschman zorgde vervolgens voor 4-4, waarna Schuurman zijn ploeg weer op voorsprong zette: 4-5 voor Dauwendaele. In de laatste seconden stopte Dau- wendaele-keeper Marcel Rein- houdt een penalty van Cornelis Verkuil, waardoor de Middel burgers de volle drie punten be hielden. Ricky Snoek moest de strijd overigens ai na enkele minuten staken. DeDauwendaele-speler trapte in een duel met Bud Aschman vol op de bal met een zware knieblessure als gevolg. Onderzoek in het ziekenhuis wees uit dat Snoek zijn binnen band en voorste kruisband vol ledig had afgescheurd. Amigo/De Post-BT/De Moriaan 3-8: Amigo/De Post speelde een uitstekende eerste helft en kwam door Reinier Scholten en Frank de Bie verrassend op een 2-0-voorsprong. De Goesenaren konden deze weelde echter niet dragen en de Brabantse bezoekers wisten de achterstand nog voor de rust om te buigen in een 3-2-voor- sprong. In de tweede helft kon Amigo/De Post tien minuten goed meekomen, maar daarna was het over en sluiten. BT/De Moriaan kon uitlopen naar 7-2, waarna Rens Janse nog tegen- scoorde. Het laatste woord was echter voor de bezoekers: 3-8. I van onze sportredactie MELBOURNE - De failliete formule-l-renstal van Alain Prost is alsnog opgekocht en doet waarschijnlijk in april al onder een andere naam mee aan het grandprixseizoen. Team baas Tom Walkinshaw van Arrows maakte gisteren in Mel bourne bekend dat zijn race- groep de technische expertise levert aan de nieuwe eigenaar Phoenix Finance Ltd. Hoeveel geld er met de overna me is gemoeid, wilde Walkins haw niet prijsgeven. Volgens anonieme bronnen rond de Franse curator van Prost heeft de firma ruim 2,5 miljoen euro betaald voor de auto's en andere bezittingen van de failliete ren stal. Over de coureurs is ook niet bekend. Walkinshaw was in Melbourne, waar gisteren de eerste trainin gen voor de Grote Prijs van Au stralië werden verreden, vrij duidelijk. De auto's van Prost gaan volgens hem dit seizoen alsnog rijden in het grandprix- circus. „Is het niet al Maleisië, dan zeker in Brazilië", zei de Schot, die onlangs Jos Verstap pen uit zijn Arrows-team zette Zijn beweringen lokten een bo ze reactie uit bij Paul Stoddart. De baas van het Minardi-team zei dat hij ook een bod had uit gebracht op het bankroete Prost, maar dat hij dat had inge trokken omdat een belangrijke j uridische deadline was verstre ken. Voor een nieuwe koper zou het niet meer mogelijk zijn nog met de auto's van Prost aan het komende wereldkampioen schap te kunnen meedoen. „Er komt een enorme rechts zaak als Walkinshaw op de tweede Grand Prix in Maleisië met een nieuw team op de prop pen komt. Wat mij betreft kan hij pas meedoen als ik alle rechtszaken heb verloren." AFP/RTR door Frits Bakker VLISSINGEN - Het weekje ge dwongen rust is Terneuzen ei genlijk niet goed van pas geko men. Paul Telussa had vorige week net zo lief gespeeld, omdat zijn elftal het ritme heeft gevon den en het dompertje tegen Ge- mert (1-1) had willen wegwer ken. Morgen staat op het eigen sportpark het belangrijke tref fen met Panningen te wachten. Bij winst slaat de Zeeuws- Vlaamse zondag-hoofdklasser een aardige kloof met de ploe gen die onderin staan. Het is nog onzeker of de Belgi sche verdediger Kenny Verhoe- ne morgen zijn debuut al maakt. Technisch manager Fons Baart wachtte de afgelopen dagen te vergeefs op een fax uit Israël, die het licht voor de overschrijving op groen zou zetten. „Ik heb nog een kleine hoop, maar we den ken eerder dat het voor volgen de week zal zijn." Dat zou Terneuzen wel weer goed uitkomen, omdat er voor één van de komende weken een centrale verdediger dreigt weg te vallen. Danny Magito kreeg deze week bericht dat hij naar aanleiding van zijn rode kaart tegen Gemert voor één wed strijd is uitgesloten. Terneuzen is tegen die schorsing in beroep gegaan. Handsbal Fons Baart: „Dat het maar één wedstrijd is, geeft al aan dat er twijfels zijn over die handsbal. Magito heeft al eerder, in de thuiswedstrijd tegen UNA, rood gekregen, dus we hadden op drie of vier wedstrijden gere kend." De beroepszaak die Terneuzen heeft aangetekend, betekent dat de schorsing in elk geval vooruit wordt geschoven. Fons Baart, die net terug is van een vakantie, gaat deze week met Paul Telussa in de slag over een eventuele contractverlen ging. „We weten zelfs nog niet zeker of Telussa wel wil blij ven." Binnen de spelersgroep zijn voor- en tegenstanders van een nieuwe verbintenis met de trainer. Terneuzen mist morgen tegen Panningen alleen Matti Buysse. Diederik Hiensch, gisteravond onderweg naar de wedstrijd Atletiek Wenen. EK indooratletiek. Mannen, kwalificaties. 60 m horden: tweede se rie: 1. Lichtenegger (Dui) 7,66, 2. Schwarthoff (Dui) 7,66, 3. Sedoc (Ned) 7,78; vierde serie: 1. Jackson (GBr) 7,55, 2. Kronberg (Zwe) 7,69, 3. Van der Wes ten 7,72 800 m: tweede serie: 1. Bucher (Zwi) 1 48,62, 2. Oravec (Tsj) 1,48,70, 3. Almeida (Por) 1.48,83, 4. Okken (Ned) 1.49,12, vierde serie: 1. Czapievski (Pol) 1.48,82, 2. Bogdanov (Rus) 1.49,07, 3 Som (Ned) 1 49,08 Kogel: 1 Olsen (Den) 20,44, 2. Chumatesjenko (Rus) 20,35, 3. Martinez (Spa) 20,19, 10. Smith (Ned) 19,60. Vrouwen, kwalificaties. Polsstok, kwali ficatie: 1. Pyrek (Pol) 4.35, Feofanova (Rus), 3. Belin (Zwe), 4. Belyakova ((Rus), Adams (Dui), 6. Buschbaum (Dui). 7. Ha- mackova (Tsj), 8. Becker (Dui), 20. De Wilt (Ned) 4.20. Eindstand vijfkamp: 1 Pro- chorova (Rus) 4623 punten, 2. Gomes (Por) 4595, 3 Kluft (Zwe) 4535, 4 Atros- jenko (Tur) 4503, 5. Kesselschlager (Dui) 4402.6. Szczrepanska (Pol) 4382. Basketbal New York. NBA. Cleveland Cavaliers San Antonio Spurs 114-107, Miami Heat - New York Knicks 100-86, Utah Jazz - Memphis Grizzlies 114-70, Phoenix Suns - Indiana Pacers 107-100. Biljarten Oldenzaal. Grand Prix, driebanden. Kwartfinales: Tijssens - De Bruijn 50 28/27, De Kleine - Van Erp 50-33/42, Ar- nouts - Van de Ven 50-33/33, Jaspers - Beemsterboer 50-38/24. Bowlen Bowling vereniging Goes. Maandaglea gue Los Ballos-Tweede Jeugd 3-1. SportC Westerschouwen-Rhodos 1-3, Pibeco-The Kantklossers 2-2, Re-entry- Good Luck 40+ 1-3, Baan 9-EasyScore 3- 1, www.doe-mae-wat.nl-DWS Zeeland 2-2, Partymanagement-Moonlight Bow lers 0-4, Walonibi-The Horny Guys 3-1. Dinsdagleague. Aahejo-De Apenheul 1 3, De Eendracht-SSK Keukens Kapelle 3- 1, De Laatkomers-De 3 Eentjes 3-1, Glas- handel Melieste-Remax 1-3, Drie Maal Zeven-Phyba Gold 1-3, The europ boys- De Daltons4-0. RVS scratchleague. Bowlthings-DWS- Zeeland 0-6. Pro Shop Power Plus-Euro BSO 4-2, Team 8-De Brabo.s 6-0. Mix- Zeeland United 0-6, Mix-Euro BSO 0-6, Bowlthings-De Brabo.s 6-0, DWSZee- land-Zeeland United 6-0, Team 8-Pro Shop Power Plus 0-6. Golf Kuala Lumpur. Carlsberg Malaysian Open, Europese Tour, 1,1 miljoen euro. Stand na de tweede ronde: 1 Forsyth (Sch) 128 slagen (-14), 2. Martin (Spa) 129, 3. Kang (ZKo) 131, 4. Garrido (Spa) 132. 5. Lafeber (Ned), Cejka (Dui), Gol ding (Eng) 133, 40. Derksen 139 (cut ge haald) Melbourne. Australian Open vrouwen, Europese Ladies Tour, 290.000 euro. Stand na de tweede ronde: 1. Pettersen (Noo), Webb (Aus) 140 slagen (-4), 3. Eun Bae (Zko), Campbell (Aus) 142, 5. Teske (Aus). Morgan (Wal), Ellis (Aus) 143, 69 Nijenhuis. Van Hagen 152 (beidencutge haald). Uitgeschakeld: 89. Hageman, Zelsmann 154. Hockey Kuala Lumpur WK mannen. Groep B: Australië - Cuba 6-0 (2-0), Japan - Polen 2- 1 (0-0), Engeland - India 3-2 (1-0), Malei sië - Zuid-Korea 2-3. Stand: 1Australië 4- 12 (15-1), 2. Zuid-Korea 4-12(14-5), 3. En geland 4-9 (11-3), 4 Maleisië 4-6 (6-8), 5 Japan 4-4 (4-7), 6. Polen 4-3 (6-9), 7. India 4-1 (7-10), 8. Cuba 4-0 (3-23). Sportprijsvragen Lucky Day, trekking vrijdag 1 maart: 3 - 5 - NAC-AZ, greep ongewild nog even terug naar de vorige ont moeting tussen Kloetinge en GWV. „We hebben tien, twaalf kansen gehad, zij maar twee, maar we verloren wel met 1-0." Dat vraagt om een klinkende re vanche, vindt Hiensch. Kloetinge is klaar voor een mooie eindsprint. „We trainen scherp, er komt weer mooi weer aan en we spelen erg graag thuis. Wat mij betreft wordt het een prachtig Kloetinge-mid- dagje. GWV is een tegenstan der die goed georganiseerd speelt, een beetje verdedigend, maar daar moeten we doorheen breken." Zijn elftal moet op twee plaat sen worden aangepast. Emiel Dorst is door trieste privé-om- standigheden niet beschikbaar. John Bentschap Knook (schou derblessure) heeft wel al voor zichtig getraind. „Ik verwacht hem er pas over een week weer bij." Hoek Hoek speelt vandaag zijn derde uitwedstnjd in drie weken en reist met een gezond optimisme naar Zwart Wit'28. Angelo Nijs- kens heeft na Bennekom uit een prettige week achter de rug, waarin hij met genoegen terug kon kijken op het vertoonde spel. „Zwart Wit is ook zo'n pit tige tegenstander, maar wel één waar goed tegen te voetballen is." De thuiswedstrijd staat de trai ner nog scherp in het geheugen. Hoek leek voor de rust te wor den weggevaagd, keek tegen een 2-0-achterstand aan, maar do mineerde na de pauze. Het duel eindigde op 2-2. Dikker Nijskens heeft weinig personele problemen. Alleen de terugkeer van Barry van der Hooft baart hem nog zorgen. De spits heeft met zijn geblesseerde enkel nog altijd niet kunnen trainen. „Hij is zelfs weer iets dikker, want ik ben er donderdag thuis weer doorheen gegaan." Maandag wordt gekeken of het zinvol is dat er een specialist wordt ge raadpleegd. Jürgen Belpaire, die zaterdag in Bennekom moest uitvallen, heeft donderdag weer volop ge traind en is beschikbaar tegen ZwartWit. 14-15-17-18-21-23-24-25-28-37-38- 51-58-61-73-76-77-78. (onder voorbehoud). Tennis Dubai. Mannen 1,05 miljoen euro. Kwartfinales: Novak (Tsj/8) - Kafelnikov (Rus/2) 6-1 6-1, Santoro (Fra) - Ljubicic (Kro) 6-4 7-6, Johansson (Zwe/3) - Hen man (GBr/5) 6-4 6-3, El Aynaoui (Mar) - Schüttler (Dui) 6-7 6-4 6-3. Acapulco. Mannen, 914.000 euro. Twee de ronde: Montanes (Spa) Mantilla (Spa/6) 6-4 6-4, Zabaleta (Arg) - Norman (Zwe) 7-5 6-4, Chela (Arg) - Massu (Chi) 2- 67-6 6-4, Clavet (Spa) - Diaz (Spa) 4-0, op gave Diaz. San Jose. Mannen, 457.000 euro. Twee de ronde: Hewitt (Aus/1) - Srichaphan (Tha) 6-7 6-3 7-6, Blake (VSt) - Malisse (Bel/6) 6-3 6-1, Martin (VSt) - Rusedski (Eng/5) 6-3 7-6, Agassi (VSt/2) - Sargsian (Arm) 6-2 6-4, Roddick (VSt/3) - Sangui- netti (Ita) 7-6 6-7 6-3. Scottsdale. Vrouwen, 688.270 euro. Tweede ronde: Capriati (VSt/1) - Ste venson (VSt) 6-4 6-4, Schett (Oos/6) - Pis- nik(Slv) 4-66-37-5, Schiavone (lta/7)- Pa- nova (Rus) 7-6 1-6 6-2, Dechy (Fra) - Shaughnessy (VSt/4) 7-5 6-2. Voetbal Eredivisie. NAC-AZ 3-1, Ajax 24 15 5 4 50 51-26 PSV 24 14 4 6 46 53-26 Feyenoord 23 14 3 6 45 49-20 Heerenveen 23 12 6 5 42 41-16 NAC 25 12 5 8 41 43-39 Vitesse 24 10 9 5 39 27-25 FC Utrecht 24 9 7 8 34 43-38 RKC 24 10 4 10 34 33-29 NEC 23 8 5 10 29 21-38 AZ 25 8 5 12 29 29-33 Graafschap 22 8 4 10 28 32-35 FC Twente 24 6 10 8 28 31-32 Willem II 24 6 10 8 28 35-41 RodaJC 24 8 4 12 28 24-35 Den Bosch 24 6 9 9 27 32-38 Groningen 24 7 4 13 25 30-47 Sparta 24 4 10 10 22 24-49 FortunaS. 23 2 6 15 12 21-52 Eerste divisie. VVV-Telstar 0-1, RBC- Veendam 2-0, Haarlem-TOP 3-0, Dordr '90-Excelsior 0-2, ADODenHaag-Emmen 3-0, Cambuur L.-FC Zwolle 1-1. Excelsior 25 16 7 2 55 60-21 FC Zwolle 25 15 6 4 51 45-27 RBC 25 15 5 5 50 56-28 Emmen 24 13 6 5 45 38-25 ADODenHaag 24 12 6 6 42 38-24 Cambuur L. 25 11 6 8 39 37-27 Veendam 23 10 6 7 36 37-34 Volendam 24 9 6 9 33 44-36 Haarlem 24 9 6 9 33 30-31 Telstar 25 8 8 9 32 39-32 Dordr. '90 24 8 7 9 31 44-43 Heracles 24 8 4 12 28 35-40 Helmond Sp 24 6 9 9 27 25-37 GA Eagles 24 6 8 10 26 32-42 VVV 25 8 2 15 26 40-55 MVV 24 5 6 13 21 32-47 Eindhoven 24 3 6 15 15 34-61 TOP 25 3 4 18 13 19-75 Wielrennen Ronde van Valencia. Vierde etappe, Ta- vernes - Sommet de Campelio. 1Di Luca (Ita) 148 km in 3 55.48, 2 Basso (Ita), 3 Zülle (Zwi), 4. Colom (Spa) 0 08, 5. Boo- gerd (Ned) 0.18, 6. Rodriguez (Spa), 7. Moller (Den) 0.20, 8. Dekker (Ned) 0.34. Algemeen klassement: 1 Colom 16.38.12, 2 Di Luca, 3. Basso. 4. Rodri guez 0.15.5. Moller 0.17,6. Boogerd 0.18, 7. Zülle (Zwi) 0.20,8. Dekker 0.26. zaterdag Schaken Persoonlijk kampioenschap Zeeland Locatie: Ontmoetingscentrum Dau wendaele, te Middelburg. Aanvang vijf de ronde: 10.00 uur. Aanvang zesde ron de; 14.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 73