rA' ATOFINA je bent Operator je wilt je ontplooien? Je zoekt teamspirit? Breng chemie in je werk PZC ADVANTA BOEKHOUDER S.T.T. bv z tr z z u z z TRAJECTBEGELEIDER RMC wmmwmmmwmmmm mrmmmmmm rEIMERSWAAL Beleidsmedewerker ruimtelijke ordening m/v zaterdag 2 maart 2002 ATOFINA Vlissingen B.V. is onderdeel van TotalFinaElf. Wij maken toevoegingen voor kunststoffen, verven en gewasbeschermers. Daarnaast produceren wij glascoatings en producten voor oppervlaktebehandeling. Dit doen wij met 190 medewerkers, waarvan 75 in volcontinudienst. Anno 2002 kan uw en onze wereld niet zonder chemie. Daarom nemen wij onze verantwoordelijkheden, werken zo veilig mogelijk en hanteren strenge milieu- en veiligheidseisen. Als Operator in 5-ploegendienst ben je verantwoordelijk voor het regelen, instellen en bedienen van diverse productie-installaties in een deel van de plant (ATOFINA of Metablen). Hierbij verlies je de gebudgetteerde productie- i snelheid en de kwaliteitseisen niet uit het oog. Voordatje begint en eindigt met je dienst stel je je op de hoogte van de stand van zaken. Daarnaast controleer je de procesvoortgang aan de hand van processpecificaties en -voorschriften en los je eventuele problemen op in overleg met een Senior Operator. Ook het invullen en controleren van stooklijsten en het verzamelen van proces- en analysegegevens hoort bij je werk, net als het voorbereiden van werkvergunningen. Daarnaast verwachten we adviezen van jou die de efficiency verbeteren. Ben jé ih het bezit van het VAPRO-B diploma? Wil je werken in een ploeg met 14 collega's? Wij zoeken een secuur en flexibel persoon. Iemand die besluitvaardig is en die adequaat communiceert met verschillende disciplines. Daarnaast zien we graag organisatietalent, zelfstandigheid en een positief kritische houding ten aanzien van de processen. Je bewustzijn van voorschriften en ze naleven is een must om deze functie succesvol te vervullen. Wij bieden je een uitdagende functie in een open en dynamische organisatie met korte communicatielijnen. Ook de primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en doorgroeimogelijkheden zijn goed. Wil je vooraf informatie over deze functie, neem dan contact op met Stephan de Wijs. Manager Personnel, tel.: 0113 - 617241. Je sollicitatie stuur je binnen 10 dagen na verschijningsdatum van deze advertentie naar: ATOFINA Vlissingen B.V. t.a.v. Dhr. S.A.J. de Wijs, afdeling Human Resources Postbus 70, 4380 AB Vlissingen e-mailstephan.wijs-de@atofina.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs! VAM DERH AVE Advanta VandcrHave is een vooraanstaande onderneming in zaaizaden. Tot haar kernactiviteiten behoren de veredeling, productie, verwerking en verkoop van plantaardig uitgangsmateriaal voorde belangrijkste landbouwgewassen en begrocningsgrasscn. Nieuwe variëteiten, hogere opbrengsten van goede kwaliteit en minder milieubelastende teeltmethoden vormen de leidraad in geavanceerde researchprogramma's. Het bedrijf heeft zijn hoofdkantoor in Kapelle en maakt deel uit van de internationaal toonaangevende zaaizaadgroep Advanta, een gezamenlijke dochteronderneming van Cosun en AslraZeneca, met 2.500 medewerkers en tientallen werkmaatschap pijen in Europa, Noord- en Zuid-Amerika, Afrika, Azië en Australië. Jaarlijks verkoopt de Advanta-groep voor 400 miljoen EURO aan landbouwzaaizaden. Member of Advanta Vanuit Kapelle (Zld.) coördineert Advanta VanderHave de productie, verwerking en verkoop van haar landbouwzaaizaden. Wij zijn op zoek naar een fulltime boekhoudkundig medewerker m/v Uw functie Wij bieden u een buitengewoon afwisselende en uitdagende baan op een moderne boekhoudafdeling van een internationaal opererend bedrijf. U bent betrokken bij het in teamverband verzorgen van werkzaamheden in de crediteurenadministratie en maandelijkse rapportages. Hierbij werkt u zowel met een boekhoudpakket (FIS 2000) op de AS/400 computer, als met diverse pe-programma's. Uw profiel Wij vragen een afgeronde opleiding op MBA of MEA0-BA niveau. Verder dient u te beschikken over een grote mate van zelfstandigheid en flexibiliteit en bent u een echte teamplayer. Een actieve beheersing van enkele vreemde talen strekt tot aanbeveling. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan: Advanta VanderHave, afdeling Personeelszaken, Postbus 1, 4420 AA Kapelle. Informatie Nadere inlichtingen omtrent de functie kunt u inwinnen bij mevrouw C. Goedemondt, hoofd afdeling boekhouding, tel. 0113 - 34 79 11. S.T.T. Holding BV zoekt voor uitbreiding van het team een en thousiaste en accurate boekhouder. Functieomschrijving: Het uitvoeren van alle voorkomende boekhoudkundige werk zaamheden ten behoeve van S.T.T. Holding BV, S.T.T. Agencies BV en S.T.T. Liner Services BV. Het beheer van debiteuren en crediteuren. Het onderhouden van het klantenbestand. De werkzaamheden ver eisen een grote mate van zelfstandigheid. Binnen het bedrijf heerst een goede teamgeest. Na een inwerkperiode dient u in staat te zijn de administratieve afde ling te kunnen leiden. Functie-eisen: Praktijk diploma boekhouden of een gelijkwaardig diploma op M.B.O. niveau. Het diploma MBA of studerend hiervoor strekt tot aanbeveling, Aantoonbare boekhoudkundige ervaring. Leeftijd vanaf 25 jaar. Kennis van Engels in woord en geschrift. Kennis van Word, Excel en Lo tus. Goede contactuele eigenschappen, representatief, zelfstandige en een flexibele werkhouding. In bezit van rijbewijs B. Denkt.u aan de profielschets te voldoen, stuur dan uw sollicitatie en curriculum vitae voor 16 maart-2002 aan: S.T.T. Holding BV. Postbus 1057,4388 ZH Oost-Souburg. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met W. Willemse, tel. 0118-467778. Group of companies Shipping,Trading Transport BV S.T.T. bv Group of Companies is een scheepvaart-, transport-, en handelsonderneming gevestigd in Vlissingen-Oost sinds 1991 Ons kantoor vindt u aan de Engelandweg 37 Vlissingen-Oost ROC WESTERSCHELDE Ui Ui i X u w 2 D Ui Ui N ir O O 2 D CC h Ui Ui Ui J Q. O _l z O O Ui CC We zoeken een (vacature 033) Aantal uren Locatie Soort dienstverband Aanvang Functiewaardering 19 (0,5 fte); op korte termijn uit te breiden tot ca. 27 uur. Zeeuws-Vlaanderen, standplaats Terneuzen. tijdelijk voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband, zo spoedig mogelijk. vooralsnog niin. 1934.- en max. 2932.- bij een volledig dienstverband, de functie zal op een later tijdstip extern gewaardeerd worden. Functieomschrijving: RMC staat voor de Regionale Meld- en Coördinatiefunctie. De RMC is ontstaan om het vroegtijdig schoolverlaten aan te pakken en heeft drie doelen: Het registreren van vroegtijdig schoolverlaten. Trajectbegeleiding: de jongere wordt geholpen om de weg naar school en/of werk terug te vinden. Netwerkvorming: scholen, gemeente, hulpverlening en CW1 werken samen om de jongere te helpen. Het betreft hier de taak •trajectbegeleiding' voor jongere tot 23 jaar die te weinig opleiding hebben genoten of hun opleiding hebben afgebroken. Met name hel terug op spoor zetten van jongeren tot 18 jaar heeft tot nu toe prioriteit. De begeleiding wordt vaak op een onconventionele manier uitgevoerd om tot een gunstig resultaat te komen, waarbij een integratieve aanpak centraal dient te staan. De trajectbegeleider: Wordt ingeschakeld bij hel voortijdig schoolverlaten of verwijdering van de jongere van school. Onderzoekt de oorzaken van het voortijdig schoolverlaten maar gaat vooral mogelijke oplossingen na. Neemt belemmeringen bij de jongere weg om oplossingen te kunnen realiseren. Is de schakel tussen de jongere, de ouders/verzorgers, scholen, hulpverlening, CWI, leerplichtambtenaar of bedrijven. Adviseert over, bemiddelt naar en organiseert een mogelijk vervolgtraject voor de jongere. Vereisten: Affiniteit met de doelgroep/mensen in achterstandsituaties: HBO-niveau met analytisch denkvermogen; In staat zijn een vertrouwensband met argwanende deelnemers op te bouwen; Zelfstandig en doelgericht kunnen werken; Ervaring in het opbouwen en onderhouden van netwerken; Goede sociale vaardigheden; 4* Enthousiasme, creativiteit, stressbestendigheid en doorzettingsvermogen; 4* Organisatorische vaardigheden; 't' Flexibel (ook v.w.b. werktijden en vakanties, m.n. bereid zijn problemen op te lossen wanneer ze spelen); *1' Kunnen werken vanuit een 'open instelling", d.w.z. niet de eigen waarden en normen als "enige" uitgangspunt nemen. Schriftelijke reacties op bovengenoemde vacature(s) o.v.v. nummer en functie graag vóór maandag 18 maart 2002 naar de heer Tonnie van Goethem, afd. P en O, Postbus 102, 4530 AC Terneuzen. Voor vragen betreffende rechtspositie, e.d. kunt u terecht bij de heer Tonnie van Goethem (tel. 641700). Voor vragen betreffende de inhoud van de functie kunt u zich wenden tot de heer H. Loof (tel. 641677) of mevrouw N. Verhage-Jagtenberg (641675). Wist u dal er ook voor chemisch technologen en technisch scheikundigen minimaal HBO-niveau) zonder docentenopleiding tegenwoording volop mogelijkheden zijn om in het onderwijs aan de slag te gaan Belangstelling Neem dan contact op met de heer Tonnie van Goethem. Bezoekadres: Telefoon: Vlietstraat 1 la, Terneuzen 0115-641600 Postadres: Fax: Postbus 102, 4530 AC Terneuzen 0115-612151 Het ROC Westerschelde verzorgt VOLWASSENENEDUCATIE en BEROEPSONDERWIJS ROC Contract verzorgt CURSUSSEN voor particulieren, bedrijven en instellingen GEMEENTE De gemeente Reimerswaal is een aantrekkelijke plattelandsgemeente, gelegen tussen Ooster- en Westerschelde. De gemeente heeft ruim 20.000 inwoners, verdeeld over zeven woonkernen. Daarvan is Yerseke zowel nationaal als internationaal bekend vanwege haar oester- en mosselcultuur. Oude Plein 1 4416 AK Kruiningen Postbus 70 4416 ZH Kruiningen Tel.: (0113) 395 000 Fax: (0113) 395 333 Internet www.reimerswaal.nl E-mail: gemeente@reimerswaal.nl De gemeentelijke organisatie is en blijft sterk in ontwikkeling, waarbij beheersing van processen en klant vriendelijkheid hoog in het vaandel staan. De organisatie telt nu nog vier sectoren, waaronder Wonen en Milieu. De sector telt twee afdelingen, te weten Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling (REO) en Bouwen, Milieu en Handhaving (BMH). De organisatie is bezig met een veranderingsproces, dat in de loop van 2002 verder gestalte moet krijgen. De gemeente Reimerswaal heeft ca. 150 medewerkers in dienst. Bij de afdeling Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling is door interne verschuiving een vacature ontstaan van 36 uur, functiecode 2.1.27 De afdeling Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling kent een gevarieerd takenpakket op de terreinen ruimtelijke ordening, dorpsvernieuwing, volkshuisvesting, monumentenzorg, milieubeleid, grondzaken en economische ontwikkeling. In totaal houden 14 medewerkers zich bezig met de uitvoering van deze taken. De afdeling REO omvat de clusters beleid en administratie. De nieuwe collega die wordt gezocht voor het cluster beleid gaat zich richten op: beleidsvoorbereiding, beleidsontwikkeling en beleidsadvisering op alle taakvelden van de afdeling, met de nadruk op het ontwikkelen van de hoofdlijnen van beleid voor de ruimtelijke ontwikkeling van de gemeente: het aandragen van oplossingen bij het realiseren van het gemeentelijke ruimtelijke ordeningsbeleid; ontwikkelt alternatieven, concipieert adviezen en raadsvoorstellen; het opstellen van bestemmings- en structuurplannen en het verzorgen van de administratief- juridische begeleiding ervan: het opstellen van exploitatieopzetten voor bestemmingsplannen en het mede bewaken van de budgetten binnen de exploitatieopzet; het aandragen van oplossingen bij het realiseren van het gemeentelijke beleid omtrent het verlenen van medewerking aan initiatieven met een ruimtelijke component, het begeleiden van projecten, het ontwikkelen van alternatieven, het opstellen van adviezen en raadsvoorstellen; het aanleveren van financiële en administratieve gegevens voor de (meerjaren)begroting. de krediet bewaking. het afdelingsplan, de managementrapportages en de jaarrekening: het verstrekken van inlichtingen en het verzorgen van voorlichting: het leveren van een bijdrage aan projecten, welke mede de werkterreinen van de afdeling raken; het verrichten van overige voorkomende werkzaamheden die passen binnen de doelstellingen van de afdeling. Als je voor de aangeboden functie in aanmerking wilt komen, voldoe je aan de volgende omschrijving: Je hebt een op de functie gerichte opleiding op hbo-niveau en bij voorkeur enige jaren ervaring in een gemeentelijke/overheidsorganisatie in een vergelijkbare functie. Je beschikt over een flexibele en klant gerichte instelling, analytisch werk- en denkvermogen, probleemoplossend vermogen, gevoel voor bestuurlijke en maatschappelijke realiteit. Uiteraard heb je goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk, ben je vertrouwd met computergebruik en is werken in teamverband c.q. spar ren met je collega's over soms moeilijke vraagstukken precies dat wat bij je past. Hiervoor bieden wij een prima sfeer en enthousiaste collega's en een afwisselende uitdagende baan. Het salaris bedraagt maximaal 3332,— bruto per maand (schaal 10). Reimerswaal kent de gebruikelijke rechtspositie (CAR/UWO), variabele werktijden, waaronder de mogelijkheid om 52 uur per jaar extra te werken en bij te schrijven op de verlofkaart, het aan- en verkopen van 72 uur op jaarbasis, betaald ouderschapsverlof, pc-privéproject. fietsregeling en ruime studiemogelijkheden. Informatie: Nadere inlichtingen over de functie kun je krijgen bij johan Gideonse. afdelingshoofd REO, telefoon (0113) 395 231. Voor informatie over de gemeente Reimerswaal kun je ook terecht op www.reimerswaal.nl Solliciteren: Als je belangstelling hebt voor de aangeboden functie, schrijf dan een sollicitatiebrief voor dinsdag 12 maart aan burgemeester en wethouders van Reimerswaal, Postbus 70. 4^16 ZH Kruiningen onder vermelding van functiecode 2 .1.27. Een sollicitatieformulier wordt je dan toegestuurd. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 50