Wèrkf Tènce Process Operator H OT LE G S Van je collega's moetje het hebben JP bedrijfsjournalist m/v PZC Ben jij collegiaal genoe voor Air Products? Centra voor Wonen, Zorg en Welzijn Zuid West Nederland werken in de zorg in zeeland? www.zz.nl operationeel manager verzorging (m/v) Apothekersassistente Ben jij een van pen tot product? www.puype.nl Werken en toch 'n vakantiegevoel? Bediening en keukenmedewerkers Huishoudelijke dienst Caissières en vulploegmedewerkers Activiteitenbegeleiders, badmeesters en medewerkers manege uitzendbureau zaterdag 2 maart 2002 Our people make the difference Voor onze vestiging in Terneuzen willen wij graag in contact komen met een flexibele I Een verantwoordelijke baan Als Process Operator bent u totaal verantwoordelijk voor de sturing van de fabriek. U controleert de in- en uitgaande stromen en de verschepingen. Tevens onderhoudt u direct contact met onze klanten. I Past u in ons profiel? U heeft MTS met VAPRO-B (en bij voorkeur C) en al enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. U beheerst de Engelse taal uitste kend. Zelfstandig kunnen werken is voor u vanzelfsprekend, werk- instelling is praktisch en flexibel. En werken in een 7-ploegen- systeem is voor u geen probleem. I Uitstekende arbeidsvoorwaarden Salaris en secundaire arbeids voorwaarden zijn geheel in over eenstemming met het gewicht en de verantwoordelijkheid van de functie. Het succes'van Air Products is het succes van 400 collega's. Hun inzet, vakmanschap en voorat collegialiteit maken hét verschil. Dus is de vraag; bent collegiaal genoeg voor Air Products? Zo ja, dan mag u ook heel wat van ons verwachten. Een prima salaris, uitstekende extra's. En - uiteraard - leuke collega's... I U bent aan zet Stuur uw brief met c.v. naar Air Products Nederland B.V., t.a.v. Human Recources, postbus 59031, 3008 PA Rotterdam. Wilt u eerst meer informatie? Bel 010-296 13 00. Of e-mail naar hrapned@apci.com. Voor meer informatie over Air Products: kijk op www.airproducts.com. Air Products Nederland B.V. biedt werk aan zo'n 400 mensen, verspreid overvestigingen in Pernis, Europoort. Rotterdam Botlek, Terneuzen, Utrecht, Nijmegen en Amsterdam. Ons bedrijf is onderdeel van Air Products and Chemicals ine, één van 's werelds grootste producenten van industriële gassen en chemicaliën, met ca. 18.000 medewerkers in meer dan 30 landen. Bij Air Products gaat het vooral om mensen. Hun inzet, vakmanschap én collegialiteit vormen de basis van .-onze.maniervan werken. Wie tn dat 'menselijke' profiel past, voelt zich vast bij ons thuis. Wij bieden een veilige en milieuvriendelijke werkomgeving, uitstekende arbeidsvoorwaarden, tal van opleidingsmogelijkheden en alle kansen om door te groeien. Mensen die het verschil maken, verdienen 't... teil me more: www.airproducts.com De Centra voor Wonen, Zorg &Welzijn Zuid-West Nederland is een onderdeel van de Stichting Leger des Heils Welzijns- en Gezondheidszorg (Stichting W&G). Een veelzijdige werk eenheid in de regio Zuid-Holland Zuid, Zeeland en Noord- Brabant. De CWZW ZW-Nederland verleent o.a. hulp, zorg en dienstverlening aan dak- en thuislozen, met als werkvormen: een laagdrempelige opvang, 24-uursopvang, arbeidstoeieiding, begeleide werkvormen, sociaal pension, crisisopvang, een sociaal cultureel centrum, twee peuter speelzalen, een gezinsondersteunings- project, een woon project voor jongeren. Tevens is er een verzorgingshuis voor ouderen, dat extra murale verzorgingshuis zorg aanbiedt, alsmede hulp en zorg aan oudere wijk bewoners die in een isolement verkeren of dreigen daarin te geraken. De ruim 400 medewerkers zorgen ervoor dat het werk in optimale sfeer ver loopt. Bezoek ook eens onze website: www.legerdesheils-zw.nl. Voor de dag- en nachtopvang, project Grijsgenoegen en de Hoeve la Salette, zijn wij op zoek naar gemotiveerde collega's. SOCIAAL PEDAGOGISCH WERKERS A/B M/V voor 16 tot 32 uur per week Tevens zoeken wij hiervoor oproepkrachten. DE FUNCTIE Bevorderen van een goede leefsituatie, waarbij tevens de dagelijkse verzorging van de cliënten een' belangrijke rol speelt. Stimuleren en organiseren van huishoudelijke en/of recreatieve activiteiten, signaleren van knelpunten/ probleemsituaties en deelname aan besprekingen. Er wordt gewerkt in onregelmatige diensten. WIJ VRAGEN Minimaal een relevante MBO-opleiding of bereid zijn deze te volgen. Ervaring en affiniteit met de doelgroep strekt tot aanbeveling. Stressbestendig en indien nodig, adequaat kunnen handelen. Flexibel inzetbaar. Voor beide functies geldt een positief christelijke levensovertuiging en de doelstelling van de Stichting Leger des Heils Welzijns- en Gezondheidszorg kunnen onderschrijven. ONS AANBOD Binnen onze opvang staat de cliënt centraal. Dit betekent geen alledaags werk, maar wel een leuke uitdaging. Het salaris is volgens CAO Welzijn SPW-A, schaal 9-19 of SPW-B, schaal 12-23 en bedraagt minimaal 1.459,- en maxi maal 2.159,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband, aangevuld met ORT-toeslag. Opname in het PGGM pensioenfonds. Mogelijkheid tot deelname aan de spaarloonregeling, pc-privé project en fietsplan. Daarnaast bestaat de mogelijkheid tot deelname aan ons nieuwe meerkeuzesysteem arbeids voorwaarden. De aanstelling is voor de duur van een half jaar. Bij gebleken geschiktheid volgt een verlenging van een half jaar. Daarna behoort een vaste aanstelling tot de mogelijkheden. INFORMATIE Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met majoor H.G. Kooyman, telefoon (0114) 676 085. REAGEREN Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u, vóór 14 maart a.s. sturen naar CWZW Z-W Nederland t.a.v. de heer H. Meerman, afdeling P&O, Kromhout 110, 3311 RH Dordrecht. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Zorg wet respect, waar t ook. mout Zorgstroom is een jonge organisatie voor zorg- en dienstverlening, gevormd door Zorgcentrum Rustenburg, Zorgcentrum Roggeveenhuis, Zorgcentrum Buitenrust en Thuiszorg. Ruim 2100 medewerkers en vrijwilligers werken in een gezonde werksfeer met voiop groeimogelijkheden aan een klantvriendelijk en compleet zorg- en dienstenpakket. Bij Zorgstroom draait alles om de zorg voor de Walcherse bevolking. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij zoeken per direct enthousiaste kandidaten voor de functie van 1. voor gemiddeld 24 uren per week voor Thuiszorg Veere 2. voor gemiddeld 24 uren per week tot oktober 2002 in verband met vervanging zwangerschapsverlof voor Thuiszorg Middelburg Als operationeel manager verzorging werkt u onder de verantwoordelijkheid van de rayonmanager en geeft u leiding aan een team medewerkers. U bent verantwoor delijk voor het klantgericht en efficiënt realiseren van de zorgverlening. U weet uw medewerkers hiertoe te motiveren door middel van coaching. Ook bent u eindverantwoordelijk voor de planning. Wij verwachten van u leidinggevende capaciteiten, zakelijkheid en een proactieve instelling. U beschikt over een afgeronde opleiding op HBO-niveau, bijvoorbeeld HBO-V, HEAO, HBO Personeel Arbeid of daarmee vergelijkbaar en bij voorkeur een verpleegkundige achtergrond en/of relevante werkervaring. Wij bieden een uitdagende functie in een prettige werkomgeving, salariëring volgens de CAO Thuiszorg (schaal 9, minimaal 1960,69 en maximaal 2842,15 bruto per maand bij een 36-urige werkweek) en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer J. Arts, rayonmanager tel: (0118) 655600. Informatie betreffende arbeidsvoorwaarden kunt u verkrijgen bij mevrouw C.M. Boeije, personeelsadviseur, tel: (0118) 684000. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor maandag 11 maart 2002 richten aan de heer L.Q. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur, Postbus 323, 4330 AH Middelburg. Gevraagd: Om ons team te versterken zoeken wij op zeer korte ter mijn een apothekersassistente voor 16 uur per week. Apotheekhoudende huisartsenpraktijk 's-Gravenpolder Langeweg 40 4431 RP 's-Gravenpolder. Tel. 0113-311747 De werkzaamheden worden in teamverband verricht. Het accent ligt daarbij op de apotheek maar er zullen ook on dersteunende taken zijn in de huisartsenpraktijk. Voor inlichtingen kunt u bellen van maandag t/m vrijdag tussen 11.30 en 12.00 uur. Uw sollicitatie zien wij graag binnen 2 weken schriftelijk Konstruktieburo J. Poppe Mr. Dr. Meslaan l4451 AJ Heinkenszand Postbus 24, 4450 AA Heinkenszand Tel. 0113-301963 Fax 0113-302081 Gevraagd ter versterking van ons team: Constructeur met commerciële kwaliteiten die na een inwerkperiode zelfstandig kan opere ren. De mogelijkheid bestaat om in de directie opge nomen te worden. Ervaring vereist Opleiding H.T.S. bouwkunde Wij bieden een jaarcontract, na gebleken ge schiktheid een vast dienstverband. Cad tekenaars m/v Ervaring niet vereist Opleiding M.T.S. H.T.S. (bouwkundig civiel) Wij bieden een jaarcontract, na gebleken ge schiktheid een vast dienstverband. Sollicitaties te richten aan: Konstruktieburo J. Poppe Mr. Dr. Meslaan 1 4451 AJ HEINKENSZAND Fashion and shoes zoekt voor het filiaal Papegaaistraat te Goes een Mexx Esprit InWear Vero Moda Heren Matinique Mexx Men Esprit Men Schoenen Cinderella Esprit voor 32 - 38 uur per week Verkoopster voor 32 - 38 uur per v Taken het leiding geven aan een klein team van mensen verkoop en wat daar verder mee te maken heeft presentatie van de kleding licht administratief werk de dagelijkse verantwoording van je winket Heb je gevoel voor kleding en een prettige omgang met mensen? Stuur ons je sollicitatie per brief met pasfoto naar: HOTLEGS/Alberdo BV t.a.v. Carta d'Hondt Postbus 265, 4560 AG Hulst Solliciteer bij Puype Partners! Op onze website kun je zien wie we zijn en wat we van jou verwachten... jype Par Puyjoe^Partners 1 communicatieadviesbureau KANTOOR HORECA/CATERING Nachtportier vooreen vier sterren hotel op Walcheren. Je taken zijn afwisselend en bestaan uit alle voorkomende werkzaamheden. Kandidaten dienen te beschikken over een goede beheersing van de Nederlandse taal, verantwoordelijk heidsgevoel en een flexibele instelling. Het betreft een part time functie, een tot drie nachten per week, voor langere tijd. Werktijden liggen tussen 23.00 uur en 7.00 uur Informatie:(0118) 41 48 70,Astrid van deVreugde, Torenstraat 5,Vlissingen INDUSTRIE Algemeen medewerker m/v voor een zeevisgroot handel in Middelburg, Het is schoonwerk, je selecteert en snijdt vis bi|. Ben jij tussen de 16 en 20 jaar en wil je goed bij verdienen. Neem dan snel contact met ons op. Informatie: (0118) 67 90 30, Patrick Janssen, Houtkaai 5, Middelburg TECHNIEK Monteur m/v vooreen bedrijf gespecialiseerd in hydrau lisch- mechanische machines te Middelburg. De werkzaam heden bestaan uit het (af-)monteren en proefdraaien van machines, het lokaliseren en opheffen van storingen, Je hebt een opleiding vbo mechanische techniek of een opleiding landbouwmechanisatie techniekTevens kun je en mig/ mag lassen. Het betreft een fulltime functie voor langere tijd. Informatie: (0118) 67 90 30, Patrick Janssen, Houtkaai 5, Middelburg www.tempo-team.nl tempo-team Debiteuren/ crediteuren bewaker m/v voor een relatie in Vlissingen-Oost.Taken bestaan o.a. uit het opzetten van een systeem voor de debiteurenbewaking en verant woording voor de uitvoering daarvan en samenwerken met de afdeling financiële administratie. Kandidaten dienen te beschikken over een administratieve achtergrond, een goede beheersing van de moderne talen in woord en geschrift, een klantvriendelijke en stress bestendige instelling en uitstekende communicatieve vaardigheden. Je bent bij voorkeur enigzins bekend met de scheepvaart Het betreft een parttime functie, werktijden in overleg, met uitzicht op een vast dienst verband. Informatie: (0118) 41 48 70,Astrid van deVreugde, Torenstraat S.VIissingen Op de boulevard van Vlissingen, bevindt zich Café-Restaurant de Bourgondiër. Met 55 stoelen in het restaurant en 90 stoelen op het terras. Het restaurant en keuken zijn volledig vernieuwd. Bij de Bourgondiër wordt op niveau gekookt, natuurlijk worden daarbij dagverse produkten gebruikt. Wij ontvangen zowel zakelijke als toeristische gasten. Wij hebben de volgende vacatures: zelfstandig werkend Kok m/v en een keukenhulp/afwasser m/v Uiteraard in het bezit van alle evt. benodigde papieren, en moet verder beschikken over de volgende eigenschappen: Kunnen werken binnen een team van enthousiaste collega's Leergierig Stressbestendig Hygiënisch werken Gemotiveerd zijn Sociale vaardigheden Salaris volgens cao. Voor informatie: 0118-629908 of www.de-bourgondier.nl Brieven met referenties sturen naar: J. Poppe, Noordweg 501, 4333 KG Middelburg Roompot Beach Resort zoekt seizoens- en vakantiemedewerkers: Interesse Bel mevr. Els de Jonge, tel.: 06-53642614 of mail naar: korsmit.p@roompot.nl Schoonmaak verhuurobjecten en sanitaire voorzieningen. Goede verdiensten met bonusregeling! Interesse Bel mevr. M. Kusse, tel.: 0113-374136 of mail naar: merwe.s.van.de@roompot.nl Interesse Bel dhr. C. Bergmans, tel.: 06-53643496 of mail naar: bergmans.c@roompot.nl Interesse Bel mevr. H. Ulijn, tel.: 0113-374160 of mail naar: ulijn.h@roompot.nl Gezocht!: Procesoperator De dynamische baan van procesoperator in Vlissin- gen-Oost... Wat heb je nodig? Een VCA-1 certificaat en Va- pro B. Daarnaast vind je het natuurlijk leuk om in ploegen dienst te werken. Voel je je aangesproken? Kom snel eens om de koffie op onze vestiging in Middelburg! Horeca? Lijkt het jou leuk om in de horeca te werken of heb je al ervaring in deze branche? Dan ben je bij ons aan het juiste adres! Wij zijn namelijk op zoek naar een medewer ker in de bediening, een keukenhulp en een schoonmaker voor een horecagelegenheid in het zonnige Domburg. Industrieel Cleaner Ben je i.b.v. VCA-1 en wil je snel aan de slag in de dagdienst? Dat kan bij een bedrijf in Vlissingen-Oost, de werkzaamheden dragen bij tol de veiligheid en onderhoud van bedrijfsterreinen. Vrachtwagenchauffeur Hl Ben je in het bezit van rijbewijs C plus een chauffeursdiploma en weetje van aanpakken? Dat komt goed uit! Want wij hebben de snelle functie van vrachtwa genchauffeur voor jou gevonden bij een bedrijf in Middel burg. Vakantiemedewerkers Wij zijn alvast op zoek naar productiemedewerkers vopr verschillende opdrachtgevers in Vlissingen-Oost, voor komende zomerperiode. Wil jij deze zomer aan de slag, ben je min. 18 jaar en i.b.v. VCA-1 of ben je bereid dit te halen? Reageer dan nu, zodat je de drukte voor bent. MedewerkerPersoneelszaken Heb je een MEAO of gelijkwaardig diploma en se cretariële en/of administratieve werkervaring? Kun je te vens goed plannen en organiseren? Dan zou je wel de Me dewerker Personeelszaken bij een bedrijf in Vlissingen- Oost kunnen worden! Productiemedewerkers Wij zijn nog op zoek naar productiemedewerkers voor verschillende opdrachtgevers in Vlissingen-Oost. Je hebt verschillende taken die als ondersteuning dienen voor het productieproces. Bereidheid tot het werken in ploegen diensten is een pre. Wil jij een afwisselende baan in de pro ductie en ben jij in bezit van VCA-1? mm www.tence.nl Middelbure tence. nl Lange Geere 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 39