Voor de rechten van het lcind staan Xvl1 Nieuw in Goes %vlv <Xbz yv PZC Juridisch medewerker inval-leerkrachten VOOR DIT NIEUWE EN DYNAMISCHE HORECABEDRIJF ZOEKEN WIJ NOG DIVERSE NIEUWE MEDEWERKERS. Ben jij jong, enthousiast en rock-minded solliciteer dan naar de volgende functies Kok Productiekok Diskjockey Barmedewerker Bedieningsmedewerker Afwashulp Interieurverzorger V F F JURIDISCH BELEIDSMEDEWERKER MILIEU m/v zaterdag 2 maart 2002 Justitie Justitie werkt aan een rechtvaardige en veilige samenleving. Door wetgeving, conflictoplossing, vreemdelingenbeleid, preventie en criminaliteitsbestrijding. Met betrokken medewerkers die samenwerken met mensen binnen en buiten Justitie. De Raad voor de Kinderbescherming -onderdeel van het Ministerie van Justitie- komt op voor kinderen die zich in een bedreigende situatie bevinden. De Raad adviseert de rechterlijke macht en brengt noodzakelijke hulp 1 opgang. Bij de Raad werken ongeveer 1900 mensen verspreid over 22 vestigingen in het hele land. Raad voor de Kinderbescherming, Directie Zuid-West De juridisch medewerker draagt zorg voor de kwaliteit van juridische aspecten in de casuïstiek [intake, rapporten, adviezen en rekesten]. De juridisch medewerker adviseert en ondersteunt de directie op het gebied van familie-, jeugd- en jeugdstrafrecht en in klachtzaken. De juridisch medewerker ontwikkelt, coördineert en onderhoudt een systeem van deskundigheidsbevordering ten behoeve van de juridische kennis van de diverse functiegroepen. Dit betekent dat zij/hij scholing en voorlichting organiseert voor de diverse functiegroepen. Daarnaast treedt de juridisch medewerker op als vertegenwoordiger van de Directie Zuid-West bij diverse juridische overleggen. Functie-eisen De juridisch medewerker bet :kt over een afgeronde universitaire opleiding rechten [bij voorkeur met het specialisme familie-, jeugd- en strafrecht]. De juridisch medewerker beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden, is in staat tot goede samenwerking en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Naast interne contacten onderhoudt zij/hij in de onderlinge afstemming met collega externe [niet casuistische] contacten met Hof. Rechtbank en juridische deskundigen van het hoofdkantoor en instellingen zoals opleidingsinstituten en universiteiten. Gevraagde competenties voor deze functie zijn: flexibele, klantgerichte instelling, analytisch vermogen, oordeelsvorming, mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en overtuigingskracht Standplaats Dordrecht en Middelburg. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring zal de inschaling worden vastgesteld op minimaal €2103,79 en maximaal €3.349,35 bruto per maand bij een 36-urige werkweek, exclusief 8% vakantie uitkering Inlichtingen Telefonische inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer C.H. Murre, Vestigingsmanager, telefoonnummer [078] 648 44 44 of [0118] 67 33 33. Sollicitatiewijze Stuur vóór 15 maart 2002 uw sollicitatie, onder vermelding van het vacaturenummer HK02/31aan de Raad voor de Kinderbescherming, Directie Zuid-West, ter attentie van de afdeling P&O, Postbus 393,3000 AJ Rotterdam. Bijzonderheden De medewerker is werkzaam op en voor de vestigingen Dordrecht en Middelburg Er worden vaste afspraken gemaakt over aanwezigheid en bereikbaarhi 1 Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern uitgevraagd. Voorkeursgroepen Justitie wil de samenstelling van haar personeelsbestand in overeenstemming brengen met die van de samenleving Bent u vrouw, allochtoon of arbeidsgehandicapt, dan wordt u nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Meer informatie over de Raad voor de Kinderbescherming kunt u vinden op onze website www kinderbescherming nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Justitie: Oprechte koers DIENSTVERLENING ONDERWIJS Dyade Dienstverlening Onderwijs is een organisatie met vestigingen in Aalsmeer, Alkmaar, Amersfoort, Amsterdam, Ede, Emmeloord, Den Haag, Middelburg, Nieuwegein en Rotterdam. Dyade is dé dienstverlener voor onderwijsorganisaties op het gebied van administratie en beheer. Dyade biedt besturen en school leiding (beleidsmatige) ondersteu ning bij bestuurlijke en manage menttaken op het terrein van financiën, materiële zaken, juridische zaken, personeel, huisvesting en school- automatisering. De Middelburgse vestiging van Dyade Dienstverlening Onderwijs beheert een vervangingspool. Vanuit de vervangingspool worden leerkrachten ingezet op de deelnemende scholen binnen het pro testants-christelijk basisonderwijs. Wij zijn voor Schouwen-Duiveland op zoek naar Het betreft de volgende basisscholen: J. W. van der Doelschool Helcherseeschool J. L. de Jongeschool Onder de Wieken Op Dreef Samuël De Schouw Zonnewijzer te Zierikzee te Scharendijke te Zierikzee te Burgh-Haamstede te Bruinisse te Kerkwerve te Brouwershaven te Zonnemaire Bent u bevoegd en wilt u (weer) enkele dagen voor de klas, meld u dan aan. U kunt aangeven: in welke groepen u het liefst wilt werken en op welke dagen op welke scholen Met uw wensen en mogelijkheden wordt rekening gehouden; een aanvullende reiskostenvergoeding is bespreekbaar. Uw reacties kunt u sturen naar mevr. A. Martine van der Meule, coördinatrice vervangingspool, p/a Dyade Dienstverlening Onder wijs, Dam 10, 4331 GJ Middelburg. Ook voor inlichtingen kunt u bij haar terecht: telefonisch op don derdag van 8.30-16.30 uur (0118-611159 Dyade) of op andere dagen (0118-591301) privé Telefonisch aanmelden op tel.nr. 0113 - 23 11 50 55? °P maan^ag 4 maart tussen 10.00 - 20.00 uur Regionale f Brandweer Zeeland Wegens toename van taken zoeken wij een A. Documentair Informatie Verzorger M/V (0,5 Fte) U verzorgt zelfstandig de opzet en het onderhoud van het docu mentair informatiesysteem Waaronder het: Ordenen en archiveren van documenten; Registreren van documenten met behulp van Decos Post; Digitaal toegankelijk maken van informatie; Zorgen dat documenten op de juiste plaats binnen de organi satie komen; Registreren van de verblijfplaats van dossiers en documenten; Bijhouden van de voortgangs- en afdoeningsadministratie. De Regionale Brandweer Zeeland is verantwoordelijk voor de coördinatie van de voorbereiding op de "ïampbestrijding en ondersteunt 16 Zeeuwse gemeenten in hun taken op het gebied van rampenbestrijding en brandweerzorg. Dit betékent dat wij pro-actief bezig zijn met ontwikkelingen in onze regio die effecten heb ben op de veiligheid zoals de aanleg van de Westerscheldetunnel. industriële activiteiten en transportroutes van gevaarlijke stoffen, karnen met de gemeentelijke brandweren zorgen wij er voor dat preventiemaatregelen wordén genomen die er voor zorgen dat zo min mogelijk ongelukken kunnen gebeuren en dat als er iéts gebeurt de effecten voor de bevolking minimaal zijn! Hiervoor' maken wij rampenbestrijdingsplan nen en verzorgen opleidingen en oefeningen voor grootschalige inzet bij incidenten en rampen. Ook hebben wij een opleidingsinsti tuut voor brandweer èn bedrijfshulpverlening Ér is een geïntegreerde alarmcentrale voor brandweer en centrale post ambulancever- Bij ons werken hoofdzakelijk specialisten die hun kennis gebruiken om anderen te onder steunen, te adviseren en de kwaliteit binnen de regio te bewaken. Wegens vertrek van de huidige functionaris zoeken wij een B. Logistiek en technisch medewerker M/V (1,0 Fte) U bent belast met: Verzorgen van de materieelvoorziening voor de opleidingen en assisteren bij examens; Het in voorkomende gevallen optreden als instructeur voor de BHV-opleidingen; Halen en brengen van regio-materieel in het kader van onder houd, keuringen en reparaties; Verrichten van klein onderhoudswerk aan materieel en gebou wen; Beheren van de magazijnvoorraad ten behoeve van de oplei dingen; Het verrichten van overige facilitaire werkzaamheden voor de overige sectoren. Functie-eisen: Functie A: MBO werk- en denkniveau, blijkend uit opleiding HAVO/MEAO aangevuld met SOD I en (een gevorderde studie voor) SOD II. U hebt kennis van het automatiseringspakket Decos Post of bent bereid deze kennis op te doen. U hebt ervaring met geautomatiseerde informatieverwerking, het werken met woordontsluiting en het benoemen van trefwoorden. U hebt goede contactuele vaardigheden en een collegiale, flexibele en klantgerichte werkinstelling. Functie B: LBO-niveau, bij voorkeur technische richting. Oranje Kruis kaderinstructeur of bereidheid tot het volgen van deze opleiding; In het bezit van een rijbewijs voor de categorieën BCE; Dienstverlenende instelling. Wij bieden: Functie A: Afhankelijk van opleiding, werkervaring en leeftijd bedraagt het salaris 1319,- (indicatieve aanlooprang V) en maximaal 2137,- (indica tie functierang VI) bruto per, maand bij een 36-urige werkweek. Uitloop naar uitlooprang VII behoort tot de mogelijkheden. Functie B: Afhankelijk van opleiding, werkervaring en leeftijd bedraagt het salaris 1281,- (indicatieve aanlooprang IV) en maximaal 2033,- (indi catie functierang V) bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Uitloop naar uitlooprang VI behoort tot de mogelijkheden. Informatie: Functie A: de heer M. J. Matthijsse, hoofd sector bestuurszaken en bedrijfsvoering, tel. 0118-421130. Functie B: de heer L. Sandee, hoofd sector brandweer- en veiligheidszaken, tel. 0118-421140. Algemene informatie: We hebben aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden o.a.: variabele werktijden, betaald ouderschapsverlof, pc-privéregeling en spaarloonregeling. De RBZ volgt de rechtspositie van de gemeente Vlissingen. Bij de selectieprocedure wordt een afvaardiging van het eigen personeel betrokken. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie met CV vóór 13 maart 2002 richten aan het Dagelijks Bestuur van de Regionale Brandweer Zee land, t.a.v. mevrouw C. Stijger, Postbus 8016, 4330 EA Middelburg of pere-mail (in MS Word) via adres: c.stijger@brandweerzeeland.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEMEENTE Veere is een aantrekkelijke gemeente op het Zeeuwse schiereiland Walcheren. Als woongemeente aantrekkelijk voor de ruim 22.000 inwoners, verspreid over 13 kernen en enkele buurtschappen. Als toeris tische, recreatieve en groene gemeente aantrekkelijk voor de vele toeristen door 34 km lange kust met bossen, duinen en strand, het Veerse Meer en het agrarisch middengebied. Tenslotte aantrekkelijk door het aanwezige culturele erfgoed zoals het historische stadje Veere, diverse monumenten, klederdracht en folklore. De ambtelijke organisatie, met circa 210 medewerkers, bestaat uit drie sectoren: Bestuur en Samenleving, Grondgebied en Middelen. De ambitie van Veere is het bereiken van een flexibele, klantgerichte en open organisatie. Vanaf 2000 is de organisatie gehuisvest in een modern gemeentehuis in de kern Domburg. De functie: - |e stelt milieubeleidsnouties op en adviseert B&W over beleidswijzigingen; - je adviseert over controles en bestuurlijke sancties en je stelt aanschrijvingen, dwangsom- en bestuursdwangbevelen op, - je begeleidt op juridisch vlak de milieuvergunningsprocedures; - |e adviseert over bezwaar-, schorsings- en beroepsprocedures en je vertegenwoordigt de gemeente in juridische procedures. Het profiel: - |e hebt een vakgerichte (juridische) opleiding van hbo-niveau en bij voorkeur enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie; - je beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden, je bent contactvaardig, hebt overtuigingskracht en beschikt over inlevingsvermogen. De arbeidsvoorwaarden: Het bruto maandsalaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2.997,— (functieschaal 9). De gemeente kent een systeem van uitloopschalen. Voor ervaren kandidaten die aan de functie-eisen voldoen is aanstelling in uitloopschaal 10 (max.C 3.332,-) bespreekbaar. Ambitieuze kandidaten die nog niet aan alle eisen voldoen kunnen uiteraard ook solliciteren. Wij kennen uitstekende studiefaciliteiten. Andere aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn o.a. variabele werktijden, (ver)koop vakantie-uren, opbouw compensatieverlof, kinderopvang, betaald ouderschapsverlof, pc-privéregeling en fietsplan. Overige informatie: Meer informatie nodig? Bel met Eric van der Sijpt, hoofd afdeling Milieu, telefoon (0118) 55 54 38 of Jan Kole, personeelsadviseur, telefoon (0118) 55 53 91. Heb je belangstelling? Stuur je sollicitatiebrief met CV naar gemeente Veere, tav. afdeling POI, Postbus I000, 4357 ZV Domburg, onder vermelding van vacaturenummer 03/02 in de linkerbovenhoek van de envelop, je brief verwachten wij uiterlijk op 11 maart 2002. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De afdeling Milieu maakt onderdeel uit van de sector Grondgebied. De afdeling bestaat, naast het hoofd, uit 14 medewerkers Wij hebben dnngend behoefte aan een enthousiaste nieuwe collega voor de functie van (voor 36 uur per week)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 34