EASTMAN Accountants-en Adviesgroep Rijkse 91MIIII' assistent m/v kaakchirurgie tandarts polikliniek JUNIOR BELASTINGADVISEUR Medewerker heffing v/m zaterdag 2 maart 2002 Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Westerschelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wi| elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen. De voorgenomen fusie met de Oosterschelde- ziekenhuizen in Goes, evenals de gezamenlijke transmurale afdeling met Thuiszorg Walcheren, passen hier uitstekend in Heeft u een servicegerichte instelling, goede contactuele eigenschappen en kennis van onderwerpen betreffende gezondheid en ziekte, gezondheidszorg en voorzieningen binnen en buiten het ziekenhuis? Dan hebben wij voor u een interessante vacature voor de functie van medewerker Patiënten Service Bureau! In deze functie geeft u aanvullende informatie over Ziekenhuis Walcheren en over gezondheid, ziekte en zorgvoorzieningen op Walcheren aan (ex-)patiënten, bezoekers en hulpverleners. U vangt bezoekers van het Patiënten Service Bureau op en verwijst hen zo nodig door naar specifieke disciplines; hiertoe behoort ook de eerste opvang van eventuele klachten. Tevens beheert en distribueert u voorlichtingsmateriaal en u verricht taken ter ondersteuning van het hoofd Patiëntenvoorlichting. Wie zoeken we? Wij zoeken een collega met gevoel voor dienstverlening die een opleiding genoten heeft op havo/mbo-niveau. U heeft kennis van de ziekenhuisorganisatie en. de gezondheidszorg in het algemeen en u heeft ervaring in het geven van voorlichting. U bezit een goede typevaardigheid en heeft kennis van Word. Het spreekt voor zich dat u een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid heeft. Wat we bieden: Werken in Ziekenhuis Walcheren staat voor werk in een professionele omgeving met een prettige werksfeer. De functie is ingeschaald in FWG 35 en kent een maximumsalaris van 2.039,- bruto per maand. Het betreft een dienstverband voor onbepaalde tijd, voor 14 uur per week. De mogelijkheid bestaat dat de functie in de toekomst wordt uitgebreid naar 18 uur per week. Mogelijkheden voor kinderopvang zijn aanwezig. Meer weten? Neem telefonisch contact op met mevrouw Ir. E.M. Lampert, communicatieadviseur/hoofd patiëntenvoorlichting, telefoon (0118) 42 54 49 of met één van de medewerkers Patiënten Service Bureau, tel. (0118) 42 58 50 (op werkdagen van 10.00 tot 15.30 uur). Reageren? Interesse in deze baan bij Ziekenhuis Walcheren? Stuur uw sollicitatiebrief, voorzien van uw CV, vóór 16 maart 2002 naar de heer I. Visser, personeelsadviseur, Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen of via e-mail: secretariaatP&0@walcheren,ziekenhuis.nl Ziekenhuis Walcheren WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING Eastman Chemical Company is een dynamisch, wereldwijd opererend chemiebedrijf, met het hoofdkantoor in Amerika. Eastman verkoopt meer dan 400 verschillende chemische, vezel- en plastic producten. Over verschillende locaties verspreid werken er totaal ca. 15.000 mensen. Eastman Co. behoort tot 's werelds 30 grootste chemische bedrijven. In de regio Europa, Midden-Oosten en Afrika zijn, verspreid over meer dan 20 locaties ongeveer 2000 mensen werkzaam. In Nederland zijn verkoop- en ondersteunende afdelingen gevestigd in Den Haag en Rotterdam. Eastman Chemical Middelburg B. V. neemt een vooraanstaande plaats in binnen de Adhesives divisie van Eastman. Met de uiterste zorg voor kwaliteit, veiligheid en milieu en met de modernste technologie worden in Middelburg al meer dan 30 jaar hoogwaardige harsproducten gemaakt. In Middelburg werken totaal zo 'n 260 mensen. Eindtoepassingen zijn onder meer kleefstoffen, drukinkten, papier, verf, voedings- en genotmiddelen, cosmetica, farmaceutica, textiel- en bouwproducten en waterchemicaliën. Voor de afdeling Manufacturing, Operations, van de locatie te Middelburg, zoeken wij op korte termijn vijf ervaren Operators m/v die in vijfploegendienst bedienings- en controlewerkzaamheden gaan verrichten in de diverse units. Taken/verantwoordelijkheden: Produceren van koolwaterstofharsen volgens de vereiste specificaties. Het controleren en oplijnen van de apparatuur, waarbij de werkzaamheden een ambulant karakter dragen. Dit betekent dat u het proces ter plekke controleert, bedient en eventueel bijstuurt. Het nemen van monsters van de diverse productiestromen, zodat aan de hand van analyseresultaten de apparatuur bijgeregeld wordt. Verrichten van diverse neven- en bijkomende werkzaamheden o.a.: o laden, lossen en bemonsteren van tankwagens; o schoonhouden van de productie-installatie en werkomgeving; o intern verplaatsen van goederen m.b.v. vorkheftruck; Functie-eisen: MBO-diploma en/of een diploma procesoperator B Heftruckcertificaat Certificaat "Basisveiligheid VCA" Wij verwachten bovendien dat u breed inzetbaar bent, bereid bent tot het volgen van opleidingen en veilig heid en een schoon milieu net zo belangrijk vindt als wij. Eastman biedt: Een zelfstandige en verantwoordelijke functie binnen een dynamische, internationaal georiënteerde onder neming met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer Piet Keim, (Manager Operations), telefoon (0118) 678 363. of via E-mail: pkeim@eastman.com. Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreide curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen richten aan Eastman Chemical Middelburg B.V. t.a.v. mevrouw Marianne van der Veer, Manager Human Resources, Postbus 8018, 4330 EA Middelburg of via E-mail: mvdveer@eastman.com Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. |§X3 v' Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Westerschelde Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen. De voorgenomen fusie met de Oosterscheldeziekenhuizen in Goes, evenals de gezamenlijke' transmurale afdeling met Thuiszorg Walcheren, passen hier uitstekend in Als je het diploma tandartsassistent op zak hebt en bovendien beschikt over goede administratieve vaardigheden, dan hebben wij een leuke afwisselende vacature voor jou! Voor de polikliniek kaakchirurgie zijn wij op zoek naar een tandartsassistent die adequate zorg kan verlenen en coördineren voor onze patiënten en bovendien in staat is de daaruit voortvloeiende administratie af te handelen. Wie zoeken we? Wij zijn op zoek naar een gediplomeerde tandartsassistent, die zowel bij de tandarts als bij de kaakchirurg kan assisteren, met ervaring in geautomatiseerde gegevensverwerking. Je bent representatief en stressbestendig en dient te beschikken over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en een klantgerichte attitude. Het betreft een vacature van 16 uur per week voor onbepaalde tijd. Wat we bieden? Werken bij Ziekenhuis Walcheren staat voor een prettige werksfeer in een professionele omgeving. De functie is ingedeeld in FWG schaal 35 met een maximumsalaris van 2.039,- bruto per maand. Mogelijkheden voor kinder opvang zijn aanwezig. Meer weten? Neem contact op met mevrouw M. Scherp, assistente poli kaakchirurgie, tel. (0118) 42 52 25 (maandag t/m donderdag). Reageren? Interesse in deze baan bij Ziekenhuis Walcheren? Stuur je sollicitatiebrief met CV vóór 16 maart a.s. naar de heer I. Visser, personeelsadviseur, Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen of mail naar secretariaatp&o@walcheren.ziekenhuis.nl Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING Accountants- en Adviesgroep Rijkse is een jonge en dynamische organisatie met zo'n 70 enthousiaste medewerkers verdeeld over 3 vestigingen. Onze activiteiten liggen op het financiële vlak. Naast het verrichten van accountancywerkzaamheden en het samenstellen van fiscale aangiften, verstrekken wij adviezen op belastingtechnisch-, bedrijfseconomisch- en automatiseringsgebied. De dienstverlening richt zich met name op kleine en middelgrote ondernemingen, vrije beroepsbeoefenaren, alsmede op non-profit instellingen. Er heerst een informele bedrijfscultuur, waarbij flexibiliteit, korte communicatielijnen en een actieve en persoonlijke cliëntgerichte benadering voorop staan. Onderdeel van Accountants- en Adviesgroep Rijkse is de maatschap Rijkse en Partners Belastingadviseurs te Middelburg. Binnen deze maatschap houdt een team van deskundige belastingadviseurs zich bezig met allerlei vraagstukken op fiscaal terrein en financiële planning. Buitenruststraat 6 4337 EH Middelburg Postbus 325 4330 AH Middelburg Telefoon 0118-678900 Fax 0118-638838 E-mail lnfo@AAR.NL Van der Spiegelstraat 12 4461 LL Goes Postbus 2257 4460 MG Goes Telefoon 0113-242628 Fax 0113-215818 E-mail lnfo@AAR.NL Torenstraat 15 4353 AA Serooskerke (W) Postbus 6 4353 ZG Serooskerke Telefoon 0118-592610 Fax, 0118-591325 Ê-mail f.zwemer@accountnet nl Door toename van onze werkzaamheden zijn wij, voor onze vestiging in Middelburg, op zoek naar een: De functie omvat met name het samenstellen van fiscale aangiften, het voeren van correspondentie en het onderhouden van contacten met cliënten en belastingdienst en het voorbereiden van adviezen. Wij zijn op zoek naar: een enthousiaste collega, die de opleiding HEAO BE/FE of een daarmee vergelijkbare opleiding (nagenoeg) heeft afgerond, affiniteit heeft met de fiscale wetgeving en het prettig vindt om in teamverband te functioneren. Wij bieden: naast uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een goede studie(kosten)regeling, ruime kansen voor verdere doorgroei binnen onze organisatie. Wilt u meer weten over de functie dan kunt u contact opnemen met Gert Treurniet of Maarten Kroeger. U kunt uw schriftelijke sollicitatie, binnen 14 dagen, richten aan: Accountants- en Adviesgroep Rijkse, t.a.v. de heer J. Lammers, Postbus 325, 4330 AH Middelburg, E-mail j.lammers@aar.nl (Acquisitie op deze advertentie wordt niet op pnjs gesteld.) De Belastingdienst staat bekend als een moderne en innovatieve organisatie. Daar zijn we trots op. En daar komen onze mede werkers rond voor uit. Overigens niet alleen omdat we een proactieve en grensverleggende dienstverlener zijn. Maar ook vanwege de zeer goede doorgroeimogelijkheden. Snel grote verantwoordelijkheid. De vele opleidings- facïliteiten Of de kans om ook in bijvoorbeeld 32 uur per week een meer dan interessante carrière te maken. De eenheid Belastingdienst/Particulieren Middel burg, met nevenvestigingen in Roosendaal en Terneuzen, richt zich op de afhandeling van particuliere belastingaangiften. Als lid van het behandelteam krijg jij een deel van de aangiften inkomstenbelasting en premieheffing op jouw bureau. Je controleert of deze juist zijn ingevuld, bent direct betrokken bij navorderingen en je behandelt bezwaarschriften. Je bent voortdurend op zoek naar de balans tussen een vlot werktempo en een uitstekende kwaliteit van jouw dienst verlening. Daarnaast kun je ook breder - zelfs buiten het team - worden ingezet. Het betreft een fulltime functie. Je salaris kan op termijn oplopen tot maximaal 30.800 bruto per jaar. Standplaats: Roosendaal (en eventueel ook Middelburg). Je profiel Je bent nauwkeurig met cijfers en servicegericht naar klanten. Daarom verwachten we uitstekende sociale en communicatieve vaardigheden van je, plus flexibiliteit, inzet en teamgeest. MAVO-D vormt een prima ondergrond voor de fiscale opleidingen die je bij ons nog gaat volgen. Je reactie Bel voor meer informatie met Jolande van Oers-Van der Male, teamleider behandelteam, telefoon (0165) 52 21 01. Je sollicitatiebrief met c.v. stuur je vóór 16 maart 2002 onder vermelding van EX05/PZC naar Belastingdienst/ Particulieren Middelburg, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 88888, 4330 DB Middelburg. Acquisitie n.a.v. deze advertentie stellen wij niet op prijs. www.belastingdienst.nl/werken Belastingdienst

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 30