Ajax loopt nieuwe deuk op Dragende spelers steunen Van Marwijk PZC O'Leary is duikeling Gerets niet vergeten Den Haag huldigt olympiërs 13 Real Madrid in kwartfinale Onderschatting komt Amsterdammers duur te staan bij Fortuna Bosnië en Kroatië willen EK 2008 Hooligans op de zwarte lijst WK Ruckstuhl zegt af voor EK Schalken verliest van Kafelnikov Contract Westerhof niet verlengd Nol Hendriks legt een bom onder Roda Vandenbroucke verhoord na dopingvondst donderdag 28 februari 2002 PORTO - Real Madrid heeft zich gisteren geplaatst voor de kwartfinale van de Champions League. De Madrilenen versloe gen in groep C Porto met 2-1 en zijn daarmee verzekerd van een plek bij de laatste acht. In de an dere poule was Arsenal te sterk voor Leverkusen (4-1) en liep Juventus bij Deportivo la Co- ruiïa een 2-0-nederlaag op. Twee Nederlanders vestigden de aandacht op zich. Dennis Bergkamp viel bij Arsenal-Le- verkusen positief op dankzij een wonderschoon doelpunt waar hij drie verdedigers ontweek om vervolgens de doelman met een fraai lobje te passeren. Edgar Davids kwam tijdens Deporti- vo-Juventus op een negatieve wijze in de schijnwerpers. De middenvelder in Italiaanse dienst kreeg een rode kaart we gens herhaaldelijke opmerkin gen tegen de leiding. Arsenal, met Dennis Bergkamp in de basis, kende een flitsende start. In het duel met Bayer Le verkusen namen de Londenaren binnen acht minuten een 2-0 voorsprong. Arsenal domineer de het duel volledig. Vlak na rust maakte Vieira 3-0. Evenla- ter kreeg Bergkamp de kans zijn kunsten te tonen. De blonde ex- international jongleerde op de vierkante meter met de bal, zag doelman Butt te ver voor zijn doel staan en scoorde met een 'fraaie lob. Groep C. Panathinaikos (Gri) - Sparta Praag (Tsj) 2-1 (1-0). 15. Konstantinou 1-0,47. Konstantinou - .2-0, 89. Klein 2-1. Scheidsrechter: .Fisker (Den). Gele kaart: Konstan tinou, Michaelsen, Basinas (Pana- i thinaikos), Mynar (Praag). Porto (Por) - Real Madrid (Spa) 1-2 (1-2). 7. Solari 0-1, 20. Helguera 0-2, 28. Capucho 1-2. Scheidsrechter: Collina (Ita). Gele kaart: Paredes, Pavlin (Porto), Barahona (Real). R.Madrid 4 4 0 0 12 9-3 Panathin 4 2 1 1 7 4-4 Sparta Pr 4 1 0 3 3 4-7 Porto 4 0 13 1 1-4 Groep D. Arsenal (Eng) - Bayer Le verkusen (Dui) 4-1 (2-0). 5. Piresl-0, 7. Henry 2-0,48. Vieira 3-0,83. Berg- -tkamp 4-0, 86. Sebescen 4-1. 'Scheidsrechter: Hamer (Lux). Gele kaan: Ballack, Zivkovic, Ramelow (Bayer). Deportivo La Coruna (Spa) - Juven tus (Ita) 2-0 (1-0). 8. Tristan 1-0, 77. j Djalminha 2-0. Scheidsrechter: Frisk (Zioe). Rode kaart: 74. Davids (Juventus, 2x geel). Gele kaart: Iuli- ano, Ferrara (Juventus). Arsenal 4 2 1 1 7 8-5 Deportivo 4 2 1 1 7 4-3 I Juventus 4 1 1 2 4 5-5 Leverkusen 4 1 1 2 4 5-9 door Peter van Duyl SITTARD - Ajax-trainer Ro nald Koeman was er voor de wedstrijd tegen Fortuna Sittard al niet gerust op. Met de beslis sende duels met Fe,venoord (competitie) en PSV (beker) voor de boeg, lag het gevaar van onderschatting angstig dicht om de hoek. In Limburg werd de vrees van de oefenmeester reali teit. Ajax leverde tegen Fortuna een wanprestatie en mocht blij zijn dat het alsnog een punt mee naar Amsterdam mocht nemen: 1-1. Fortuna en Ajax worden op de ranglijst gescheiden door 17 plaatsen en 3 8 puntenmaar van al die superieure cijfers was op het veld bitter weinig terug te zien. De dominantie van Ajax in Sittard duurde welgeteld een openingsfase van tien minuten lang, waarin Fortuna zich met kunst- en vliegwerk overeind hield. Toen de thuisclub daarop via Landerl en Hamming in één minuut twee enorme kansen miste, was het gedaan met de Amsterdamse overtuiging. Ajax slaagde er tegen het arme tierige Fortuna zelden in zijn technisch overwicht te gelde te maken. Het duel tussen de kop loper en de hekkensluiter speel de zich meer en meer af op het niveau van de thuisclub: met een overvloed aan strijdlust, maar ontstellend rommelig. Koeman baalde zichtbaar van het niet ingecalculeerde punt verlies in Sittard. „We verde digden heel slecht en misten de scherpte voorin. Het was alle maal net niet en gezien de kan sen mag je niet eens ontevreden zijn met een punt. We hadden veel balbezit, maar daar win je geen wedstrijden mee." Hoewel Ajax in de eerste helft het meeste balbezit had, waren de beste mogelijkheden zonder discussie voor de thuisclub. In de elfde minuut moest Grim eerst redding brengen op een in zet van Landerl en hield hij se conden later Ronald Hamming- van scoren af. Kort voor rust had Grim al zijn kwaliteiten no dig bij een inzet van Simons. Aan de andere kant konden al leen Wamberto en Machlas eens gevaarlijk worden. Het was daarom niet onver diend dat Fortuna na rust als eerste scoorde. Na zeven minu ten kwam een voorzet van Lan derl bij Hamming, die met zijn vierde goal van het seizoen het thuispubliek in extase bracht: 1-0. Die euforie duurde maar even, want zeven minuten later was het alweer gelijk, toen Wamberto een simpele combi natie met Machlas door het mid den bekroonde met een doel punt: 1-1. Amusementswaarde Goed werd de wedstrijd ook daarna niet, maar de amuse mentswaarde ging wel met sprongen tegelijk omhoog. Koe man trachtte het dreigende puntverlies af te wenden door al zijn aanvallers in de strijd te gooien. Maar met Mido naast Machlas en Ibrahimovic kort daarachter werd het wel heel druk voorin, maar zelden echt gevaarlijk. Nog altijd is Ajax koploper in de eredivisie, maar de voorsprong op Feyenoord 'slonk' tot twee verliespunten. „Toen Feye noord zondag van Twente ver loor heb ik onmiddellijk gezegd dat we daar alleen iets aan had den als we hier het maximale re sultaat zouden halen", zei Koe man na afloop. Fortuna Sittard - Ajax 1-1 (0-0). 52 Hamming 0-1, 59. Wamberto 1-1 Scheidsrechter: Schenkels. Gele kaan: Van der Hoeven Simons (For tuna Sittard), O'Brien (Ajax) Fortuna Sittard: Hesp; Emeran, Akerboom, Volmer (51. Rook) en Hermans; Landerl, Van der Hoeven, Haeldermans en Gerritsen (66. Flee ring)Simons en Hamming (81. Cramb). Ajax: Grim; O'Brien (56. Hossam), Bergdolmo, Chivu en Maxwell; Ga- lasek, Pienaar (71. Ibrahimovic) en Van Halst; Van der Meyde (76. Van der Gun), Machlas en Wambeno. GPD SARAJEVO - Bosnië-Herzegovina en Kroatië hebben zich samen kandidaat gesteld voor het Europees kampioenschap voetbal in 2008. De regeringen in Zagreb en Sarajevo hebben hiermee ingestemd. Beide landen hebben het voorstel inge diend bij de Europese bond Uefa. Ook Oostenrijk/Zwitser land en Turkije/Griekenland willen het evenement in 2008 samen organiseren. De Uefa wijst het toernooi in december toe. In 2000 werd de Europese titelstrijd in Nederland en Bel gië gehouden'. DPA SEOUL - De autoriteiten in Zuid-Korea hebben in verband met de strijd om de wereldtitel voetbal deze zomer in eigen land en Japan, een zwarte lijst opgesteld met de namen van 3226 notoire relschoppers. Alles zal in het werk worden ge steld om deze hooligans te verhinderen de voetbalwedstrij den bij te wonen. Volgens de Zuid-Koreaanse minister van Justitie Song Jeong-ho is de lijst samengesteld in samenwer king met de bonden van Europese landen, die zich voor de eindronde hebben geplaatst. Verder zei hij dat de veiligheids voorzieningen na de terroristische aanslagen van september vorig jaar in de Verenigde Staten aanzienlijk zijn opgevoerd. SID IJSSELSTEIN - Karin Ruckstuhl heeft alsnog afgezegd voor de Europese kampioenschappen indooratletiek. De meer kampster van Hellas leek afgelopen zondag bij een test vol doende hersteld van een enkelblessure om komend weekeinde in Wenen te starten. Ruckstuhl merkte gisteren dat het ge wricht een zware belasting nog niet aankan. Polsstokhoogspringer Laurens Looije meldde zich afgelopen weekeinde al af met een blessure. De Nederlandse ploeg be staat nu uit elf atleten aan de titelstrijd. Lieja Koeman staat voor het begin van de EK al in de finale van het kogelstoten. Wegens het geringe aantal deelnemers is de kwalificatie afge last. ANP DUBAI - Sjeng Schalken is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de kwartfinales van het toernooi in Dubai. De Limburg se tennisser verloor in de tweede ronde met 1-6 6-7 van de als tweede geplaatste Rus Jevgeni Kafelnikov. Schalken leek zich in de tweede set te herstellen van de kans loze nederlaag in het eerste bedrij fHij brak meteen de opslag van Kafelnikov, maar bij 4-2 leverde de Nederlander zelf zijn service in. In de tiebreak was de Oost-Europeaan met 7-5 te sterk. Schalken schakelde in zijn eerste partij de Fransman Arnaud Clement uit. ANP TILBURG - Hans Westerhof vertrekt aan het eind van het sei zoen als trainer/coach van de eredivisieclub Willem II. In ge zamenlijk overleg tussen Westerhof en het bestuur van de Til- burgse club is besloten de huidige tweejarige verbintenis niet te verlengen. Ook het contract met assistent-trainer Adri van Tiggelendat eveneens deze zomer afloopt, krijgt geen verlen ging. Zowel Westerhof als Van Tiggelen kwam voor aanvang van het seizoen 2000-2001 in dienst. Aanleiding voor de breuk zijn de tegenvallende sportieve re sultaten van Willem II. „Onze doelstelling is een vierde tot en met een achtste plaats in de competitie en meedoen voor Eu ropees voetbal. Dat gaan we niet halen dit seizoen", licht di recteur voetbalzaken Martin van Geel toe. ANP MILAAN - Verbijstering, onge loof en woede. Het Roda-gezel- schap dat zich gistermorgen verzamelde in de hal van Maas tricht Aachen Airport stond op koken. De spanning was voel baar, de ergernis zichtbaar. Bestuurslid technische zaken, Nol Hendriks, had een spraak makend interview gegeven aan het voetbalblad VI. Met name de kop op de cover van het blad ('Trainer slap en lui') en de eer ste vernietigende alinea van het artikel hebben een bom gelegd onder de Kerkraadse club. Hen driks laakte de speelwijze van Leekens en wees Vrede en Kalac aan als oorzaak voor de verziek te sfeer binnen de ploeg. „Ik ben verschrikkelijk ge schrokken", erkende voorzitter Theo Pickée. „Nol bedoelt het altijd goed met de club, maar soms formuleert hij zich een beetje ongelukkig." Regillio Vrede. „Jammer dat het zo moet. Vooral omdat er niets van klopt. Wat moet je hier nu mee?" Boosdoener Nol Hendrikse deed aan de vooravond van de return tegen AC Milan voor de Uefa Cup direct boete en predikte schandaal. „Ik ben naïef ge weest, heb een grote fout ge maakt, maar het is een gx*of schandaal wat er is gebeurd. Ik heb die woorden nooit gebezigd. Mijn verti'ouwen is be schaamd", aldus de Limburgse textielbai'on. Voorzitter Pickée gaf meteen aan dat de hoofdpersonen de si tuatie zullen bespreken en kon digde alvast een persconferen tie aan. ANP/GPD door Jaap van Essen ROTTERDAM - Bert van Mar wijk is Bert van Marwijk niet meer. Anderhalf jaar werken bij topclub Feyenoord heeft zijn gedrag ernstig negatief beïn vloed. Als een schichtige muis verliet hij gisteren de persconfe rentie, voorafgaand aan de Eu ropese ontmoeting met Glasgow Rangers, de eerste van twee cru ciale duels in vier dagen tijd. In een korte verklaring ging van Max*wijk in op de crisisstem ming die rond Feyenoox-d hangt sinds de nedexdaag tegen FC Twente van afgelopen zondag. Daarna rende hij ijlings de pers kamer uit. Vreemd dat gedrag, want Van Mai-wijk kreeg dins dag nog de enige steun die er in voorkomende gevallen echt toe doet, die van de dragende spe lers uit zijn elftal. De trainer spi-ak maandag ruim een uur met zijn hele selectie over de dreiging dat het hele sei zoen de komende dagen naar de knoppen kan gaan. Reserve aanvoerder Kees van Wonde ren: „Er is gesproken over de on rust. De trainer heeft toen ge zegd dat wanneer hij signalen krijgt dat hij geen draagvlak meer heeft binnen de selectie, het voor hem dan ophoudt." Dinsdag kwamen daarom op initiatief van aanvoerder Paul Bosvelt de oudei-e spelers, de kern van het elftal, bij elkaar. Behalve Bosvelt schoven ook Van Wonderen, Van Hooijdonk en Paauwe aan bij dit overleg. „Omdat de verantwooi-ding over het wel en wee natuurlijk voor een groot gedeelte bij ons als ouderen ligt", aldus Van Wonderen. „We hebben het over allei-lei zaken gehad. Besproken wat ons te doen staat om de ko mende twee maanden goed door te komen. Een van de uitkom sten was dat Paul Bosvelt dins dag namens ons allen aan de trainer heeft laten weten dat we nog volledig achter hem staan." Bert van Marwijk zou zich dus ijzersterk moeten voelen nu zijn belangrijkste spelers hem voor alsnog steun hebben toegezegd. Daar bleek gistermiddag xn Rotterdam echter niets van. Even wekte de trainer de indruk dat hij voluit de confrontatie wilde aangaan met zijn criticas ters, toen hij de kwestie 'crisis' zelf aansneed. Maar nadat hij luttele minuten aan het woord was geweest vex-dween hij ij lings. Vragen En dat terwijl zijn korte speech vooi-al veel vragen opwierp. Ge zien de wooi'den van Van Won deren komt het relaas van Van Max-wijk zelfs bijzonder vreemd over. Van Marwijk: „Ik zou lie gen wanneer ik zeg dat er de voorbije dagen niets is gebeurd. Na zondag hebben we een paar x-otdagen achter de i-ug. Ik be grijp dat de supporters er de pest over in hebben. Dat heb ik namelijk ook, net als de spelers. Niemand is bozer dan ik." „Ik heb de voorbije dagen van alles gehoord en gelezen. Er zou sprake zijn van paniek en een alarmfase. Dat staat echter alle maal ver van de x-ealiteit. We hebben maandag bij elkaar ge zeten en elkaar de waarheid ge zegd. Dat werkt erg verfi'issend. Ik weet dat iedereen dit de week van de waarheid noemt. Maai bij Feyenoord is bijna iedere week de week van de waarheid. door Mark Caldenhoven LEEDS - In Ierland wordt er nog schande van gesproken. 'Het Drama', met kapitalen, in het Heizelstadion in Brussel in 1981. België - Ierland, een cruci ale kwalificatie-interland voor het WK in Spanje. Een duike ling van Eric Gerets kostte Ier land én David O'Leary het WK. En dat is de manager van Leeds United nog niet vergeten. Leeds United - PSV is vanavond ook de wedstrijd tussen Eric Gerets en David O'Leary, een beetje België-Ierland in het klein. Maar dan aan Eiland Road. „We hebben vaak tegen elkaar gespeeld", zegt O'Leary, „en het aantal ovei-winningen en nedei'lagen is x-edelijk ver deeld. Maar als ik specifiek aan één duel met Gerets denk, denk ik aan die avond in Brussel." Ierland deelde destijds met Bel gië, Cyprus, Fx-ankrijk én Ne- dex-land de kwalificatiegroep voor het WK in Spanje. De ploeg van Eoin Hand, de voorganger van Jack Charlton, speelde met talentvolle 'youngsters' als Bra dy, Stapelton, Houghton en O'Leaxy lange tijd een verras sende rol. Bovendien, ik vergeet niet dat we in Glasgow goed hebben ge speeld. Ook de eerste helft bij Vitesse was goed. Daar heeft niemand het meer over. Wij zijn nu getergd. Ik ben getergd. Het wordt tijd om te gaan voetbal len. We zullen tot de bodem gaan." En weg was Bert van Marwijk. Nu is het afwachten hoe Feye- nooi'd door de wedstrij den tegen Glasgow en Ajax (zondag) rolt. Het kan alle kanten op, ook de verkeerde. Wordt het negatieve scenario gevolgd, dan zal maan dag blijken wat de voorlopige steun van de oudere spelers waard is voor Bert van Marwijk. GPD Zijspoor Waar Nederland door Platini en de zijnen al snel op een zijspoor werd gemanoeuvreerd, bikkel den België en Ierland in de scha duw van het ongenaakbare Frankrijk om het tweede WK- ticket. Tot 25 maart 1981, de avond waax-op de Ierse droom aan dui gen viel. Eerst keurde de Portu gese scheidsrechter Nazarre Fernandes een goal van Frank Stapelton op discutabele gron den af. Om de Rode Duivels vlak voor tijd een vrije tx-ap 'cadeau' te doen. Na een buiteling van Gerets. Jan Ceulemans scoorde en ook Ierland kon het WK uit zijn hoofd zetten. O'Leaxy, op luchtige toon: „Ik heb Gex-ets als spelers én als trainer heel hoog zitten, maar het wordt tijd dat ik wat rechtzet. Ik ben die duike ling niet vergeten." Schwalbe Eric Gerets kon zich het voorval van ruim twintig jaar geleden gisteravond slechts zijdelings voor de geest halen. „Ik heb wel veel tegen David gespeeld. Mooie kerel." Dan, Lacherig: „Een Schwalbe kan het in elk geval niet zijn geweest. En dat België zich voor het WK plaats te; dat hebben wij de laatste ja- rqp wel vaker gedaan." Veel belangrijker dan het per soonlijke onderonsje tussen Ge x-ets en O'Leary is de inzet van vanavond op Élland Road, een plaats bij de beste acht van het toernooi om de Uefa Cup. Na de 0-0 in Eindhoven heeft Leeds United de beste perspectieven. Gerets: „Al ben ik er na een week nog steeds niet uit of die uitslag nu goed of slecht was." De twijfel is begi-ijpelijk. Lang zamerhand moet bij Gerets een uitcomplex wortel hebben ge schoten. Aan de vooi'avond van zijn vijftiende Eux-opese uitduel met PSV zijn de x-apportcijfers ronduit teleurstellend. Naast twee overwinningen (Dynamo Kiev en PAOK Saloniki) en één gelijkspel staan liefst elf neder lagen. GPD DENDERMONDE - Wielrenner Frank Vandenbroucke is gister avond door de officier van jus titie in Dendermonde onder vraagd in verband met de leve ring van een partij dopingpro- ducten aan hem. De verboden middelen werden in beslag genomen op de E40 in de auto van 'dokter Mabuse': de omstreden Franse wielerver- zorger Bernax-d Sainz. Sainz was ondei-weg van Parijs naai de streek van Dendermonde. Zijn wagen werd in de namid dag door een politiepati-ouille ondex-schept na een snelheids overtreding. De agenten vonden in het voer tuig producten die voorkomen op de lijst van verboden genees middelen. 'Mabuse' zelf werd meegenomen voor ondervra ging. Tijdens het verhoor gaf de Fran se homeopaat de namen op van drie personen voor wie de pro ducten bestemd zouden zijn. Onder hen Frank Vandenbrouc ke. Op last van het Dender- mondse parket werd door zo'n twintig agenten gistermiddag in Lebbeke nog een huiszoeking gedaan bij de Domo-renner. De wieli-enner zelf was op dat ogen blik met zijn ploegmaats aan het trainen. Bij zijn thuiskomst werd Frank Vandenbroucke direct onder vraagd. Daarna werd hij meege nomen naar het politiebux-eau in Dendermonde. Daar is hij de he le avond verhoord. GPD foto ToussaintKluiters/ANP cheques klaar. Uytdehaage kreeg 27.500 euro voor zijn eerste gouden plak, 18.150 euro voor de tweede en 6.105 euro voor de zilveren. Ook Van Velde kreeg 27.500 euro en de zilveren medailles van de overige vier schaat sers waren goed voor 18.500 euro „Hij moet die Ducati toch ergens van beta len", grapte de vader van Van Velde, re fererend aan de motor die zijn zoon vlak voor zijn winnende race aanschafte. Ei'ben Wennemars, net als Van Velde een ex-kende pechvogel met zijn val tij dens de Winterspelen van Na gano als persoonlijk dieptepunt, sprak vol x-espect en bewondering over Van Velde. „Zijn prestatie heeft mij geïnspi reerd om verder te gaan. Hij is niet al leen een vriend, maar ook een voor beeld. Ik wil in Turijn hetzelfde gaan doen, als Gerai-d heeft gedaan in Salt Lake City." Na de tweede reeks activiteiten in de Ridderzaal ki-eeg de olympische spoi-t- ploeg een rondrit aangeboden door de binnenstad van Den Haag. De inge huurde halfopen bus kreeg het tijdens de kox-te rit zwaar te verduren. De spor- tex-s bouwden een uitbundig feestje en lieten de bus van de ene naar de andere kant overhellen, aangemoedigd door een feestband en het enthousiaste pu bliek. Op het Spuiplein werd de ploeg ontvangen door Studio Sport-coryfee Jack van Gelder en Edwin 'Ome Wil lem' Rutten. Die liet de massa 'Deze schaats op deze schaats' zingen, een va riant op het overbekende 'Deze vuist op deze vuist'. ANP Koningin Beatrix wordt omringd door de zes olympische medaillewinnaars op de trap van Paleis Noordeinde. door Cylia van der Kooy DEN HAAG - De deelnemers aan de Olympische Winterspelen in Salt Lake City zijn gisteren gehuldigd in Den Haag. De belangstelling voor de rijtoer door het centrum viel met ongeveer 10.000 mensen langs de route welis waar ietwat tegen, maar de sporters be leefden een mooie dag met onder meer een bezoek aan koningin Beatrix op Pa leis Noordcinde. Met name de schaatsers Jochem Uytde haage (goud op de 5.000 en 10.000 me ter, zilver op de 1500 meter) en Gerard van Velde (goud op de 1000 meter) ble ken populair bij hoogwaardigheidsbe- kledei-s, publiek en pei'S. „Dit geeft mijn caiTièi-e alleen nog maar meer glans. Het is allemaal erkenning na tuurlijk", zei een trotse Van Velde nadat staatssecretaris van Spoil;, Margo Vlie- genthart, hem had onderscheiden als Ridder in de Orde van de Nedeiiandse Leeuw. „Dit is een van de grootste din gen die je als Nederlander kimt verdie nen. Geweldig." Jochem Uytdehaage ki-eeg dezelfde onderscheiding als Van Velde. Lange tijd was de Olympische ploeg ovei'igens niet compleet. Schaatser Er- ben Wennemars was lange tijd spoor loos, ook voor coach Peter Mueller en technisch directeur van NOCNSF Joop Alberda. Uiteindelijk kwam de sprintspecialist ongeveer twee uur na het officiële begin van de huldigingsac tiviteiten de Ridderzaal binnen. „Ik Schaatser Bob de Jong (links) en shorttracker Cees Juffermans dollen op het dak van de cabriobus. foto Robert Vos/ANP had vertraging door persoonlijke om standigheden. Daarover wil ik verder niets zeggen", verklaai'de Wennemai's zijn late komst. Nadagen Gei-uime tijd voor de aankomst van Wennemars keerden de medaillewin naars terug in de Ridderzaal na een kort bezoekje aan de koningin. Premier Kok sprak lovende woorden, niet alleen over de winnaars, maar ook over de spoi-tei-s die de spelen minder succesvol verlie ten. Diverse sprekers gingen in op de winnende race van Gerard van Velde, het gelukkige einde van een sprookje dat tien jaar duurde. In die periode greep Van Velde steevast naast de prij zen. In de nadagen van zijn carrière sloeg hij alsnog toe, op de 1000 meter op de Olympic Oval in Salt Lake City. Voor de winnaars van eremetaal lagen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 13