Vlissingen dichter bij de titel Van Oost rukt op in klassement Droomdebuut van Tannie van Belzen Stephanie de Frel geeft visitekaartje af Op weg naar Salt Lake City Zeeuwse zwemmers in finale van Speedo BC Vlissingen buigt voor leider Quo Vadis oSCQ#. Zeeuwse judoka's in de prijzen Schakers kloppen SVWZV en zien concurrent Landau verliezen Rinus Joosse vierde op NK Zege van STZ uitslagen De Blaeij in nationaal team agenda van onze sportredactie TERNEUZEN - Terwijl de meeste Olym piërs gisteren vanuit Salt Lake City naar huis vertrokken, pakten Marjorie van de Bunt uit Terneuzen en Arnold Polderman uit Axel hun koffers in voor vertrek naar de olympische plaats in de VS. Van de Bunt en Polderman nemen namens Nederland deel aan de Paralympics -de Olympische Spelen voor lichamelijk ge handicapten - die van 7 tot en met 16 maart in Salt Lake City worden gehou den. Gisteren vertrokken ze naar de VS. foto Charles Strijd dinsdag 26 februari 2002 door Lucien Roelandt NIEUWLAND - In de dressuur- wedstrijd van de ruiterclub Walcheren mochten veel deel nemers winstpunten aan hun totaal toevoegen. In de in handi cap verreden klasse Z1 en Z2 kende Tannie van Belzen een droomdebuut. De Arnemuidse amazone stuurde in haar eerste optreden met Odeste in de klas se Z de merrie meteen naar de het oranje lint. Tannie van Belzen kiest al jaren voor een gedegen aanpak. Voor promotie wordt pas gekozen als haar paard er klaar voor is. Dat houdt vaak in dat de amazone pas de overstap maakt als het winstpuntenaantal haar hiertoe verplicht. Als Tannie van Bel zen de ingezette weg in de ma nege van Stal De Kroo voortzet, zal de overstap naar het hoogste basisniveau, de klasse Z, niet lang op zich laten wachten. Zij stuurde de met veel takt be wegende Odeste naar het prima totaal van 196 punten. Dat le verde haar meteen twee bonus- punten op. Voor een tweede bonuspunt kwam de Middel burgse Rafaela van den IJssel met 194 punten een fractie te kort. Ze eiste met Eendracht's Koss ook nog de derde stek op (188 punten). Winstpunt Uitzonderlijk goed werd er eveneens gepresteerd in de klas se Ml. Niet minder dan tachtig procent van de deelnemers ver diende hier een winstpunt. Ro zemarijn Ideler toonde zich de beste van dit sterke gezelschap. De Koudekerkse stuurde de rit misch goed bewegende Lena met 169 punten naar de eerste plaats. Het was juist voldoende voor twee winstpunen. De Vlissingse José van de Velde reed Palacio met 167 punten naar de tweede plaats. Mathilde Koster trok met Jerona in Nieuwland de opgaande lijn door. De amazone uit Yerseke eiste met 163 punten de derde plaats voor zich op. Peter Klaasse had in de klasse L2 Night and Day weer uitste kend aan het lopen. De Arne- muidenaar reed het paard naar de voortreffelijke score van 173 punten, eenzelfde aantal als de in de klasse LI zegevierende Kelly Verbeem met Igor K. Daarmee moest het duo de eer van de hoogste dagscore delen. Bijzonder spannend verliep de strijd om de hoogste eer in de klasse B. Ilse de Jonge met Homerus besliste de strijd met het geringst mogelijk verschil in haar voordeel. Met 168 punten bleef de Weelruitercombinatie de voor het organiserende Wal cheren uitkomende Anita de Graaf met Kimberliey K één punt voor. VLISSINGEN - Zeeuwse judo ka's hebben op toernooien in Schiedam en Wouw goed ge presteerd. In Schiedam won Amy Hoor- nick in de finale klasse 34 kg van Rian Dirksen met een stevi ge beenhaak. Robbin van de Bor was in de finale te sterk voor Noel van 't End. Beiden zijn lid van Sportschool Geelhoed. Een tweede plaats was er voor Sas- kia Riddersma (Geelhoed). Der de werden Tess van 't Westende, Randy van den Broek, Sjors Riddersma (allen Geelhoed) en Annelien Boutens (Van Schaik). In Wouw behaalden de judoka's van Geelhoed elf eerste plaat sen. Bij de meisjes waren dat Ta- ra Hoomick, Tess van 't Westen- de, Amy Hoornick en Chantal Gaakeer. Bij de jongens wonnen Randy van den Broek, Sam van 't Westende, Robbin van de Bor, Tamar van Oranje, Jonathan Baldauf, Steven de Reuver en Remco Alders. Van juduclub Van Schaik gin gen Boy de Punder, Demi de Punder en Jasper Veen met de eindzege naar huis. Tweede plaatsen waren er voor Rico van Eekelen (Van Schaik), Lotte Hoomick, Saskia Riddersma, Lisa van Belzen en Sjors Rid dersma (allen Geelhoed). Derde werden Jimmy de Reuver, John- no Rijnhout, Jeffrey Tevel, Jes sica van Belzen, Renske Brand- hoff (allen Geelhoed), Noortje Meeuwsen, Annelien Boutens, Menno Veen, Ruben Boutens en Jay Hoogedeure (allen Van Schaik). Op het Schuttersveld- toernooi werd Dewi Schilleman kampioen in de klasse tot 44 kg. door Roeland Alders VLISSINGEN - In de Zeeuwse hoofdklasse hebben de schakers van Vlissingen goede zaken ge daan. Zelf won de ploeg van SVWZV uit Oostburg en het tweede geklasseerde Landau verloor van het derde team van Het Witte Paard. Goes verplet terde het Thoolse Denk en Zet, de reserves van Souburg speel den 4-4 tegen De Zwarte Dame. Middelburg 2 kwam niet verder dan een gelijkspel tegen het vierde team van Het Witte Paard. Vlissingen-SVWZV 6-2: De overwinning brengt de Vlissin- gers dichter bij het kampioen schap. Tegen de West-Zeeuws- Vlaamse schaakvereniging kwam de koploper geen mo ment in gevaar, ondanks een snelle nederlaag van Wout Punt, die verloor van Chris Lanckriet. Mede door overwinningen van Ewoud van Hecke en Hans Wei ten kwam Vlissingen snel op een veilige en comfortabele voor sprong. Om het voor de Oost burgers extra zuur te maken ging Mariska cle Smet in betere positie tegen Ronald van de We tering door haar tijd, waardoor de eindstand op 6-2 bepaald werd. Gedetailleerd: 1. W. Punt-C. Lanck riet 0-1, 2. E. van Hecke-B. de Voge- laere 1-0,3. H. Welten-S. Provoost 1 - 0,4. P. vanRooijen-G. de Winter 1-0, 5. E. Clarisse-J. de Meester 1-0, 6. R. van de Wetering-M. de Smet 1 -0, 7. F. Dieperink-S. Braem 1-0, 8. P. Saal- heim-J. Damen 0-1. HWP Sas van Gent 3-Landau 5-3: Landau kon haar tweede AMERSFOORT - Op het NK veldloop in Amersfoort is in de klasse mannen 60-64 jaar Rinus Joosse uit Wilhelminadorp op de vierde plaats geëindigd. De Bevelander van AV'56, die eerder dit seizoen in zijn leef tijdscategorie de Port Zélande- loop won en tweede werd in de halve marathon van Etten- Leur, legde de negen kilometer af in 44 minuten en 30 seconden. plaats niet handhaven bij deze Zeeuwse topper. Het derde team van Het Witte Paard bleek een maatje te groot voor de Axe laars. Alleen Arjo Arendse kon iets doen voor de uitspelende ploeg, door een overwinning te laten noteren. Daar tegenover stonden Sasse winstpartijen van Ger van Rij, Adrie den Ha mer en Tom Lammens. Ondanks deze opsteker kan het team uit Sas van Gent koploper waar schijnlijk Vlissingen niet meer achterhalen. Gedetailleerd: 1. A. Galle-P. Kalis vaart remise, 2. C. Dubbeldam-A. Arendse 0-13. G. van Rij-T de Put ter 1-0, 4. A. den Hamer-W. Sinke 1-0, 5. H. de Ridder-B. Audenaert remise, 6. J. de Zivart-R. de Hulster remise, 7. J. Gommers-E. Bolleman remise, 8. T. Lammens-M. de Clerck 1-0. Goes-Denk en Zet 7-1: Goes liet helemaal niets heel van de pro movendus. Slechts één schamel bordpuntje kon worden geno teerd door Peter van Oevelen, die van Rinus Burgerhoff won. Goese overwinningen kwamen op naam van Tycho Burgerhoff, Louis Nieuwenhuijse en Remco van de Braak. Joop van Ruler, Jo Tholenaar, Matthias Luitwieler en Erwin Kloosterman zorgden voor de rest voor Goese punten- productie, zodat Denk en Zet nu wel moet vrezen voor het ergste, want men staat nu nog steeds puntloos onderaan. Gedetailleerd: 1. R. Burgerhoff-P. van Oevelen 0-1, 2. T. Burgerhoff-S. Koedoot 1-0, 3. J. van Ruler-T. Blo- net 1-0, 4. J. Tholenaar-P. van de Breevaart 1-0,5. M. Luitioieler-J. de Graaf 1-0, 6. L. Nieuwenhuijse-C. Harmsen 1-0, 7 R. van de Braak-J. Aarnoudse 1-0, 8. E. Kloosterman- J. van de Slikke 1-0. Souburg 2-De Zwarte Dame 4-4: In een spannend duel kon den de reserves van Souburg nog net een puntje uit de strijd halen. Mede door overwinnin gen van Wouter Bliek en Daan van Noppen konden de Krui- ningers uitlopen naar een com fortabele voorsprong. Doordat er op het eerste bord bij Rogier van Gemert en Jan-Kees Tol- hoek niet meer inzat dan remise moesten Max Toetenel en Roel Schroevers beiden hun partij zien te winnen. Dat ging niet zonder slag of stoot. Het gewon- nen eindspel van Toetenel leek nog remise te worden, maar te genstander Anton Quakkelaar hielp een handje zodat teamlei der Roel Schroevers tegen Wim van Stel het gelijkspel uit het vuur sleepte. Gedetailleerd: 1. R. van Gemert- J.K. Tolhoek remise, 2. M. Koolho ven-W. Meulblok remise, 3. E. van Boven-W. Bliek 0-1,4. M. Toetenel- A. Quakkelaar 1-0, 5. R. Bosters-D. van Noppen 0-1, 6. R. Schroevers-W. van Stel 1-0, 7. B. Rouiv-J. Capello 1-0, 8. E. van Nassau-C. Heijboer 0-1. HWP Sas van Gent 4-Middel- burg 2: In de kelder van de Zeeuwse hoofklasse deelden de teams de punten. Middelburg leek in eerste instantie op de winst af te stevenendoordat Jos de Jager, Ronald Lauer en Wout van Wijnen hun partijen voor de hoofdstedelingen wonnen. Met de partij tussen Philp Bekaert en Maarten Westerweele nog bezig, leek er geen vuiltj e aan de lucht. In hevige tijdnood claimde Wes terweele dat drie keer dezelfde stelling op het bord verschenen was, hetgeen een remise op zou leveren. De wedstrijdleider vond echter dat dit niet bewezen kon worden en besloot door te laten spelen waardoor de Zeeuws-Vlamingen alsnog een punt in de schoot geworpen kre gen. Gedetailleerd: P Bekaert-M. Wes- terweele 1-0, 2. H. Verbruggen-W. van Wijnen 0-1, 3. R. Pauivels-F. Ri- kumahu 1-0, 4. E. Cardon-J. de Ja ger 0-1, 5. C. Provoost-S. Sanders remise, 6. C. Smits-H.J. Meijer 1-0, 7. R. van Waterschoot-A. Jonkheer remise, 8. M. Colsen-R. Lauer 0-1. van onze sportredactie LEIDEN - Elf Zeeuwse zwemmers zijn er in geslaagd zich te plaatsen voor het NK onder de 12 jaar. Bij plaat- singswedstijden in Leiden deed vooral Shanyra van Bambost van de Schelde uit Terneuzen hel goed. Bij de meisjes minioren 6 kwalifi ceerde ze zich op vier afstan den met persoonlijke re cords. Ze werd op de 100 m vrije slag vierde in 1.06.13, vijfde op de 200 m wisselslag in 2.46.94, zesde op de 100 m vlinderslag in 1.19.96, ne gende op de 100 m rugslag 1.19.16) en tiende op de 100 m schoolslag (1.28.31). Yair Klazen van de Stormvo gel uit Vlissingen kwam uit op vier afstanden bij de jon gens minioren 6. Op de 100 m vlinderslag werd hij vijfde in 1.17.56, op de 100 m vrije slag zevende in 1.06.24, op de 200 m wisselslag tiende in 2.52.46 en zeventiende op de 100 m rugslag in 1.22.32. Bas van Houwelingen van de Schelde uit Terneuzen plaatste zich bij de jongens minioren 3/4 voor de 100 m vrije slag, de 100 m wissel slag en de 100 m schoolslag. Ook Joy Tramper van Zee- landia uit Reimerswaal plaatste zich voor drie af standen bij de meisjes minio ren 3/4: op de 50 m vlinder slag, de 100 m wisselslag en de 100 m vrije slag. Verder plaatsen zich Jorg Portegies (Luctor et Emergo) op de 100 m schoolslag jon gens minioren 6, Naomi Smits (de Bruinvis Sas van Gent) op de 200 m wisselslag en de 100 m rugslag bij de meisjes minioren 6, Krista Vaes (Onderdak uit Zierikzee op de 100 m schoolslag meisjes minioren 6, Michelle Picavet (Koewacht) bij de meisjes minioren 3/4, Jac- queliene Boonman (Bevelan ders uit Kapelle) op de 50 m vlinderslag meisjes minioren 5, Hajo Kok (Bevelanders) bij de jongens minioren 3/4 op de 50 m vlinderslag en Moni que Lindenberg (Bevelan ders) bij de 100 m vlinderslag meisjes minioren 6. van onze sportredactie VLISSINGEN - De basketbal lers van BC Vlissingen zijn er niet in geslaagd te winnen van Quo Vadis. De Zeeuwse tweede divisionist verloor met 78-54. De vrouwen van tweededivisio nist BV Souburg wonnen van Starren Attacus: 53-46. BC Vlissingen maakte dankzij de vele missers van Quo Vadis een goede start. De voorsprong van BCV bleef in het eerste kwart nog intact, daarna nam Quo Vadis het initiatief. Onder leiding van Arno Franke bleef BCV nog bij, maar gauw bleek het klasseverschil te groot. Na een 36-29-ruststand liep MIDDELBURG - Snookerteam Zeeland (STZ) heeft gister avond met 5-4 gewonnen van Slaakhuys. Danny Cheuk-A- Lam won drie partijen en Chris van Renswoude twee. Jacco de Visser bleef zonder zege. Dammen van onze sportredactie VLISSINGEN - Rieno van Oost was het afgelopen weekeinde de enige speler in de top van het Zeeuwse topscorersklassement, die het net wist te vinden. De Belg scoorde tweemaal. De spits van Hoek steeg daarmee van de vijfde naar de vierde plaats in het klassement. Quo Vadis al snel uit naar 50-33. Voor Quo Vadis leek toen de buit al binnen, maar door beter te verdedigen knokte BC Vlissin gen zich terug in de wedstrijd. Bij aanvang van het vierde kwart bedroeg het verschil maar zes punten, maar een full- courtpress leverde niks op. Quo Vadis-BC Vlissingen 78-54. Scores BC Vlissingen: Arno Franke 13, Danny Kasander 10, Sander Klap 10, Stefan Schrier 9, Sebasti- aan Roelse 4, Niels Wisse 4, Erwin Hilbert 2 en Rakesh Angnoe 2. BV Souburg-Starren Attacus 53-46: Beide teams kenden een matige start, maar leken hun vorm aan het eind van het eerste kwart gevonden te hebben. Na 13-10 kwamen beide ploegen goed op gang en werd in een hoog tempo gespeeld. BV Sou burg nam een voorsprong van zes punten, maar vlak voor rust kantelde de wedstrijd en scoor de Baros aan de lopende band. Het gevolg was dat de partijen met een gelijke stand gingen rusten. Na de pauze nam BVS het initiatief en kon de ploeg een offensief van Baros weerstaan. Klassementsleider Werner Bis schop (Steen) kwam niet in actie, omdat alle zondagswed strijden in de regio Zuid I wer den afgelast. Hij blijft dus op 26 doelpunten staan. Ook naaste achtervolgers Patrick Ketting van WHS en Erik de Groene van Kloetinge kregen door afgelas tingen niet de kans hun doel- puntentotaal aan te vullen. De twee blijven met respectievelijk twintig en zeventien treffers op gepaste afstand van het feno meen van Steen volgen. De topscorerslijst ziet cr als volgt uit: 1. Werner Bisschop (Steen) 26; 2. Patrick Ketting (WHS) 20; 3. Eiilc de Groene (Kloetinge) 17; 4. Rieno van Oost (Hoek) 16; 5. Winand van Haelst (Hulsterloo) 15; 6. Antoine Thoen (HVV'24), Bart van Ste- veninck (Yerseke), Corné de Frel (Noad'67) en Christiaan Boon (Apollo'69) allen 14; 10. Edwin Arens (Kruiningen), Patrick Koppe- Rieno van Oost kwam dankzij twee treffers tegen Bennekom op een totaal van zestien doelpuntem. foto Charles Strijd jan (De Meeuwen) beiden 13; 12. Ed win Leonhart (Dauwendaele) 12; 13. Ronald Zuijdwegt (Kloetinge), Jan Leendertse (Bevelanders) en Jacco den Hamer (Zaamslag) allen 10; 16. Jaap den Doelder (AZW), Adriaan van de Plasse (Yerseke), Simon Boogaard (Bruse Boys), Johnny Lensen (HVV'24), Ko Brand (Dom burg), Wilco van Eijzeren (Domburg en Vincent de Rijke (Walcheren) al len 9; 23. Paul Bom (SSV'65), Frank Goedegebure ('s-Heer Arendskerke Jacob van den Berge (Bruse Boys), Martin Kiesenberg (ZSC'62), Eddy van den Bosch (HVV'24), Alex Meij er (Axel) en Iemke Kuiper (Walche ren) allen 8. door Lucien Roelandt RENESSE - Stephanie de Frel kende in ma nege Hofstede Grol in Renesse een droom debuut bij de dressuurpaarden. De tot de nationale ponyselectie behorende veertien jarige Koewachtse schreef met Fernando bij haar eerste optreden beide proeven in de hoogste klasse (Z2) op haar naam. De centrale nationale trainingen voor de pony's blijken aan de VWO-leerlinge goed besteed. Ze werd beloond met 182 en 181 punten en incasseerde meteen de eerste twee winstpunten. Ook de onlangs van de pony's naar de paarden overgestapte San dra van der Bijl liet met Kandance twee net te proeven zien. De Schouwse eindigde tel kens met één punt achterstand op De Frel op de tweede plaats. In de klasse L2 gaf de veertienjarig Diana van den Hummel les in de rijkunst. Het ta lent uit Koudekerke reed Never Know met 162 punten naar het oranje lint. Ze bleef de voor het organiserende Renesse uitkomen de Kat ja Boog met Gallantry D van Grol tien punten voor. In de tweede manche scoorde Van den Hummel 165 punten. Ook nu was Katja Boog, nu met een achterstand van dertien punten, de naaste belager. Ingeborg van Zeele zag in de klasse M2 haar tochtje over de Schelde met twee oranje lin- Arnhem. Halve finale NK. Algemeen, groep 2. Zevende ronde: A.Schota nus-G.Hessing 3-0; M.van Ballegooij- en- H.CIasquin 3-0; G.Jansen-C.van Dusseldorp 1-1; D.Staal-D.Kasse 1-1; A.Tjon A Ong-G.Boom 0-3. Achtste ron de: D.Kasse-A.Tjon A Ong 1-1; C.van Dusseldorp-D.Staal 0-3; H.CIasquin-G- .Jansen 0-3; A.Schotanus-M.van Balle- gooijen 1-1; G.Hessing-G.Boom 1-1. Stand: 1. Jansen 16; 2. Boom en Tjon A Ong 12; 4. Van Dusseldorp 11; 5. Staal 10; 6. Van Ballegooijen en Kasse 9; 8. Scho tanus 8; 9. Hessing 6; 10. Clasquin 3. Vrouwen, groep 3. Vijfde ronde: M.Quant-P Muller 3-0; I.Poepjes-A.van der Stelt 3-0; G.Hol-N.Schouten 3-0. Zesde ronde: N.Schouten-I.PoepjesO-3; A.van der Stelt-M.Quant 1-1; P.Muller-J.de Graag 1-1. Stand: 1. Quant 5-11; 2. Hol en Poepjes 5-10; 4. van der Stelt 5-8; 5. de Graag 5-5; 6. Schouten 6-3; 7. Muller 5-2. Paardensport ten beloond. De Biervlietsestuurde Orlando met 168 en 163 punten naar de eerste plaats. De in beide proeven als tweede eindigende Amber Muehlhaus zag zijn verrichtingen met Munsjiemel beloond met 159 en 156 punten. De klasse Z1 mocht tachtig procent van de deelnemers in de eerste manche met een winstpunt op zak de piste verlaten. De voor de Schouwse Ruiters uitkomende Jenifer Nederveen met Quickly toonde zich met 189 punten de beste. Haar clubgenote Carolien Kooman greep met Helga van Grol met 183 punt de tweede stek. In de tweede omloop ging het oranje lint met 182 punten naar An neke de Ruiter met Magistraal. Renesse. Dressuur. Paarden klasse Z2:1 Stephanie de Frel, Fernando, (Oranjer. Axel) 182; 2. Sandra van der Bijl, Kadance (Schouwse R.) 181; 3. Daphne Schönber- ger, Jupiter (Renesse) 179. Klasse Z1: 1. Jenifer Nederveen, Quickley (Schouwse R.) 189; 2. Carolien Kooman, Helga van Grol (Schouwse R.) 183; 3. (gelijk) Nelle- ke Rijsdijk, Julika en Anneke de Ruiter, Magistraal (Renesse) 182. Klasse M2: 1. Ingeborg van Zeele, Orlando (Zwinr.) 168; 2. Amber Muehlhaus, Munsjiemel (Renesse) 159; 3. Amber Mueh.haus, No- dy, 152. Klasse M1:1. Vicky Honig, O'be- lissimo (Schouwse R.) 167; 2. Evelien Lenaarts, Onimar (Scheldestad) 166, 3. Jose van de Velde, Palacio (Scheldestad) 154. Klasse L2: 1. Dfiana van den Hum mei. Never Know (Gouwe Reyers) 162; 2. Katja Boog, Gallantry D van Grol (Renes se) 152; 3. Rianne van Achteren, Mem phis (Renesse) 142. Klasse LI: 1 (gelijk) Isabel Folmer, llkamar (Schouwse R en Daphne Schonberder, Oberon (Renesse) 156; 3. Ilse van der Slikke, Noblesse (Schouwse R.) 154. Klasse B: 1. Wendy Hogendoorn, Lions Heart (Renesse) 158; 2. Betsy Bul, Lendela (Schouwse R.) 157; 3. Silvana Nederveen, Otto (Schouwse R. 156. Pony's Ml: 1. Claudia Borgers, Brown Mystique (Renesse) 168. Klasse B: 1. Madeleen Buth, Potter (Renesse) 150. Tweede proef. Paarden klasse Z2:1 Stephanie de Frel, Fernando, 181; 2. San dra van der Bijl, Kadance, 180; 3. Liesbeth van Oosten, Jesper (Renesse) 171. Klas se Z1: 1. Anneke de Ruiter, Magistraal, 181; 2. Carolien Kooman, Helga van Grol, 172; 3. Jenifer Nederveen, Quickley, 171. Klasse M2:1. Ingeborg van Zeele, Orlan do, 163; 2. Amber Muehlhaus, Munsjie mel, 156; 3. Janiene Baden, Mieko, 145. Klasse M1: 1. Evelien Lenaarts, Palacio, 171; 2. Vicky Honig, O'belissimo, 160; 3. Jose van de Velde, Palacio, 154. Klasse L2: 1. Diana van den Hummel, Never Know, 165;2. Katja Boog, GallantryD van Grol, 152; 3. Rianne van Achteren, Mem- HOEK - Thea de Blaeij uit Hoek, spelend in het vrouwenteam van hoofdklasser Oostkapelle, is geselecteerd voor het natio nale meisjesteam onder 19 jaar. Het Nederlands team speelt in Duitsland de derde ronde van het kwalificatietoernooi voor het EK. Morgen komt Oranje in Duisburg in actie tegen Schot land. Vrijdag ontmoet het elftal om 16.00 uur Finland, eveneens in Duisburg. De slotwedstrijd vindt zondag plaats. phis, 149. Klasse L1: 1. Daphne Schön- berger, Oberon, 159; 2. Isabel Folmer, ll kamar, 156; 3. Marieke Weery, Sannah (Renesse) 153. Klasse B: 1 Wendy Ho gendoorn, Lions Heart, 164; 2. Silvana Nederveen. Otto, 156; 3. Loes Krijger, XX, 152. Pony's klasse Ml: 1. Claudia Bongers, Brown Mystique, 158. Klasse B: 1. Madeleen Buth, Potter, 150. Nieuwland. Dressuur LR en PC Walche ren. Paarden klasse Z1/Z2:1. Tannie van Belzen, Odeste (Gouwe Reyers) 196; 2. Rafaela van den IJssel, Noud (Oranjezon 194; 3. Rafaela van den IJssel, Een dracht's Koss, 188 Klasse M2: 1. Digna van Liere, Icylon (Z-Bev.) 160; 2. Peter Klaasse, Kyra (Walcheren) 155,3. Sandra van de Vreugde, Laila W (Scheldestad) 151. KlasseMI: 1. Rozemarein Ideler, Le na (Scheldestad) 169; 2. Jose van de Vel de, Palacio (Scheldestad) 167; 3. Mathil de Koster, Jerona (Z-Bev.) 163. Klasse L2: 1. Peter Klaasse, Night and Day, 173; 2. Majorie Nelis, Kapelle (Z-Bev.) 166; 3. Hella van der Horst, Noblesse (Schelde stad) 159. Klasse LI: 1. Kelly Verbeen, Igor K (Walcheren) 173; 2. Florine Boog aard, Poeme Q(Weelr.) 168; 3. Evelien de Schipper, Gulina (Walcheren) 163. Klas se B: 1. Ilse de Jonge, Homerus (Weelr.) 168; 2. Anita de Graaf, Kimberley K (Wal cheren) 167; 3. Marjolein Puijpe, Janneke (Walcheren) 160. Pony's klasse Z2 cat. DE: 1. Marlou Eckhardt, Ryethems No- mar (Z-Bev.) 201Klasse Z1 cat. DE: 1 An- net Buteyn, Holly B (Scheldestad) 186. Klasse M2/M1 cat. DE: 1. Marlies Berge, Kansas (Z-Bev.) 160. Klasse L2/L1 cat. DE: 1. Julia Poppe, Lester (Oranjezon) 165 Klasse L1 cat. AB: 1. Claudia Witte, Mariska (Oranjezon) 156. Klasse B cat. DE: 1Marielle Nieuwenhuis, Gino (Gou we Reyers) 165. Schaken ZSB-hoofdklasse, zesde ronde: Souburg 2-De Zwarte Dame 4-4, HWP Sas van Gent 3-Landau 5-3, HWP Sas van Gent 4-Middelburg 2 4-4, Goes-Denk en Zet 7-1, Vlissingen-SVWZV 6-2. Stand na zesde ronde: 1. Vlissingen 11 matchpun- ten 32 bordpunten; 2. HWP Sas van Gent 3 9-30,5; 3. Landau 8-26,5; 4. Goes 7-29,5; 5. De Zwarte Dame7-26; 6. SVW ZV 6-21,5; 7. Souburg 2 5-21,5, 8. Mid delburg 2 4-22, 9. HWP Sas van Gent 4 3-16,5; 10. Denken Zet 0-14. Tafeltennis Hoofdklasse A: Arnemuiden 1-Vice Ver- sa'51 1 5-5, 't Zand 2-the Back Hands 2 7-3, Tanaka 1-Hotak'68 2 7-3. B; the Back Hands 1-Middelburg Zuid 1 8-2, Arnemuiden 2-Smash'70 1 5-5, ODT 1-Wanzl/Belcrum 3 1-9. 1A: Hotak'68 3-Middelburg Zuid 2 5-5, het Markiezaat 1-TCS 2 2-8, Wanzl/Belcrum 5-'t Zand 3 8-2. B: Breda 1-Smash'76 1 6-4, SAR'72 2-the Back Hands 3 5-5, Wanzl/Belcrum 4-het Markiezaat 2 7-3. 2A: Effect'71 1-het Markiezaat 3 4-6, 't Batje 1-Kapel- le 1 8-2. B.SIagvast 1-Effect'71 2 10-0, Big Smash 1-St. Aloysius 1 5-5, TCO'78 1-Arnemuiden 3 7-3. 3A: Kapelle 2-Yerseke 1 1-9, Scaldina 1-Kerkwerve 1 7-3. B: SAR'72 4-Arnemuiden 5 7-3, Big Smash 2-Hotak'68 4 2-8, 't Zand 6-STV 2 7-3. C: 't Zand 4-Oudelande 1 6-4, Effect'71 3-STV1 6-4.4A: RDT1-Ef fect'71 4 2-8, Reynaert 1-Den Dijk 1 6-4. B: Westerzicht 1-Yerseke 2 6-4, het Mar kiezaat 5-Kerkwerve 2 10-0, Middelburg Zuid 5-Kapelle3 8-2. dinsdag_ Biljarten Landelijke competitie driebanden groot Derde divisie, poule 8.3BSD Interieur To taal 1-DGV Broerman. Locatie: SPB cen trum Yip Plaza, Goes. Aanvang: 19.30 uur. Voetbal Ferste divisie: Veendam-Dordrecht '90.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 27